×

Wyszukaj artykuł

05 Lipiec

 
13 Ulica
ATM Rozrywka
AXN Black
BBC First
Canal + Family
Canal +
0

Serial Kryminalny

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku : Nie ma dymu.... CSI: NY, s09e02

00:00 | 13 Ulica

Jo i Taylor badają okoliczności śmierci Rity Lowman. Jej zwęglone zwłoki zostały odnalezione w windzie domu, w którym mieszkała. Analizując zapisy z monitoringu, detektyw Flack odkrywa, że wśród pracowników ekipy konserwatorskiej jest niedawno zwolniony z więzienia podpalacz Brooks. Mężczyzna okazuje się także zamieszany w nagłą śmierć Jimmy'ego Conklina, który zmarł podczas lunchu. Dalsze śledztwo ujawnia, że obie ofiary Brooksa były z nim spokrewnione, a podpalacz realizuje bardzo osobisty plan zemsty. Do zespołu Taylora dołącza nowa detektyw, Jamie Lovato, była pracownica wydziału do spraw narkotyków.(n)

Czas: 60 min

0:00

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku : Nie ma dymu.... CSI: NY, s09e02

Serial Kryminalny

Serial Kryminalny

Ojciec Brown . Father Brown, s03e10

00:25 | BBC First

Ojciec Brown zostaje uwikłany w perfidną intrygę, której autorem jest jego największy przeciwnik Flambeau. Mężczyzna zamierza wykorzystać księdza i jego przyjaciół do swoich niecnych celów.(n)

Czas: 50 min

0:25

Ojciec Brown . Father Brown, s03e10

Serial Kryminalny
1

Serial Kryminalny

Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar : Rodzina ponad wszystko. Law & Order: Criminal Intent 9, s09e12

01:00 | 13 Ulica

Podczas dochodzenia w sprawie śmierci właściciela znanej firmy cateringowej detektywi Nichols i Stevens odnajdują dowody związane ze skandalem, w który zamieszany jest szanowany nowojorski senator.(n)

Czas: 60 min

1:00

Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar : Rodzina ponad wszystko. Law & Order: Criminal Intent 9, s09e12

Serial Kryminalny

Serial Kryminalny

Na krawędzi. s01e12

01:30 | ATM Rozrywka

Okazuje się, że Cichy, ochroniarz Marty, był na imprezie, po której ją zgwałcono. To on znalazł ją na brzegu jeziora i zabrał ze sobą. Prokurator Frydrych i starszy aspirant Potocki przesłuchują prezesa Leszczyńskiego (Piotr Fronczewski) w sprawie powiązań jego firmy z zaginionym mecenasem Niemczykiem. Nie dowiadują się jednak niczego nowego. Marta odwiedza matkę (Emilia Krakowska) w domu spokojnej starości. Kobieta sprawia wrażenie, że pamięta tylko to, co zdarzyło się do dnia tragedii, która spotkała jej córkę. Tomek i Andrzej proszą Tamarę o wyczyszczenie dysku Niemczyka. Zatajają jednak przed nią informacje o danych, które zawiera. Wkrótce zwolniony przez Kamińskiego technik informuje go, że sprawdził znajdujący się na nośniku plik z jego nazwiskiem. Zastanawia się, skąd mecenas wiedział o ciąży Jolki. Zaskoczony Tomek natychmiast jedzie do żony. Niestety, nie zastaje jej w mieszkaniu. Spędza noc w samochodzie. Rankiem okazuje się, że Jolka nadal nie wróciła do domu. Marta spotyka się z Beatą, pierwszą żoną Zawady. Ta obiecuje przekazać jej pewne ważne dokumenty dotyczące sprawy sprzed lat. Andrzej i Tomek odwiedzają informatyka pracującego na zlecenie Potockiego. Gdy ten wychodzi, Kamiński infekuje dysk jego komputera wirusem, który zaczyna kasować dane. Cichy informuje Martę, że to Leszczyński kupił jej wydawnictwo. Co więcej, zatrudnił w nim Ankę...(n)

Czas: 60 min

1:30

Na krawędzi. s01e12

Serial Kryminalny

Serial Kryminalny

Designated Survivor . s02e04

01:30 | AXN Black

Przy południowej granicy USA zostaje zastrzelony meksykański kierowca, co wzmaga napiętą sytuację między sąsiadującymi państwami. Kirkman i jego ekipa starają się jak najszybciej zażegnać kryzys, a także zawrzeć umowę handlową z Meksykiem.(n)

Czas: 50 min

1:30

Designated Survivor . s02e04

Serial Kryminalny

Serial Kryminalny

Nowe triki . New Tricks, s09e05

01:15 | BBC First

Do kostnicy trafia pod fałszywym nazwiskiem ciało eksperta komputerowego. Podczas prowadzonego śledztwa policjanci poznają świat hakerów komputerowych i internetowych aktywistów.(n)

Czas: 65 min

1:15

Nowe triki . New Tricks, s09e05

Serial Kryminalny
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13

Komedia Kryminalna

Arizona Junior

13:40 | Canal +

"Arizona Junior" to amerykańska komedia kryminalna z 1987 roku. Stworzył ją znany i ceniony duet reżyserski - bracia Joel i Ethan Coen. Rodzeństwo na stałe wpisało się w kanon hollywoodzkich twórców za sprawą takich dzieł jak: "Big Lebowski" (1998 r.), "To nie jest kraj dla starych ludzi" (2007 r.) czy "Fargo" (1996 r.). Jednym z bohaterów groteskowej komedii "Arizona Junior", obnażającej przywary amerykańskiej kultury, jest włamywacz H.I. McDunnough (Nicolas Cage). Mężczyzna podczas odbywania wyroku zakochuje się w strażniczce więziennej Edwinie (Holly Hunter). Po wyjściu na wolność bohater postanawia ustatkować się i znajduje pracę. Legalizuje też swój związek z Edwiną. Wkrótce okazuje się niestety, że kobieta z powodów zdrowotnych nie może zajść w ciążę. Sytuację bohaterów filmu "Arizona Junior" pogarsza fakt, że McDunnough z uwagi na niedawny konflikt z prawem nie może w świetle obowiązujących przepisów adoptować dziecka. W dodatku mężczyzna z zazdrością obserwuje życie pewnego bogatego sprzedawcy mebli, u którego niedawno urodziły się pięcioraczki. McDunnough oraz Edwina wpadają na dość osobliwy pomysł, aby porwać jednego z maluchów.(n)

Czas: 95 min

13:40

Arizona Junior

Komedia Kryminalna
14
15
16
17
18
19
20

Komedia Kryminalna

Gorący towar

20:45 | Canal + Family

"Gorący towar" to zabawny film z wątkiem kryminalnym, w którym główną rolę gra laureatka Oscara Sandra Bullock. Znana z ról w tego typu produkcjach ("Miss Agent") aktorka wciela się tu w postać agentki FBI Sarah Ashburn, ambitnej, ale też wyjątkowo mało sympatycznej funkcjonariuszki. Kobieta otrzymuje zadanie aresztowania groźnego barona narkotykowego. W tym celu udaje się do Bostonu. Ponieważ bohaterka filmu "Gorący towar" ma podczas swojego śledztwa współpracować z bostońską policją, jej partnerką zostaje doświadczona i przebojowa detektyw Shannon Mullins (Melissa McCarthy). Niestety, obie kobiety od pierwszego spotkania czują do siebie niechęć. Nie są w stanie się przełamać nawet dla dobra prowadzonego wspólnie ważnego śledztwa. Relacje między obiema bohaterkami komedii "Gorący towar" stają się jeszcze bardziej napięte, gdy Sarah, ignorując polecenie szefa wydziału, kapitana Woodsa (Tom Wilson), rozpoczyna przesłuchanie aresztowanego przez Shannon dilera. Stopniowo jednak kobiety zaczynają przełamywać wzajemną niechęć i jednoczą siły, a ich trudna relacja zmienia się w prawdziwą przyjaźń.(n)

Czas: 120 min

20:45

Gorący towar

Komedia Kryminalna
21
22
23

  Najnowsze artykuły  

Program TV online wszystkie stacje

Program TV telewizji online staje się coraz bardziej popularna przez fakt, braku potrzeby podpisywania długotrwałej umowy na takie usługi. Telewizja internetowa umożliwia zakup dostępu do platformy na wybrany okres czasu jak np. 1 dzień lub dłużej bez wiązania się umową okresową. Prosta zasada, oglądasz płacisz. Jeśli obawiasz się o jakość transmisji telewizyjnych to w dzisiejszych czasach dostępne rozwiązania umożliwiając nawet transmisje w jakości HD lub 4K.

Co dziś obejrzeć w tv ? Filmy w telewizji na dzisiaj, jutro, weekend

Chcesz sprawdzić program tv ale nie wiesz od czego zacząć ? oto pytanie jakie zadaje sobie coraz więcej osób szukających dostępu do ulubionych kanałów tv online bez limitu i ograniczeń. Abo oglądać telewizję bez abonamentu możesz wybrać jedną z wielu dostępnych platform umożliwiających streaming telewizji internetowej bez potrzeby rejestrowania konta. Zapraszamy do zapoznania się z poniższym artykułem aby dowiedzieć się jak oglądać darmową telewizje internetowej. Sprawdź też aktualny program tv wszystkich stacji

Telewizja online oraz telewizja internetowa a program telewizyjny

Bezpłatna telewizja internetowa na żywo tak naprawdę nie istnieje - trzeba mieć przecież na uwadze fakt, że każdy dostawca tej telewizji musi ponosić pewne pewne koszty. Serwisy oferujące telewizję online oraz pobierają opłatę za całoroczny dostęp do aktualnej listy linków z kanałami na żywo - opłata ta jest na szczęście niewielka. Dodatkową zaletą jest fakt, że korzystanie z tego rodzaju serwisów nie wymaga rejestracji. Wystarczy zatem wpisać kod sms, aby móc cieszyć się długą listą dostępnych programów telewizyjnych.
Chcesz regularnie oglądać swoje ulubione kanały telewizyjne? Nie możesz doczekać się kolejnych odcinków serialu? Postaw na doskonałe rozwiązanie, jakim jest telewizja internetowa. Dzięki temu otrzymasz pełen dostęp do bogatej oferty telewizyjnej, z której będziesz mógł korzystać w dowolnym miejscu. TV online to gwarancja tego, że nigdy nie przegapisz interesujących Cię programów telewizyjnych.

Masz swoje ulubione programy, które chciałbyś oglądać regularnie, ale nie masz w domu telewizora i nie wiesz jak mógłbyś to zrobić? Zajrzyj na nasza stronę, gdzie znajdziesz bogaty zbiór linków do bezpłatnej telewizji online. Telewizja internetowa stanowi obecnie doskonałą alternatywę dla odbiorników telewizyjnych, które większość domowników posiada w swoich mieszkaniach.
Najważniejszą zaletą telewizji online jest jednak to, żę można ją oglądać dosłownie wszędzie - wystarczy tylko sprawnie działający laptop lub komputer i oczywiście dostęp do internetu.
Telewizja internetowa dostępna jest siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę - można ją oglądać nie tylko na laptopie czy komputerze, ale również na ekranie tabletu czy smartfona. Jeżeli już teraz chcesz mieć dostęp do telewizji online, zdecyduj się na zakup dostępu do naszego serwisu.