×

Wyszukaj artykuł

05 Lipiec

 
TVP 1
TVP 2
TVP 3 Warszawa
Polsat
TVN
TVN 24
15

Teleturniej

Postaw na milion

15:45 | TVP 1

"Postaw ma milion" to emocjonujący teleturniej Telewizji Polskiej, prowadzony przez znanego prezentera Łukasza Nowickiego. Aby wygrać show i otrzymać nagrodę główną - tytułowy milion złotych - należy się wykazać wiedzą ogólną, choć pytania dotyczą też np. wyników sondaży. W programie "Postaw ma milion" bierze udział dwoje dobrze znających się uczestników, którzy występują jako drużyna. Mogą to być członkowie rodziny, przyjaciele czy koledzy z pracy. Już na wstępie dostają oni milion złotych w gotówce. Żeby go nie stracić, muszą bezbłędnie odpowiedzieć na osiem pytań. Na udzielenie odpowiedzi mają 60 sekund. Gra odbywa się na pulpicie, na którym znajdują się specjalne zapadnie. Uczestnicy show "Postaw na milion" wybierają właściwą odpowiedź, umieszczając na danej zapadni pieniądze. Jeśli nie są pewni odpowiedzi, mogą też dowolnie rozdzielać gotówkę, pamiętając o tym, że za każdym razem tylko jedna zapadnia pozostanie zamknięta. Program "Postaw ma milion" powstał w oparciu o brytyjski format "Money Drop", sprzedany m.in. do Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Rosji, Grecji i Hiszpanii.(n)

Czas: 55 min

15:45

Postaw na milion

Teleturniej

Widowisko

Szansa na sukces. Opole . s01e04

15:20 | TVP 2

Gościem programu, w którym utalentowani wokaliści walczą o udział w opolskim koncercie Debiuty, będzie Krzysztof Cugowski. Wykonywane przez niego utwory "Cień wielkiej góry", "Takie tango" czy "Bal wszystkich świętych" przeszły już do historii polskiej piosenki.(n)

Czas: 65 min

15:20

Szansa na sukces. Opole . s01e04

Widowisko

Program Religijny

Koronka do Miłosierdzia Bożego

15:00 | TVP 3 Warszawa

Wspólna modlitwa różańcowa widzów TV Republika.(n)

Czas: 20 min

15:00

Koronka do Miłosierdzia Bożego

Program Religijny

Magazyn Religijny

Kościół z bliska

15:20 | TVP 3 Warszawa

Przegląd aktualnych wydarzeń z życia Kościoła. Twórcy programu m.in. szukają odpowiedzi na pytanie, czy nauki głoszone przez Watykan są przyjmowane i praktykowane przez wyznawców. Ponadto przedstawiają Kościół jako instytucję wspierającą wydarzenia kulturalne i edukację.(n)

Czas: 25 min

15:20

Kościół z bliska

Magazyn Religijny

Magazyn Religijny

Nabożeństwo Ewangelickie w Toruniu

15:45 | TVP 3 Warszawa

Czas: 55 min

15:45

Nabożeństwo Ewangelickie w Toruniu

Magazyn Religijny

Komedia Przygodowa

Scooby-Doo

15:10 | TVN

Pełna niezwykłych przygód produkcja dla widzów w każdym wieku "Scooby-Doo" stanowi fabularną wersję popularnego serialu animowanego, którego pierwsze odcinki pojawiły się w telewizji już w 1969 roku. Fabułę filmu rozpoczyna rozłam w grupie detektywów, specjalizujących się w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych, w których ważną rolę odgrywają siły nadprzyrodzone. Ponieważ Scooby-Doo i jego przyjaciele: Fred (Freddie Prinze Jr.), Daphne (Sarah Michelle Gellar), Shaggy (Matthew Lillard) i Velma (Linda Cardellini), dochodzą do wniosku, że bardzo się od siebie różnią i coraz trudniej jest im się porozumieć, postanawiają rozwiązać grupę detektywów Mystery Inc. Ponownie bohaterowie filmu "Scooby-Doo" spotykają się dwa lata później. Każdy z nich zostaje wezwany na Wyspę Strachów, która jest powszechnie znana jako miejsce studenckiego wypoczynku. Gdy docierają na miejsce, dowiadują się, że mają tam zbadać serię paranormalnych wydarzeń. Właściciel wyspy, Emile Mondavarious (Rowan Atkinson), obawia się, że jego popularny kurort jest nawiedzony. Robi więc wszystko, co w jego mocy, by pojednać skłóconych członków grupy i pomóc im w wyjaśnieniu tajemnicy. Obawia się bowiem, że nadnaturalne zjawiska wystraszą tłumy jego gości. Scooby i jego wspólnicy muszą więc przezwyciężyć wzajemną niechęć, przypomnieć sobie całą wiedzę, jaką posiadają na temat duchów, i zacząć efektywnie współpracować.(n)

Czas: 105 min

15:10

Scooby-Doo

Komedia Przygodowa
16

Program Publicystyczny

Audycje komitetów wyborczych

16:40 | TVP 1

Przed zbliżającymi się wyborami widzowie mogą zapoznać się z audycjami wyborczymi przygotowywanymi przez komitety wyborcze. Kandydaci prezentują w nich swoje programy, propozycje i pomysły.(n)

Czas: 20 min

16:40

Audycje komitetów wyborczych

Program Publicystyczny

Serial Komediowy

Zmiennicy: Fartowny dzień

16:25 | TVP 2

Przez nieuwagę Kasia zostawia w taksówce swój prawdziwy dowód osobisty. Znajduje go Jacek i postanawia zwrócić właścicielce. Kiedy przybywa do domu dziewczyny, jej rodzice traktują go jak kandydata na męża dla ich córki. W efekcie chłopak umawia się z nią na randkę. Aby jednak do niej doszło, dziewczyna musi znaleźć zmiennika, który by ją zastąpił na czas spotkania z Jackiem. Prosi o pomoc Mariana Koniuszkę.(n)

Czas: 70 min

16:25

Zmiennicy: Fartowny dzień

Serial Komediowy

Program Informacyjny

Pogoda

16:40 | TVP 3 Warszawa

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

Czas: 5 min

16:40

Pogoda

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Dziennik regionów

16:45 | TVP 3 Warszawa

"Dziennik regionów" jest głównym programem informacyjnym TVP3. Nadawany jest codziennie o godzinie 22.00. Prowadzący podsumowują w nim najważniejsze wydarzenia mijającego dnia z poszczególnych regionów kraju, a także zapowiadają tematy, które z pewnością podejmowane będą w dniu następnym. Prowadzącymi "Dziennik regionów" są doświadczeni dziennikarze od dawna współpracujący z telewizją publiczną: Urszula Boruch, Konrad Dudek, Sławomir Mokrzycki i Artur Kalicki. Przekazują oni zawsze najświeższe informacje dzięki współpracy z ośrodkami regionalnymi i ich reporterami, gotowymi w każdej chwili dotrzeć do każdego zakątka Polski, w którym dzieje się coś ważnego.(n)

Czas: 15 min

16:45

Dziennik regionów

Program Informacyjny

Film Muzyczny

Street Dance

16:55 | TVN

Pełen widowiskowych popisów tanecznych zrealizowanych według świetnej choreografii obraz "Street Dance" to produkcja muzyczna, w której udział wzięli finaliści brytyjskiej edycji "You can dance" i "Mam talent!". W jednej z ról występuje tu także słynna angielska aktorka, laureatka Srebrnego Niedźwiedzia Charlotte Rampling. Jedną z bohaterek produkcji "Street Dance" jest utalentowana tancerka Carly (Nichola Burley). Dziewczyna jest zakochana w charyzmatycznym Jayu (Ukweli Roach), który doprowadził ich zespół do finału mistrzostw Wielkiej Brytanii w technice street dance. Dziewczyna wprost nie może doczekać się decydującego występu. Tymczasem Jay oznajmia przyjaciołom, że decyduje się odejść z zespołu i nie wystąpi w finale. Carly jest zrozpaczona. W końcu jednak postanawia, że to ona poprowadzi przyjaciół do zwycięstwa w mistrzostwach. Dziewczyna zdaje sobie sprawę, że nie będzie to łatwe, bo zespół nie ma nawet gdzie ćwiczyć. Niespodziewanie bohaterom filmu "Street Dance" przychodzi z pomocą Helena (Charlotte Rampling), dyrektorka szkoły baletowej. Udostępnia ekipie Carly salę baletową, ale w zamian chce, żeby jej uczniowie dołączyli do zespołu. Choć mistrzów street dance i adeptów baletu dzieli niemal wszystko, połączy ich wspólna pasja - miłość do tańca.(n)

Czas: 125 min

16:55

Street Dance

Film Muzyczny

Program Informacyjny

Fakty po południu

16:00 | TVN 24

Program informacyjny, podsumowujący najistotniejsze wydarzenia dnia. Oprócz tego w programie transmisje z miejsc zdarzeń, relacje reporterskie, informacje biznesowe, prognoza pogody i informacje sportowe.(n)

Czas: 120 min

16:00

Fakty po południu

Program Informacyjny
17

Program Informacyjny

Teleexpress

17:00 | TVP 1

"Teleexpress" to najważniejsze informacje dnia w pigułce. W krótkim, trwającym 15 minut programie widz znajdzie skrót wiadomości na temat bieżących wydarzeń z kraju i ze świata dotyczących m.in. polityki, nauki i techniki, kultury oraz sportu. Prezentowane materiały ilustrują migawki filmowe komentowane przez lektora oraz w zależności od omawianych zdarzeń wypowiedzi ekspertów, badaczy, uczestników wydarzeń lub osobistości życia publicznego. W "Teleexpresie" nie brakuje też prognozy pogody, raportów przygotowanych przez redakcje TVP oddziałów regionalnych oraz najciekawszych informacji muzycznych. Obok tematów poważnych pojawiają się także te wywołujące uśmiech, opatrzone żartobliwym komentarzem prowadzącego. Rozszerzeniem "Teleexpressu" jest "Teleexpress Extra", który jest emitowany na TVP Info po zakończeniu głównego wydania programu. W 2016 roku magazyn obchodzi jubileusz trzydziestolecia swojego istnienia.(n)

Czas: 20 min

17:00

Teleexpress

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

17:20 | TVP 1

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 10 min

17:20

Pogoda

Program Informacyjny

Serial Obyczajowy

Blondynka : Starzy przyjaciele. s07e83

17:30 | TVP 1

Dawid i ksiądz Błażejczyk namawiają Sylwię do spotkania z Karolem. Dziewczyna ulega presji otoczenia. Jasiunia wypytuje męża o jego ostatnie podróże do Białegostoku. Zdradza Fusowi, że wie o próbie reaktywacji Bystrej Wody. Jan oznajmia żonie, że zachowywał to w tajemnicy, by zrobić jej niespodziankę. Niestety, żaden z jego dawnych kompanów nie chce wskrzesić zespołu. Doktorowej wystarczają takie wyjaśnienia, bo teraz bardziej niż problemy Jana zajmuje ją nowa praca w salonie fryzjerskim. Sylwia bada rannego Dżeka, pieska Kozyrów. Okazuje się, że życie zwierzaka jest zagrożone. Do skaleczonej łapy wdała się martwica, a to grozi amputacją kończyny. Fus opada z sił. Przyznaje się Dawidowi, że jest śmiertelnie chory. Muzyk w tajemnicy przed doktorem postanawia reaktywować Bystrą wodę. Majka zmienia profil rodzinnej firmy. Bez zgody Maneja postanawia zająć się produkcją kosmetyków. Traczyk przygotowuje swój wiec wyborczy.(n)

Czas: 60 min

17:30

Blondynka : Starzy przyjaciele. s07e83

Serial Obyczajowy

Program Publicystyczny

Audycje komitetów wyborczych

17:35 | TVP 2

Przed zbliżającymi się wyborami widzowie mogą zapoznać się z audycjami wyborczymi przygotowywanymi przez komitety wyborcze. Kandydaci prezentują w nich swoje programy, propozycje i pomysły.(n)

Czas: 25 min

17:35

Audycje komitetów wyborczych

Program Publicystyczny

Magazyn Religijny

Agape

17:00 | TVP 3 Warszawa

Magazyn telewizyjny powstaje przy współpracy dziennikarzy oddziałów regionalnych pod opieką merytoryczną Redakcji Katolickiej TVP. Prezentuje on bieżące wydarzenia religijne i inicjatywy środowisk związanych z Kościołem Katolickim w całej Polsce.(n)

Czas: 30 min

17:00

Agape

Magazyn Religijny

Program Informacyjny

Pogoda

17:30 | TVP 3 Warszawa

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 3 min

17:30

Pogoda

Program Informacyjny

Magazyn Religijny

Kościół z bliska

17:33 | TVP 3 Warszawa

Przegląd aktualnych wydarzeń z życia Kościoła. Twórcy programu m.in. szukają odpowiedzi na pytanie, czy nauki głoszone przez Watykan są przyjmowane i praktykowane przez wyznawców. Ponadto przedstawiają Kościół jako instytucję wspierającą wydarzenia kulturalne i edukację.(n)

Czas: 27 min

17:33

Kościół z bliska

Magazyn Religijny

Reality Show

Nasz nowy dom. s14e177

17:45 | Polsat

W niewielkiej wsi Buchałowice na Lubelszczyźnie stoi dom pani Agnieszki i jej męża Piotra. Para wychowuje trzy córki - Patrycję, Oliwię i Wiktorię. Największym marzeniem kobiety, która spędziła dzieciństwo w sierocińcu, było zawsze stworzenie licznej rodziny. Udało się je spełnić. Niestety, dom kobiety oraz jej bliskich jest w katastrofalnym stanie. Dach pokrywa rakotwórczy eternit, w budynku brakuje też łazienki i toalety. Z powodu złych warunków mieszkaniowych najstarsza córka musiała zmienić szkołę. Rówieśnicy bowiem skutecznie uprzykrzali jej życie. Rodzinie pomaga Katarzyna Dowbor, szef ekipy budowlanej Wiesław Nowobilski i architekt Maciek Pertkiewicz.(n)

Czas: 65 min

17:45

Nasz nowy dom. s14e177

Reality Show
18

Teleturniej Muzyczny

Jaka to melodia?

18:30 | TVP 1

Show emitowany jest w trzech wersjach. Od poniedziałku do piątku pojawia się na antenie jako teleturniej muzyczny, w którym troje zawodników ma za zadanie jak najszybciej podać tytuł prezentowanej im piosenki. W soboty w programie biorą udział dwie dwuosobowe drużyny, które ścierają się w bitwie na hity. W niedziele zaś w roli uczestników w show goszczą gwiazdy, które mają możliwość wykazania się znajomością muzyki rozrywkowej. We wszystkich tych odsłonach nie zabraknie wielkich przebojów, również tych wykonywanych na żywo. Prowadzi Rafał Brzozowski.(n)

Czas: 55 min

18:30

Jaka to melodia?

Teleturniej Muzyczny

Program Informacyjny

Panorama

18:00 | TVP 2

"Panorama" to główny program informacyjny telewizyjnej Dwójki. Emitowany jest codziennie na żywo o 15.40 i 18.00. Na antenie pojawił się 30 marca 1987 roku i z początku nosił nazwę "Panorama dnia". "Panorama" podsumowuje najważniejsze wydarzenia minionego dnia z kraju i ze świata. Dziennikarze przedstawiają kilkuminutowe reportaże, które dotyczą spraw związanych z polityką, kulturą, ale także np. rozrywką. Prezenterzy nie przedstawiają jedynie suchych faktów, ale również dokładne i ciekawe ich analizy, a także wypowiedzi ekspertów. Program prowadzą m.in.: Marta Kielczyk, Magdalena Stankiewicz, Adam Krzykowski, Tomasz Wolny, Mariusz Pietrasik. Po każdej emisji programu informacyjnego "Panorama" przedstawiane są także najnowsze wiadomości sportowe oraz prognoza pogody.(n)

Czas: 25 min

18:00

Panorama

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

18:25 | TVP 2

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 5 min

18:25

Pogoda

Program Informacyjny

Serial Obyczajowy

Na dobre i na złe: Na pierwszy rzut oka

18:30 | TVP 2

Kasia i Andrzej nadal martwią się o Matyldę. Mimo ostatnich problemów dziewczyna uparcie się odchudza. Do tego zbuntowana nastolatka postanawia zamieszkać z Barbarą i Michałem. Linie nie podoba się, że Agata mieszka z nią i Szczepanem. Twierdzi, że taki układ może wydawać się podejrzany urzędnikom, którzy badają sprawę ich małżeństwa. Następnego dnia Lipski dowiaduje się, że wkrótce czeka ich kolejna kontrola. Jest przekonany, że za całą sprawą stoi Agata. Wzburzony zarzuca jej, że mogła zaszkodzić Linie, która jest osłabiona po chemioterapii. Woźnicka stanowczo zaprzecza jego podejrzeniom. Blanka zabiera swoje rzeczy i wyprowadza się od Radwana. Przenosi się do hotelu rezydentów. Do szpitala trafia dwoje nowych pacjentów, Marian, któremu doskwiera ból nogi oraz Beata, która uległa wypadkowi w domu. Woźnicka szybko nabiera podejrzeń, że kobieta jest ofiarą przemocy domowej. Prawda zaskakuje nie tylko panią ordynator, ale także męża chorej.(n)

Czas: 60 min

18:30

Na dobre i na złe: Na pierwszy rzut oka

Serial Obyczajowy

Program Informacyjny

Kurier Mazowiecki

18:00 | TVP 3 Warszawa

Czas: 8 min

18:00

Kurier Mazowiecki

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

18:08 | TVP 3 Warszawa

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 12 min

18:08

Pogoda

Program Informacyjny

Cykl Reportaży

Ludzie z Mazowsza

18:20 | TVP 3 Warszawa

Czas: 10 min

18:20

Ludzie z Mazowsza

Cykl Reportaży

Program Informacyjny

Telewizyjny Kurier Warszawski

18:30 | TVP 3 Warszawa

Czas: 18 min

18:30

Telewizyjny Kurier Warszawski

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Raport na gorąco

18:48 | TVP 3 Warszawa

Reporterzy Marcin Gałuszko i Grzegorz Drabkowski na swoich motorach szybko docierają do miejsc gdzie coś się dzieje. W programie relacje z miejsc wypadku, awarii, pożaru czy akcji policji.(n)

Czas: 4 min

18:48

Raport na gorąco

Program Informacyjny

Program Sportowy

Sport

18:52 | TVP 3 Warszawa

Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.(n)

Czas: 3 min

18:52

Sport

Program Sportowy

Program Informacyjny

Pogoda

18:55 | TVP 3 Warszawa

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 5 min

18:55

Pogoda

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Wydarzenia

18:50 | Polsat

Prezenterzy programu informacyjnego "Wydarzenia" przedstawiają rzetelnie przygotowane zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej z kraju i ze świata z ostatniej doby. Każda informacja wzbogacona jest kilkuminutowym reportażem, relacją korespondenta czy opinią eksperta z danej dziedziny. W programie przedstawiane są także istotne wydarzenia kulturalne oraz te dotyczące świata sportu. Dziennikarze, którzy przygotowują "Wydarzenia", stawiają na wiarygodność i niezależność. W swojej pracy kierują się zawsze obiektywizmem, nie sympatiami politycznymi, ponieważ trzymają dystans do każdej z partii. Zawsze jednak zwracają szczególną uwagę na decyzje podejmowane przez rządzących. "Wydarzenia" to najważniejszy program informacyjny telewizji Polsat. Główne jego wydanie emitowane jest codziennie o stałej porze - 18.50. Od poniedziałku do piątku także o 15.50. Bezpośrednio po głównym wydaniu na antenie Polsat News nadawany jest program "Gość Wydarzeń", w którym Dorota Gawryluk, Jarosław Gugała lub Magdalena Sakowska przeprowadzają wywiady z politykami.(n)

Czas: 40 min

18:50

Wydarzenia

Program Informacyjny

Program Publicystyczny

Czas decyzji. Wybory 2020

18:00 | TVN 24

Czas: 30 min

18:00

Czas decyzji. Wybory 2020

Program Publicystyczny

Program Informacyjny

Ranking Mazura

18:30 | TVN 24

Prowadzący Maciej Mazur w subiektywny sposób podsumowuje najciekawsze wydarzenia tygodnia ze świata polityki, sportu i show-biznesu. Układa je w swoistą "listę przebojów" złożoną z dziesięciu pozycji. Każde z faktów przedstawia w znamiennej dla siebie, lekkiej formie i ubarwia komentarzem.(n)

Czas: 30 min

18:30

Ranking Mazura

Program Informacyjny
19

Program Sportowy

Sport

19:25 | TVP 1

Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.(n)

Czas: 5 min

19:25

Sport

Program Sportowy

Program Informacyjny

Wiadomości

19:30 | TVP 1

Główny serwis informacyjny TVP i TVP Polonia, "Wiadomości", jest nadawany od 18 listopada 1989 roku. Zastąpił kojarzony z minionym ustrojem PRL "Dziennik Telewizyjny". Od wielu lat "Wiadomości" utrzymują się w czołówce programów najchętniej oglądanych przez widzów. Zespół reporterów codziennie przekazuje widzom najważniejsze aktualności z kraju i ze świata. Dziennikarze z ekipy "Wiadomości" są obecni wszędzie tam, gdzie rozgrywają się przełomowe i ważne wydarzenia polityczne, społeczne, gospodarcze czy kulturalne. W formie kilkuminutowych materiałów relacjonują kulisy nierzadko brutalnych konfliktów zbrojnych. Docierają do ofiar kataklizmów w różnych częściach świata. Angażują także widzów w pomoc osobom chorym, wykluczonym i innym potrzebującym. W wyjątkowych okolicznościach dane wydanie programu może mieć charakter specjalny. Jest wówczas w całości poświęcone jednemu wiodącemu tematowi. "Wiadomości" były ważnym etapem w rozwoju kariery wielu innych polskich dziennikarzy. Prezenterzy i inni pracownicy ekipy programu, uznawani za twarze stacji TVP, byli wielokrotnie nagradzani za swój profesjonalizm. Głosami widzów statuetki Wiktorów otrzymali m.in. Tomasz Lis, Waldemar Milewicz, Jolanta Pieńkowska, Piotr Kraśko i Krzysztof Ziemiec.(n)

Czas: 40 min

19:30

Wiadomości

Program Informacyjny

Serial Fabularno Dokumentalny

Na sygnale: Skutki uboczne

19:30 | TVP 2

Wiktor orientuje się, że Piotr po kolejnej imprezie przyszedł do pracy w kiepskim stanie. Dzień wcześniej musiał sporo wypić. Banach nie ukrywa swojego niezadowolenia i robi koledze wymówki. Uważa, że Strzelecki stanowi zagrożenie dla pacjentów. Odsyła go do domu. Dowiaduje się o tym Kuba. Szefowi stacji także nie podoba się ta sytuacja. Sugeruje Piotrowi, że nie powinien prowadzić auta. Niebawem Wiktor zostaje wezwany do młodej kobiety, która spadła ze schodów. Do wypadku doszło podczas jej kłótni z matką. Doktor Góra wraz ze swoją ekipą pomaga zbuntowanemu nastolatkowi, który doznał ciężkiego urazu ręki. Nowy orientuje, że Sylwia jest w stacji i wypytuje o niego. Ukrywa się w szafie i prosi zdziwioną Zosię, by go nie wydała. Ratowniczce mimo rozbawienia udaje się pozbyć natrętnej dziewczyny. Gabriel tłumaczy jej później, że nowa znajoma go prześladuje. Zosia zapewnia, że nie potrzebuje wyjaśnień i zapewnia, że jako przyjaciel Nowy zawsze może na nią liczyć.(n)

Czas: 35 min

19:30

Na sygnale: Skutki uboczne

Serial Fabularno Dokumentalny

Magazyn Kulturalny

Muzyczny poWiernik

19:00 | TVP 3 Warszawa

Czas: 15 min

19:00

Muzyczny poWiernik

Magazyn Kulturalny

Felieton

Brawo Mazowsze

19:15 | TVP 3 Warszawa

Czas: 15 min

19:15

Brawo Mazowsze

Felieton

Magazyn

Owszem Mazowsze

19:30 | TVP 3 Warszawa

Czas: 30 min

19:30

Owszem Mazowsze

Magazyn

Program Publicystyczny

Gość "Wydarzeń"

19:30 | Polsat

Czołowy program publicystyczny Polsat News mający formułę rozmowy na najważniejsze tematy dnia z zaproszonym do studia gościem. W programie zobaczyć możemy kluczowych polityków, wybitnych ekspertów i komentatorów życia społecznego.(n)

Czas: 15 min

19:30

Gość "Wydarzeń"

Program Publicystyczny

Program Sportowy

Sport

19:45 | Polsat

Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.(n)

Czas: 10 min

19:45

Sport

Program Sportowy

Program Informacyjny

Pogoda

19:55 | Polsat

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez telewizję Polsat programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w Polsce, a także całej Europie w najbliższym czasie, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Ważnym zadaniem prezenterów jest także np. przekazywanie wiadomości dotyczących warunków drogowych. "Pogoda" emitowana jest w telewizji Polsat trzy razy dziennie. Za każdym razem prezenterzy przekazują informacje jak najbardziej aktualne, by sprawdziły się niemal w stu procentach. Prognozy przedstawiają: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant i wyjątkowo lubiany przez widzów Marek Horczyczak.(n)

Czas: 5 min

19:55

Pogoda

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Fakty

19:00 | TVN

Zespół "Faktów" relacjonuje sprawdzone wiadomości, podawane przez reporterów, korespondentów polskich i zagranicznych oraz prezenterów. Codziennie przygotowuje materiały dotyczące wydarzeń politycznych, kulturowych i społecznych, do których doszło minionego dnia. "Fakty" rozpoczęły nadawanie 3 października 1997 roku. Każde wydanie składa się z kilkuminutowych materiałów, zakończonych komentarzem przygotowującego daną relację dziennikarza. Niektóre wiadomości podawane są w formie skrótowego opisu. Program kończą zwykle dowcipne felietony autorstwa Macieja Mazura, skoncentrowanego na absurdach codzienności, i Pawła Abramowicza. Reporterzy "Faktów" relacjonują informacje z kraju i ze świata, natomiast wiadomości sportowe oraz pogoda umieszczone zostały w osobnym bloku, nadawanym po "Faktach". Obecnie serwisy informacyjne pod marką "Faktów" emitowane są nie tylko na antenie programu TVN, ale też TVN24, TVN24 Biznes i Świat oraz w internecie. Serwis prowadzą Justyna Pochanke, Anita Werner, Grzegorz Kajdanowicz i Piotr Marciniak. Relacje z zagranicy przygotowują zaś m.in. Maciej Woroch (Wielka Brytania), Andrzej Zaucha (Rosja) czy Marcin Wrona (Stany Zjednoczone). Do zespołu dołączyli dziennikarze znani z TVN24: Katarzyna Górniak oraz Robert Jałocha - korespondent ze Śląska.(n)

Czas: 20 min

19:00

Fakty

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Uwaga! Koronawirus

19:20 | TVN

W programie specjaliści odpowiedzą na najważniejsze pytania o zdrowie, zdementują pogłoski i doradzą jak najskuteczniej zabezpieczać się przed zakażeniem.(n)

Czas: 10 min

19:20

Uwaga! Koronawirus

Program Informacyjny

Program Sportowy

Sport

19:30 | TVN

Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.(n)

Czas: 10 min

19:30

Sport

Program Sportowy

Program Informacyjny

Pogoda

19:40 | TVN

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 5 min

19:40

Pogoda

Program Informacyjny

Magazyn Reporterów

Uwaga!

19:45 | TVN

Od ponad piętnastu lat reporterzy "Uwagi" ujawniają sprawy, które wymagają dziennikarskiej interwencji. Tropią afery, korupcję, niekompetencję czy nadużycia, nagłaśniają ważne społecznie tematy. Pomagają też tym, którzy najbardziej potrzebują wsparcia. Dziennikarze niejednokrotnie byli doceniani i nagradzani, m.in. Główną Nagrodą Wolności Słowa. Każdy widz może zgłosić się do redakcji z własnym tematem. Musi jedynie opublikować post na portalu społecznościowym i opatrzyć go hasztagiem #tematdlauwagi. Program poświęcony jest sprawom zwykłych ludzi, oferują też wsparcie podopiecznym fundacji TVN "Nie jesteś sam". W wydaniu weekendowym wraca cykl "Kulisy sławy".(n)

Czas: 15 min

19:45

Uwaga!

Magazyn Reporterów

Program Informacyjny

Serwis informacyjny

19:00 | TVN 24

Zbiór najnowszych i najważniejszych wiadomości z Polski i ze świata, które zostały zebrane przez reporterów stacji.(n)

Czas: 20 min

19:00

Serwis informacyjny

Program Informacyjny

Program Publicystyczny

Debata Faktów

19:20 | TVN 24

Czas: 95 min

19:20

Debata Faktów

Program Publicystyczny
20

Program Informacyjny

Pogoda

20:10 | TVP 1

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 10 min

20:10

Pogoda

Program Informacyjny

Serial Obyczajowy

La Bandida

20:20 | TVP 1

Czas: 55 min

20:20

La Bandida

Serial Obyczajowy

Widowisko

Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki - : Ostróda, część 1

20:05 | TVP 2

Drugim przystankiem podczas pełnej przebojów trasy będzie Ostróda. Wystąpią Golec uOrkiestra, Aleksiej Jarowienko, Halina Mlynkova, Jorrgus, Classic, Exaited, Bayer Full, Defis, Milano, Piersi, Andre i Don Vasyl. Gospodarzami wieczoru będą Małgorzata Tomaszewska i Tomasz Kammel, a wywiady za kulisami przeprowadzi Izabella Krzan.(n)

Czas: 55 min

20:05

Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki - : Ostróda, część 1

Widowisko

Widowisko

Szansa na sukces. Opole . s01e03

20:00 | TVP 3 Warszawa

Uczestnicy, którzy walczą o udział w opolskich Debiutach, wykonają piosenki z repertuaru Ich Troje. Nie zabraknie największych przebojów popularnej grupy.(n)

Czas: 60 min

20:00

Szansa na sukces. Opole . s01e03

Widowisko

Program Rozrywkowy

Sopocki Hit Kabaretowy. Wyszliśmy z domu!

20:00 | Polsat

Po trzech miesiącach izolacji członkowie Kabaretu Młodych Panów mogli wreszcie opuścić swoje domy. Będą świętować rozpoczęcie wakacji w Sopocie, gdzie zawsze dużo się dzieje. W specjalnym odcinku swoje najlepsze skecze zaprezentują: Ani Mru-Mru, Neo-Nówka, Kabaretu Skeczów Męczących, Kabaretu Moralnego Niepokoju, Smile, Paranienormalni i inni mistrzowie w rozśmieszaniu. Robert Korólczyk i Kabaret Młodych Panów sprawdzą również, jak Polacy odnajdują się w nowej sytuacji w dobie koronawirusa.(n)

Czas: 180 min

20:00

Sopocki Hit Kabaretowy. Wyszliśmy z domu!

Program Rozrywkowy

Film Sensacyjny

Na własną rękę

20:00 | TVN

"Na własną rękę" to solidnie zrealizowany, typowy dla Arnolda Schwarzeneggera film akcji. Twórców obrazu zainspirował zamach na amerykański samolot, który runął na szkockie miasteczko Lockerbie. Premierę filmu przesunięto o cztery miesiące ze względu na oczywiste skojarzenia z innymi zamachami terrorystycznymi - atakiem na wieżowce WTC w Nowym Jorku z 11 września 2001 roku. Akcja "Na własną rękę" z początku toczy się w Los Angeles, gdzie w wyniku przeprowadzonego przez kolumbijskich rebeliantów ataku terrorystycznego ginie dziewięcioro ludzi. Wśród ofiar są żona i syn strażaka Gordy'ego Brewera (Arnold Schwarzenegger). Okazuje się, że zamach przygotował przywódca partyzantów, Claudio Perrini zwany Wilkiem (Cliff Curtis). Jego celem była kolumna samochodów wiozących kolumbijskich dygnitarzy. Gordy dowiaduje się od agenta Brandta (Elias Koteas), że sprawcy ataku zostaną wkrótce schwytani i ukarani. Kiedy jednak mijają kolejne tygodnie, a śledztwo nie przynosi żadnych rezultatów, mężczyzna postanawia wziąć sprawy w swoje ręce. Ponieważ Perrini ukrywa się w swoim rodzinnym kraju, zdeterminowany Brewer jedzie do Kolumbii. W czasie poszukiwań poznaje Selenę (Francesca Neri) i jej syna Maura (Tyler Posey). Gordy otacza ich opieką, a kobieta pomaga mu w dotarciu do kryjówki Claudia. To jednak nie koniec niebezpiecznej misji bohatera "Na własną rękę".(n)

Czas: 135 min

20:00

Na własną rękę

Film Sensacyjny

Magazyn

Kawa na ławę

20:55 | TVN 24

Prowadzący zaprasza polityków reprezentujących różne ugrupowania. Goszczący w studiu rozmawiają o kontrowersyjnych sprawach oraz najważniejszych wydarzeniach tygodnia. Prognozują, jakie skutki mogą powodować podejmowane przez władze decyzje i czy okażą się one korzystne dla naszego kraju. Dyskusja bezceremonialnie obnaża motywy kierujące działaniami liderów partii. Nad dyscypliną prowadzonej debaty i wyłonieniem z niej sedna sprawy czuwa gospodarz programu.(n)

Czas: 85 min

20:55

Kawa na ławę

Magazyn
21

Reality Show

Ośmiu wspaniałych

21:15 | TVP 1

Tytułowych "Ośmiu wspaniałych" to wyłonieni w castingu mężczyźni w wieku 38 do 49 lat. Żaden z nich nie był w stanie stworzyć trwałego związku. Na przeszkodzie stanęły różne problemy i ograniczenia - demony przeszłości, odrzucenie przez najbliższych czy trauma utraconej miłości. W programie zobaczymy, jak panowie stawiają czoło swoim lękom i uprzedzeniom. Na program "Ośmiu wspaniałych" składa się dziesięć odcinków, w których bohaterowie zmierzą się z różnymi wyzwaniami. Będą uczyć się damskich zawodów, brać udział w grach psychologicznych i wieczorkach artystycznych oraz wykonywać zadania surwiwalowe. Reality show kręcono we wsi Roskosz na Lubelszczyźnie. "Ośmiu wspaniałych" prowadzi Marta Manowska, znana z programów "Rolnik szuka żony" czy "Sanatorium miłości".(n)

Czas: 60 min

21:15

Ośmiu wspaniałych

Reality Show

Widowisko

Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki - : Ostróda, część 2

21:00 | TVP 2

Drugim przystankiem podczas pełnej przebojów trasy będzie Ostróda. Wystąpią Golec uOrkiestra, Aleksiej Jarowienko, Halina Mlynkova, Jorrgus, Classic, Exaited, Bayer Full, Defis, Milano, Piersi, Andre i Don Vasyl. Gospodarzami wieczoru będą Małgorzata Tomaszewska i Tomasz Kammel, a wywiady za kulisami przeprowadzi Izabella Krzan.(n)

Czas: 110 min

21:00

Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki - : Ostróda, część 2

Widowisko

Magazyn

Cafe piosenka

21:00 | TVP 3 Warszawa

Ryszard Makowski rozmawia z gośćmi ze świata artystycznego, piosenkarzami, śpiewającymi aktorami i muzykami. Prezentuje też ich utwory.(n)

Czas: 30 min

21:00

Cafe piosenka

Magazyn

Program Informacyjny

Kurier Warszawy i Mazowsza

21:30 | TVP 3 Warszawa

Czas: 10 min

21:30

Kurier Warszawy i Mazowsza

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Raport na gorąco

21:40 | TVP 3 Warszawa

Reporterzy Marcin Gałuszko i Grzegorz Drabkowski na swoich motorach szybko docierają do miejsc gdzie coś się dzieje. W programie relacje z miejsc wypadku, awarii, pożaru czy akcji policji.(n)

Czas: 3 min

21:40

Raport na gorąco

Program Informacyjny

Program Sportowy

Sport

21:43 | TVP 3 Warszawa

Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.(n)

Czas: 5 min

21:43

Sport

Program Sportowy

Program Informacyjny

Pogoda

21:48 | TVP 3 Warszawa

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 2 min

21:48

Pogoda

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Studio LOTTO

21:50 | TVP 3 Warszawa

Losowanie numerów gier i zakładów Totalizatora Sportowego. Prowadzący prezentują ich wyniki i przypominają zasady udziału w loterii.(n)

Czas: 10 min

21:50

Studio LOTTO

Program Informacyjny
22

Melodramat

Lato w Grecji

22:15 | TVP 1

W niemieckiej produkcji poświęconej tematyce miłosnej, "Lato w Grecji", rodzina Nigburów decyduje się założyć przedsiębiorstwo turystyczne. Młoda Rieke (Aglaia Szyszkowitz) siada za kierownicę nowego autobusu i jedzie nim do Aten. Pech chce, że po dotarciu na miejsce pojazd zostaje skradziony. Początkująca w zawodzie Rieke bardzo przeżywa tę sytuację. Na dodatek okazuje się, że ubezpieczyciel zwróci pieniądze za skradziony autobus tylko wówczas, gdy dziewczyna udowodni, że zaparkowała go w tym miejscu, które wskazuje. Znajdującej się w trudnym położeniu bohaterce melodramatu "Lato w Grecji" stara się pomóc młody uczynny mężczyzna imieniu Yannis (Alexis Georgoulis).(n)

Czas: 100 min

22:15

Lato w Grecji

Melodramat

Dramat Obyczajowy

Ruch oporu

22:50 | TVP 2

"Ruch oporu" to opowieść o zakazanej miłości, która rodzi się w dramatycznych wojennych okolicznościach. Scenariusz filmu jest adaptacją powieści pod tym samym tytułem autorstwa amerykańskiej pisarki Anity Shreve. W rolach głównych występują znany z serialu "Trzy na jednego" Bill Paxton oraz brytyjska aktorka Julia Ormond. Do jej najbardziej pamiętnych kreacji należą m.in. te u boku Brada Pitta - w "Wichrach namiętności" i "Ciekawym przypadku Benjamina Buttona". Druga wojna światowa. Amerykański pilot Ted Brice rozbija się w okupowanej przez Niemców belgijskiej wioski. Udaje mu się przeżyć dzięki francuskiemu ruchowi oporu. Ciężko rannym Amerykaninem opiekuje się małżeństwo zaangażowane w walkę z nazistami. Szczególnie troskliwa jest Claire, piękna, choć nieszczęśliwa pani domu. Ted zakochuje się w niej, choć ma świadomość, że to żona jedynego człowieka, który może mu pomóc przedostać się na aliancką stronę. Namiętność okazuje się jednak silniejsza od zdrowego rozsądku.(n)

Czas: 100 min

22:50

Ruch oporu

Dramat Obyczajowy

Program Informacyjny

Dziennik regionów

22:00 | TVP 3 Warszawa

"Dziennik regionów" jest głównym programem informacyjnym TVP3. Nadawany jest codziennie o godzinie 22.00. Prowadzący podsumowują w nim najważniejsze wydarzenia mijającego dnia z poszczególnych regionów kraju, a także zapowiadają tematy, które z pewnością podejmowane będą w dniu następnym. Prowadzącymi "Dziennik regionów" są doświadczeni dziennikarze od dawna współpracujący z telewizją publiczną: Urszula Boruch, Konrad Dudek, Sławomir Mokrzycki i Artur Kalicki. Przekazują oni zawsze najświeższe informacje dzięki współpracy z ośrodkami regionalnymi i ich reporterami, gotowymi w każdej chwili dotrzeć do każdego zakątka Polski, w którym dzieje się coś ważnego.(n)

Czas: 25 min

22:00

Dziennik regionów

Program Informacyjny

Magazyn Sportowy

Regionalny magazyn sportowy - niedziela

22:25 | TVP 3 Warszawa

Program prezentujący najciekawsze wydarzenia sportowe w regionach. Od zmagań amatorów i miłośników różnych dyscyplin, po osiągnięcia zawodowców. Nie zabraknie również zapowiedzi ważnych wydarzeń oraz podsumowania wyników rozgrywek.(n)

Czas: 15 min

22:25

Regionalny magazyn sportowy - niedziela

Magazyn Sportowy

Program Informacyjny

Pogoda

22:40 | TVP 3 Warszawa

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

Czas: 5 min

22:40

Pogoda

Program Informacyjny

Magazyn

Kryminalna siódemka: Extra

22:45 | TVP 3 Warszawa

W programie prezentowanych jest siedem najgłośniejszych spraw kryminalnych, które wstrząsnęły całą Polską. Widzowie zobaczą brawurowe akcje policji, zagadkowe procesy oraz widowiskowe pościgi.(n)

Czas: 20 min

22:45

Kryminalna siódemka: Extra

Magazyn

Film Sensacyjny

Na zabójczej ziemi

22:15 | TVN

"Na zabójczej ziemi" to produkcja z ekologicznym przesłaniem, w której w roli głównej występuje Steven Seagal, a w drugoplanowej Michael Caine. Seagal wciela się tu w postać Forresta Tafta, jednego z najlepszych specjalistów od gaszenia pożarów w szybach naftowych. Mężczyzna pracuje dla koncernu naftowego Aegis Oil kierowanego przez Michaela Jenningsa (Caine). Po pewnym czasie główny bohater filmu "Na zabójczej ziemi" podczas prac wiertniczych prowadzonych na Alasce odkrywa, że Aegis Oil działa nielegalnie. Nowy plan eksploatowania złóż ropy naftowej zakłada bowiem zagarnięcie ziemi miejscowej ludności i nieodwracalne zniszczenie naturalnego środowiska. Taft postanawia rozpocząć walkę z koncernem. Pomagają mu okoliczni mieszkańcy i Masu (Joan Chen), działaczka ruchu na rzecz ochrony środowiska naturalnego Alaski. Niebawem okazuje się, że jedyną skuteczną metodą walki z Aegis Oil jest wzniecanie pożarów, a tego może dokonać tylko Taft.(n)

Czas: 130 min

22:15

Na zabójczej ziemi

Film Sensacyjny

Program Rozrywkowy

Szkło kontaktowe

22:20 | TVN 24

"Szkło kontaktowe" jest codziennym programem satyryczno-publicystycznym nadawanym na antenie TVN24. Prowadzący oraz zaproszony gość z przymrużeniem oka podsumowują miniony dzień w polskiej polityce. Konwencja pozwala na luźne komentarze i sporą dawkę humoru. Magazyn jest interaktywny, ponieważ w trakcie emisji widzowie mogą dzwonić lub pisać SMS-y, by podzielić się własnymi opiniami na temat bieżących wydarzeń. "Szkło kontaktowe" jest na antenie od 2005 r. Jego pomysłodawcą i jednym z gospodarzy programu był zmarły w 2017 r. Grzegorz Miecugow. Obecnie prowadzą go: Tomasz Sianecki, Wojciech Zimiński i Grzegorz Markowski. W magazynie regularnie występuje stałe grono komentatorów: Krzysztof Miecugow, Artur Andrus, Krzysztof Daukszewicz, Jerzy Iwaszkiewicz, Tomasz Jachimek, Marek Przybylik, Kamil Dąbrowa, Michał Kempa, Katarzyna Kwiatkowska, Henryk Sawka, a także Grzegorz Markowski i Wojciech Zimiński.(n)

Czas: 40 min

22:20

Szkło kontaktowe

Program Rozrywkowy
23

  Najnowsze artykuły  

Program TV online wszystkie stacje

Program TV telewizji online staje się coraz bardziej popularna przez fakt, braku potrzeby podpisywania długotrwałej umowy na takie usługi. Telewizja internetowa umożliwia zakup dostępu do platformy na wybrany okres czasu jak np. 1 dzień lub dłużej bez wiązania się umową okresową. Prosta zasada, oglądasz płacisz. Jeśli obawiasz się o jakość transmisji telewizyjnych to w dzisiejszych czasach dostępne rozwiązania umożliwiając nawet transmisje w jakości HD lub 4K.

Co dziś obejrzeć w tv ? Filmy w telewizji na dzisiaj, jutro, weekend

Chcesz sprawdzić program tv ale nie wiesz od czego zacząć ? oto pytanie jakie zadaje sobie coraz więcej osób szukających dostępu do ulubionych kanałów tv online bez limitu i ograniczeń. Abo oglądać telewizję bez abonamentu możesz wybrać jedną z wielu dostępnych platform umożliwiających streaming telewizji internetowej bez potrzeby rejestrowania konta. Zapraszamy do zapoznania się z poniższym artykułem aby dowiedzieć się jak oglądać darmową telewizje internetowej. Sprawdź też aktualny program tv wszystkich stacji

Telewizja online oraz telewizja internetowa a program telewizyjny

Bezpłatna telewizja internetowa na żywo tak naprawdę nie istnieje - trzeba mieć przecież na uwadze fakt, że każdy dostawca tej telewizji musi ponosić pewne pewne koszty. Serwisy oferujące telewizję online oraz pobierają opłatę za całoroczny dostęp do aktualnej listy linków z kanałami na żywo - opłata ta jest na szczęście niewielka. Dodatkową zaletą jest fakt, że korzystanie z tego rodzaju serwisów nie wymaga rejestracji. Wystarczy zatem wpisać kod sms, aby móc cieszyć się długą listą dostępnych programów telewizyjnych.
Chcesz regularnie oglądać swoje ulubione kanały telewizyjne? Nie możesz doczekać się kolejnych odcinków serialu? Postaw na doskonałe rozwiązanie, jakim jest telewizja internetowa. Dzięki temu otrzymasz pełen dostęp do bogatej oferty telewizyjnej, z której będziesz mógł korzystać w dowolnym miejscu. TV online to gwarancja tego, że nigdy nie przegapisz interesujących Cię programów telewizyjnych.

Masz swoje ulubione programy, które chciałbyś oglądać regularnie, ale nie masz w domu telewizora i nie wiesz jak mógłbyś to zrobić? Zajrzyj na nasza stronę, gdzie znajdziesz bogaty zbiór linków do bezpłatnej telewizji online. Telewizja internetowa stanowi obecnie doskonałą alternatywę dla odbiorników telewizyjnych, które większość domowników posiada w swoich mieszkaniach.
Najważniejszą zaletą telewizji online jest jednak to, żę można ją oglądać dosłownie wszędzie - wystarczy tylko sprawnie działający laptop lub komputer i oczywiście dostęp do internetu.
Telewizja internetowa dostępna jest siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę - można ją oglądać nie tylko na laptopie czy komputerze, ale również na ekranie tabletu czy smartfona. Jeżeli już teraz chcesz mieć dostęp do telewizji online, zdecyduj się na zakup dostępu do naszego serwisu.