×

Wyszukaj artykuł

27 Wrzesień

 
AMC Polska
Animal Planet
AXN Black
AXN Polska
BBC First
BBC Lifestyle Polska
15

Film Sensacyjny

7 sekund

15:50 | AXN Polska

Film "7 sekund" to pełna pościgów i strzelanin solidna produkcja stworzona z myślą o wielbicielach kina akcji. W roli głównej jedna ze sztandarowych gwiazd tego gatunku, Wesley Snipes. Aktor wciela się w postać byłego komandosa elitarnych jednostek Delta Force, Jacka Tulivera, który obecnie jest zawodowym złodziejem. Mężczyzna zbiera najlepszych ekspertów w swoim fachu, by dokonać skoku życia. Razem opracowują misterny plan okradzenia opancerzonych furgonetek, które przewożą pieniądze z 20 kasyn w Rumunii. Niestety, w czasie akcji nie wszystko idzie zgodnie z planem. Najpierw pojawiają się kłopoty z ładunkami wybuchowymi, a gdy grupa Jacka wchodzi w posiadanie kosztowności, niespodziewanie napada na nich inny gang. W wyniku wymiany ognia ginie większość współpracowników Tulivera, a napastnicy przejmują prawie cały łup. Na szczęście głównemu bohaterowi produkcji "7 sekund" udaje się uciec. Zabiera też zapieczętowaną walizkę. Znajduje się w niej najcenniejszy ze skradzionych przedmiotów - obraz Vincenta Van Gogha, którego cena może sięgać nawet kilkudziesięciu milionów dolarów. Wkrótce Tuliver dowiaduje się, że jeden z jego współpracowników został wzięty na zakładnika przez Aleksieja Kutchinova (Pete Lee-Wilson), rosyjskiego milionera. Jack postanawia za wszelką cenę uratować kolegę. By to osiągnąć, gotów jest nawet połączyć siły ze swoją dotychczasową rywalką, Kelly Anders (Tamzin Outhwaite).(n)

Czas: 120 min

15:50

7 sekund

Film Sensacyjny
16
17
18
19

Film Dokumentalny

Dostawcy królewskiego dworu

19:00 | BBC Lifestyle Polska

Członkowie rodziny królewskiej nie robią zakupów w centrach handlowych. Wszystko, czego potrzebują, jest zamawiane u dostawców. Tego rodzaju transakcje to ogromna nobilitacja i duża reklama dla każdej firmy.(n)

Czas: 60 min

19:00

Dostawcy królewskiego dworu

Film Dokumentalny
20

Film Kostiumowy

Rozważna i romantyczna

20:35 | BBC First

Elinor dowiaduje się o zaręczynach Edwarda i Lucy Steele. Marianna słyszy od pułkownika Brandona, że Willoughby zdradził. Jej stan zdrowia ulega pogorszeniu.(n)

Czas: 60 min

20:35

Rozważna i romantyczna

Film Kostiumowy
21

Film Przygodowy

Witajcie w dżungli

21:00 | AXN Black

"Witajcie w dżungli" to efektowne kino przygodowe z gwiazdorską obsadą: popularnym wrestlerem Dwayne'em "The Rockiem" Johnsonem, znaną z "Sin City" Rosario Dawson oraz Seannem Williamem Scottem, czyli szalonym Stiflerem z serii filmów "American Pie". The Rock gra w filmie "Witajcie w dżungli" Becka, który pracuje dla wpływowego mafijnego bossa, Walkera (William Lucking). Nie ma zadania, z którego ten potężny mężczyzna by się nie wywiązał. Dlatego gdy zdradza on szefowi, że chciałby porzucić swój przestępczy fach i zacząć wieść spokojne życie, prowadząc niewielką restaurację, ten nie okazuje entuzjazmu. Obiecuje jednak Beckowi, że pozwoli mu odejść, jeśli podejmie się jeszcze jednej misji. Musi odnaleźć w brazylijskiej dżungli i bezpiecznie sprowadzić do domu jego syna, Travisa (Seann William Scott), który pojechał tam, by zdobyć niezwykle cenny złoty posążek. Gdy bohater filmu "Witajcie w dżungli" dociera na miejsce, okazuje się, że zadanie powierzone mu przez Walkera nie będzie łatwe. Chłopak bowiem wcale nie zamierza wracać do domu bez statuetki. Tym bardziej, że w poszukiwaniach pomaga mu piękna i tajemnicza Mariana (Rosario Dawson). Do tego na wyjazd Travisa nie chce zgodzić się Hatcher (Christopher Walken), szalony tyran, który dzięki niewolniczej pracy okolicznych mieszkańców zbudował w dżungli własną kopalnię złota. Podejrzewa on, że chłopak wie, gdzie znajduje się bezcenny posążek. W tej sytuacji Beck musi pozostać w dżungli i użyć wszystkich swoich umiejętności, by pomóc Travisowi w poszukiwaniach i jednocześnie ochronić go przed niebezpiecznym Hatcherem i jego ludźmi.(n)

Czas: 125 min

21:00

Witajcie w dżungli

Film Przygodowy
22

Film Sensacyjny

Błąd systemu

22:00 | AMC Polska

Gabriel Wingfield (John Pyper-Ferguson) jest wybitnym elektronikiem i konstruktorem. Pracuje w firmie produkującej samoloty pasażerskie. Pewnego dnia tworzy model samolotu, który jest całkowicie zdalnie sterowany. Niespodziewanie jednak szef, Ty Corbett (Winston Rekert), zwalnia go z pracy. Wingfield postanawia się na nim zemścić. Przejmuje kontrolę nad nowoczesnym samolotem, który wyruszył w pierwszy rejs. Na pokładzie znajduje się właściciel firmy i jego rodzina. Samolot pilotuje zdolna, ale mało doświadczona kapitan Reece Robbins (Rachel Hayward). Teraz los pasażerów spoczywa w rękach Petera Dewmonta, (Craig Sheffer) byłego męża kapitan Robbins. Musi on odnaleźć kryjówkę Wingfielda i odzyskać kontrolę nad uprowadzonym samolotem.(n)

Czas: 115 min

22:00

Błąd systemu

Film Sensacyjny

Film Dokumentalny

Ataki rekinów 2

22:00 | Animal Planet

W dokumencie zobaczymy jak żarłacz biały rozbija klatkę ochronną, w której znajdują się nurkowie, atak rekina ludojada na pływaka oraz jak żarłacz tępogłowy zakłóca wyprawę wędkarską.(n)

Czas: 60 min

22:00

Ataki rekinów 2

Film Dokumentalny
23

  Najnowsze artykuły  

Program TV online wszystkie stacje

Program TV telewizji online staje się coraz bardziej popularna przez fakt, braku potrzeby podpisywania długotrwałej umowy na takie usługi. Telewizja internetowa umożliwia zakup dostępu do platformy na wybrany okres czasu jak np. 1 dzień lub dłużej bez wiązania się umową okresową. Prosta zasada, oglądasz płacisz. Jeśli obawiasz się o jakość transmisji telewizyjnych to w dzisiejszych czasach dostępne rozwiązania umożliwiając nawet transmisje w jakości HD lub 4K.

Co dziś obejrzeć w tv ? Filmy w telewizji online na dzisiaj, jutro, weekend

Chcesz sprawdzić program tv ale nie wiesz od czego zacząć ? oto pytanie jakie zadaje sobie coraz więcej osób szukających dostępu do ulubionych kanałów tv online bez limitu i ograniczeń. Abo oglądać telewizję bez abonamentu możesz wybrać jedną z wielu dostępnych platform umożliwiających streaming telewizji internetowej bez potrzeby rejestrowania konta. Zapraszamy do zapoznania się z poniższym artykułem aby dowiedzieć się jak oglądać darmową telewizje internetowej. Sprawdź też aktualny program tv wszystkich stacji

Program telewizyjny telewizji internetowej

Bezpłatna telewizja internetowa na żywo tak naprawdę nie istnieje - trzeba mieć przecież na uwadze fakt, że każdy dostawca tej telewizji musi ponosić pewne pewne koszty. Serwisy oferujące telewizję online oraz pobierają opłatę za całoroczny dostęp do aktualnej listy linków z kanałami na żywo - opłata ta jest na szczęście niewielka. Dodatkową zaletą jest fakt, że korzystanie z tego rodzaju serwisów nie wymaga rejestracji. Wystarczy zatem wpisać kod sms, aby móc cieszyć się długą listą dostępnych programów telewizyjnych.
Chcesz regularnie oglądać swoje ulubione kanały telewizyjne? Nie możesz doczekać się kolejnych odcinków serialu? Postaw na doskonałe rozwiązanie, jakim jest telewizja internetowa. Dzięki temu otrzymasz pełen dostęp do bogatej oferty telewizyjnej, z której będziesz mógł korzystać w dowolnym miejscu. TV online to gwarancja tego, że nigdy nie przegapisz interesujących Cię programów telewizyjnych.

Masz swoje ulubione programy, które chciałbyś oglądać regularnie, ale nie masz w domu telewizora i nie wiesz jak mógłbyś to zrobić? Zajrzyj na nasza stronę, gdzie znajdziesz bogaty zbiór linków do bezpłatnej telewizji online. Telewizja internetowa stanowi obecnie doskonałą alternatywę dla odbiorników telewizyjnych, które większość domowników posiada w swoich mieszkaniach.
Najważniejszą zaletą telewizji online jest jednak to, żę można ją oglądać dosłownie wszędzie - wystarczy tylko sprawnie działający laptop lub komputer i oczywiście dostęp do internetu.
Telewizja internetowa dostępna jest siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę - można ją oglądać nie tylko na laptopie czy komputerze, ale również na ekranie tabletu czy smartfona. Jeżeli już teraz chcesz mieć dostęp do telewizji online, zdecyduj się na zakup dostępu do naszego serwisu.