× Biznes i Praca Dom i Ogród Finanse i Ubezpieczenia Gry Gwiazdy Kobieta i Dziecko Kuchnia Kultura i Rozrywka Moda i Odzież Motoryzacja i Transport Nauka i Edukacja Programy i aplikacje Reklama i Marketing Rekordy Sport i Rekreacja Szokujące historie Technologia i Internet Telewizja Turystyka i Rekreacja Uroda i Zdrowie Wiadomości Związki i Seks Życzenia
Ezoteryka Kino Lotto Radio
×

Wyszukaj artykuł


Przepłacałaś! Jak kupować kosmetyki nawet do 100 zł taniej?

Redakcja Pinbook | 02-07-2019 | skomentuj

Przepłacałaś! Jak kupować kosmetyki nawet do 100 zł taniej?

Oceń


Mam do was jedno pytanie – zamawiacie ciuchy online? Pewnie tak. Znacie swój rozmiar w najróżniejszych sieciówkach, więc doskonale wiecie w co się wciśniecie, a w co nie i ryzyko zamówienia nie tego przez Internet jest znacznie mniejsze. W Internecie wybór jest również dużo szerszy – nie wszystko, co dostępne w sklepie online, jest dostępne także w sklepie stacjonarnym. A czy wiecie, że alternatywą dla drogerii typu Rossmann, czy Hebe są internetowe sklepy z perfumami i kosmetykami? Uwierzcie mi – do tej pory przepłacaliście, szybko zaopatrując się w ukochane kosmetyki w jednej z tych drogerii. Ale teraz nie musicie – i możecie jednorazowo zaoszczędzić naprawdę sporo pieniędzy!

  Zobacz także  


Spore różnice – sięgające nawet kilkunastu złotych

Sprawdźmy prostą rzecz – porównajmy kilka kosmetyków w Rossmannie z tymi samymi kosmetykami w internetowej drogerii Cocolita.pl. Weźmy pod uwagę, że ceny znacznie się różnią ponieważ internetowym sklepom odpadają koszty związane z utrzymaniem lokalu, a także rachunkami. Często marże w sklepach takich jak Rossmann są również dużo większe. Widać to zawsze we wszystkich sklepach – drogeriach online, sklepach z książkami i sklepach z żywnością.
Wszyscy wiemy, że liczy się każdy grosz – dlatego właśnie nie chcemy przepłacać i nikt nie powinien się temu dziwić. Dlatego polecamy wam sprawdzanie swoich kolorów kosmetyków w drogeriach stacjonarnych, a zakupienie ich w drogeriach internetowych.

Porównanie produktów

Pod lupę wzięliśmy jednostkowo i całościowo kilka produktów, które znaleźliśmy zarówno w jednym, jak i drugim sklepie. Były to:

1) Maybelline Lash Sensational
2) Bourjois Twist Up The Volume
3) Maybelline Super Stay Matte Ink nr 50
4) Loreal Rouge Signature nr 104
5) Maybelline Fit me nr 105
6) Rimmel Stay Matte nr 001

tusze

pomadki

do twarzy

  Zobacz także  


Spore różnice – bardzo zauważalne dla kieszeni

Jak widać są one całkiem duże – nawet po ponad 25 zł. Czy to spora oszczędność? Nie wątpimy w to. A jak wygląda całościowo różnica w zamówieniu?

rossmann

cocolita

Jeśli by od siebie odjąć to 260,44 zł – 155,49 zł mamy 104,95 zł. Ponad 100 zł oszczędności, które można wykorzystać gdziekolwiek indziej. Na nowe buty, koszulki, spodnie, wyjście do kina. Dowolnie. Jeśli naprawdę potrzebujemy określonych kosmetyków i nie potrafimy się bez nich obejść, to przeskok pomiędzy zakupami w Rossmannie, a na Cocolita.pl będzie ogromny. Może warto zaryzykować i spróbować złożyć zamówienie w drogerii online?

Nie umniejszamy jednak temu, że Rossmann ma bardzo ciekawe promocje i warto z nich korzystać. No i przede wszystkim warto wspomnieć o charytatywnej roli, jaką mają punkty, które zbierane są poprzez aplikacje, a potem przekazywane na wskazany przez użytkownika cel. Myślimy, że nie warto rezygnować także z zakupów stacjonarnych – czasami inaczej się po prostu nie da.

Jeśli masz jakieś opinie, które dotyczą któregokolwiek z tych sklepów – podziel się nią z nami.
Wszystko na temat: