×

Wyszukaj artykuł

03 Czerwiec

 
TVP 1
TVP 2
TVP 3 Warszawa
Polsat
TVN
TVN 24
0

Film Wojenny

Bitwa u ujścia La Platy

00:00 | TVP 1

"Bitwa u ujścia La Platy" to opowieść o batalii morskiej, do której doszło w pierwszych miesiącach drugiej wojny światowej na Atlantyku. Obraz otrzymał trzy nominacje do BAFT-y, między innymi w kategorii najlepszy film. Twórcy filmu - Michael Powell i Emeric Pressburger - mają na swoim koncie wiele wspólnych produkcji. W 1942 roku byli nominowani do Oscara za film pt. "Jeden z naszych samolotów zaginął". "Bitwa u ujścia La Platy" to rekonstrukcja prawdziwych wydarzeń z grudnia 1939 roku. Na Oceanie Atlantyckim dochodzi do starcia pomiędzy niemieckim pancernikiem "Admirał Graf Spee" a trzema krążownikami brytyjskimi: ciężkim "Exeterem" i lekkimi "Ajaksem" i "Achillesem". Wobec przeważających sił wroga niemiecki okręt wpływa do neutralnego portu w Montevideo. Kapitan jednostki musi podjąć trudną decyzję - stanąć do nierównej walki czy poddać się. Kilka dni później jego załoga wysadza okręt.(n)

Czas: 120 min

0:00

Bitwa u ujścia La Platy

Film Wojenny

Serial Komediowy

Rodzinka.pl: W kolejce do urologa. s15e274

00:05 | TVP 2

Ludwik brudzi się, jedząc śledzie. Właśnie wtedy odkrywa, że w domu nie ma wody. Tomek i Magda kłócą się po wspólnej kolacji z rodzicami. Natalia martwi się o ich związek. Boski, by poprawić żonie humor, zabiera ją do kina i na zakupy. Wracają w szampańskich nastrojach, ale atmosferę psuje Kacper, który przyznaje się, że miał wypadek. Natalii robi się słabo. Agata przychodzi do Ludwika. Mówi mu o swoich wątpliwościach dotyczących studiowania architektury. Filip skarży się Pauli, że kobiety są okrutne. Natalia, Viola i Maria wyznają sobie miłość.(n)

Czas: 30 min

0:05

Rodzinka.pl: W kolejce do urologa. s15e274

Serial Komediowy

Serial Sensacyjny

Defekt

00:35 | TVP 2

Bezkompromisowa pani prokurator Elżbieta Ginter (Magdalena Cielecka) prowadzi śledztwo w sprawie afery bankowej. Próbuje wyjaśnić zagadkę znikania z kont zawrotnych sum pieniędzy. Ambitna prawniczka bardzo angażuje się w śledztwo, nie ulegając żadnym presjom i korupcji. W dochodzeniu pomaga jej starzejący się inspektor Witold Kosmala (Piotr Fronczewski). Początkowo współpracownicy nie darzą się sympatią, jednak z czasem nawiązuje się między nimi nić porozumienia. Sprawa komplikuje się, gdy nieoczekiwanie dochodzi do morderstwa - na parkingu supermarketu zostaje zastrzelony prezes jednego z upadłych banków. Świadkiem zabójstwa jest ośmioletni Michał (Maciej Buczek). Jednak chłopiec wskutek przeżytego szoku przestaje mówić... Czteroodcinkowy serial Macieja Dutkiewicza, reżysera m.in. "Nocnego graffiti", "Operacji Samum" i "Fuksa".(n)

Czas: 60 min

0:35

Defekt

Serial Sensacyjny

Program Publicystyczny

W tyle wizji extra

00:00 | TVP 3 Warszawa

Przegląd zabawnych i nietuzinkowych wypowiedzi polityków zebranych z minionego dnia. Dwoje prowadzących prezentuje materiały z zabawnie dobranymi podkładami muzycznymi. W programie także rozmowy telefoniczne z widzami. Gospodarzami programu są m.in. Marcin Wolski, Łukasz Warzecha, Krzysztof Skiba, Dorota Łosiewicz, Rafał Ziemkiewicz, Wiktor Świetlik, Stanisław Janecki.(n)

Czas: 30 min

0:00

W tyle wizji extra

Program Publicystyczny

Magazyn

#Zostań w domu

00:30 | TVP 3 Warszawa

Czas: 15 min

0:30

#Zostań w domu

Magazyn

Serial Kryminalny

Mrok: Być czy mieć

00:45 | TVP 3 Warszawa

Radek (Łukasz Konopka) i Robert (Piotr Nowak) porywają żonę biznesmena Gajdy (Krzysztof Dracz), Jolę (Edyta Łukaszewska). Przestępcy żądają okupu. Gajda decyduje się na współpracę z policją. Sprawą zajmuje się zespół komisarza Grosza. Tymczasem Jola zaczyna wątpić w miłość męża. Przekonana, że musi sama walczyć o życie, zaczyna uwodzić Radka. Ten zabija wspólnika.(n)

Czas: 45 min

0:45

Mrok: Być czy mieć

Serial Kryminalny

Thriller

Człowiek na krawędzi

00:40 | TVN

W trzymającym w napięciu thrillerze "Człowiek na krawędzi" Sam Worthington wciela się w postać Nicka Cassidy'ego. Pewnego ranka mężczyzna wchodzi do luksusowego hotelu Roosevelt na nowojorskim Manhattanie. Udaje się do pokoju mieszczącego się na 21. piętrze. Wychodzi przez okno i staje na gzymsie. Wszystko wskazuje na to, że zamierza skoczyć. Pod budynkiem hotelu natychmiast zjawia się policja. Przyjeżdżają też służby specjalne. Desperat oświadcza, że będzie rozmawiał tylko z wybraną przez siebie negocjatorką - Lydią Mercer (Elizabeth Banks). Gdy kobieta dociera na miejsce, wychodzi na jaw tajemnica Nicka. Kiedyś był on policjantem, ale został oskarżony o kradzież i skazany na 25 lat pozbawienia wolności. Udało mu się jednak uciec z więzienia. Lydia próbuje nakłonić Nicka, by zrezygnował z zamiaru targnięcia się na swoje życie. Tymczasem bohater filmu "Człowiek na krawędzi" realizuje swój własny, gruntownie przemyślany plan. Mężczyzna zamierza udowodnić swoją niewinność. By to zrobić, musi doprowadzić do końca skomplikowaną kryminalną intrygę. Jego desperacki czyn ma odciągnąć uwagę policji od dokonywanego w tym samym czasie w budynku naprzeciwko włamania do sejfu biznesmena Davida Englandera (Ed Harris). Nick chce wyrównać z bogaczem rachunki. Wspólnicy Cassidy'ego, jego brat Joey (Jamie Bell) oraz współpracująca z nimi Angie (Genesis Rodriguez), mają wykraść z sejfu bezcenny diament.(n)

Czas: 130 min

0:40

Człowiek na krawędzi

Thriller

Program Informacyjny

Fakty po Faktach

00:45 | TVN 24

Program informacyjny autorstwa prowadzących główne wydanie "Faktów". Ciekawe rozmowy dziennikarzy z ważnymi gośćmi, którzy komentują najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata.(n)

Czas: 35 min

0:45

Fakty po Faktach

Program Informacyjny
1

Komedia Romantyczna

Plan B

01:35 | TVP 2

"Plan B" to lekka komedia o miłości, której największym atutem jest rola Jennifer Lopez. Znana aktorka i piosenkarka gra tym razem rolę atrakcyjnej Zoe, samotnej kobiety po przejściach. Trudne doświadczenia sprawiły, że zamknęła się w sobie. Nie lubi nawiązywać nowych znajomości, szczególnie z mężczyznami, których zawsze trzyma na dystans. Swoim zachowaniem skutecznie zniechęca potencjalnych kandydatów na partnerów. Mimo okazywanego chłodu Zoe jest jednak ciepłą osobą, która marzy o ty, by mieć dziecko. Czas jest jednak nieubłagany. Z każdym rokiem oddala się od niej szansa na potomstwo. W końcu zdesperowana Zoe postanawia poddać się sztucznemu zapłodnieniu. Wkrótce dowiaduje się, że zabieg się udał. Teraz Zoe może się cieszyć, bo na świat niedługo przyjdzie upragniony maluch. Spokój bohaterki filmu "Plan B" zostaje zakłócony, gdy poznaje ona przystojnego Stana (Alex O'Loughlin). Uwodzicielski mężczyzna w mgnieniu oka zdobywa jej serce. Ich relacje stają się coraz bliższe. Ona tymczasem staje przed poważnym dylematem - w jaki sposób powiedzieć mężczyźnie swoich marzeń, że jest w ciąży.(n)

Czas: 105 min

1:35

Plan B

Komedia Romantyczna

Magazyn

Turystyczna jazda: Zilina i okolice

01:30 | TVP 3 Warszawa

Twórcy wybierają się do jednego z najciekawszych rejonów Słowacji, Ziliny. Odwiedzą niezwykły zamek, termalne uzdrowisko, a także miejsce, z którego wywodzi się Janosik.(n)

Czas: 15 min

1:30

Turystyczna jazda: Zilina i okolice

Magazyn

Cykl Reportaży

Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii: Rogalin

01:45 | TVP 3 Warszawa

Zespół pałacowo-parkowy w Rogalinie ma szczególne znaczeniem dla kultury polskiej. Przesądzają o tym zabytki, krajobrazowy oraz historia działalności rodziny Raczyńskich na przestrzeni ponad 150 lat.(n)

Czas: 5 min

1:45

Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii: Rogalin

Cykl Reportaży

Serial Obyczajowy

Łzy Cennet

01:50 | TVP 3 Warszawa

Selim próbuje przekonać Arzu, by nie wyrzucała Cennet z pracy. Kobieta jest jednak nieugięta. Tymczasem Cennet o mało nie wpada pod samochód. Z opresji ratuje ją Selim. Pomaga jej również w usuwaniu skutków pożaru.(n)

Czas: 45 min

1:50

Łzy Cennet

Serial Obyczajowy

Horror Komediowy

Łowcy zombie

01:20 | Polsat

Bohaterami komedii "Łowcy zombie" są trzej nastoletni harcerze: Ben (Tye Sheridan), Carter (Logan Miller) i Augie (Joey Morgan). Chłopcy wypowiadają wojnę hordom zombie, które atakują ich rodzinne miasteczko. Muszą wykorzystać wszystkie umiejętności, które zdobyli jako harcerze, by ratować zagrożonych przez zombie ludzi. Na szczęście mają dzielną sojuszniczkę, Denise Russo (Sarah Dumont), która razem z nimi walczy z żywymi trupami. "Łowcy zombie" to obraz związany z nurtem kina grozy Christophera Landona (scenarzysty serii "Paranormal Activity" i reżysera filmu "Paranormal Activity: Naznaczeni"). W filmie w roli Jeffa występuje syn Arnolda Schwarzeneggera - Patrick ("Jeszcze większe dzieci").(n)

Czas: 110 min

1:20

Łowcy zombie

Horror Komediowy

Program Publicystyczny

Kropka nad i

01:20 | TVN 24

Monika Olejnik prowadzi rozmowy z najważniejszymi postaciami polskiej sceny politycznej. W konfrontacji z nimi odważnie porusza kontrowersyjne tematy.(n)

Czas: 25 min

1:20

Kropka nad i

Program Publicystyczny

Magazyn Ogrodniczy

Maja w ogrodzie

01:45 | TVN 24

Maja Popielarska podpowiada, jak najlepiej organizować sobie pracę w ogrodzie w zależności od pory roku. Prowadząca prezentuje ciekawe odmiany roślin i nowe sprzęty na rynku, pomocne podczas projektowania obszarów zieleni. Ponieważ nie wszyscy mogą cieszyć się własnym ogródkiem, autorzy pokazują, jak dzięki roślinom doniczkowym, ziołom i kwiatom zagospodarować przestrzeń w mieszkaniu czy na balkonie.(n)

Czas: 20 min

1:45

Maja w ogrodzie

Magazyn Ogrodniczy
2

Thriller

Krew, pot i... kłamstwa

02:00 | TVP 1

"Krew, pot i... kłamstwa" to telewizyjny dreszczowiec, który stanowi ostrzeżenie przed znajomościami zawieranymi na siłowni. W roli głównej zobaczymy Hannah Barefoot, amerykańską aktorkę i piosenkarkę. Przełomowym momentem w jej karierze był występ w kultowym dramacie LBTQ "Wyznania 2 - świadectwo miłości". W thrillerze "Krew, pot i... kłamstwa" partneruje jej Adam Huber, znany z nowej odsłony serialu "Dynastia". Melissa próbuje zapomnieć o bolesnym rozstaniu. Za namową przyjaciółki postanawia pozbyć się negatywnych emocji, ćwicząc w klubie fitness. Na siłowni poznaje przystojnego trenera personalnego, który oferuje jej swoją pomoc. Melissa przez jakiś czas stosuje się do jego wskazówek, ale wkrótce przestaje się czuć z tym dobrze, zwłaszcza że nowy znajomy staje się zbyt nachalny. Bohaterka dreszczowca "Krew, pot i... kłamstwa" chce pozbyć się natręta ze swojego życia. Przekonuje się, że będzie to trudniejsze, niż myślała.(n)

Czas: 90 min

2:00

Krew, pot i... kłamstwa

Thriller

Program Publicystyczny

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

02:35 | TVP 3 Warszawa

W programie prezentowane są historie osób zaginionych. Są to zazwyczaj najbardziej charakterystyczne i najciekawsze z dziennikarskiego punktu widzenia sprawy. Przedstawiane są w formie reportaży, rozmów z najbliższymi zaginionej osoby w studiu lub też zdjęć czy komunikatów. W ciągu prawie piętnastu lat emisji "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie" dzięki pomocy telewidzów udało się odnaleźć ponad 1500 poszukiwanych ludzi. Program prowadzi Grzegorz Miśtal.(n)

Czas: 25 min

2:35

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

Program Publicystyczny

Magazyn Reporterów

Uwaga!

02:50 | TVN

Od ponad piętnastu lat reporterzy "Uwagi" ujawniają sprawy, które wymagają dziennikarskiej interwencji. Tropią afery, korupcję, niekompetencję czy nadużycia, nagłaśniają ważne społecznie tematy. Pomagają też tym, którzy najbardziej potrzebują wsparcia. Dziennikarze niejednokrotnie byli doceniani i nagradzani, m.in. Główną Nagrodą Wolności Słowa. Każdy widz może zgłosić się do redakcji z własnym tematem. Musi jedynie opublikować post na portalu społecznościowym i opatrzyć go hasztagiem #tematdlauwagi. Program poświęcony jest sprawom zwykłych ludzi, oferują też wsparcie podopiecznym fundacji TVN "Nie jesteś sam".(n)

Czas: 20 min

2:50

Uwaga!

Magazyn Reporterów

Magazyn Ogrodniczy

Akademia ogrodnika

02:05 | TVN 24

Twórcy programu w zwięzły i przystępny sposób omawiają zagadnienia związane z ogrodnictwem. Każdy odcinek jest poświęcony jednemu tematowi. Dowiemy się między innymi, jak należy dbać o krzewy, jak przygotować się do wiosennych porządków w ogrodzie oraz które środki owadobójcze są najmniej szkodliwe dla otoczenia.(n)

Czas: 5 min

2:05

Akademia ogrodnika

Magazyn Ogrodniczy

Program Publicystyczny

Tak jest

02:10 | TVN 24

Andrzej Morozowski podsumowuje najważniejsze informacje dnia. W drugiej części programu pojawiają się goście, którzy dyskutują o najbardziej interesujących kwestiach społecznych i komentują bieżące wydarzenia. Gośćmi prowadzącego są także dziennikarze i eksperci.(n)

Czas: 50 min

2:10

Tak jest

Program Publicystyczny
3

Film Dokumentalny

Morze Hallera

03:30 | TVP 1

Film upamiętniający rocznicę zaślubin Polski z morzem. Miały one miejsce 10 lutego 1920 roku w Pucku. Twórcy obrazu przedstawią sylwetkę generała Józefa Hallera i opowiedzą historię jego armii.(n)

Czas: 40 min

3:30

Morze Hallera

Film Dokumentalny

Film Dokumentalny

Walka z koronawirusem

03:20 | TVP 2

Dokument relacjonuje kilka miesięcy walki, jaką toczy świat z koronawirusem, począwszy od stycznia 2020. Przed kamerą wypowiadają się świadkowie, wolontariusze i lekarze z różnych krajów, zaangażowani w pomoc ludziom zaatakowanym przez chorobę. Twórcy filmu pokazują sposoby radzenia sobie z nowymi problemami, które rodzi pandemia w Szanghaju.(n)

Czas: 45 min

3:20

Walka z koronawirusem

Film Dokumentalny

Magazyn

Kryminalna siódemka

03:00 | TVP 3 Warszawa

W programie prezentowanych jest siedem najgłośniejszych spraw kryminalnych, które wstrząsnęły całą Polską. Widzowie zobaczą brawurowe akcje policji, zagadkowe procesy oraz widowiskowe pościgi.(n)

Czas: 15 min

3:00

Kryminalna siódemka

Magazyn

Magazyn Rolniczy

Wiadomości rolnicze

03:15 | TVP 3 Warszawa

Program adresowany do przedsiębiorców z branży rolniczej - hodowców, przetwórców i producentów rolnych. Zostaną w nim zaprezentowane nowoczesne rozwiązania dla rolników i hodowców. Nie zabraknie też informacji o dotacjach unijnych i programach pomocowych ani o kulturze i twórczości związanej z obszarami wiejskimi.(n)

Czas: 30 min

3:15

Wiadomości rolnicze

Magazyn Rolniczy

Program Publicystyczny

Echa dnia

03:45 | TVP 3 Warszawa

Gośćmi programu są politycy, przedstawiciele administracji państwowej, działacze samorządowi i reprezentanci środowisk gospodarczych. "Echa dnia" mają na celu wyjaśnienie widzowi, jakie mogą być skutki określonych zdarzeń, zjawisk społecznych czy ekonomicznych.(n)

Czas: 20 min

3:45

Echa dnia

Program Publicystyczny

Program Rozrywkowy

Tajemnice losu

03:10 | Polsat

Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.(n)

Czas: 135 min

3:10

Tajemnice losu

Program Rozrywkowy

Interaktywny Program Rozrywkowy

NOC Magii

03:10 | TVN

"Klub magii" to nocny interaktywny program rozrywkowy. Wróżki i wróżbici odpowiadają w nim na pytania zadawane przez telefonujących widzów a dotyczące ich przyszłości. Gospodarzami programu rozrywkowego "Klub magii" są uchodzący na najskuteczniejszych wróżbici i magowie, a także posiadające bogate doświadczenie zawodowe wróżki. Prowadzący zajmują się wróżeniem, jasnowidzeniem, stawiają tarota i horoskopy. Czekają oni na telefony widzów, by móc rozwiązać dręczące ich problemy. Do programu rozrywkowego "Klub magii" po poradę może się zgłosić każdy. Wróżki i wróżbici odpowiadają na pytania dotyczące miłości, finansów i innych ważnych spraw życiowych.(n)

Czas: 95 min

3:10

NOC Magii

Interaktywny Program Rozrywkowy

Magazyn Informacyjny

Polska i świat

03:00 | TVN 24

Codzienny autorski program, który podsumowuje najważniejsze wydarzenia z kraju i z zagranicy. Dziennikarze poruszają sprawy budzące szczególne zainteresowanie wśród polskich obywateli.(n)

Czas: 45 min

3:00

Polska i świat

Magazyn Informacyjny

Program Rozrywkowy

Szkło kontaktowe

03:45 | TVN 24

"Szkło kontaktowe" jest codziennym programem satyryczno-publicystycznym nadawanym na antenie TVN24. Prowadzący oraz zaproszony gość z przymrużeniem oka podsumowują miniony dzień w polskiej polityce. Konwencja pozwala na luźne komentarze i sporą dawkę humoru. Magazyn jest interaktywny, ponieważ w trakcie emisji widzowie mogą dzwonić lub pisać SMS-y, by podzielić się własnymi opiniami na temat bieżących wydarzeń. "Szkło kontaktowe" jest na antenie od 2005 r. Jego pomysłodawcą i jednym z gospodarzy programu był zmarły w 2017 r. Grzegorz Miecugow. Obecnie prowadzą go: Tomasz Sianecki, Wojciech Zimiński i Grzegorz Markowski. W magazynie regularnie występuje stałe grono komentatorów: Krzysztof Miecugow, Artur Andrus, Krzysztof Daukszewicz, Jerzy Iwaszkiewicz, Tomasz Jachimek, Marek Przybylik, Kamil Dąbrowa, Michał Kempa, Katarzyna Kwiatkowska, Henryk Sawka, a także Grzegorz Markowski i Wojciech Zimiński.(n)

Czas: 50 min

3:45

Szkło kontaktowe

Program Rozrywkowy
4

Cykl Dokumentalny

Notacje: Maria Osterwa-Czekaj. Była jakaś ochrona nad nami

04:10 | TVP 1

Cykl prezentuje archiwalne materiały, zawierające opowieści zasłużonych dla Polski naukowców, artystów, społeczników oraz świadków historycznych wydarzeń. Każdy odcinek został poświęcony jednej wybitnej postaci, która opowiada o jednym epizodzie ze swojego życia. Zobaczymy m.in. sylwetki Jerzego Janickiego, Zbigniewa Kowalskiego, Teresy Bojarskiej, Augusta Kowalczyka, Tadeusza Sułowskiego, Ireny Zappe, Macieja Gutowskiego, Zygmunta Odrowąża-Zawadzkiego i Eugeniusza Cydzika.(n)

Czas: 15 min

4:10

Notacje: Maria Osterwa-Czekaj. Była jakaś ochrona nad nami

Cykl Dokumentalny

Cykl Dokumentalny

Zakończenie programu

04:25 | TVP 1

Czas: 20 min

4:25

Zakończenie programu

Cykl Dokumentalny

Teleturniej Muzyczny

Jaka to melodia?

04:45 | TVP 1

Show emitowany jest w trzech wersjach. Od poniedziałku do piątku pojawia się na antenie jako teleturniej muzyczny, w którym troje zawodników ma za zadanie jak najszybciej podać tytuł prezentowanej im piosenki. W soboty w programie biorą udział dwie dwuosobowe drużyny, które ścierają się w bitwie na hity. W niedziele zaś w roli uczestników w show goszczą gwiazdy, które mają możliwość wykazania się znajomością muzyki rozrywkowej. We wszystkich tych odsłonach nie zabraknie wielkich przebojów, również tych wykonywanych na żywo. Prowadzi Rafał Brzozowski.(n)

Czas: 35 min

4:45

Jaka to melodia?

Teleturniej Muzyczny

Magazyn Kulinarny

To je Borowicz. Podróże ze smakiem. s01e04

04:05 | TVP 2

Ostatnia część szkockiego etapu wyspiarskich podróży Adama. Tym razem kucharz odwiedzi Loch Fyne niedaleko Glasgow. To prawdziwe królestwo wybornych małży, ostryg oraz łososi. W jednej z cenionych restauracji Borowicz ma okazję gotować razem z szefem kuchni.(n)

Czas: 20 min

4:05

To je Borowicz. Podróże ze smakiem. s01e04

Magazyn Kulinarny

Magazyn Kulinarny

To je Borowicz. Podróże ze smakiem. s01e05

04:25 | TVP 2

Adam odwiedza hrabstwo Wiltshire. Zajrzy do stylowych, urokliwych domów, zwiedzi ogrody i poszuka śladów Harry'ego Pottera. Ugotuje także soczystą jagnięcą wątróbkę podaną z zieloną cukinią. Na deser przygotuje deskę serów.(n)

Czas: 25 min

4:25

To je Borowicz. Podróże ze smakiem. s01e05

Magazyn Kulinarny

Magazyn Kulinarny

Zakończenie programu

04:50 | TVP 2

Czas: 25 min

4:50

Zakończenie programu

Magazyn Kulinarny

Magazyn Rolniczy

Agrobiznes

04:05 | TVP 3 Warszawa

Program jest adresowany przede wszystkim do rolników. W każdym wydaniu pojawia się wiele praktycznych informacji i rad dotyczących hodowli zwierząt. Poznajemy również dużo użytecznych ciekawostek na temat uprawy różnych gatunków roślin. Autorzy programu starają się przekazywać aktualne wiadomości z branży rolno-spożywczej, a także dane o notowaniach giełdowych i prognozach cenowych. Widzowie znajdują tu ponadto informacje na temat krajowych i zagranicznych wydarzeń związanych z rolnictwem.(n)

Czas: 15 min

4:05

Agrobiznes

Magazyn Rolniczy

Cykl Felietonów

Godki fest ucieszne: Wywiad

04:20 | TVP 3 Warszawa

Marek Szołtysek opowiada w gwarze śląskiej interesujące historie, legendy, czasem bajki, związane z kulturą Górnego Śląska.(n)

Czas: 10 min

4:20

Godki fest ucieszne: Wywiad

Cykl Felietonów

Program Informacyjny

Dziennik regionów

04:30 | TVP 3 Warszawa

"Dziennik regionów" jest głównym programem informacyjnym TVP3. Nadawany jest codziennie o godzinie 22.00. Prowadzący podsumowują w nim najważniejsze wydarzenia mijającego dnia z poszczególnych regionów kraju, a także zapowiadają tematy, które z pewnością podejmowane będą w dniu następnym. Prowadzącymi "Dziennik regionów" są doświadczeni dziennikarze od dawna współpracujący z telewizją publiczną: Urszula Boruch, Konrad Dudek, Sławomir Mokrzycki i Artur Kalicki. Przekazują oni zawsze najświeższe informacje dzięki współpracy z ośrodkami regionalnymi i ich reporterami, gotowymi w każdej chwili dotrzeć do każdego zakątka Polski, w którym dzieje się coś ważnego.(n)

Czas: 20 min

4:30

Dziennik regionów

Program Informacyjny

Magazyn

#Zostań w domu

04:50 | TVP 3 Warszawa

Czas: 10 min

4:50

#Zostań w domu

Magazyn

Magazyn Reporterów

Uwaga!

04:45 | TVN

Od ponad piętnastu lat reporterzy "Uwagi" ujawniają sprawy, które wymagają dziennikarskiej interwencji. Tropią afery, korupcję, niekompetencję czy nadużycia, nagłaśniają ważne społecznie tematy. Pomagają też tym, którzy najbardziej potrzebują wsparcia. Dziennikarze niejednokrotnie byli doceniani i nagradzani, m.in. Główną Nagrodą Wolności Słowa. Każdy widz może zgłosić się do redakcji z własnym tematem. Musi jedynie opublikować post na portalu społecznościowym i opatrzyć go hasztagiem #tematdlauwagi. Program poświęcony jest sprawom zwykłych ludzi, oferują też wsparcie podopiecznym fundacji TVN "Nie jesteś sam".(n)

Czas: 20 min

4:45

Uwaga!

Magazyn Reporterów

Program Publicystyczny

Czas decyzji. Wybory 2020

04:35 | TVN 24

Czas: 30 min

4:35

Czas decyzji. Wybory 2020

Program Publicystyczny
5

Telenowela

Przysięga

05:20 | TVP 1

Reyhan próbuje namówić Nigar na zwierzenia. Ta wychodzi z domu, by uniknąć kolejnej konfrontacji. Emir na różne sposoby uprzykrza życie byłej żonie. Kemal narzeka na kłopoty żołądkowe. Dzięki Narin Masal spędza więcej czasu z ojcem. Policja zatrzymuje Talaza. Taci odwiedza Sunę w ośrodku.(n)

Czas: 50 min

5:20

Przysięga

Telenowela

Trwa

Serial Obyczajowy

Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: Głupia sprawa

05:15 | TVP 2

Zwyciężczynie castingu na modelki przyjeżdżają do Ellmau, żeby uczestniczyć w sesji zdjęciowej na tle bajecznego, górskiego krajobrazu. Organizator napotyka jednak na problemy. Jedna z modelek gorzej się poczuła i istnieje obawa, że trzeba ją będzie zastąpić. Martin ma postawić młodą damę na nogi. Ten natomiast przypuszcza, że modelka cierpi na anoreksję. Wkrótce stan dziewczyny znacznie się pogarsza, a podobne dolegliwości występują u jej koleżanki.(n)

Czas: 50 min

5:15

Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: Głupia sprawa

Serial Obyczajowy

Magazyn Kulinarny

To je Borowicz. Podróże ze smakiem. s02e44

05:00 | TVP 3 Warszawa

Północna wyprawa Adama Borowicza dobiega kresu. Udaje się więc do Sztokholmu, największego skandynawskiego miasta, które od setek lat wpływa nie tylko na najbliższą okolicę, ale i kontynent. Na miejscu prowadzący spróbuje typowo szwedzkich dań i obejrzy najważniejsze atrakcje turystyczne.(n)

Czas: 25 min

5:00

To je Borowicz. Podróże ze smakiem. s02e44

Magazyn Kulinarny

Magazyn

Turystyczna jazda: Zilina i okolice

05:25 | TVP 3 Warszawa

Twórcy wybierają się do jednego z najciekawszych rejonów Słowacji, Ziliny. Odwiedzą niezwykły zamek, termalne uzdrowisko, a także miejsce, z którego wywodzi się Janosik.(n)

Czas: 10 min

5:25

Turystyczna jazda: Zilina i okolice

Magazyn

Teleturniej

Gra słów. Krzyżówka

05:35 | TVP 3 Warszawa

"Gra słów. Krzyżówka" to show, w którym klasyczne łamigłówki prezentowane są w nowoczesnej formie. Twórcy programu nawiązują do historii TVP, bowiem krzyżówka w telewizji pojawiła się już pierwszym polskim teleturnieju w 1958 roku. We współczesnej odsłonie tej rywalizacji szaradziarskiej nie zabraknie intrygujących zagadek i atrakcyjnych nagród. We wspólną zabawę z łatwością mogą włączyć się widzowie przed telewizorami. Uczestnicy teleturnieju "Gra słów. Krzyżówka" muszą wykazać się wiedzą, refleksem i umiejętnością szybkiego kojarzenia. Codziennie od poniedziałku do czwartku czwórka graczy walczy o tytuł finalisty dnia. Następnie zwycięzcy czterech wydań mierzą się w finale tygodnia. Gospodarzem programu "Gra słów. Krzyżówka" jest Radek Brzózka.(n)

Czas: 30 min

5:35

Gra słów. Krzyżówka

Teleturniej

Magazyn Reklamowy

Telezakupy TV Okazje

05:25 | Polsat

Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.(n)

Czas: 35 min

5:25

Telezakupy TV Okazje

Magazyn Reklamowy

Program Rozrywkowy

Kuchenne rewolucje: Słupsk, restauracja Black Jack. s09e03

05:05 | TVN

Niewielka chatka Black Jack mieści się na jednym z słupskich osiedli. Serwuje głównie pizzę, pasty i różne sałatki. Najpierw kuchnię włoską polecał rodowity Włoch, dziś w lokalu rządzi Polka, Ola. Wraz z przepisami przejęła od byłego właściciela również złe nawyki. W restauracji panuje brud, bałagan i chaos. Magda Gessler przygotowuje się do kolejnej rewolucji. Znana restauratorka wie, że w smacznej kuchni włoskiej najważniejszy jest dobry produkt i gorące serce.(n)

Czas: 55 min

5:05

Kuchenne rewolucje: Słupsk, restauracja Black Jack. s09e03

Program Rozrywkowy

Magazyn Ogrodniczy

Maja w ogrodzie

05:05 | TVN 24

Maja Popielarska podpowiada, jak najlepiej organizować sobie pracę w ogrodzie w zależności od pory roku. Prowadząca prezentuje ciekawe odmiany roślin i nowe sprzęty na rynku, pomocne podczas projektowania obszarów zieleni. Ponieważ nie wszyscy mogą cieszyć się własnym ogródkiem, autorzy pokazują, jak dzięki roślinom doniczkowym, ziołom i kwiatom zagospodarować przestrzeń w mieszkaniu czy na balkonie.(n)

Czas: 25 min

5:05

Maja w ogrodzie

Magazyn Ogrodniczy

Magazyn Ogrodniczy

Akademia ogrodnika

05:30 | TVN 24

Twórcy programu w zwięzły i przystępny sposób omawiają zagadnienia związane z ogrodnictwem. Każdy odcinek jest poświęcony jednemu tematowi. Dowiemy się między innymi, jak należy dbać o krzewy, jak przygotować się do wiosennych porządków w ogrodzie oraz które środki owadobójcze są najmniej szkodliwe dla otoczenia.(n)

Czas: 5 min

5:30

Akademia ogrodnika

Magazyn Ogrodniczy

Program Informacyjny

Fakty po Faktach

05:35 | TVN 24

Program informacyjny autorstwa prowadzących główne wydanie "Faktów". Ciekawe rozmowy dziennikarzy z ważnymi gośćmi, którzy komentują najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata.(n)

Czas: 25 min

5:35

Fakty po Faktach

Program Informacyjny
6

Serial Obyczajowy

Elif

06:10 | TVP 1

Kerem cały czas myśli o Reyhan. Dowiaduje się, że po wyjściu z prezentacji potknęła się i zwichnęła kostkę. Oferuje, że ją opatrzy. Przypadkowo widzi to Parla, wpada w szał i robi Keremowi awanturę. W porę zjawia się Hümeyra i próbuje uspokoić kobietę. Wieczorem Tülay i jej mała podopieczna odwiedzają Jülide. Inci bardzo chce poznać przygarniętą dziewczynkę, jednak Jülide, przekonana, że Elif już śpi, proponuje, żeby przełożyć to na następny dzień. Przy śniadaniu Elif dochodzi do wniosku, że nie może być dłużej ciężarem dla swych dobroczyńców i ukradkiem wymyka się z domu. Tülay mówi Veyselowi, czego żąda od niej Leman.(n)

Czas: 50 min

6:10

Elif

Serial Obyczajowy

Magazyn

Pożyteczni.pl

06:05 | TVP 2

Magazyn prezentujący działalność organizacji pożytku publicznego i różne formy aktywności obywatelskiej. Pokazujemy energię i kreatywność ludzi, którzy sami postanowili zmienić świat na lepsze i pomóc najbardziej potrzebującym w rozwiązywaniu problemów. Bohaterami każdego odcinka są ludzie, którzy poświęcają się pracy charytatywnej. Prowadzi Jolanta Fajkowska.(n)

Czas: 30 min

6:05

Pożyteczni.pl

Magazyn

Trwa

Teleturniej

Familiada

06:35 | TVP 2

"Familiada" to znany i chętnie oglądany polski teleturniej, który na antenie telewizyjnej Dwójki gości od września 1994 roku. Niezmiennie gospodarzem programu pozostaje aktor Karol Strasburger. Show emitowany jest o stałej porze w soboty, niedziele i święta. W "Familiadzie" biorą udział dwie pięcioosobowe drużyny. Najczęściej każdy z zespołów tworzą członkowie jednej rodziny. Zawodnicy odpowiadają na pytania, które zadano wcześniej grupie próbnej składającej się ze stu osób. Najwyżej punktowane są odpowiedzi zgodne z tymi, których udzielili ankietowani. Do finału wchodzi ta drużyna, która jako pierwsza zgromadzi na swoim koncie co najmniej 300 punktów. W finale programu "Familiada" biorą udział dwie osoby ze zwycięskiej drużyny. Zostają one wcześniej wyznaczone przez głowę rodziny. Podczas gdy pierwsza z osób odpowiada na pytania, druga słucha muzyki, by nie mogła śledzić przebiegu gry. Aby drużyna wygrała, zawodnicy muszą zgromadzić za swoje odpowiedzi 200 punktów. Do zdobycia w każdym programie jest około 15 tysięcy zł.(n)

Czas: 30 min

6:35

Familiada

Teleturniej

Magazyn Reporterów

Telekurier

06:05 | TVP 3 Warszawa

Magazyn reporterów ośrodków regionalnych TVP ukazuje sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje, ludzkie dramaty i sukcesy. W każdym wydaniu widzowie zobaczą relację na żywo lub krótki reportaż z kraju. Przedstawiany problem komentuje zaproszony do studia ekspert. Program prowadzą Dariusz Nowakowski i Ewa Siwicka.(n)

Czas: 20 min

6:05

Telekurier

Magazyn Reporterów

Trwa

Cykl Felietonów

Godki fest ucieszne: Wywiad

06:25 | TVP 3 Warszawa

Marek Szołtysek opowiada w gwarze śląskiej interesujące historie, legendy, czasem bajki, związane z kulturą Górnego Śląska.(n)

Czas: 10 min

6:25

Godki fest ucieszne: Wywiad

Cykl Felietonów

Magazyn Rolniczy

Wiadomości rolnicze

06:35 | TVP 3 Warszawa

Program adresowany do przedsiębiorców z branży rolniczej - hodowców, przetwórców i producentów rolnych. Zostaną w nim zaprezentowane nowoczesne rozwiązania dla rolników i hodowców. Nie zabraknie też informacji o dotacjach unijnych i programach pomocowych ani o kulturze i twórczości związanej z obszarami wiejskimi.(n)

Czas: 25 min

6:35

Wiadomości rolnicze

Magazyn Rolniczy

Program Informacyjny

Nowy dzień

06:00 | Polsat

Program informacyjny "Nowy dzień z Polsat News" emitowany jest w paśmie porannym. Przedstawia najświeższe wiadomości polityczne, gospodarcze, społeczne i sportowe. "Nowy dzień z Polsat News" prowadzą Joanna Górska, Beata Cholewińska, Joanna Racewicz, Michał Giersz i Mariusz Abramowicz. Przekazują oni widzom najnowsze informacje z kraju i ze świata oraz prognozę pogody, a także prowadzą przegląd prasy i rozmawiają z zaproszonymi do studia politykami. Dodatkowo gospodarze programu informacyjnego "Nowy dzień z Polsat News" przedstawiają wiadomości ze świata show-biznesu, bazując na doniesieniach z najważniejszych krajowych i zagranicznych portali internetowych. W programie nie zabraknie także rozmów z gwiazdami. Podczas trwania programu informacyjnego "Nowy dzień z Polsat News" widzowie mogą przesyłać na specjalne konto e-mailowe swoje komentarze i opinie. Najciekawsze z nich prezentowane są na antenie.(n)

Czas: 180 min

6:00

Nowy dzień

Program Informacyjny

Trwa

Program Informacyjny

Wstajesz i wiesz

06:00 | TVN

Poranne pasmo TVN24, w którym pokazywane są najciekawsze wiadomości z różnych dziedzin życia i każdego zakątka świata. Gospodarzem programu jest Robert Kantereit.(n)

Czas: 120 min

6:00

Wstajesz i wiesz

Program Informacyjny

Trwa

Program Informacyjny

Powitanie poranka

06:00 | TVN 24

Program rozpoczynający dzień, a w nim: serwisy informacyjne, prognoza pogody i przeglądy prasy emitowane są co piętnaście minut. Gospodarzami programu są Anita Werner lub Jakub Porada.(n)

Czas: 5 min

6:00

Powitanie poranka

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Biznes

06:05 | TVN 24

Wybór najciekawszych wiadomości o tematyce politycznej, społecznej i gospodarczej z Polski i ze świata, zebranych przez reporterów stacji.(n)

Czas: 85 min

6:05

Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Biznes

Program Informacyjny

Trwa

7

Program Religijny

Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach

07:00 | TVP 1

Transmisja mszy świętej odprawianej w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia znajdującego się w Krakowie Łagiewnikach.(n)

Czas: 40 min

7:00

Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach

Program Religijny

Serial Dokumentalny

Wokół mórz: W pogoni za yeti

07:40 | TVP 1

Mieszkańcy Bhutanu wierzą w istnienie mitycznego yeti. Podobno ma mocny zapach, jest owłosiony, a na plecach nosi torbę, by schować do niej uprowadzone ofiary. Mieszka w zapomnianych dolinach lub wysoko w górach. Amatorzy przygód zorganizowali nawet ekspedycję na wschód kraju, lecz wciąż nie odnaleziono tajemniczego potwora.(n)

Czas: 20 min

7:40

Wokół mórz: W pogoni za yeti

Serial Dokumentalny

Program Edukacyjny

Wesoła nauka. Wielkie dzieła małych rąk

07:05 | TVP 2

Dorota Dziamska, ekspertka MEN, proponuje małym widzom naukę przez zabawę. Program obejmuje elementy matematyki, języka polskiego, przyrody, języków obcych, nie zabraknie też zajęć ruchowych. Prowadząca przedstawia także nauczycielom i rodzicom skuteczne i nowoczesne metody przekazywania wiedzy. Omawiane zagadnienia oparte są na postawie programowej dla uczniów pierwszych trzech klas szkoły podstawowej.(n)

Czas: 55 min

7:05

Wesoła nauka. Wielkie dzieła małych rąk

Program Edukacyjny

Program Informacyjny

Warszawski dzień

07:00 | TVP 3 Warszawa

Czas: 26 min

7:00

Warszawski dzień

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

07:26 | TVP 3 Warszawa

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 3 min

7:26

Pogoda

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Warszawski dzień

07:29 | TVP 3 Warszawa

Czas: 31 min

7:29

Warszawski dzień

Program Informacyjny

Program Publicystyczny

Rozmowa Piaseckiego

07:30 | TVN 24

Zaproszeni do studia goście udzielają krótkich wywiadów, podczas których komentują aktualne wydarzenia w kraju i za granicą. Program prowadzi Konrad Piasecki.(n)

Czas: 15 min

7:30

Rozmowa Piaseckiego

Program Publicystyczny

Program Informacyjny

Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Biznes

07:45 | TVN 24

Wybór najciekawszych wiadomości o tematyce politycznej, społecznej i gospodarczej z Polski i ze świata, zebranych przez reporterów stacji.(n)

Czas: 15 min

7:45

Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Biznes

Program Informacyjny
8

Program Informacyjny

Wiadomości

08:00 | TVP 1

Główny serwis informacyjny TVP i TVP Polonia, "Wiadomości", jest nadawany od 18 listopada 1989 roku. Zastąpił kojarzony z minionym ustrojem PRL "Dziennik Telewizyjny". Od wielu lat "Wiadomości" utrzymują się w czołówce programów najchętniej oglądanych przez widzów. Zespół reporterów codziennie przekazuje widzom najważniejsze aktualności z kraju i ze świata. Dziennikarze z ekipy "Wiadomości" są obecni wszędzie tam, gdzie rozgrywają się przełomowe i ważne wydarzenia polityczne, społeczne, gospodarcze czy kulturalne. W formie kilkuminutowych materiałów relacjonują kulisy nierzadko brutalnych konfliktów zbrojnych. Docierają do ofiar kataklizmów w różnych częściach świata. Angażują także widzów w pomoc osobom chorym, wykluczonym i innym potrzebującym. W wyjątkowych okolicznościach dane wydanie programu może mieć charakter specjalny. Jest wówczas w całości poświęcone jednemu wiodącemu tematowi. "Wiadomości" były ważnym etapem w rozwoju kariery wielu innych polskich dziennikarzy. Prezenterzy i inni pracownicy ekipy programu, uznawani za twarze stacji TVP, byli wielokrotnie nagradzani za swój profesjonalizm. Głosami widzów statuetki Wiktorów otrzymali m.in. Tomasz Lis, Waldemar Milewicz, Jolanta Pieńkowska, Piotr Kraśko i Krzysztof Ziemiec.(n)

Czas: 5 min

8:00

Wiadomości

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

08:05 | TVP 1

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 3 min

8:05

Pogoda

Program Informacyjny

Program Publicystyczny

Kwadrans polityczny

08:08 | TVP 1

Prowadzący dyskutuje z ekspertami o bieżących wydarzeniach politycznych w Polsce i na świecie. Gośćmi w studiu są ekonomiści, publicyści i przedstawiciele różnych partii, którzy starają się wyjaśnić i podsumować aktualną sytuację.(n)

Czas: 22 min

8:08

Kwadrans polityczny

Program Publicystyczny

Program Edukacyjny

Bądźmy razem w domu

08:30 | TVP 1

Adresatami programu są ludzie starsi, ale także rodzina czy sąsiedzi seniorów, którzy troszczą się o ich dobro w czasie zagrożenia koronawirusem. Każdy odcinek będzie poruszał bieżące problemy. Widzowie dowiedzą się, jak się właściwie zachowywać, by nie zachorować, dlaczego lepiej nie wychodzić z domu oraz gdzie szukać pomocy. Prowadzi Urszula Rogala.(n)

Czas: 50 min

8:30

Bądźmy razem w domu

Program Edukacyjny

Magazyn

Pytanie na śniadanie

08:00 | TVP 2

"Pytanie na śniadanie" to poranny program skierowany do wszystkich tych, którzy chcą być na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami. To również porcja pozytywnej energii na cały dzień. Telewizja śniadaniowa gości na antenie TVP2 sześć razy w tygodniu - w dni powszednie startuje o godzinie 8:00, a w soboty o 7:30. W każdym wydaniu znajdują się najciekawsze i najbardziej aktualne informacje z różnych dziedzin: od sportu i kultury, przez nowinki ze świata show-biznesu, aż po doniesienia naukowe. Widzowie "Pytania na śniadanie" zapoznają się ze szczegółami najważniejszych festiwali, premier i konkursów obejmujących branżę muzyczną, filmową, wydawniczą i telewizyjną, odkryją kulisy akcji charytatywnych i nowatorskich projektów. Mają możliwość obejrzenia wywiadów z uczestnikami i laureatami omawianych zdarzeń. Zaproszenia do studia "Pytania na śniadanie" otrzymują m.in. celebryci, badacze, artyści, sportowcy o uznanej pozycji, a także utalentowani debiutanci - wszyscy, którzy mają na swoim koncie ważne dokonania, którymi mogą się podzielić. "Pytanie na śniadanie" promuje pozytywne wartości, rozbudza ciekawość świata, bawiąc uczy, a przez informacje z dziedziny sportu i garść porad z dziedziny żywienia i diety, zachęca do aktywnego i zdrowego stylu życia. Szeroki dobór tematów sprawia, że program zainteresuje odbiorców w różnym wieku.(n)

Czas: 220 min

8:00

Pytanie na śniadanie

Magazyn

Program Informacyjny

Warszawski dzień

08:00 | TVP 3 Warszawa

Czas: 60 min

8:00

Warszawski dzień

Program Informacyjny

Magazyn

Dzień Dobry TVN

08:00 | TVN

Program jest emitowany prawie od piętnastu lat. Przez cały ten czas związani z nim dziennikarze tropią trendy i pochylają się nad ważnymi, głośnymi oraz ciekawymi tematami. Zawsze są obecni tam, gdzie dochodziło do istotnych, interesujących albo inspirujących wydarzeń. Śledzą wydarzenia kulturalne, szykują relację z czerwonych dywanów, światowych czy polskich premier, wreszcie - zaglądają do świata show-biznesu. W każdym wydaniu znajdą się reportaże, dyskusje, ogromna dawka rzetelnej wiedzy na temat spraw codziennych, które są związane z życiem widzów, a także rozrywka. Pieczę nad wszystkim sprawują prowadzący: Małgorzata Ohme, Filip Chajzer, Dorota Wellman, Marcin Prokop, Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik, Kinga Rusin, Piotr Kraśko, Paulina Krupińska, Damian Michałowski.(n)

Czas: 205 min

8:00

Dzień Dobry TVN

Magazyn

Program Informacyjny

Serwis informacyjny, Prognoza pogody

08:00 | TVN 24

Wybór najciekawszych wiadomości o tematyce politycznej, społecznej i gospodarczej z Polski i ze świata, zebranych przez reporterów stacji.(n)

Czas: 35 min

8:00

Serwis informacyjny, Prognoza pogody

Program Informacyjny

Program Publicystyczny

Rozmowa Piaseckiego

08:35 | TVN 24

Zaproszeni do studia goście udzielają krótkich wywiadów, podczas których komentują aktualne wydarzenia w kraju i za granicą. Program prowadzi Konrad Piasecki.(n)

Czas: 15 min

8:35

Rozmowa Piaseckiego

Program Publicystyczny

Program Informacyjny

Serwis informacyjny, Prognoza pogody

08:50 | TVN 24

Wybór najciekawszych wiadomości o tematyce politycznej, społecznej i gospodarczej z Polski i ze świata, zebranych przez reporterów stacji.(n)

Czas: 70 min

8:50

Serwis informacyjny, Prognoza pogody

Program Informacyjny
9

Serial Obyczajowy

Ranczo : Płomień duży i mały. s03e27

09:20 | TVP 1

W wyniku pożaru w Country Clubie barmanka Wioletka zostaje pozbawiona pracy. Lucy proponuje jej gościnę w swoim domu. Od tej pory pojawia się tam również zakochany w Wioletce policjant. Tymczasem Lucy, w obawie przed plotkami, ukrywa przed sąsiadami swój związek z malarzem Kusym. Michałowa nie chce dopuścić do odbudowy restauracji. Wójt popiera jej wysiłki, mające na celu zablokowanie planów odbudowy. Tymczasem bywalcy ławeczki nie wyobrażają sobie zimy bez restauracji.(n)

Czas: 60 min

9:20

Ranczo : Płomień duży i mały. s03e27

Serial Obyczajowy

Program Informacyjny

Co niesie dzień

09:00 | TVP 3 Warszawa

"Co niesie dzień" jest porannym programem informacyjnym TVP 3. W każdym jego wydaniu widzowie mają okazję zapoznać się z najważniejszymi aktualnymi wiadomościami ze wszystkich regionów kraju, a także dowiedzieć się, jakie wydarzenia czekają nas w ciągu dnia. W programie prezentowane są zarówno materiały reporterskie, jak i prowadzone na żywo rozmowy z dziennikarzami z regionalnych ośrodków TVP. Do studia programu "Co niesie dzień" prowadzący zapraszają także gości - bohaterów, świadków oraz komentatorów prezentowanych wydarzeń czy zapowiadanych materiałów interwencyjnych. Dziennikarze przygotowujący magazyn przeprowadzają dodatkowo przegląd regionalnych i ogólnopolskich portali internetowych, a także najciekawszych artykułów z polskich mediów. "Co niesie dzień" emitowany jest od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00, 10.00 i 12.45.(n)

Czas: 10 min

9:00

Co niesie dzień

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

09:10 | TVP 3 Warszawa

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

Czas: 5 min

9:10

Pogoda

Program Informacyjny

Reportaż

W Delcie Nidy

09:15 | TVP 3 Warszawa

Czas: 15 min

9:15

W Delcie Nidy

Reportaż

Magazyn Kulinarny

Nożem i widelcem: Boczek z jabłkami, tatar z truskawek z jogurtowym sosem

09:30 | TVP 3 Warszawa

Program dla miłośników gotowania i kulinariów. Najlepsi szefowie kuchni wskażą w nim nietypowe rozwiązania, podzielą się wiedzą i zaskoczą fantazją. Widzowie dowiedzą się m.in. jak i gdzie jeść, jak zaskoczyć swoich gości wykwintnym daniem czy jak mądrze wybierać produkty spożywcze.(n)

Czas: 15 min

9:30

Nożem i widelcem: Boczek z jabłkami, tatar z truskawek z jogurtowym sosem

Magazyn Kulinarny

Magazyn Kulinarny

Słodka kuchnia Pszczółek: Ciasta ucierane

09:45 | TVP 3 Warszawa

Prowadzące, Justyna Pszczółka i Dorota Pszczółka-Habdas, to miłośniczki słodkich wypieków, a także siostry, blogerki kulinarne i uczestniczki 2. edycji programu Bake Off - Ale Ciacho! W każdym odcinku przedstawią przepis na pyszny i efektowny wypiek lub deser. Widzowie dowiedzą się m.in. jak zatemperować czekoladę, przygotować krem angielski czy zrobić proste i ładne dekoracje.(n)

Czas: 15 min

9:45

Słodka kuchnia Pszczółek: Ciasta ucierane

Magazyn Kulinarny

Serial Fabularno Dokumentalny

Malanowski i partnerzy. s10e526

09:00 | Polsat

Robert Przybylski zakochuje się w Rosjance Werze. Po tygodniu znajomości się jej oświadcza. W dniu ślubu kobieta jednak znika. Pan młody prosi Malanowskiego o jej odnalezienie. Detektyw szybko odkrywa, że Wera miała przed jego klientem mnóstwo tajemnic. Co więcej, może jej teraz grozić wielkie niebezpieczeństwo...(n)

Czas: 25 min

9:00

Malanowski i partnerzy. s10e526

Serial Fabularno Dokumentalny

Serial Fabularno Dokumentalny

Malanowski i partnerzy. s10e527

09:25 | Polsat

Ryszard Frankoński prosi detektywów o odnalezienie jego córki Gosi. Dziewczyna poprzedniego wieczora była na koncercie. Odtąd nie daje znaku życia. Tomek i Magda ustalają, że nastolatka bawiła się razem ze swoją koleżanką Łucją. Wkrótce dziewczyna zostaje znaleziona martwa. Przedawkowała narkotyki. Niestety, po córce klienta nadal nie ma śladu. Niebawem detektywi odkrywają, że Gosia spotykała się z Karolem. Jadą pod adres zameldowania chłopaka. Na miejscu znajdują melinę pełną podejrzanych osób...(n)

Czas: 30 min

9:25

Malanowski i partnerzy. s10e527

Serial Fabularno Dokumentalny

Serial Paradokumentalny

Sekrety rodziny

09:55 | Polsat

Marek znajduje na strychu zakurzone zdjęcie ślubne swoich dziadków. Jest ono jednak podpisane nazwiskiem, którego nie zna. Ojciec mężczyzny zaczyna się dziwnie zachowywać. Bardzo mu zależy na tym, aby syn nie interesował się przeszłością. Kiedy Marek dociera do wsi, z której pochodzi jego ojciec, zostaje bardzo chłodno przyjęty. Poznaje tragiczną historię swojej rodziny, której początek sięga II wojny światowej.(n)

Czas: 60 min

9:55

Sekrety rodziny

Serial Paradokumentalny
10

Serial Kryminalny

Komisarz Alex : Handlarz dziećmi. s07e81

10:20 | TVP 1

Pod jedną z cerkwi zostaje znalezione zawinięte w kocyk martwe dziecko. Na miejsce przyjeżdżają Orlicz i jego współpracownicy. Funkcjonariusze rozpoczynają poszukiwania matki noworodka. Ich jedynym tropem jest znaleziona przy nim grzechotka. Niespodziewanie sekcja zwłok daje zaskakujące wyniki i naprowadza Orlicza i Puchałę na ślad zabójstwa. Okazuje się, że w całą sprawę może być zamieszana szajka handlarzy dziećmi. Tymczasem w jednym z łódzkich hoteli zjawia się młoda Ukrainka, która szuka zaginionego kilkumiesięcznego dziecka. Kobieta nie zgłasza sprawy na policję i próbuje prowadzić własne śledztwo...(n)

Czas: 45 min

10:20

Komisarz Alex : Handlarz dziećmi. s07e81

Serial Kryminalny

Serial Obyczajowy

Zraniona miłość

10:00 | TVP 3 Warszawa

Eftalya, uwięziona przez Tevfika w portowym hangarze, wysyła ojca do szpitala. Ma on wezwać na pomoc Azize, która przypadkowo odkrywa kryjówkę z bronią. Na miejscu zjawia się też Tevfik. Obawiając się, że Azize może zdradzić tajemnicę mężowi, postanawia ją zabić. Tymczasem do portu przybija transport nowoczesnych armat. Cevdet zamierza wysadzić magazyn w powietrze. Eszref Pasza mówi Cevdetowi, że niedługo powstańcy ruszą do szturmu, a on stanie na ich czele i nie będzie musiał dłużej udawać zdrajcy.(n)

Czas: 45 min

10:00

Zraniona miłość

Serial Obyczajowy

Cykl Felietonów

Godki fest ucieszne: Wywiad

10:45 | TVP 3 Warszawa

Marek Szołtysek opowiada w gwarze śląskiej interesujące historie, legendy, czasem bajki, związane z kulturą Górnego Śląska.(n)

Czas: 15 min

10:45

Godki fest ucieszne: Wywiad

Cykl Felietonów

Serial Paradokumentalny

Dlaczego ja?. s20e893

10:55 | Polsat

Ojciec 16-letniej Hanny Nowickiej pięć miesięcy temu zostawił ją i swoją żonę Beatę dla 32-letniej Anety Laskowskiej. Dziewczyna poznaje nową partnerkę Marka i dochodzi do wniosku, że nie jest to odpowiednia dla niego kobieta. Próbuje przekonać matkę, by poszukały na to dowodów. Jej podejrzenia wzbudza dziwne zachowanie Anety: tajemnicze telefony, spotkania z wyuzdanymi kobietami i kłamstwa na temat swojej przeszłości. Hanna i jej przyjaciółka sądzą, że Laskowska jest prostytutką.(n)

Czas: 55 min

10:55

Dlaczego ja?. s20e893

Serial Paradokumentalny

Program Informacyjny

Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Biznes

10:00 | TVN 24

Wybór najciekawszych wiadomości o tematyce politycznej, społecznej i gospodarczej z Polski i ze świata, zebranych przez reporterów stacji.(n)

Czas: 300 min

10:00

Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Biznes

Program Informacyjny
11

Serial Kryminalny

Ojciec Mateusz : Zdobycz. s05e63

11:05 | TVP 1

Możejko próbuje umówić się z Justyną. Niestety, w tym samym czasie kobieta wyjeżdża z Sandomierza. Zamierza pracować nad ważnymi dokumentami z nowym prawnikiem zatrudnionym w Urzędzie Miasta, Markiem Podgórskim. Okazuje się, że mężczyzna ten - znany myśliwy - ma problemy z obrońcami zwierząt. Tuż przed planowanym wyjazdem ktoś niszczy jego samochód malując na nim jelenie. Justyna wraca wcześniej do miasta. Następnego dnia okazuje się, że Podgórski został śmiertelnie postrzelony w swojej wiejskiej posiadłości. Panna Malec jest ostatnią osobą, która widziała go żywego. Sytuacja kobiety staje się bardzo trudna. Możejko podejmuje śledztwo.(n)

Czas: 55 min

11:05

Ojciec Mateusz : Zdobycz. s05e63

Serial Kryminalny

Program Edukacyjny

Wesoła nauka

11:40 | TVP 2

Robert El Gendy zgłębia naukowe zagadnienia z pomocą ekspertów, znanych osób i youtuberów. Prezentują nagrania ukazujące fakty i ciekawostki z różnych dziedzin wiedzy. Oparte są one na postawie programowej dla uczniów pierwszych trzech klas szkoły podstawowej.(n)

Czas: 50 min

11:40

Wesoła nauka

Program Edukacyjny

Magazyn Poradnikowy

Mój pies i inne zwierzaki

11:00 | TVP 3 Warszawa

Program Martyny Rux, w którym widzowie będą mogli dowiedzieć się więcej na temat zwierząt - zarówno tych domowych, jak i bardziej egzotycznych. Znani i lubiani (m.in. Maria Kaczyńska, Krystyna Sienkiewicz, Patrycja Markowska, Paulina Holtz, Muniek Staszczyk) opowiedzą w nim o swoich ulubieńcach. Nie zabraknie również ciekawostek z życia zwierząt w ogrodach zoologicznych w Warszawie i w Płocku. Rozmowy z gośćmi prowadzi Grzegorz Szponder.(n)

Czas: 15 min

11:00

Mój pies i inne zwierzaki

Magazyn Poradnikowy

Magazyn Motoryzacyjny

Jedź bezpiecznie

11:15 | TVP 3 Warszawa

Magazyn przedstawia ważne tematy z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego. Pokazuje niebezpieczne miejsca na krakowskich ulicach i małopolskich drogach, a także nieprawidłowe zachowania kierowców. Radzi, jak zachować się w trudnych sytuacjach drogowych.(n)

Czas: 20 min

11:15

Jedź bezpiecznie

Magazyn Motoryzacyjny

Program Publicystyczny

W tyle wizji

11:35 | TVP 3 Warszawa

Program publicystyczno-satyryczny, w którym grupa wyróżniających się poczuciem humoru satyryków i felietonistów, reprezentujących różne opcje światopoglądowe, dokonuje podsumowania wydarzeń dnia.(n)

Czas: 40 min

11:35

W tyle wizji

Program Publicystyczny

Serial Paradokumentalny

Gliniarze

11:50 | Polsat

Zostaje uprowadzona 19-letnia córka znanego lekarza. Podejrzenia padają na byłego chłopaka dziewczyny, który nie mógł poradzić sobie z rozstaniem. W toku śledztwa wychodzi jednak na jaw, że ojciec ofiary skrywa wiele sekretów. Aby uratować dziewczynę, detektywi muszą poznać je wszystkie. Tymczasem związek Kuby i Natalii kwitnie. Niespodziewanie jednak zostają wezwani na rozmowę do naczelnik Kruczkowskiej. Obawiają się, że przełożona będzie chciała poruszyć temat ich relacji.(n)

Czas: 60 min

11:50

Gliniarze

Serial Paradokumentalny

Magazyn Kulinarny

Doradca smaku: Leczo z kurczakiem. s12e39

11:25 | TVN

Program kulinarny przeznaczony zarówno dla amatorów, jak i osób znających doskonale sztukę gotowania. Przepisy dla siebie odnajdą tu również amatorzy smacznego jedzenia. Prowadzi Robert Sowa.(n)

Czas: 10 min

11:25

Doradca smaku: Leczo z kurczakiem. s12e39

Magazyn Kulinarny

Program Rozrywkowy

Afera fryzjera. s01e06

11:35 | TVN

Na Starych Bielanach działa salon fryzjerski "STUDIO56". Pani Bożena jest szefową, ale nie spełnia swojej roli. Pracownicy panoszą się po salonie. Kłótnie o sprzątanie są tu na porządku dziennym. Leniwi i pewni siebie pracownicy nie przejmują się brakiem klientów. Właścicielce opadają ręce. Maciek Wróblewski musi tu wprowadzić żołnierską dyscyplinę.(n)

Czas: 45 min

11:35

Afera fryzjera. s01e06

Program Rozrywkowy
12

Program Informacyjny

Wiadomości

12:00 | TVP 1

Główny serwis informacyjny TVP i TVP Polonia, "Wiadomości", jest nadawany od 18 listopada 1989 roku. Zastąpił kojarzony z minionym ustrojem PRL "Dziennik Telewizyjny". Od wielu lat "Wiadomości" utrzymują się w czołówce programów najchętniej oglądanych przez widzów. Zespół reporterów codziennie przekazuje widzom najważniejsze aktualności z kraju i ze świata. Dziennikarze z ekipy "Wiadomości" są obecni wszędzie tam, gdzie rozgrywają się przełomowe i ważne wydarzenia polityczne, społeczne, gospodarcze czy kulturalne. W formie kilkuminutowych materiałów relacjonują kulisy nierzadko brutalnych konfliktów zbrojnych. Docierają do ofiar kataklizmów w różnych częściach świata. Angażują także widzów w pomoc osobom chorym, wykluczonym i innym potrzebującym. W wyjątkowych okolicznościach dane wydanie programu może mieć charakter specjalny. Jest wówczas w całości poświęcone jednemu wiodącemu tematowi. "Wiadomości" były ważnym etapem w rozwoju kariery wielu innych polskich dziennikarzy. Prezenterzy i inni pracownicy ekipy programu, uznawani za twarze stacji TVP, byli wielokrotnie nagradzani za swój profesjonalizm. Głosami widzów statuetki Wiktorów otrzymali m.in. Tomasz Lis, Waldemar Milewicz, Jolanta Pieńkowska, Piotr Kraśko i Krzysztof Ziemiec.(n)

Czas: 10 min

12:00

Wiadomości

Program Informacyjny

Magazyn Rolniczy

Agrobiznes

12:10 | TVP 1

Program jest adresowany przede wszystkim do rolników. W każdym wydaniu pojawia się wiele praktycznych informacji i rad dotyczących hodowli zwierząt. Poznajemy również dużo użytecznych ciekawostek na temat uprawy różnych gatunków roślin. Autorzy programu starają się przekazywać aktualne wiadomości z branży rolno-spożywczej, a także dane o notowaniach giełdowych i prognozach cenowych. Widzowie znajdują tu ponadto informacje na temat krajowych i zagranicznych wydarzeń związanych z rolnictwem.(n)

Czas: 25 min

12:10

Agrobiznes

Magazyn Rolniczy

Program Informacyjny

Agropogoda

12:35 | TVP 1

"Agropogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP1 i TVP3 programem, realizowanym głównie z myślą o rolnikach, sadownikach, leśnikach, producentach warzyw i owoców. W każdym wydaniu programu widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. Prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Agropogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic z opadami gradu i silnym wiatrem, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. W programie są także zawarte informacje dla alergików. "Agropogoda" emitowana jest codziennie z wyjątkiem sobót, niedziel i świat ok. godziny 12.30, po programie "Agrobiznes".(n)

Czas: 5 min

12:35

Agropogoda

Program Informacyjny

Magazyn

Rok w ogrodzie extra

12:40 | TVP 1

Twórcy odwiedzą najpiękniejsze ogrody widzów, aby rozwiązać ich problemy związane z pielęgnacją, glebą i szkodnikami.(n)

Czas: 15 min

12:40

Rok w ogrodzie extra

Magazyn

Film Dokumentalny

Sekrety wiewiórek

12:55 | TVP 1

Widzowie poznają te sympatyczne ssaki w ich środowisku naturalnym, wysoko w koronach drzew. Przyjrzą się walce o dominację, którą prowadzą między sobą ruda wiewiórka pospolita i introdukowana z Ameryki Północnej wiewiórka szara. Gatunek ten okazuje się w Europie bardzo inwazyjny, wypiera z siedlisk rude, delikatniejsze kuzynki. Naukowcy zastanawiają się, jak pomóc im przetrwać. Przez rok kamera obserwuje rodzinę wiewiórek pospolitych, które troszczą o swoje młode, zdobywają pożywienie i bronią się przed drapieżnikami.(n)

Czas: 65 min

12:55

Sekrety wiewiórek

Film Dokumentalny

Teleturniej

Koło fortuny

12:30 | TVP 2

W grze bierze udział trzech zawodników. Każdy kolejno kręci kołem i odgaduje hasła, odsłaniając litery. Za poprawnie wytypowaną spółgłoskę otrzymują kwotę wyznaczaną przez koło. Za zgromadzone pieniądze uczestnicy mogą kupić samogłoskę. Zawodnik, który jako pierwszy ułoży hasło w rundzie, zatrzymuje wygraną. Osoba z najwyższą kwotą na koncie wchodzi do finału, w którym może wygrać samochód osobowy lub wysoką nagrodę pieniężną. Teleturniej poprowadzi Norbi, a towarzyszyć mu będzie Izabella Krzan - Miss Polonia 2016.(n)

Czas: 35 min

12:30

Koło fortuny

Teleturniej

Program Informacyjny

Co niesie dzień

12:15 | TVP 3 Warszawa

"Co niesie dzień" jest porannym programem informacyjnym TVP 3. W każdym jego wydaniu widzowie mają okazję zapoznać się z najważniejszymi aktualnymi wiadomościami ze wszystkich regionów kraju, a także dowiedzieć się, jakie wydarzenia czekają nas w ciągu dnia. W programie prezentowane są zarówno materiały reporterskie, jak i prowadzone na żywo rozmowy z dziennikarzami z regionalnych ośrodków TVP. Do studia programu "Co niesie dzień" prowadzący zapraszają także gości - bohaterów, świadków oraz komentatorów prezentowanych wydarzeń czy zapowiadanych materiałów interwencyjnych. Dziennikarze przygotowujący magazyn przeprowadzają dodatkowo przegląd regionalnych i ogólnopolskich portali internetowych, a także najciekawszych artykułów z polskich mediów. "Co niesie dzień" emitowany jest od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00, 10.00 i 12.45.(n)

Czas: 15 min

12:15

Co niesie dzień

Program Informacyjny

Magazyn

KoronaRegion - stan zagrożenia

12:30 | TVP 3 Warszawa

Eksperci z różnych dziedzin wyrażają swoje opinie na temat koronawirusa. Autorzy programu prezentują także sposoby na sąsiedzką pomoc i kreatywne rozwiązania, dotyczące spędzania wolnego czasu w dobie pandemii.(n)

Czas: 15 min

12:30

KoronaRegion - stan zagrożenia

Magazyn

Cykl Reportaży

Wieliczka. Kopalnia, jakiej nie znacie: Komory

12:45 | TVP 3 Warszawa

Czas: 15 min

12:45

Wieliczka. Kopalnia, jakiej nie znacie: Komory

Cykl Reportaży

Program Informacyjny

Wydarzenia

12:50 | Polsat

Program informacyjny nadawany na antenie dwóch stacji telewizyjnych: Polsat oraz Polsat News. Prezentuje w zwięzłej formie najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata, które miały miejsce minionego dnia. "Wydarzenia" są emitowane w dwóch wydaniach: codziennie o godz. 18:50, a w dni powszednie także o 15:50. Główny serwis wieczorny prowadzą: Jarosław Gugała, Dorota Gawryluk, Magda Sakowska, Joanna Wrześniewska-Sieger oraz Maciej Stroiński, natomiast popołudniowy - Joanna Wrześniewska-Sieger i Maciej Stroiński. Każdego dnia po głównym wydaniu serwisu o 18:50 jest nadawany program "Gość Wydarzeń", który stanowi rozwinięcie najważniejszych doniesień. Prowadzący Dorota Gawryluk, Jarosław Gugała lub Magda Sakowska na antenie Polsatu i Polsatu News rozmawiają z osobami, które były bohaterami wydarzeń dnia. Oglądalność "Wydarzeń" emitowanych w Polsacie i Polsacie News utrzymuje się na stałym poziomie i wynosi średnio pięć milionów widzów.(n)

Czas: 40 min

12:50

Wydarzenia

Program Informacyjny

Serial Paradokumentalny

Ukryta prawda. s12e814

12:20 | TVN

Olek od roku pozostaje w związku z Iloną. Mieszkają razem, planują ślub oraz założenie rodziny. Oboje wykonują proste prace, za które otrzymują niewielkie wynagrodzenie. Szukają dodatkowego zarobku, ponieważ zbierają na wspólną przyszłość. Ilona zazdrości przyjaciółce Agnieszce, która ma 2-letnią córeczkę Zuzę. Często opiekuje się dziewczynką. Pewnego dnia Olek przyłapuje partnerkę na rozmowie za pośrednictwem internetu z jej byłym chłopakiem Markiem obecnie mieszkającym w Szwecji. Mężczyzna postanawia bacznie obserwować poczynania Ilony. Tymczasem ona zachodzi w ciążę. Wkrótce Olek odkrywa, że Marek przebywa w Warszawie. Jakiś czas później dowiaduje się, że kobieta dostała od byłego partnera pieniądze.(n)

Czas: 55 min

12:20

Ukryta prawda. s12e814

Serial Paradokumentalny
13

Teleturniej

Moja klasa - Back to School

13:05 | TVP 2

"Moja klasa - Back to School" to teleturniej, w którym można wziąć udział bez wychodzenia z domu. Prowadzący show Maciej Kurzajewski łączy się z uczestnikami i ich pomocnikami przez komunikator internetowy. Drużyny muszą wskazać poprawną odpowiedź na pytania, których poziom trudności odpowiada programowi kolejnych klas szkoły podstawowej i średniej. Po każdym zadaniu zdają do następnej klasy. W teleturnieju dozwolone jest korzystanie ze ściągawek, ale odpowiedzi "z głowy" będą premiowane wyższą wygraną. Finał programu "Moja klasa - Back to School" to matura - aby ją zdać, trzeba poprawnie odpowiedzieć na pięć pytań otwartych. W sumie w teleturnieju wygrać można 24 tysiące złotych. Drużyny nie rywalizują między sobą, lecz grają na czas. Od tego, jak szybko uczestnicy rozwiązują kolejne testy, zależy wysokość ich nagrody.(n)

Czas: 25 min

13:05

Moja klasa - Back to School

Teleturniej

Serial Fabularno Dokumentalny

Na sygnale: Jak mąż z żoną

13:30 | TVP 2

Ekipa doktora Góry jedzie do turysty, który rozchorował się po powrocie z wakacji w Egipcie. Lidka po wejściu do mieszkania pacjenta zaczyna nagle krwawić. Pozwala, by Kuba ją zbadał. Lekarz próbuje uspokoić Artura. Niebawem ratowniczka trafia do szpitala pod opiekę doktor Górskiej. Także ona tłumaczy koledze, że przyszła matka potrzebuje spokoju. Badania wykazują, że Tomek ma nawrót choroby nowotworowej. Tym razem jednak operacja nie jest możliwa. Zosia jest załamana. Narzeczony chce zwrócić jej wolność. Dziewczyna jednak stanowczo oznajmia, że zamierza za niego wyjść i nie ma mowy o odwoływaniu ślubu. Wsparcie znajduje u ojca. Banach próbuje ratować mężczyznę, który został przygnieciony przez samochód. W szpitalu ze zdumieniem odkrywa, że Potocki wrócił do wykonywania zawodu i teraz pracuje jako ratownik. Jest wściekły. Stanisław próbuje tłumaczyć mu, że już jest zdrowy, a sąd go uniewinnił. Gdy wspomina o Zosi, Wiktor rzuca się na niego z pięściami.(n)

Czas: 30 min

13:30

Na sygnale: Jak mąż z żoną

Serial Fabularno Dokumentalny

Magazyn

Spotkania w świecie ciszy

13:00 | TVP 3 Warszawa

Program, w którym głusi mówią o sobie, swojej rodzinie i pracy. Opowiadają także o pasjach i sporcie, ale także o barierach, które utrudniają im funkcjonowanie. Magazyn, w całości nadawany w języku migowym, jest dedykowany osobom głuchym oraz wszystkim, których interesuje ich codzienne życie.(n)

Czas: 35 min

13:00

Spotkania w świecie ciszy

Magazyn

Magazyn Rolniczy

Agrobiznes

13:35 | TVP 3 Warszawa

Program jest adresowany przede wszystkim do rolników. W każdym wydaniu pojawia się wiele praktycznych informacji i rad dotyczących hodowli zwierząt. Poznajemy również dużo użytecznych ciekawostek na temat uprawy różnych gatunków roślin. Autorzy programu starają się przekazywać aktualne wiadomości z branży rolno-spożywczej, a także dane o notowaniach giełdowych i prognozach cenowych. Widzowie znajdują tu ponadto informacje na temat krajowych i zagranicznych wydarzeń związanych z rolnictwem.(n)

Czas: 20 min

13:35

Agrobiznes

Magazyn Rolniczy

Program Informacyjny

Agropogoda

13:55 | TVP 3 Warszawa

"Agropogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP1 i TVP3 programem, realizowanym głównie z myślą o rolnikach, sadownikach, leśnikach, producentach warzyw i owoców. W każdym wydaniu programu widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. Prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Agropogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic z opadami gradu i silnym wiatrem, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. W programie są także zawarte informacje dla alergików. "Agropogoda" emitowana jest codziennie z wyjątkiem sobót, niedziel i świat ok. godziny 12.30, po programie "Agrobiznes".(n)

Czas: 5 min

13:55

Agropogoda

Program Informacyjny

Magazyn Reporterów

Interwencja

13:30 | Polsat

"Interwencja" to popołudniowy magazyn reporterów o charakterze społeczno-interwencyjnym, który zadebiutował na antenie Telewizji Polsat 19 lutego 2003 roku. Nadawany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 16.15. Pierwszym prezenterem programu był Janusz Zadura. Obecnie magazyn prowadzą na zmianę Michał Bebło oraz Marcin Łukasik. W "Interwencji" ukazywane są sensacyjne wydarzenia, ludzkie dramaty i sukcesy. Dziennikarze poruszają trudne, niechętnie ujawniane tematy, takie jak: nadużycia władzy, oszusta, afery i nieprawidłowości w instytucjach, które mają służyć obywatelom. Dziennikarze nie pozostają obojętni na krzywdę zwykłych ludzi. Zgłoszone przez widzów sprawy są szczegółowo analizowane przez zespół "Interwencji". Nierzadko zgłaszający się do programu podejmowali wiele prób rozwiązania problemu, niestety bezskutecznych. Dla nich magazyn reporterów jest ostatnią szansą na uzyskanie pomocy i wymierzenie sprawiedliwości. Dziennikarze walczą więc z nieuczciwymi pracodawcami i urzędnikami, bronią praw konsumentów oraz stają w obronie biednych rodzin, pokrzywdzonych dzieci i zwierząt. Każdy około 15-minutowy odcinek "Interwencji" składa się z jednego lub dwóch reportaży. Dziennikarze prezentują historię poszkodowanej lub oczekującej pomocy osoby. Następnie próbują dotrzeć do ludzi, którzy są odpowiedzialni za krzywdę. Prezentują zarzuty oraz dają podejrzanym szansę zaprezentowania swojego punktu widzenia i wyjaśnienia sprawy. O ogromnej popularności magazynu "Interwencja" wśród widzów świadczy nie tylko wysoka oglądalność, lecz także ich zaangażowanie w tworzenie programu. Każdego dnia do redakcji trafiają kolejne listy z prośbami o pomoc. W czasie emisji magazynu jest uruchomiony również specjalny numer telefonu, pod którym każdy może uzyskać bezpłatną poradę prawną. Dyżurujący w redakcji adwokat odbiera setki próśb o interwencję.(n)

Czas: 15 min

13:30

Interwencja

Magazyn Reporterów

Serial Paradokumentalny

Trudne sprawy. s14e713

13:45 | Polsat

Monika Łuczak samotnie wychowuje 19-letniego syna Łukasza i martwi się, że on za bardzo lubi starsze kobiety. Oprócz tego chłopak rzucił pracę bez uprzedzenia, a matka podejrzewa go o kradzież telefonu komórkowego. Surowy brat Moniki, Bartosz, próbuje wyjaśnić sprawę, jednak kończy się to rodzinną kłótnią. Gdy rodzeństwo odnajduje dziwną listę nazwisk i pokaźną sumę gotówki, obawiają się, że Łukasz zszedł na złą drogę. Także jego młodszy brat Tomek sprawia kłopoty. 13-letni chłopiec przynosi do domu grę komputerową nieodpowiednią do jego wieku i nie chce wyjawić od kogo ją dostał. W końcu Łukasz podejmuje nową pracę, a Monika zaczyna spotykac się z jego szefem, Pawłem Rybczakiem. Gdy Łukasz się o tym dowiaduje, wybucha złością i chce zakazać swojej matce kontaktu z nim. Później wychodzi na jaw, że Tomek również zna tego mężczyznę.(n)

Czas: 60 min

13:45

Trudne sprawy. s14e713

Serial Paradokumentalny

Serial Paradokumentalny

Szpital. s08e549

13:15 | TVN

Doktor Dominika Gajda zajmuje się 20-latką w 38. tygodniu ciąży. Kobieta miała zaplanowany na dziś poród przez cesarskie cięcie. Młoda matka zamierzała sprzedać dziecko, by spłacić długi. Teraz jednak zmienia zdanie i postanawia zatrzymać córeczkę. Wtedy w szpitalu pojawia się jej były narzeczony, który porzucił ciężarną dziewczynę. Przestępcy chcą zmusić ją do sfinalizowania transakcji. Pod opiekę doktora Roberta Szewczyka trafia 30-latek, który przeciął sobie palce gilotyną do papieru. Poszkodowany jest właścicielem firmy i nagminnie sypia z zatrudnianymi przez siebie pracownicami. Tym razem chciał uwieść młodą graficzkę. Starszy brat pokrzyżował mu jednak plany, ponieważ zakochał się w kobiecie. Grozi, że doniesie o romansach pacjenta jego żonie. Konflikt braci przybiera na sile.(n)

Czas: 60 min

13:15

Szpital. s08e549

Serial Paradokumentalny
14

Serial Obyczajowy

Elif

14:00 | TVP 1

Kerem jest wściekły na Parlę za jej wybuch. Jednocześnie nie może przestać myśleć o Reyhan. Hümeyra nie dowierza, gdy Parla próbuje przekonać ją, że Kerem darzy Reyhan uczuciem. Jednak na wszelki wypadek obmyśla plan, dzięki któremu Parla ma zdobyć wybranka. Jülide jest bardzo zaniepokojona zniknięciem Elif. Tymczasem dziewczynka błąka się po mieście. Rana podsuwa Tarikowi dokument, dotyczący zatrudnienia nowego pracownika. Birci nie posiada się ze szczęścia, że dostanie posadę, jednak kiedy idzie do kadr, żeby dopełnić ostatnich formalności, dowiaduje się, że decyzja o jej przyjęciu została cofnięta.(n)

Czas: 45 min

14:00

Elif

Serial Obyczajowy

Magazyn Medyczny

Koronawirus - poradnik

14:45 | TVP 1

Magazyn przekazujący rzetelną wiedzę na temat koronawirusa. Eksperci odpowiadają na często zadawane pytania związane z funkcjonowaniem ludzi w czasie epidemii.(n)

Czas: 15 min

14:45

Koronawirus - poradnik

Magazyn Medyczny

Serial Obyczajowy

Czterdziestolatek-ost.: Smuga cienia, czyli pierwsze poważne ostrzeżenie

14:00 | TVP 2

Podczas kolejnej inspekcji na budowie dochodzi do poważnej kłótni między dyrektorem Karwowskim a technikiem Maliniakiem. Ostra wymiana zdań kończy się bardzo źle dla pana Stefana, który z atakiem serca zostaje zabrany do szpitala. W klinice dostaje ważne ostrzeżenie dotyczące swojego zdrowia - albo zmieni sposób postępowania i tryb życia, albo sam siebie doprowadzi do rychłej śmierci. Inżynier Karwowski zdaje sobie sprawę, jak wiele w tej sytuacji zależy od niego. Po wyjściu ze szpitala zostaje ciepło powitany przez kochającą rodzinę i wiernego przyjaciela Karola.(n)

Czas: 70 min

14:00

Czterdziestolatek-ost.: Smuga cienia, czyli pierwsze poważne ostrzeżenie

Serial Obyczajowy

Magazyn

Twoje sprawy

14:00 | TVP 3 Warszawa

Czas: 25 min

14:00

Twoje sprawy

Magazyn

Program Informacyjny

Pogoda

14:25 | TVP 3 Warszawa

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 5 min

14:25

Pogoda

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Kurier Warszawy i Mazowsza

14:30 | TVP 3 Warszawa

Czas: 8 min

14:30

Kurier Warszawy i Mazowsza

Program Informacyjny

Reportaż

Reportaż

14:38 | TVP 3 Warszawa

Czas: 22 min

14:38

Reportaż

Reportaż

Serial Paradokumentalny

Dlaczego ja?. s14e663

14:45 | Polsat

Dorota z dnia na dzień zostaje zwolniona z pracy w biurze podróży. Szef Bartosz uzasadnia decyzję jej nadwagą. Kobieta wstydzi się przyznać do tego mężowi i zataja prawdę. Karol dowiaduje się sam, a od byłego szefa żony słyszy, że nie chodzi o nadwagę, a o złe wyniki w pracy. Potrafi on nawet udowodnić, że przez pół roku Dorota nie wypracowała dochodu dla firmy. Jej koleżanka Olga jest pewna, że Bartosz sfałszował wyniki. Dorota prosi o pomoc adwokata.(n)

Czas: 65 min

14:45

Dlaczego ja?. s14e663

Serial Paradokumentalny

Serial Fabularno Dokumentalny

Detektywi: Furgonetka

14:15 | TVN

Do Maćka Friedka dzwoni właściciel złomowiska aut, który znalazł jego wizytówkę w furgonetce więziennej podrzuconej przez bezdomnych i odkrył tam ślady krwi. Maciek zgłasza sprawę policji. Na odwrocie wizytówki jest zapisana data i godzina spotkania sprzed kilku dni. Detektywi ustalają, że miała się wówczas zgłosić do nich nastolatka, ale nie dotarła na miejsce. Jej rodzice twierdzą, że wyjechała za granicę. W rzeczywistości ktoś ją porwał i żąda wysokiego okupu.(n)

Czas: 35 min

14:15

Detektywi: Furgonetka

Serial Fabularno Dokumentalny

Serial Fabularno Dokumentalny

Detektywi: Szukajcie ich

14:50 | TVN

Bogaty biznesmen zgłasza detektywom zaginięcie żony i kilkuletniego synka. Krzysztof Dziób ustala, że w dniu zniknięcia kobieta dzwoniła kilkakrotnie, z różnych telefonów, na numer jednego mężczyzny. Ten jednak nie przyznaje się do tych połączeń. Twierdzi, że nie zna żony klienta. Tymczasem okazuje się, że zaginiona była pacjentką prywatnej kliniki. Mąż i pracownicy placówki nie chcą rozmawiać na ten temat.(n)

Czas: 35 min

14:50

Detektywi: Szukajcie ich

Serial Fabularno Dokumentalny
15

Program Informacyjny

Wiadomości

15:00 | TVP 1

Główny serwis informacyjny TVP i TVP Polonia, "Wiadomości", jest nadawany od 18 listopada 1989 roku. Zastąpił kojarzony z minionym ustrojem PRL "Dziennik Telewizyjny". Od wielu lat "Wiadomości" utrzymują się w czołówce programów najchętniej oglądanych przez widzów. Zespół reporterów codziennie przekazuje widzom najważniejsze aktualności z kraju i ze świata. Dziennikarze z ekipy "Wiadomości" są obecni wszędzie tam, gdzie rozgrywają się przełomowe i ważne wydarzenia polityczne, społeczne, gospodarcze czy kulturalne. W formie kilkuminutowych materiałów relacjonują kulisy nierzadko brutalnych konfliktów zbrojnych. Docierają do ofiar kataklizmów w różnych częściach świata. Angażują także widzów w pomoc osobom chorym, wykluczonym i innym potrzebującym. W wyjątkowych okolicznościach dane wydanie programu może mieć charakter specjalny. Jest wówczas w całości poświęcone jednemu wiodącemu tematowi. "Wiadomości" były ważnym etapem w rozwoju kariery wielu innych polskich dziennikarzy. Prezenterzy i inni pracownicy ekipy programu, uznawani za twarze stacji TVP, byli wielokrotnie nagradzani za swój profesjonalizm. Głosami widzów statuetki Wiktorów otrzymali m.in. Tomasz Lis, Waldemar Milewicz, Jolanta Pieńkowska, Piotr Kraśko i Krzysztof Ziemiec.(n)

Czas: 10 min

15:00

Wiadomości

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

15:10 | TVP 1

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 5 min

15:10

Pogoda

Program Informacyjny

Magazyn Interwencyjny

Alarm!

15:15 | TVP 1

W programie pojawiają się dziennikarskie interwencje, śledztwa i opowieści o realnych problemach Polski i jej mieszkańców. Reporterzy pokazują to w sposób nowatorski i dynamiczny. Zaglądają często tam, gdzie inni boją się, nie chcą lub nie mogą, nagłaśniając ważne sprawy.(n)

Czas: 20 min

15:15

Alarm!

Magazyn Interwencyjny

Teleturniej

Gra słów. Krzyżówka

15:35 | TVP 1

"Gra słów. Krzyżówka" to show, w którym klasyczne łamigłówki prezentowane są w nowoczesnej formie. Twórcy programu nawiązują do historii TVP, bowiem krzyżówka w telewizji pojawiła się już pierwszym polskim teleturnieju w 1958 roku. We współczesnej odsłonie tej rywalizacji szaradziarskiej nie zabraknie intrygujących zagadek i atrakcyjnych nagród. We wspólną zabawę z łatwością mogą włączyć się widzowie przed telewizorami. Uczestnicy teleturnieju "Gra słów. Krzyżówka" muszą wykazać się wiedzą, refleksem i umiejętnością szybkiego kojarzenia. Codziennie od poniedziałku do czwartku czwórka graczy walczy o tytuł finalisty dnia. Następnie zwycięzcy czterech wydań mierzą się w finale tygodnia. Gospodarzem programu "Gra słów. Krzyżówka" jest Radek Brzózka.(n)

Czas: 30 min

15:35

Gra słów. Krzyżówka

Teleturniej

Serial Obyczajowy

Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: Najdłuższa noc

15:10 | TVP 2

Martin zaprasza Lenę na wędrówkę po górach, by pokazać jej jeden z najpiękniejszych widoków w Tyrolu. Wspólna wycieczka kończy się katastrofą. Para jest świadkiem wypadku samochodowego. Kiedy usiłują ratować życie kierowcy, jego żona zaczyna rodzić. Hans podejmuje decyzję o ostatecznym rozstaniu z Klarą. Nie wierzy już, że jego nogę da się wyleczyć. W akcie frustracji sięga po alkohol. Spotyka się także z Distelmeierem, by przyjąć jego ofertę.(n)

Czas: 50 min

15:10

Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: Najdłuższa noc

Serial Obyczajowy

Program Religijny

Koronka do Miłosierdzia Bożego

15:00 | TVP 3 Warszawa

Wspólna modlitwa różańcowa widzów TV Republika.(n)

Czas: 20 min

15:00

Koronka do Miłosierdzia Bożego

Program Religijny

Serial Obyczajowy

Łzy Cennet

15:20 | TVP 3 Warszawa

Cennet nie chce wracać do firmy Arzu. W tej sytuacji zatrudnia się jako sprzątaczka. Mukaddes dowiaduje się, że dziewczyna została zwolniona z firmy. Melisa ma dokonać prezentacji jej projektu, jednak Selim nie zgadza się na to.(n)

Czas: 45 min

15:20

Łzy Cennet

Serial Obyczajowy

Program Informacyjny

Wydarzenia

15:50 | Polsat

Program informacyjny nadawany na antenie dwóch stacji telewizyjnych: Polsat oraz Polsat News. Prezentuje w zwięzłej formie najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata, które miały miejsce minionego dnia. "Wydarzenia" są emitowane w dwóch wydaniach: codziennie o godz. 18:50, a w dni powszednie także o 15:50. Główny serwis wieczorny prowadzą: Jarosław Gugała, Dorota Gawryluk, Magda Sakowska, Joanna Wrześniewska-Sieger oraz Maciej Stroiński, natomiast popołudniowy - Joanna Wrześniewska-Sieger i Maciej Stroiński. Każdego dnia po głównym wydaniu serwisu o 18:50 jest nadawany program "Gość Wydarzeń", który stanowi rozwinięcie najważniejszych doniesień. Prowadzący Dorota Gawryluk, Jarosław Gugała lub Magda Sakowska na antenie Polsatu i Polsatu News rozmawiają z osobami, które były bohaterami wydarzeń dnia. Oglądalność "Wydarzeń" emitowanych w Polsacie i Polsacie News utrzymuje się na stałym poziomie i wynosi średnio pięć milionów widzów.(n)

Czas: 35 min

15:50

Wydarzenia

Program Informacyjny

Teleturniej

Milionerzy. s06e272

15:25 | TVN

Po raz kolejny Hubert Urbański zaprasza do gry o milion złotych. By zdobyć główną wygraną, zawodnik musi udzielić dwunastu poprawnych odpowiedzi, wykazując się wiedzą z różnych dyscyplin. Potrzebuje także analitycznego myślenia i zimnej krwi, o czym przekonała się Magda z poprzedniego sezonu, którą pokonało pierwsze pytanie o naczyniem z sitkiem. Każdy uczestnik ma do dyspozycji trzy koła ratunkowe, których musi używać oszczędnie, jeśli chce dotrzeć do pytania za milion złotych. Najtrudniejsze pytania zachęcają do kalkulacji: czy warto ryzykować, czy też lepiej zakończyć grę i zabrać do domu już wygraną sumę. Nie wszyscy są tak pewni siebie i zdeterminowani, jak Katarzyna Kant-Wysocka, zwyciężczyni miliona w poprzednim sezonie. Każdy może się zgłosić do programu i każdy może wygrać.(n)

Czas: 35 min

15:25

Milionerzy. s06e272

Teleturniej

Magazyn Informacyjny

15 na żywo

15:00 | TVN 24

Program nadawany codziennie prowadzi Anna Jędrzejowska. W "15 na żywo" znajdziecie Państwo podsumowanie wydarzeń bieżącego dnia: "Przedstawiamy to, czego nie można przegapić".(n)

Czas: 60 min

15:00

15 na żywo

Magazyn Informacyjny
16

Telenowela

Przysięga

16:05 | TVP 1

Emir w złości każe Reyhan pozbyć się wszystkich pamiątek po ich małżeństwie. Cavidan je przejmuje i postanawia je spalić. Emir na widok zniszczonych pamiątek wpada w szał. Reyhan zaczyna podejrzewać, że Nigar wie, kto przyczynił się do stanu, w którym znajduje się Hikmet. Postanawia poznać prawdę. Narin czyta z Kemalem wiersze. Mężczyzna jest pod jej urokiem.(n)

Czas: 55 min

16:05

Przysięga

Telenowela

Teleturniej

Koło fortuny

16:00 | TVP 2

W grze bierze udział trzech zawodników. Każdy kolejno kręci kołem i odgaduje hasła, odsłaniając litery. Za poprawnie wytypowaną spółgłoskę otrzymują kwotę wyznaczaną przez koło. Za zgromadzone pieniądze uczestnicy mogą kupić samogłoskę. Zawodnik, który jako pierwszy ułoży hasło w rundzie, zatrzymuje wygraną. Osoba z najwyższą kwotą na koncie wchodzi do finału, w którym może wygrać samochód osobowy lub wysoką nagrodę pieniężną. Teleturniej poprowadzi Norbi, a towarzyszyć mu będzie Izabella Krzan - Miss Polonia 2016.(n)

Czas: 35 min

16:00

Koło fortuny

Teleturniej

Teleturniej

Familiada

16:35 | TVP 2

"Familiada" to znany i chętnie oglądany polski teleturniej, który na antenie telewizyjnej Dwójki gości od września 1994 roku. Niezmiennie gospodarzem programu pozostaje aktor Karol Strasburger. Show emitowany jest o stałej porze w soboty, niedziele i święta. W "Familiadzie" biorą udział dwie pięcioosobowe drużyny. Najczęściej każdy z zespołów tworzą członkowie jednej rodziny. Zawodnicy odpowiadają na pytania, które zadano wcześniej grupie próbnej składającej się ze stu osób. Najwyżej punktowane są odpowiedzi zgodne z tymi, których udzielili ankietowani. Do finału wchodzi ta drużyna, która jako pierwsza zgromadzi na swoim koncie co najmniej 300 punktów. W finale programu "Familiada" biorą udział dwie osoby ze zwycięskiej drużyny. Zostają one wcześniej wyznaczone przez głowę rodziny. Podczas gdy pierwsza z osób odpowiada na pytania, druga słucha muzyki, by nie mogła śledzić przebiegu gry. Aby drużyna wygrała, zawodnicy muszą zgromadzić za swoje odpowiedzi 200 punktów. Do zdobycia w każdym programie jest około 15 tysięcy zł.(n)

Czas: 35 min

16:35

Familiada

Teleturniej

Magazyn Reporterów

Telekurier

16:05 | TVP 3 Warszawa

Magazyn reporterów ośrodków regionalnych TVP ukazuje sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje, ludzkie dramaty i sukcesy. W każdym wydaniu widzowie zobaczą relację na żywo lub krótki reportaż z kraju. Przedstawiany problem komentuje zaproszony do studia ekspert. Program prowadzą Dariusz Nowakowski i Ewa Siwicka.(n)

Czas: 25 min

16:05

Telekurier

Magazyn Reporterów

Magazyn

Kryminalna siódemka

16:30 | TVP 3 Warszawa

W programie prezentowanych jest siedem najgłośniejszych spraw kryminalnych, które wstrząsnęły całą Polską. Widzowie zobaczą brawurowe akcje policji, zagadkowe procesy oraz widowiskowe pościgi.(n)

Czas: 15 min

16:30

Kryminalna siódemka

Magazyn

Program Informacyjny

Dziennik regionów

16:45 | TVP 3 Warszawa

"Dziennik regionów" jest głównym programem informacyjnym TVP3. Nadawany jest codziennie o godzinie 22.00. Prowadzący podsumowują w nim najważniejsze wydarzenia mijającego dnia z poszczególnych regionów kraju, a także zapowiadają tematy, które z pewnością podejmowane będą w dniu następnym. Prowadzącymi "Dziennik regionów" są doświadczeni dziennikarze od dawna współpracujący z telewizją publiczną: Urszula Boruch, Konrad Dudek, Sławomir Mokrzycki i Artur Kalicki. Przekazują oni zawsze najświeższe informacje dzięki współpracy z ośrodkami regionalnymi i ich reporterami, gotowymi w każdej chwili dotrzeć do każdego zakątka Polski, w którym dzieje się coś ważnego.(n)

Czas: 15 min

16:45

Dziennik regionów

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

16:25 | Polsat

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez telewizję Polsat programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w Polsce, a także całej Europie w najbliższym czasie, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Ważnym zadaniem prezenterów jest także np. przekazywanie wiadomości dotyczących warunków drogowych. "Pogoda" emitowana jest w telewizji Polsat trzy razy dziennie. Za każdym razem prezenterzy przekazują informacje jak najbardziej aktualne, by sprawdziły się niemal w stu procentach. Prognozy przedstawiają: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant i wyjątkowo lubiany przez widzów Marek Horczyczak.(n)

Czas: 5 min

16:25

Pogoda

Program Informacyjny

Magazyn Reporterów

Interwencja

16:30 | Polsat

"Interwencja" to popołudniowy magazyn reporterów o charakterze społeczno-interwencyjnym, który zadebiutował na antenie Telewizji Polsat 19 lutego 2003 roku. Nadawany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 16.15. Pierwszym prezenterem programu był Janusz Zadura. Obecnie magazyn prowadzą na zmianę Michał Bebło oraz Marcin Łukasik. W "Interwencji" ukazywane są sensacyjne wydarzenia, ludzkie dramaty i sukcesy. Dziennikarze poruszają trudne, niechętnie ujawniane tematy, takie jak: nadużycia władzy, oszusta, afery i nieprawidłowości w instytucjach, które mają służyć obywatelom. Dziennikarze nie pozostają obojętni na krzywdę zwykłych ludzi. Zgłoszone przez widzów sprawy są szczegółowo analizowane przez zespół "Interwencji". Nierzadko zgłaszający się do programu podejmowali wiele prób rozwiązania problemu, niestety bezskutecznych. Dla nich magazyn reporterów jest ostatnią szansą na uzyskanie pomocy i wymierzenie sprawiedliwości. Dziennikarze walczą więc z nieuczciwymi pracodawcami i urzędnikami, bronią praw konsumentów oraz stają w obronie biednych rodzin, pokrzywdzonych dzieci i zwierząt. Każdy około 15-minutowy odcinek "Interwencji" składa się z jednego lub dwóch reportaży. Dziennikarze prezentują historię poszkodowanej lub oczekującej pomocy osoby. Następnie próbują dotrzeć do ludzi, którzy są odpowiedzialni za krzywdę. Prezentują zarzuty oraz dają podejrzanym szansę zaprezentowania swojego punktu widzenia i wyjaśnienia sprawy. O ogromnej popularności magazynu "Interwencja" wśród widzów świadczy nie tylko wysoka oglądalność, lecz także ich zaangażowanie w tworzenie programu. Każdego dnia do redakcji trafiają kolejne listy z prośbami o pomoc. W czasie emisji magazynu jest uruchomiony również specjalny numer telefonu, pod którym każdy może uzyskać bezpłatną poradę prawną. Dyżurujący w redakcji adwokat odbiera setki próśb o interwencję.(n)

Czas: 15 min

16:30

Interwencja

Magazyn Reporterów

Serial Paradokumentalny

Gliniarze. s03e124

16:45 | Polsat

Przy drodze zostaje znalezione ciało ochroniarza pracującego w stadninie koni. Tymczasem w ośrodku padają zwierzęta. Detektywi ustalają, komu mogło zależeć na śmierci mężczyzny i... koni. Tego dnia detektywi zajmują się też kradzieżą w mieszkaniu 22-letniego Mikołaja. Okazuje się, że sprawa może mieć wiele wspólnego z włamaniem do domu innego młodego mężczyzny.(n)

Czas: 60 min

16:45

Gliniarze. s03e124

Serial Paradokumentalny

Program Informacyjny

Fakty po południu

16:00 | TVN

Program informacyjny, podsumowujący najistotniejsze wydarzenia dnia. Oprócz tego w programie transmisje z miejsc zdarzeń, relacje reporterskie, informacje biznesowe, prognoza pogody i informacje sportowe.(n)

Czas: 60 min

16:00

Fakty po południu

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Fakty po południu

16:00 | TVN 24

Program informacyjny, podsumowujący najistotniejsze wydarzenia dnia. Oprócz tego w programie transmisje z miejsc zdarzeń, relacje reporterskie, informacje biznesowe, prognoza pogody i informacje sportowe.(n)

Czas: 120 min

16:00

Fakty po południu

Program Informacyjny
17

Program Informacyjny

Teleexpress

17:00 | TVP 1

"Teleexpress" to najważniejsze informacje dnia w pigułce. W krótkim, trwającym 15 minut programie widz znajdzie skrót wiadomości na temat bieżących wydarzeń z kraju i ze świata dotyczących m.in. polityki, nauki i techniki, kultury oraz sportu. Prezentowane materiały ilustrują migawki filmowe komentowane przez lektora oraz w zależności od omawianych zdarzeń wypowiedzi ekspertów, badaczy, uczestników wydarzeń lub osobistości życia publicznego. W "Teleexpresie" nie brakuje też prognozy pogody, raportów przygotowanych przez redakcje TVP oddziałów regionalnych oraz najciekawszych informacji muzycznych. Obok tematów poważnych pojawiają się także te wywołujące uśmiech, opatrzone żartobliwym komentarzem prowadzącego. Rozszerzeniem "Teleexpressu" jest "Teleexpress Extra", który jest emitowany na TVP Info po zakończeniu głównego wydania programu. W 2016 roku magazyn obchodzi jubileusz trzydziestolecia swojego istnienia.(n)

Czas: 20 min

17:00

Teleexpress

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

17:20 | TVP 1

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 5 min

17:20

Pogoda

Program Informacyjny

Teleturniej Muzyczny

Jaka to melodia?

17:25 | TVP 1

Show emitowany jest w trzech wersjach. Od poniedziałku do piątku pojawia się na antenie jako teleturniej muzyczny, w którym troje zawodników ma za zadanie jak najszybciej podać tytuł prezentowanej im piosenki. W soboty w programie biorą udział dwie dwuosobowe drużyny, które ścierają się w bitwie na hity. W niedziele zaś w roli uczestników w show goszczą gwiazdy, które mają możliwość wykazania się znajomością muzyki rozrywkowej. We wszystkich tych odsłonach nie zabraknie wielkich przebojów, również tych wykonywanych na żywo. Prowadzi Rafał Brzozowski.(n)

Czas: 30 min

17:25

Jaka to melodia?

Teleturniej Muzyczny

Serial Obyczajowy

Włoska rodzina

17:55 | TVP 1

Diego ostrzega Edoarda, że De Lucia może żądać większej kwoty za milczenie. Ernesto stawia synowi ultimatum: jeśli nie powie, na co mu tak ogromna suma, on zawiadomi policję. Edoardo naprędce wymyśla, że pieniądze mają trafić do rodziny imigranta, który zginął zamiast niego. Mężczyzna kontaktuje się z bratem. Mówi mu, że wie o jego romansie z Chiarą i żąda, by zostawił ją w spokoju.(n)

Czas: 60 min

17:55

Włoska rodzina

Serial Obyczajowy

Telenowela

Więzień miłości

17:10 | TVP 2

Piton czeka w ukryciu pod domem Omera. Zamierza zabić Zehrę. Ayse wciąż nie może wybaczyć Nihatowi, że nie powiedział jej prawdy o Muge. Koray zwierza się Keremowi, że Yasemin postanowiła od niego odejść. Babka Bahszende nadal próbuje zaprowadzić w posiadłości swoje rządy.(n)

Czas: 50 min

17:10

Więzień miłości

Telenowela

Magazyn

#Zostań w domu

17:00 | TVP 3 Warszawa

Czas: 15 min

17:00

#Zostań w domu

Magazyn

Magazyn

Gospodarka w kwarantannie

17:15 | TVP 3 Warszawa

Program dotyczący życia gospodarczego w okresie epidemii koronawirusa. Dzięki niemu widzowie dowiedzą się, co w tym trudnym czasie dzieje się w prywatnych przedsiębiorstwach, inwestycjach publicznych oraz w poszczególnych sektorach gospodarki. Twórcy programu zastanawiają się także, w jaki sposób można pomóc pracownikom zagrożonym utratą pracy i firmom, które obawiają się bankructwa. W studiu goszczą przedsiębiorcy, ekonomiści oraz parlamentarzyści.(n)

Czas: 15 min

17:15

Gospodarka w kwarantannie

Magazyn

Program Informacyjny

Pogoda

17:30 | TVP 3 Warszawa

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 2 min

17:30

Pogoda

Program Informacyjny

Program Publicystyczny

CHiP - rozmowy niecodzienne

17:32 | TVP 3 Warszawa

Czas: 16 min

17:32

CHiP - rozmowy niecodzienne

Program Publicystyczny

Cykl Reportaży

Terytorialsi

17:48 | TVP 3 Warszawa

Program ma na celu ukazanie misji, celów i zadań Wojsk Obrony Terytorialnej, powstałych 1 stycznia 2017 roku. Twórcy przedstawią działania poszczególnych brygad WOT, procedury powołania do Terytorialnej Służby Wojskowej (TSW), nakreślą uprawnienia żołnierzy oraz pracodawców. Zaprezentują również szkolenia, w których biorą udział terytorialsi, oraz to, jak w czasie ćwiczeń współpracują oni z wojskami operacyjnymi oraz innymi służbami mundurowymi. Poprzez ciekawe przykłady ukazane zostanie ponadto, w jaki sposób WOT przygotowywane jest do udziału w zarządzaniu kryzysowym.(n)

Czas: 12 min

17:48

Terytorialsi

Cykl Reportaży

Serial Paradokumentalny

Sekrety rodziny

17:45 | Polsat

Mimo wielu prób Sandrze nie udaje się zajść w ciążę. Mąż, Piotr, nalega więc na adopcję. Pewnego dnia jednak Sandra dostaje anonimowy list ze zdjęciami partnera w łóżku z kobietą, którą, jak się okazuje, znają jej rodzice.(n)

Czas: 65 min

17:45

Sekrety rodziny

Serial Paradokumentalny

Program Rozrywkowy

Kuchenne rewolucje: Zakopane, Restauracja Zośka. s09e05

17:00 | TVN

W zabytkowej willi w Zakopanem, gdzie sto lat temu swój pensjonat prowadziła Maria Witkiewiczowa, mieści się restauracja pani Wioli. Lokal jest opustoszały nawet w sezonie turystycznym. Magda Gessler wprowadza zmiany, które go ożywią. Musi zmierzyć się z niewiedzą i ignorancją. Tym razem do swojej rewolucji zaprosiła prawdziwych zbójników.(n)

Czas: 60 min

17:00

Kuchenne rewolucje: Zakopane, Restauracja Zośka. s09e05

Program Rozrywkowy
18

Teleturniej

Jeden z dziesięciu

18:55 | TVP 1

"Jeden z dziesięciu" to teleturniej oparty na brytyjskim formacie "Fifteen to One", którego uczestnicy muszą wykazać się ogólną wiedzą z różnych dziedzin, refleksem oraz umiejętnością strategicznego myślenia. Przeznaczony dla wszystkich pełnoletnich osób z dowolnym wykształceniem. Żeby przejść eliminacje, należy jednak dowieść, że posiada się wiedzę z zakresu m.in. historii, geografii, kultury, przedmiotów ścisłych, a nawet muzyki. Pytania bowiem dotyczą wielu bardzo rozmaitych dyscyplin. Każdy odcinek "Jednego z dziesięciu" składa się z trzech części. Na początku wszyscy dostają tzw. trzy szanse, dzięki którym bez konsekwencji mogą nie odpowiedzieć na pytanie. W pierwszym etapie bierze udział 10 zawodników. Gospodarz programu zadaje kolejno wszystkim pytania w dwóch rundach. Kto na żadne nie udzieli poprawnej odpowiedzi, odpada. Następnie rozpoczyna się druga tura. Pierwsze pytanie prowadzący kieruje do wybranego zawodnika. Gdy odpowie on poprawnie, sam wyznacza następną osobę. Gra trwa tak długo, aż zostanie trzech zawodników. To oni przechodzą do finału "Jednego z dziesięciu", w którym każdy dostaje trzy nowe szanse. Podczas pierwszych pytań uczestnicy sami zgłaszają się do odpowiedzi. Kto udzieli trzech poprawnych odpowiedzi, może wyznaczyć do kolejnego pytania, któregoś ze swoich rywali lub wziąć pytania na siebie, co jest premiowane dodatkowymi punktami. Zawodnik, który zdobędzie najwięcej punktów, zwycięża. Ich liczba pozwala mu zająć odpowiednie miejsce w klasyfikacji generalnej, co z kolei daje mu szansę na wzięcie udziału w wielkim finale, który odbywa się co 20 odcinków. Program "Jeden z dziesięciu" jest emitowany na antenie TVP 2 od 1994 roku. Od początku prowadzi go Tadeusz Sznuk, dziennikarz radiowy oraz prezenter telewizyjny.(n)

Czas: 30 min

18:55

Jeden z dziesięciu

Teleturniej

Program Informacyjny

Panorama

18:00 | TVP 2

"Panorama" to główny program informacyjny telewizyjnej Dwójki. Emitowany jest codziennie na żywo o 15.40 i 18.00. Na antenie pojawił się 30 marca 1987 roku i z początku nosił nazwę "Panorama dnia". "Panorama" podsumowuje najważniejsze wydarzenia minionego dnia z kraju i ze świata. Dziennikarze przedstawiają kilkuminutowe reportaże, które dotyczą spraw związanych z polityką, kulturą, ale także np. rozrywką. Prezenterzy nie przedstawiają jedynie suchych faktów, ale również dokładne i ciekawe ich analizy, a także wypowiedzi ekspertów. Program prowadzą m.in.: Marta Kielczyk, Magdalena Stankiewicz, Adam Krzykowski, Tomasz Wolny, Mariusz Pietrasik. Po każdej emisji programu informacyjnego "Panorama" przedstawiane są także najnowsze wiadomości sportowe oraz prognoza pogody.(n)

Czas: 20 min

18:00

Panorama

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

18:20 | TVP 2

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 10 min

18:20

Pogoda

Program Informacyjny

Teleturniej

Moja klasa - Back to School

18:30 | TVP 2

"Moja klasa - Back to School" to teleturniej, w którym można wziąć udział bez wychodzenia z domu. Prowadzący show Maciej Kurzajewski łączy się z uczestnikami i ich pomocnikami przez komunikator internetowy. Drużyny muszą wskazać poprawną odpowiedź na pytania, których poziom trudności odpowiada programowi kolejnych klas szkoły podstawowej i średniej. Po każdym zadaniu zdają do następnej klasy. W teleturnieju dozwolone jest korzystanie ze ściągawek, ale odpowiedzi "z głowy" będą premiowane wyższą wygraną. Finał programu "Moja klasa - Back to School" to matura - aby ją zdać, trzeba poprawnie odpowiedzieć na pięć pytań otwartych. W sumie w teleturnieju wygrać można 24 tysiące złotych. Drużyny nie rywalizują między sobą, lecz grają na czas. Od tego, jak szybko uczestnicy rozwiązują kolejne testy, zależy wysokość ich nagrody.(n)

Czas: 30 min

18:30

Moja klasa - Back to School

Teleturniej

Program Informacyjny

Kurier Mazowiecki

18:00 | TVP 3 Warszawa

Czas: 8 min

18:00

Kurier Mazowiecki

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

18:08 | TVP 3 Warszawa

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 22 min

18:08

Pogoda

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Telewizyjny Kurier Warszawski

18:30 | TVP 3 Warszawa

Czas: 21 min

18:30

Telewizyjny Kurier Warszawski

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Raport na gorąco

18:51 | TVP 3 Warszawa

Reporterzy Marcin Gałuszko i Grzegorz Drabkowski na swoich motorach szybko docierają do miejsc gdzie coś się dzieje. W programie relacje z miejsc wypadku, awarii, pożaru czy akcji policji.(n)

Czas: 3 min

18:51

Raport na gorąco

Program Informacyjny

Program Sportowy

Sport

18:54 | TVP 3 Warszawa

Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.(n)

Czas: 4 min

18:54

Sport

Program Sportowy

Program Informacyjny

Pogoda

18:58 | TVP 3 Warszawa

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 7 min

18:58

Pogoda

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Wydarzenia

18:50 | Polsat

Prezenterzy programu informacyjnego "Wydarzenia" przedstawiają rzetelnie przygotowane zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej z kraju i ze świata z ostatniej doby. Każda informacja wzbogacona jest kilkuminutowym reportażem, relacją korespondenta czy opinią eksperta z danej dziedziny. W programie przedstawiane są także istotne wydarzenia kulturalne oraz te dotyczące świata sportu. Dziennikarze, którzy przygotowują "Wydarzenia", stawiają na wiarygodność i niezależność. W swojej pracy kierują się zawsze obiektywizmem, nie sympatiami politycznymi, ponieważ trzymają dystans do każdej z partii. Zawsze jednak zwracają szczególną uwagę na decyzje podejmowane przez rządzących. "Wydarzenia" to najważniejszy program informacyjny telewizji Polsat. Główne jego wydanie emitowane jest codziennie o stałej porze - 18.50. Od poniedziałku do piątku także o 15.50. Bezpośrednio po głównym wydaniu na antenie Polsat News nadawany jest program "Gość Wydarzeń", w którym Dorota Gawryluk, Jarosław Gugała lub Magdalena Sakowska przeprowadzają wywiady z politykami.(n)

Czas: 40 min

18:50

Wydarzenia

Program Informacyjny

Serial Paradokumentalny

Ukryta prawda. s12e815

18:00 | TVN

Wojtek pracował kiedyś jako mechanik samochodowy. Obecnie przebywa na rencie. Uległ wypadkowi, w wyniku którego porusza się na wózku. Dorota od dawna go nie kocha, ale nie ma też serca, by porzucić męża będącego w ciężkiej sytuacji zdrowotnej. Opiekuje się więc ciągle niezadowolonym mężczyzną, który odbija sobie na niej swoje frustracje. Pewnego dnia mówi Wojtkowi, że złożyła pozew o rozwód. Jej decyzję popiera córka, syn jest przeciwny. Przerażony Wojtek postanawia lepiej traktować małżonkę, ale przychodzi mu to z trudem. Wkrótce okazuje się, że od ponad roku ukrywa ona romans z szefem, Arturem. Zmęczona ukrywaniem związku Dorota informuje o wszystkim dzieci. Tymczasem Wojtek oznajmia żonie, że nie poradzi sobie bez niej...(n)

Czas: 60 min

18:00

Ukryta prawda. s12e815

Serial Paradokumentalny

Program Publicystyczny

Tak jest

18:00 | TVN 24

Andrzej Morozowski podsumowuje najważniejsze informacje dnia. W drugiej części programu pojawiają się goście, którzy dyskutują o najbardziej interesujących kwestiach społecznych i komentują bieżące wydarzenia. Gośćmi prowadzącego są także dziennikarze i eksperci.(n)

Czas: 60 min

18:00

Tak jest

Program Publicystyczny
19

Program Sportowy

Sport

19:25 | TVP 1

Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.(n)

Czas: 5 min

19:25

Sport

Program Sportowy

Program Informacyjny

Wiadomości

19:30 | TVP 1

Główny serwis informacyjny TVP i TVP Polonia, "Wiadomości", jest nadawany od 18 listopada 1989 roku. Zastąpił kojarzony z minionym ustrojem PRL "Dziennik Telewizyjny". Od wielu lat "Wiadomości" utrzymują się w czołówce programów najchętniej oglądanych przez widzów. Zespół reporterów codziennie przekazuje widzom najważniejsze aktualności z kraju i ze świata. Dziennikarze z ekipy "Wiadomości" są obecni wszędzie tam, gdzie rozgrywają się przełomowe i ważne wydarzenia polityczne, społeczne, gospodarcze czy kulturalne. W formie kilkuminutowych materiałów relacjonują kulisy nierzadko brutalnych konfliktów zbrojnych. Docierają do ofiar kataklizmów w różnych częściach świata. Angażują także widzów w pomoc osobom chorym, wykluczonym i innym potrzebującym. W wyjątkowych okolicznościach dane wydanie programu może mieć charakter specjalny. Jest wówczas w całości poświęcone jednemu wiodącemu tematowi. "Wiadomości" były ważnym etapem w rozwoju kariery wielu innych polskich dziennikarzy. Prezenterzy i inni pracownicy ekipy programu, uznawani za twarze stacji TVP, byli wielokrotnie nagradzani za swój profesjonalizm. Głosami widzów statuetki Wiktorów otrzymali m.in. Tomasz Lis, Waldemar Milewicz, Jolanta Pieńkowska, Piotr Kraśko i Krzysztof Ziemiec.(n)

Czas: 35 min

19:30

Wiadomości

Program Informacyjny

Magazyn Kulinarny

Gotowi do gotowania. Start!

19:00 | TVP 2

"Gotowi do gotowania. Start!" to program kulinarny, w którym znajdą się przydatne wskazówki, jak szybko i tanio zrobić smaczny i zdrowy posiłek. W każdym odcinku show rywalizują ze sobą dwie dwuosobowe drużyny. W ich skład wchodzi profesjonalny szef kuchni i amator. Mają oni za zadanie w ciągu zaledwie 20 minut przygotować obiad z produktów, których łączna wartość nie przekracza 25 złotych. Dla zwycięzcy odcinka, czyli amatora gotującego w lepszej drużynie, przewidziana jest nagroda - voucher do zrealizowania w sklepach marki sponsorującej show. "Gotowi do gotowania. Start!" to polska wersja formatu "Ready Steady Cook", który był emitowany w ponad dwudziestu krajach na całym świecie. Program prowadzi Marzena Rogalska. Dziennikarka zdobyła popularność, występując m.in. w "Kocham Cię, Polsko" oraz "Pytaniu na śniadanie".(n)

Czas: 35 min

19:00

Gotowi do gotowania. Start!

Magazyn Kulinarny

Serial Obyczajowy

Barwy szczęścia

19:35 | TVP 2

Bożena, którą Bruno odsunął od zarządzania hotelem, nocuje u Amelii i Tomasza. Jej obowiązki przejmuje Karolina, która świetnie sobie radzi. Tymczasem Wiśniewscy próbują pogodzić skłóconą parę. Chowański wciąż przebywa w szpitalu, więc sprawami jego firmy zajmuje się Ernest. Odkrywa on, że ojciec padł ofiarą oszusta. Darek nadal przeżywa aferę związaną z aresztowaniem i oszustwami Szuberta. Władek próbuje go pocieszyć. W tym czasie Julita i Józek przekonują załamaną Urszulę, że ich wyjazd do Niemiec to świetny pomysł. Niebawem Janicki spotyka się z Sałatką, by omówić z nim zmianę klubu. Piłkarz oznajmia mu, że sam się wszystkim zajął.(n)

Czas: 35 min

19:35

Barwy szczęścia

Serial Obyczajowy

Magazyn Kulturalny

Strefa Mazowsze

19:05 | TVP 3 Warszawa

Czas: 51 min

19:05

Strefa Mazowsze

Magazyn Kulturalny

Program Informacyjny

Pogoda

19:56 | TVP 3 Warszawa

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 4 min

19:56

Pogoda

Program Informacyjny

Program Publicystyczny

Gość "Wydarzeń"

19:30 | Polsat

Prowadzący "Wydarzenia" rozmawia z bohaterem dnia. Najważniejsza dyskusja publicystyczna Polsat News.(n)

Czas: 15 min

19:30

Gość "Wydarzeń"

Program Publicystyczny

Program Sportowy

Sport

19:45 | Polsat

Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.(n)

Czas: 10 min

19:45

Sport

Program Sportowy

Program Informacyjny

Pogoda

19:55 | Polsat

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez telewizję Polsat programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w Polsce, a także całej Europie w najbliższym czasie, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Ważnym zadaniem prezenterów jest także np. przekazywanie wiadomości dotyczących warunków drogowych. "Pogoda" emitowana jest w telewizji Polsat trzy razy dziennie. Za każdym razem prezenterzy przekazują informacje jak najbardziej aktualne, by sprawdziły się niemal w stu procentach. Prognozy przedstawiają: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant i wyjątkowo lubiany przez widzów Marek Horczyczak.(n)

Czas: 10 min

19:55

Pogoda

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Fakty

19:00 | TVN

Zespół "Faktów" relacjonuje sprawdzone wiadomości, podawane przez reporterów, korespondentów polskich i zagranicznych oraz prezenterów. Codziennie przygotowuje materiały dotyczące wydarzeń politycznych, kulturowych i społecznych, do których doszło minionego dnia. "Fakty" rozpoczęły nadawanie 3 października 1997 roku. Każde wydanie składa się z kilkuminutowych materiałów, zakończonych komentarzem przygotowującego daną relację dziennikarza. Niektóre wiadomości podawane są w formie skrótowego opisu. Program kończą zwykle dowcipne felietony autorstwa Macieja Mazura, skoncentrowanego na absurdach codzienności, i Pawła Abramowicza. Reporterzy "Faktów" relacjonują informacje z kraju i ze świata, natomiast wiadomości sportowe oraz pogoda umieszczone zostały w osobnym bloku, nadawanym po "Faktach". Obecnie serwisy informacyjne pod marką "Faktów" emitowane są nie tylko na antenie programu TVN, ale też TVN24, TVN24 Biznes i Świat oraz w internecie. Serwis prowadzą Justyna Pochanke, Anita Werner, Grzegorz Kajdanowicz i Piotr Marciniak. Relacje z zagranicy przygotowują zaś m.in. Maciej Woroch (Wielka Brytania), Andrzej Zaucha (Rosja) czy Marcin Wrona (Stany Zjednoczone). Do zespołu dołączyli dziennikarze znani z TVN24: Katarzyna Górniak oraz Robert Jałocha - korespondent ze Śląska.(n)

Czas: 25 min

19:00

Fakty

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Uwaga! Koronawirus

19:25 | TVN

W programie specjaliści odpowiedzą na najważniejsze pytania o zdrowie, zdementują pogłoski i doradzą jak najskuteczniej zabezpieczać się przed zakażeniem.(n)

Czas: 10 min

19:25

Uwaga! Koronawirus

Program Informacyjny

Program Sportowy

Sport

19:35 | TVN

Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.(n)

Czas: 10 min

19:35

Sport

Program Sportowy

Program Informacyjny

Pogoda

19:45 | TVN

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 10 min

19:45

Pogoda

Program Informacyjny

Magazyn Reporterów

Uwaga!

19:55 | TVN

Od ponad piętnastu lat reporterzy "Uwagi" ujawniają sprawy, które wymagają dziennikarskiej interwencji. Tropią afery, korupcję, niekompetencję czy nadużycia, nagłaśniają ważne społecznie tematy. Pomagają też tym, którzy najbardziej potrzebują wsparcia. Dziennikarze niejednokrotnie byli doceniani i nagradzani, m.in. Główną Nagrodą Wolności Słowa. Każdy widz może zgłosić się do redakcji z własnym tematem. Musi jedynie opublikować post na portalu społecznościowym i opatrzyć go hasztagiem #tematdlauwagi. Program poświęcony jest sprawom zwykłych ludzi, oferują też wsparcie podopiecznym fundacji TVN "Nie jesteś sam".(n)

Czas: 20 min

19:55

Uwaga!

Magazyn Reporterów

Program Informacyjny

Serwis informacyjny, Prognoza pogody

19:00 | TVN 24

Wybór najciekawszych wiadomości o tematyce politycznej, społecznej i gospodarczej z Polski i ze świata, zebranych przez reporterów stacji.(n)

Czas: 25 min

19:00

Serwis informacyjny, Prognoza pogody

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Fakty po Faktach

19:25 | TVN 24

Program informacyjny autorstwa prowadzących główne wydanie "Faktów". Ciekawe rozmowy dziennikarzy z ważnymi gośćmi, którzy komentują najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata.(n)

Czas: 35 min

19:25

Fakty po Faktach

Program Informacyjny
20

Program Informacyjny

Pogoda

20:05 | TVP 1

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 5 min

20:05

Pogoda

Program Informacyjny

Magazyn Interwencyjny

Alarm!

20:10 | TVP 1

W programie pojawiają się dziennikarskie interwencje, śledztwa i opowieści o realnych problemach Polski i jej mieszkańców. Reporterzy pokazują to w sposób nowatorski i dynamiczny. Zaglądają często tam, gdzie inni boją się, nie chcą lub nie mogą, nagłaśniając ważne sprawy.(n)

Czas: 20 min

20:10

Alarm!

Magazyn Interwencyjny

Telenowela

Leśniczówka

20:30 | TVP 1

Konrad próbuje się wykręcić z uczestnictwa w otwarciu ośrodka dla młodzieży prowadzonego przez Wojtka. Postanawia nawet poprosić Magdę o zwolnienie. Beata stara się po raz kolejny przekonać szefa, że to Aneta stoi za jej oskarżeniem o korupcję. Nic z tego nie wychodzi i rozżalona Jedynak wraca do domu. Wkrótce pod jej drzwiami zjawia się Wigrowski z zamiarem wprowadzenia się. Późnym wieczorem Beata wyrusza za Dłubałą idącą do lasu. Dostrzega, że spotyka się ona z Kurkiem. Postanawia zrobić im zdjęcie, ale ponieważ jest zbyt ciemno decyduje się na ryzykowny krok. Sytuacja między Magdą i Jackiem jest mocno napięta. Mimo przeprosin Ździebłowska nie może wybaczyć ukochanemu, że za jej plecami spotykał się z Natalią. Czesława dowiaduje się, że córka Tadeusza dostała pracę w domu opieki i zostanie w Polsce na co najmniej kilka miesięcy. Informuje o tym Magdę.(n)

Czas: 30 min

20:30

Leśniczówka

Telenowela

Serial Obyczajowy

Barwy szczęścia

20:10 | TVP 2

Oliwka, która stara się o prawo jazdy, trafia na wyjątkowo niemiłego egzaminatora. Mężczyzna ewidentnie robi wszystko, by kursantka nie zdała. Tymczasem Kajtek, Justin, Tymon, Kacper i Madzia przygotowali już transparent i szampana. Niecierpliwie czekają w mieszkaniu na powrót przyjaciółki. Kasia, Łukasz i Ksawcio przygotowują się do wyjazdu w góry. Waleria i Stefan przynoszą im świąteczne potrawy. Sadowscy martwią się o Ludwika, który postanowił spędzić Boże Narodzenie samotnie. Górkę odwiedza także Anita. W związku z zakupem domu na Sycylii ma dla niej propozycję współpracy. Regina namawia Franka, by przyjechał do niej do sanatorium na święta. Tymczasem on odbiera pismo z sądu. Dotyczy ono wyższych alimentów dla Cariny.(n)

Czas: 30 min

20:10

Barwy szczęścia

Serial Obyczajowy

Program Rozrywkowy

Muzyka na dobry wieczór

20:40 | TVP 2

Cykl koncertów, podczas których polscy artyści wykonują swoje największe przeboje.(n)

Czas: 15 min

20:40

Muzyka na dobry wieczór

Program Rozrywkowy

Serial Kostiumowy

Zniewolona

20:55 | TVP 2

Żadan i poddani Czerwińskiego rozprawiają się ze skopcami. Uwalniają przetrzymywaną przez dwóch sekciarzy Katierinę. Podczas ucieczki dziewczyna wpada do lodowatej rzeki, co skutkuje ciężką chorobą. Pielęgnuje ją ranny Andriej. Chirurg wyjmuje z nogi Grigorija kulę. Teraz, gdy wychodzi na jaw, że pocisk nie jest angielski, dla wszystkich staje się jasne, że mężczyzna sam się postrzelił. Czerwiński zostaje wezwany przed zgromadzenie szlacheckie. Jelena czyta list, który mąż zostawił na wypadek śmierci. Okazuje się, że wiedział o jej uczuciu do Nikołaja i sprawił, by ten znikł z ich życia. Katierina i Żadan chcą wyjechać z domu Czerwińskich. Przeszkadza im Susłow, który oznajmia, że kupi majątek.(n)

Czas: 60 min

20:55

Zniewolona

Serial Kostiumowy

Program Religijny

Msza święta z Jasnej Góry

20:00 | TVP 3 Warszawa

Ciąg dalszy barwnej opowieści o polskich monarchach. Trzecia seria skupia się na dziejach dynastii Andegawenów i Jagiellonów. 2. połowa XIV wieku. Po śmierci Kazimierza Wielkiego królem Polski zostaje Ludwik Węgierski. Monarcha mianuje regentką swoją matkę Elżbietę. Tymczasem na Litwie młody Jogaiła wyrasta na mężnego wojownika. Po śmierci ojca, Olgierda Giedyminowicza, zostaje wielkim księciem.(n)

Czas: 45 min

20:00

Msza święta z Jasnej Góry

Program Religijny

Cykl Felietonów

Godki fest ucieszne: Myszy

20:45 | TVP 3 Warszawa

Cykl ma na celu przypomnienie widzom nieco zapomnianych reportaży, które na stałe zapisały się na kartach polskiej dokumentalistyki. Odnalezione po latach w archiwach oddziałów terenowych TVP wciąż zachwycają artystycznym kunsztem.(n)

Czas: 15 min

20:45

Godki fest ucieszne: Myszy

Cykl Felietonów

Komedia Sensacyjna

Vabank 2, czyli riposta

20:05 | Polsat

Znakomicie zagrany, oparty na ciekawym scenariuszu "Vabank 2, czyli riposta" stanowi kontynuację świetnej komedii Juliusza Machulskiego z 1981 roku. Choć sequel nie spotkał się z takim aplauzem krytyki jak pierwsza część przygód błyskotliwego i eleganckiego kasiarza, widzów, którym podobał się humor "Vabanku", film z pewnością nie zawiedzie. Jego atuty to też interesująca intryga i zaskakujące zwroty akcji. W filmie "Vabank 2, czyli riposta" w wyniku szczegółowo zaplanowanej przez Henryka Kwintę (Jan Machulski) akcji jego wróg, Gustaw Kramer (Leonard Pietraszak), trafia do zakładu karnego o zaostrzonym rygorze. Tu poznaje młodego i inteligentnego Edwarda Sztyca (Bronisław Wrocławski). Podczas jednego ze spacerów proponuje on Gustawowi pomoc w ucieczce w zamian za połowę sumy znajdującej się na szwajcarskim koncie bankiera. Postawiony pod ścianą Kramer zgadza się na współpracę. Już kilka dni później Kramer zbiega z więzienia. Zaraz też rozpoczyna realizację planu zemsty na Kwincie, który - niczego nie podejrzewając - prowadzi spokojne życie na wsi. Stawiski (Kuba Geiger), sekretarz byłego dyrektora banku, wynajmuje Tędlarza (Józef Jaworski), specjalistę od "mokrej roboty". By sprowokować Kwintę i zwabić go w pułapkę, gangster usiłuje zlikwidować Duńczyka (Witold Pyrkosz). W tym czasie Sztyc porywa córeczkę Marty (Ewa Szykulska), która mieszka teraz z kasiarzem.(n)

Czas: 145 min

20:05

Vabank 2, czyli riposta

Komedia Sensacyjna

Magazyn Kulinarny

Doradca smaku: Gyros z kurczaka z sosem czosnkowym. s12e16

20:15 | TVN

Program kulinarny przeznaczony zarówno dla amatorów, jak i osób znających doskonale sztukę gotowania. Przepisy dla siebie odnajdą tu również amatorzy smacznego jedzenia. Prowadzi Robert Sowa.(n)

Czas: 5 min

20:15

Doradca smaku: Gyros z kurczaka z sosem czosnkowym. s12e16

Magazyn Kulinarny

Teleturniej

Milionerzy. s06e273

20:20 | TVN

Po raz kolejny Hubert Urbański zaprasza do gry o milion złotych. By zdobyć główną wygraną, zawodnik musi udzielić dwunastu poprawnych odpowiedzi, wykazując się wiedzą z różnych dyscyplin. Potrzebuje także analitycznego myślenia i zimnej krwi, o czym przekonała się Magda z poprzedniego sezonu, którą pokonało pierwsze pytanie o naczyniem z sitkiem. Każdy uczestnik ma do dyspozycji trzy koła ratunkowe, których musi używać oszczędnie, jeśli chce dotrzeć do pytania za milion złotych. Najtrudniejsze pytania zachęcają do kalkulacji: czy warto ryzykować, czy też lepiej zakończyć grę i zabrać do domu już wygraną sumę. Nie wszyscy są tak pewni siebie i zdeterminowani, jak Katarzyna Kant-Wysocka, zwyciężczyni miliona w poprzednim sezonie. Każdy może się zgłosić do programu i każdy może wygrać.(n)

Czas: 40 min

20:20

Milionerzy. s06e273

Teleturniej

Program Publicystyczny

Kropka nad i

20:00 | TVN 24

Monika Olejnik prowadzi rozmowy z najważniejszymi postaciami polskiej sceny politycznej. W konfrontacji z nimi odważnie porusza kontrowersyjne tematy.(n)

Czas: 30 min

20:00

Kropka nad i

Program Publicystyczny

Program Publicystyczny

Czas decyzji. Wybory 2020

20:30 | TVN 24

Czas: 30 min

20:30

Czas decyzji. Wybory 2020

Program Publicystyczny
21

Widowisko

Wielka matura Polaków

21:00 | TVP 1

Ze względu na epidemię koronawirusa tegoroczna matura będzie zupełnie inna niż poprzednie. Przygotowania do egzaminu dojrzałości również, dlatego dzisiejszy test ma pomóc abiturientom sprawdzić wiedzę i rozładować nieco stres. Będzie się on składał z rund tematycznych związanych z konkretnymi przedmiotami zdawanymi na maturze. Pomiędzy rundami zostaną wyświetlone zabawne felietony i ciekawostki dotyczące wymaganej wiedzy, przeróżnych wzorów i definicji. Na pytania będą odpowiadać w rodzinnych duetach popularni artyści, sportowcy i dziennikarze, obecni w studiu telewizyjnym oraz poprzez komunikatory internetowe we własnych domach. Program poprowadzą Sylwia Dekiert i Maciej Kurzajewski.(n)

Czas: 90 min

21:00

Wielka matura Polaków

Widowisko

Serial Kostiumowy

Zniewolona-ost.

21:55 | TVP 2

Nikołaj udowadnia przed zgromadzeniem szlacheckim, że Grigorij sam się postrzelił, ukradł ordery i zabił Aleksieja Kosacza. Wkrótce Czerwiński dowiaduje się, że jego majątek ma trafić na licytację. Popełnia samobójstwo. Zdruzgotana Natalia wstępuje do zakonu. Doroszenko zamierza wyjechać do Europy. Plany krzyżuje mu pojawienie się Eleny. Żadan negocjuje z Susłowem w sprawie Katii. Przez jego zagrywki nie może wziąć udziału w aukcji. Niespodziewanie jednak Andriej zostaje współwłaścicielem banku. Dzięki temu jest w stanie wpłynąć na przebieg transakcji. Kupuje Czerwinkę i daje wolność poddanym, na koniec oświadcza się Wierbickiej. Po ceremonii ślubnej dochodzi do nieoczekiwanych zdarzeń.(n)

Czas: 65 min

21:55

Zniewolona-ost.

Serial Kostiumowy

Program Publicystyczny

Twój wybór

21:00 | TVP 3 Warszawa

Program pozwala widzom zapoznać się ze sprawami, o jakich każdego dnia decydują władze samorządowe, a także z propozycjami ugrupowań politycznych i komitetów wyborczych.(n)

Czas: 30 min

21:00

Twój wybór

Program Publicystyczny

Program Informacyjny

Kurier Warszawy i Mazowsza

21:30 | TVP 3 Warszawa

Czas: 8 min

21:30

Kurier Warszawy i Mazowsza

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Raport na gorąco

21:38 | TVP 3 Warszawa

Reporterzy Marcin Gałuszko i Grzegorz Drabkowski na swoich motorach szybko docierają do miejsc gdzie coś się dzieje. W programie relacje z miejsc wypadku, awarii, pożaru czy akcji policji.(n)

Czas: 3 min

21:38

Raport na gorąco

Program Informacyjny

Program Sportowy

Sport

21:41 | TVP 3 Warszawa

Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.(n)

Czas: 6 min

21:41

Sport

Program Sportowy

Program Informacyjny

Pogoda

21:47 | TVP 3 Warszawa

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 13 min

21:47

Pogoda

Program Informacyjny

Film Dokumentalny

Brudna strefa. Koronawirus w Polsce

21:00 | TVN

Dziennikarze "Superwizjera" zaglądają z kamerami do karetek, a także na oddziały szpitalne, czyli w miejsca, gdzie codziennie trwa walka o zdrowie i życie. Poszukują odpowiedzi na pytanie, czy służba zdrowia potrafi sprostać nowym wyzwaniom, związanym z wybuchem pandemii. Bohaterowie reportażu - osoby, których codziennością jest strach, złość, stres, kontakt z COVID19 - dzielą się z widzami swoimi przemyśleniami oraz odczuciami na ten temat. Ich głos zostaje uzupełniony o wywiady ze specjalistami i naukowcami, dotyczące tego, jak społeczeństwo radzi sobie w obecnej sytuacji.(n)

Czas: 60 min

21:00

Brudna strefa. Koronawirus w Polsce

Film Dokumentalny

Magazyn Informacyjny

Polska i świat

21:00 | TVN 24

Codzienny autorski program, który podsumowuje najważniejsze wydarzenia z kraju i z zagranicy. Dziennikarze poruszają sprawy budzące szczególne zainteresowanie wśród polskich obywateli.(n)

Czas: 60 min

21:00

Polska i świat

Magazyn Informacyjny
22

Film Dokumentalny

Mała zagłada

22:30 | TVP 1

Opowieść o dramacie, który rozegrał się 1 czerwca 1943 roku we wsi Sochy na Zamojszczyźnie. Tego dnia Niemcy wymordowali mieszkańców, spalili ich zabudowania, a potem zbombardowali całe terytorium. W ciągu paru godzin tętniąca życiem miejscowość przestała nagle istnieć. Wśród zgliszczy ostał się tylko jeden dom. Ocalała garstka dorosłych i dzieci, w tym Teresa Ferenc, która wówczas była małą dziewczynką. Kobiecie utkwił w pamięci obraz apokalipsy zgotowanej Polakom przez nazistów. Jej córce Annie w dzieciństwie towarzyszyła trauma wojenna opowiedziana przez matkę. Z kolei dla wnuczki Oli tragedia rodzinna jest historią, której nie chce się dopuścić do swojego życia.(n)

Czas: 65 min

22:30

Mała zagłada

Film Dokumentalny

Program Informacyjny

Dziennik regionów

22:00 | TVP 3 Warszawa

"Dziennik regionów" jest głównym programem informacyjnym TVP3. Nadawany jest codziennie o godzinie 22.00. Prowadzący podsumowują w nim najważniejsze wydarzenia mijającego dnia z poszczególnych regionów kraju, a także zapowiadają tematy, które z pewnością podejmowane będą w dniu następnym. Prowadzącymi "Dziennik regionów" są doświadczeni dziennikarze od dawna współpracujący z telewizją publiczną: Urszula Boruch, Konrad Dudek, Sławomir Mokrzycki i Artur Kalicki. Przekazują oni zawsze najświeższe informacje dzięki współpracy z ośrodkami regionalnymi i ich reporterami, gotowymi w każdej chwili dotrzeć do każdego zakątka Polski, w którym dzieje się coś ważnego.(n)

Czas: 20 min

22:00

Dziennik regionów

Program Informacyjny

Program Publicystyczny

Echa dnia

22:20 | TVP 3 Warszawa

Gośćmi programu są politycy, przedstawiciele administracji państwowej, działacze samorządowi i reprezentanci środowisk gospodarczych. "Echa dnia" mają na celu wyjaśnienie widzowi, jakie mogą być skutki określonych zdarzeń, zjawisk społecznych czy ekonomicznych.(n)

Czas: 20 min

22:20

Echa dnia

Program Publicystyczny

Program Informacyjny

Pogoda

22:40 | TVP 3 Warszawa

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

Czas: 5 min

22:40

Pogoda

Program Informacyjny

Magazyn

Kryminalna siódemka

22:45 | TVP 3 Warszawa

W programie prezentowanych jest siedem najgłośniejszych spraw kryminalnych, które wstrząsnęły całą Polską. Widzowie zobaczą brawurowe akcje policji, zagadkowe procesy oraz widowiskowe pościgi.(n)

Czas: 15 min

22:45

Kryminalna siódemka

Magazyn

Komedia

Boski żigolo

22:30 | Polsat

"Boski żigolo" to pełen niewybrednych żartów film, w którym komik Rob Schneider stworzył najbardziej znaną ze swoich kreacji. Z początku grany przez niego prostoduszny Deuce Bigalow zarabia na życie czyszczeniem akwariów. Mężczyzna znalazł właśnie zatrudnienie w luksusowym apartamencie w Malibu. Jego właścicielem jest zawodowy uwodziciel, uwielbiany przez kobiety Antoine Laconte (Oded Fehr). Pewnego dnia obowiązki zmuszają Antoine'a do wyjazdu. Mężczyzna namawia Bigalowa, by zaopiekował się jego apartamentem. Ten jednak bierze na siebie dodatkowy obowiązek. Na skutek zbiegu okoliczności podszywa się pod Laconte'a. Już pierwszego dnia doprowadza lokal do ruiny. Niszczy warte tysiące dolarów akwarium, w którym znajdowała się ulubiona rybka gospodarza. Główny bohater filmu "Boski żigolo" nie ma środków, aby zapłacić za wyrządzone szkody. Zdesperowany postanawia spróbować swoich sił jako żigolak. Pomaga mu w tym przyjaciel Laconte'a, T.J. Hicks (Eddie Griffin). Deuce przechodzi gruntowną kurację upiększającą i wkrótce zaczyna "pracę". Trafia na same wymagające i rozkapryszone klientki. Na dodatek zakochuje się w jednej z nich. Tymczasem jego tropem podąża nieustępliwy policjant z obyczajówki, detektyw Chuck Fowler (William Forsythe).(n)

Czas: 100 min

22:30

Boski żigolo

Komedia

Dramat Kryminalny

W cieniu chwały

22:00 | TVN

Dramat "W cieniu chwały" jest osadzony w realiach nowojorskiej policji. Tierneyowie od wielu lat pełnią służbę jako stróże prawa. W Boże Narodzenie spotyka się cała rodzina. Do stołu zasiadają: Ray (Edward Norton), jego szwagier Jimmy Eagan (Colin Farrell), Francis junior (Noah Emmerich) oraz głowa rodziny - Francis senior (Jon Voight). Każdy z nich rozmyśla o swoich sprawach. Młodszy Francis cierpi z powodu choroby żony, która umiera na raka. Ray jest w trakcie rozwodu, a Jimmy ukrywa przed żoną swoje nielegalne interesy z gangsterami. Pewnego dnia podczas zasadzki w mieszkaniu dilera narkotyków dochodzi do krwawej strzelaniny, w której ginie kilku policjantów. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Ray Tierney. Detektyw ma nieczyste sumienie, ponieważ kiedyś złożył fałszywe zeznania, aby ochronić kolegów po fachu. Teraz widzi wyraźnie, że na komendzie szerzy się korupcja, w którą najprawdopodobniej jest zamieszany Jimmy. Bohater filmu "W cieniu chwały" musi podjąć decyzję, czy kierować się lojalnością wobec kolegów, czy odzyskać honor i ujawnić prawdę. W dodatku rodzinne więzy zostają wystawione na próbę. Niebawem na światło dzienne wychodzą kolejne szczegóły dotyczące skandalu. "W cieniu chwały" jest typową produkcją sensacyjną o pracy nowojorskich policjantów. Wcielili się w nich bardzo dobrze aktorzy, którzy są solidnym atutem produkcji. Do jednej filmowej rodziny należą m.in. Edward Norton, Colin Farrell i Jon Voight. Zdjęcia do produkcji miały ruszyć kilka lat wcześniej, w 2002 r., ale bohaterska postawa stróżów prawa po atakach z 11 września nie pozwoliła twórcom na podjęcie tematu korupcji w szeregach policji.(n)

Czas: 160 min

22:00

W cieniu chwały

Dramat Kryminalny

Program Rozrywkowy

Szkło kontaktowe

22:00 | TVN 24

"Szkło kontaktowe" jest codziennym programem satyryczno-publicystycznym nadawanym na antenie TVN24. Prowadzący oraz zaproszony gość z przymrużeniem oka podsumowują miniony dzień w polskiej polityce. Konwencja pozwala na luźne komentarze i sporą dawkę humoru. Magazyn jest interaktywny, ponieważ w trakcie emisji widzowie mogą dzwonić lub pisać SMS-y, by podzielić się własnymi opiniami na temat bieżących wydarzeń. "Szkło kontaktowe" jest na antenie od 2005 r. Jego pomysłodawcą i jednym z gospodarzy programu był zmarły w 2017 r. Grzegorz Miecugow. Obecnie prowadzą go: Tomasz Sianecki, Wojciech Zimiński i Grzegorz Markowski. W magazynie regularnie występuje stałe grono komentatorów: Krzysztof Miecugow, Artur Andrus, Krzysztof Daukszewicz, Jerzy Iwaszkiewicz, Tomasz Jachimek, Marek Przybylik, Kamil Dąbrowa, Michał Kempa, Katarzyna Kwiatkowska, Henryk Sawka, a także Grzegorz Markowski i Wojciech Zimiński.(n)

Czas: 60 min

22:00

Szkło kontaktowe

Program Rozrywkowy
23

Thriller

Krew, pot i... kłamstwa

23:35 | TVP 1

"Krew, pot i... kłamstwa" to telewizyjny dreszczowiec, który stanowi ostrzeżenie przed znajomościami zawieranymi na siłowni. W roli głównej zobaczymy Hannah Barefoot, amerykańską aktorkę i piosenkarkę. Przełomowym momentem w jej karierze był występ w kultowym dramacie LBTQ "Wyznania 2 - świadectwo miłości". W thrillerze "Krew, pot i... kłamstwa" partneruje jej Adam Huber, znany z nowej odsłony serialu "Dynastia". Melissa próbuje zapomnieć o bolesnym rozstaniu. Za namową przyjaciółki postanawia pozbyć się negatywnych emocji, ćwicząc w klubie fitness. Na siłowni poznaje przystojnego trenera personalnego, który oferuje jej swoją pomoc. Melissa przez jakiś czas stosuje się do jego wskazówek, ale wkrótce przestaje się czuć z tym dobrze, zwłaszcza że nowy znajomy staje się zbyt nachalny. Bohaterka dreszczowca "Krew, pot i... kłamstwa" chce pozbyć się natręta ze swojego życia. Przekonuje się, że będzie to trudniejsze, niż myślała.(n)

Czas: 85 min

23:35

Krew, pot i... kłamstwa

Thriller

Komedia Romantyczna

Plan B

23:00 | TVP 2

"Plan B" to lekka komedia o miłości, której największym atutem jest rola Jennifer Lopez. Znana aktorka i piosenkarka gra tym razem rolę atrakcyjnej Zoe, samotnej kobiety po przejściach. Trudne doświadczenia sprawiły, że zamknęła się w sobie. Nie lubi nawiązywać nowych znajomości, szczególnie z mężczyznami, których zawsze trzyma na dystans. Swoim zachowaniem skutecznie zniechęca potencjalnych kandydatów na partnerów. Mimo okazywanego chłodu Zoe jest jednak ciepłą osobą, która marzy o ty, by mieć dziecko. Czas jest jednak nieubłagany. Z każdym rokiem oddala się od niej szansa na potomstwo. W końcu zdesperowana Zoe postanawia poddać się sztucznemu zapłodnieniu. Wkrótce dowiaduje się, że zabieg się udał. Teraz Zoe może się cieszyć, bo na świat niedługo przyjdzie upragniony maluch. Spokój bohaterki filmu "Plan B" zostaje zakłócony, gdy poznaje ona przystojnego Stana (Alex O'Loughlin). Uwodzicielski mężczyzna w mgnieniu oka zdobywa jej serce. Ich relacje stają się coraz bliższe. Ona tymczasem staje przed poważnym dylematem - w jaki sposób powiedzieć mężczyźnie swoich marzeń, że jest w ciąży.(n)

Czas: 115 min

23:00

Plan B

Komedia Romantyczna

Program Interwencyjny

Alarm

23:00 | TVP 3 Warszawa

Magazyn reporterów, w którym pojawiają się dziennikarskie interwencje, śledztwa i opowieści o realnych problemach Polski i Polaków.(n)

Czas: 20 min

23:00

Alarm

Program Interwencyjny

Program Publicystyczny

W tyle wizji

23:20 | TVP 3 Warszawa

Program publicystyczno-satyryczny, w którym grupa wyróżniających się poczuciem humoru satyryków i felietonistów, reprezentujących różne opcje światopoglądowe, dokonuje podsumowania wydarzeń dnia.(n)

Czas: 40 min

23:20

W tyle wizji

Program Publicystyczny

Magazyn Publicystyczny

Dzień po dniu

23:00 | TVN 24

Magazyn publicystyczny o luźniejszej formule. Gospodarz programu, Piotr Jacoń wspólnie z gośćmi, dokonuje bilansu dnia.(n)

Czas: 40 min

23:00

Dzień po dniu

Magazyn Publicystyczny

Magazyn Ekonomiczny

Bilans dnia

23:40 | TVN 24

W programie: skrót informacji giełdowych, aktualne tematy makroekonomiczne, relacje reporterskie o najważniejszych i najciekawszych sprawach dotyczących ludzi biznesu.(n)

Czas: 65 min

23:40

Bilans dnia

Magazyn Ekonomiczny

  Najnowsze artykuły  

Program TV online wszystkie stacje

Program TV telewizji online staje się coraz bardziej popularna przez fakt, braku potrzeby podpisywania długotrwałej umowy na takie usługi. Telewizja internetowa umożliwia zakup dostępu do platformy na wybrany okres czasu jak np. 1 dzień lub dłużej bez wiązania się umową okresową. Prosta zasada, oglądasz płacisz. Jeśli obawiasz się o jakość transmisji telewizyjnych to w dzisiejszych czasach dostępne rozwiązania umożliwiając nawet transmisje w jakości HD lub 4K.

Program telewizyjny na dziś, jutro, pokutrze i najbliższe dni

Chcesz sprawdzić program tv ale nie wiesz od czego zacząć ? oto pytanie jakie zadaje sobie coraz więcej osób szukających dostępu do ulubionych kanałów tv online bez limitu i ograniczeń. Abo oglądać telewizję bez abonamentu możesz wybrać jedną z wielu dostępnych platform umożliwiających streaming telewizji internetowej bez potrzeby rejestrowania konta. Zapraszamy do zapoznania się z poniższym artykułem aby dowiedzieć się jak oglądać darmową telewizje internetowej. Sprawdź też aktualny program tv wszystkich stacji

Telewizja online oraz telewizja internetowa

Bezpłatna telewizja internetowa na żywo tak naprawdę nie istnieje - trzeba mieć przecież na uwadze fakt, że każdy dostawca tej telewizji musi ponosić pewne pewne koszty. Serwisy oferujące telewizję online oraz pobierają opłatę za całoroczny dostęp do aktualnej listy linków z kanałami na żywo - opłata ta jest na szczęście niewielka. Dodatkową zaletą jest fakt, że korzystanie z tego rodzaju serwisów nie wymaga rejestracji. Wystarczy zatem wpisać kod sms, aby móc cieszyć się długą listą dostępnych programów telewizyjnych.
Chcesz regularnie oglądać swoje ulubione kanały telewizyjne? Nie możesz doczekać się kolejnych odcinków serialu? Postaw na doskonałe rozwiązanie, jakim jest telewizja internetowa. Dzięki temu otrzymasz pełen dostęp do bogatej oferty telewizyjnej, z której będziesz mógł korzystać w dowolnym miejscu. TV online to gwarancja tego, że nigdy nie przegapisz interesujących Cię programów telewizyjnych.

Masz swoje ulubione programy, które chciałbyś oglądać regularnie, ale nie masz w domu telewizora i nie wiesz jak mógłbyś to zrobić? Zajrzyj na nasza stronę, gdzie znajdziesz bogaty zbiór linków do bezpłatnej telewizji online. Telewizja internetowa stanowi obecnie doskonałą alternatywę dla odbiorników telewizyjnych, które większość domowników posiada w swoich mieszkaniach.
Najważniejszą zaletą telewizji online jest jednak to, żę można ją oglądać dosłownie wszędzie - wystarczy tylko sprawnie działający laptop lub komputer i oczywiście dostęp do internetu.
Telewizja internetowa dostępna jest siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę - można ją oglądać nie tylko na laptopie czy komputerze, ale również na ekranie tabletu czy smartfona. Jeżeli już teraz chcesz mieć dostęp do telewizji online, zdecyduj się na zakup dostępu do naszego serwisu.