×

Wyszukaj artykuł21 Październik

 
Ale kino+
AMC Polska
AXN Black
BBC Earth
BBC Brit Polska
Boomerang
12

Film Krótkometrażowy

Wolne pokoje

12:45 | Ale kino+

Historia Zosi (Weronika Wachowska), która pod przymusem matki przyjeżdża na wakacje do starego, rodzinnego młyna, gdzie ma się nią opiekować ciotka Krysia (Olga Miłaszewska). Krewna jest dla dziewczynki niemiła, a okolica wydaje jej się przerażająca. Pewnego dnia przyjezdna wraz z nowym kolegą odkrywa tajemnicze drzwi, które są zamknięte od lat i pod żadnym pozorem nie wolno ich otwierać. Dzieci postanawiają złamać zasadę i sprawdzić, co się za nimi kryje. Obraz nakręcono w Barlinku.(n)

Czas: 35 min

12:45

Wolne pokoje

Film Krótkometrażowy

Film Przyrodniczy

Cuda przyrody. Earth's Natural Wonders, s02e02

12:55 | BBC Earth

Filmowcy obserwują polujący na renifery koczowniczy lud z Półwyspu Jamalskiego na Syberii. Z kolei na bagnach Arnhem Land w Północnej Australii spotykają społeczność poszukującą jaj krokodyla.(n)

Czas: 60 min

12:55

Cuda przyrody. Earth's Natural Wonders, s02e02

Film Przyrodniczy

Film Dokumentalny

Superjachty - w poszukiwaniu perfekcji

12:30 | BBC Brit Polska

Wielka Brytania może się poszczycić działającym od blisko 50 lat producentem luksusowych jachtów. Klientami Sunseeker są najbogatsi ludzie na świecie, którzy nie szczędzą pieniędzy na tak unikatowe i wysokiej klasy maszyny. Powstają tu pływające pałace, których wartość szacowana jest od 100 tysięcy do nawet 20 milionów funtów. Dokumentaliści pokazują widzom, jak powstaje najnowszy model, 40-metrowy "131". Główna stocznia mieści się w Poole, to centrum dowodzenia produkcji, inżynierii i szkutniczego kunsztu.(n)

Czas: 65 min

12:30

Superjachty - w poszukiwaniu perfekcji

Film Dokumentalny

Trwa

13

Film Krótkometrażowy

Historia Addaiego

13:20 | Ale kino+

Młody Addai pozostawia swoje dotychczasowe życie w Niemczech z zamiarem pomocy ludziom. Wyrusza do Syrii, gdzie staję się wyznawcą salafizmu. Po kilku latach jego matka poznaje Iliasa podchodzącego z Bliskiego Wschodu. Osobiste historie, zwierzenia młodych ludzi o arabskich korzeniach przybliżają obraz ich niełatwego życia i procesu, jaki przeszli na ziemiach przodków, w wyniku którego stali się zwolennikami radykalizmu politycznego. Krótkometrażowa animacja oparta na prawdziwych wydarzeniach.(n)

Czas: 40 min

13:20

Historia Addaiego

Film Krótkometrażowy
14
15

Film Dokumentalny

Czy koń wie, że wygrał

15:45 | Ale kino+

Twórca przygląda się przygotowaniom jeźdźców do zawodów hippicznych. Bada istotę relacji między człowiekiem i zwierzęciem w niezwykle trudnej dyscyplinie sportu.(n)

Czas: 40 min

15:45

Czy koń wie, że wygrał

Film Dokumentalny

Film Animowany

Nowy Scooby-Doo: Duch Czerwonego Barona

15:00 | Boomerang

Scooby-Doo i detektywi próbują schwytać ducha Ludwika von Richtofena zwanego Czerwonym Baronen. To złoczyńca, który zniszczył wszystkie plony pana Sawyera i wystraszył go tak bardzo, że ten zdecydował się uciec z własnej farmy.(n)

Czas: 60 min

15:00

Nowy Scooby-Doo: Duch Czerwonego Barona

Film Animowany
16

Film Sensacyjny

Atak na "Królową"

16:30 | AMC Polska

"Atak na Królową" to telewizyjny film akcji, którego scenariusz powstał na podstawie książki "Counterstrike" Richarda P. Henricka, autora m.in. "Karmazynowego przypływu". W rolach głównych występują Rob Estes ("Melrose Place") i Joe Lando ("Dr Quinn"). Grają oni braci - Vince'a i Thomasa Kelloggów - pracujących dla ATF. To rządowa agencja ścigająca nielegalny obrót alkoholem, bronią i tytoniem. Bohaterowie filmu "Atak na Królową" stają do walki z przestępczą grupą, dowodzoną przez tajwańską terrorystkę Monicę Chang. Bandyci porywają luksusowy statek pasażerski Queen Mary 2. Sytuacja jest tym bardziej dramatyczna, że na pokładzie liniowca znajdują się prezydenci Chin i Stanów Zjednoczonych. Wkrótce wychodzi na jaw cel terrorystów. Chcą oni wykraść kody do chińskich pocisków atomowych. Jeśli Vince i Thomas nie powstrzymają przestępców, światu grozi zagłada.(n)

Czas: 105 min

16:30

Atak na "Królową"

Film Sensacyjny
17

Etiuda Filmowa

Techno

17:40 | Ale kino+

60-letni Ryszard (Leszek Abrahamowicz) jest rolnikiem, który żyje w izolacji od świata. Jego głównym zajęciem jest opieka nad chorą na alzheimera żoną, Joanną (Danuta Stenka). Stan kobiety coraz szybciej się pogarsza. Pewnego dnia mężczyzna poznaje młodą dziewczynę z wielkiego miasta, Sonię (Michalina Olszańska), która wprowadza go w świat muzyki techno. Dzięki temu, chociaż na krótką chwilę, Ryszard może zapomnieć o życiowych trudnościach.(n)

Czas: 40 min

17:40

Techno

Etiuda Filmowa
18
19
20

Film Przygodowy

Spider-Man: Homecoming

20:05 | AXN Black

"Spider-Man: Homecoming" to kolejny z serii filmów o przygodach Petera Parkera. Tym razem scenarzyści postanowili przenieść tytułowego Człowieka Pająka (Tom Holland) do lat beztroskiej młodości. Za kamerą stanął tym razem Jon Watts, który trzy lata wcześniej zasłynął horrorem "Klaun", a rok później thrillerem "Cop Car". Peter pomieszkuje u swojej ciotki May (Marisa Tomei), przez cały czas będąc pod opieką swojego mentora Tony'ego Starka (w tej roli niezawodny Robert Downey Jr.). Sielanka niestety w końcu się kończy. Punktem kulminacyjnym, kiedy Peter musi porzucić dotychczasowe życie, jest moment, gdy na jego drodze staje groźny przestępca Vulture. Grany przez Michaela Keatona czarny charakter zmusza Petera do prawdziwej walki w obronie najbliższych osób, których darzy największą miłością. Czy i tym razem dobro zwycięży? Fani Człowieka Pająka na pewno nie będą zawiedzeni, mogąc uczestniczyć w kolejnych przygodach swojego bohatera. "Spider-Man: Homecoming" to dobra fabuła i gwiazdorska obsada, które sprawiają, że film ogląda się z dużą przyjemnością. O popularności świadczą też dane finansowe - produkcja na całym świecie zarobiła już 900 milionów dolarów.(n)

Czas: 165 min

20:05

Spider-Man: Homecoming

Film Przygodowy
21
22
23

  Najnowsze artykuły  

Program TV online wszystkie stacje

Program TV telewizji online staje się coraz bardziej popularna przez fakt, braku potrzeby podpisywania długotrwałej umowy na takie usługi. Telewizja internetowa umożliwia zakup dostępu do platformy na wybrany okres czasu jak np. 1 dzień lub dłużej bez wiązania się umową okresową. Prosta zasada, oglądasz płacisz. Jeśli obawiasz się o jakość transmisji telewizyjnych to w dzisiejszych czasach dostępne rozwiązania umożliwiając nawet transmisje w jakości HD lub 4K.

Co dziś obejrzeć w tv ? Filmy w telewizji online na dzisiaj, jutro, weekend

Chcesz sprawdzić program tv ale nie wiesz od czego zacząć ? oto pytanie jakie zadaje sobie coraz więcej osób szukających dostępu do ulubionych kanałów tv online bez limitu i ograniczeń. Abo oglądać telewizję bez abonamentu możesz wybrać jedną z wielu dostępnych platform umożliwiających streaming telewizji internetowej bez potrzeby rejestrowania konta. Zapraszamy do zapoznania się z poniższym artykułem aby dowiedzieć się jak oglądać darmową telewizje internetowej. Sprawdź też aktualny program tv wszystkich stacji

Program telewizyjny telewizji internetowej

Bezpłatna telewizja internetowa na żywo tak naprawdę nie istnieje - trzeba mieć przecież na uwadze fakt, że każdy dostawca tej telewizji musi ponosić pewne pewne koszty. Serwisy oferujące telewizję online oraz pobierają opłatę za całoroczny dostęp do aktualnej listy linków z kanałami na żywo - opłata ta jest na szczęście niewielka. Dodatkową zaletą jest fakt, że korzystanie z tego rodzaju serwisów nie wymaga rejestracji. Wystarczy zatem wpisać kod sms, aby móc cieszyć się długą listą dostępnych programów telewizyjnych.
Chcesz regularnie oglądać swoje ulubione kanały telewizyjne? Nie możesz doczekać się kolejnych odcinków serialu? Postaw na doskonałe rozwiązanie, jakim jest telewizja internetowa. Dzięki temu otrzymasz pełen dostęp do bogatej oferty telewizyjnej, z której będziesz mógł korzystać w dowolnym miejscu. TV online to gwarancja tego, że nigdy nie przegapisz interesujących Cię programów telewizyjnych.

Masz swoje ulubione programy, które chciałbyś oglądać regularnie, ale nie masz w domu telewizora i nie wiesz jak mógłbyś to zrobić? Zajrzyj na nasza stronę, gdzie znajdziesz bogaty zbiór linków do bezpłatnej telewizji online. Telewizja internetowa stanowi obecnie doskonałą alternatywę dla odbiorników telewizyjnych, które większość domowników posiada w swoich mieszkaniach.
Najważniejszą zaletą telewizji online jest jednak to, żę można ją oglądać dosłownie wszędzie - wystarczy tylko sprawnie działający laptop lub komputer i oczywiście dostęp do internetu.
Telewizja internetowa dostępna jest siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę - można ją oglądać nie tylko na laptopie czy komputerze, ale również na ekranie tabletu czy smartfona. Jeżeli już teraz chcesz mieć dostęp do telewizji online, zdecyduj się na zakup dostępu do naszego serwisu.