29 Styczeń

 
TVP 1
TVP 2
TVP 3 Warszawa
Polsat
TVN
TVN 24
0

Talk Show

Tanie dranie - Moroz i Kłopotowski komentują świat: W zaświaty i z powrotem

00:20 | TVP 1

"Tanie dranie - Moroz i Kłopotowski komentują świat" to publicystyczny show emitowany w Telewizji Polskiej od 1016 r. Jego gospodarzami są dziennikarz i krytyk filmowy Krzysztof Kłopotowski oraz teatrolog Jakub Moroz. Formułą programu jest rozmowa prowadzących z zaproszonym do studia gościem lub gośćmi. Rozmowa przebiega w kameralnej atmosferze. Punktem wyjścia jest wymiana zdań na temat książki, filmu, sztuki lub innego wydarzenia ze świata kultury. Może to być też komentarz do bieżącej sytuacji politycznej czy społecznej, związanej na przykład z napływem imigrantów do Europy. Tematy, które sprawiają wrażenie poważnych, gospodarze starają się podejmować z lekkim przymrużeniem oka.(n)

Czas: 35 min

0:20

Tanie dranie - Moroz i Kłopotowski komentują świat: W zaświaty i z powrotem

Talk Show

Serial Obyczajowy

Londyńczycy

00:55 | TVP 1

Marcin zaczyna pracę u Darka, który właśnie dostaje zlecenie odremontowania zabytkowego domu właścicielki agencji reklamowej, Annabelle. Na sesję w agencji modelek Mariola ubiera się w sukienkę, którą Paweł kupił Asi. Dzięki Peterowi dziewczyna wygrywa casting. Tuż potem niechcący oblewa sukienkę koleżanki winem. Wypożycza podobny strój, niestety, w innym kolorze. Zayed składa wymówienie. Marcin jest świadkiem rozmowy lekarza z Ewą. Ali pomaga Wojtkowi. W zamian chce mieć chłopaka do swojej dyspozycji. Andrzej zatrudnia się w kantynie biura JSD. Nina skręca nogę w kostce. Obolała zwierza się Darkowi z problemów z córką. Do drzwi puka nowa lokatorka, Agnieszka. Chce wynająć pokój razem ze swoją partnerką, Lili. Na bankiecie Paweł jest zachwycony wyglądem Asi. W trakcie wieczoru dziewczyna poznaje też Jamesa. Ten chce, by przyjęła posadę pokojówki u biznesmena, Alvina Foksa. Andrzej zjawia się na przyjęciu. Prosi Asię do tańca. Marcin dowiaduje się o zdradzie żony. Zszokowany wychodzi z domu i upija się w barze.(n)

Czas: 55 min

0:55

Londyńczycy

Serial Obyczajowy

Komediodramat

Podróż na sto stóp

00:55 | TVP 2

Najważniejszą postacią komediodramatu "Podróż na sto stóp" jest dystyngowana madame Mallory (w tej roli zdobywczyni Oscara Helen Mirren). Kobieta od lat kieruje cenioną restauracją w niewielkim mieście na południu Francji. Sława jej potraw wykracza daleko poza lokalną społeczność, a przyznana lokalowi prestiżowa gwiazdka w cenionym "Przewodniku Michelina" napawa dumą wszystkich mieszkańców. W pewnym momencie wśród bohaterów filmu "Podróż na sto stóp" pojawia się rodzina emigrantów z Bombaju, która zamieszkuje w miasteczku. Egzotyczni przybysze otwierają skromny lokal tuż obok restauracji madame Mallory. Kobieta nie kryje oburzenia i wypowiada wojnę hinduskim kucharzom. Jednak unoszące się w powietrzu zmysłowe nuty curry, kardamonu i kminu oraz niespotykany talent szefa kuchni sprawiają, że nowa lokal zaczyna cieszyć się coraz większym zainteresowaniem. "Podróż na sto stóp" jest ekranizacją bestsellerowej powieści Richarda C. Moraisa pod tym samym tytułem. Obraz wyreżyserował Lasse Hallström, twórca "Co gryzie Gilberta Grape'a" i "Czekolady".(n)

Czas: 125 min

0:55

Podróż na sto stóp

Komediodramat

Magazyn Kulinarny

Rączka gotuje

00:25 | TVP 3 Warszawa

Kucharz Remigiusz Rączka w śląskiej gwarze zaprasza do wspólnego gotowania. Każdy odcinek realizowany jest w innym ciekawym miejscu.(n)

Czas: 25 min

0:25

Rączka gotuje

Magazyn Kulinarny

Magazyn Reporterów

Telekurier

00:50 | TVP 3 Warszawa

Magazyn reporterów ośrodków regionalnych TVP ukazuje sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje, ludzkie dramaty i sukcesy. W każdym wydaniu widzowie zobaczą relację na żywo lub krótki reportaż z kraju. Przedstawiany problem komentuje zaproszony do studia ekspert. Program prowadzą Dariusz Nowakowski i Ewa Siwicka.(n)

Czas: 30 min

0:50

Telekurier

Magazyn Reporterów

Dramat Obyczajowy

Nostalgia anioła

00:35 | Polsat

"Nostalgia anioła" to poruszający, kameralny film stworzony przez Petera Jacksona, znanego głownie jako ekspert od kina widowiskowego ("King Kong", trylogia "Władca Pierścieni"). Film jest ekranizacją bestsellerowej powieści Alice Sebold. Akcja filmu "Nostalgia anioła" zawiązuje się 6 grudnia 1973 roku, kiedy to 14-letnia Susie Salmon (Saoirse Ronan) w drodze do domu zostaje brutalnie zgwałcona i zamordowana przez swojego sąsiada George'a Harveya (nominowany do Oscara Stanley Tucci). Odtąd dziewczyna z zaświatów obserwuje dalsze życie swoich bliskich. Z początku Susie widzi, jak jej zrozpaczeni rodzice, Jack (Mark Wahlberg) i Abigail (Rachel Weisz), wierzą, że ich dziecko się odnajdzie. Stopniowo jednak dociera do nich, że muszą pogodzić się z bolesną stratą. Cierpienie sprawia, że oddalają się od siebie. Ojciec za wszelką cenę chce znaleźć winnego tragedii. Bohatera filmu "Nostalgia anioła" próbuje przekazać mu wskazówki, które pomogą mu wpaść na trop Harveya. Mimo jednak jej wysiłków i śledztwa prowadzonego przez policję psychopaty nie udaje się schwytać, ponieważ skutecznie zaciera za sobą ślady.(n)

Czas: 165 min

0:35

Nostalgia anioła

Dramat Obyczajowy

Program Informacyjny

Fakty po Faktach

00:00 | TVN 24

Program informacyjny autorstwa prowadzących główne wydanie "Faktów". Ciekawe rozmowy dziennikarzy z ważnymi gośćmi, którzy komentują najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata.(n)

Czas: 40 min

0:00

Fakty po Faktach

Program Informacyjny

Program Publicystyczny

Kropka nad i

00:40 | TVN 24

Monika Olejnik prowadzi rozmowy z najważniejszymi postaciami polskiej sceny politycznej. W konfrontacji z nimi odważnie porusza kontrowersyjne tematy.(n)

Czas: 35 min

0:40

Kropka nad i

Program Publicystyczny
1

Serial Sensacyjny

Fałszerze. Powrót sfory

01:50 | TVP 1

W tajemnicy przed agentami ABW Olbrycht odwozi Nikę na lotnisko w Poznaniu, skąd dziewczyna ma lecieć do USA. Fota przygotowuje się do wyjazdu z kraju. Namawia swoją dziewczynę, żeby wyjechała razem z nim do RPA. Bolo odwiedza ojca. W drukarni Fałszerz z Fotą i Bolem wspominają stare czasy. Fałszerz wie, że jego rola w nielegalnym biznesie dobiega końca. Agent prowadzący Ducha wypytuje go o efekty śledztwa w sprawie podrobionych banknotów euro. W Poznaniu Polk obserwuje kantor, z którego kilka dni wcześniej wychodził Fota. Przebrany za pielęgniarza Starewicz pojawia się w szpitalu, gdzie leży Lachnal w stanie śpiączki. Gienio przekazuje Olbrychtowi informacje o prowokacji przygotowywanej przez ABW.(n)

Czas: 60 min

1:50

Fałszerze. Powrót sfory

Serial Sensacyjny

Magazyn

Pożyteczni.pl

01:20 | TVP 3 Warszawa

Magazyn prezentujący działalność organizacji pożytku publicznego i różne formy aktywności obywatelskiej. Pokazujemy energię i kreatywność ludzi, którzy sami postanowili zmienić świat na lepsze i pomóc najbardziej potrzebującym w rozwiązywaniu problemów. Bohaterami każdego odcinka są ludzie, którzy poświęcają się pracy charytatywnej. Prowadzi Jolanta Fajkowska.(n)

Czas: 25 min

1:20

Pożyteczni.pl

Magazyn

Serial Obyczajowy

Miłosne potyczki

01:45 | TVP 3 Warszawa

Hasmet zwabia Hayat do domu i postanawia ją porwać. Wynajmuje pracownika, który ma zabrać ją do Giresun. Dziewczyna jednak przekonuje mężczyznę, by odwiózł ją do męża. Murat, by zemścić się na żonie, co wieczór wychodzi z domu. Kobieta rozpacza, ale wreszcie postanawia dać mu nauczkę. Tymczasem do Murata wydzwania jakaś kobieta i rozłącza się. Hayat jest o nią zazdrosna, a on nie wie, kto to może być.(n)

Czas: 55 min

1:45

Miłosne potyczki

Serial Obyczajowy

Program Medyczny

Klinika bez tajemnic. s02e05

01:30 | TVN

Po pozbyciu się dwudziestu zbędnych kilogramów reżyserka Asia ma problem z nadmiarem skóry na brzuchu. Ma nadzieję, że specjaliści z kliniki zajmą się także kondycją skóry jej twarzy - bliznami potrądzikowymi, opadającymi kącikami ust i zmarszczkami. Doktor Michał Rożalski przeprowadzi kilka zabiegów estetycznych i liposukcję laserową. O pomoc lekarzy poprosi także Jola. Chciałaby zaradzić coś na malformację na twarzy, szyi i narośl w okolicy ust. Doktor Bartłomiej Kwiek zlikwiduje narośl i zaleci zabiegi laserowe. Przed ich wykonaniem Karolina z programu "Życie bez wstydu" opowie o swoich doświadczeniach z tą metodą leczenia. Joanna Ambroziak z kolei zdradzi widzom, jak udaje jej się jednocześnie prowadzić firmę oraz poświęcać się rodzinie. Prócz tego widzowie przekonają się, jak wyglądają początki nowego pracownika w Klinice Ambroziak.(n)

Czas: 60 min

1:30

Klinika bez tajemnic. s02e05

Program Medyczny

Program Publicystyczny

Tak jest

01:15 | TVN 24

Andrzej Morozowski podsumowuje najważniejsze informacje dnia. W drugiej części programu pojawiają się goście, którzy dyskutują o najbardziej interesujących kwestiach społecznych i komentują bieżące wydarzenia. Gośćmi prowadzącego są także dziennikarze i eksperci.(n)

Czas: 50 min

1:15

Tak jest

Program Publicystyczny
2

Magazyn Interwencyjny

Sprawa dla reportera

02:50 | TVP 1

Pogram interwencyjny "Sprawa dla reportera" porusza sprawy trudne i kontrowersyjne. Elżbieta Jaworowicz otrzymuje miesięcznie setki listów z prośbą o pomoc. To z nich wybiera tematy, które następnie realizuje w terenie i omawia w studiu z udziałem gości prezentujących odmienne poglądy na daną kwestię. A nie brak w naszym kraju problemów wartych rozwiązania na forum publicznym. Dotyczą one m.in. wciąż rosnącego bezrobocia, opieszałości wymiaru sprawiedliwości czy też braku konkretnych uregulowań prawnych w wielu dziedzinach życia. Dzięki "Sprawie dla reportera" wiele interwencji znalazło swój szczęśliwy finał.(n)

Czas: 60 min

2:50

Sprawa dla reportera

Magazyn Interwencyjny

Magazyn Historyczny

Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii: Powstańcza bitwa o szyny

02:40 | TVP 3 Warszawa

Twórcy prezentują kulisy ucieczki francuskich jeńców ze stalagu w Gross Born (Borne Sulimowo).(n)

Czas: 25 min

2:40

Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii: Powstańcza bitwa o szyny

Magazyn Historyczny

Thriller

Człowiek na krawędzi

02:30 | TVN

W trzymającym w napięciu thrillerze "Człowiek na krawędzi" Sam Worthington wciela się w postać Nicka Cassidy'ego. Pewnego ranka mężczyzna wchodzi do luksusowego hotelu Roosevelt na nowojorskim Manhattanie. Udaje się do pokoju mieszczącego się na 21. piętrze. Wychodzi przez okno i staje na gzymsie. Wszystko wskazuje na to, że zamierza skoczyć. Pod budynkiem hotelu natychmiast zjawia się policja. Przyjeżdżają też służby specjalne. Desperat oświadcza, że będzie rozmawiał tylko z wybraną przez siebie negocjatorką - Lydią Mercer (Elizabeth Banks). Gdy kobieta dociera na miejsce, wychodzi na jaw tajemnica Nicka. Kiedyś był on policjantem, ale został oskarżony o kradzież i skazany na 25 lat pozbawienia wolności. Udało mu się jednak uciec z więzienia. Lydia próbuje nakłonić Nicka, by zrezygnował z zamiaru targnięcia się na swoje życie. Tymczasem bohater filmu "Człowiek na krawędzi" realizuje swój własny, gruntownie przemyślany plan. Mężczyzna zamierza udowodnić swoją niewinność. By to zrobić, musi doprowadzić do końca skomplikowaną kryminalną intrygę. Jego desperacki czyn ma odciągnąć uwagę policji od dokonywanego w tym samym czasie w budynku naprzeciwko włamania do sejfu biznesmena Davida Englandera (Ed Harris). Nick chce wyrównać z bogaczem rachunki. Wspólnicy Cassidy'ego, jego brat Joey (Jamie Bell) oraz współpracująca z nimi Angie (Genesis Rodriguez), mają wykraść z sejfu bezcenny diament.(n)

Czas: 120 min

2:30

Człowiek na krawędzi

Thriller

Magazyn

Czarno na białym

02:05 | TVN 24

Twórcy programu ukazują sytuację panującą w kraju, analizując kilka wybranych wydarzeń, które wywarły znaczący wpływ na życie polityczno-społeczne Polaków. Za każdym razem starają się dotrzeć do sedna problemu i ukazać prawdę o nim. Program prowadzi Patrycja Redo-Łabędziewska.(n)

Czas: 30 min

2:05

Czarno na białym

Magazyn

Magazyn Ogrodniczy

Maja w ogrodzie

02:35 | TVN 24

Maja Popielarska podpowiada, jak najlepiej organizować sobie pracę w ogrodzie w zależności od pory roku. Prowadząca prezentuje ciekawe odmiany roślin i nowe sprzęty na rynku, pomocne podczas projektowania obszarów zieleni. Ponieważ nie wszyscy mogą cieszyć się własnym ogródkiem, autorzy pokazują, jak dzięki roślinom doniczkowym, ziołom i kwiatom zagospodarować przestrzeń w mieszkaniu czy na balkonie.(n)

Czas: 20 min

2:35

Maja w ogrodzie

Magazyn Ogrodniczy

Magazyn Ogrodniczy

Akademia ogrodnika

02:55 | TVN 24

Twórcy programu w zwięzły i przystępny sposób omawiają zagadnienia związane z ogrodnictwem. Każdy odcinek jest poświęcony jednemu tematowi. Dowiemy się między innymi, jak należy dbać o krzewy, jak przygotować się do wiosennych porządków w ogrodzie oraz które środki owadobójcze są najmniej szkodliwe dla otoczenia.(n)

Czas: 5 min

2:55

Akademia ogrodnika

Magazyn Ogrodniczy
3

Magazyn

Magazyn śledczy Anity Gargas

03:50 | TVP 1

W magazynie emitowane będą różne reportaże o charakterze śledczym. Bezkompromisowa dziennikarka, Anita Gargas, prześwietli najbardziej skrywane sekrety władzy różnych szczebli i ujawni widzom nadużycia oraz przypadki łamania prawa. Uda się tropem patologicznych układów na styku polityki i biznesu, zgłębi głośne afery zarówno z pierwszych stron gazet, jak i te o zasięgu lokalnym. Dziennikarka dotrze do nieznanych wcześniej opinii publicznej dokumentów oraz świadków zdarzeń.(n)

Czas: 35 min

3:50

Magazyn śledczy Anity Gargas

Magazyn

Serial Kryminalny

Bez tożsamości . Sin identidad, s02e09

03:00 | TVP 2

Maria otrzymując dokumenty, w świetle prawa zostaje uznana za żywą. Enrique jest w posiadaniu dowodu na relacje łączące Mercedes Dantes z Marią. Nakazuje Aleksowi śledzić siostrzenicę. Conchi zawiadamia Amparo o śmierci Curro. Gdy Francisco czyta w gazecie nekrolog Curro, podejrzewa, że zbrodni dokonał Enrique. Dochodzi do spotkania Bruna z Mercedes Dantes.(n)

Czas: 45 min

3:00

Bez tożsamości . Sin identidad, s02e09

Serial Kryminalny

Koncert

Włodek Pawlik Trio "America"

03:45 | TVP 2

Włodek Pawlik i jego zespół prezentują materiał z albumu "America". Płyta stanowi podsumowanie trzydziestoletniej, muzycznej drogi artysty, począwszy od momentu wyjazdu z Polski w 1984 roku na Zachód, na otrzymaniu nagrody Grammy w 2014 roku w Los Angeles kończąc. Oprócz typowo jazzowych kompozycji napisanych w różnym czasie krążek zawiera motywy z ważnych dla niego filmów, jak "Wrony" Doroty Kędzierzawskiej czy "Rewers" Borysa Lankosza. Wśród pozycji znajduje się też utwór "Królowa Chłodu" napisany przez Pawlika dla Teatru Telewizji. Ponadto po raz pierwszy muzyk nagrał jazzowe transkrypcje dzieł Fryderyka Chopina i Ignacego Jana Paderewskiego.(n)

Czas: 55 min

3:45

Włodek Pawlik Trio "America"

Koncert

Magazyn

Kryminalna siódemka

03:05 | TVP 3 Warszawa

W programie prezentowanych jest siedem najgłośniejszych spraw kryminalnych, które wstrząsnęły całą Polską. Widzowie zobaczą brawurowe akcje policji, zagadkowe procesy oraz widowiskowe pościgi.(n)

Czas: 20 min

3:05

Kryminalna siódemka

Magazyn

Magazyn Rolniczy

Wiadomości rolnicze

03:25 | TVP 3 Warszawa

Program adresowany do przedsiębiorców z branży rolniczej - hodowców, przetwórców i producentów rolnych. Zostaną w nim zaprezentowane nowoczesne rozwiązania dla rolników i hodowców. Nie zabraknie też informacji o dotacjach unijnych i programach pomocowych ani o kulturze i twórczości związanej z obszarami wiejskimi.(n)

Czas: 20 min

3:25

Wiadomości rolnicze

Magazyn Rolniczy

Program Publicystyczny

Echa dnia

03:45 | TVP 3 Warszawa

Gośćmi programu są politycy, przedstawiciele administracji państwowej, działacze samorządowi i reprezentanci środowisk gospodarczych. "Echa dnia" mają na celu wyjaśnienie widzowi, jakie mogą być skutki określonych zdarzeń, zjawisk społecznych czy ekonomicznych.(n)

Czas: 20 min

3:45

Echa dnia

Program Publicystyczny

Program Rozrywkowy

Tajemnice losu

03:20 | Polsat

Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.(n)

Czas: 80 min

3:20

Tajemnice losu

Program Rozrywkowy

Program Publicystyczny

Kropka nad i

03:00 | TVN 24

Monika Olejnik prowadzi rozmowy z najważniejszymi postaciami polskiej sceny politycznej. W konfrontacji z nimi odważnie porusza kontrowersyjne tematy.(n)

Czas: 20 min

3:00

Kropka nad i

Program Publicystyczny

Program Rozrywkowy

Szkło kontaktowe

03:20 | TVN 24

"Szkło kontaktowe" jest codziennym programem satyryczno-publicystycznym nadawanym na antenie TVN24. Prowadzący oraz zaproszony gość z przymrużeniem oka podsumowują miniony dzień w polskiej polityce. Konwencja pozwala na luźne komentarze i sporą dawkę humoru. Magazyn jest interaktywny, ponieważ w trakcie emisji widzowie mogą dzwonić lub pisać SMS-y, by podzielić się własnymi opiniami na temat bieżących wydarzeń. "Szkło kontaktowe" jest na antenie od 2005 r. Jego pomysłodawcą i jednym z gospodarzy programu był zmarły w 2017 r. Grzegorz Miecugow. Obecnie prowadzą go: Tomasz Sianecki, Wojciech Zimiński i Grzegorz Markowski. W magazynie regularnie występuje stałe grono komentatorów: Krzysztof Miecugow, Artur Andrus, Krzysztof Daukszewicz, Jerzy Iwaszkiewicz, Tomasz Jachimek, Marek Przybylik, Kamil Dąbrowa, Michał Kempa, Katarzyna Kwiatkowska, Henryk Sawka, a także Grzegorz Markowski i Wojciech Zimiński.(n)

Czas: 55 min

3:20

Szkło kontaktowe

Program Rozrywkowy
4

Cykl Dokumentalny

Notacje: Ks. prof. Jan Krucina. Przebaczamy i prosimy o przebaczenie

04:25 | TVP 1

Cykl prezentuje archiwalne materiały, zawierające opowieści zasłużonych dla Polski naukowców, artystów, społeczników oraz świadków historycznych wydarzeń. Każdy odcinek został poświęcony jednej wybitnej postaci, która opowiada o jednym epizodzie ze swojego życia. Zobaczymy m.in. sylwetki Jerzego Janickiego, Zbigniewa Kowalskiego, Teresy Bojarskiej, Augusta Kowalczyka, Tadeusza Sułowskiego, Ireny Zappe, Macieja Gutowskiego, Zygmunta Odrowąża-Zawadzkiego i Eugeniusza Cydzika.(n)

Czas: 15 min

4:25

Notacje: Ks. prof. Jan Krucina. Przebaczamy i prosimy o przebaczenie

Cykl Dokumentalny

Cykl Dokumentalny

Zakończenie programu

04:40 | TVP 1

Czas: 30 min

4:40

Zakończenie programu

Cykl Dokumentalny

Serial Komediowy

Rodzinka.pl: Emocjonalne zombie. s11e217

04:40 | TVP 2

Tomek kryje brata przed Paulą, chłopcy wymyślają wiarygodne alibi. Zosia wytyka Markowi jego wiek. Tymczasem po wspólnej kolacji Viola sugeruje Natalii, że Ludwik ją zdradza. Boska martwi się, że po wyprowadzce chłopców nie będzie miała o czym rozmawiać z mężem.(n)

Czas: 25 min

4:40

Rodzinka.pl: Emocjonalne zombie. s11e217

Serial Komediowy

Magazyn Rolniczy

Agrobiznes

04:05 | TVP 3 Warszawa

Program jest adresowany przede wszystkim do rolników. W każdym wydaniu pojawia się wiele praktycznych informacji i rad dotyczących hodowli zwierząt. Poznajemy również dużo użytecznych ciekawostek na temat uprawy różnych gatunków roślin. Autorzy programu starają się przekazywać aktualne wiadomości z branży rolno-spożywczej, a także dane o notowaniach giełdowych i prognozach cenowych. Widzowie znajdują tu ponadto informacje na temat krajowych i zagranicznych wydarzeń związanych z rolnictwem.(n)

Czas: 25 min

4:05

Agrobiznes

Magazyn Rolniczy

Program Informacyjny

Dziennik regionów

04:30 | TVP 3 Warszawa

"Dziennik regionów" jest głównym programem informacyjnym TVP3. Nadawany jest codziennie o godzinie 22.00. Prowadzący podsumowują w nim najważniejsze wydarzenia mijającego dnia z poszczególnych regionów kraju, a także zapowiadają tematy, które z pewnością podejmowane będą w dniu następnym. Prowadzącymi "Dziennik regionów" są doświadczeni dziennikarze od dawna współpracujący z telewizją publiczną: Urszula Boruch, Konrad Dudek, Sławomir Mokrzycki i Artur Kalicki. Przekazują oni zawsze najświeższe informacje dzięki współpracy z ośrodkami regionalnymi i ich reporterami, gotowymi w każdej chwili dotrzeć do każdego zakątka Polski, w którym dzieje się coś ważnego.(n)

Czas: 20 min

4:30

Dziennik regionów

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

04:50 | TVP 3 Warszawa

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 15 min

4:50

Pogoda

Program Informacyjny

Program Muzyczny

Disco Gramy

04:40 | Polsat

Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta "Mykee" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.(n)

Czas: 45 min

4:40

Disco Gramy

Program Muzyczny

Interaktywny Program Rozrywkowy

NOC Magii

04:30 | TVN

"Klub magii" to nocny interaktywny program rozrywkowy. Wróżki i wróżbici odpowiadają w nim na pytania zadawane przez telefonujących widzów a dotyczące ich przyszłości. Gospodarzami programu rozrywkowego "Klub magii" są uchodzący na najskuteczniejszych wróżbici i magowie, a także posiadające bogate doświadczenie zawodowe wróżki. Prowadzący zajmują się wróżeniem, jasnowidzeniem, stawiają tarota i horoskopy. Czekają oni na telefony widzów, by móc rozwiązać dręczące ich problemy. Do programu rozrywkowego "Klub magii" po poradę może się zgłosić każdy. Wróżki i wróżbici odpowiadają na pytania dotyczące miłości, finansów i innych ważnych spraw życiowych.(n)

Czas: 60 min

4:30

NOC Magii

Interaktywny Program Rozrywkowy

Magazyn Informacyjny

Polska i świat

04:15 | TVN 24

Codzienny autorski program, który podsumowuje najważniejsze wydarzenia z kraju i z zagranicy. Dziennikarze poruszają sprawy budzące szczególne zainteresowanie wśród polskich obywateli.(n)

Czas: 50 min

4:15

Polska i świat

Magazyn Informacyjny
5

Telenowela

Przysięga

05:10 | TVP 1

Cemre zamyka nieprzytomną Cavidan w fabryce. Udaje przed Yoncą, że zmieniła plany wobec porwanej. Emir dostaje wiadomość z telefonu matki, że wyjechała ona za granicę. Reyhan wciąż źle znosi ciążę. Narin orientuje się, że zgubiła zegarek w domu Kemala.(n)

Czas: 50 min

5:10

Przysięga

Telenowela

Serial Komediowy

Zakończenie programu

05:05 | TVP 2

Czas: 10 min

5:05

Zakończenie programu

Serial Komediowy

Magazyn

Cafe piosenka: Robert Chojnacki

05:15 | TVP 2

Ryszard Makowski rozmawia z gośćmi ze świata artystycznego, piosenkarzami, śpiewającymi aktorami i muzykami. Prezentuje też ich utwory.(n)

Czas: 30 min

5:15

Cafe piosenka: Robert Chojnacki

Magazyn

Serial Obyczajowy

Doktor Kleist - lekarz rodzinny: Najważniejsza jest miłość

05:45 | TVP 2

Personel przychodni jest oskarżony o namawianie pacjentek do przerywania ciąży. Te oszczerstwa mogą wszystkim bardzo zaszkodzić. Wyjaśnieniem tej kwestii zajmuje się Izba Lekarska, a cały zespół walczy o zachowanie dobrego imienia. Sprawa ma pomyślny finał. Wszyscy spotykają się na przyjęciu, by uczcić dobrą wiadomość. Kleist prosi Tanję o rękę. Jan ma zostać zatrudniony w placówce, ale okazuje się, że został przyjęty na kurs ratownika medycznego, o czym zawsze marzył.(n)

Czas: 60 min

5:45

Doktor Kleist - lekarz rodzinny: Najważniejsza jest miłość

Serial Obyczajowy

Magazyn Kulinarny

Rączka gotuje

05:05 | TVP 3 Warszawa

Kucharz Remigiusz Rączka w śląskiej gwarze zaprasza do wspólnego gotowania. Każdy odcinek realizowany jest w innym ciekawym miejscu.(n)

Czas: 30 min

5:05

Rączka gotuje

Magazyn Kulinarny

Magazyn

Coś dla ciebie

05:35 | TVP 3 Warszawa

Realizatorzy prezentują osoby, które angażują się w pomoc chorym, bezrobotnym i opuszczonym. Wśród bohaterów cyklu znajdą się m.in. pracownicy hospicjum oraz członkowie zakonów kontemplacyjnych.(n)

Czas: 20 min

5:35

Coś dla ciebie

Magazyn

Magazyn

Zakończenie programu

05:55 | TVP 3 Warszawa

Czas: 10 min

5:55

Zakończenie programu

Magazyn

Magazyn Reklamowy

Telezakupy TV Okazje

05:25 | Polsat

Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.(n)

Czas: 35 min

5:25

Telezakupy TV Okazje

Magazyn Reklamowy

Magazyn Reporterów

Uwaga!

05:30 | TVN

Ryszard Cebula, Tomasz Kubat i Zbigniew Łuczyński powracają, by każdego wieczora prezentować widzom ważne, poruszające reportaże. W okresie pandemii dziennikarze odpowiadali na zgłoszenia osób, które miały problem z pozyskaniem świadczeń od ZUS-u czy opiekunów niepełnosprawnych dzieci, pozostawionych bez pieniędzy oraz terapeutów. Dodatkowym problemem, spowodowanym przez izolację, był wzrost przemocy domowej. Nowością w ostatnim okresie pozostawał segment "Uwaga! Koronawirus" - specjalny, codzienny raport, w którym reporterzy rozmawiali z ekspertami, dementowali fałszywe doniesienia, a także dawali widzom rady, jak dbać o siebie i bliskich. Obecna sytuacja nie przesłoniła jednak innych, równie dramatycznych tematów.(n)

Czas: 15 min

5:30

Uwaga!

Magazyn Reporterów

Telezakupy

Mango

05:45 | TVN

W programie prezentowane są różnorodne produkty. Po zapoznaniu się z ofertą widzowie mogą telefonicznie zamówić wybrane towary.(n)

Czas: 75 min

5:45

Mango

Telezakupy

Magazyn Ogrodniczy

Maja w ogrodzie

05:05 | TVN 24

Maja Popielarska podpowiada, jak najlepiej organizować sobie pracę w ogrodzie w zależności od pory roku. Prowadząca prezentuje ciekawe odmiany roślin i nowe sprzęty na rynku, pomocne podczas projektowania obszarów zieleni. Ponieważ nie wszyscy mogą cieszyć się własnym ogródkiem, autorzy pokazują, jak dzięki roślinom doniczkowym, ziołom i kwiatom zagospodarować przestrzeń w mieszkaniu czy na balkonie.(n)

Czas: 20 min

5:05

Maja w ogrodzie

Magazyn Ogrodniczy

Magazyn Ogrodniczy

Akademia ogrodnika

05:25 | TVN 24

Twórcy programu w zwięzły i przystępny sposób omawiają zagadnienia związane z ogrodnictwem. Każdy odcinek jest poświęcony jednemu tematowi. Dowiemy się między innymi, jak należy dbać o krzewy, jak przygotować się do wiosennych porządków w ogrodzie oraz które środki owadobójcze są najmniej szkodliwe dla otoczenia.(n)

Czas: 5 min

5:25

Akademia ogrodnika

Magazyn Ogrodniczy

Program Informacyjny

Fakty po Faktach

05:30 | TVN 24

Program informacyjny autorstwa prowadzących główne wydanie "Faktów". Ciekawe rozmowy dziennikarzy z ważnymi gośćmi, którzy komentują najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata.(n)

Czas: 25 min

5:30

Fakty po Faktach

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Powitanie poranka

05:55 | TVN 24

Program rozpoczynający dzień, a w nim: serwisy informacyjne, prognoza pogody i przeglądy prasy emitowane są co piętnaście minut. Gospodarzami programu są Anita Werner lub Jakub Porada.(n)

Czas: 5 min

5:55

Powitanie poranka

Program Informacyjny
6

Serial Obyczajowy

Elif

06:00 | TVP 1

Parla wyobraża sobie dzień ślubu z Keremem. Chłopak natomiast jest przybity tym, że będzie musiał zapomnieć o Süreyyi. Parla wciąż wykorzystuje jego gotowość do pomocy. Süreyya jedzie do szpitala i jest świadkiem czułej sceny między nimi. Wierzy, że Kerem kocha Parlę i jest zdruzgotana. Na korytarzu spotyka ukochanego. Chłopak mówi jej o specjaliście w Stanach, który być może wyleczy Parlę. Jego entuzjazm i nadzieja utwierdzają dziewczynę, że kocha on Parlę. Leman dowiaduje się od Alev o zabójstwie w dzielnicy. Şafak mówi jej, że ofiarą był Veysel. Tülay i Inci nie mogą pogodzić się ze śmiercią mężczyzny.(n)

Czas: 60 min

6:00

Elif

Serial Obyczajowy

Talk Show

Anna Dymna - spotkajmy się: Katarzyna Kozikowska

06:45 | TVP 2

"Anna Dymna - spotkajmy się" jest autorskim programem znanej aktorki i działaczki społecznej. W każdym wydaniu Anna Dymna rozmawia z osobami niepełnosprawnymi. Opowiadają oni o swoim życiu i codziennym zmaganiu z chorobą. Poza tym artystka porusza tematy związane ze sprawami osobistymi dotyczącymi każdego człowieka, takimi jak miłość, akceptacja, samotność, szczęście, wiara i nadzieja. Ideą przyświecającą programowi "Anna Dymna - spotkajmy się" jest zbliżenie dwóch światów: osób zdrowych i niepełnosprawnych. Gospodyni programu próbuje przełamać społeczne stereotypy dotyczące niektórych chorób, np. epilepsji, schizofrenii, a także uczulić widzów na cierpienie osób nimi dotkniętych. Program "Anna Dymna - spotkajmy się" gości w TVP2 już od 2003 roku. W tym samym czasie jego gospodyni, znana powszechnie ze swojej działalności społecznej i charytatywnej, założyła Fundację Anny Dymnej "Mimo Wszystko". Mająca początkowo zasięg regionalny krakowska organizacja stała się stopniowo prężnie działającą instytucją pomagającą osobom niepełnosprawnym w całej Polsce.(n)

Czas: 35 min

6:45

Anna Dymna - spotkajmy się: Katarzyna Kozikowska

Talk Show

Magazyn Reporterów

Telekurier

06:05 | TVP 3 Warszawa

Magazyn reporterów ośrodków regionalnych TVP ukazuje sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje, ludzkie dramaty i sukcesy. W każdym wydaniu widzowie zobaczą relację na żywo lub krótki reportaż z kraju. Przedstawiany problem komentuje zaproszony do studia ekspert. Program prowadzą Dariusz Nowakowski i Ewa Siwicka.(n)

Czas: 25 min

6:05

Telekurier

Magazyn Reporterów

Cykl Felietonów

Policzmy się dla Polski

06:30 | TVP 3 Warszawa

Raz na dziesięć lat w Polsce i we wszystkich krajach Unii Europejskiej organizowany jest Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. W tym roku zostanie przeprowadzony między 1 kwietnia a 30 czerwca. Program stanowi kompendium wiedzy o tym przedsięwzięciu i pozwala na poznanie obrazu współczesnego społeczeństwa jeszcze przed opublikowaniem wyników.(n)

Czas: 5 min

6:30

Policzmy się dla Polski

Cykl Felietonów

Magazyn Rolniczy

Wiadomości rolnicze

06:35 | TVP 3 Warszawa

Program adresowany do przedsiębiorców z branży rolniczej - hodowców, przetwórców i producentów rolnych. Zostaną w nim zaprezentowane nowoczesne rozwiązania dla rolników i hodowców. Nie zabraknie też informacji o dotacjach unijnych i programach pomocowych ani o kulturze i twórczości związanej z obszarami wiejskimi.(n)

Czas: 25 min

6:35

Wiadomości rolnicze

Magazyn Rolniczy

Program Informacyjny

Nowy dzień

06:00 | Polsat

Program informacyjny "Nowy dzień z Polsat News" emitowany jest w paśmie porannym. Przedstawia najświeższe wiadomości polityczne, gospodarcze, społeczne i sportowe. "Nowy dzień z Polsat News" prowadzą Joanna Górska, Beata Cholewińska, Joanna Racewicz, Michał Giersz i Mariusz Abramowicz. Przekazują oni widzom najnowsze informacje z kraju i ze świata oraz prognozę pogody, a także prowadzą przegląd prasy i rozmawiają z zaproszonymi do studia politykami. Dodatkowo gospodarze programu informacyjnego "Nowy dzień z Polsat News" przedstawiają wiadomości ze świata show-biznesu, bazując na doniesieniach z najważniejszych krajowych i zagranicznych portali internetowych. W programie nie zabraknie także rozmów z gwiazdami. Podczas trwania programu informacyjnego "Nowy dzień z Polsat News" widzowie mogą przesyłać na specjalne konto e-mailowe swoje komentarze i opinie. Najciekawsze z nich prezentowane są na antenie.(n)

Czas: 160 min

6:00

Nowy dzień

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Biznes

06:00 | TVN 24

Wybór najciekawszych wiadomości o tematyce politycznej, społecznej i gospodarczej z Polski i ze świata, zebranych przez reporterów stacji.(n)

Czas: 90 min

6:00

Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Biznes

Program Informacyjny
7

Program Religijny

Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze

07:00 | TVP 1

Transmisja mszy świętej odprawianej z Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze.(n)

Czas: 30 min

7:00

Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze

Program Religijny

Magazyn Religijny

Agape

07:30 | TVP 1

Magazyn telewizyjny powstaje przy współpracy dziennikarzy oddziałów regionalnych pod opieką merytoryczną Redakcji Katolickiej TVP. Prezentuje on bieżące wydarzenia religijne i inicjatywy środowisk związanych z Kościołem Katolickim w całej Polsce.(n)

Czas: 30 min

7:30

Agape

Magazyn Religijny

Teleturniej

Familiada

07:20 | TVP 2

"Familiada" to znany i chętnie oglądany polski teleturniej, który na antenie telewizyjnej Dwójki gości od września 1994 roku. Niezmiennie gospodarzem programu pozostaje aktor Karol Strasburger. Show emitowany jest o stałej porze w soboty, niedziele i święta. W "Familiadzie" biorą udział dwie pięcioosobowe drużyny. Najczęściej każdy z zespołów tworzą członkowie jednej rodziny. Zawodnicy odpowiadają na pytania, które zadano wcześniej grupie próbnej składającej się ze stu osób. Najwyżej punktowane są odpowiedzi zgodne z tymi, których udzielili ankietowani. Do finału wchodzi ta drużyna, która jako pierwsza zgromadzi na swoim koncie co najmniej 300 punktów. W finale programu "Familiada" biorą udział dwie osoby ze zwycięskiej drużyny. Zostają one wcześniej wyznaczone przez głowę rodziny. Podczas gdy pierwsza z osób odpowiada na pytania, druga słucha muzyki, by nie mogła śledzić przebiegu gry. Aby drużyna wygrała, zawodnicy muszą zgromadzić za swoje odpowiedzi 200 punktów. Do zdobycia w każdym programie jest około 15 tysięcy zł.(n)

Czas: 35 min

7:20

Familiada

Teleturniej

Magazyn

Pytanie na śniadanie

07:55 | TVP 2

"Pytanie na śniadanie" to poranny program skierowany do wszystkich tych, którzy chcą być na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami. To również porcja pozytywnej energii na cały dzień. Telewizja śniadaniowa gości na antenie TVP2 sześć razy w tygodniu - w dni powszednie startuje o godzinie 8:00, a w soboty o 7:30. W każdym wydaniu znajdują się najciekawsze i najbardziej aktualne informacje z różnych dziedzin: od sportu i kultury, przez nowinki ze świata show-biznesu, aż po doniesienia naukowe. Widzowie "Pytania na śniadanie" zapoznają się ze szczegółami najważniejszych festiwali, premier i konkursów obejmujących branżę muzyczną, filmową, wydawniczą i telewizyjną, odkryją kulisy akcji charytatywnych i nowatorskich projektów. Mają możliwość obejrzenia wywiadów z uczestnikami i laureatami omawianych zdarzeń. Zaproszenia do studia "Pytania na śniadanie" otrzymują m.in. celebryci, badacze, artyści, sportowcy o uznanej pozycji, a także utalentowani debiutanci - wszyscy, którzy mają na swoim koncie ważne dokonania, którymi mogą się podzielić. "Pytanie na śniadanie" promuje pozytywne wartości, rozbudza ciekawość świata, bawiąc uczy, a przez informacje z dziedziny sportu i garść porad z dziedziny żywienia i diety, zachęca do aktywnego i zdrowego stylu życia. Szeroki dobór tematów sprawia, że program zainteresuje odbiorców w różnym wieku.(n)

Czas: 200 min

7:55

Pytanie na śniadanie

Magazyn

Program Informacyjny

Warszawski dzień

07:00 | TVP 3 Warszawa

Czas: 29 min

7:00

Warszawski dzień

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Warszawski dzień

07:29 | TVP 3 Warszawa

Czas: 31 min

7:29

Warszawski dzień

Program Informacyjny

Program Rozrywkowy

Kuchenne rewolucje: Racibórz, Cinamon. s02e03

07:00 | TVN

Młoda para, Agnieszka i Marcin, otworzyła małą knajpkę w Raciborzu. Agnieszka wcześniej pracowała w kilku warszawskich lokalach, ma zatem doświadczenie niezbędne w pracy restauratora. Mimo to pomysł na biznes okazał się klapą. Lokal popadł w problemy finansowe i trzeba było zwolnić część personelu. Mimo pomocy swoich mam, właściciele nie radzą sobie najlepiej, dlatego zwrócili się do Magdy Gessler.(n)

Czas: 60 min

7:00

Kuchenne rewolucje: Racibórz, Cinamon. s02e03

Program Rozrywkowy

Program Publicystyczny

Rozmowa Piaseckiego

07:30 | TVN 24

Zaproszeni do studia goście udzielają krótkich wywiadów, podczas których komentują aktualne wydarzenia w kraju i za granicą. Program prowadzi Konrad Piasecki.(n)

Czas: 15 min

7:30

Rozmowa Piaseckiego

Program Publicystyczny

Program Informacyjny

Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Biznes

07:45 | TVN 24

Wybór najciekawszych wiadomości o tematyce politycznej, społecznej i gospodarczej z Polski i ze świata, zebranych przez reporterów stacji.(n)

Czas: 15 min

7:45

Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Biznes

Program Informacyjny
8

Program Informacyjny

Wiadomości

08:00 | TVP 1

Główny serwis informacyjny TVP i TVP Polonia, "Wiadomości", jest nadawany od 18 listopada 1989 roku. Zastąpił kojarzony z minionym ustrojem PRL "Dziennik Telewizyjny". Od wielu lat "Wiadomości" utrzymują się w czołówce programów najchętniej oglądanych przez widzów. Zespół reporterów codziennie przekazuje widzom najważniejsze aktualności z kraju i ze świata. Dziennikarze z ekipy "Wiadomości" są obecni wszędzie tam, gdzie rozgrywają się przełomowe i ważne wydarzenia polityczne, społeczne, gospodarcze czy kulturalne. W formie kilkuminutowych materiałów relacjonują kulisy nierzadko brutalnych konfliktów zbrojnych. Docierają do ofiar kataklizmów w różnych częściach świata. Angażują także widzów w pomoc osobom chorym, wykluczonym i innym potrzebującym. W wyjątkowych okolicznościach dane wydanie programu może mieć charakter specjalny. Jest wówczas w całości poświęcone jednemu wiodącemu tematowi. "Wiadomości" były ważnym etapem w rozwoju kariery wielu innych polskich dziennikarzy. Prezenterzy i inni pracownicy ekipy programu, uznawani za twarze stacji TVP, byli wielokrotnie nagradzani za swój profesjonalizm. Głosami widzów statuetki Wiktorów otrzymali m.in. Tomasz Lis, Waldemar Milewicz, Jolanta Pieńkowska, Piotr Kraśko i Krzysztof Ziemiec.(n)

Czas: 10 min

8:00

Wiadomości

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

08:10 | TVP 1

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 5 min

8:10

Pogoda

Program Informacyjny

Program Publicystyczny

Kwadrans polityczny

08:15 | TVP 1

Prowadzący dyskutuje z ekspertami o bieżących wydarzeniach politycznych w Polsce i na świecie. Gośćmi w studiu są ekonomiści, publicyści i przedstawiciele różnych partii, którzy starają się wyjaśnić i podsumować aktualną sytuację.(n)

Czas: 20 min

8:15

Kwadrans polityczny

Program Publicystyczny

Serial Obyczajowy

Ranczo : Miedź brzęcząca. s03e36

08:35 | TVP 1

Zainspirowany przez Dudę wikary postanawia uruchomić w nieczynnym wilkowyjskim studiu radio religijne. Do współpracy namawia Klaudię, która ma pełnić funkcję spikerki. Ksiądz i wójt proponują prowadzenie audycji poloniście Witebskiemu. Tymczasem wikary piętnuje z ambony zachowanie Lucy. Surowość księdza oburza parafian i za dziewczyną solidarnie ujmuje się cała wieś, z Michałową na czele. Ta ostatnia gotowa jest nawet zrezygnować z pracy. Proboszcz jednak nie zgadza się na jej odejście, uznając całe zajście za akt chrześcijańskiego miłosierdzia. Kao wyjeżdża z Wilkowyj.(n)

Czas: 60 min

8:35

Ranczo : Miedź brzęcząca. s03e36

Serial Obyczajowy

Magazyn

Prosto z Radomia

08:00 | TVP 3 Warszawa

Prowadzony przez Natalię Karcz-Kaczkowską magazyn o sprawach istotnych dla mieszkańców Radomia i okolic. Dziennikarka będzie łączyła się z nowym radomskim studiem. W każdym odcinku będzie poruszała dwa zagadnienia. Jej gośćmi będą: samorządowcy, politycy, aktywiści oraz przedstawiciele instytucji kultury.(n)

Czas: 51 min

8:00

Prosto z Radomia

Magazyn

Program Informacyjny

Warszawski dzień

08:51 | TVP 3 Warszawa

Czas: 9 min

8:51

Warszawski dzień

Program Informacyjny

Serial Fabularno Dokumentalny

Malanowski i partnerzy. s01e56

08:40 | Polsat

Do biura Malanowskiego zgłasza się menadżerka znanej piosenkarki Kasi Novy. Gwiazda ma nie tylko rzesze fanów, lecz także wrogów. Po nieudanym zamachu na zdrowie artystki jej asystentka prosi detektywów o zapewnienie ochrony celebrytce. Od tej pory Marek Krupski towarzyszy Kasi na każdym kroku. Wkrótce śledczy znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie.(n)

Czas: 30 min

8:40

Malanowski i partnerzy. s01e56

Serial Fabularno Dokumentalny

Magazyn

Dzień Dobry TVN

08:00 | TVN

Program jest emitowany już od piętnastu lat. Z tej okazji widzowie zobaczą specjalny urodzinowy odcinek - pierwszy po wakacjach. Twórcy przygotowali wiele nowości i niespodzianek. Jedną z nich jest cykl "Raz, dwa, trzy, piękna TY", poświęcony metamorfozom wyglądu kobiet oraz mężczyzn, z wykorzystaniem ubrań czy kosmetyków należących do uczestników projektu. Kolejny segment, "Sama to ogarniesz", zawiera rady dotyczące szybkich, tanich sposobów na zwalczenie drobnych domowych usterek. Jak się okazuje, nie każda awaria wymaga wezwania specjalisty. Zaproszeni do studia eksperci dadzą widzom cenne wskazówki, jak dokonać prostych napraw, a także przygotować ozdoby czy zaaranżować przestrzeń. Twórcy przygotowali też nowe odsłony znanych cykli. O przyjazną atmosferę, odpowiednią dawkę humoru i dobrej energii zadbają Dorota Wellman, Marcin Prokop, Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik, Filip Chajzer, Małgorzata Ohme, Paulina Krupińska, Damian Michałowski, Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak.(n)

Czas: 215 min

8:00

Dzień Dobry TVN

Magazyn

Program Informacyjny

Serwis informacyjny, Prognoza pogody

08:00 | TVN 24

Wybór najciekawszych wiadomości o tematyce politycznej, społecznej i gospodarczej z Polski i ze świata, zebranych przez reporterów stacji.(n)

Czas: 120 min

8:00

Serwis informacyjny, Prognoza pogody

Program Informacyjny
9

Serial Kryminalny

Komisarz Alex : Mężczyzna, który patrzy. s06e72

09:35 | TVP 1

Pewna kobieta traci życie w wypadku samochodowym. Funkcjonariusze ustalają, że była ona prześladowana od miesięcy przez tajemniczego mężczyznę, który nie tylko nękał ją telefonami, ale też włamał się do jej mieszkania i ukradł osobiste rzeczy. Wkrótce Orlicz i jego współpracownicy dowiadują się, że psychopata dręczy też inną kobietę. Uratowana z pożaru nieznajoma zeznaje, że obcy mężczyzna szantażował ją przez telefon. Próby namierzenia go kończą się jednak fiaskiem, a śledztwo utyka w martwym punkcie. W końcu Orliczowi, z pomocą Aleksa, udaje się jednak wpaść na pewien trop. Ślady prowadzą łódzkich policjantów na miejski bazarek, na którym pracuje pewien czterdziestolatek...(n)

Czas: 60 min

9:35

Komisarz Alex : Mężczyzna, który patrzy. s06e72

Serial Kryminalny

Program Informacyjny

Co niesie dzień

09:00 | TVP 3 Warszawa

"Co niesie dzień" jest porannym programem informacyjnym TVP 3. W każdym jego wydaniu widzowie mają okazję zapoznać się z najważniejszymi aktualnymi wiadomościami ze wszystkich regionów kraju, a także dowiedzieć się, jakie wydarzenia czekają nas w ciągu dnia. W programie prezentowane są zarówno materiały reporterskie, jak i prowadzone na żywo rozmowy z dziennikarzami z regionalnych ośrodków TVP. Do studia programu "Co niesie dzień" prowadzący zapraszają także gości - bohaterów, świadków oraz komentatorów prezentowanych wydarzeń czy zapowiadanych materiałów interwencyjnych. Dziennikarze przygotowujący magazyn przeprowadzają dodatkowo przegląd regionalnych i ogólnopolskich portali internetowych, a także najciekawszych artykułów z polskich mediów. "Co niesie dzień" emitowany jest od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00, 10.00 i 12.45.(n)

Czas: 10 min

9:00

Co niesie dzień

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

09:10 | TVP 3 Warszawa

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 5 min

9:10

Pogoda

Program Informacyjny

Cykl Reportaży

Powrót do przeszłości: Pani pozna Pana

09:15 | TVP 3 Warszawa

W PRL-u najbardziej pożądanym kandydatem na męża był bogaty pan, legitymujący się zachodnim paszportem. W latach 80. biura matrymonialne przeżywały oblężenie poszukujących swej drugiej połowy.(n)

Czas: 15 min

9:15

Powrót do przeszłości: Pani pozna Pana

Cykl Reportaży

Magazyn Kulinarny

Okrasa łamie przepisy: Konfitura z zielonych orzechów

09:30 | TVP 3 Warszawa

Karol zaprezentuje oryginalny i rzadki przysmak - konfiturę z zielonych orzechów. Powstaje ona z niedojrzałych, zielonych orzechów włoskich zbieranych na przełomie czerwca i lipca. Samo przygotowanie trwa około ośmiu dni, ale by nadawała się do spożycia, potrzeba jeszcze nawet kilku lat macerowania. O technice przyrządzania konfitury opowie specjalista. Karol natomiast ugotuje wyborne potrawy z jej dodatkiem. Będą comberki jagnięce w salsie z rukoli i konfitury z zielonych orzechów, lody z kawą zbożową oraz placki z ziemniaków i sera z orzechową konfiturą.(n)

Czas: 30 min

9:30

Okrasa łamie przepisy: Konfitura z zielonych orzechów

Magazyn Kulinarny

Serial Fabularno Dokumentalny

Malanowski i partnerzy. s01e57

09:10 | Polsat

Iwona Ratajczak jest przerażona tym, że ktoś włamał się do pokoju jej córki. Obawia się, że może to być były mąż, który pragnie odzyskać kontrolę nad dzieckiem. Obserwując dziewczynkę, detektywi wpadają na trop mężczyzny, który robi jej ukradkiem zdjęcia. Okazuje się, że gra toczy się o naprawdę wysoką stawkę...(n)

Czas: 30 min

9:10

Malanowski i partnerzy. s01e57

Serial Fabularno Dokumentalny

Serial Paradokumentalny

Sekrety rodziny

09:40 | Polsat

Dariusz Mietras jest właścicielem dobrze prosperującej firmy, która specjalizuje się w produkcji systemów grzewczych. Mężczyzna wiąże wielkie nadzieje z projektem opracowanym przez jego syna i bratanka. Dla autorów, Kuby i Adama, to także szansa na stypendium w Mediolanie i świetlaną przyszłość. Wkrótce okazuje się, że dzień przed prezentacją przed komisją ów projekt znika bez śladu. Zdesperowany Dariusz postanawia odnaleźć go w ciągu doby. Tak odkrywa prawdę o swoich krewnych.(n)

Czas: 60 min

9:40

Sekrety rodziny

Serial Paradokumentalny
10

Serial Kryminalny

Ojciec Mateusz : Sparring. s19e244

10:35 | TVP 1

Zostaje zamordowany trener Zygmunt Bilski (Roman Bugaj), pracownik miejscowego klubu sztuk walki. Recepcjonistka, która znalazła ciało, mówi policjantom, że poprzedniego dnia mężczyzna walczył z Igorem Stępniem (Michał Włodarczyk). Chłopak uderzał wyjątkowo agresywnie. Dopiero po interwencja swojego ojca, Romualda (Artur Krajewski), uspokoił się nieco i zaprzestał ciosów. Wkrótce policjantom udaje się ustalić, że Igor jest dzieckiem pochodzącym z gwałtu, a jego biologicznym ojcem był Bilski, który spędził w więzieniu osiem lat. Ponieważ oznacza to, że chłopak miał motyw, by zabić trenera, trafia do aresztu. Nadal nie przyznaje się jednak do winy. Swoje zeznania na komendzie składa była pracownica klubu, Anna Surmacz (Barbara Garstka). Kobieta jest nerwowa i nie chce powiedzieć, dlaczego odeszła z pracy. W śledztwie postanawia pomóc ksiądz Mateusz. Tymczasem Pluskwa znajduje w gazecie artykuł o grasującym w Sandomierzu bandycie, który napada na samotne kobiety. Proponuje Natalii, że pokaże jej, jak uporać się z napastnikiem.(n)

Czas: 50 min

10:35

Ojciec Mateusz : Sparring. s19e244

Serial Kryminalny

Serial Obyczajowy

Wymarzona miłość

10:00 | TVP 3 Warszawa

"Wymarzona miłość" to doceniona przez widzów i przedstawicieli branży telewizyjnej produkcja, której akcja rozgrywa się we współczesnej Turcji. Występująca w roli głównej piękna Demet Özdemir otrzymała za tę kreację m.in. libańską nagrodę Murex d'Or. Polscy widzowie mogli oglądać aktorkę w serialu historycznym "Imperium miłości". Na ekranie partneruje jej Can Yaman, również laureat nagrody Murex d'Or. Piękna Sanem Aydin, główna bohaterka "Wymarzonej miłości", dorabia w sklepiku ojca i marzy, że zostanie słynną pisarką i zamieszka na Galapagos. Rodzice jednak stawiają córce ultimatum: albo znajdzie sobie dobrze płatną pracę, albo wyjdzie za mąż za wybranego przez nich kandydata. Zdesperowana Sanem zdobywa posadę w agencji reklamowej, w której pracuje jej siostra. Tam poznaje przystojnego syna właściciela firmy, artystę Cana Divita.(n)

Czas: 55 min

10:00

Wymarzona miłość

Serial Obyczajowy

Magazyn

Astronarium: Proxima b i Trappist-1

10:55 | TVP 3 Warszawa

Proxima b i Trappist-1 to dwa wielkie odkrycia, które wywołały niemałą sensację. Są to planety, na których istnieje możliwość rozwoju życia. Twórcy pokażą, co łączy oba te odkrycia i spróbują ustalić, czy faktycznie można tam odnaleźć żywe istoty.(n)

Czas: 30 min

10:55

Astronarium: Proxima b i Trappist-1

Magazyn

Serial Paradokumentalny

Dlaczego ja?. s09e384

10:40 | Polsat

Zaginął Robert Kranc, partner Joanny Marciniak. Ani Bartosz, jej syn z pierwszego małżeństwa, ani matka i najlepszy przyjaciel mężczyzny Piotr nie znają jego miejsca pobytu. Joanna, nie zważając na działania prowadzone przez policję, rozpoczyna poszukiwania ukochanego na własną rękę. Odkrywa, że miał ogromne długi i ścigają go wierzyciele. Tymczasem policja znajduje samochód Roberta na dnie Wisły, a jego telefon - porzucony w parku. Joanna jest zrozpaczona. Dopiero podsłuchana przez nią kłótnia Bartosza i jego dziewczyny sprawia, że poznaje prawdę o zaginięciu partnera.(n)

Czas: 60 min

10:40

Dlaczego ja?. s09e384

Serial Paradokumentalny

Program Informacyjny

Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Biznes

10:00 | TVN 24

Wybór najciekawszych wiadomości o tematyce politycznej, społecznej i gospodarczej z Polski i ze świata, zebranych przez reporterów stacji.(n)

Czas: 300 min

10:00

Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Biznes

Program Informacyjny
11

Serial Paradokumentalny

Kasta: Podejrzana klinika

11:25 | TVP 1

Bohaterami serialu są ofiary wymiaru sprawiedliwości, którym wyroki niekompetentnych czy stronniczych sędziów zrujnowały życie. W zderzeniu z tą machiną nie mieli szans. Każda z prezentowanych historii mogła wydarzyć się naprawdę. Twórcy serii poruszają problemy, które trawią polskie sądownictwo: brak bezstronności, przewlekłość postępowania, dowolność w uznawaniu dowodów, ignorowanie świadków, niejasne powiązania sędziów czy krycie swoich bliskich, znajomych i kolegów po fachu.(n)

Czas: 35 min

11:25

Kasta: Podejrzana klinika

Serial Paradokumentalny

Cykl Felietonów

Policzmy się dla Polski

11:15 | TVP 2

Raz na dziesięć lat w Polsce i we wszystkich krajach Unii Europejskiej organizowany jest Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. W tym roku zostanie przeprowadzony między 1 kwietnia a 30 czerwca. Program stanowi kompendium wiedzy o tym przedsięwzięciu i pozwala na poznanie obrazu współczesnego społeczeństwa jeszcze przed opublikowaniem wyników.(n)

Czas: 10 min

11:15

Policzmy się dla Polski

Cykl Felietonów

Magazyn Poradnikowy

Zacznij od nowa

11:25 | TVP 2

Specjaliści z zakresu kosmetologii, mody i urody przeprowadzą niezwykłe metamorfozy. Biorą pod swoje skrzydła ludzi, którzy z różnych powodów nie akceptują swojego wyglądu. Dzięki nim uczestnicy programu zyskają szansę, by uwierzyć w siebie i rozpocząć nowy rozdział w swoim życiu. Eksperci dobiorą odpowiednie zabiegi, by pomóc im w rozprawieniu się z kompleksami. Za każdym z uczestników stoi wzruszająca, pełna życiowych zakrętów historia. Prowadzą Kalina Ben Sira i Marzena Rogalska.(n)

Czas: 30 min

11:25

Zacznij od nowa

Magazyn Poradnikowy

Serial Obyczajowy

Barwy szczęścia

11:55 | TVP 2

Michalina zapewnia Witka, że nie jest uzależniona. Twierdzi, że marihuana pomaga jej na ból głowy. Ich rozmowę przerywa Marek. W domu Złoty robi synowi awanturę. Nie podoba mu się, że nastolatek spotyka się z sąsiadką, która nie stroni od używek. Iwona próbuje uspokoić partnera, ponieważ niebawem mają zjawić się goście zaproszeni na parapetówkę. Dylska, która przyszła do Oliwki na manicure, proponuje jej wynajęcie mieszkania po okazyjnej cenie. Zbrowska postanawia wyprowadzić się od Kajtka i jego matki. Darek i Józek z pomocą Natalii składają ofertę przetargową na odbudowę stadionu. Wilk próbuje ustalić, jaką ma konkurencję. Niebawem piłkarza odwiedza Urszula z Julcią. Sportowiec cieszy się ze spotkania z córką. Tymczasem Janicki dowiaduje się od Zwoleńskiej, że odzyskał paszport i może lecieć do Singapuru.(n)

Czas: 30 min

11:55

Barwy szczęścia

Serial Obyczajowy

Cykl Felietonów

Policzmy się dla Polski

11:25 | TVP 3 Warszawa

Raz na dziesięć lat w Polsce i we wszystkich krajach Unii Europejskiej organizowany jest Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. W tym roku zostanie przeprowadzony między 1 kwietnia a 30 czerwca. Program stanowi kompendium wiedzy o tym przedsięwzięciu i pozwala na poznanie obrazu współczesnego społeczeństwa jeszcze przed opublikowaniem wyników.(n)

Czas: 10 min

11:25

Policzmy się dla Polski

Cykl Felietonów

Magazyn Rolniczy

Wiadomości rolnicze

11:35 | TVP 3 Warszawa

Program adresowany do przedsiębiorców z branży rolniczej - hodowców, przetwórców i producentów rolnych. Zostaną w nim zaprezentowane nowoczesne rozwiązania dla rolników i hodowców. Nie zabraknie też informacji o dotacjach unijnych i programach pomocowych ani o kulturze i twórczości związanej z obszarami wiejskimi.(n)

Czas: 40 min

11:35

Wiadomości rolnicze

Magazyn Rolniczy

Serial Paradokumentalny

Gliniarze

11:40 | Polsat

Policja otrzymuje anonimowe zgłoszenie o gwałcie na nieprzytomnej kobiecie. Wkrótce funkcjonariusze odkrywają, że ofiara była na spotkaniu ze swoim kochankiem, który tuż po schadzce zniknął. Okazuje się również, że mąż poszkodowanej od dawna się nad nią znęcał. W toku śledztwa wychodzi na jaw, że kobieta miała swojego wroga. Tymczasem mąż Agnieszki jest w ciężkim stanie, a policjantka czuwa przy nim w szpitalu. Kiedy stan Norberta ulega poprawie, nagle wydarza się nieszczęście.(n)

Czas: 70 min

11:40

Gliniarze

Serial Paradokumentalny

Magazyn Kulinarny

Doradca smaku: Sałatka z pieczonego bakłażana. s13e02

11:35 | TVN

Program kulinarny przeznaczony zarówno dla amatorów, jak i osób znających doskonale sztukę gotowania. Przepisy dla siebie odnajdą tu również amatorzy smacznego jedzenia. Prowadzi Robert Sowa.(n)

Czas: 10 min

11:35

Doradca smaku: Sałatka z pieczonego bakłażana. s13e02

Magazyn Kulinarny

Serial Paradokumentalny

Ukryta prawda. s13e913

11:45 | TVN

Małżeństwo Moniki i Ernesta przechodzi kryzys spowodowany niedawnym romansem mężczyzny. Jednocześnie kobieta zmaga się z problemami zdrowotnymi. Aby zająć się żoną, Ernest coraz częściej zostaje w domu, zamiast iść do pracy. Próbuje też ją przekonać, żeby poszła do lekarza, zaniepokojony nawracającymi silnymi bólami brzucha. Monika twierdzi jednak, że nic się nie dzieje. Opiekując się partnerką, coraz częściej zaniedbuje on obowiązki służbowe, co z kolei skutkuje kłopotami zawodowymi. Mimo to Ernest otrzymuje propozycje wyjazdu na ogólnopolską konferencję. W tym samym czasie Monika trafia do szpitala. Mężczyzna odmawia wzięcia udziału w sympozjum, a wówczas zostaje zwolniony.(n)

Czas: 65 min

11:45

Ukryta prawda. s13e913

Serial Paradokumentalny
12

Program Informacyjny

Wiadomości

12:00 | TVP 1

Główny serwis informacyjny TVP i TVP Polonia, "Wiadomości", jest nadawany od 18 listopada 1989 roku. Zastąpił kojarzony z minionym ustrojem PRL "Dziennik Telewizyjny". Od wielu lat "Wiadomości" utrzymują się w czołówce programów najchętniej oglądanych przez widzów. Zespół reporterów codziennie przekazuje widzom najważniejsze aktualności z kraju i ze świata. Dziennikarze z ekipy "Wiadomości" są obecni wszędzie tam, gdzie rozgrywają się przełomowe i ważne wydarzenia polityczne, społeczne, gospodarcze czy kulturalne. W formie kilkuminutowych materiałów relacjonują kulisy nierzadko brutalnych konfliktów zbrojnych. Docierają do ofiar kataklizmów w różnych częściach świata. Angażują także widzów w pomoc osobom chorym, wykluczonym i innym potrzebującym. W wyjątkowych okolicznościach dane wydanie programu może mieć charakter specjalny. Jest wówczas w całości poświęcone jednemu wiodącemu tematowi. "Wiadomości" były ważnym etapem w rozwoju kariery wielu innych polskich dziennikarzy. Prezenterzy i inni pracownicy ekipy programu, uznawani za twarze stacji TVP, byli wielokrotnie nagradzani za swój profesjonalizm. Głosami widzów statuetki Wiktorów otrzymali m.in. Tomasz Lis, Waldemar Milewicz, Jolanta Pieńkowska, Piotr Kraśko i Krzysztof Ziemiec.(n)

Czas: 10 min

12:00

Wiadomości

Program Informacyjny

Magazyn Rolniczy

Agrobiznes

12:10 | TVP 1

Program jest adresowany przede wszystkim do rolników. W każdym wydaniu pojawia się wiele praktycznych informacji i rad dotyczących hodowli zwierząt. Poznajemy również dużo użytecznych ciekawostek na temat uprawy różnych gatunków roślin. Autorzy programu starają się przekazywać aktualne wiadomości z branży rolno-spożywczej, a także dane o notowaniach giełdowych i prognozach cenowych. Widzowie znajdują tu ponadto informacje na temat krajowych i zagranicznych wydarzeń związanych z rolnictwem.(n)

Czas: 20 min

12:10

Agrobiznes

Magazyn Rolniczy

Program Informacyjny

Agropogoda

12:30 | TVP 1

"Agropogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP1 i TVP3 programem, realizowanym głównie z myślą o rolnikach, sadownikach, leśnikach, producentach warzyw i owoców. W każdym wydaniu programu widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. Prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Agropogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic z opadami gradu i silnym wiatrem, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. W programie są także zawarte informacje dla alergików. "Agropogoda" emitowana jest codziennie z wyjątkiem sobót, niedziel i świat ok. godziny 12.30, po programie "Agrobiznes".(n)

Czas: 5 min

12:30

Agropogoda

Program Informacyjny

Magazyn Rolniczy

Magazyn rolniczy

12:35 | TVP 1

Twórcy programu prezentują kolejne etapy tworzenia produktów spożywczych. Sprawdzają m.in. jak powstają sery, wędliny, przetwory i soki. Przy okazji szukają różnic w produkcji żywności konwencjonalnej i ekologicznej.(n)

Czas: 15 min

12:35

Magazyn rolniczy

Magazyn Rolniczy

Film Dokumentalny

Brahmaputra, niebiańska rzeka w Himalajach-ost.: Z równin do oceanu

12:50 | TVP 1

Autorzy filmu prowadzą widzów do parnych równin Bangladeszu z ich bagnami i dżunglami mangrowymi. Muł sprowadzony przez rzekę z Himalajów tworzy z tych terenów najbardziej żyzny obszar świata. Powoduje też ogromne niebezpieczeństwo związane z powodziami. Ludziom zagrażają tu również niedźwiedzie patrolujące okolice.(n)

Czas: 70 min

12:50

Brahmaputra, niebiańska rzeka w Himalajach-ost.: Z równin do oceanu

Film Dokumentalny

Teleturniej

Koło fortuny

12:25 | TVP 2

W grze bierze udział trzech zawodników. Każdy kolejno kręci kołem i odgaduje hasła, odsłaniając litery. Za poprawnie wytypowaną spółgłoskę otrzymują kwotę wyznaczaną przez koło. Za zgromadzone pieniądze uczestnicy mogą kupić samogłoskę. Zawodnik, który jako pierwszy ułoży hasło w rundzie, zatrzymuje wygraną. Osoba z najwyższą kwotą na koncie wchodzi do finału, w którym może wygrać samochód osobowy lub wysoką nagrodę pieniężną. Teleturniej poprowadzi Norbi, a towarzyszyć mu będzie Izabella Krzan - Miss Polonia 2016.(n)

Czas: 50 min

12:25

Koło fortuny

Teleturniej

Program Informacyjny

Co niesie dzień

12:15 | TVP 3 Warszawa

"Co niesie dzień" jest porannym programem informacyjnym TVP 3. W każdym jego wydaniu widzowie mają okazję zapoznać się z najważniejszymi aktualnymi wiadomościami ze wszystkich regionów kraju, a także dowiedzieć się, jakie wydarzenia czekają nas w ciągu dnia. W programie prezentowane są zarówno materiały reporterskie, jak i prowadzone na żywo rozmowy z dziennikarzami z regionalnych ośrodków TVP. Do studia programu "Co niesie dzień" prowadzący zapraszają także gości - bohaterów, świadków oraz komentatorów prezentowanych wydarzeń czy zapowiadanych materiałów interwencyjnych. Dziennikarze przygotowujący magazyn przeprowadzają dodatkowo przegląd regionalnych i ogólnopolskich portali internetowych, a także najciekawszych artykułów z polskich mediów. "Co niesie dzień" emitowany jest od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00, 10.00 i 12.45.(n)

Czas: 15 min

12:15

Co niesie dzień

Program Informacyjny

Cykl Reportaży

W dobrej wierze

12:30 | TVP 3 Warszawa

Czas: 20 min

12:30

W dobrej wierze

Cykl Reportaży

Program Informacyjny

Pogoda

12:50 | TVP 3 Warszawa

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 10 min

12:50

Pogoda

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Wydarzenia

12:50 | Polsat

Aktualne wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.(n)

Czas: 35 min

12:50

Wydarzenia

Program Informacyjny

Serial Paradokumentalny

Szpital. s09e646

12:50 | TVN

Para 34-latków spadła ze schodów. Pacjenci spotkali się po piętnastu latach rozłąki. W przypływie emocji kobieta wyznaje, że ukochany jest ojcem jej dziecka. Na oddziale znajduje się 17-latek, który przypadkowo został raniony nożem przez kolegę. Chłopcy chcą wstąpić w szeregi bojowników tak zwanego Państwa Islamskiego i wziąć udział w świętej wojnie. Przed wyjazdem nastolatek planuje pożegnać się z siostrą, której nie widział od dawna.(n)

Czas: 60 min

12:50

Szpital. s09e646

Serial Paradokumentalny
13

Serial Kostiumowy

Kozacka miłość

13:15 | TVP 2

Fiodor zjawia się w domu Kolewanowa i wyznaje Oldze miłość, dziewczyna jednak go odprawia. Ilja namawia ją do poślubienia bogatego kupca, co nie podoba się Serafimowi. Grigorij i Marysia próbują ustalić, gdzie przebywa Alona. Tymczasem dziewczyna przekonuje Karasika, że ukrywanie prawdy o ich związku nie ma sensu. Chce powiedzieć o wszystkim rodzicom.(n)

Czas: 50 min

13:15

Kozacka miłość

Serial Kostiumowy

Magazyn Ekonomiczny

Gospodarka tu i teraz

13:00 | TVP 3 Warszawa

Program informacyjno-publicystyczny o tematyce społeczno ekonomicznej. Przegląd najważniejszych wydarzeń, które mają wpływ na gospodarkę kraju.(n)

Czas: 35 min

13:00

Gospodarka tu i teraz

Magazyn Ekonomiczny

Magazyn Rolniczy

Agrobiznes

13:35 | TVP 3 Warszawa

Program jest adresowany przede wszystkim do rolników. W każdym wydaniu pojawia się wiele praktycznych informacji i rad dotyczących hodowli zwierząt. Poznajemy również dużo użytecznych ciekawostek na temat uprawy różnych gatunków roślin. Autorzy programu starają się przekazywać aktualne wiadomości z branży rolno-spożywczej, a także dane o notowaniach giełdowych i prognozach cenowych. Widzowie znajdują tu ponadto informacje na temat krajowych i zagranicznych wydarzeń związanych z rolnictwem.(n)

Czas: 20 min

13:35

Agrobiznes

Magazyn Rolniczy

Program Informacyjny

Agropogoda

13:55 | TVP 3 Warszawa

"Agropogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP1 i TVP3 programem, realizowanym głównie z myślą o rolnikach, sadownikach, leśnikach, producentach warzyw i owoców. W każdym wydaniu programu widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. Prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Agropogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic z opadami gradu i silnym wiatrem, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. W programie są także zawarte informacje dla alergików. "Agropogoda" emitowana jest codziennie z wyjątkiem sobót, niedziel i świat ok. godziny 12.30, po programie "Agrobiznes".(n)

Czas: 5 min

13:55

Agropogoda

Program Informacyjny

Magazyn Reporterów

Interwencja

13:25 | Polsat

"Interwencja" to popołudniowy magazyn reporterów o charakterze społeczno-interwencyjnym, który zadebiutował na antenie Telewizji Polsat 19 lutego 2003 roku. Nadawany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 16.15. Pierwszym prezenterem programu był Janusz Zadura. Obecnie magazyn prowadzą na zmianę Michał Bebło oraz Marcin Łukasik. W "Interwencji" ukazywane są sensacyjne wydarzenia, ludzkie dramaty i sukcesy. Dziennikarze poruszają trudne, niechętnie ujawniane tematy, takie jak: nadużycia władzy, oszusta, afery i nieprawidłowości w instytucjach, które mają służyć obywatelom. Dziennikarze nie pozostają obojętni na krzywdę zwykłych ludzi. Zgłoszone przez widzów sprawy są szczegółowo analizowane przez zespół "Interwencji". Nierzadko zgłaszający się do programu podejmowali wiele prób rozwiązania problemu, niestety bezskutecznych. Dla nich magazyn reporterów jest ostatnią szansą na uzyskanie pomocy i wymierzenie sprawiedliwości. Dziennikarze walczą więc z nieuczciwymi pracodawcami i urzędnikami, bronią praw konsumentów oraz stają w obronie biednych rodzin, pokrzywdzonych dzieci i zwierząt. Każdy około 15-minutowy odcinek "Interwencji" składa się z jednego lub dwóch reportaży. Dziennikarze prezentują historię poszkodowanej lub oczekującej pomocy osoby. Następnie próbują dotrzeć do ludzi, którzy są odpowiedzialni za krzywdę. Prezentują zarzuty oraz dają podejrzanym szansę zaprezentowania swojego punktu widzenia i wyjaśnienia sprawy. O ogromnej popularności magazynu "Interwencja" wśród widzów świadczy nie tylko wysoka oglądalność, lecz także ich zaangażowanie w tworzenie programu. Każdego dnia do redakcji trafiają kolejne listy z prośbami o pomoc. W czasie emisji magazynu jest uruchomiony również specjalny numer telefonu, pod którym każdy może uzyskać bezpłatną poradę prawną. Dyżurujący w redakcji adwokat odbiera setki próśb o interwencję.(n)

Czas: 15 min

13:25

Interwencja

Magazyn Reporterów

Serial Paradokumentalny

Trudne sprawy. s19e936

13:40 | Polsat

Malwina Naczewska składa niezapowiedzianą wizytę swojej ciotce. Zamierza u niej zamieszkać na czas studiów. Już pierwszej nocy kuzynka Malwiny, Klaudia, zauważa, że nowa lokatorka wymyka się pod osłoną nocy. Następnego dnia jednak dziewczyna wszystkiemu zaprzecza. Klaudia zwierza się ze wszystkiego swojemu chłopakowi, Piotrowi. Wieczorem para wspólnie przeszukuje rzeczy Malwiny i znajduje w nich drogie perfumy oraz leki. Zaintrygowany znaleziskiem Piotr postanawia śledzić kuzynkę ukochanej. Podejrzewa, że dziewczyna ma sponsora. Okazuje się jednak, że nie miał racji, a zdrowie i życie Malwiny jest poważnie zagrożone. Klaudia postanawia pomóc kuzynce.(n)

Czas: 60 min

13:40

Trudne sprawy. s19e936

Serial Paradokumentalny

Serial Paradokumentalny

Rozwód. Walka o wszystko

13:50 | TVN

Jędrzej ożenił się z Kingą dwa lata temu. Od tego czasu kobieta przytyła ponad pięćdziesiąt kilogramów, co nie podoba się jej mężowi, który żąda rozwodu. Kinga zrzuca winę na hormony. Zapewnia, że odbywała konsultacje u różnych endokrynologów. Ciągle stosuje też diety. Pewnego dnia Jędrzej przyłapuje ją jednak na ukrywaniu w domu niezdrowego jedzenia. Przestaje ufać partnerce. Podczas sądowej rozprawy opowiada, że żona w niczym nie przypomina kobiety, którą poznał trzy lata wcześniej. Nie chodzi jedynie o wygląd, tusza wpłynęła też na inne sprawy. Jedną z nich jest życie towarzyskie pary, a właściwie jego brak - Kinga stała się zbyt leniwa, żeby gdzieś wychodzić. Ponadto ucierpiała sfera seksualna ich związku.(n)

Czas: 65 min

13:50

Rozwód. Walka o wszystko

Serial Paradokumentalny
14

Serial Obyczajowy

Elif

14:00 | TVP 1

Hümeyra odwiedza Parlę w szpitalu. Wiadomość o oświadczynach Kemala bardzo ją zaskakuje. Po powrocie do domu rozmawia o tym z bratem, a przypadkiem słyszy ich Süreyya. Tak dziewczyna dowiaduje się o zaręczynach. Postanawia przyspieszyć swój wyjazd do Wielkiej Brytanii. Kerem jednak nie jest w stanie nawet udawać radości z powodu ślubu. Do holdingu przyjeżdżają śledczy, aby przesłuchać Tarika w związku ze śmiercią Veysela. Mężczyzna udaje zaskoczenie i na poczekaniu wymyśla historyjkę o wypadku, w związku z którym Veysel mógł pytać policję o numery rejestracyjne jego samochodu. Po wyjściu policji postanawia wypłacić z banku wszystkie pieniądze.(n)

Czas: 60 min

14:00

Elif

Serial Obyczajowy

Teleturniej

Va banque

14:05 | TVP 2

"Va banque" to teleturniej oparty na amerykańskim formacie "Jeopardy!", stworzonym w 1964 roku dla telewizji NBC. W Stanach Zjednoczonych program jest emitowany do dziś, powstało ponad 8 tysięcy odcinków. W Polsce "Va banque" nadawano w latach 1996-2003. Wówczas prowadzącym był znany aktor Kazimierz Kaczor. W nowej wersji gospodarzem jest popularny dziennikarz i konferansjer Przemysław Babiarz. W teleturnieju "Va banque" bierze udział troje uczestników, którzy na prezentowana hasła w formie zdania udzielają odpowiedzi, konstruując pytania. Konkurs podzielony jest na trzy rundy. W pierwszych dwóch gracze muszą wybrać hasła spośród sześciu kategorii. W finale to prowadzący podaje dziedzinę wiedzy, w której będą musieli zmierzyć się zawodnicy. Tylko zwycięzca opuszcza studio z pieniędzmi. Zyskuje też prawo wystąpienia w kolejnym odcinku, lecz nie więcej niż pięć razy.(n)

Czas: 30 min

14:05

Va banque

Teleturniej

Serial Fabularno Dokumentalny

Na sygnale: To się jeszcze okaże...

14:35 | TVP 2

Anna czuje ogromną presję i chce skończyć dyżur przed czasem. Doktor Góra jej jednak na to nie pozwala. Szef stacji odkrywa, że dziewczyna, która próbowała się zabić, dostała nasiona "drzewa samobójców" od swojej psycholożki. Policjantka Monika ustala, że zagrożone jest również życie kolejnego pacjenta. Na nieszczęście, nie odbiera on telefonu. Tymczasem doktor Banach coraz bardziej martwi się o Zosię. Wiktor podejrzewa, że jego córka spotyka się z Kubą. Kolejnym pacjentem lekarza jest nastolatek, który stracił nagle przytomność. Przyjaciel chorego na widok ratowników zaczyna uciekać. Nowy rusza za nim w pościg.(n)

Czas: 35 min

14:35

Na sygnale: To się jeszcze okaże...

Serial Fabularno Dokumentalny

Magazyn

Cafe piosenka

14:00 | TVP 3 Warszawa

Ryszard Makowski rozmawia z gośćmi ze świata artystycznego, piosenkarzami, śpiewającymi aktorami i muzykami. Prezentuje też ich utwory.(n)

Czas: 25 min

14:00

Cafe piosenka

Magazyn

Program Informacyjny

Pogoda

14:25 | TVP 3 Warszawa

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

Czas: 5 min

14:25

Pogoda

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Kurier Warszawy i Mazowsza

14:30 | TVP 3 Warszawa

Czas: 13 min

14:30

Kurier Warszawy i Mazowsza

Program Informacyjny

Magazyn Medyczny

Onkoczujni

14:43 | TVP 3 Warszawa

Program medyczny poświęcony tematyce profilaktyki zdrowotnej, szczególnie w zakresie nowotworów. Jego autorzy próbują przekonać widzów, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Na tematy związane z profilaktyką antynowotworową wypowiadają się m.in. lekarze specjaliści, eksperci oraz przedstawiciele Ministerstwa Zdrowia.(n)

Czas: 17 min

14:43

Onkoczujni

Magazyn Medyczny

Serial Paradokumentalny

Dlaczego ja?. s20e942

14:40 | Polsat

Dominika od dziecka ma problemy z sercem. Jej stan pogarsza się, gdy jej rodzice zaczynają się kłócić. Ojciec tłumaczy córce, że kryzysy zdarzają się w każdym związku. Dominika mu jednak nie wierzy. Mówi swojej przyjaciółce Basi, że któregoś dnia wyczuła od niego zapach obcych perfum. Dominika postanawia śledzić ojca. Zauważa, jak ten czule żegna się z Kingą, żoną przyjaciela ich rodziny Leona. Dominika żąda od ojca wyjaśnień. Ten jednak nie ma zamiaru się tłumaczyć. Zdenerwowana dziewczyna traci przytomność. Jej ojciec wzywa pogotowie.(n)

Czas: 70 min

14:40

Dlaczego ja?. s20e942

Serial Paradokumentalny

Serial Paradokumentalny

Szpital. s09e647

14:55 | TVN

Doktor Wojciech Jarosz leczy stażystkę, która pracuje w restauracji. Dziewczyna poparzyła się zupą. Chłopak wykorzystuje ją finansowo. Robi wszystko, by jego partnerka straciła zatrudnienie i wróciła do firmy matki, gdzie zarabiała więcej. Doktor Piotr Wójtowicz przyjmuje mężczyznę mającego kłopoty z sercem. Pacjent większość życia spędził w więzieniu, jest analfabetą. Partnerka pomaga mu w pogodzeniu się z dziećmi, ale córka wciąż nie chce go znać.(n)

Czas: 60 min

14:55

Szpital. s09e647

Serial Paradokumentalny
15

Program Informacyjny

Wiadomości

15:00 | TVP 1

Główny serwis informacyjny TVP i TVP Polonia, "Wiadomości", jest nadawany od 18 listopada 1989 roku. Zastąpił kojarzony z minionym ustrojem PRL "Dziennik Telewizyjny". Od wielu lat "Wiadomości" utrzymują się w czołówce programów najchętniej oglądanych przez widzów. Zespół reporterów codziennie przekazuje widzom najważniejsze aktualności z kraju i ze świata. Dziennikarze z ekipy "Wiadomości" są obecni wszędzie tam, gdzie rozgrywają się przełomowe i ważne wydarzenia polityczne, społeczne, gospodarcze czy kulturalne. W formie kilkuminutowych materiałów relacjonują kulisy nierzadko brutalnych konfliktów zbrojnych. Docierają do ofiar kataklizmów w różnych częściach świata. Angażują także widzów w pomoc osobom chorym, wykluczonym i innym potrzebującym. W wyjątkowych okolicznościach dane wydanie programu może mieć charakter specjalny. Jest wówczas w całości poświęcone jednemu wiodącemu tematowi. "Wiadomości" były ważnym etapem w rozwoju kariery wielu innych polskich dziennikarzy. Prezenterzy i inni pracownicy ekipy programu, uznawani za twarze stacji TVP, byli wielokrotnie nagradzani za swój profesjonalizm. Głosami widzów statuetki Wiktorów otrzymali m.in. Tomasz Lis, Waldemar Milewicz, Jolanta Pieńkowska, Piotr Kraśko i Krzysztof Ziemiec.(n)

Czas: 10 min

15:00

Wiadomości

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

15:10 | TVP 1

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 5 min

15:10

Pogoda

Program Informacyjny

Magazyn Interwencyjny

Alarm!

15:15 | TVP 1

W programie pojawiają się dziennikarskie interwencje, śledztwa i opowieści o realnych problemach Polski i jej mieszkańców. Reporterzy pokazują to w sposób nowatorski i dynamiczny. Zaglądają często tam, gdzie inni boją się, nie chcą lub nie mogą, nagłaśniając ważne sprawy.(n)

Czas: 20 min

15:15

Alarm!

Magazyn Interwencyjny

Teleturniej

Gra słów. Krzyżówka

15:35 | TVP 1

"Gra słów. Krzyżówka" to show, w którym klasyczne łamigłówki prezentowane są w nowoczesnej formie. Twórcy programu nawiązują do historii TVP, bowiem krzyżówka w telewizji pojawiła się już pierwszym polskim teleturnieju w 1958 roku. We współczesnej odsłonie tej rywalizacji szaradziarskiej nie zabraknie intrygujących zagadek i atrakcyjnych nagród. We wspólną zabawę z łatwością mogą włączyć się widzowie przed telewizorami. Uczestnicy teleturnieju "Gra słów. Krzyżówka" muszą wykazać się wiedzą, refleksem i umiejętnością szybkiego kojarzenia. Codziennie od poniedziałku do czwartku czwórka graczy walczy o tytuł finalisty dnia. Następnie zwycięzcy czterech wydań mierzą się w finale tygodnia. Gospodarzem programu "Gra słów. Krzyżówka" jest Radek Brzózka.(n)

Czas: 30 min

15:35

Gra słów. Krzyżówka

Teleturniej

Serial Obyczajowy

Doktor Kleist - lekarz rodzinny: Zaćmienie umysłu

15:10 | TVP 2

Opieka nad Finnem staje się coraz bardziej uciążliwa. Podczas sprzeczki z kolegą w przedszkolu chłopiec gryzie w rękę swoją opiekunkę, Jule. Rana się zaognia, a kobieta czuje się coraz gorzej. Przyczyny jej stanu okazują się jednak zupełnie inne. Konserwator z firmy dźwigowej, Moritz, traci przytomność. Badania nie wykazują nic niepokojącego. Carolin, która je przeprowadzała, pozwala pacjentowi wrócić do pracy. Następnego dnia omal nie dochodzi do tragedii. Trwa konflikt między Carolin i Norą. Mark próbuje załagodzić sytuację, ale jego starania przynoszą mizerne skutki.(n)

Czas: 50 min

15:10

Doktor Kleist - lekarz rodzinny: Zaćmienie umysłu

Serial Obyczajowy

Program Religijny

Koronka do Miłosierdzia Bożego

15:00 | TVP 3 Warszawa

Wspólna modlitwa różańcowa z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach.(n)

Czas: 20 min

15:00

Koronka do Miłosierdzia Bożego

Program Religijny

Serial Obyczajowy

Miłosne potyczki

15:20 | TVP 3 Warszawa

Murat świadom, że jego matka nie zmarła, tylko uciekła, ma żal do wszystkich, że ukrywali przed nim ten fakt. Nie zwierza się z tego żonie, a nadal karze ją za to, że go okłamała. Dziewczyna nie rozumie, co się dzieje z ukochanym. Okazuje się, ze Hasmet i mąż Azime inwestowali kiedyś razem. Hasmet został oszukany przez dziadka Murata i teraz chłopak postanawia jakoś naprawić zły czyn przodka. Przepisuje na Hayat połowę udziałów w firmie, czym wzbudza wściekłość Deryi. Kobieta nie zamierza puścić tego płazem i planuje zemstę.(n)

Czas: 45 min

15:20

Miłosne potyczki

Serial Obyczajowy

Program Informacyjny

Wydarzenia

15:50 | Polsat

Program informacyjny nadawany na antenie dwóch stacji telewizyjnych: Polsat oraz Polsat News. Prezentuje w zwięzłej formie najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata, które miały miejsce minionego dnia. "Wydarzenia" są emitowane codziennie w kilku wydaniach. Główny program nadawany jest o godz. 18:50. W dni powszednie na głównej antenie Polsatu jest też program o 15:50. Główny serwis prowadzą: Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski, a wydania weekendowe: Bartosz Kurek oraz Agnieszka Mosór, która na zmianę z Przemysławem Białkowskim jest też gospodarzem popołudniowego serwisu. Każdego dnia po głównym wydaniu programu o 18:50 jest nadawany "Gość Wydarzeń", który stanowi rozwinięcie najważniejszych doniesień. Prowadzący Dorota Gawryluk lub Bogdan Rymanowski na antenie Polsatu i Polsatu News rozmawiają z osobami, które były bohaterami wydarzeń dnia. Oglądalność "Wydarzeń" emitowanych w Polsacie i Polsacie News utrzymuje się na stałym poziomie i wynosi średnio pięć milionów widzów.(n)

Czas: 20 min

15:50

Wydarzenia

Program Informacyjny

Program Rozrywkowy

Kuchenne rewolucje: Nowogród, Panorama. s04e03

15:55 | TVN

Magda Gessler gości w restauracji Panorama, która usytuowana na skarpie z przepięknym widokiem na lasy i Narew. Lokal mieści się na tyłach odstraszającego budynku spółdzielni i brakuje mu promocji. Mało kto wie, że można tu dobrze zjeść nie tylko podczas imprez zamkniętych. Ponadto właściciele Panoramy, a jest ich aż troje, nie zawsze potrafią dojść do porozumienia.(n)

Czas: 65 min

15:55

Kuchenne rewolucje: Nowogród, Panorama. s04e03

Program Rozrywkowy

Magazyn Informacyjny

15 na żywo

15:00 | TVN 24

Program nadawany codziennie prowadzi Anna Jędrzejowska. W "15 na żywo" znajdziecie Państwo podsumowanie wydarzeń bieżącego dnia: "Przedstawiamy to, czego nie można przegapić".(n)

Czas: 60 min

15:00

15 na żywo

Magazyn Informacyjny
16

Telenowela

Przysięga

16:05 | TVP 1

Masal nie chodzi do szkoły i wszyscy, łącznie z koleżankami, się o nią martwią. Kemal bardzo się stara pomóc córce, buduje nawet dla niej namiot. Mimo troski dziewczynka wciąż wspomina tylko czas spędzony z Narin. Sehriye i Hizir postanawiają w tajemnicy przed Kemalem sprowadzić kobietę. Emir i Reyhan odwiedzają nianię, która prosi, żeby zasadzili trzy drzewka. Mają one symbolizować ich oraz ich dziecko.(n)

Czas: 55 min

16:05

Przysięga

Telenowela

Teleturniej

Koło fortuny

16:00 | TVP 2

W grze bierze udział trzech zawodników. Każdy kolejno kręci kołem i odgaduje hasła, odsłaniając litery. Za poprawnie wytypowaną spółgłoskę otrzymują kwotę wyznaczaną przez koło. Za zgromadzone pieniądze uczestnicy mogą kupić samogłoskę. Zawodnik, który jako pierwszy ułoży hasło w rundzie, zatrzymuje wygraną. Osoba z najwyższą kwotą na koncie wchodzi do finału, w którym może wygrać samochód osobowy lub wysoką nagrodę pieniężną. Teleturniej poprowadzi Norbi, a towarzyszyć mu będzie Izabella Krzan - Miss Polonia 2016.(n)

Czas: 35 min

16:00

Koło fortuny

Teleturniej

Teleturniej

Familiada

16:35 | TVP 2

"Familiada" to znany i chętnie oglądany polski teleturniej, który na antenie telewizyjnej Dwójki gości od września 1994 roku. Niezmiennie gospodarzem programu pozostaje aktor Karol Strasburger. Show emitowany jest o stałej porze w soboty, niedziele i święta. W "Familiadzie" biorą udział dwie pięcioosobowe drużyny. Najczęściej każdy z zespołów tworzą członkowie jednej rodziny. Zawodnicy odpowiadają na pytania, które zadano wcześniej grupie próbnej składającej się ze stu osób. Najwyżej punktowane są odpowiedzi zgodne z tymi, których udzielili ankietowani. Do finału wchodzi ta drużyna, która jako pierwsza zgromadzi na swoim koncie co najmniej 300 punktów. W finale programu "Familiada" biorą udział dwie osoby ze zwycięskiej drużyny. Zostają one wcześniej wyznaczone przez głowę rodziny. Podczas gdy pierwsza z osób odpowiada na pytania, druga słucha muzyki, by nie mogła śledzić przebiegu gry. Aby drużyna wygrała, zawodnicy muszą zgromadzić za swoje odpowiedzi 200 punktów. Do zdobycia w każdym programie jest około 15 tysięcy zł.(n)

Czas: 40 min

16:35

Familiada

Teleturniej

Magazyn Reporterów

Telekurier

16:05 | TVP 3 Warszawa

Magazyn reporterów ośrodków regionalnych TVP ukazuje sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje, ludzkie dramaty i sukcesy. W każdym wydaniu widzowie zobaczą relację na żywo lub krótki reportaż z kraju. Przedstawiany problem komentuje zaproszony do studia ekspert. Program prowadzą Dariusz Nowakowski i Ewa Siwicka.(n)

Czas: 25 min

16:05

Telekurier

Magazyn Reporterów

Magazyn

Kryminalna siódemka

16:30 | TVP 3 Warszawa

W programie prezentowanych jest siedem najgłośniejszych spraw kryminalnych, które wstrząsnęły całą Polską. Widzowie zobaczą brawurowe akcje policji, zagadkowe procesy oraz widowiskowe pościgi.(n)

Czas: 15 min

16:30

Kryminalna siódemka

Magazyn

Program Informacyjny

Dziennik regionów

16:45 | TVP 3 Warszawa

"Dziennik regionów" jest głównym programem informacyjnym TVP3. Nadawany jest codziennie o godzinie 22.00. Prowadzący podsumowują w nim najważniejsze wydarzenia mijającego dnia z poszczególnych regionów kraju, a także zapowiadają tematy, które z pewnością podejmowane będą w dniu następnym. Prowadzącymi "Dziennik regionów" są doświadczeni dziennikarze od dawna współpracujący z telewizją publiczną: Urszula Boruch, Konrad Dudek, Sławomir Mokrzycki i Artur Kalicki. Przekazują oni zawsze najświeższe informacje dzięki współpracy z ośrodkami regionalnymi i ich reporterami, gotowymi w każdej chwili dotrzeć do każdego zakątka Polski, w którym dzieje się coś ważnego.(n)

Czas: 15 min

16:45

Dziennik regionów

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

16:10 | Polsat

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez telewizję Polsat programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w Polsce, a także całej Europie w najbliższym czasie, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Ważnym zadaniem prezenterów jest także np. przekazywanie wiadomości dotyczących warunków drogowych. "Pogoda" emitowana jest w telewizji Polsat trzy razy dziennie. Za każdym razem prezenterzy przekazują informacje jak najbardziej aktualne, by sprawdziły się niemal w stu procentach. Prognozy przedstawiają: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant i wyjątkowo lubiany przez widzów Marek Horczyczak.(n)

Czas: 5 min

16:10

Pogoda

Program Informacyjny

Magazyn Reporterów

Interwencja

16:15 | Polsat

"Interwencja" to popołudniowy magazyn reporterów o charakterze społeczno-interwencyjnym, który zadebiutował na antenie Telewizji Polsat 19 lutego 2003 roku. Nadawany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 16.15. Pierwszym prezenterem programu był Janusz Zadura. Obecnie magazyn prowadzą na zmianę Michał Bebło oraz Marcin Łukasik. W "Interwencji" ukazywane są sensacyjne wydarzenia, ludzkie dramaty i sukcesy. Dziennikarze poruszają trudne, niechętnie ujawniane tematy, takie jak: nadużycia władzy, oszusta, afery i nieprawidłowości w instytucjach, które mają służyć obywatelom. Dziennikarze nie pozostają obojętni na krzywdę zwykłych ludzi. Zgłoszone przez widzów sprawy są szczegółowo analizowane przez zespół "Interwencji". Nierzadko zgłaszający się do programu podejmowali wiele prób rozwiązania problemu, niestety bezskutecznych. Dla nich magazyn reporterów jest ostatnią szansą na uzyskanie pomocy i wymierzenie sprawiedliwości. Dziennikarze walczą więc z nieuczciwymi pracodawcami i urzędnikami, bronią praw konsumentów oraz stają w obronie biednych rodzin, pokrzywdzonych dzieci i zwierząt. Każdy około 15-minutowy odcinek "Interwencji" składa się z jednego lub dwóch reportaży. Dziennikarze prezentują historię poszkodowanej lub oczekującej pomocy osoby. Następnie próbują dotrzeć do ludzi, którzy są odpowiedzialni za krzywdę. Prezentują zarzuty oraz dają podejrzanym szansę zaprezentowania swojego punktu widzenia i wyjaśnienia sprawy. O ogromnej popularności magazynu "Interwencja" wśród widzów świadczy nie tylko wysoka oglądalność, lecz także ich zaangażowanie w tworzenie programu. Każdego dnia do redakcji trafiają kolejne listy z prośbami o pomoc. W czasie emisji magazynu jest uruchomiony również specjalny numer telefonu, pod którym każdy może uzyskać bezpłatną poradę prawną. Dyżurujący w redakcji adwokat odbiera setki próśb o interwencję.(n)

Czas: 15 min

16:15

Interwencja

Magazyn Reporterów

Serial Paradokumentalny

Na ratunek . s07e404

16:30 | Polsat

Patryk niespodziewanie otrzymuje ofertę pracy za granicą. Jego dziewczynie Izie się to nie podoba, bo dowiaduje się, że była Kamila, która kiedyś spotykała się z Patrykiem, dostała podobną ofertę. Po kłótni Iza przyłapuje chłopaka w dwuznacznej sytuacji z Kamilą. Wkrótce ktoś wysyła parze tajemnicze pogróżki, a Patryk zostaje zepchnięty ze schodów. Podejrzewa, że kolega z pracy chce usunąć go ze stanowiska. Podczas firmowej imprezy dostaje zapaści.(n)

Czas: 30 min

16:30

Na ratunek . s07e404

Serial Paradokumentalny

Program Informacyjny

Fakty po południu

16:00 | TVN 24

Program informacyjny, podsumowujący najistotniejsze wydarzenia dnia. Oprócz tego w programie transmisje z miejsc zdarzeń, relacje reporterskie, informacje biznesowe, prognoza pogody i informacje sportowe.(n)

Czas: 120 min

16:00

Fakty po południu

Program Informacyjny
17

Program Informacyjny

Teleexpress

17:00 | TVP 1

"Teleexpress" to najważniejsze informacje dnia w pigułce. W krótkim, trwającym 15 minut programie widz znajdzie skrót wiadomości na temat bieżących wydarzeń z kraju i ze świata dotyczących m.in. polityki, nauki i techniki, kultury oraz sportu. Prezentowane materiały ilustrują migawki filmowe komentowane przez lektora oraz w zależności od omawianych zdarzeń wypowiedzi ekspertów, badaczy, uczestników wydarzeń lub osobistości życia publicznego. W "Teleexpresie" nie brakuje też prognozy pogody, raportów przygotowanych przez redakcje TVP oddziałów regionalnych oraz najciekawszych informacji muzycznych. Obok tematów poważnych pojawiają się także te wywołujące uśmiech, opatrzone żartobliwym komentarzem prowadzącego. Rozszerzeniem "Teleexpressu" jest "Teleexpress Extra", który jest emitowany na TVP Info po zakończeniu głównego wydania programu. W 2016 roku magazyn obchodzi jubileusz trzydziestolecia swojego istnienia.(n)

Czas: 15 min

17:00

Teleexpress

Program Informacyjny

Teleturniej Muzyczny

Jaka to melodia?

17:15 | TVP 1

Show emitowany jest w trzech wersjach. Od poniedziałku do piątku pojawia się na antenie jako teleturniej muzyczny, w którym troje zawodników ma za zadanie jak najszybciej podać tytuł prezentowanej im piosenki. W soboty w programie biorą udział dwie dwuosobowe drużyny, które ścierają się w bitwie na hity. W niedziele zaś w roli uczestników w show goszczą gwiazdy, które mają możliwość wykazania się znajomością muzyki rozrywkowej. We wszystkich tych odsłonach nie zabraknie wielkich przebojów, również tych wykonywanych na żywo. Prowadzi Rafał Brzozowski.(n)

Czas: 40 min

17:15

Jaka to melodia?

Teleturniej Muzyczny

Telenowela

Klan

17:55 | TVP 1

Jerzy jest niezadowolony, że Dominika znów umówiła się z Vujkovicem. Tymczasem ten w kafejce opowiada dziewczynie o swojej nowej książce. Proponuje jej eksperyment. Klaudia zamęcza Bożenkę swoimi rozmyślaniami o uczuciach Andrzeja względem niej. Doktor Kostecka dzwoni do Pawła po operacji Górzyńskiego. Okazuje się, że lekarz prawdopodobnie nie będzie chodził. Mateusz nie jest zadowolony, że będzie mieszkał razem z przyrodnim bratem, Lucyną i dwójką niepełnosprawnych osób. Lucyna pyta Grażynkę, czy nie wzięłaby chłopaka na kilka dni do siebie. Pielęgniarka, wiedząc o sprzeciwie Leopolda, proponuje inne rozwiązanie. Czesia chciałaby urządzić kameralne spotkanie z okazji swoich 40. urodzin. Pyta panią Kazię, co o tym myśli.(n)

Czas: 25 min

17:55

Klan

Telenowela

Telenowela

Więzień miłości

17:15 | TVP 2

Dżezmi publicznie oskarża Azize o napaść. Do tego Jyldyz pokazuje Oouzowi informacje dotyczące rzekomych przewinień kobiety. Matka Zelihy realizuje swój przebiegły plan. Kradnie pieniądze przeznaczone na wesele córki.(n)

Czas: 45 min

17:15

Więzień miłości

Telenowela

Magazyn

Moja praca

17:00 | TVP 3 Warszawa

Cykliczny magazyn misyjny, którego twórcy prezentują działania i stanowiska związków zawodowych oraz organizacji pracodawców.(n)

Czas: 30 min

17:00

Moja praca

Magazyn

Program Informacyjny

Pogoda

17:30 | TVP 3 Warszawa

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

Czas: 3 min

17:30

Pogoda

Program Informacyjny

Magazyn

Łazienki z kulturą

17:33 | TVP 3 Warszawa

Czas: 15 min

17:33

Łazienki z kulturą

Magazyn

Felieton

Felieton

17:48 | TVP 3 Warszawa

Czas: 12 min

17:48

Felieton

Felieton

Serial Paradokumentalny

Gliniarze

17:00 | Polsat

Na policję zgłasza się zgwałcona uczennica. Jej zeznania wskazują na jednego z jej nauczycieli. Wyniki badań potwierdzają tę wersję. Nauczyciel nie przyznaje się jednak do winy. Stróże prawa podejrzewają, że dziewczyna nie jest z nimi całkowicie szczera. Tymczasem Krystian i Ewelina starają się o dziecko. Mężczyzna każdą najdrobniejszą zmianę w zachowaniu partnerki interpretuje jako oznakę ciąży, co bardzo irytuje policjantkę. Niebawem jednak młode małżeństwo otrzymuje wiadomość, która całkowicie zmienia ich dotychczasowe życie.(n)

Czas: 60 min

17:00

Gliniarze

Serial Paradokumentalny

Serial Paradokumentalny

Rozwód. Walka o wszystko

17:00 | TVN

Marek rozważa rozwód z Weroniką zaledwie po roku małżeństwa. Wcześniej tworzyli otwarty związek, ale kiedy podjęli decyzję, że chcą mieć dziecko, postanowili też się pobrać. Wątpliwości mężczyzny wzbudziło jego niedawne odkrycie - żona wciąż odwiedza kluby dla swingersów, do których kiedyś chodzili razem. Jest wściekły. Sądził, że po ślubie zerwali z dawnym, szalonym życiem. Kocha Weronikę i nie ma zamiaru z nikim się nią dzielić. W dodatku pragnie drugiego dziecka. Kobieta jednak czuje inaczej, dusi się w tym małżeństwie, tęskni za swobodą, szuka nowych, ekscytujących seksualnych przygód.. Marek stawia jej ultimatum.(n)

Czas: 60 min

17:00

Rozwód. Walka o wszystko

Serial Paradokumentalny
18

Serial Paradokumentalny

Kasta: Piramida

18:20 | TVP 1

Emeryt inwestuje oszczędności w piramidzie finansowej i traci wszystko. Oszust pozostaje bezkarny. Adwokaci podejmują się prowadzenia sprawy, ale pokrzywdzony mężczyzna i jego córka zostają napadnięci.(n)

Czas: 35 min

18:20

Kasta: Piramida

Serial Paradokumentalny

Teleturniej

Jeden z dziesięciu

18:55 | TVP 1

"Jeden z dziesięciu" to teleturniej oparty na brytyjskim formacie "Fifteen to One", którego uczestnicy muszą wykazać się ogólną wiedzą z różnych dziedzin, refleksem oraz umiejętnością strategicznego myślenia. Przeznaczony dla wszystkich pełnoletnich osób z dowolnym wykształceniem. Żeby przejść eliminacje, należy jednak dowieść, że posiada się wiedzę z zakresu m.in. historii, geografii, kultury, przedmiotów ścisłych, a nawet muzyki. Pytania bowiem dotyczą wielu bardzo rozmaitych dyscyplin. Każdy odcinek "Jednego z dziesięciu" składa się z trzech części. Na początku wszyscy dostają tzw. trzy szanse, dzięki którym bez konsekwencji mogą nie odpowiedzieć na pytanie. W pierwszym etapie bierze udział 10 zawodników. Gospodarz programu zadaje kolejno wszystkim pytania w dwóch rundach. Kto na żadne nie udzieli poprawnej odpowiedzi, odpada. Następnie rozpoczyna się druga tura. Pierwsze pytanie prowadzący kieruje do wybranego zawodnika. Gdy odpowie on poprawnie, sam wyznacza następną osobę. Gra trwa tak długo, aż zostanie trzech zawodników. To oni przechodzą do finału "Jednego z dziesięciu", w którym każdy dostaje trzy nowe szanse. Podczas pierwszych pytań uczestnicy sami zgłaszają się do odpowiedzi. Kto udzieli trzech poprawnych odpowiedzi, może wyznaczyć do kolejnego pytania, któregoś ze swoich rywali lub wziąć pytania na siebie, co jest premiowane dodatkowymi punktami. Zawodnik, który zdobędzie najwięcej punktów, zwycięża. Ich liczba pozwala mu zająć odpowiednie miejsce w klasyfikacji generalnej, co z kolei daje mu szansę na wzięcie udziału w wielkim finale, który odbywa się co 20 odcinków. Program "Jeden z dziesięciu" jest emitowany na antenie TVP 2 od 1994 roku. Od początku prowadzi go Tadeusz Sznuk, dziennikarz radiowy oraz prezenter telewizyjny.(n)

Czas: 30 min

18:55

Jeden z dziesięciu

Teleturniej

Program Informacyjny

Panorama

18:00 | TVP 2

"Panorama" to główny program informacyjny telewizyjnej Dwójki. Emitowany jest codziennie na żywo o 15.40 i 18.00. Na antenie pojawił się 30 marca 1987 roku i z początku nosił nazwę "Panorama dnia". "Panorama" podsumowuje najważniejsze wydarzenia minionego dnia z kraju i ze świata. Dziennikarze przedstawiają kilkuminutowe reportaże, które dotyczą spraw związanych z polityką, kulturą, ale także np. rozrywką. Prezenterzy nie przedstawiają jedynie suchych faktów, ale również dokładne i ciekawe ich analizy, a także wypowiedzi ekspertów. Program prowadzą m.in.: Marta Kielczyk, Magdalena Stankiewicz, Adam Krzykowski, Tomasz Wolny, Mariusz Pietrasik. Po każdej emisji programu informacyjnego "Panorama" przedstawiane są także najnowsze wiadomości sportowe oraz prognoza pogody.(n)

Czas: 20 min

18:00

Panorama

Program Informacyjny

Teleturniej

Va banque

18:20 | TVP 2

"Va banque" to teleturniej oparty na amerykańskim formacie "Jeopardy!", stworzonym w 1964 roku dla telewizji NBC. W Stanach Zjednoczonych program jest emitowany do dziś, powstało ponad 8 tysięcy odcinków. W Polsce "Va banque" nadawano w latach 1996-2003. Wówczas prowadzącym był znany aktor Kazimierz Kaczor. W nowej wersji gospodarzem jest popularny dziennikarz i konferansjer Przemysław Babiarz. W teleturnieju "Va banque" bierze udział troje uczestników, którzy na prezentowana hasła w formie zdania udzielają odpowiedzi, konstruując pytania. Konkurs podzielony jest na trzy rundy. W pierwszych dwóch gracze muszą wybrać hasła spośród sześciu kategorii. W finale to prowadzący podaje dziedzinę wiedzy, w której będą musieli zmierzyć się zawodnicy. Tylko zwycięzca opuszcza studio z pieniędzmi. Zyskuje też prawo wystąpienia w kolejnym odcinku, lecz nie więcej niż pięć razy.(n)

Czas: 25 min

18:20

Va banque

Teleturniej

Serial Kostiumowy

Kozacka miłość

18:45 | TVP 2

Marysia w końcu spotyka się z Aloną i zaczyna jej grozić. Szybko jednak orientuje się, że to nie ona jest autorką anonimu, który tak ją przeraził. Fiodorowi udaje się schwytać Timofieja Sorokę. Przywozi go do stanicy. Oznajmia też atamanowi i ojcu, że zamierza zaciągnąć się do wojska. Alona przyjeżdża z Karasikiem do swoich rodziców. Matka robi wszystko, by zapewnić jej godne utrzymanie.(n)

Czas: 50 min

18:45

Kozacka miłość

Serial Kostiumowy

Program Informacyjny

Kurier Mazowiecki

18:00 | TVP 3 Warszawa

Czas: 10 min

18:00

Kurier Mazowiecki

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

18:10 | TVP 3 Warszawa

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

Czas: 5 min

18:10

Pogoda

Program Informacyjny

Cykl Reportaży

Krótki film o Warszawie

18:15 | TVP 3 Warszawa

W kolejnych odcinkach autorzy poszukają niebanalnych tematów związanych z Warszawą, często niedostrzegalnych nawet dla mieszkańców stolicy.(n)

Czas: 15 min

18:15

Krótki film o Warszawie

Cykl Reportaży

Program Informacyjny

Telewizyjny Kurier Warszawski

18:30 | TVP 3 Warszawa

Czas: 15 min

18:30

Telewizyjny Kurier Warszawski

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Raport na gorąco

18:45 | TVP 3 Warszawa

Reporterzy Marcin Gałuszko i Grzegorz Drabkowski na swoich motorach szybko docierają do miejsc gdzie coś się dzieje. W programie relacje z miejsc wypadku, awarii, pożaru czy akcji policji.(n)

Czas: 4 min

18:45

Raport na gorąco

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Sport

18:49 | TVP 3 Warszawa

W magazynie informacyjnym "Sport" widzowie codziennie mogą się zapoznać z najświeższymi informacjami o ważnych wydarzeniach sportowych z całego świata. Prowadzący przede wszystkim skupiają się jednak na osiągnięciach polskich zawodników. W programie "Sport" prezentowane są krótkie relacje filmowe z przebiegu ważnych meczów czy zawodów sportowych. Za każdym razem opatrzone są one komentarzem prowadzącego. W magazynie nie zabraknie także ciekawostek, m.in. dotyczących transferów znanych piłkarzy.(n)

Czas: 2 min

18:49

Sport

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

18:51 | TVP 3 Warszawa

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

Czas: 19 min

18:51

Pogoda

Program Informacyjny

Serial Obyczajowy

Pierwsza miłość

18:00 | Polsat

Wiki i Olek odkrywają, że Oliwier jest alkoholikiem. Postanawiają mu pomóc. Mężczyzna powraca także do klubu bokserskiego jako trener. Zdesperowany Michał prosi o pomoc Janka. Ma nadzieję, że dziennikarz śledczy znajdzie sposób na wydostanie Marysi ze szpitala psychiatrycznego. Janek uważa, że trzeba dotrzeć do kobiety, która spowodowała stłuczkę na szpitalnym parkingu. Mikulski karze Marysię, która kontynuuje swój protest głodowy, pobytem w izolatce. Dogląda jej tam młody lekarz Kacper. Między nim a pacjentką nawiązuje się nić sympatii.(n)

Czas: 50 min

18:00

Pierwsza miłość

Serial Obyczajowy

Program Informacyjny

Wydarzenia

18:50 | Polsat

Prezenterzy programu informacyjnego "Wydarzenia" przedstawiają rzetelnie przygotowane zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej z kraju i ze świata z ostatniej doby. Każda informacja wzbogacona jest kilkuminutowym reportażem, relacją korespondenta czy opinią eksperta z danej dziedziny. W programie przedstawiane są także istotne wydarzenia kulturalne oraz te dotyczące świata sportu. Dziennikarze, którzy przygotowują "Wydarzenia", stawiają na wiarygodność i niezależność. W swojej pracy kierują się zawsze obiektywizmem, nie sympatiami politycznymi, ponieważ trzymają dystans do każdej z partii. Zawsze jednak zwracają szczególną uwagę na decyzje podejmowane przez rządzących. "Wydarzenia" to najważniejszy program informacyjny telewizji Polsat. Główne jego wydanie emitowane jest codziennie o stałej porze - 18.50. W dni powszednie program prowadzą Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski. W weekendy natomiast - Agnieszka Mosór i Bartosz Kurek. Od poniedziałku do piątku program emitowany jest także o 15.50. Bezpośrednio po głównym wydaniu na antenie Polsat News nadawany jest program "Gość Wydarzeń", w którym Dorota Gawryluk, Agnieszka Mosór, Bogdan Rymanowski i Bartosz Kurek rozmawiają z politykami.(n)

Czas: 35 min

18:50

Wydarzenia

Program Informacyjny

Serial Paradokumentalny

Ukryta prawda. s13e914

18:00 | TVN

Irek spotyka się z Renatą. Pragnie zacząć wszystko od nowa po tym, jak jego pierwsza żona, Dorota, niespodziewanie wyjechała do Anglii, zostawiając go samego z dzieckiem. Kilkanaście lat temu wzięli ślub, kiedy kobieta zaszła w ciążę. Otrzymali od rodziców pieniądze, za które kupili dom. Obecnie córka pary, Basia, ma szesnaście lat. Renata czeka, aż ukochany się zdeklaruje. Wkrótce odkrywa, że formalnie Irek wciąż pozostaje mężem Doroty. Postanawia od niego odejść, ale ukochany ją powstrzymuje. Udaje mu się odnaleźć żonę za pośrednictwem internetu. Proponuje rozwód. Niestety, była partnerka oczekuje podziału majątku. Jeśli mężczyzna dalej chce być z Renatą, musi poświęcić dom. Tymczasem przyjazd matki do Polski daje Basi nadzieję, że rodzice się pogodzą.(n)

Czas: 60 min

18:00

Ukryta prawda. s13e914

Serial Paradokumentalny

Program Publicystyczny

Tak jest

18:00 | TVN 24

Andrzej Morozowski podsumowuje najważniejsze informacje dnia. W drugiej części programu pojawiają się goście, którzy dyskutują o najbardziej interesujących kwestiach społecznych i komentują bieżące wydarzenia. Gośćmi prowadzącego są także dziennikarze i eksperci.(n)

Czas: 70 min

18:00

Tak jest

Program Publicystyczny
19

Program Sportowy

Sport

19:25 | TVP 1

Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.(n)

Czas: 5 min

19:25

Sport

Program Sportowy

Program Informacyjny

Wiadomości

19:30 | TVP 1

Główny serwis informacyjny TVP i TVP Polonia, "Wiadomości", jest nadawany od 18 listopada 1989 roku. Zastąpił kojarzony z minionym ustrojem PRL "Dziennik Telewizyjny". Od wielu lat "Wiadomości" utrzymują się w czołówce programów najchętniej oglądanych przez widzów. Zespół reporterów codziennie przekazuje widzom najważniejsze aktualności z kraju i ze świata. Dziennikarze z ekipy "Wiadomości" są obecni wszędzie tam, gdzie rozgrywają się przełomowe i ważne wydarzenia polityczne, społeczne, gospodarcze czy kulturalne. W formie kilkuminutowych materiałów relacjonują kulisy nierzadko brutalnych konfliktów zbrojnych. Docierają do ofiar kataklizmów w różnych częściach świata. Angażują także widzów w pomoc osobom chorym, wykluczonym i innym potrzebującym. W wyjątkowych okolicznościach dane wydanie programu może mieć charakter specjalny. Jest wówczas w całości poświęcone jednemu wiodącemu tematowi. "Wiadomości" były ważnym etapem w rozwoju kariery wielu innych polskich dziennikarzy. Prezenterzy i inni pracownicy ekipy programu, uznawani za twarze stacji TVP, byli wielokrotnie nagradzani za swój profesjonalizm. Głosami widzów statuetki Wiktorów otrzymali m.in. Tomasz Lis, Waldemar Milewicz, Jolanta Pieńkowska, Piotr Kraśko i Krzysztof Ziemiec.(n)

Czas: 35 min

19:30

Wiadomości

Program Informacyjny

Serial Obyczajowy

Barwy szczęścia

19:35 | TVP 2

Michalina zapewnia Witka, że nie jest uzależniona. Twierdzi, że marihuana pomaga jej na ból głowy. Ich rozmowę przerywa Marek. W domu Złoty robi synowi awanturę. Nie podoba mu się, że nastolatek spotyka się z sąsiadką, która nie stroni od używek. Iwona próbuje uspokoić partnera, ponieważ niebawem mają zjawić się goście zaproszeni na parapetówkę. Dylska, która przyszła do Oliwki na manicure, proponuje jej wynajęcie mieszkania po okazyjnej cenie. Zbrowska postanawia wyprowadzić się od Kajtka i jego matki. Darek i Józek z pomocą Natalii składają ofertę przetargową na odbudowę stadionu. Wilk próbuje ustalić, jaką ma konkurencję. Niebawem piłkarza odwiedza Urszula z Julcią. Sportowiec cieszy się ze spotkania z córką. Tymczasem Janicki dowiaduje się od Zwoleńskiej, że odzyskał paszport i może lecieć do Singapuru.(n)

Czas: 35 min

19:35

Barwy szczęścia

Serial Obyczajowy

Magazyn

Zawsze na temat

19:10 | TVP 3 Warszawa

W programie aktualne tematy polityczne, bieżące sprawy samorządowe oraz codzienne życie miast i całego regionu. Z zaproszonymi do studia politykami, samorządowcami i społecznikami rozmawiają: Anna Żurek, Natalia Karcz-Kaczkowska, Maciej Mikos i Magda Złotnicka.(n)

Czas: 15 min

19:10

Zawsze na temat

Magazyn

Magazyn

Qadrans qltury

19:25 | TVP 3 Warszawa

Czas: 20 min

19:25

Qadrans qltury

Magazyn

Cykl Felietonów

Sztuka cenniejsza niż czas

19:45 | TVP 3 Warszawa

Czas: 11 min

19:45

Sztuka cenniejsza niż czas

Cykl Felietonów

Program Informacyjny

Pogoda

19:56 | TVP 3 Warszawa

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

Czas: 4 min

19:56

Pogoda

Program Informacyjny

Program Publicystyczny

Gość "Wydarzeń"

19:25 | Polsat

Czołowy program publicystyczny Polsat News mający formułę rozmowy na najważniejsze tematy dnia z zaproszonym do studia gościem. W programie zobaczyć możemy kluczowych polityków, wybitnych ekspertów i komentatorów życia społecznego.(n)

Czas: 20 min

19:25

Gość "Wydarzeń"

Program Publicystyczny

Program Sportowy

Sport

19:45 | Polsat

Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.(n)

Czas: 10 min

19:45

Sport

Program Sportowy

Program Informacyjny

Pogoda

19:55 | Polsat

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez telewizję Polsat programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w Polsce, a także całej Europie w najbliższym czasie, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Ważnym zadaniem prezenterów jest także np. przekazywanie wiadomości dotyczących warunków drogowych. "Pogoda" emitowana jest w telewizji Polsat trzy razy dziennie. Za każdym razem prezenterzy przekazują informacje jak najbardziej aktualne, by sprawdziły się niemal w stu procentach. Prognozy przedstawiają: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant i wyjątkowo lubiany przez widzów Marek Horczyczak.(n)

Czas: 5 min

19:55

Pogoda

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Fakty

19:00 | TVN

Zespół "Faktów" relacjonuje sprawdzone wiadomości, podawane przez reporterów, korespondentów polskich i zagranicznych oraz prezenterów. Codziennie przygotowuje materiały dotyczące wydarzeń politycznych, kulturowych i społecznych, do których doszło minionego dnia. "Fakty" rozpoczęły nadawanie 3 października 1997 roku. Każde wydanie składa się z kilkuminutowych materiałów, zakończonych komentarzem przygotowującego daną relację dziennikarza. Niektóre wiadomości podawane są w formie skrótowego opisu. Program kończą zwykle dowcipne felietony autorstwa Macieja Mazura, skoncentrowanego na absurdach codzienności, i Pawła Abramowicza. Reporterzy "Faktów" relacjonują informacje z kraju i ze świata, natomiast wiadomości sportowe oraz pogoda umieszczone zostały w osobnym bloku, nadawanym po "Faktach". Obecnie serwisy informacyjne pod marką "Faktów" emitowane są nie tylko na antenie programu TVN, ale też TVN24, TVN24 Biznes i Świat oraz w internecie. Serwis prowadzą: Anita Werner, Grzegorz Kajdanowicz, Piotr Marciniak i Piotr Kraśko. Relacje z zagranicy przygotowują zaś m.in. Maciej Woroch (Wielka Brytania), Andrzej Zaucha (Rosja) czy Marcin Wrona (Stany Zjednoczone). Do zespołu dołączyli dziennikarze znani z TVN24: Katarzyna Górniak oraz Robert Jałocha - korespondent ze Śląska.(n)

Czas: 25 min

19:00

Fakty

Program Informacyjny

Program Informacyjny

19:25 | TVN

Czas: 10 min

19:25

Program Informacyjny

Program Sportowy

Sport

19:35 | TVN

Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.(n)

Czas: 10 min

19:35

Sport

Program Sportowy

Program Informacyjny

Pogoda

19:45 | TVN

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 10 min

19:45

Pogoda

Program Informacyjny

Magazyn Reporterów

Uwaga!

19:55 | TVN

Ryszard Cebula, Tomasz Kubat i Zbigniew Łuczyński powracają, by każdego wieczora prezentować widzom ważne, poruszające reportaże. W okresie pandemii dziennikarze odpowiadali na zgłoszenia osób, które miały problem z pozyskaniem świadczeń od ZUS-u czy opiekunów niepełnosprawnych dzieci, pozostawionych bez pieniędzy oraz terapeutów. Dodatkowym problemem, spowodowanym przez izolację, był wzrost przemocy domowej. Nowością w ostatnim okresie pozostawał segment "Uwaga! Koronawirus" - specjalny, codzienny raport, w którym reporterzy rozmawiali z ekspertami, dementowali fałszywe doniesienia, a także dawali widzom rady, jak dbać o siebie i bliskich. Obecna sytuacja nie przesłoniła jednak innych, równie dramatycznych tematów.(n)

Czas: 10 min

19:55

Uwaga!

Magazyn Reporterów

Program Informacyjny

Serwis informacyjny

19:10 | TVN 24

Zbiór najnowszych i najważniejszych wiadomości z Polski i ze świata, które zostały zebrane przez reporterów stacji.(n)

Czas: 15 min

19:10

Serwis informacyjny

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Fakty po Faktach

19:25 | TVN 24

Program informacyjny autorstwa prowadzących główne wydanie "Faktów". Ciekawe rozmowy dziennikarzy z ważnymi gośćmi, którzy komentują najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata.(n)

Czas: 35 min

19:25

Fakty po Faktach

Program Informacyjny
20

Program Informacyjny

Pogoda

20:05 | TVP 1

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 5 min

20:05

Pogoda

Program Informacyjny

Magazyn Interwencyjny

Alarm!

20:10 | TVP 1

W programie pojawiają się dziennikarskie interwencje, śledztwa i opowieści o realnych problemach Polski i jej mieszkańców. Reporterzy pokazują to w sposób nowatorski i dynamiczny. Zaglądają często tam, gdzie inni boją się, nie chcą lub nie mogą, nagłaśniając ważne sprawy.(n)

Czas: 20 min

20:10

Alarm!

Magazyn Interwencyjny

Telenowela

Leśniczówka

20:30 | TVP 1

Janusz stresuje się przed spotkaniem z Rożkiem. W czasie rozmowy mecenas informuje Karcza, że oczekuje następnego transportu już za dwa tygodnie. Niespodziewanie interweniuje Lidia. Krawczyk próbuje oglądać nagranie z kamerki umieszczonej w lesie. Po czterech godzinach ma dość i postanawia zaangażować w to zajęcie Bartusia. W końcu na filmie pojawiają się jakieś postaci, ale nie te, których spodziewał się prawnik. Anna postanawia opuścić dom księdza. Kapłan próbuje ją zatrzymać. Świadkiem sceny staje się Gromniakowa. Anna, chcąc ochłonąć, udaje się do LasPostu z paczkami. Tam spotyka Piotra, który ją rozpoznaje. Spłoszona kobieta udaje się z powrotem na plebanię. Opowiada o wszystkim Wiktorowi, który proponuje, że zadzwoni do Melecha, prosząc o dyskrecję. Anna jednak jest przeciwna. Postanawia się ujawnić.(n)

Czas: 30 min

20:30

Leśniczówka

Telenowela

Serial Obyczajowy

Barwy szczęścia

20:10 | TVP 2

Marek jest zszokowany, gdy dowiaduje się, że jego terapeuta jest znajomym Iwony. Karol szybko opuszcza imprezę, ale wzburzony Złoty z trudem wywiązuje się z obowiązków gospodarza. W końcu Iwona zmusza go do szczerej rozmowy. Tymczasem Witek dostrzega, jak ratownicy wynoszą z domu nieprzytomną Michalinę. Darek szykuje się do wylotu do Singapuru. Józek wraz z Julcią odwiedza Gabrielę. Chce zabrać z mieszkania zabawki córki. Wizyta się przedłuża i cała trójka miło spędza czas. Kacper i Madzia pokazują Małgorzacie i Jerzemu zdjęcia z sesji. Natalia czyta umowę i odkrywa, że firma chce kontynuować współpracę tylko z dziewczyną Jabłońskiego.(n)

Czas: 30 min

20:10

Barwy szczęścia

Serial Obyczajowy

Magazyn Kulinarny

Przepis dnia . s03e04

20:40 | TVP 2

Mistrzowie kuchni prezentują przepisy na smaczne, zdrowe i oryginalne dania.(n)

Czas: 15 min

20:40

Przepis dnia . s03e04

Magazyn Kulinarny

Teleturniej

Postaw na milion

20:55 | TVP 2

"Postaw ma milion" to emocjonujący teleturniej Telewizji Polskiej, prowadzony przez znanego prezentera Łukasza Nowickiego. Aby wygrać show i otrzymać nagrodę główną - tytułowy milion złotych - należy się wykazać wiedzą ogólną, choć pytania dotyczą też np. wyników sondaży. W programie "Postaw ma milion" bierze udział dwoje dobrze znających się uczestników, którzy występują jako drużyna. Mogą to być członkowie rodziny, przyjaciele czy koledzy z pracy. Już na wstępie dostają oni milion złotych w gotówce. Żeby go nie stracić, muszą bezbłędnie odpowiedzieć na osiem pytań. Na udzielenie odpowiedzi mają 60 sekund. Gra odbywa się na pulpicie, na którym znajdują się specjalne zapadnie. Uczestnicy show "Postaw na milion" wybierają właściwą odpowiedź, umieszczając na danej zapadni pieniądze. Jeśli nie są pewni odpowiedzi, mogą też dowolnie rozdzielać gotówkę, pamiętając o tym, że za każdym razem tylko jedna zapadnia pozostanie zamknięta. Program "Postaw ma milion" powstał w oparciu o brytyjski format "Money Drop", sprzedany m.in. do Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Rosji, Grecji i Hiszpanii.(n)

Czas: 55 min

20:55

Postaw na milion

Teleturniej

Serial Paradokumentalny

Kasta: Piramida

20:00 | TVP 3 Warszawa

Emeryt inwestuje oszczędności w piramidzie finansowej i traci wszystko. Oszust pozostaje bezkarny. Adwokaci podejmują się prowadzenia sprawy, ale pokrzywdzony mężczyzna i jego córka zostają napadnięci.(n)

Czas: 30 min

20:00

Kasta: Piramida

Serial Paradokumentalny

Koncert Życzeń

Piosenka dla Ciebie

20:30 | TVP 3 Warszawa

Magazyn muzyczny w którym para prowadzących odczytuje życzenia nadesłane przez widzów. Po nich zostaje emitowany teledysk piosenki dołączony do wiadomości. Program prowadzą pary: Emilia Zimnicka, która jest finalistką konkursu Miss Polonia 2005 wraz z Tomaszem Zalewą - lubelskim dziennikarzem i prezenterem telewizyjnym, Agnieszka Sprawka - lubelska dziennikarka i prezenterka wraz z Józefem Szopińskim - dziennikarzem i prezenterem.(n)

Czas: 60 min

20:30

Piosenka dla Ciebie

Koncert Życzeń

Film Familijny

Piękna i Bestia

20:00 | Polsat

"Piękna i bestia" w reżyserii Billa Condona jest nową, zrealizowaną z udziałem aktorów wersją nagrodzonej dwoma Oscarami animacji Disneya z lat 90. Film nie tylko porusza, przypominając niezwykłą baśń spisaną przez Jeanne-Marie Leprince de Beaumont, ale też zachwyca osiągniętym efektem wizualnym. Condon jest zdobywcą Nagrody Akademii za scenariusz adaptowany do filmu "Bogowie i potwory". "Piękna i bestia" zaś została wyróżniona pięcioma statuetkami Teen Choice. W tytułową rolę bardzo ładnej i obdarzonej dobrym sercem Belli wciela się w produkcji "Piękna i bestia" gwiazda serii filmów o przygodach Harry'ego Pottera - Emma Watson. Grana przez nią bohaterka mieszka razem ze swoim ojcem, Maurycym (Kevin Kline), w małej francuskiej wiosce. Cieszy się spokojem, aż do dnia, w którym jej rodzic zostaje uwięziony przez przerażającą bestię (Dan Stevens). Pomimo strachu dziewczyna odnajduje zamek potwora i ofiaruje mu swoje życie w zamian za wolność ojca. Ku zdziwieniu Belli bestia nie zamyka jej w lochu, ale ofiaruje piękną komnatę. Dziewczyna może też swobodnie poruszać się po zamku. Towarzystwa w tych trudnych chwilach z dala od domu dotrzymują bohaterce filmowej baśni "Piękna i bestia" niezwykle sympatyczne zaczarowane przedmioty: zegar Trybik, świecznik Płomyk i miotełka Puf Puf. Tymczasem Maurycy nie może się pozbyć wyrzutów sumienia, gdy myśli o Belli przebywającej w niewoli u bestii. Decyduje się zwrócić o pomoc do myśliwego Gastona (Luke Evans), który od dawna pragnie ożenić się z jego córką. Chce, by młodzieniec uwolnił dziewczynę. W tym samym czasie Bella, która spędza ze swoim gospodarzem wieczory, stopniowo odkrywa, że nie jest on tak straszny, jak z początku myślała. Zaczyna dostrzegać, że jest wrażliwy i cierpi z powodu swojego wyglądu. Stopniowo między nią a budzącą powszechną grozę bestią rodzi się uczucie.(n)

Czas: 170 min

20:00

Piękna i Bestia

Film Familijny

Film Sf

Niepamięć

20:05 | TVN

"Niepamięć" to wciągające i pięknie sfilmowane dzieło science fiction, które nie zawiedzie zarówno wielbicieli tego gatunku, jak i fanów dobrych produkcji sensacyjnych. Obraz trzyma bowiem w napięciu. Wyposażony też został w zapierające dech w piersiach sceny akcji. W roli głównej etatwy bohater Hollywood walczący o ocalenie ludzkości, Tom Cruise. Akcja "Niepamięci" toczy się w roku 2077, kiedy to świat ma zupełnie nowe oblicze. W następstwie wyniszczającej wojny z kosmitami Ziemia uległa napromieniowaniu i przestała nadawać się do zamieszkania. Ocalali ludzie zostali ewakuowani na Tytana, jeden z księżyców Saturna. Na zniszczonej Błękitnej Planecie stacjonuje Jack (Tom Cruise), konserwator systemu ochronnego Ziemi. Mężczyzna zajmuje się naprawą dronów i maszyn. Jego pracę kontroluje Victoria (Andrea Riseborough). Niebawem ich misja dobiegnie końca, a oni sami dołączą do mieszkańców kolonii na Tytanie. Jacka, głównego bohatera filmu "Niepamięć", dręczą jednak wątpliwości. Nie jest pewny, czy chce opuszczać Ziemię, z którą czuje się związany. Pewnego dnia na powierzchni planety rozbija się samolot. Mężczyzna ratuje z katastrofy jedną z pasażerek, Julię (Olga Kurylenko). Tajemnicza kobieta sprawia wrażenie, jakby znała Jacka. Z czasem mężczyzna odkrywa zaskakujące fakty na temat wojny. Zmieniają one jego światopogląd. Mężczyzna uświadamia sobie, że w jego rękach spoczywają dalsze losy ludzkości.(n)

Czas: 160 min

20:05

Niepamięć

Film Sf

Program Publicystyczny

Sprawdzam

20:00 | TVN 24

Krzysztof Skórzyński prezentuje najważniejsze wydarzenia ostatnich dni i sprawdza, co jest prawdą a co spreparowanym na potrzeby sytuacji fałszem. Pod dziennikarską lupę trafiają m.in. kuriozalne i nieprecyzyjne przepisy.(n)

Czas: 30 min

20:00

Sprawdzam

Program Publicystyczny

Magazyn

Czarno na białym

20:30 | TVN 24

Twórcy programu ukazują sytuację panującą w kraju, analizując kilka wybranych wydarzeń, które wywarły znaczący wpływ na życie polityczno-społeczne Polaków. Za każdym razem starają się dotrzeć do sedna problemu i ukazać prawdę o nim. Program prowadzi Patrycja Redo-Łabędziewska.(n)

Czas: 30 min

20:30

Czarno na białym

Magazyn
21

Serial Obyczajowy

Blondynka : Zalew. s09e103

21:00 | TVP 1

Zgodnie z obietnicą Dawid przenosi siedzibę fundacji do Majaków. Niespodziewanie do Springera i jego żony przychodzi Marta, licząc na to, że jeśli wszystko odpowiednio wytłumaczy, zyska ich zrozumienie. Mimo protestów Sylwii postanawia zostać we wsi na dłużej. Wynajmuje pokój w leśniczówce. Traczyk i Dino przymierzają się do realizacji swojego planu zalania Majaków. Chcą w ten sposób wzbudzić w mieszkańcach strach, a to ma ułatwić nakłonienie ich do sprzedaży ziemi. Kozyra dostaje od Żorżety starą torbę listonosza, która należały kiedyś do jego ojca, Eugeniusza. Znajduje w niej list, z którego dowiaduje się, że Dalmata jest przyrodnim bratem Partyki. Kozyra jest zdezorientowany. Sydney zakończył pokutę i wyzbierał śmieci z całego lasu. Kiedy świętuje ten sukces z Auguścikową podczas kolacji, ktoś na nowo rozsypuje nieczystości z worków. Jacek zajmuje się tą sprawą. Kizior i Staruch za pieniądze opiekują się chartami właścicieli z miasta. Boją się, by żaden im nie uciekł, ponieważ to oznaczałoby kłopoty. Staruch udaje się z chorą kozą do lecznicy. Zauważa, że Sylwia opiekuje się rannym psem. Kizior postanawia go wykraść.(n)

Czas: 45 min

21:00

Blondynka : Zalew. s09e103

Serial Obyczajowy

Cykl Felietonów

"Blondynka 9" - kulisy serialu

21:45 | TVP 1

Czas: 15 min

21:45

"Blondynka 9" - kulisy serialu

Cykl Felietonów

Serial Obyczajowy

Urodzona gwiazda

21:50 | TVP 2

Paweł zapewnia rektora konserwatorium, że przygotowania do festiwalu przebiegają zgodnie z planem. Ten jednak pokazuje mu artykuł poświęcony solistce Nice Umańskiej, która właśnie opuściła jego "mierny, amatorski zespół". Wkrótce Paweł zakłada się z kolegami - twierdzi, że w dwa tygodni zrobi z nieznanej nikomu Klaudii wokalistkę równą Nice. Rozpoczynają się próby. Klaudia zaczyna z czułością myśleć o swoim nauczycielu, jednak wtedy dowiaduje się o zakładzie.(n)

Czas: 50 min

21:50

Urodzona gwiazda

Serial Obyczajowy

Program Informacyjny

Kurier Warszawy i Mazowsza

21:30 | TVP 3 Warszawa

Czas: 8 min

21:30

Kurier Warszawy i Mazowsza

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Raport na gorąco

21:38 | TVP 3 Warszawa

Reporterzy Marcin Gałuszko i Grzegorz Drabkowski na swoich motorach szybko docierają do miejsc gdzie coś się dzieje. W programie relacje z miejsc wypadku, awarii, pożaru czy akcji policji.(n)

Czas: 4 min

21:38

Raport na gorąco

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Sport

21:42 | TVP 3 Warszawa

W magazynie informacyjnym "Sport" widzowie codziennie mogą się zapoznać z najświeższymi informacjami o ważnych wydarzeniach sportowych z całego świata. Prowadzący przede wszystkim skupiają się jednak na osiągnięciach polskich zawodników. W programie "Sport" prezentowane są krótkie relacje filmowe z przebiegu ważnych meczów czy zawodów sportowych. Za każdym razem opatrzone są one komentarzem prowadzącego. W magazynie nie zabraknie także ciekawostek, m.in. dotyczących transferów znanych piłkarzy.(n)

Czas: 6 min

21:42

Sport

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

21:48 | TVP 3 Warszawa

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

Czas: 2 min

21:48

Pogoda

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Studio LOTTO

21:50 | TVP 3 Warszawa

Losowanie numerów gier i zakładów Totalizatora Sportowego. Prowadzący prezentują ich wyniki i przypominają zasady udziału w loterii.(n)

Czas: 10 min

21:50

Studio LOTTO

Program Informacyjny

Magazyn Informacyjny

Polska i świat

21:00 | TVN 24

Codzienny autorski program, który podsumowuje najważniejsze wydarzenia z kraju i z zagranicy. Dziennikarze poruszają sprawy budzące szczególne zainteresowanie wśród polskich obywateli.(n)

Czas: 60 min

21:00

Polska i świat

Magazyn Informacyjny
22

Komedia Obyczajowa

U Pana Boga w ogródku

22:00 | TVP 1

W małym, leżącym na Podlasiu mieście Królowy Most, gdzie osadzona jest akcja filmu "U Pana Boga w ogródku", czas płynie leniwie, a mieszkańcy żyją w zgodzie z rytmem natury. Do pracy tam zostaje skierowany aspirant Marian Cielęcki (Wojciech Solarz), najsłabszy absolwent szkoły policyjnej. Jego przełożeni uważają bowiem, że na dalekiej prowincji powinien sobie poradzić. Tymczasem funkcjonariusze CBŚ umieszczają tu, w wynajętej willi, świadka koronnego Jerzego Bociana, prawdziwe nazwisko Józef Czapla, pseudonim Żuraw (Emilian Kamiński). Zeznaje on w procesie mafii z Milanówka. W ramach programu ochrony świadków należy mu się zmiana tożsamości i adresu. Proboszcz Antoni (Krzysztof Dzierma) uważa go za kolejnego zbłąkanego, którego trzeba sprowadzić na właściwą drogę. Natomiast komendant Henryk (Andrzej Zaborski) zajmuje się biznesmenem z Włoch i jego planami budowy w miasteczku supermarketu. Ma także problem z atrakcyjną córką, Luśką (Agata Kryska), która najpierw postarała się o dziecko, a teraz szuka męża. Dziewczyna bardzo podoba się Marianowi, ale komendant stawia sobie za punkt honoru znalezienie lepszego zięcia. Film Jacka Bromskiego "U Pana Boga w ogródku" jest kontynuacją komedii zrealizowanej przez tego samego reżysera - "U Pana Boga za piecem" z 1998 roku - która to otrzymała m.in. Nagrodę Specjalną Jury na FPFF w Gdyni.(n)

Czas: 130 min

22:00

U Pana Boga w ogródku

Komedia Obyczajowa

Koncert

Muzyka, taniec, zabawa

22:40 | TVP 2

Najlepsze fragmenty tegorocznej letniej trasy. Nie zabraknie największych gwiazd i przebojów.(n)

Czas: 65 min

22:40

Muzyka, taniec, zabawa

Koncert

Program Informacyjny

Dziennik regionów

22:00 | TVP 3 Warszawa

"Dziennik regionów" jest głównym programem informacyjnym TVP3. Nadawany jest codziennie o godzinie 22.00. Prowadzący podsumowują w nim najważniejsze wydarzenia mijającego dnia z poszczególnych regionów kraju, a także zapowiadają tematy, które z pewnością podejmowane będą w dniu następnym. Prowadzącymi "Dziennik regionów" są doświadczeni dziennikarze od dawna współpracujący z telewizją publiczną: Urszula Boruch, Konrad Dudek, Sławomir Mokrzycki i Artur Kalicki. Przekazują oni zawsze najświeższe informacje dzięki współpracy z ośrodkami regionalnymi i ich reporterami, gotowymi w każdej chwili dotrzeć do każdego zakątka Polski, w którym dzieje się coś ważnego.(n)

Czas: 20 min

22:00

Dziennik regionów

Program Informacyjny

Program Publicystyczny

Echa dnia

22:20 | TVP 3 Warszawa

Gośćmi programu są politycy, przedstawiciele administracji państwowej, działacze samorządowi i reprezentanci środowisk gospodarczych. "Echa dnia" mają na celu wyjaśnienie widzowi, jakie mogą być skutki określonych zdarzeń, zjawisk społecznych czy ekonomicznych.(n)

Czas: 20 min

22:20

Echa dnia

Program Publicystyczny

Program Informacyjny

Pogoda

22:40 | TVP 3 Warszawa

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 5 min

22:40

Pogoda

Program Informacyjny

Magazyn

Kryminalna siódemka

22:45 | TVP 3 Warszawa

W programie prezentowanych jest siedem najgłośniejszych spraw kryminalnych, które wstrząsnęły całą Polską. Widzowie zobaczą brawurowe akcje policji, zagadkowe procesy oraz widowiskowe pościgi.(n)

Czas: 15 min

22:45

Kryminalna siódemka

Magazyn

Film Sf

X-Men 2

22:50 | Polsat

"X-Men 2" to amerykańsko-kanadyjski film science fiction. Stanowi kontynuację przygód mutantów dysponujących nadnaturalnymi zdolnościami. Obraz w reżyserii Bryana Singera, nakręcony w 2003 roku, zdobył statuetkę Saturna za najlepszy film utrzymany w stylistyce sci-fi. Do szkoły prowadzonej przez profesora Charlesa Xaviera (Patrick Stewart) uczęszczają mutanty - istoty o nadludzkich umiejętnościach. Choć zwykli mieszkańcy nie przepadają za odmieńcami, profesor jest zdania, że należy dać im szansę. Sytuacja przedstawiona w filmie "X-Men 2" diametralnie zmienia się na ich niekorzyść, gdy jeden z podopiecznych Xaviera - Nightcrawler (Alan Cumming) - atakuje prezydenta USA. Napaść jest sytuacją bez precedensu. W trybie pilnym zostaje powołany sztab kryzysowy, na którego czele staje były komandor William Stryker (Brian Cox). Otrzymuje on specjalną misję zlikwidowania szkoły. Profesor Xavier wraz innymi bohaterami filmu "X-Men 2", wśród których są m.in. Wolverine (Hugh Jackman), Cyclop (Hugh Jackman) i Storm (Halle Berry), muszą dodatkowo stawić czoło Magneto (Ian McKellen), który uciekł z więzienia.(n)

Czas: 175 min

22:50

X-Men 2

Film Sf

Thriller

Czerwony smok

22:45 | TVN

Mroczny, trzymający w napięciu "Czerwony smok" jest ekranizacją bestsellerowej powieści Thomasa Harrisa i jednoczśnie prequelem "Milczenia owiec" Jonathana Demme'a. Oba filmy łączy postać demonicznego Hannibala i grającego go Anthony'ego Hopkinsa. Akcja "Czerwonego smoka" toczy się w latach 80. Gra tu także m.in. Edward Norton, który wciela się w postać inteligentnego i przenikliwego agenta FBI Willa Grahama. Mężczyzna odchodzi ze służby i przeprowadza się z rodziną na Florydę. Przed kilku laty stanął bowiem oko w oko z demonicznym psychiatrą Hannibalem Lecterem i doprowadził do jego aresztowania. Spotkanie z maniakalnym mordercą zostawiło trwały ślad w psychice funkcjonariusza. Zaangażował się w śledztwo tak bardzo, że zaczął myśleć jak perwersyjny, brutalny Lecter i widzieć świat jego oczami. By nabrać dystansu i odzyskać równowagę psychiczną, zostawił za sobą całą przeszłość w FBI. Tymczasem pewnego dnia były szef Grahama, Jack Crawford (Harvey Keitel), prosi go o pomoc w wyjaśnieniu zagadki zbiorowych morderstw, które są popełniane w czasie pełni księżyca. Okazuje się, że niedościgłym ideałem dla zabójcy (Ralph Fiennes) jest właśnie Lecter, do którego pisuje on pełne uwielbienia listy. Chcąc położyć kres krwawym zbrodniom, Graham musi zaryzykować spotkanie z niezwykle inteligentnym i przebiegłym Hannibalem.(n)

Czas: 155 min

22:45

Czerwony smok

Thriller

Program Rozrywkowy

Szkło kontaktowe

22:00 | TVN 24

"Szkło kontaktowe" jest codziennym programem satyryczno-publicystycznym nadawanym na antenie TVN24. Prowadzący oraz zaproszony gość z przymrużeniem oka podsumowują miniony dzień w polskiej polityce. Konwencja pozwala na luźne komentarze i sporą dawkę humoru. Magazyn jest interaktywny, ponieważ w trakcie emisji widzowie mogą dzwonić lub pisać SMS-y, by podzielić się własnymi opiniami na temat bieżących wydarzeń. "Szkło kontaktowe" jest na antenie od 2005 r. Jego pomysłodawcą i jednym z gospodarzy programu był zmarły w 2017 r. Grzegorz Miecugow. Obecnie prowadzą go: Tomasz Sianecki, Wojciech Zimiński i Grzegorz Markowski. W magazynie regularnie występuje stałe grono komentatorów: Krzysztof Miecugow, Artur Andrus, Krzysztof Daukszewicz, Jerzy Iwaszkiewicz, Tomasz Jachimek, Marek Przybylik, Kamil Dąbrowa, Michał Kempa, Katarzyna Kwiatkowska, Henryk Sawka, a także Grzegorz Markowski i Wojciech Zimiński.(n)

Czas: 60 min

22:00

Szkło kontaktowe

Program Rozrywkowy
23

Program TV wszystkie stacje

Program TV telewizji online staje się coraz bardziej popularna przez fakt, braku potrzeby podpisywania długotrwałej umowy na takie usługi. Telewizja internetowa umożliwia zakup dostępu do platformy na wybrany okres czasu jak np. 1 dzień lub dłużej bez wiązania się umową okresową. Prosta zasada, oglądasz płacisz. Jeśli obawiasz się o jakość transmisji telewizyjnych to w dzisiejszych czasach dostępne rozwiązania umożliwiając nawet transmisje w jakości HD lub 4K.

Co dziś obejrzeć w tv ? Filmy w telewizji online na dzisiaj, jutro, weekend

Chcesz sprawdzić program tv ale nie wiesz od czego zacząć ? oto pytanie jakie zadaje sobie coraz więcej osób szukających dostępu do ulubionych kanałów tv online bez limitu i ograniczeń. Abo oglądać telewizję bez abonamentu możesz wybrać jedną z wielu dostępnych platform umożliwiających streaming telewizji internetowej bez potrzeby rejestrowania konta. Zapraszamy do zapoznania się z poniższym artykułem aby dowiedzieć się jak oglądać darmową telewizje internetowej. Sprawdź też aktualny program tv wszystkich stacji

Program telewizyjny dzień po dniu

Bezpłatna telewizja internetowa na żywo tak naprawdę nie istnieje - trzeba mieć przecież na uwadze fakt, że każdy dostawca tej telewizji musi ponosić pewne pewne koszty. Serwisy oferujące telewizję online oraz pobierają opłatę za całoroczny dostęp do aktualnej listy linków z kanałami na żywo - opłata ta jest na szczęście niewielka. Dodatkową zaletą jest fakt, że korzystanie z tego rodzaju serwisów nie wymaga rejestracji. Wystarczy zatem wpisać kod sms, aby móc cieszyć się długą listą dostępnych programów telewizyjnych.
Chcesz regularnie oglądać swoje ulubione kanały telewizyjne? Nie możesz doczekać się kolejnych odcinków serialu? Postaw na doskonałe rozwiązanie, jakim jest telewizja internetowa. Dzięki temu otrzymasz pełen dostęp do bogatej oferty telewizyjnej, z której będziesz mógł korzystać w dowolnym miejscu. TV online to gwarancja tego, że nigdy nie przegapisz interesujących Cię programów telewizyjnych.

Masz swoje ulubione programy, które chciałbyś oglądać regularnie, ale nie masz w domu telewizora i nie wiesz jak mógłbyś to zrobić? Zajrzyj na nasza stronę, gdzie znajdziesz bogaty zbiór linków do bezpłatnej telewizji online. Telewizja internetowa stanowi obecnie doskonałą alternatywę dla odbiorników telewizyjnych, które większość domowników posiada w swoich mieszkaniach.
Najważniejszą zaletą telewizji online jest jednak to, żę można ją oglądać dosłownie wszędzie - wystarczy tylko sprawnie działający laptop lub komputer i oczywiście dostęp do internetu.
Telewizja internetowa dostępna jest siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę - można ją oglądać nie tylko na laptopie czy komputerze, ale również na ekranie tabletu czy smartfona. Jeżeli już teraz chcesz mieć dostęp do telewizji online, zdecyduj się na zakup dostępu do naszego serwisu.

 

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO