×

Wyszukaj artykuł

08 Sierpień

 
TVP 1
TVP 2
TVP 3 Warszawa
Polsat
TVN
TVN 24
0

Dramat Obyczajowy

Droga do szczęścia

00:55 | TVP 2

Akcja filmu Sama Mendesa "Droga do szczęścia" rozgrywa się w Stanach Zjednoczonych w latach 50. XX w. Młodzi małżonkowie, April (Kate Winslet) i Frank (Leonardo DiCaprio) Wheelerowie, mieszkają w domu na przedmieściach Connecticut. Choć mają dwoje dzieci i nie narzekają na brak pieniędzy, nie są szczęśliwi. April wydaje się znudzona prowadzeniem domu. Tęskni za aktorstwem, z którego zrezygnowała po ślubie. Z kolei jej mąż nie znosi swojej nudnej, monotonnej pracy. Sfrustrowani małżonkowie ciągle się kłócą. Gdy staje się jasne, że ich związek nie przetrwa, April proponuje rewolucyjne rozwiązanie. Namawia Franka, by sprzedali dom i wyjechali z dziećmi do Paryża. Tam ona pracowałaby jako sekretarka, a on odnalazłby swoje powołanie. Mężczyzna daje się przekonać żonie. Rozpoczynają przygotowania do podróży, szokując swoją decyzją rodzinę i znajomych. Wkrótce jednak przekonują się, że nie tak łatwo zrezygnować z bezpiecznego, uporządkowanego życia. "Droga do szczęścia" to kolejny obraz Sama Mendesa, twórcy "American Beauty", ukazujący rzeczywistość amerykańskich przedmieść. Film jest ekranizacją powieści Richarda Yatesa. W rolach głównych Kate Winslet i Leonardo DiCaprio, którzy wcześniej wystąpili razem w "Titanicu". Obraz otrzymał trzy nominacje do Oscara. Kate Winslet za swoją rolę została uhonorowana m.in. Złotym Globem.(n)

Czas: 125 min

0:55

Droga do szczęścia

Dramat Obyczajowy

Program Publicystyczny

W tyle wizji extra

00:00 | TVP 3 Warszawa

Przegląd zabawnych i nietuzinkowych wypowiedzi polityków zebranych z minionego dnia. Dwoje prowadzących prezentuje materiały z zabawnie dobranymi podkładami muzycznymi. W programie także rozmowy telefoniczne z widzami. Gospodarzami programu są m.in. Marcin Wolski, Łukasz Warzecha, Krzysztof Skiba, Dorota Łosiewicz, Rafał Ziemkiewicz, Wiktor Świetlik, Stanisław Janecki.(n)

Czas: 45 min

0:00

W tyle wizji extra

Program Publicystyczny

Magazyn Interwencyjny

Sprawa dla reportera

00:45 | TVP 3 Warszawa

Pogram interwencyjny "Sprawa dla reportera" porusza sprawy trudne i kontrowersyjne. Elżbieta Jaworowicz otrzymuje miesięcznie setki listów z prośbą o pomoc. To z nich wybiera tematy, które następnie realizuje w terenie i omawia w studiu z udziałem gości prezentujących odmienne poglądy na daną kwestię. A nie brak w naszym kraju problemów wartych rozwiązania na forum publicznym. Dotyczą one m.in. wciąż rosnącego bezrobocia, opieszałości wymiaru sprawiedliwości czy też braku konkretnych uregulowań prawnych w wielu dziedzinach życia. Dzięki "Sprawie dla reportera" wiele interwencji znalazło swój szczęśliwy finał.(n)

Czas: 55 min

0:45

Sprawa dla reportera

Magazyn Interwencyjny

Program Informacyjny

Fakty po Faktach

00:00 | TVN 24

Program informacyjny autorstwa prowadzących główne wydanie "Faktów". Ciekawe rozmowy dziennikarzy z ważnymi gośćmi, którzy komentują najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata.(n)

Czas: 60 min

0:00

Fakty po Faktach

Program Informacyjny
1

Serial Kryminalny

American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona-ost.

01:35 | TVP 1

Przedstawiciele oskarżenia i obrony wygłaszają swoje mowy końcowe. Ławnicy przeprowadzają obrady. W końcu ogłoszony zostaje werdykt w sprawie O.J. Simpsona.(n)

Czas: 75 min

1:35

American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona-ost.

Serial Kryminalny

Serial Obyczajowy

Łzy Cennet

01:40 | TVP 3 Warszawa

Rodzina zastanawia się, jak rozwiązać sprawę Melisy i Selima. Cennet chce jak najszybciej poznać swoją matkę, jednak Kaya ją powstrzymuje. Po wizycie na grobie rodziców Selim przebacza Cengizowi i Nülgin. Mahir zarzuca Semie, że nie zależy jej na Melisie. Wkrótce wdaje się w bójkę z Cengizem.(n)

Czas: 45 min

1:40

Łzy Cennet

Serial Obyczajowy

Program Rozrywkowy

Tajemnice losu

01:45 | Polsat

Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.(n)

Czas: 175 min

1:45

Tajemnice losu

Program Rozrywkowy

Talk Show

Kuba Wojewódzki

01:15 | TVN

Ekscentryczne zachowanie i cięte wypowiedzi Kuby Wojewódzkiego zapewniły mu popularność. W 27. sezonie swojego show król TVN nie dołączy do osławionego klubu 27, lecz po raz kolejny podda zaproszonych gości ostrzałowi niedyskretnych, niegrzecznych i wścibskich pytań. Na skórzanej kanapie pojawią się sportowcy, aktorzy, politycy, piosenkarze, aspirujący celebryci, a także wszyscy inni, którzy odważą się podjąć wyzwanie i stanąć do pojedynku z mistrzem riposty.(n)

Czas: 65 min

1:15

Kuba Wojewódzki

Talk Show

Program Publicystyczny

Tak jest

01:00 | TVN 24

Andrzej Morozowski podsumowuje najważniejsze informacje dnia. W drugiej części programu pojawiają się goście, którzy dyskutują o najbardziej interesujących kwestiach społecznych i komentują bieżące wydarzenia. Gośćmi prowadzącego są także dziennikarze i eksperci.(n)

Czas: 60 min

1:00

Tak jest

Program Publicystyczny
2

Serial Akcji, Sensacyjny

SEAL Team - komando Foki

02:50 | TVP 1

Przywództwo w zespole obejmuje wieloletni konkurent Jasona. Szefostwo uważa bowiem, że mężczyzna poradzi sobie z większą ilością obowiązków. Tymczasem Clay musi przekazać rodzinie zmarłego członka załogi wiadomość o jego śmierci.(n)

Czas: 55 min

2:50

SEAL Team - komando Foki

Serial Akcji, Sensacyjny

Magazyn

Moja praca

02:25 | TVP 3 Warszawa

Cykliczny magazyn misyjny, którego twórcy prezentują działania i stanowiska związków zawodowych oraz organizacji pracodawców.(n)

Czas: 15 min

2:25

Moja praca

Magazyn

Cykl Reportaży

Czytanie puszczy: Pikutek chce...

02:40 | TVP 3 Warszawa

Bohaterem odcinka jest dr Tomasz Samojlik, historyk przyrodniczy w Instytucie Biologii Ssaków PAN w Białowieży, popularyzator nauki, autor książek i komiksów edukacyjnych o Puszczy Białowieskiej. Jego dziełami są m.in. "Żubr Pompik", "Ryjówka przeznaczenia", "Bartnik Ignat oraz skarb puszczy".(n)

Czas: 25 min

2:40

Czytanie puszczy: Pikutek chce...

Cykl Reportaży

Magazyn Reporterów

Uwaga!

02:20 | TVN

Od ponad piętnastu lat reporterzy "Uwagi" ujawniają sprawy, które wymagają dziennikarskiej interwencji. Tropią afery, korupcję, niekompetencję czy nadużycia, nagłaśniają ważne społecznie tematy. Pomagają też tym, którzy najbardziej potrzebują wsparcia. Dziennikarze niejednokrotnie byli doceniani i nagradzani, m.in. Główną Nagrodą Wolności Słowa. Każdy widz może zgłosić się do redakcji z własnym tematem. Musi jedynie opublikować post na portalu społecznościowym i opatrzyć go hasztagiem #tematdlauwagi. Program poświęcony jest sprawom zwykłych ludzi, oferują też wsparcie podopiecznym fundacji TVN "Nie jesteś sam".(n)

Czas: 20 min

2:20

Uwaga!

Magazyn Reporterów

Interaktywny Program Rozrywkowy

NOC Magii

02:40 | TVN

"Klub magii" to nocny interaktywny program rozrywkowy. Wróżki i wróżbici odpowiadają w nim na pytania zadawane przez telefonujących widzów a dotyczące ich przyszłości. Gospodarzami programu rozrywkowego "Klub magii" są uchodzący na najskuteczniejszych wróżbici i magowie, a także posiadające bogate doświadczenie zawodowe wróżki. Prowadzący zajmują się wróżeniem, jasnowidzeniem, stawiają tarota i horoskopy. Czekają oni na telefony widzów, by móc rozwiązać dręczące ich problemy. Do programu rozrywkowego "Klub magii" po poradę może się zgłosić każdy. Wróżki i wróżbici odpowiadają na pytania dotyczące miłości, finansów i innych ważnych spraw życiowych.(n)

Czas: 115 min

2:40

NOC Magii

Interaktywny Program Rozrywkowy

Magazyn Ogrodniczy

Maja w ogrodzie

02:00 | TVN 24

Maja Popielarska podpowiada, jak najlepiej organizować sobie pracę w ogrodzie w zależności od pory roku. Prowadząca prezentuje ciekawe odmiany roślin i nowe sprzęty na rynku, pomocne podczas projektowania obszarów zieleni. Ponieważ nie wszyscy mogą cieszyć się własnym ogródkiem, autorzy pokazują, jak dzięki roślinom doniczkowym, ziołom i kwiatom zagospodarować przestrzeń w mieszkaniu czy na balkonie.(n)

Czas: 20 min

2:00

Maja w ogrodzie

Magazyn Ogrodniczy

Magazyn Ogrodniczy

Akademia ogrodnika

02:20 | TVN 24

Twórcy programu w zwięzły i przystępny sposób omawiają zagadnienia związane z ogrodnictwem. Każdy odcinek jest poświęcony jednemu tematowi. Dowiemy się między innymi, jak należy dbać o krzewy, jak przygotować się do wiosennych porządków w ogrodzie oraz które środki owadobójcze są najmniej szkodliwe dla otoczenia.(n)

Czas: 15 min

2:20

Akademia ogrodnika

Magazyn Ogrodniczy

Magazyn Informacyjny

Polska i świat

02:35 | TVN 24

Codzienny autorski program, który podsumowuje najważniejsze wydarzenia z kraju i z zagranicy. Dziennikarze poruszają sprawy budzące szczególne zainteresowanie wśród polskich obywateli.(n)

Czas: 55 min

2:35

Polska i świat

Magazyn Informacyjny
3

Reality Show

Ocaleni

03:45 | TVP 1

"Ocaleni" to reality show produkcji Telewizji Polskiej, który zadebiutował na antenie w 2018 r. Gośćmi Rafała Porzezińskiego są osoby, które doświadczyły życia w uzależnieniu, ale wygrały walkę z nałogiem. Bohaterowie opowiadają widzom swoje zawiłe, pełne dramatów historie. Zdradzają też motywy, które skłoniły ich do podjęcia próby życia w trzeźwości. Najważniejszy w życiu każdego z "Ocalonych" był punkt zwrotny, w którym zmieniło się ich życie. Byli alkoholicy lub uzależnieni od innych używek opowiadają, jak wyglądała droga, która doprowadziła ich do wolności. W programie wypowiadają się również ich krewni, a także lekarze i terapeuci.(n)

Czas: 50 min

3:45

Ocaleni

Reality Show

Melodramat

Dama kameliowa

03:00 | TVP 2

"Dama kameliowa" jest telewizyjną wersją słynnej powieści Aleksandra Dumasa syna w interpretacji Jerzego Antczaka. Akcja obrazu osadzona jest w połowie XIX wieku. Słynny pisarz (Jan Englert) bierze udział w licytacji majątku słynnej paryskiej kurtyzany Małgorzaty Gautier (Anna Radwan), zwanej damą kameliową. Mężczyzna kupuje tam książkę. Kilka dni później u literata zjawia się Armand Duval (Jan Frycz). Okazuje się, że nowy nabytek pisarza to w rzeczywistości dziennik Małgorzaty, który dla Duvala stanowi cenną pamiątkę. Przed laty mężczyzna był bowiem kochankiem pięknej kobiety. Niestety, ich romans zakończył się tragicznie. Gość opowiada literatowi burzliwe dzieje tego związku. Według słów Armanda, kiedy Małgorzata zakochała się w nim z wzajemnością, zerwała z dotychczasowym życiem. Wraz z ukochanym wyjechała na wieś. Życie bohaterów filmu "Dama kameliowa" skomplikowało się, gdy pod nieobecność chłopaka odwiedził Małgorzatę jego ojciec, pan Duval (Jerzy Kamas), i nakłonił do zerwania z Armandem. Kobieta postanowiła spełnić tę prośbę. Armand, przekonany, że ukochana opuściła go dla innego mężczyzny, wyjechał za granicę. Tymczasem załamana rozłąką Małgorzata podupadła na zdrowiu. Zaczęła prowadzić dziennik, w którym wyjaśniła ukochanemu przyczyny zerwania.(n)

Czas: 105 min

3:00

Dama kameliowa

Melodramat

Magazyn

Kryminalna siódemka

03:05 | TVP 3 Warszawa

W programie prezentowanych jest siedem najgłośniejszych spraw kryminalnych, które wstrząsnęły całą Polską. Widzowie zobaczą brawurowe akcje policji, zagadkowe procesy oraz widowiskowe pościgi.(n)

Czas: 15 min

3:05

Kryminalna siódemka

Magazyn

Magazyn Rolniczy

Wiadomości rolnicze

03:20 | TVP 3 Warszawa

Program adresowany do przedsiębiorców z branży rolniczej - hodowców, przetwórców i producentów rolnych. Zostaną w nim zaprezentowane nowoczesne rozwiązania dla rolników i hodowców. Nie zabraknie też informacji o dotacjach unijnych i programach pomocowych ani o kulturze i twórczości związanej z obszarami wiejskimi.(n)

Czas: 25 min

3:20

Wiadomości rolnicze

Magazyn Rolniczy

Program Publicystyczny

Echa dnia

03:45 | TVP 3 Warszawa

Gośćmi programu są politycy, przedstawiciele administracji państwowej, działacze samorządowi i reprezentanci środowisk gospodarczych. "Echa dnia" mają na celu wyjaśnienie widzowi, jakie mogą być skutki określonych zdarzeń, zjawisk społecznych czy ekonomicznych.(n)

Czas: 20 min

3:45

Echa dnia

Program Publicystyczny

Program Rozrywkowy

Szkło kontaktowe

03:30 | TVN 24

"Szkło kontaktowe" jest codziennym programem satyryczno-publicystycznym nadawanym na antenie TVN24. Prowadzący oraz zaproszony gość z przymrużeniem oka podsumowują miniony dzień w polskiej polityce. Konwencja pozwala na luźne komentarze i sporą dawkę humoru. Magazyn jest interaktywny, ponieważ w trakcie emisji widzowie mogą dzwonić lub pisać SMS-y, by podzielić się własnymi opiniami na temat bieżących wydarzeń. "Szkło kontaktowe" jest na antenie od 2005 r. Jego pomysłodawcą i jednym z gospodarzy programu był zmarły w 2017 r. Grzegorz Miecugow. Obecnie prowadzą go: Tomasz Sianecki, Wojciech Zimiński i Grzegorz Markowski. W magazynie regularnie występuje stałe grono komentatorów: Krzysztof Miecugow, Artur Andrus, Krzysztof Daukszewicz, Jerzy Iwaszkiewicz, Tomasz Jachimek, Marek Przybylik, Kamil Dąbrowa, Michał Kempa, Katarzyna Kwiatkowska, Henryk Sawka, a także Grzegorz Markowski i Wojciech Zimiński.(n)

Czas: 60 min

3:30

Szkło kontaktowe

Program Rozrywkowy
4

Serial Obyczajowy

Królowie śródmieścia: Podróż w nieznane

04:35 | TVP 1

Policjanci Jacek i Aldona szukają Luizy, ponieważ nie zameldowała się ona w komisariacie po zwolnieniu z aresztu za kaucją. Gabrysia stara się namówić Marcina, żeby wrócił do prowadzenia firmy projektowej. Uważa, że powinien zająć się kolekcją Luizy. Niestety nie podała ona swojego adresu, a do projektów dołączone jest tylko jej zdjęcie. Irena 20 lat wcześniej oddała do adopcji swoje dziecko. Kobieta wciąż ma wyrzuty sumienia.(n)

Czas: 45 min

4:35

Królowie śródmieścia: Podróż w nieznane

Serial Obyczajowy

Melodramat

Zakończenie programu

04:45 | TVP 2

Czas: 25 min

4:45

Zakończenie programu

Melodramat

Magazyn Rolniczy

Agrobiznes

04:05 | TVP 3 Warszawa

Program jest adresowany przede wszystkim do rolników. W każdym wydaniu pojawia się wiele praktycznych informacji i rad dotyczących hodowli zwierząt. Poznajemy również dużo użytecznych ciekawostek na temat uprawy różnych gatunków roślin. Autorzy programu starają się przekazywać aktualne wiadomości z branży rolno-spożywczej, a także dane o notowaniach giełdowych i prognozach cenowych. Widzowie znajdują tu ponadto informacje na temat krajowych i zagranicznych wydarzeń związanych z rolnictwem.(n)

Czas: 25 min

4:05

Agrobiznes

Magazyn Rolniczy

Program Informacyjny

Dziennik regionów

04:30 | TVP 3 Warszawa

"Dziennik regionów" jest głównym programem informacyjnym TVP3. Nadawany jest codziennie o godzinie 22.00. Prowadzący podsumowują w nim najważniejsze wydarzenia mijającego dnia z poszczególnych regionów kraju, a także zapowiadają tematy, które z pewnością podejmowane będą w dniu następnym. Prowadzącymi "Dziennik regionów" są doświadczeni dziennikarze od dawna współpracujący z telewizją publiczną: Urszula Boruch, Konrad Dudek, Sławomir Mokrzycki i Artur Kalicki. Przekazują oni zawsze najświeższe informacje dzięki współpracy z ośrodkami regionalnymi i ich reporterami, gotowymi w każdej chwili dotrzeć do każdego zakątka Polski, w którym dzieje się coś ważnego.(n)

Czas: 25 min

4:30

Dziennik regionów

Program Informacyjny

Magazyn Kulinarny

Okrasa łamie przepisy: Największe kartacze

04:55 | TVP 3 Warszawa

Tym razem Karol Okrasa wyruszy na Mazury. Zatrzyma się w miejscowości Szczechy Wielkie. Ugości go właścicielka niewielkiego zajazdu, pani Ela, która serwuje swoim gościom olbrzymie kartacze, czyli wielkie pyzy z ciasta ziemniaczanego, wypełnione farszem. Widzowie dowiedzą się, w jaki sposób przygotować tę potrawę i czym należy ją faszerować. Karol spróbuje jednak czegoś nowego i oprócz tradycyjnych kartaczy poda też pyzy z farszem z wołowiny przyprawione orientalnymi korzeniami oraz z farszem rybnym smażone na smalcu gęsim.(n)

Czas: 25 min

4:55

Okrasa łamie przepisy: Największe kartacze

Magazyn Kulinarny

Program Muzyczny

Disco Gramy

04:40 | Polsat

Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta "Mykee" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.(n)

Czas: 45 min

4:40

Disco Gramy

Program Muzyczny

Magazyn Reporterów

Uwaga!

04:35 | TVN

Od ponad piętnastu lat reporterzy "Uwagi" ujawniają sprawy, które wymagają dziennikarskiej interwencji. Tropią afery, korupcję, niekompetencję czy nadużycia, nagłaśniają ważne społecznie tematy. Pomagają też tym, którzy najbardziej potrzebują wsparcia. Dziennikarze niejednokrotnie byli doceniani i nagradzani, m.in. Główną Nagrodą Wolności Słowa. Każdy widz może zgłosić się do redakcji z własnym tematem. Musi jedynie opublikować post na portalu społecznościowym i opatrzyć go hasztagiem #tematdlauwagi. Program poświęcony jest sprawom zwykłych ludzi, oferują też wsparcie podopiecznym fundacji TVN "Nie jesteś sam". W wydaniu weekendowym wraca cykl "Kulisy sławy".(n)

Czas: 15 min

4:35

Uwaga!

Magazyn Reporterów

Telezakupy

Mango

04:50 | TVN

W programie prezentowane są różnorodne produkty. Po zapoznaniu się z ofertą widzowie mogą telefonicznie zamówić wybrane towary.(n)

Czas: 130 min

4:50

Mango

Telezakupy

Program Informacyjny

Fakty po Faktach

04:30 | TVN 24

Program informacyjny autorstwa prowadzących główne wydanie "Faktów". Ciekawe rozmowy dziennikarzy z ważnymi gośćmi, którzy komentują najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata.(n)

Czas: 55 min

4:30

Fakty po Faktach

Program Informacyjny
5

Serial Obyczajowy

Zakończenie programu

05:20 | TVP 1

Czas: 5 min

5:20

Zakończenie programu

Serial Obyczajowy

Magazyn Interwencyjny

Sprawa dla reportera

05:25 | TVP 1

Pogram interwencyjny "Sprawa dla reportera" porusza sprawy trudne i kontrowersyjne. Elżbieta Jaworowicz otrzymuje miesięcznie setki listów z prośbą o pomoc. To z nich wybiera tematy, które następnie realizuje w terenie i omawia w studiu z udziałem gości prezentujących odmienne poglądy na daną kwestię. A nie brak w naszym kraju problemów wartych rozwiązania na forum publicznym. Dotyczą one m.in. wciąż rosnącego bezrobocia, opieszałości wymiaru sprawiedliwości czy też braku konkretnych uregulowań prawnych w wielu dziedzinach życia. Dzięki "Sprawie dla reportera" wiele interwencji znalazło swój szczęśliwy finał.(n)

Czas: 55 min

5:25

Sprawa dla reportera

Magazyn Interwencyjny

Magazyn

Cafe piosenka

05:10 | TVP 2

Ryszard Makowski rozmawia z gośćmi ze świata artystycznego, piosenkarzami, śpiewającymi aktorami i muzykami. Prezentuje też ich utwory.(n)

Czas: 25 min

5:10

Cafe piosenka

Magazyn

Magazyn

Cafe piosenka

05:35 | TVP 2

Ryszard Makowski rozmawia z gośćmi ze świata artystycznego, piosenkarzami, śpiewającymi aktorami i muzykami. Prezentuje też ich utwory.(n)

Czas: 30 min

5:35

Cafe piosenka

Magazyn

Magazyn

Niecodziennik: Muzyczne metamorfozy

05:20 | TVP 3 Warszawa

Mannam przez dziesięciolecia kojarzony był z Korą. Później powstał Złoty Mannam z wokalistką Karoliną Leszko. Istnienia tego zespołu Kora nigdy oficjalnie nie zaakceptowała. Po śmierci legendarnej piosenkarki pojawiła się Karolina Gibki, aktorka tarnowskiego teatru. Następczynią Kory jest także Agnieszka Bieńkowska.(n)

Czas: 15 min

5:20

Niecodziennik: Muzyczne metamorfozy

Magazyn

Magazyn

KoronaRegion - stan zagrożenia

05:35 | TVP 3 Warszawa

Eksperci z różnych dziedzin wyrażają swoje opinie na temat koronawirusa. Autorzy programu prezentują także sposoby na sąsiedzką pomoc i kreatywne rozwiązania, dotyczące spędzania wolnego czasu w dobie pandemii.(n)

Czas: 25 min

5:35

KoronaRegion - stan zagrożenia

Magazyn

Magazyn Reklamowy

Telezakupy TV Okazje

05:25 | Polsat

Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.(n)

Czas: 35 min

5:25

Telezakupy TV Okazje

Magazyn Reklamowy

Magazyn Ogrodniczy

Maja w ogrodzie

05:25 | TVN 24

Maja Popielarska podpowiada, jak najlepiej organizować sobie pracę w ogrodzie w zależności od pory roku. Prowadząca prezentuje ciekawe odmiany roślin i nowe sprzęty na rynku, pomocne podczas projektowania obszarów zieleni. Ponieważ nie wszyscy mogą cieszyć się własnym ogródkiem, autorzy pokazują, jak dzięki roślinom doniczkowym, ziołom i kwiatom zagospodarować przestrzeń w mieszkaniu czy na balkonie.(n)

Czas: 25 min

5:25

Maja w ogrodzie

Magazyn Ogrodniczy

Magazyn Ogrodniczy

Akademia ogrodnika

05:50 | TVN 24

Twórcy programu w zwięzły i przystępny sposób omawiają zagadnienia związane z ogrodnictwem. Każdy odcinek jest poświęcony jednemu tematowi. Dowiemy się między innymi, jak należy dbać o krzewy, jak przygotować się do wiosennych porządków w ogrodzie oraz które środki owadobójcze są najmniej szkodliwe dla otoczenia.(n)

Czas: 5 min

5:50

Akademia ogrodnika

Magazyn Ogrodniczy

Program Informacyjny

Powitanie poranka

05:55 | TVN 24

Program rozpoczynający dzień, a w nim: serwisy informacyjne, prognoza pogody i przeglądy prasy emitowane są co piętnaście minut. Gospodarzami programu są Anita Werner lub Jakub Porada.(n)

Czas: 5 min

5:55

Powitanie poranka

Program Informacyjny
6

Magazyn

Rok w ogrodzie

06:20 | TVP 1

Program poradnikowy przeznaczony dla wszystkich miłośników uprawy roślin i ogrodnictwa.(n)

Czas: 25 min

6:20

Rok w ogrodzie

Magazyn

Magazyn

Rok w ogrodzie extra

06:45 | TVP 1

Twórcy odwiedzą najpiękniejsze ogrody widzów, aby rozwiązać ich problemy związane z pielęgnacją, glebą i szkodnikami.(n)

Czas: 15 min

6:45

Rok w ogrodzie extra

Magazyn

Serial Obyczajowy

Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: Natręctwa - część 1

06:05 | TVP 2

Podczas przejażdżki motocyklem Bruno Licht traci kontrolę nad pojazdem i wjeżdża do gospodarstwa Lydii Seibert, powodując straty. Chce naprawić szkody, ale dziewczyna odrzuca jego pomoc. Martin, który przyjechał na miejsce, zwraca uwagę na dziwne zachowanie młodej gospodyni i drżenie jej rąk. Cierpi ona na nerwicę natręctw, której towarzyszy hiperkalcemia. Doktor Gruber namawia ją na badania. Narasta napięcie między Hansem i Susanne. Kobieta z trudem godzi opiekę nad dziećmi z pracą w gospodzie, a jej partner większość czasu spędza w gospodarstwie. On natomiast złości się na Anne, która próbuje zmodernizować prace na polu i przy hodowli zwierząt.(n)

Czas: 55 min

6:05

Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: Natręctwa - część 1

Serial Obyczajowy

Magazyn Reporterów

Telekurier

06:00 | TVP 3 Warszawa

Magazyn reporterów ośrodków regionalnych TVP ukazuje sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje, ludzkie dramaty i sukcesy. W każdym wydaniu widzowie zobaczą relację na żywo lub krótki reportaż z kraju. Przedstawiany problem komentuje zaproszony do studia ekspert. Program prowadzą Dariusz Nowakowski i Ewa Siwicka.(n)

Czas: 30 min

6:00

Telekurier

Magazyn Reporterów

Cykl Reportaży

Czytanie puszczy: Pikutek chce...

06:30 | TVP 3 Warszawa

Bohaterem odcinka jest dr Tomasz Samojlik, historyk przyrodniczy w Instytucie Biologii Ssaków PAN w Białowieży, popularyzator nauki, autor książek i komiksów edukacyjnych o Puszczy Białowieskiej. Jego dziełami są m.in. "Żubr Pompik", "Ryjówka przeznaczenia", "Bartnik Ignat oraz skarb puszczy".(n)

Czas: 35 min

6:30

Czytanie puszczy: Pikutek chce...

Cykl Reportaży

Program Informacyjny

Nowy dzień

06:00 | Polsat

Program informacyjny "Nowy dzień z Polsat News" emitowany jest w paśmie porannym. Przedstawia najświeższe wiadomości polityczne, gospodarcze, społeczne i sportowe. "Nowy dzień z Polsat News" prowadzą Joanna Górska, Beata Cholewińska, Joanna Racewicz, Michał Giersz i Mariusz Abramowicz. Przekazują oni widzom najnowsze informacje z kraju i ze świata oraz prognozę pogody, a także prowadzą przegląd prasy i rozmawiają z zaproszonymi do studia politykami. Dodatkowo gospodarze programu informacyjnego "Nowy dzień z Polsat News" przedstawiają wiadomości ze świata show-biznesu, bazując na doniesieniach z najważniejszych krajowych i zagranicznych portali internetowych. W programie nie zabraknie także rozmów z gwiazdami. Podczas trwania programu informacyjnego "Nowy dzień z Polsat News" widzowie mogą przesyłać na specjalne konto e-mailowe swoje komentarze i opinie. Najciekawsze z nich prezentowane są na antenie.(n)

Czas: 155 min

6:00

Nowy dzień

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Serwis informacyjny, Prognoza pogody

06:00 | TVN 24

Wybór najciekawszych wiadomości o tematyce politycznej, społecznej i gospodarczej z Polski i ze świata, zebranych przez reporterów stacji.(n)

Czas: 300 min

6:00

Serwis informacyjny, Prognoza pogody

Program Informacyjny
7

Program Religijny

Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze

07:00 | TVP 1

Transmisja mszy świętej odprawianej z Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze.(n)

Czas: 35 min

7:00

Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze

Program Religijny

Serial Dokumentalny

Wokół mórz: Ewolucja rekinów

07:35 | TVP 1

Rekiny są obecnie gatunkiem zagrożonym wyginięciem. Co roku dochodzi do śmierci stu milionów osobników. Przyczyniają się do tego działania ludzi. Rekiny przetrwały największe kataklizmy, stale dostosowując się do otoczenia. Ich ewolucja liczy czterysta pięćdziesiąt pięć milionów lat. Teraz naukowcy biją na alarm, ponieważ tym niezwykłym zwierzętom grozi zagłada.(n)

Czas: 25 min

7:35

Wokół mórz: Ewolucja rekinów

Serial Dokumentalny

Serial Obyczajowy

M jak miłość

07:00 | TVP 2

Franka udziela pomocy Marii, która przewróciła się na ulicy. Wdaje się w pogawędkę z Rogowską, nie wiedząc, że to matka Pawła. Opowiada jej, że jest na życiowym zakręcie. Mówi też, że niedawno spotkała kogoś wyjątkowego. Niebawem dziewczyna zjawia się w sklepie rowerowym, gdzie pracuje Zduński. Zaprasza go na kawę. Tłumaczy, że chce mu podziękować za pomoc. Tymczasem Brzeski (Jarosław Witaszczyk), jej niedoszły mąż, planuje zemstę. Składa na policji zawiadomienie o kradzieży. Twierdzi, że Franka groziła mu i jest naprawdę niebezpieczna.(n)

Czas: 45 min

7:00

M jak miłość

Serial Obyczajowy

Cykl Felietonów

Spisz się, rolniku

07:45 | TVP 2

Narodowy spis jest organizowany co 10 lat przez Główny Urząd Statystyczny. Ma na celu zbadanie zmian, jakie zachodzą w środowisku rolników. Akcja jest obowiązkowa i obejmuje wszystkich właścicieli gospodarstw. Program informuje o spisie i zachęca do wzięcia w nim udziału. O codziennym życiu na wsi wypowiedzą się rolnicy i eksperci.(n)

Czas: 15 min

7:45

Spisz się, rolniku

Cykl Felietonów

Magazyn

Spotkania w świecie ciszy

07:05 | TVP 3 Warszawa

Program, w którym głusi mówią o sobie, swojej rodzinie i pracy. Opowiadają także o pasjach i sporcie, ale także o barierach, które utrudniają im funkcjonowanie. Magazyn, w całości nadawany w języku migowym, jest dedykowany osobom głuchym oraz wszystkim, których interesuje ich codzienne życie.(n)

Czas: 20 min

7:05

Spotkania w świecie ciszy

Magazyn

Program Informacyjny

Pogoda

07:25 | TVP 3 Warszawa

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

Czas: 10 min

7:25

Pogoda

Program Informacyjny

Magazyn

Turystyczna jazda: Łotwa: Zachodnia Kurlandia

07:35 | TVP 3 Warszawa

Magazyn podróżniczy prezentuje ciekawe miejsca zarówno w Polsce, jak i za granicą. Twórcy każdego odcinka udają się do atrakcyjnej turystycznie miejscowości, tłumacząc od razu, jak do niej dojechać. Na miejscu rozmawiają z przewodnikami i innymi ciekawymi ludźmi, poznają lokalne zwyczaje i smakują regionalnej kuchni. Program popularyzuje m.in. bieganie i jazdę na rowerze.(n)

Czas: 10 min

7:35

Turystyczna jazda: Łotwa: Zachodnia Kurlandia

Magazyn

Magazyn

W zakopiańskim stylu

07:45 | TVP 3 Warszawa

Czas: 15 min

7:45

W zakopiańskim stylu

Magazyn

Program Informacyjny

Wstajesz i wiesz

07:00 | TVN

Poranne pasmo TVN24, w którym pokazywane są najciekawsze wiadomości z różnych dziedzin życia i każdego zakątka świata. Gospodarzem programu jest Robert Kantereit.(n)

Czas: 120 min

7:00

Wstajesz i wiesz

Program Informacyjny
8

Magazyn Dla Niepełnosprawnych

Pełnosprawni

08:00 | TVP 1

Program o niepełnosprawnych, o ich walce z własnymi słabościami, o tym jak sobie radzą w trudnych dla nich sytuacjach. Dowiemy się także, jaka jest sytuacja niepełnosprawnych sportowców w innych krajach Europy. Autorzy programu prezentują ich kariery, analizują funkcjonalność sprzętu, jakim się posługują.(n)

Czas: 25 min

8:00

Pełnosprawni

Magazyn Dla Niepełnosprawnych

Cykl Reportaży

wojsko-polskie.pl

08:25 | TVP 1

Program poświęcony polskiej armii. Znajdą się w nim zarówno informacje o jej roli w strukturach NATO, jak i o formacjach Obrony Terytorialnej czy o historii polskiego wojska. Do tego w kolejnych wydaniach pojawiają się relacje z manewrów, ciekawostki i aktualne wydarzenia. Autorzy programu pokażą także, jak zmieniają się polskie siły zbrojne i jakim sprzętem obecnie one dysponują. Przede wszystkim zależy im jednak na ukazaniu zaangażowania żołnierzy w odbywaną służbę.(n)

Czas: 30 min

8:25

wojsko-polskie.pl

Cykl Reportaży

Magazyn Dla Młodzieży

Studio Raban

08:55 | TVP 1

W programie odpowiedzi na pytania, które nie dają spokoju, a z którymi warto się zmierzyć. Widzowie poznają historie młodzieży z Polski i zagranicy. Bohaterowie swoim życiem i działaniem inspirują innych. Z niektórymi twórcy spotkają się w ich świecie, a z innymi w klimatycznych kawiarniach. Wyjątkowość stanowią wywiady przygotowane w nietuzinkowych miejscach, np. na dachu jednego z warszawskich wieżowców. Wartością programu jest też jego interaktywność na kilku płaszczyznach. Widzowie mogą śledzić działania twórców w mediach społecznościowych i w trakcie emisji magazynu dostaną do wykonania specjalne zadania.(n)

Czas: 25 min

8:55

Studio Raban

Magazyn Dla Młodzieży

Magazyn

Pytanie na śniadanie

08:00 | TVP 2

"Pytanie na śniadanie" to poranny program skierowany do wszystkich tych, którzy chcą być na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami. To również porcja pozytywnej energii na cały dzień. Telewizja śniadaniowa gości na antenie TVP2 sześć razy w tygodniu - w dni powszednie startuje o godzinie 8:00, a w soboty o 7:30. W każdym wydaniu znajdują się najciekawsze i najbardziej aktualne informacje z różnych dziedzin: od sportu i kultury, przez nowinki ze świata show-biznesu, aż po doniesienia naukowe. Widzowie "Pytania na śniadanie" zapoznają się ze szczegółami najważniejszych festiwali, premier i konkursów obejmujących branżę muzyczną, filmową, wydawniczą i telewizyjną, odkryją kulisy akcji charytatywnych i nowatorskich projektów. Mają możliwość obejrzenia wywiadów z uczestnikami i laureatami omawianych zdarzeń. Zaproszenia do studia "Pytania na śniadanie" otrzymują m.in. celebryci, badacze, artyści, sportowcy o uznanej pozycji, a także utalentowani debiutanci - wszyscy, którzy mają na swoim koncie ważne dokonania, którymi mogą się podzielić. "Pytanie na śniadanie" promuje pozytywne wartości, rozbudza ciekawość świata, bawiąc uczy, a przez informacje z dziedziny sportu i garść porad z dziedziny żywienia i diety, zachęca do aktywnego i zdrowego stylu życia. Szeroki dobór tematów sprawia, że program zainteresuje odbiorców w różnym wieku.(n)

Czas: 210 min

8:00

Pytanie na śniadanie

Magazyn

Magazyn Poradnikowy

Mój pies i inne zwierzaki

08:00 | TVP 3 Warszawa

Program Martyny Rux, w którym widzowie będą mogli dowiedzieć się więcej na temat zwierząt - zarówno tych domowych, jak i bardziej egzotycznych. Znani i lubiani (m.in. Maria Kaczyńska, Krystyna Sienkiewicz, Patrycja Markowska, Paulina Holtz, Muniek Staszczyk) opowiedzą w nim o swoich ulubieńcach. Nie zabraknie również ciekawostek z życia zwierząt w ogrodach zoologicznych w Warszawie i w Płocku. Rozmowy z gośćmi prowadzi Grzegorz Szponder.(n)

Czas: 15 min

8:00

Mój pies i inne zwierzaki

Magazyn Poradnikowy

Magazyn Edukacyjny

Abecadło astronomii: Saturn

08:15 | TVP 3 Warszawa

Prowadzący prezentują podstawowe zagadnienia z zakresu astronomii, które mogą się przydać młodym obserwatorom nieba. Cykl adresowany jest głównie do uczniów szkoły podstawowej.(n)

Czas: 15 min

8:15

Abecadło astronomii: Saturn

Magazyn Edukacyjny

Magazyn

Starszaki

08:30 | TVP 3 Warszawa

W programie poznamy fantastycznych ludzi, zarówno starszych jak i młodszych. Zobaczymy interesujące miejsca, a także rzeczy, które zachęcą nas do wyjścia z domu. W cotygodniowych spotkaniach radzimy co zrobić, dokąd iść i gdzie szukać pomocy w trudnych sytuacjach.(n)

Czas: 30 min

8:30

Starszaki

Magazyn

Film Animowany

Scooby-Doo: Wielka draka wilkołaka

08:35 | Polsat

Pełna niesamowitych przygód produkcja "Scooby-Doo: Wielka draka wilkołaka" jest jedną z wielu pełnometrażowych wersji słynnego serialu animowanego studia Hanna-Barbera. W filmie, w którym jak zwykle nie zawodzi także humor, lubiani przez dzieci na całym świecie bohaterowie muszą się zmierzyć z groźną postacią znaną dotąd jedynie z legend. W filmie "Scooby-Doo: Wielka draka wilkołaka" tytułowy czworonóg i jego drużyna młodych detektywów wyruszają do Atlantic City. W tym samym czasie w mieście zatrzymuje się wędrowny cyrk. Wkrótce się okazuje, że jego pracownicy nękani są przez złowrogiego wilkołaka. Aby bliżej przyjrzeć się sprawie, Scooby-Doo, Shaggy, Fred, Daphne i Velma muszą udawać cyrkowych artystów.(n)

Czas: 95 min

8:35

Scooby-Doo: Wielka draka wilkołaka

Film Animowany
9

Magazyn Religijny

Rodzinny ekspres: Czynnie współczuj w cierpieniu

09:20 | TVP 1

Program o charakterze poradnikowym, w którym rozmowy z gośćmi przeplatane są ciekawymi felietonami. Podejmowane tematy mają pomóc widzom zrozumieć istotę życia rodzinnego w duchu chrześcijaństwa. Dotyczyć będą spraw związanych z prozą życia codziennego, jak zorganizowanie dnia w ciągu roku szkolnego, tak aby znaleźć czas na pielęgnowanie więzi, ale także m.in. spraw wychowawczych, jak np. unikanie błędów prowadzących do przedmiotowego traktowania dzieci. Stałym punktem programu jest żywa scenografia. Tworzą ją dzieci, które bawią się, rysują, grają, podczas gdy dorośli rozmawiają na dotyczące ich bezpośrednio tematy.(n)

Czas: 35 min

9:20

Rodzinny ekspres: Czynnie współczuj w cierpieniu

Magazyn Religijny

Western

Samotny rewolwerowiec

09:55 | TVP 1

Przed dwoma laty Clint Cooper (Audie Murphy) zabił dwóch młodych mężczyzn w obronie własnej. Ich ojciec, Tom Morrison (Walter Sande) uważa jednak, że to Clint był w tej sytuacji agresorem. Z tego powodu mężczyzna zmuszony był opuścić swoje rodzinne miasto Shelby w stanie Montana. Teraz postanawia wrócić, by wraz z ukochaną, Helen (Merry Anders) osiedlić się na ranczo swojego zmarłego ojca. W drodze do miasta Cooper napotyka swój stary gang, którego przywódcą jest Spangler (Ted de Corsia). Bandyci planują napaść i spalić Shelby. Clint postanawia ostrzec mieszkańców. Na miejscu okazuje się, że wszyscy młodzi mężczyźni wyjechali z bydłem. Poza tym, jedynie Scotty (James Best) i stary Dan Evans (Frank Ferguson) nie uważają Coopera za mordercę. Większość mieszkańców chce, by jak najszybciej odszedł. On decyduje się jednak pomóc szeryfowi. Nie wie, że Tom wraz ze swoim bratankiem Rickiem (Rex Holman) planują go zabić.(n)

Czas: 90 min

9:55

Samotny rewolwerowiec

Western

Film Dokumentalny

Co nauka wie o śnie?

09:00 | TVP 3 Warszawa

Naukowców fascynuje jedna z największych zagadek ludzkości - zjawisko snu. Prawie każdej nocy człowiek śni o czymś, choć sobie tego nie uświadamia. Do niedawna badacze byli bezradni wobec tak ulotnej materii. Teraz dzięki obrazowaniu medycznemu powoli poznają mechanizmy senne. Już w XIX w. psychoanalityk Zygmunt Freud interesował się snem. Wydał nawet dzieło "Objaśnianie marzeń sennych". Zgodnie z nauką w nocy przetwarzamy nasze intymne doświadczenia. Oniryczny świat wciąż stanowi jednak wielką tajemnicę. Psychiatrzy i psycholodzy nadal nie wiedzą, dlaczego człowiek zamyka oczy i spowalnia oddech, by codziennie na siedem godzin odciąć się od rzeczywistości. Za to jedno jest pewne, bez snu nie da się normalnie funkcjonować.(n)

Czas: 60 min

9:00

Co nauka wie o śnie?

Film Dokumentalny

Magazyn

Dzień Dobry Wakacje

09:00 | TVN

Czas: 150 min

9:00

Dzień Dobry Wakacje

Magazyn
10

Program Informacyjny

Pogoda

10:00 | TVP 3 Warszawa

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 2 min

10:00

Pogoda

Program Informacyjny

Cykl Reportaży

Terytorialsi

10:02 | TVP 3 Warszawa

Program ma na celu ukazanie misji, celów i zadań Wojsk Obrony Terytorialnej, powstałych 1 stycznia 2017 roku. Twórcy przedstawią działania poszczególnych brygad WOT, procedury powołania do Terytorialnej Służby Wojskowej (TSW), nakreślą uprawnienia żołnierzy oraz pracodawców. Zaprezentują również szkolenia, w których biorą udział terytorialsi, oraz to, jak w czasie ćwiczeń współpracują oni z wojskami operacyjnymi oraz innymi służbami mundurowymi. Poprzez ciekawe przykłady ukazane zostanie ponadto, w jaki sposób WOT przygotowywane jest do udziału w zarządzaniu kryzysowym.(n)

Czas: 8 min

10:02

Terytorialsi

Cykl Reportaży

Program Publicystyczny

Region Polityka

10:10 | TVP 3 Warszawa

Magdalena Złotnicka i jej goście - politycy, eksperci i komentatorzy życia publicznego rozmawiają o sprawach ważnych dla mieszkańców Mazowsza.(n)

Czas: 50 min

10:10

Region Polityka

Program Publicystyczny

Magazyn Kulinarny

Ewa gotuje

10:10 | Polsat

Tym razem gospodyni programu będzie gotować w kuchni drewnianego domu u stóp Babiej Góry. Ewa Wachowicz przygotuje błyskawiczną sałatkę z wędzonego pstrąga, rukoli i cząstek pomarańczy. Następnie przyrządzi królika w śmietanie, którego poda z kopytkami. Na deser zrobi ciasto ucierane. Wykorzysta do tego... widelec.(n)

Czas: 30 min

10:10

Ewa gotuje

Magazyn Kulinarny

Reality Show

Nasz nowy dom. s13e157

10:40 | Polsat

Pani Renata mieszkała na warszawskiej Woli wraz z córką Gabrysią i wnuczkiem Filipem. Gdy Filip miał kilka dni, w ich maleńkim mieszkaniu wybuchł pożar. Podmuch ognia uniemożliwił ucieczkę Gabrysi. Strażakom udało się ją uratować, ale rodzina straciła wszystko. Teraz mieszka w pokoju u siostry pani Renaty. Przy ich skromnych dochodach nie może być mowy o remoncie doszczętnie spalonego mieszkania. Wyzwanie podejmuje ekipa Wieśka Nowobilskiego. Najtrudniejsze zadanie ma jednak architekt Wojtek Strzelczyk, który będzie musiał tak rozplanować maleńką przestrzeń, by każdy z członków rodziny miał miejsce dla siebie.(n)

Czas: 65 min

10:40

Nasz nowy dom. s13e157

Reality Show
11

Cykl Felietonów

Spisz się, rolniku

11:25 | TVP 1

Narodowy spis jest organizowany co 10 lat przez Główny Urząd Statystyczny. Ma na celu zbadanie zmian, jakie zachodzą w środowisku rolników. Akcja jest obowiązkowa i obejmuje wszystkich właścicieli gospodarstw. Program informuje o spisie i zachęca do wzięcia w nim udziału. O codziennym życiu na wsi wypowiedzą się rolnicy i eksperci.(n)

Czas: 15 min

11:25

Spisz się, rolniku

Cykl Felietonów

Film Dokumentalny

Mózg w niebezpieczeństwie

11:40 | TVP 1

W ciągu ostatnich 20 lat zaobserwowano spadek IQ oraz wzrost autyzmu i zaburzeń zachowania wśród ludzi na całym świecie. Według międzynarodowych badań naukowych zawarte w otaczających człowieka przedmiotach i substancjach pierwiastki chemiczne wpływają niekorzystnie na mózg, szczególnie u płodów nienarodzonych dzieci. Niektórzy twierdzą, że ludzkość cofa się w ewolucji i zwiastują jej los rodem z filmu "Idiokracja". Przez ostatnie 20 lat poziom inteligencji w Finlandii spadł o 4 punkty. W Kalifornii zanotowano 600% więcej przypadków autyzmu. Ponad 40% europejskich dzieci ma niedobór jodu, bez którego prawidłowy rozwój mózgu jest niemożliwy.(n)

Czas: 70 min

11:40

Mózg w niebezpieczeństwie

Film Dokumentalny

Cykl Felietonów

Spisz się, rolniku

11:30 | TVP 2

Narodowy spis jest organizowany co 10 lat przez Główny Urząd Statystyczny. Ma na celu zbadanie zmian, jakie zachodzą w środowisku rolników. Akcja jest obowiązkowa i obejmuje wszystkich właścicieli gospodarstw. Program informuje o spisie i zachęca do wzięcia w nim udziału. O codziennym życiu na wsi wypowiedzą się rolnicy i eksperci.(n)

Czas: 10 min

11:30

Spisz się, rolniku

Cykl Felietonów

Magazyn Kulinarny

To je Borowicz. Podróże ze smakiem. s02e42

11:40 | TVP 2

Znany pasjonat sztuki kulinarnej przemierza Norrland. Mieszkający tu Szwedzi, przygotowując posiłki, korzystają z bogatych zasobów otaczających ich lasów. Jednym z miejscowych specjałów jest mięso z łosia. W surowym północnym klimacie królują pożywne, dodające energii potrawy. Borowicz poznaje smaczne i rozgrzewające dania serwowane tradycyjnie w tym regionie.(n)

Czas: 30 min

11:40

To je Borowicz. Podróże ze smakiem. s02e42

Magazyn Kulinarny

Reportaż

WAWA Bohaterom

11:00 | TVP 3 Warszawa

Cykl reportaży oraz felietonów skupiający się na osobach, które brały udział w powstaniu warszawskim. Autorki odwiedzają powstańców w ich domach, pokazując codzienne życie i problemy z którymi się zmagają. Akcja WAWA Bohaterom objęta jest patronatem marszałka Stanisława Karczewskiego.(n)

Czas: 45 min

11:00

WAWA Bohaterom

Reportaż

Magazyn

Powiedzieli tylko nam: Twórcy polecają

11:45 | TVP 3 Warszawa

Czas: 12 min

11:45

Powiedzieli tylko nam: Twórcy polecają

Magazyn

Program Informacyjny

Pogoda

11:57 | TVP 3 Warszawa

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 3 min

11:57

Pogoda

Program Informacyjny

Serial Dokumentalny

Wakacje z Bałtykiem

11:45 | Polsat

Sławomir, Małgorzata i dzieci bawią się w parku rozrywki. Małgorzata zażywa przejażdżki diabelskim młynem. Szybko jednak uświadamia sobie, że był to wielki błąd. Paulina i Patryk relacjonują swoje podróże na videoblogu. Opowiadają o nowo poznanych znajomych - Aleksandrze i Pawle, którzy razem z dziećmi uczestniczyli w Pol'and Rock Festiwal. Mariola wreszcie decyduje się na kąpiel w morzu.(n)

Czas: 30 min

11:45

Wakacje z Bałtykiem

Serial Dokumentalny

Program Rozrywkowy

MasterChef Junior. s05e07

11:30 | TVN

Uczestnicy muszą podać rozpływające się w ustach eklerki. Wcześniej jednak Anna Starmach pokazuje, jak przygotować je prawdziwie po mistrzowsku. Widzowie przekonają się, czy wyroby małych kucharzy dorównają tym zrobionym przez jurorkę. Na potrzeby drugiej części odcinka w studio znajdzie się wielkie, wypełnione popcornem pudełko. Wewnątrz umieszczono atrapy najpopularniejszych dań fast foodowych. Dzieciaki nurkują w prażonej kukurydzy i wyławiają z niej imitacje potraw, które następnie przyrządzają w określonym czasie. Zadanie wydaje się łatwe, ale istnieje pewien warunek - Michel Moran, Mateusz Gessler i Anna Starmach oczekują zdrowych, zaskakujących smakiem propozycji. Stawką jest dalszy udział w programie.(n)

Czas: 85 min

11:30

MasterChef Junior. s05e07

Program Rozrywkowy

Program Informacyjny

Serwis informacyjny, Prognoza pogody

11:00 | TVN 24

Wybór najciekawszych wiadomości o tematyce politycznej, społecznej i gospodarczej z Polski i ze świata, zebranych przez reporterów stacji.(n)

Czas: 70 min

11:00

Serwis informacyjny, Prognoza pogody

Program Informacyjny
12

Serial Dokumentalny

Przyrodnik na tropie: Jaszczurka

12:50 | TVP 1

Tym razem twórcy serii przyjrzą się jaszczurce żyworodnej. Wyjaśnią m.in., jaki jest mechanizm obronny tego zwierzęcia, gdzie najczęściej znajduje ono schronienie i jakie zależności łączą ją z kotami.(n)

Czas: 40 min

12:50

Przyrodnik na tropie: Jaszczurka

Serial Dokumentalny

Program Muzyczny

To był festiwal!

12:10 | TVP 2

Najciekawsze wątki związane z opolskim świętem muzyki. Przypomniane zostaną legendarne występy i sylwetki artystów, a także najważniejsze, najbardziej zabawne i wzruszające momenty słynnego festiwalu. Materiały archiwalne ukażą jego bogatą historię oraz barwne tło społeczne i kulturalne. Gościem specjalnym każdego odcinka będzie Maryla Rodowicz, która na opolskiej scenie w tym roku zagości po raz czterdziesty. Program prowadzi Tomasz Kammel.(n)

Czas: 80 min

12:10

To był festiwal!

Program Muzyczny

Cykl Reportaży

Całkiem niezła historia

12:00 | TVP 3 Warszawa

Czas: 15 min

12:00

Całkiem niezła historia

Cykl Reportaży

Cykl Reportaży

Całkiem niezła historia

12:15 | TVP 3 Warszawa

Czas: 20 min

12:15

Całkiem niezła historia

Cykl Reportaży

Serial Dokumentalny

Wadowickie spotkania ze Świętym Janem Pawłem II: Stanisław Soyka

12:35 | TVP 3 Warszawa

Wspomnienie papieża jest wciąż żywe w sercach wielu Polaków, a ci, którzy zetknęli się z nim osobiście, z pewnością nie zapomną tej chwili do końca życia. Z okazji 100. rocznicy urodzin Ojca Świętego powstał cykl rozmów z artystami, którzy doświadczyli spotkania z nim twarzą w twarz.(n)

Czas: 15 min

12:35

Wadowickie spotkania ze Świętym Janem Pawłem II: Stanisław Soyka

Serial Dokumentalny

Magazyn

Lato z TVP 3 Lublin: Gmina Puchaczów

12:50 | TVP 3 Warszawa

Weekendowa prezentacja najciekawszych miejsc wartych odwiedzania właśnie w wakacje. Reporterzy TVP poinformują również, jakie kulturalne lub sportowe imprezy odbędą się w poszczególnych regionach Polski.(n)

Czas: 10 min

12:50

Lato z TVP 3 Lublin: Gmina Puchaczów

Magazyn

Serial Dokumentalny

Wakacje z Bałtykiem

12:15 | Polsat

Małgorzata, Sławek i dzieci wyruszają w rejs statkiem. Wyprawa zmienia się w katorgę, gdy okazuje się, że wszyscy cierpią na chorobę morską. Mateusz kłóci się z Sylwią. Mężczyzna nie może zapomnieć o problemach codzienności. Tymczasem Aleksandra, chcąc podzielić się swoją wielką pasją do fotografii, organizuje na kempingu sesję zdjęciową.(n)

Czas: 25 min

12:15

Wakacje z Bałtykiem

Serial Dokumentalny

Reality Show

Bogaty dom - biedny dom

12:40 | Polsat

Dwie rodziny o różnej sytuacji materialnej zamienią się miejscami. Anna i Przemysław to rodzice ośmiorga dzieci. Przemek odsiedział wyrok w więzieniu za kradzież złomu. Posunął się do przestępstwa, ponieważ dzieci były głodne. Dziennie mają przewidziane 10 złotych na osobę. Natomiast przedszkolanka Larysa i analityk Tomasz nie mają takich kłopotów. Larysa pracuje dla własnej przyjemności - pensja męża byłaby wystarczająca. Ich jedyny syn Tomasz ma zapewnione bezpieczeństwo finansowe.(n)

Czas: 60 min

12:40

Bogaty dom - biedny dom

Reality Show

Reality Show

Ameryka Express. s02e10

12:55 | TVN

W dziesiątym odcinku dochodzi do tradycyjnej wymiany amuletów. Zwyciężą ci, którzy poradzą sobie najlepiej w sprincie i kolumbijskiej grze ulicznej Yermis. W kolejnym zadaniu muszą przynieść Darii Ładosze jak najcięższy owoc palmy olejowej. Do walki o amulety przeciwników stają dwie pary. Wyjątkowo szalona gra łączy ekspresową jazdę rikszami z partyjką domina na placyku w niewielkim San Martin. Pod koniec dnia prowadząca jak zawsze zatrzymuje wyścig. Dodatkowo prosi duety o wskazanie, kto lepiej radzi sobie z zadaniami, a kto - z szukaniem noclegu oraz transportu. Następna misja jest wieloetapowa. Wymaga spostrzegawczości, celności, precyzji, odwagi oraz nerwów ze stali. Gwiazdy musiały pokonać strach i przejść po wiszącym moście. Ci, którzy spełnili wszystkie wymagania związane z misją, otrzymają ostatni w tej serii immunitet.(n)

Czas: 90 min

12:55

Ameryka Express. s02e10

Reality Show

Magazyn Kulturalny

Drugie śniadanie mistrzów

12:10 | TVN 24

Program, w którym znane osobistości komentują bieżące wydarzenia polityczne i rozmawiają na luźniejsze tematy związane z mijającym tygodniem.(n)

Czas: 50 min

12:10

Drugie śniadanie mistrzów

Magazyn Kulturalny
13

Magazyn Kulinarny

Okrasa łamie przepisy: Zapomniane potrawy Lubelszczyzny

13:30 | TVP 1

Karol Okrasa kontynuuje swoją pełną kulinarnych doznań podróż przez Lubelszczyznę. Tym razem zaprasza widzów na spotkanie z zapomnianymi smakami regionu. Okazuje się, że młodzi Polacy z województwa nie znają już dawnych potraw, takich jak np. zawijasy, golasy czy psiocha. Choć wymienione nazwy brzmią obco i trudno w to uwierzyć, te dania były swego czasu przysmakami lokalnych smakoszy. Charakteryzowały się swoją prostatą. Golasy to farsz z kaszy gryczanej i ziemniaków najczęściej owinięty w liście chrzanu, natomiast psiocha to kartofle zaparzane z mąką i serwowane z odrobiną okrasy. Prowadzący przygotuje trzy dania, inspirowane kulinarną przeszłością Lubelszczyzny: psiochę z wędzoną śmietaną i serem, golasy i zawijasy na słodko.(n)

Czas: 25 min

13:30

Okrasa łamie przepisy: Zapomniane potrawy Lubelszczyzny

Magazyn Kulinarny

Cykl Felietonów

Z pamięci: Adam Bromberg

13:55 | TVP 1

Cykl felietonów, w których Andrzej Dobosz wspomina ludzi, którzy zasłużyli się dla nauki, sztuki, sportu i ojczyzny.(n)

Czas: 10 min

13:55

Z pamięci: Adam Bromberg

Cykl Felietonów

Teleturniej

Va banque

13:30 | TVP 2

"Va banque" to teleturniej oparty na amerykańskim formacie "Jeopardy!", stworzonym w 1964 roku dla telewizji NBC. W Stanach Zjednoczonych program jest emitowany do dziś, powstało ponad 8 tysięcy odcinków. W Polsce "Va banque" nadawano w latach 1996-2003. Wówczas prowadzącym był znany aktor Kazimierz Kaczor. W nowej wersji gospodarzem jest popularny dziennikarz i konferansjer Przemysław Babiarz. W teleturnieju "Va banque" bierze udział troje uczestników, którzy na prezentowana hasła w formie zdania udzielają odpowiedzi, konstruując pytania. Konkurs podzielony jest na trzy rundy. W pierwszych dwóch gracze muszą wybrać hasła spośród sześciu kategorii. W finale to prowadzący podaje dziedzinę wiedzy, w której będą musieli zmierzyć się zawodnicy. Tylko zwycięzca opuszcza studio z pieniędzmi. Zyskuje też prawo wystąpienia w kolejnym odcinku, lecz nie więcej niż pięć razy.(n)

Czas: 30 min

13:30

Va banque

Teleturniej

Magazyn

Lato z TVP 3 Lublin: Gmina Puchaczów

13:00 | TVP 3 Warszawa

Weekendowa prezentacja najciekawszych miejsc wartych odwiedzania właśnie w wakacje. Reporterzy TVP poinformują również, jakie kulturalne lub sportowe imprezy odbędą się w poszczególnych regionach Polski.(n)

Czas: 15 min

13:00

Lato z TVP 3 Lublin: Gmina Puchaczów

Magazyn

Magazyn

Zakochaj się w Polsce: Tarnowskie Góry

13:15 | TVP 3 Warszawa

Historia Tarnowskich Gór nierozerwalnie związana jest z górnictwem. Od początków XV wieku wydobywano tu rudy srebra, ołowiu, a potem także cynku. Dlatego też aż dwadzieścia osiem zabytków wpisanych na listę UNESCO dotyczy tej gałęzi przemysłu. Do najważniejszych należą Zabytkowa Kopalnia Srebra czy Dzwonnica Gwarków. Będąc w Tarnowskich Górach, warto odwiedzić kamienicę Sedlaczka, w której mieści się muzeum oraz najstarsza winiarnia w mieście. Na uwagę zasługuje uważany za najpiękniejszy w regionie ratusz oraz znajdujący się w dzielnicy Tarnowice Stare odrestaurowany zamek z XVI wieku.(n)

Czas: 35 min

13:15

Zakochaj się w Polsce: Tarnowskie Góry

Magazyn

Program Publicystyczny

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

13:50 | TVP 3 Warszawa

W programie prezentowane są historie osób zaginionych. Są to zazwyczaj najbardziej charakterystyczne i najciekawsze z dziennikarskiego punktu widzenia sprawy. Przedstawiane są w formie reportaży, rozmów z najbliższymi zaginionej osoby w studiu lub też zdjęć czy komunikatów. W ciągu prawie piętnastu lat emisji "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie" dzięki pomocy telewidzów udało się odnaleźć ponad 1500 poszukiwanych ludzi. Program prowadzi Grzegorz Miśtal.(n)

Czas: 25 min

13:50

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

Program Publicystyczny

Serial Dokumentalny

Rolnicy. Podlasie. s01e11

13:40 | Polsat

Produkcja, która ukazuje zmagania rolnika w XXI wieku. Wraz z rozwojem technologii i innych dziedzin zmienia się sposób funkcjonowania ludzi związanych z uprawą ziemi i hodowlą zwierząt. Obecnie rolnicy muszą operować wiedzą z zakresu ekonomii, księgowości, biologii, mechaniki i weterynarii. Tłem opowieści o ich życiu i pracy będzie Podlasie, w którym dochodzi do zazębienia się ze sobą kultur. W obrębie tego regionu wiele osób to wyznawcy prawosławia. Przede wszystkim jest to jednak miejsce, w którym mieszkają wspaniali ludzie przywiązani do tradycji. Dokumentaliści starają się zaprezentować dwa oblicza wsi XXI wieku - zarówno w nowym, jak i starym wydaniu.(n)

Czas: 60 min

13:40

Rolnicy. Podlasie. s01e11

Serial Dokumentalny

Program Informacyjny

Serwis informacyjny, Prognoza pogody

13:00 | TVN 24

Wybór najciekawszych wiadomości o tematyce politycznej, społecznej i gospodarczej z Polski i ze świata, zebranych przez reporterów stacji.(n)

Czas: 150 min

13:00

Serwis informacyjny, Prognoza pogody

Program Informacyjny
14

Serial Obyczajowy

Pensjonat nad rozlewiskiem

14:05 | TVP 1

Adam Kunert czuje się swobodnie w pensjonacie jako jego nowy właściciel. Magdę mianuje szefową recepcji, a Kubę menadżerem ośrodka. Marysia ma żal do ukochanego, że zgodził się pracować dla Kunerta. Nie wie, że chłopak zamierza zdemaskować nowego właściciela pensjonatu. Tymczasem Konrad jedzie do Wałbrzycha. Ma nadzieję znaleźć tam ludzi, którzy padli ofiarą intryg Kunerta. Paula ze Sławkiem mają coraz większe problemy z synem. Rysio i jego kolega znajdują w lesie niewypał, który wrzucają do ogniska. Ze Stanów przylatuje z wizytą Elwira. Kobieta opowiada wszystkim o swoim szczęśliwym życiu za oceanem. Prawda jednak okazuje się zupełnie inna.(n)

Czas: 60 min

14:05

Pensjonat nad rozlewiskiem

Serial Obyczajowy

Teleturniej

Familiada

14:00 | TVP 2

"Familiada" to znany i chętnie oglądany polski teleturniej, który na antenie telewizyjnej Dwójki gości od września 1994 roku. Niezmiennie gospodarzem programu pozostaje aktor Karol Strasburger. Show emitowany jest o stałej porze w soboty, niedziele i święta. W "Familiadzie" biorą udział dwie pięcioosobowe drużyny. Najczęściej każdy z zespołów tworzą członkowie jednej rodziny. Zawodnicy odpowiadają na pytania, które zadano wcześniej grupie próbnej składającej się ze stu osób. Najwyżej punktowane są odpowiedzi zgodne z tymi, których udzielili ankietowani. Do finału wchodzi ta drużyna, która jako pierwsza zgromadzi na swoim koncie co najmniej 300 punktów. W finale programu "Familiada" biorą udział dwie osoby ze zwycięskiej drużyny. Zostają one wcześniej wyznaczone przez głowę rodziny. Podczas gdy pierwsza z osób odpowiada na pytania, druga słucha muzyki, by nie mogła śledzić przebiegu gry. Aby drużyna wygrała, zawodnicy muszą zgromadzić za swoje odpowiedzi 200 punktów. Do zdobycia w każdym programie jest około 15 tysięcy zł.(n)

Czas: 35 min

14:00

Familiada

Teleturniej

Teleturniej

Koło fortuny

14:35 | TVP 2

W grze bierze udział trzech zawodników. Każdy kolejno kręci kołem i odgaduje hasła, odsłaniając litery. Za poprawnie wytypowaną spółgłoskę otrzymują kwotę wyznaczaną przez koło. Za zgromadzone pieniądze uczestnicy mogą kupić samogłoskę. Zawodnik, który jako pierwszy ułoży hasło w rundzie, zatrzymuje wygraną. Osoba z najwyższą kwotą na koncie wchodzi do finału, w którym może wygrać samochód osobowy lub wysoką nagrodę pieniężną. Teleturniej poprowadzi Norbi, a towarzyszyć mu będzie Izabella Krzan - Miss Polonia 2016.(n)

Czas: 40 min

14:35

Koło fortuny

Teleturniej

Teleturniej

Sukces na bank - Turniej wiedzy ekonomicznej dla szkół średnich

14:15 | TVP 3 Warszawa

Turniej wiedzy o finansach i ekonomii, adresowany do uczniów szkół średnich (liceów i techników). Biorą w nim udział szkoły ze wszystkich województw w Polsce, a każda z nich wystawia pięcioosobową reprezentację, która uczestniczy w rozgrywkach. Uczniowie będą musieli wykazać się wiedzą z bardzo wielu dziedzin ekonomii, a także podejmować dobre decyzje strategiczne, które umożliwią im zdobywanie większej ilości punktów. Motywacją do stworzenia projektu były wyniki badań, które wskazują na to, że połowa Polaków ma istotne braki z zakresu podstawowej wiedzy ekonomicznej.(n)

Czas: 45 min

14:15

Sukces na bank - Turniej wiedzy ekonomicznej dla szkół średnich

Teleturniej

Serial Dokumentalny

Rolnicy. Podlasie. s02e12

14:40 | Polsat

Gienio i Andrzej muszą jechać do miasta, aby zakupić nową talerzówkę. Zanim to zrobią, należy jeszcze jak co dzień zadbać, aby bydło miało co pić. W oborze jest wiele cieląt, które skore są to ucieczki. W Haćkach gospodarze przygotowują maszyny do prac rolniczych. Gdyby sprzęt zawiódł w ciągu roku, nastręczyłoby to rolnikom wielu problemów. Twórcy odcinka udokumentują zdejmowania koła z ciągnika i proces wulkanizacji. Natalia i Michał muszą także poradzić sobie w sytuacji domowego konfliktu. Emilia rozpoczyna sezon od przebadania zwierząt pod kątem cielności. Jeszcze zanim do akcji wkroczy weterynarz, musi złapać krowy i je unieruchomić. Nie jest to zbyt proste. Lekarz weterynarii przeprowadzi badanie usg, na którym można będzie zobaczyć cielęta w różnym stopniu rozwoju. Następnie Emilia zaprowadzi specjalistę do swojej chorej kozy.(n)

Czas: 65 min

14:40

Rolnicy. Podlasie. s02e12

Serial Dokumentalny

Program Rozrywkowy

My Way. s01e06

14:25 | TVN

Edyta Górniak kontynuuje naukę. Zbliża się egzamin wewnętrzny. Po nim czeka ją niespodzianka. Trenerzy zamierzają pomóc piosenkarce uwierzyć we własne siły. Przypomną jej także o obietnicy, którą złożyła im parę tygodni wcześniej.(n)

Czas: 35 min

14:25

My Way. s01e06

Program Rozrywkowy
15

Serial Kryminalny

Ojciec Mateusz : Psina. s15e198

15:05 | TVP 1

Podczas spaceru Mai z psem ktoś porywa jej pupila. Matka dziewczyny zgłasza sprawę na komendzie. Policjanci przyjmują też zgłoszenie o nieprzytomnym mężczyźnie i spalonym aucie. Okazuje się, że poszkodowanym jest adwokat Marcin Borzęcki, którego uprowadzono. Mateusz, Daria i leśnik Józef z grupą uczniów wyjeżdżają na obóz survivalowy. Dzieci trafiają w lesie na pudło z psiakiem. Możejko przesłuchuje Wojciecha Biernackiego, asystenta Borzęckiego. Dziubak i Kobylicka przeszukują gospodarstwo, w którym prowadzi się nielegalną hodowlę psów. Wówczas atakują ich napastnicy i zamykają w klatce ze zwierzętami. Wkrótce zostaje zatrzymany Zbigniew Chojnacki, były pracownik nielegalnej hodowli należącej do brata Borzęckiego, Roberta.(n)

Czas: 60 min

15:05

Ojciec Mateusz : Psina. s15e198

Serial Kryminalny

Widowisko

Szansa na sukces. Opole 2020 . s02e02

15:15 | TVP 2

Siedmioro zdolnych wokalistów zaśpiewa największe hity grupy De Mono. W studiu zabrzmią m.in. utwory "Kochać inaczej" czy "Znów jesteś ze mną".(n)

Czas: 65 min

15:15

Szansa na sukces. Opole 2020 . s02e02

Widowisko

Program Religijny

Koronka do Miłosierdzia Bożego

15:00 | TVP 3 Warszawa

Wspólna modlitwa różańcowa z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach.(n)

Czas: 25 min

15:00

Koronka do Miłosierdzia Bożego

Program Religijny

Film Dokumentalny

Marsze Niepodległości

15:25 | TVP 3 Warszawa

"Lubię patrzeć jak wschodzi słońce" to dokument wyprodukowany przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Telewizję Polską. Niespełna godzinny film jest próbą przedstawienia naukowego dziedzictwa Świętego Jana Pawła II. W roku 2020 przypada stulecie jego urodzin. Inspiracją do stworzenia tego dokumentu była rozmowa reżyserki Pauliny Guzik z biografem papieża Polaka, George'em Weiglem. "Lubię patrzeć jak wschodzi słońce" ukazuje to, co stanowiło natchnienie dla Świętego Jana Pawła II, oraz tematy, na które kładł nacisk w swoich dziełach filozoficznych. Twórcy dokumentu przedstawiają też fundamenty papieskiej teologii ciała i najważniejsze kwestie, wokół których koncentrowało się jego nauczanie. O jego dorobku opowiadają m.in. George Weigel, prof. Stanisław Grygiel, kard. Stanisław Dziwisz, prof. Teresa Malecka i prof. Rocco Buttiglione. Z ich słów wyłania się obraz papieża zakochanego w sztukach wyzwolonych, ale przede wszystkim w Chrystusie i bliźnich.(n)

Czas: 55 min

15:25

Marsze Niepodległości

Film Dokumentalny

Serial Dokumentalny

Górale. s02e11

15:45 | Polsat

Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.(n)

Czas: 30 min

15:45

Górale. s02e11

Serial Dokumentalny

Reality Show

Dorota inspiruje. s03e06

15:00 | TVN

Do Doroty Szelągowskiej zgłasza się tym razem Kaja i Damian. Młode małżeństwo ma już półroczną córkę i spodziewa się bliźniaków. W związku z tym, że ich rodzina niebawem się powiększy, remont jest dość pilny. Niektóre z pomieszczeń przeszły już renowację, jednak pozostaje jeszcze łazienka. Młoda mama marzy o wielkiej wannie, jednak metraż pomieszczenia jest zbyt mały. Projektantka ma przed sobą nie lada wyzwanie.(n)

Czas: 60 min

15:00

Dorota inspiruje. s03e06

Reality Show

Program Informacyjny

Ranking Mazura

15:30 | TVN 24

Prowadzący Maciej Mazur w subiektywny sposób podsumowuje najciekawsze wydarzenia tygodnia ze świata polityki, sportu i show-biznesu. Układa je w swoistą "listę przebojów" złożoną z dziesięciu pozycji. Każde z faktów przedstawia w znamiennej dla siebie, lekkiej formie i ubarwia komentarzem.(n)

Czas: 30 min

15:30

Ranking Mazura

Program Informacyjny
16

Teleturniej

Postaw na milion

16:05 | TVP 1

"Postaw ma milion" to emocjonujący teleturniej Telewizji Polskiej, prowadzony przez znanego prezentera Łukasza Nowickiego. Aby wygrać show i otrzymać nagrodę główną - tytułowy milion złotych - należy się wykazać wiedzą ogólną, choć pytania dotyczą też np. wyników sondaży. W programie "Postaw ma milion" bierze udział dwoje dobrze znających się uczestników, którzy występują jako drużyna. Mogą to być członkowie rodziny, przyjaciele czy koledzy z pracy. Już na wstępie dostają oni milion złotych w gotówce. Żeby go nie stracić, muszą bezbłędnie odpowiedzieć na osiem pytań. Na udzielenie odpowiedzi mają 60 sekund. Gra odbywa się na pulpicie, na którym znajdują się specjalne zapadnie. Uczestnicy show "Postaw na milion" wybierają właściwą odpowiedź, umieszczając na danej zapadni pieniądze. Jeśli nie są pewni odpowiedzi, mogą też dowolnie rozdzielać gotówkę, pamiętając o tym, że za każdym razem tylko jedna zapadnia pozostanie zamknięta. Program "Postaw ma milion" powstał w oparciu o brytyjski format "Money Drop", sprzedany m.in. do Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Rosji, Grecji i Hiszpanii.(n)

Czas: 55 min

16:05

Postaw na milion

Teleturniej

Serial Komediowy

Rodzinka.pl: Dyskretna Marysia. s16e283

16:20 | TVP 2

Viola jest ciekawa, co dzieje się między Boskimi. Wypytuje Ludwika o kłopoty w związku. Natalia zwierza się ze swoich trosk Marii. Obwinia się o kryzys, który nastąpił w jej małżeństwie. Boskiemu nie podoba się, że żona opowiada o ich problemach. Także Tomek rozmawia z matką o sytuacji w domu. Nie chce, by rodzice się rozstali. Pozytywny wpływ na skłóconych małżonków ma wizyta Jana i Beaty. Po wyjściu gości para odnajduje w sobie dawną namiętność. Rano wszystko jednak wraca do normy. Natalia przeprasza Ludwika za ostatnią noc. Filip doradza Kubie, żeby o siebie zadbał.(n)

Czas: 30 min

16:20

Rodzinka.pl: Dyskretna Marysia. s16e283

Serial Komediowy

Program Rozrywkowy

Kabaretowe lato Dwójki

16:50 | TVP 2

Widzowie mają okazję obejrzeć skecze w wykonaniu najlepszych polskich kabaretów. Będą to fragmenty archiwalnych występów.(n)

Czas: 55 min

16:50

Kabaretowe lato Dwójki

Program Rozrywkowy

Cykl Reportaży

Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii: Bochnia

16:20 | TVP 3 Warszawa

Kopalnia Wieliczka od stuleci jest zarówno przykładem doskonałej myśli technicznej, jak i monumentalnym symbolem piękna. Kopalnia liczy 26 szybów, 2350 komór i ponad 240 km chodników. Co roku odwiedza ją ponad milion turystów z całego świata. Bywali tutaj nawet Fryderyk Chopin, Jan Matejko, Henryk Sienkiewicz czy Ignacy Paderewski. Wieliczka została wpisana na listę Pomników Historii w 1994 roku.(n)

Czas: 10 min

16:20

Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii: Bochnia

Cykl Reportaży

Magazyn

Turystyczna jazda: Łotwa: Zachodnia Kurlandia

16:30 | TVP 3 Warszawa

Magazyn podróżniczy prezentuje ciekawe miejsca zarówno w Polsce, jak i za granicą. Twórcy każdego odcinka udają się do atrakcyjnej turystycznie miejscowości, tłumacząc od razu, jak do niej dojechać. Na miejscu rozmawiają z przewodnikami i innymi ciekawymi ludźmi, poznają lokalne zwyczaje i smakują regionalnej kuchni. Program popularyzuje m.in. bieganie i jazdę na rowerze.(n)

Czas: 10 min

16:30

Turystyczna jazda: Łotwa: Zachodnia Kurlandia

Magazyn

Program Informacyjny

Pogoda

16:40 | TVP 3 Warszawa

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

Czas: 5 min

16:40

Pogoda

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Dziennik regionów

16:45 | TVP 3 Warszawa

"Dziennik regionów" jest głównym programem informacyjnym TVP3. Nadawany jest codziennie o godzinie 22.00. Prowadzący podsumowują w nim najważniejsze wydarzenia mijającego dnia z poszczególnych regionów kraju, a także zapowiadają tematy, które z pewnością podejmowane będą w dniu następnym. Prowadzącymi "Dziennik regionów" są doświadczeni dziennikarze od dawna współpracujący z telewizją publiczną: Urszula Boruch, Konrad Dudek, Sławomir Mokrzycki i Artur Kalicki. Przekazują oni zawsze najświeższe informacje dzięki współpracy z ośrodkami regionalnymi i ich reporterami, gotowymi w każdej chwili dotrzeć do każdego zakątka Polski, w którym dzieje się coś ważnego.(n)

Czas: 15 min

16:45

Dziennik regionów

Program Informacyjny

Serial Dokumentalny

Górale. s02e12

16:15 | Polsat

Od zarania dziejów na najwyższych szczytach żyje odosobniona społeczność - górale. Stanowią oni najbardziej niezwykłą i odrębną grupę etniczną w Polsce. Od reszty mieszkańców naszego kraju wyróżniają ją zwyczaje, oryginalne stroje, architektura, gwara, muzyka oraz nieustępliwy charakter. Twórcy programu opowiadają o ich życiu. Ludzie mieszkający w górach korzystają ze spokoju, który dają im tamtejsze tereny. Żyją w symbiozie z naturą i porami roku. Nigdzie się nie spieszą i akceptują to, co daje im los. Kamera towarzyszy im przy wykonywaniu codziennych czynności. Widzowie będą mogli przeżywać z bohaterami ich radości, jak również obserwować porażki.(n)

Czas: 30 min

16:15

Górale. s02e12

Serial Dokumentalny

Serial Dokumentalny

Więzienie. s01e11

16:45 | Polsat

Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.(n)

Czas: 30 min

16:45

Więzienie. s01e11

Serial Dokumentalny

Program Rozrywkowy

Kuchenne rewolucje: Ludwina, Ludwinka. s20e02

16:00 | TVN

Restaurację Ludwinka wybudowano przy ruchliwej drodze krajowej między Poznaniem a Ostrowem Wielkopolskim. Dawniej właściciele mogli liczyć na odwiedziny wielu potencjalnych klientów. Gości nie brakowało, zaś lokal był otwarty przez całą dobę. Gdy lata świetności minęły, zmieniła się osoba zarządzająca biznesem. Marzena skończyła właśnie karierę sportową. Podjęła działania, które w teorii miały zapewnić restauracji sukces: znalazła lokalnego dostawcę gęsiny, sprowadzony przez nią kucharz opracował oryginalne przepisy, przeszkolił też szefową kuchni Ludwinki. Niestety, nawet po remoncie lokal nie przekonał do siebie klientów. Marzena się nie poddaje i wzywa na pomoc Magdę Gessler.(n)

Czas: 60 min

16:00

Kuchenne rewolucje: Ludwina, Ludwinka. s20e02

Program Rozrywkowy

Program Informacyjny

Fakty po południu

16:00 | TVN 24

Program informacyjny, podsumowujący najistotniejsze wydarzenia dnia. Oprócz tego w programie transmisje z miejsc zdarzeń, relacje reporterskie, informacje biznesowe, prognoza pogody i informacje sportowe.(n)

Czas: 120 min

16:00

Fakty po południu

Program Informacyjny
17

Program Informacyjny

Teleexpress

17:00 | TVP 1

"Teleexpress" to najważniejsze informacje dnia w pigułce. W krótkim, trwającym 15 minut programie widz znajdzie skrót wiadomości na temat bieżących wydarzeń z kraju i ze świata dotyczących m.in. polityki, nauki i techniki, kultury oraz sportu. Prezentowane materiały ilustrują migawki filmowe komentowane przez lektora oraz w zależności od omawianych zdarzeń wypowiedzi ekspertów, badaczy, uczestników wydarzeń lub osobistości życia publicznego. W "Teleexpresie" nie brakuje też prognozy pogody, raportów przygotowanych przez redakcje TVP oddziałów regionalnych oraz najciekawszych informacji muzycznych. Obok tematów poważnych pojawiają się także te wywołujące uśmiech, opatrzone żartobliwym komentarzem prowadzącego. Rozszerzeniem "Teleexpressu" jest "Teleexpress Extra", który jest emitowany na TVP Info po zakończeniu głównego wydania programu. W 2016 roku magazyn obchodzi jubileusz trzydziestolecia swojego istnienia.(n)

Czas: 15 min

17:00

Teleexpress

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

17:15 | TVP 1

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 10 min

17:15

Pogoda

Program Informacyjny

Kolarstwo

Kolarstwo: Tour de Pologne - studio

17:25 | TVP 1

Czas: 5 min

17:25

Kolarstwo: Tour de Pologne - studio

Kolarstwo

Kolarstwo

Kolarstwo: Tour de Pologne - 4. etap: Bukowina Tatrzańska - Bukowina Tatrzańska

17:30 | TVP 1

Czwarty etap ze startem i metą w Bukowinie Tatrzańskiej stanowi wyzwanie nawet dla najlepszych specjalistów od jazdy po górach. Rok temu odcinek ten kończył wyścig. Teraz jest przedostatnią częścią rywalizacji. Jego wyniki mogą mieć duży wpływ na klasyfikację generalną całego TdP 2020.(n)

Czas: 115 min

17:30

Kolarstwo: Tour de Pologne - 4. etap: Bukowina Tatrzańska - Bukowina Tatrzańska

Kolarstwo

Program Religijny

Słowo na niedzielę: Eliasz, Piotr i Ty, czyli o ważnych pytaniach

17:45 | TVP 2

Program poświęcony tematyce religijnej, w którym omawiane są fragmenty Pisma Świętego czytane w czasie mszy świętej w najbliższą niedzielę. Zachęca, by Ewangelia stała się codzienną lekturą.(n)

Czas: 15 min

17:45

Słowo na niedzielę: Eliasz, Piotr i Ty, czyli o ważnych pytaniach

Program Religijny

Magazyn

Lato z TVP 3 Lublin: Gmina Puchaczów

17:00 | TVP 3 Warszawa

Weekendowa prezentacja najciekawszych miejsc wartych odwiedzania właśnie w wakacje. Reporterzy TVP poinformują również, jakie kulturalne lub sportowe imprezy odbędą się w poszczególnych regionach Polski.(n)

Czas: 15 min

17:00

Lato z TVP 3 Lublin: Gmina Puchaczów

Magazyn

Cykl Reportaży

Całkiem niezła historia

17:15 | TVP 3 Warszawa

Czas: 15 min

17:15

Całkiem niezła historia

Cykl Reportaży

Program Informacyjny

Pogoda

17:30 | TVP 3 Warszawa

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 2 min

17:30

Pogoda

Program Informacyjny

Magazyn

Tekieli. Krótki przewodnik po duszy

17:32 | TVP 3 Warszawa

W programie rozmowa Roberta Tekieli z Wandą Wajdą. Urodziła się ona z poważną wadą wzroku, a w wieku kilkunastu lat całkowicie przestała widzieć. Pracując jako wolontariusza w ośrodku dla niewidomych w Indiach, adoptowała niewidomą, autystyczną dziewczynkę. Po latach odzyskała wzrok w sposób niewytłumaczalny z medycznego punktu widzenia.(n)

Czas: 28 min

17:32

Tekieli. Krótki przewodnik po duszy

Magazyn

Serial Dokumentalny

Więzienie. s01e12

17:15 | Polsat

Serial dokumentalny opowiadający o codziennym życiu więźniów osadzonych w zakładzie w Opolu Lubelskim. Każdy z bohaterów to inny człowiek, z innym poglądami, z pomysłami na życie, bądź ich brakiem. Wielowymiarowość życia osadzonych to jeden z głównych wątków serialu. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć m.in. jak np. funkcjonują tzw. więźniowie trudni i jak przeprowadza się resocjalizację. Kamera pokaże też liczne zakamarki zakładu karnego - od celi, po kuchnię, spacerniak czy gabinety psychologów. Zaprezentuje także kulisy pracy służby więziennej.(n)

Czas: 30 min

17:15

Więzienie. s01e12

Serial Dokumentalny

Serial Dokumentalny

Chłopaki do wzięcia. s04e201

17:45 | Polsat

Jacek dostaje mnóstwo maili od internautek. Może wybrać tylko jedną z nich. Prosi o pomoc Marka, który z kolei ucieka się do pomocy kart. Wróżba jednak wywołuje przerażenie Jacka. Dowiaduje się bowiem, że będzie miał aż siedmioro dzieci. Robert ma nadzieję, że jego znajomość z Kasią przerodzi się w coś więcej. Kobieta jednak szybko zaczyna go ignorować. Bartek miał romans z dużo starszą od siebie kobietą. Sądził, że doświadczona partnerka wprowadzi go w świat seksu. Ta znajomość jednak nie wyszła mu na dobre, lecz sprawiła, że zraził się do płci przeciwnej.(n)

Czas: 35 min

17:45

Chłopaki do wzięcia. s04e201

Serial Dokumentalny

Program Rozrywkowy

Domowe rewolucje-ost.

17:00 | TVN

Mieszkanie, które Eliza i Jan zajmują razem z dwójką dzieci, liczy sobie siedemdziesiąt osiem metrów kwadratowych. Zdecydowanie nie jest przystosowane do potrzeb lokatorów. Lokal ma mroczny klimat, zaś meble nie spełniają swoich funkcji i rozpadają się. Rodzina wprowadziła się tam sześć lat wcześniej, ale wciąż nie przeprowadziła generalnego remontu. Z tego powodu w mieszkaniu pozostały pamiątki po poprzednich lokatorach, z których Eliza i Jan nie są specjalnie zadowoleni, a już na pewno nie podobają się one dzieciom. Kolejny problem stanowi niewystarczająca ilość miejsca do przechowywania. Dorota Szelągowska przeprowadza poważną rewolucję...(n)

Czas: 60 min

17:00

Domowe rewolucje-ost.

Program Rozrywkowy
18

Program Informacyjny

Panorama

18:00 | TVP 2

"Panorama" to główny program informacyjny telewizyjnej Dwójki. Emitowany jest codziennie na żywo o 15.40 i 18.00. Na antenie pojawił się 30 marca 1987 roku i z początku nosił nazwę "Panorama dnia". "Panorama" podsumowuje najważniejsze wydarzenia minionego dnia z kraju i ze świata. Dziennikarze przedstawiają kilkuminutowe reportaże, które dotyczą spraw związanych z polityką, kulturą, ale także np. rozrywką. Prezenterzy nie przedstawiają jedynie suchych faktów, ale również dokładne i ciekawe ich analizy, a także wypowiedzi ekspertów. Program prowadzą m.in.: Marta Kielczyk, Magdalena Stankiewicz, Adam Krzykowski, Tomasz Wolny, Mariusz Pietrasik. Po każdej emisji programu informacyjnego "Panorama" przedstawiane są także najnowsze wiadomości sportowe oraz prognoza pogody.(n)

Czas: 25 min

18:00

Panorama

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

18:25 | TVP 2

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 10 min

18:25

Pogoda

Program Informacyjny

Serial Obyczajowy

Na dobre i na złe: Niepokonany

18:35 | TVP 2

Marcin jest zdeterminowany, by udowodnić swoją niewinność. Udaje mu się odnaleźć Darię Zubrzycką. Prosi ją o pomoc. Przekonuje, że jej także grozi niebezpieczeństwo, ponieważ za dużo wie o sprawach męża. Dominika nagle traci wzrok. Bart próbuje ją uspokoić. Planuje dodatkowe badania i zamierza zmienić jej leki. Profesor próbuje też pomóc Kazi. Dziewczyna wciąż zmaga się z atakami silnego bólu, które uniemożliwiają jej pracę i normalne funkcjonowanie. Artur przekonuje, że dobiorą odpowiednie środki i poradzą sobie bez opiatów. Sam jednak ma poważne kłopoty. Komisja bioetyczna nie zgadza się na pobranie komórek glejowych u Kosy. Bart jest przekonany, że to wina Begera, który mści się na nim za śmierć brata. Nie zamierza podporządkowywać się tej decyzji i przeprowadza ryzykowną operację. W efekcie w szpitalu zjawia się policja. Rozzłoszczony Konica zawiesza chirurga w obowiązkach. Zarzuca mu, że narażał życie pacjenta. Na SOR zgłasza się pacjentka, która niespodziewanie straciła słuch.(n)

Czas: 60 min

18:35

Na dobre i na złe: Niepokonany

Serial Obyczajowy

Program Informacyjny

Kurier Mazowiecki

18:00 | TVP 3 Warszawa

Czas: 8 min

18:00

Kurier Mazowiecki

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

18:08 | TVP 3 Warszawa

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 7 min

18:08

Pogoda

Program Informacyjny

Felieton

Warszawskie tablice

18:15 | TVP 3 Warszawa

Czas: 15 min

18:15

Warszawskie tablice

Felieton

Program Informacyjny

Telewizyjny Kurier Warszawski

18:30 | TVP 3 Warszawa

Czas: 21 min

18:30

Telewizyjny Kurier Warszawski

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Raport na gorąco

18:51 | TVP 3 Warszawa

Reporterzy Marcin Gałuszko i Grzegorz Drabkowski na swoich motorach szybko docierają do miejsc gdzie coś się dzieje. W programie relacje z miejsc wypadku, awarii, pożaru czy akcji policji.(n)

Czas: 3 min

18:51

Raport na gorąco

Program Informacyjny

Program Sportowy

Sport

18:54 | TVP 3 Warszawa

Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.(n)

Czas: 3 min

18:54

Sport

Program Sportowy

Program Informacyjny

Pogoda

18:57 | TVP 3 Warszawa

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 8 min

18:57

Pogoda

Program Informacyjny

Serial Dokumentalny

Chłopaki do wzięcia. s04e202

18:20 | Polsat

Stefan jest trochę rozczarowany Laurą. Na zdjęciach wydawała mu się bowiem szczuplejsza. Wielbicielki wysyłają Heniowi paczki z prezentami. Tym razem otrzymał odzież. Henio nie jest jednak zadowolony. Zamiast paczek wolałby spotkanie z kobietą, która poważnie myśli o przyszłości. Jaruś wiąże plany na przyszłość z pewną dziewczyną z Siedlec. Pierwsza wizyta u wybranki udała się. Para bawiła się do rana w klubie.(n)

Czas: 30 min

18:20

Chłopaki do wzięcia. s04e202

Serial Dokumentalny

Program Informacyjny

Wydarzenia

18:50 | Polsat

Prezenterzy programu informacyjnego "Wydarzenia" przedstawiają rzetelnie przygotowane zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej z kraju i ze świata z ostatniej doby. Każda informacja wzbogacona jest kilkuminutowym reportażem, relacją korespondenta czy opinią eksperta z danej dziedziny. W programie przedstawiane są także istotne wydarzenia kulturalne oraz te dotyczące świata sportu. Dziennikarze, którzy przygotowują "Wydarzenia", stawiają na wiarygodność i niezależność. W swojej pracy kierują się zawsze obiektywizmem, nie sympatiami politycznymi, ponieważ trzymają dystans do każdej z partii. Zawsze jednak zwracają szczególną uwagę na decyzje podejmowane przez rządzących. "Wydarzenia" to najważniejszy program informacyjny telewizji Polsat. Główne jego wydanie emitowane jest codziennie o stałej porze - 18.50. Od poniedziałku do piątku także o 15.50. Bezpośrednio po głównym wydaniu na antenie Polsat News nadawany jest program "Gość Wydarzeń", w którym Dorota Gawryluk, Jarosław Gugała lub Magdalena Sakowska przeprowadzają wywiady z politykami.(n)

Czas: 40 min

18:50

Wydarzenia

Program Informacyjny

Program Rozrywkowy

Patent na dom

18:00 | TVN

Justyna i Grzegorz potrzebują pomocy przy remoncie sypialni. Obecnie śpią osobno, ponieważ miejsce mężczyzny zajmuje ich najmłodszy syn. Uczestniczka programu chce zmienić tę sytuację, a także nakłonić Gabriela do powrotu do własnego pokoju. Sypialnia rodziców jest wąska i długa, co czyni ją nieustawną. Najwięcej miejsca zajmują łóżko oraz szafa wnękowa. Justyna marzy o jasnej, przytulnej przestrzeni, w której nie zabraknie drobnych, ale intensywnych akcentów kolorystycznych. Przede wszystkim jednak to Grzegorz ma się w niej dobrze czuć. Widzowie przekonają się, czy Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Miruć zdołają spełnić te oczekiwania.(n)

Czas: 60 min

18:00

Patent na dom

Program Rozrywkowy

Program Informacyjny

Serwis informacyjny

18:00 | TVN 24

Zbiór najnowszych i najważniejszych wiadomości z Polski i ze świata, które zostały zebrane przez reporterów stacji.(n)

Czas: 80 min

18:00

Serwis informacyjny

Program Informacyjny
19

Program Sportowy

Sport

19:25 | TVP 1

Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.(n)

Czas: 5 min

19:25

Sport

Program Sportowy

Program Informacyjny

Wiadomości

19:30 | TVP 1

Główny serwis informacyjny TVP i TVP Polonia, "Wiadomości", jest nadawany od 18 listopada 1989 roku. Zastąpił kojarzony z minionym ustrojem PRL "Dziennik Telewizyjny". Od wielu lat "Wiadomości" utrzymują się w czołówce programów najchętniej oglądanych przez widzów. Zespół reporterów codziennie przekazuje widzom najważniejsze aktualności z kraju i ze świata. Dziennikarze z ekipy "Wiadomości" są obecni wszędzie tam, gdzie rozgrywają się przełomowe i ważne wydarzenia polityczne, społeczne, gospodarcze czy kulturalne. W formie kilkuminutowych materiałów relacjonują kulisy nierzadko brutalnych konfliktów zbrojnych. Docierają do ofiar kataklizmów w różnych częściach świata. Angażują także widzów w pomoc osobom chorym, wykluczonym i innym potrzebującym. W wyjątkowych okolicznościach dane wydanie programu może mieć charakter specjalny. Jest wówczas w całości poświęcone jednemu wiodącemu tematowi. "Wiadomości" były ważnym etapem w rozwoju kariery wielu innych polskich dziennikarzy. Prezenterzy i inni pracownicy ekipy programu, uznawani za twarze stacji TVP, byli wielokrotnie nagradzani za swój profesjonalizm. Głosami widzów statuetki Wiktorów otrzymali m.in. Tomasz Lis, Waldemar Milewicz, Jolanta Pieńkowska, Piotr Kraśko i Krzysztof Ziemiec.(n)

Czas: 30 min

19:30

Wiadomości

Program Informacyjny

Magazyn Kulturalny

Lajk!

19:35 | TVP 2

Monika Mazur i Mateusz Szymkowiak prezentują najciekawsze wydarzenia rozrywkowe i kulturalne. Opowiedzą o koncertach, festiwalach, premierach filmowych, pokazach mody i wszelkich wydarzeniach z udziałem gwiazd. Widzowie poznają również nowości wydawnicze, młodych autorów i ich twórczość. Ekipa programu będzie zawsze tam, gdzie dzieje się coś emocjonującego i wartego uwagi. Magazyn zostanie odświeżony przez nową, dynamiczną formułę. Redakcja będzie też rozdawać Lajki młodym twórcom, miejscom, trendom lub zjawiskom, które warto zauważyć i wyróżnić.(n)

Czas: 25 min

19:35

Lajk!

Magazyn Kulturalny

Magazyn

Gra Warszawa

19:05 | TVP 3 Warszawa

Prowadzący program Jerzy Petersburski i piosenkarka Kalina przybliżą muzyczną historię stolicy Polski.(n)

Czas: 30 min

19:05

Gra Warszawa

Magazyn

Magazyn

Dobre, bo polskie!

19:35 | TVP 3 Warszawa

Program poświęcony prezentacji szczególnie ciekawych historii biznesowych firm pochodzących z Małopolski.(n)

Czas: 15 min

19:35

Dobre, bo polskie!

Magazyn

Cykl Felietonów

Moja Niepodległa

19:50 | TVP 3 Warszawa

Czas: 10 min

19:50

Moja Niepodległa

Cykl Felietonów

Program Publicystyczny

Gość "Wydarzeń"

19:30 | Polsat

Czołowy program publicystyczny Polsat News mający formułę rozmowy na najważniejsze tematy dnia z zaproszonym do studia gościem. W programie zobaczyć możemy kluczowych polityków, wybitnych ekspertów i komentatorów życia społecznego.(n)

Czas: 15 min

19:30

Gość "Wydarzeń"

Program Publicystyczny

Program Sportowy

Sport

19:45 | Polsat

Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.(n)

Czas: 10 min

19:45

Sport

Program Sportowy

Program Informacyjny

Pogoda

19:55 | Polsat

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez telewizję Polsat programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w Polsce, a także całej Europie w najbliższym czasie, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Ważnym zadaniem prezenterów jest także np. przekazywanie wiadomości dotyczących warunków drogowych. "Pogoda" emitowana jest w telewizji Polsat trzy razy dziennie. Za każdym razem prezenterzy przekazują informacje jak najbardziej aktualne, by sprawdziły się niemal w stu procentach. Prognozy przedstawiają: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant i wyjątkowo lubiany przez widzów Marek Horczyczak.(n)

Czas: 5 min

19:55

Pogoda

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Fakty

19:00 | TVN

Zespół "Faktów" relacjonuje sprawdzone wiadomości, podawane przez reporterów, korespondentów polskich i zagranicznych oraz prezenterów. Codziennie przygotowuje materiały dotyczące wydarzeń politycznych, kulturowych i społecznych, do których doszło minionego dnia. "Fakty" rozpoczęły nadawanie 3 października 1997 roku. Każde wydanie składa się z kilkuminutowych materiałów, zakończonych komentarzem przygotowującego daną relację dziennikarza. Niektóre wiadomości podawane są w formie skrótowego opisu. Program kończą zwykle dowcipne felietony autorstwa Macieja Mazura, skoncentrowanego na absurdach codzienności, i Pawła Abramowicza. Reporterzy "Faktów" relacjonują informacje z kraju i ze świata, natomiast wiadomości sportowe oraz pogoda umieszczone zostały w osobnym bloku, nadawanym po "Faktach". Obecnie serwisy informacyjne pod marką "Faktów" emitowane są nie tylko na antenie programu TVN, ale też TVN24, TVN24 Biznes i Świat oraz w internecie. Serwis prowadzą: Anita Werner, Grzegorz Kajdanowicz, Piotr Marciniak i Piotr Kraśko. Relacje z zagranicy przygotowują zaś m.in. Maciej Woroch (Wielka Brytania), Andrzej Zaucha (Rosja) czy Marcin Wrona (Stany Zjednoczone). Do zespołu dołączyli dziennikarze znani z TVN24: Katarzyna Górniak oraz Robert Jałocha - korespondent ze Śląska.(n)

Czas: 20 min

19:00

Fakty

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Uwaga! Koronawirus

19:20 | TVN

W programie specjaliści odpowiedzą na najważniejsze pytania o zdrowie, zdementują pogłoski i doradzą jak najskuteczniej zabezpieczać się przed zakażeniem.(n)

Czas: 10 min

19:20

Uwaga! Koronawirus

Program Informacyjny

Program Sportowy

Sport

19:30 | TVN

Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.(n)

Czas: 10 min

19:30

Sport

Program Sportowy

Program Informacyjny

Pogoda

19:40 | TVN

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 5 min

19:40

Pogoda

Program Informacyjny

Magazyn Reporterów

Uwaga!

19:45 | TVN

Od ponad piętnastu lat reporterzy "Uwagi" ujawniają sprawy, które wymagają dziennikarskiej interwencji. Tropią afery, korupcję, niekompetencję czy nadużycia, nagłaśniają ważne społecznie tematy. Pomagają też tym, którzy najbardziej potrzebują wsparcia. Dziennikarze niejednokrotnie byli doceniani i nagradzani, m.in. Główną Nagrodą Wolności Słowa. Każdy widz może zgłosić się do redakcji z własnym tematem. Musi jedynie opublikować post na portalu społecznościowym i opatrzyć go hasztagiem #tematdlauwagi. Program poświęcony jest sprawom zwykłych ludzi, oferują też wsparcie podopiecznym fundacji TVN "Nie jesteś sam". W wydaniu weekendowym wraca cykl "Kulisy sławy".(n)

Czas: 15 min

19:45

Uwaga!

Magazyn Reporterów

Program Informacyjny

Fakty po Faktach

19:20 | TVN 24

Program informacyjny autorstwa prowadzących główne wydanie "Faktów". Ciekawe rozmowy dziennikarzy z ważnymi gośćmi, którzy komentują najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata.(n)

Czas: 40 min

19:20

Fakty po Faktach

Program Informacyjny
20

Program Informacyjny

Pogoda

20:00 | TVP 1

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 5 min

20:00

Pogoda

Program Informacyjny

Cykl Felietonów

Tour de Pologne - kronika

20:05 | TVP 1

Czas: 5 min

20:05

Tour de Pologne - kronika

Cykl Felietonów

Serial Obyczajowy

La Bandida

20:10 | TVP 1

Valentina kłóci się z Arturem o Adelę. Uświadamia sobie swoje zachowanie dopiero podczas szczerej rozmowy z dawną przyjaciółką. Blondi wraca do zdrowia. Gdy Graciela dowiaduje się, że to Teresa otruła dziewczynę, domyśla się, że inicjatorką była Księżniczka. Wyrzuca obie z domu. Bandida daje się uwieść Pedrowi. Marina rozpowiada wśród koleżanek, że Antonio jest jej narzeczonym i wkrótce biorą ślub. Esperanza umawia się z doktorem Javierem. Doktor Avila nieco niepokoi się o córkę, ale Catalina stara się go uspokajać.(n)

Czas: 45 min

20:10

La Bandida

Serial Obyczajowy

Piłka Nożna

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: FC Barcelona - SSC Napoli

20:55 | TVP 1

Najważniejsze międzynarodowe rozgrywki klubowe powracają po przerwie spowodowanej pandemią. Na początek zostanie dokończona faza 1/8 finału, w której do rozegrania pozostały jeszcze cztery mecze. Wśród nich jest rewanżowe spotkanie FC Barcelony z SSC Napoli, które budzi szczególne zainteresowanie polskich kibiców ze względu na występ Arkadiusza Milika i Piotra Zielińskiego. Pierwsze starcie tych zespołów zakończyło się remisem 1:1.(n)

Czas: 130 min

20:55

Piłka nożna: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: FC Barcelona - SSC Napoli

Piłka Nożna

Widowisko

Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki - 2020

20:00 | TVP 2

Wakacyjna pełna przebojów trasa, podczas której wystąpią polskie i zagraniczne gwiazdy, składać się będzie z dziewięciu koncertów w różnych miastach Polski. Po raz pierwszy występy artystów publiczność podziwiać będzie z samochodów.(n)

Czas: 45 min

20:00

Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki - 2020

Widowisko

Koncert

Festiwal Muzyki Tanecznej - Kielce 2020. Szalone Party Marka Sierockiego

20:45 | TVP 2

Trzecia edycja pełnej energetycznych hitów imprezy ponownie odbędzie się w kieleckim amfiteatrze Kadzielnia. Taneczne przeboje zaprezentują polskie i zagraniczne gwiazdy. Wystąpią: Zenon Martyniuk, Weekend, Bayer Full, Boys, Piękni i Młodzi, Dr Alban, Jorrgus, Unlimited, After Party, Baby Full, Camasutra, Classic, Daj to Głośniej, Elwira Mejk, Extazy, F.R. David, Fun Factory, Mig, Power Play Ronnie Ferrari.(n)

Czas: 55 min

20:45

Festiwal Muzyki Tanecznej - Kielce 2020. Szalone Party Marka Sierockiego

Koncert

Koncert

4. Biesiada cygańsko-słowiańska Połczyn 2020

20:00 | TVP 3 Warszawa

Czas: 90 min

20:00

4. Biesiada cygańsko-słowiańska Połczyn 2020

Koncert

Dramat Katastroficzny

Titanic-ost.

20:00 | Polsat

Po zderzeniu z potężną górą lodową "Titanic" zaczyna tonąć. Na pokładzie liniowca wybucha panika. Woda szybko dostaje się na kolejne poziomy statku. Rose (Kate Winslet) i Jack (Leonardo DiCaprio), podobnie jak reszta przerażonych ludzi, desperacko walczą o przeżycie. Narzeczony dziewczyny, bogaty Cal (Billy Zane), nawet teraz nie rezygnuje z zemsty na rywalu. Wokół narasta chaos i rozgrywa się dramat bliskich śmierci pasażerów. Łodzi ratunkowych jest bowiem za mało i mogą one pomieścić zaledwie część osób.(n)

Czas: 125 min

20:00

Titanic-ost.

Dramat Katastroficzny

Koncert

Salon dźwięku

20:00 | TVN

Na scenie wystąpi Kamil Bednarek. Zaśpiewa swoje najpopularniejsze utwory, w aranżacjach, które zdążyły już przypaść do gustu jego fanom. Po koncercie dziennikarka Gabi Drzewiecka przeprowadzi z nim wywiad, poruszając wiele interesujących tematów.(n)

Czas: 60 min

20:00

Salon dźwięku

Koncert

Magazyn Reporterów

Superwizjer

20:00 | TVN 24

Magazyn reporterów "Superwizjer" gości na antenie TVN od 2000 roku. Jego prowadzącą jest Jolanta Konopka, a emisja przypada na każdy wtorek o godzinie 23:30. Dziennikarze śledczy, tworzący "Superwizjer", przedstawiają widzom skandale, afery i wszelkie odstępstwa od normy w życiu publicznym. Starają się też tworzyć reportaże o zwykłych ludziach i ich codziennych problemach. W swojej pracy przenikają tak dogłębnie w badane środowisko, by jak najlepiej poznać problem. Autorzy magazynu "Superwizjer" zdobyli uznanie i stali się laureatami wielu nagród. Wśród nich znajdują się zdobywcy Grand Press, m.in.: Alicja Krystyniak i Jakub Stachowiak za reportaż "Po co nam ta CASA?" oraz Witold Gadowski i Przemysław Wojciechowski za pracę nad materiałem "Mafia paliwowa". Uznanie zdobyli także Aleksandra Tudyka i Marek Kęskrawiec, którzy za reportaż "Lekarze okradali NFZ" otrzymali pierwszą nagrodę w Konkursie Fundacji Batorego "Tylko ryba nie bierze".(n)

Czas: 60 min

20:00

Superwizjer

Magazyn Reporterów
21

Koncert

Festiwal Muzyki Tanecznej - Kielce 2020. Szalone Party Marka Sierockiego

21:40 | TVP 2

Trzecia edycja pełnej energetycznych hitów imprezy ponownie odbędzie się w kieleckim amfiteatrze Kadzielnia. Taneczne przeboje zaprezentują polskie i zagraniczne gwiazdy. Wystąpią: Zenon Martyniuk, Weekend, Bayer Full, Boys, Piękni i Młodzi, Dr Alban, Jorrgus, Unlimited, After Party, Baby Full, Camasutra, Classic, Daj to Głośniej, Elwira Mejk, Extazy, F.R. David, Fun Factory, Mig, Power Play Ronnie Ferrari.(n)

Czas: 70 min

21:40

Festiwal Muzyki Tanecznej - Kielce 2020. Szalone Party Marka Sierockiego

Koncert

Program Informacyjny

Kurier Warszawy i Mazowsza

21:30 | TVP 3 Warszawa

Czas: 10 min

21:30

Kurier Warszawy i Mazowsza

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Raport na gorąco

21:40 | TVP 3 Warszawa

Reporterzy Marcin Gałuszko i Grzegorz Drabkowski na swoich motorach szybko docierają do miejsc gdzie coś się dzieje. W programie relacje z miejsc wypadku, awarii, pożaru czy akcji policji.(n)

Czas: 3 min

21:40

Raport na gorąco

Program Informacyjny

Program Sportowy

Sport

21:43 | TVP 3 Warszawa

Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.(n)

Czas: 5 min

21:43

Sport

Program Sportowy

Program Informacyjny

Pogoda

21:48 | TVP 3 Warszawa

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 2 min

21:48

Pogoda

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Studio LOTTO

21:50 | TVP 3 Warszawa

Losowanie numerów gier i zakładów Totalizatora Sportowego. Prowadzący prezentują ich wyniki i przypominają zasady udziału w loterii.(n)

Czas: 10 min

21:50

Studio LOTTO

Program Informacyjny

Komedia

Gruby i chudszy 2: Rodzina Klumpów

21:00 | TVN

"Gruby i chudszy 2: Rodzina Klumpów" to oferująca kolejną dawkę niewybrednych żartów udana kontynuacja filmu z 1996 roku. Jak zawsze wesoły Eddie Murphy ponownie ma tu okazję wykazać się swoimi satyrycznymi umiejętnościami, występując w kilku rolach. Na planie partneruje mu piosenkarka i kompozytorka Janet Jackson. Tym razem główny bohater komedii "Gruby i chudszy 2: Rodzina Klumpów", korpulentny profesor Sherman Klump (Eddie Murphy), postanawia się ustatkować i założyć rodzinę. Wybranką jego serca jest koleżanka z pracy, Denise (Janet Jackson). Przygotowania do ślubu zakłóca jednak niespodziewany powrót alter ego naukowca - przystojnego i pewnego siebie Buddy'ego Love. Zamierza on ukraść wynaleziony przez profesora eliksir przywracający młodość. Zapobiegliwy Sherman ukrywa miksturę w domu rodziców. To jednak wywołuje kolejne komplikacje. Przez przypadek specyfik zażywa jego ojciec. Mężczyzna odzyskuje młodość i dawny wigor. Nawet Denise omyłkowo bierze go za swojego narzeczonego. Młody wygląd Cletusa naprowadza też niestety Buddy'ego na trop eliksiru. Spryciarz wykrada miksturę i żąda udziału w zyskach z jego sprzedaży. Zdesperowany Sherman postanawia raz na zawsze rozprawić się ze złą stroną swojej osobowości. Wykorzystując badania Denise nad DNA, ma zamiar pozbyć się kodu genetycznego Buddy'ego ze swojego organizmu. Wraz z wyciętą częścią łańcucha DNA traci jednak inteligencję i obycie towarzyskie.(n)

Czas: 130 min

21:00

Gruby i chudszy 2: Rodzina Klumpów

Komedia

Program Informacyjny

Serwis informacyjny, Prognoza pogody

21:00 | TVN 24

Wybór najciekawszych wiadomości o tematyce politycznej, społecznej i gospodarczej z Polski i ze świata, zebranych przez reporterów stacji.(n)

Czas: 60 min

21:00

Serwis informacyjny, Prognoza pogody

Program Informacyjny
22

Widowisko

Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki - 2020

22:50 | TVP 2

Wakacyjna pełna przebojów trasa, podczas której wystąpią polskie i zagraniczne gwiazdy, składać się będzie z dziewięciu koncertów w różnych miastach Polski. Po raz pierwszy występy artystów publiczność podziwiać będzie z samochodów.(n)

Czas: 95 min

22:50

Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki - 2020

Widowisko

Program Informacyjny

Dziennik regionów

22:00 | TVP 3 Warszawa

"Dziennik regionów" jest głównym programem informacyjnym TVP3. Nadawany jest codziennie o godzinie 22.00. Prowadzący podsumowują w nim najważniejsze wydarzenia mijającego dnia z poszczególnych regionów kraju, a także zapowiadają tematy, które z pewnością podejmowane będą w dniu następnym. Prowadzącymi "Dziennik regionów" są doświadczeni dziennikarze od dawna współpracujący z telewizją publiczną: Urszula Boruch, Konrad Dudek, Sławomir Mokrzycki i Artur Kalicki. Przekazują oni zawsze najświeższe informacje dzięki współpracy z ośrodkami regionalnymi i ich reporterami, gotowymi w każdej chwili dotrzeć do każdego zakątka Polski, w którym dzieje się coś ważnego.(n)

Czas: 25 min

22:00

Dziennik regionów

Program Informacyjny

Magazyn Sportowy

Regionalny magazyn sportowy - sobota

22:25 | TVP 3 Warszawa

Program prezentujący najciekawsze wydarzenia sportowe w regionach. Od zmagań amatorów i miłośników różnych dyscyplin, po osiągnięcia zawodowców. Nie zabraknie również zapowiedzi ważnych wydarzeń oraz podsumowania wyników rozgrywek.(n)

Czas: 10 min

22:25

Regionalny magazyn sportowy - sobota

Magazyn Sportowy

Program Informacyjny

Pogoda

22:35 | TVP 3 Warszawa

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

Czas: 10 min

22:35

Pogoda

Program Informacyjny

Magazyn

Kryminalna siódemka

22:45 | TVP 3 Warszawa

W programie prezentowanych jest siedem najgłośniejszych spraw kryminalnych, które wstrząsnęły całą Polską. Widzowie zobaczą brawurowe akcje policji, zagadkowe procesy oraz widowiskowe pościgi.(n)

Czas: 20 min

22:45

Kryminalna siódemka

Magazyn

Film Sf

X-Men: Przeszłość, która nadejdzie

22:05 | Polsat

"X-Men: Przeszłość, która nadejdzie" to spektakularne kino, w którym na każdym kroku dynamiczna akcja miesza się z elementami science fiction. Obraz stanowi siódmą już odsłonę popularnego cyklu. Tym razem do jego stałych elementów, jak spór między ludźmi a mutantami, dodano kolejny - podróże w czasie. Za kamerą ponownie stanął twórca serii, Bryan Singer. W niedalekiej przyszłości, kiedy to zawiązuje się akcja "X-Men: Przeszłość, która nadejdzie", mutanci żyją w ciągłym zagrożeniu. Są skutecznie ścigani przez strażników, kilkumetrowe mordercze machiny, które nie tylko wykrywają gen mutacji, ale także przejmują moce i wygląd swoich ofiar. By przetrwać, mutanci muszą sprawić, żeby strażnicy nigdy nie powstali. Jedynym, który dzięki umiejętności regeneracji może przeżyć podróż w czasie jest Woverine (Hugh Jackman). Jego zadaniem jest cofnąć się do lat 70. XX wieku, odnaleźć Charlesa Xaviera (James McAvoy) i Magneta (Michael Fassbender), namówić ich do współpracy i powstrzymać dr. Bolivara Traska (Peter Dinklage) przed stworzeniem robotów-zabójców. Misja okazuje się trudniejsza, niż można było przypuszczać. W latach 70. Xavier jest bowiem wrakiem człowieka. Załamany po stracie uczennicy i przyjaciółki Raven (Jennifer Lawrence) i po wypadku, w wyniku którego został sparaliżowany, izoluje się od świata, traci również swoje niezwykłe zdolności mentalne. Współpraca z Magneto, który odebrał mu Raven jest ostatnią rzeczą, o której myśli. Tymczasem Raven, która przyjęła imię Mystique, zwraca się przeciw ludziom. Jej celem jest dr Trask, którego śmierć na zawsze poróżniłaby ludzi i mutantów, przyczyniając się do wprowadzenia programu budowy strażników. Wolverne i Xavier muszą ją powstrzymać.(n)

Czas: 175 min

22:05

X-Men: Przeszłość, która nadejdzie

Film Sf

Program Rozrywkowy

Szkło kontaktowe

22:00 | TVN 24

"Szkło kontaktowe" jest codziennym programem satyryczno-publicystycznym nadawanym na antenie TVN24. Prowadzący oraz zaproszony gość z przymrużeniem oka podsumowują miniony dzień w polskiej polityce. Konwencja pozwala na luźne komentarze i sporą dawkę humoru. Magazyn jest interaktywny, ponieważ w trakcie emisji widzowie mogą dzwonić lub pisać SMS-y, by podzielić się własnymi opiniami na temat bieżących wydarzeń. "Szkło kontaktowe" jest na antenie od 2005 r. Jego pomysłodawcą i jednym z gospodarzy programu był zmarły w 2017 r. Grzegorz Miecugow. Obecnie prowadzą go: Tomasz Sianecki, Wojciech Zimiński i Grzegorz Markowski. W magazynie regularnie występuje stałe grono komentatorów: Krzysztof Miecugow, Artur Andrus, Krzysztof Daukszewicz, Jerzy Iwaszkiewicz, Tomasz Jachimek, Marek Przybylik, Kamil Dąbrowa, Michał Kempa, Katarzyna Kwiatkowska, Henryk Sawka, a także Grzegorz Markowski i Wojciech Zimiński.(n)

Czas: 60 min

22:00

Szkło kontaktowe

Program Rozrywkowy
23

  Najnowsze artykuły  

Program TV online wszystkie stacje

Program TV telewizji online staje się coraz bardziej popularna przez fakt, braku potrzeby podpisywania długotrwałej umowy na takie usługi. Telewizja internetowa umożliwia zakup dostępu do platformy na wybrany okres czasu jak np. 1 dzień lub dłużej bez wiązania się umową okresową. Prosta zasada, oglądasz płacisz. Jeśli obawiasz się o jakość transmisji telewizyjnych to w dzisiejszych czasach dostępne rozwiązania umożliwiając nawet transmisje w jakości HD lub 4K.

Co dziś obejrzeć w tv ? Filmy w telewizji na dzisiaj, jutro, weekend

Chcesz sprawdzić program tv ale nie wiesz od czego zacząć ? oto pytanie jakie zadaje sobie coraz więcej osób szukających dostępu do ulubionych kanałów tv online bez limitu i ograniczeń. Abo oglądać telewizję bez abonamentu możesz wybrać jedną z wielu dostępnych platform umożliwiających streaming telewizji internetowej bez potrzeby rejestrowania konta. Zapraszamy do zapoznania się z poniższym artykułem aby dowiedzieć się jak oglądać darmową telewizje internetowej. Sprawdź też aktualny program tv wszystkich stacji

Aktualny program telewizyjny

Bezpłatna telewizja internetowa na żywo tak naprawdę nie istnieje - trzeba mieć przecież na uwadze fakt, że każdy dostawca tej telewizji musi ponosić pewne pewne koszty. Serwisy oferujące telewizję online oraz pobierają opłatę za całoroczny dostęp do aktualnej listy linków z kanałami na żywo - opłata ta jest na szczęście niewielka. Dodatkową zaletą jest fakt, że korzystanie z tego rodzaju serwisów nie wymaga rejestracji. Wystarczy zatem wpisać kod sms, aby móc cieszyć się długą listą dostępnych programów telewizyjnych.
Chcesz regularnie oglądać swoje ulubione kanały telewizyjne? Nie możesz doczekać się kolejnych odcinków serialu? Postaw na doskonałe rozwiązanie, jakim jest telewizja internetowa. Dzięki temu otrzymasz pełen dostęp do bogatej oferty telewizyjnej, z której będziesz mógł korzystać w dowolnym miejscu. TV online to gwarancja tego, że nigdy nie przegapisz interesujących Cię programów telewizyjnych.

Masz swoje ulubione programy, które chciałbyś oglądać regularnie, ale nie masz w domu telewizora i nie wiesz jak mógłbyś to zrobić? Zajrzyj na nasza stronę, gdzie znajdziesz bogaty zbiór linków do bezpłatnej telewizji online. Telewizja internetowa stanowi obecnie doskonałą alternatywę dla odbiorników telewizyjnych, które większość domowników posiada w swoich mieszkaniach.
Najważniejszą zaletą telewizji online jest jednak to, żę można ją oglądać dosłownie wszędzie - wystarczy tylko sprawnie działający laptop lub komputer i oczywiście dostęp do internetu.
Telewizja internetowa dostępna jest siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę - można ją oglądać nie tylko na laptopie czy komputerze, ale również na ekranie tabletu czy smartfona. Jeżeli już teraz chcesz mieć dostęp do telewizji online, zdecyduj się na zakup dostępu do naszego serwisu.