×

Wyszukaj artykuł

12 Sierpień

 
TVP 1
TVP 2
TVP 3 Warszawa
Polsat
TVN
TVN 24
0

Serial Kryminalny

Paradoks: Szpion

00:25 | TVP 2

Majewska wraca do dawnej sprawy dotyczącej zabójstwa. W hotelu zastrzelono człowieka. Na miejscu tragedii od razu zjawili się funkcjonariusze wywiadu, którzy na każdym kroku utrudniali śledztwo inspektorowi Kaszowskiemu i jego podwładnym. Zespołowi nie udało się nawet ustalić tożsamości zabitego mężczyzny. Majewską dziwi też fakt, że Kaszowski nieoczekiwanie zakończył prowadzone dochodzenie.(n)

Czas: 60 min

0:25

Paradoks: Szpion

Serial Kryminalny

Program Publicystyczny

W tyle wizji extra

00:00 | TVP 3 Warszawa

Przegląd zabawnych i nietuzinkowych wypowiedzi polityków zebranych z minionego dnia. Dwoje prowadzących prezentuje materiały z zabawnie dobranymi podkładami muzycznymi. W programie także rozmowy telefoniczne z widzami. Gospodarzami programu są m.in. Marcin Wolski, Łukasz Warzecha, Krzysztof Skiba, Dorota Łosiewicz, Rafał Ziemkiewicz, Wiktor Świetlik, Stanisław Janecki.(n)

Czas: 30 min

0:00

W tyle wizji extra

Program Publicystyczny

Magazyn

Turystyczna jazda: Łotwa: Zachodnia Kurlandia

00:30 | TVP 3 Warszawa

Magazyn podróżniczy prezentuje ciekawe miejsca zarówno w Polsce, jak i za granicą. Twórcy każdego odcinka udają się do atrakcyjnej turystycznie miejscowości, tłumacząc od razu, jak do niej dojechać. Na miejscu rozmawiają z przewodnikami i innymi ciekawymi ludźmi, poznają lokalne zwyczaje i smakują regionalnej kuchni. Program popularyzuje m.in. bieganie i jazdę na rowerze.(n)

Czas: 15 min

0:30

Turystyczna jazda: Łotwa: Zachodnia Kurlandia

Magazyn

Serial Sensacyjny

Oficer: Zakup kontrolowany

00:45 | TVP 3 Warszawa

Ryś i Kruszon prowadzą śledztwo w sprawie morderstwa Dahomeja. Podczas oględzin zwłok zwracają uwagę, że ofiara ma bliznę postrzałową, a na ramieniu tatuaż. Tomek przesłuchuje niedoszłą żonę zabitego, która wspomina o pobycie Dahomeja we Francji oraz o jego byłej dziewczynie, pracownicy policji. Trwają przygotowania do przeprowadzenia transakcji zakupu fałszywych euro od marsylczyków. Ryś i Kruszon chcą w niej uczestniczyć. Niestety, Kondeja się na to nie zgadza i do roli figurantów wyznacza dwóch policjantów ze Śląska, którzy znają język francuski. Po krótkim śledztwie Kruszon i Ryś aresztują byłego komandosa Matejewskiego, podejrzanego o zabójstwo Dahomeja. Po konfrontacji ze świadkami zostaje on jednak oczyszczony z podejrzeń. W restauracji Topora dochodzi do przekazania pieniędzy. Podczas akcji policji dochodzi do strzelaniny.(n)

Czas: 55 min

0:45

Oficer: Zakup kontrolowany

Serial Sensacyjny

Dramat Sensacyjny

Wzgórze złamanych serc

00:05 | TVN

Męskie kino z moralizatorskim przesłaniem i dużą dozą sentymentalizmu, "Wzgórze złamanych serc", to autorski projekt Clinta Eastwooda z lat 80. Artysta jest reżyserem i producentem tego poświęconego tematowi wojska filmu. Zagrał tu też rolę główną. Obraz nominowano do Oscara za dźwięk. We własnym filmie, "Wzgórze złamanych serc", Eastwood gra rolę starzejącego się sierżanta Toma Highwaya, odznaczonego za bohaterstwo weterana wojen w Korei i Wietnamie. Uznanie i ordery nie uchroniły niestety jego życia od klęski. Gdy więc ten opuszczony przez żonę i przyjaciół, uzależniony od alkoholu starzejący się mężczyzna podsumowuje swoje życie, postanawia w miarę możliwości naprawić dawne błędy. Pragnie pogodzić się z byłą żoną, jedyną kobietą, którą naprawdę kochał. Tymczasem Highway zostaje przydzielony do jednostki piechoty morskiej, gdzie wiele lat wcześniej zaczynał swoją karierę. Zostaje oficerem szkoleniowym. Spotyka tam dawnych znajomych, wśród nich najlepszego przyjaciela - sierżanta Choozoo (Arlen Dean Snyder) i barmankę Małą Mary (Eileen Heckart). Bohater "Wzgórza złamanych serc" bardzo poważnie podchodzi do swoich nowych obowiązków. Odwrotnie niż rekruci, których ma pod opieką. Okazują się oni bowiem nieudacznikami i kombinatorami, którzy marzą tylko o końcu służby. Z drugiej strony major Malcolm Powers (Everett McGill), przełożony Highwaya, jest oschłym biurokratą. Młodzi żołnierze buntują się przeciwko surowej dyscyplinie, jaką wprowadza nowy szkoleniowiec. Jednak po pewnym czasie Highway osiąga to, co zamierzał - tworzy świetnie wyszkolony pluton. Stopniowo podopieczni zaczynają szanować i podziwiać swojego przełożonego.(n)

Czas: 155 min

0:05

Wzgórze złamanych serc

Dramat Sensacyjny

Program Informacyjny

Fakty po Faktach

00:00 | TVN 24

Program informacyjny autorstwa prowadzących główne wydanie "Faktów". Ciekawe rozmowy dziennikarzy z ważnymi gośćmi, którzy komentują najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata.(n)

Czas: 60 min

0:00

Fakty po Faktach

Program Informacyjny
1

Melodramat

Ona

01:55 | TVP 1

Mówiący o samotności i głodzie bliskości film "Ona" jest kolejnym udanym dziełem Spike'a Jonze'a, twórcy "Adaptacji" czy " Być jak John Malkovich". Film był nominowany do Oscara w pięciu kategoriach. Ostatecznie przyznano mu statuetkę za scenariusz oryginalny, którego autorem także jest Jonze. Artysta odebrał także w tej samej kategorii Złoty Glob. Znakomitą kreacje stworzył tu Joaquin Phoenix. Akcja melodramatu "Ona" osadzona jest w niedalekiej przyszłości. Theodore Twombly (Phoenix) jest mieszkającym w Los Angeles introwertycznym samotnikiem. Odkąd stracił posadę w opiniotwórczym czasopiśmie, zarabia na życie, tworząc listy na zamówienie. Jest to prywatna korespondencja, w której mężczyzna wyznaje miłość w imieniu obcych osób lub opisuje cudze piękne wspomnienia. Theodore boleśnie przeżywa rozwód z żoną Catherine (Rooney Mara). W trudnych chwilach po rozstaniu wspiera go przyjaciółka, Amy (Amy Adams). Czas wolny upływa mu na graniu na komputerze i okazjonalnych randkach. Pewnego dnia bohater filmu "Ona" kupuje nowy, przełomowy system operacyjny, który rzekomo jest w stanie zaspokoić wszelkie potrzeby użytkowników. Korzysta z możliwości oprogramowania, komunikując się z wirtualną postacią o zmysłowym głosie, Samanthą (głos Scarlett Johansson). Szybko uświadamia sobie, że ta cybernetyczna świadomość świetnie go rozumie. Ponadto posiada ogromną wiedzę, poczucie humoru i zdolność do odczuwania uczuć. Zafascynowany Theodore uzmysławia sobie, że spotkał ideał kobiety. Podejmuje się próby stworzenia niekonwencjonalnego związku.(n)

Czas: 130 min

1:55

Ona

Melodramat

Komedia

Z tatą czy z mamą

01:25 | TVP 2

Vincent (Laurent Lafitte) i Florence (Marina Fois) Leroy odnieśli życiowy sukces i wydaje się, że niczego im nie brakuje. Świetnie układa im się w pracy i razem wychowują troje dzieci. Czują jednak, że ich płomienne niegdyś uczucie teraz się wypaliło i decydują się na rozwód. Zamierzają przeprowadzić go po przyjacielsku. Lekceważą ostrzeżenia znajomych, którzy twierdzą, że rozstania zawsze są ciężkie i prowokują konflikty. Sprawy się komplikują, gdy oboje dostają intratne propozycje zawodowe. Kontrakt Florence, wziętej inżynier, oznacza jednak wyjazd do Danii, a lekarza Vincenta - na Haiti, gdzie będzie współpracował z atrakcyjną pielęgniarką, z którą wiąże plany na przyszłość. Każde z nich chce skorzystać z tej szansy. Ponieważ nie mogą dzielić opieki nad dziećmi, rodzeństwo samo ma zdecydować, z kim chce zostać. Między małżonkami rozpoczyna się zacięta walka. Jej stawką nie jest jednak przekonanie całej trójki do siebie, lecz pozbycie się rezolutnego sześciolatka i dwójki nastolatków na rzecz partnera. Przewrotna, pełna slapstickowych i niewyszukanych żartów filmowa opowiastka o niełatwych rodzinnych relacjach doczekała się kontynuacji w 2016 roku.(n)

Czas: 90 min

1:25

Z tatą czy z mamą

Komedia

Serial Obyczajowy

Łzy Cennet

01:40 | TVP 3 Warszawa

Selim chce postąpić właściwie i ożenić się z Melisą. W czasie kolacji u Soyerów Kaya przypomina Arzu ich dawne układy. Selim i Melisa oznajmiają obecnym przy kolacji, że zamierzają się pobrać. Kaya widzi cierpienie Cennet i gotów jest zemścić się na Soyerach.(n)

Czas: 50 min

1:40

Łzy Cennet

Serial Obyczajowy

Komedia

Szefowa

01:20 | Polsat

"Szefowa" to lekka propozycja filmowa zrealizowana z udziałem znanej z "Teorii wielkiego podrywu" Kaley Cuoco. Aktorka wciela się tu w postać Brooke, młodej kobiety doświadczonej przez życie. Wychowywała się bez rodziców, dlatego całe dzieciństwo spędziła w domach dziecka i rodzinach zastępczych. Jako mała dziewczynka marzyła o tym, by zostać projektantką mody. Po latach ciężkiej pracy i wytrwałości udało się jej dostać na studia do najlepszej szkoły mody w kraju. Pewnego dnia uporządkowany świat bohaterki filmu "Szefowa" wywraca się do góry nogami. Dziewczyna dowiaduje się, że umarł jej dziadek, o którego istnieniu nie miała pojęcia. Krewny pozostawił jej w spadku nie tylko majątek, ale także powierzył jej prowadzenie rodzinnego biznesu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że dziadek był szefem mafii. Na dodatek okazuje się, że studiujący razem z Brooke Jack Lawton (Pat Kelly), który okazuje kobiecie swoje zainteresowanie, jest w rzeczywistości agentem FBI. Mężczyzna ma rozpracować od wewnątrz mafijny klan.(n)

Czas: 120 min

1:20

Szefowa

Komedia

Program Publicystyczny

Tak jest

01:00 | TVN 24

Andrzej Morozowski podsumowuje najważniejsze informacje dnia. W drugiej części programu pojawiają się goście, którzy dyskutują o najbardziej interesujących kwestiach społecznych i komentują bieżące wydarzenia. Gośćmi prowadzącego są także dziennikarze i eksperci.(n)

Czas: 60 min

1:00

Tak jest

Program Publicystyczny
2

Film Dokumentalny

Dian Fossey. Tajemnice we mgle-ost.: Morderstwo na górze

02:55 | TVP 2

Lokalna policja przeprowadziła jedynie powierzchowne śledztwo w sprawie zabójstwa. Dian Fossey od dawna obawiała się o swoje życie. Na karę śmierci został skazany zaocznie współpracownik badaczki, młody antropolog Wayne Maguire. Udało się mu zbiec z Rwandy do USA. Twórcy dokumentu szukają odpowiedzi na pytanie, czy jest on faktycznym sprawcą mordu, czy też ofiarą pokazowego procesu.(n)

Czas: 55 min

2:55

Dian Fossey. Tajemnice we mgle-ost.: Morderstwo na górze

Film Dokumentalny

Magazyn

Polska z Miodkiem: Bardo i Kąty

02:30 | TVP 3 Warszawa

Profesor Jan Miodek w krótkich gawędach opowiada o etymologii najważniejszych polskich nazw miast, rzek i krain geograficznych. Widzowie dowiedzą się m.in., skąd się wzięła nazwa Odry czy Giewontu oraz dlaczego nazwę rzeki Bug pisze się przez "u".(n)

Czas: 10 min

2:30

Polska z Miodkiem: Bardo i Kąty

Magazyn

Magazyn Przyrodniczy

Weterynarze z sercem

02:40 | TVP 3 Warszawa

Pomysł na program powstał na fali rosnącej popularności na świadome wprowadzanie zwierząt domowych do życia polskich rodzin. Propozycja dla widzów poszukujących przystępnej wiedzy o swoich podopiecznych i możliwościach poprawy ich losu. W programie pokazana będzie opieka medyczna nad pacjentami m.in. klinik weterynaryjnych, zwierzętami w ogrodach zoologicznych, ośrodkach ratujących dzikie stworzenia czy stadninach koni. Widzowie zobaczą, jakie korzyści w rozwoju ludzi dają zwierzęta i jak ważne jest dbanie o ich dobro.(n)

Czas: 25 min

2:40

Weterynarze z sercem

Magazyn Przyrodniczy

Magazyn Reporterów

Uwaga!

02:40 | TVN

Od ponad piętnastu lat reporterzy "Uwagi" ujawniają sprawy, które wymagają dziennikarskiej interwencji. Tropią afery, korupcję, niekompetencję czy nadużycia, nagłaśniają ważne społecznie tematy. Pomagają też tym, którzy najbardziej potrzebują wsparcia. Dziennikarze niejednokrotnie byli doceniani i nagradzani, m.in. Główną Nagrodą Wolności Słowa. Każdy widz może zgłosić się do redakcji z własnym tematem. Musi jedynie opublikować post na portalu społecznościowym i opatrzyć go hasztagiem #tematdlauwagi. Program poświęcony jest sprawom zwykłych ludzi, oferują też wsparcie podopiecznym fundacji TVN "Nie jesteś sam".(n)

Czas: 25 min

2:40

Uwaga!

Magazyn Reporterów

Magazyn Ogrodniczy

Maja w ogrodzie

02:00 | TVN 24

Maja Popielarska podpowiada, jak najlepiej organizować sobie pracę w ogrodzie w zależności od pory roku. Prowadząca prezentuje ciekawe odmiany roślin i nowe sprzęty na rynku, pomocne podczas projektowania obszarów zieleni. Ponieważ nie wszyscy mogą cieszyć się własnym ogródkiem, autorzy pokazują, jak dzięki roślinom doniczkowym, ziołom i kwiatom zagospodarować przestrzeń w mieszkaniu czy na balkonie.(n)

Czas: 20 min

2:00

Maja w ogrodzie

Magazyn Ogrodniczy

Magazyn Ogrodniczy

Akademia ogrodnika

02:20 | TVN 24

Twórcy programu w zwięzły i przystępny sposób omawiają zagadnienia związane z ogrodnictwem. Każdy odcinek jest poświęcony jednemu tematowi. Dowiemy się między innymi, jak należy dbać o krzewy, jak przygotować się do wiosennych porządków w ogrodzie oraz które środki owadobójcze są najmniej szkodliwe dla otoczenia.(n)

Czas: 15 min

2:20

Akademia ogrodnika

Magazyn Ogrodniczy

Magazyn Informacyjny

Polska i świat

02:35 | TVN 24

Codzienny autorski program, który podsumowuje najważniejsze wydarzenia z kraju i z zagranicy. Dziennikarze poruszają sprawy budzące szczególne zainteresowanie wśród polskich obywateli.(n)

Czas: 55 min

2:35

Polska i świat

Magazyn Informacyjny
3

Magazyn Kulinarny

To je Borowicz. Podróże ze smakiem. s02e32

03:50 | TVP 2

Znany podróżnik kulinarny z Rudy Śląskiej gości we Włoszech. Przemierza największą wyspę Morza Śródziemnego, Sycylię. Odkrywa uroki jej malowniczych miasteczek i zwiedza imponujące zabytki. Jak zwykle zgłębia też tajniki lokalnej kuchni, kosztując miejscowych przysmaków i przyrządzając pyszne dania.(n)

Czas: 20 min

3:50

To je Borowicz. Podróże ze smakiem. s02e32

Magazyn Kulinarny

Magazyn

Kryminalna siódemka

03:05 | TVP 3 Warszawa

W programie prezentowanych jest siedem najgłośniejszych spraw kryminalnych, które wstrząsnęły całą Polską. Widzowie zobaczą brawurowe akcje policji, zagadkowe procesy oraz widowiskowe pościgi.(n)

Czas: 10 min

3:05

Kryminalna siódemka

Magazyn

Magazyn Rolniczy

Wiadomości rolnicze

03:15 | TVP 3 Warszawa

Program adresowany do przedsiębiorców z branży rolniczej - hodowców, przetwórców i producentów rolnych. Zostaną w nim zaprezentowane nowoczesne rozwiązania dla rolników i hodowców. Nie zabraknie też informacji o dotacjach unijnych i programach pomocowych ani o kulturze i twórczości związanej z obszarami wiejskimi.(n)

Czas: 30 min

3:15

Wiadomości rolnicze

Magazyn Rolniczy

Program Publicystyczny

Echa dnia

03:45 | TVP 3 Warszawa

Gośćmi programu są politycy, przedstawiciele administracji państwowej, działacze samorządowi i reprezentanci środowisk gospodarczych. "Echa dnia" mają na celu wyjaśnienie widzowi, jakie mogą być skutki określonych zdarzeń, zjawisk społecznych czy ekonomicznych.(n)

Czas: 20 min

3:45

Echa dnia

Program Publicystyczny

Program Rozrywkowy

Tajemnice losu

03:20 | Polsat

Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.(n)

Czas: 100 min

3:20

Tajemnice losu

Program Rozrywkowy

Interaktywny Program Rozrywkowy

NOC Magii

03:05 | TVN

"Klub magii" to nocny interaktywny program rozrywkowy. Wróżki i wróżbici odpowiadają w nim na pytania zadawane przez telefonujących widzów a dotyczące ich przyszłości. Gospodarzami programu rozrywkowego "Klub magii" są uchodzący na najskuteczniejszych wróżbici i magowie, a także posiadające bogate doświadczenie zawodowe wróżki. Prowadzący zajmują się wróżeniem, jasnowidzeniem, stawiają tarota i horoskopy. Czekają oni na telefony widzów, by móc rozwiązać dręczące ich problemy. Do programu rozrywkowego "Klub magii" po poradę może się zgłosić każdy. Wróżki i wróżbici odpowiadają na pytania dotyczące miłości, finansów i innych ważnych spraw życiowych.(n)

Czas: 85 min

3:05

NOC Magii

Interaktywny Program Rozrywkowy

Program Rozrywkowy

Szkło kontaktowe

03:30 | TVN 24

"Szkło kontaktowe" jest codziennym programem satyryczno-publicystycznym nadawanym na antenie TVN24. Prowadzący oraz zaproszony gość z przymrużeniem oka podsumowują miniony dzień w polskiej polityce. Konwencja pozwala na luźne komentarze i sporą dawkę humoru. Magazyn jest interaktywny, ponieważ w trakcie emisji widzowie mogą dzwonić lub pisać SMS-y, by podzielić się własnymi opiniami na temat bieżących wydarzeń. "Szkło kontaktowe" jest na antenie od 2005 r. Jego pomysłodawcą i jednym z gospodarzy programu był zmarły w 2017 r. Grzegorz Miecugow. Obecnie prowadzą go: Tomasz Sianecki, Wojciech Zimiński i Grzegorz Markowski. W magazynie regularnie występuje stałe grono komentatorów: Krzysztof Miecugow, Artur Andrus, Krzysztof Daukszewicz, Jerzy Iwaszkiewicz, Tomasz Jachimek, Marek Przybylik, Kamil Dąbrowa, Michał Kempa, Katarzyna Kwiatkowska, Henryk Sawka, a także Grzegorz Markowski i Wojciech Zimiński.(n)

Czas: 60 min

3:30

Szkło kontaktowe

Program Rozrywkowy
4

Film Dokumentalny

Walka z koronawirusem

04:05 | TVP 1

Dokument relacjonuje kilka miesięcy walki, jaką toczy świat z koronawirusem, począwszy od stycznia 2020. Przed kamerą wypowiadają się świadkowie, wolontariusze i lekarze z różnych krajów, zaangażowani w pomoc ludziom zaatakowanym przez chorobę. Twórcy filmu pokazują sposoby radzenia sobie z nowymi problemami, które rodzi pandemia w Szanghaju.(n)

Czas: 50 min

4:05

Walka z koronawirusem

Film Dokumentalny

Film Dokumentalny

Zakończenie programu

04:55 | TVP 1

Czas: 15 min

4:55

Zakończenie programu

Film Dokumentalny

Magazyn Kulinarny

To je Borowicz. Podróże ze smakiem. s02e33

04:10 | TVP 2

Podróżnik opuszcza góry i wyrusza na wybrzeże Morza Czarnego, gdzie poznaje tajniki parzenia tureckiej herbaty. Próbuje tradycyjnych anchois i poznaje smaki lokalnej kuchni. Odwiedza też klasztor wykuty w skale i uczy się tradycyjnego tańca horon.(n)

Czas: 25 min

4:10

To je Borowicz. Podróże ze smakiem. s02e33

Magazyn Kulinarny

Magazyn Kulinarny

Zakończenie programu

04:35 | TVP 2

Czas: 15 min

4:35

Zakończenie programu

Magazyn Kulinarny

Magazyn

Cafe piosenka

04:50 | TVP 2

Ryszard Makowski rozmawia z gośćmi ze świata artystycznego, piosenkarzami, śpiewającymi aktorami i muzykami. Prezentuje też ich utwory.(n)

Czas: 30 min

4:50

Cafe piosenka

Magazyn

Magazyn Rolniczy

Agrobiznes

04:05 | TVP 3 Warszawa

Program jest adresowany przede wszystkim do rolników. W każdym wydaniu pojawia się wiele praktycznych informacji i rad dotyczących hodowli zwierząt. Poznajemy również dużo użytecznych ciekawostek na temat uprawy różnych gatunków roślin. Autorzy programu starają się przekazywać aktualne wiadomości z branży rolno-spożywczej, a także dane o notowaniach giełdowych i prognozach cenowych. Widzowie znajdują tu ponadto informacje na temat krajowych i zagranicznych wydarzeń związanych z rolnictwem.(n)

Czas: 25 min

4:05

Agrobiznes

Magazyn Rolniczy

Program Informacyjny

Dziennik regionów

04:30 | TVP 3 Warszawa

"Dziennik regionów" jest głównym programem informacyjnym TVP3. Nadawany jest codziennie o godzinie 22.00. Prowadzący podsumowują w nim najważniejsze wydarzenia mijającego dnia z poszczególnych regionów kraju, a także zapowiadają tematy, które z pewnością podejmowane będą w dniu następnym. Prowadzącymi "Dziennik regionów" są doświadczeni dziennikarze od dawna współpracujący z telewizją publiczną: Urszula Boruch, Konrad Dudek, Sławomir Mokrzycki i Artur Kalicki. Przekazują oni zawsze najświeższe informacje dzięki współpracy z ośrodkami regionalnymi i ich reporterami, gotowymi w każdej chwili dotrzeć do każdego zakątka Polski, w którym dzieje się coś ważnego.(n)

Czas: 25 min

4:30

Dziennik regionów

Program Informacyjny

Magazyn Kulinarny

To je Borowicz. Podróże ze smakiem. s01e07

04:55 | TVP 3 Warszawa

Adam odwiedza Peak District w północnej części hrabstwa Derbyshire. Turystów przyciąga przede wszystkim pierwszy powstały na ziemiach brytyjskich park narodowy. Kucharz ugotuje lokalny przysmak w malowniczym plenerze.(n)

Czas: 25 min

4:55

To je Borowicz. Podróże ze smakiem. s01e07

Magazyn Kulinarny

Magazyn Reporterów

Uwaga!

04:30 | TVN

Od ponad piętnastu lat reporterzy "Uwagi" ujawniają sprawy, które wymagają dziennikarskiej interwencji. Tropią afery, korupcję, niekompetencję czy nadużycia, nagłaśniają ważne społecznie tematy. Pomagają też tym, którzy najbardziej potrzebują wsparcia. Dziennikarze niejednokrotnie byli doceniani i nagradzani, m.in. Główną Nagrodą Wolności Słowa. Każdy widz może zgłosić się do redakcji z własnym tematem. Musi jedynie opublikować post na portalu społecznościowym i opatrzyć go hasztagiem #tematdlauwagi. Program poświęcony jest sprawom zwykłych ludzi, oferują też wsparcie podopiecznym fundacji TVN "Nie jesteś sam".(n)

Czas: 20 min

4:30

Uwaga!

Magazyn Reporterów

Program Rozrywkowy

Kuchenne rewolucje: Nysa, Bistro Pod Aniołami. s09e07

04:50 | TVN

W samym sercu miasta, na rynku, mieści się najstarsza restauracja w Nysie. Od ponad dwudziestu lat prowadzi ją pani Genowefa. Na początku pomagał jej mąż, teraz wspiera ją córka, która wkrótce sama będzie prowadziła lokal. Kiedyś smaczne jedzenie przyciągało do restauracji stałych klientów. Obecnie puste wnętrze wypełniają kłótnie i wieczne pretensje. Magda Gessler spróbuje odnaleźć w nim anielską atmosferę. Na drodze do celu staną jej anioły, lalki i negatywne emocje.(n)

Czas: 55 min

4:50

Kuchenne rewolucje: Nysa, Bistro Pod Aniołami. s09e07

Program Rozrywkowy

Program Informacyjny

Fakty po Faktach

04:30 | TVN 24

Program informacyjny autorstwa prowadzących główne wydanie "Faktów". Ciekawe rozmowy dziennikarzy z ważnymi gośćmi, którzy komentują najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata.(n)

Czas: 55 min

4:30

Fakty po Faktach

Program Informacyjny
5

Telenowela

Przysięga

05:10 | TVP 1

Reyhan zdradza Emirowi, że odnalazła Sunę, ale nie chce wyjawić gdzie. Cavidan jest wściekła, że syn nie okazuje jej posłuszeństwa i bezgranicznie ufa żonie. Cemre ucieka ze szpitala z zamiarem zemsty na rodzinie Tarhunów. Kemal nie ma pewności, czy Narin go kocha. Postanawia to sprawdzić. Tymczasem jego ukochana smuci się, że będzie musiała odejść.(n)

Czas: 50 min

5:10

Przysięga

Telenowela

Serial Obyczajowy

Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: Lepsza śmierć - część 1

05:20 | TVP 2

Martin zostaje wezwany do Rolfa Bichlera, który spadł z drabiny. Poszkodowany trafia do szpitala, gdzie okazuje się, że ma nawrót raka tarczycy. Stan chorego nagle się pogarsza. Martin zaczyna podejrzewać, że próbował on popełnić samobójstwo. Hans jest zauroczony nauczycielką Jonasa, Mią. Tymczasem jego brat pod nieobecność Arthura przenosi się do domu Anne.(n)

Czas: 50 min

5:20

Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: Lepsza śmierć - część 1

Serial Obyczajowy

Magazyn

Turystyczna jazda: Łotwa: Zachodnia Kurlandia

05:20 | TVP 3 Warszawa

Magazyn podróżniczy prezentuje ciekawe miejsca zarówno w Polsce, jak i za granicą. Twórcy każdego odcinka udają się do atrakcyjnej turystycznie miejscowości, tłumacząc od razu, jak do niej dojechać. Na miejscu rozmawiają z przewodnikami i innymi ciekawymi ludźmi, poznają lokalne zwyczaje i smakują regionalnej kuchni. Program popularyzuje m.in. bieganie i jazdę na rowerze.(n)

Czas: 15 min

5:20

Turystyczna jazda: Łotwa: Zachodnia Kurlandia

Magazyn

Magazyn

KoronaRegion - stan zagrożenia

05:35 | TVP 3 Warszawa

Eksperci z różnych dziedzin wyrażają swoje opinie na temat koronawirusa. Autorzy programu prezentują także sposoby na sąsiedzką pomoc i kreatywne rozwiązania, dotyczące spędzania wolnego czasu w dobie pandemii.(n)

Czas: 20 min

5:35

KoronaRegion - stan zagrożenia

Magazyn

Magazyn

Zakończenie programu

05:55 | TVP 3 Warszawa

Czas: 10 min

5:55

Zakończenie programu

Magazyn

Program Muzyczny

Disco Gramy

05:00 | Polsat

Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta "Mykee" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.(n)

Czas: 45 min

5:00

Disco Gramy

Program Muzyczny

Magazyn Reklamowy

Telezakupy TV Okazje

05:45 | Polsat

Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.(n)

Czas: 15 min

5:45

Telezakupy TV Okazje

Magazyn Reklamowy

Telezakupy

Mango

05:45 | TVN

W programie prezentowane są różnorodne produkty. Po zapoznaniu się z ofertą widzowie mogą telefonicznie zamówić wybrane towary.(n)

Czas: 75 min

5:45

Mango

Telezakupy

Magazyn Ogrodniczy

Maja w ogrodzie

05:25 | TVN 24

Maja Popielarska podpowiada, jak najlepiej organizować sobie pracę w ogrodzie w zależności od pory roku. Prowadząca prezentuje ciekawe odmiany roślin i nowe sprzęty na rynku, pomocne podczas projektowania obszarów zieleni. Ponieważ nie wszyscy mogą cieszyć się własnym ogródkiem, autorzy pokazują, jak dzięki roślinom doniczkowym, ziołom i kwiatom zagospodarować przestrzeń w mieszkaniu czy na balkonie.(n)

Czas: 25 min

5:25

Maja w ogrodzie

Magazyn Ogrodniczy

Magazyn Ogrodniczy

Akademia ogrodnika

05:50 | TVN 24

Twórcy programu w zwięzły i przystępny sposób omawiają zagadnienia związane z ogrodnictwem. Każdy odcinek jest poświęcony jednemu tematowi. Dowiemy się między innymi, jak należy dbać o krzewy, jak przygotować się do wiosennych porządków w ogrodzie oraz które środki owadobójcze są najmniej szkodliwe dla otoczenia.(n)

Czas: 5 min

5:50

Akademia ogrodnika

Magazyn Ogrodniczy

Program Informacyjny

Powitanie poranka

05:55 | TVN 24

Program rozpoczynający dzień, a w nim: serwisy informacyjne, prognoza pogody i przeglądy prasy emitowane są co piętnaście minut. Gospodarzami programu są Anita Werner lub Jakub Porada.(n)

Czas: 5 min

5:55

Powitanie poranka

Program Informacyjny
6

Serial Obyczajowy

Elif

06:00 | TVP 1

Hümeyra pyta Kerema o Süreyyę. Ten zapewnia, że nic go z nią nie łączy poza przyjaźnią. Jülide wciąż ukrywa, że pomaga Melek. Martwi się, że zły stan psychiczny kobiety oddziałuje na Emirhana. Postanawia sprawdzić na policji, czy Melek nie jest poszukiwana jako zaginiona. Tymczasem Melek słyszy dziecięcy głos. Myśląc, że to Elif, wychodzi z domu Jülide, żeby jej poszukać. Na ulicy kobietę zauważa Inci, ale szybko gubi ślad. Opowiada o przygodzie Tülay, lecz ta nie wierzy. Postanawia powiedzieć Inci, że Melek i Elif zginęły w wypadku. Domownicy są coraz bardziej zaniepokojeni pogarszającym się stanem zdrowia Macide. Tylko Tarik jest z tego zadowolony. Veysel skutecznie egzekwuje czynsze nawet od najbardziej opornych najemców. Zadowolona Leman sowicie go za to wynagradza.(n)

Czas: 50 min

6:00

Elif

Serial Obyczajowy

Cykl Felietonów

Spisz się, rolniku

06:50 | TVP 1

Narodowy spis jest organizowany co 10 lat przez Główny Urząd Statystyczny. Ma na celu zbadanie zmian, jakie zachodzą w środowisku rolników. Akcja jest obowiązkowa i obejmuje wszystkich właścicieli gospodarstw. Program informuje o spisie i zachęca do wzięcia w nim udziału. O codziennym życiu na wsi wypowiedzą się rolnicy i eksperci.(n)

Czas: 10 min

6:50

Spisz się, rolniku

Cykl Felietonów

Magazyn

Pożyteczni.pl

06:10 | TVP 2

Magazyn prezentujący działalność organizacji pożytku publicznego i różne formy aktywności obywatelskiej. Pokazujemy energię i kreatywność ludzi, którzy sami postanowili zmienić świat na lepsze i pomóc najbardziej potrzebującym w rozwiązywaniu problemów. Bohaterami każdego odcinka są ludzie, którzy poświęcają się pracy charytatywnej. Prowadzi Jolanta Fajkowska.(n)

Czas: 30 min

6:10

Pożyteczni.pl

Magazyn

Cykl Felietonów

Spisz się, rolniku

06:40 | TVP 2

Narodowy spis jest organizowany co 10 lat przez Główny Urząd Statystyczny. Ma na celu zbadanie zmian, jakie zachodzą w środowisku rolników. Akcja jest obowiązkowa i obejmuje wszystkich właścicieli gospodarstw. Program informuje o spisie i zachęca do wzięcia w nim udziału. O codziennym życiu na wsi wypowiedzą się rolnicy i eksperci.(n)

Czas: 10 min

6:40

Spisz się, rolniku

Cykl Felietonów

Teleturniej

Familiada

06:50 | TVP 2

"Familiada" to znany i chętnie oglądany polski teleturniej, który na antenie telewizyjnej Dwójki gości od września 1994 roku. Niezmiennie gospodarzem programu pozostaje aktor Karol Strasburger. Show emitowany jest o stałej porze w soboty, niedziele i święta. W "Familiadzie" biorą udział dwie pięcioosobowe drużyny. Najczęściej każdy z zespołów tworzą członkowie jednej rodziny. Zawodnicy odpowiadają na pytania, które zadano wcześniej grupie próbnej składającej się ze stu osób. Najwyżej punktowane są odpowiedzi zgodne z tymi, których udzielili ankietowani. Do finału wchodzi ta drużyna, która jako pierwsza zgromadzi na swoim koncie co najmniej 300 punktów. W finale programu "Familiada" biorą udział dwie osoby ze zwycięskiej drużyny. Zostają one wcześniej wyznaczone przez głowę rodziny. Podczas gdy pierwsza z osób odpowiada na pytania, druga słucha muzyki, by nie mogła śledzić przebiegu gry. Aby drużyna wygrała, zawodnicy muszą zgromadzić za swoje odpowiedzi 200 punktów. Do zdobycia w każdym programie jest około 15 tysięcy zł.(n)

Czas: 30 min

6:50

Familiada

Teleturniej

Magazyn Reporterów

Telekurier

06:05 | TVP 3 Warszawa

Magazyn reporterów ośrodków regionalnych TVP ukazuje sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje, ludzkie dramaty i sukcesy. W każdym wydaniu widzowie zobaczą relację na żywo lub krótki reportaż z kraju. Przedstawiany problem komentuje zaproszony do studia ekspert. Program prowadzą Dariusz Nowakowski i Ewa Siwicka.(n)

Czas: 30 min

6:05

Telekurier

Magazyn Reporterów

Magazyn Rolniczy

Wiadomości rolnicze

06:35 | TVP 3 Warszawa

Program adresowany do przedsiębiorców z branży rolniczej - hodowców, przetwórców i producentów rolnych. Zostaną w nim zaprezentowane nowoczesne rozwiązania dla rolników i hodowców. Nie zabraknie też informacji o dotacjach unijnych i programach pomocowych ani o kulturze i twórczości związanej z obszarami wiejskimi.(n)

Czas: 27 min

6:35

Wiadomości rolnicze

Magazyn Rolniczy

Program Informacyjny

Nowy dzień

06:00 | Polsat

Program informacyjny "Nowy dzień z Polsat News" emitowany jest w paśmie porannym. Przedstawia najświeższe wiadomości polityczne, gospodarcze, społeczne i sportowe. "Nowy dzień z Polsat News" prowadzą Joanna Górska, Beata Cholewińska, Joanna Racewicz, Michał Giersz i Mariusz Abramowicz. Przekazują oni widzom najnowsze informacje z kraju i ze świata oraz prognozę pogody, a także prowadzą przegląd prasy i rozmawiają z zaproszonymi do studia politykami. Dodatkowo gospodarze programu informacyjnego "Nowy dzień z Polsat News" przedstawiają wiadomości ze świata show-biznesu, bazując na doniesieniach z najważniejszych krajowych i zagranicznych portali internetowych. W programie nie zabraknie także rozmów z gwiazdami. Podczas trwania programu informacyjnego "Nowy dzień z Polsat News" widzowie mogą przesyłać na specjalne konto e-mailowe swoje komentarze i opinie. Najciekawsze z nich prezentowane są na antenie.(n)

Czas: 165 min

6:00

Nowy dzień

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Biznes

06:00 | TVN 24

Wybór najciekawszych wiadomości o tematyce politycznej, społecznej i gospodarczej z Polski i ze świata, zebranych przez reporterów stacji.(n)

Czas: 90 min

6:00

Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Biznes

Program Informacyjny
7

Program Religijny

Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze

07:00 | TVP 1

Transmisja mszy świętej odprawianej z Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze.(n)

Czas: 30 min

7:00

Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze

Program Religijny

Magazyn Religijny

Rodzinny ekspres: Czynnie współczuj w cierpieniu

07:30 | TVP 1

Czynnie współczuć w cierpieniu to z ochotą służyć radą, pomocą, sercem. Twórcy programu omówią siódmą naukę Społecznej Krucjaty Miłości Prymasa Tysiąclecia.(n)

Czas: 30 min

7:30

Rodzinny ekspres: Czynnie współczuj w cierpieniu

Magazyn Religijny

Program Edukacyjny

Bądźmy razem

07:20 | TVP 2

Adresatami programu są ludzie starsi, ale także rodzina czy sąsiedzi seniorów, którzy troszczą się o ich dobro w czasie zagrożenia koronawirusem. Każdy odcinek będzie poruszał bieżące problemy. Widzowie dowiedzą się, jak się właściwie zachowywać, by nie zachorować, dlaczego lepiej nie wychodzić z domu oraz gdzie szukać pomocy. Prowadzi Urszula Rogala.(n)

Czas: 40 min

7:20

Bądźmy razem

Program Edukacyjny

Serial Komediowy

Zmiennicy: Pocałuj mnie, Kasiu

07:02 | TVP 3 Warszawa

Do prowadzonej przez Kasię taksówki wsiada Krashan, który chce wydobyć z fotela kierowcy ukryte tam dolary. Dziewczyna podejrzewa go o napad. Wywiązuje się bójka, z której zwycięsko wychodzi Kasia. Po historii z napadem Jacek postanawia śledzić swojego zmiennika, którego od dawna podejrzewa o ukrywanie jakiejś tajemnicy. W końcu udaje mu się poznać prawdę.(n)

Czas: 58 min

7:02

Zmiennicy: Pocałuj mnie, Kasiu

Serial Komediowy

Program Informacyjny

Wstajesz i wiesz

07:00 | TVN

Poranne pasmo TVN24, w którym pokazywane są najciekawsze wiadomości z różnych dziedzin życia i każdego zakątka świata. Gospodarzem programu jest Robert Kantereit.(n)

Czas: 120 min

7:00

Wstajesz i wiesz

Program Informacyjny

Poranny Wywiad Tvn 24

Jeden na jeden

07:30 | TVN 24

Zaproszone do studia osoby ze świata polityki udzielają krótkich wywiadów, podczas których komentują aktualne wydarzenia w kraju i za granicą. W każdym odcinku widzowie zobaczą rozmowę z jednym gościem.(n)

Czas: 15 min

7:30

Jeden na jeden

Poranny Wywiad Tvn 24

Program Informacyjny

Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Biznes

07:45 | TVN 24

Wybór najciekawszych wiadomości o tematyce politycznej, społecznej i gospodarczej z Polski i ze świata, zebranych przez reporterów stacji.(n)

Czas: 15 min

7:45

Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Biznes

Program Informacyjny
8

Program Informacyjny

Wiadomości

08:00 | TVP 1

Główny serwis informacyjny TVP i TVP Polonia, "Wiadomości", jest nadawany od 18 listopada 1989 roku. Zastąpił kojarzony z minionym ustrojem PRL "Dziennik Telewizyjny". Od wielu lat "Wiadomości" utrzymują się w czołówce programów najchętniej oglądanych przez widzów. Zespół reporterów codziennie przekazuje widzom najważniejsze aktualności z kraju i ze świata. Dziennikarze z ekipy "Wiadomości" są obecni wszędzie tam, gdzie rozgrywają się przełomowe i ważne wydarzenia polityczne, społeczne, gospodarcze czy kulturalne. W formie kilkuminutowych materiałów relacjonują kulisy nierzadko brutalnych konfliktów zbrojnych. Docierają do ofiar kataklizmów w różnych częściach świata. Angażują także widzów w pomoc osobom chorym, wykluczonym i innym potrzebującym. W wyjątkowych okolicznościach dane wydanie programu może mieć charakter specjalny. Jest wówczas w całości poświęcone jednemu wiodącemu tematowi. "Wiadomości" były ważnym etapem w rozwoju kariery wielu innych polskich dziennikarzy. Prezenterzy i inni pracownicy ekipy programu, uznawani za twarze stacji TVP, byli wielokrotnie nagradzani za swój profesjonalizm. Głosami widzów statuetki Wiktorów otrzymali m.in. Tomasz Lis, Waldemar Milewicz, Jolanta Pieńkowska, Piotr Kraśko i Krzysztof Ziemiec.(n)

Czas: 10 min

8:00

Wiadomości

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

08:10 | TVP 1

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 5 min

8:10

Pogoda

Program Informacyjny

Program Publicystyczny

Kwadrans polityczny

08:15 | TVP 1

Prowadzący dyskutuje z ekspertami o bieżących wydarzeniach politycznych w Polsce i na świecie. Gośćmi w studiu są ekonomiści, publicyści i przedstawiciele różnych partii, którzy starają się wyjaśnić i podsumować aktualną sytuację.(n)

Czas: 20 min

8:15

Kwadrans polityczny

Program Publicystyczny

Cykl Felietonów

Spisz się, rolniku

08:35 | TVP 1

Narodowy spis jest organizowany co 10 lat przez Główny Urząd Statystyczny. Ma na celu zbadanie zmian, jakie zachodzą w środowisku rolników. Akcja jest obowiązkowa i obejmuje wszystkich właścicieli gospodarstw. Program informuje o spisie i zachęca do wzięcia w nim udziału. O codziennym życiu na wsi wypowiedzą się rolnicy i eksperci.(n)

Czas: 10 min

8:35

Spisz się, rolniku

Cykl Felietonów

Serial Obyczajowy

Ta jedyna

08:45 | TVP 1

Dzięki pomocy Ramira Joanie udaje się uciec. Wkrótce spotyka się ona z matką. Mara jest zdziwiona, słysząc, że ojciec nakazał komisarzowi policji sprawdzić Danielę. W domu, w którym mieszkają Santiago i Orlando, dochodzi do pożaru. W środku znajduje się Francisca. Santiago biegnie jej na ratunek.(n)

Czas: 35 min

8:45

Ta jedyna

Serial Obyczajowy

Magazyn

Pytanie na śniadanie

08:00 | TVP 2

"Pytanie na śniadanie" to poranny program skierowany do wszystkich tych, którzy chcą być na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami. To również porcja pozytywnej energii na cały dzień. Telewizja śniadaniowa gości na antenie TVP2 sześć razy w tygodniu - w dni powszednie startuje o godzinie 8:00, a w soboty o 7:30. W każdym wydaniu znajdują się najciekawsze i najbardziej aktualne informacje z różnych dziedzin: od sportu i kultury, przez nowinki ze świata show-biznesu, aż po doniesienia naukowe. Widzowie "Pytania na śniadanie" zapoznają się ze szczegółami najważniejszych festiwali, premier i konkursów obejmujących branżę muzyczną, filmową, wydawniczą i telewizyjną, odkryją kulisy akcji charytatywnych i nowatorskich projektów. Mają możliwość obejrzenia wywiadów z uczestnikami i laureatami omawianych zdarzeń. Zaproszenia do studia "Pytania na śniadanie" otrzymują m.in. celebryci, badacze, artyści, sportowcy o uznanej pozycji, a także utalentowani debiutanci - wszyscy, którzy mają na swoim koncie ważne dokonania, którymi mogą się podzielić. "Pytanie na śniadanie" promuje pozytywne wartości, rozbudza ciekawość świata, bawiąc uczy, a przez informacje z dziedziny sportu i garść porad z dziedziny żywienia i diety, zachęca do aktywnego i zdrowego stylu życia. Szeroki dobór tematów sprawia, że program zainteresuje odbiorców w różnym wieku.(n)

Czas: 200 min

8:00

Pytanie na śniadanie

Magazyn

Serial Komediowy

Program lokalny

08:00 | TVP 3 Warszawa

Program realizowany przez ośrodki regionalne TVP.(n)

Czas: 30 min

8:00

Program lokalny

Serial Komediowy

Program Informacyjny

Kurier Warszawy i Mazowsza

08:30 | TVP 3 Warszawa

Czas: 30 min

8:30

Kurier Warszawy i Mazowsza

Program Informacyjny

Serial Fabularno Dokumentalny

Malanowski i partnerzy. s12e629

08:45 | Polsat

Do biura detektywów zgłasza się Katarzyna. Kobieta kilkanaście lat temu została matką Mateusza. Pozostawiła niemowlę pod opieką ojca i wyjechała z Polski. Teraz prosi Malanowskiego o pomoc w odnalezieniu syna. Zapewnia, że nie zamierza ingerować w los nastolatka, ale chce wiedzieć, co się z nim dzieje. Detektywi przyjmują zlecenie. Wkrótce ustalają, że chłopak jest pasjonatem piłki nożnej. Tomasz obserwuje go podczas jednego z treningów. Widzi, jak między Mateuszem i jego kolegą dochodzi do konfliktu. Po powrocie do agencji detektyw dzieli się z klientką wszystkimi informacjami i zamyka zlecenie. Następnego dnia Katarzyna ponownie dzwoni do Malanowskiego. Jest przerażona, twierdzi, że jej synowi grozi niebezpieczeństwo. Gdy Magda i Tomek odnajdują Mateusza, chłopak jest nieprzytomny, wszystko wskazuje na to, że próbował popełnić samobójstwo.(n)

Czas: 30 min

8:45

Malanowski i partnerzy. s12e629

Serial Fabularno Dokumentalny

Program Informacyjny

Serwis informacyjny, Prognoza pogody

08:00 | TVN 24

Wybór najciekawszych wiadomości o tematyce politycznej, społecznej i gospodarczej z Polski i ze świata, zebranych przez reporterów stacji.(n)

Czas: 120 min

8:00

Serwis informacyjny, Prognoza pogody

Program Informacyjny
9

Serial Obyczajowy

Ranczo : Tchnienie Las Vegas. s06e76

09:20 | TVP 1

Protestujący pod urzędem gminy mężczyźni z Wilkowyj zyskują nowych zwolenników i stawiają coraz bardziej radykalne żądania. Lucy ma nadzieję, że pikietującym znudzi się koczowanie na chodniku i postanawia na razie nie interweniować. Próbę mediacji podejmuje wikary, ale powoduje tylko eskalację konfliktu. Z opresji w ostatniej chwili ratuje go pilnująca porządku Francesca. Nieoczekiwanie pod urzędem zjawia się kontrmanifestacja. Więcławska zatrudnia w swoim sklepie, za namową Jagny, nową ekspedientkę. Atrakcyjna sprzedawczyni od razu zwraca uwagę mężczyzn, którzy zaczynają chętniej odwiedzać sklep. Ich żony nie są zadowolone z takiego obrotu sprawy i próbują wymusić na właścicielce zwolnienie nowej pracowniczki. W Wilkowyjach zjawia się kontroler z kuratorium oświaty. Wśród grona pedagogicznego wybucha panika. Przekonana o swoich błędach dyrektorka szykuje się do rezygnacji ze stanowiska.(n)

Czas: 55 min

9:20

Ranczo : Tchnienie Las Vegas. s06e76

Serial Obyczajowy

Program Informacyjny

Co niesie dzień

09:00 | TVP 3 Warszawa

"Co niesie dzień" jest porannym programem informacyjnym TVP 3. W każdym jego wydaniu widzowie mają okazję zapoznać się z najważniejszymi aktualnymi wiadomościami ze wszystkich regionów kraju, a także dowiedzieć się, jakie wydarzenia czekają nas w ciągu dnia. W programie prezentowane są zarówno materiały reporterskie, jak i prowadzone na żywo rozmowy z dziennikarzami z regionalnych ośrodków TVP. Do studia programu "Co niesie dzień" prowadzący zapraszają także gości - bohaterów, świadków oraz komentatorów prezentowanych wydarzeń czy zapowiadanych materiałów interwencyjnych. Dziennikarze przygotowujący magazyn przeprowadzają dodatkowo przegląd regionalnych i ogólnopolskich portali internetowych, a także najciekawszych artykułów z polskich mediów. "Co niesie dzień" emitowany jest od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00, 10.00 i 12.45.(n)

Czas: 10 min

9:00

Co niesie dzień

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

09:10 | TVP 3 Warszawa

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

Czas: 5 min

9:10

Pogoda

Program Informacyjny

Cykl Reportaży

Całkiem niezła historia

09:15 | TVP 3 Warszawa

Czas: 15 min

9:15

Całkiem niezła historia

Cykl Reportaży

Magazyn Kulinarny

Nasze najpyszniejsze

09:30 | TVP 3 Warszawa

Czas: 15 min

9:30

Nasze najpyszniejsze

Magazyn Kulinarny

Magazyn Kulinarny

Słodka kuchnia Pszczółek

09:45 | TVP 3 Warszawa

Prowadzące, Justyna Pszczółka i Dorota Pszczółka-Habdas, to miłośniczki słodkich wypieków, a także siostry, blogerki kulinarne i uczestniczki 2. edycji programu Bake Off - Ale Ciacho! W każdym odcinku przedstawią przepis na pyszny i efektowny wypiek lub deser. Widzowie dowiedzą się m.in. jak zatemperować czekoladę, przygotować krem angielski czy zrobić proste i ładne dekoracje.(n)

Czas: 15 min

9:45

Słodka kuchnia Pszczółek

Magazyn Kulinarny

Serial Fabularno Dokumentalny

Malanowski i partnerzy. s12e630

09:15 | Polsat

Policjanci żegnają kolegę, który odchodzi na emeryturę. W imprezie uczestniczy Marek. Wśród zebranych spotyka dawnego kumpla, Andrzeja. Mężczyzna jest wyraźnie przybity. Detektyw podejrzewa, że przeżywa niedawny tragiczny pożar, w którym zginęły cztery osoby. Nagle na zewnątrz budynku rozlega się huk wystrzału. Po chwili funkcjonariusze znajdują ciało Andrzeja. Wszystko wskazuje na to, że zastrzelił się w swoim samochodzie. Kilka dni później do agencji Malanowskiego zgłasza się owdowiała Ania. Kobieta twierdzi, że jej męża zamordowano, ponieważ wpadł na trop afery korupcyjnej na wyższych szczeblach policji. Bronisław postanawia zająć się sprawą. Marek postanawia porozmawiać z koleżanką Andrzeja. Tymczasem Anna razem z funkcjonariuszami wpada na trop groźnego przestępcy, który widziany był w pobliżu samochodu denata. Podczas próby zatrzymania go dochodzi do strzelaniny.(n)

Czas: 30 min

9:15

Malanowski i partnerzy. s12e630

Serial Fabularno Dokumentalny

Serial Paradokumentalny

Sekrety rodziny

09:45 | Polsat

Anna Michalska dowiaduje się, że jej teściowa, Zofia, leży w szpitalu. Na miejscu pojawiają się dzieci kobiety: Mariusz, Dariusz i Ewa. Zofia oznajmia najbliższym, że niedługo umrze. Między dziećmi kobiety niemal od razu wybucha kłótnia o majątek. Zastanawiają się, któremu z nich Zofia przekazała zgromadzone przez lata złoto. Kobieta jednak milczy.(n)

Czas: 60 min

9:45

Sekrety rodziny

Serial Paradokumentalny

Magazyn Kulinarny

Doradca smaku: Kotlety jagnięce w baharat. s12e18

09:00 | TVN

Program kulinarny przeznaczony zarówno dla amatorów, jak i osób znających doskonale sztukę gotowania. Przepisy dla siebie odnajdą tu również amatorzy smacznego jedzenia. Prowadzi Robert Sowa.(n)

Czas: 5 min

9:00

Doradca smaku: Kotlety jagnięce w baharat. s12e18

Magazyn Kulinarny

Serial Paradokumentalny

Szpital. s08e597

09:05 | TVN

Karetka pogotowia przywozi 15-letniego Leszka Dyrka, który skoczył do rzeki, by ratować topiącą się koleżankę. Dziewczyna została wepchnięta do wody przez starszego brata. Nastolatki żartują sobie z niej, ponieważ nie chodzi na imprezy i ma dobre stopnie. Pacjent żałuje, że - za namową brata - umówił się ze wzorową uczennicą, która jest w nim zakochana, tylko po to, by ją ośmieszyć. Na oddziale sprawca zdarzenia chce za wszelką cenę ukryć prawdę. Tymczasem pacjentem doktora Roberta Szewczyka jest 28-letni Krzysztof Zemlik. Mężczyzna poszedł z kolegą do baru. Tam stanął w obronie nieznajomej dziewczyny i został brutalnie pobity. On i jego małżonka od pół roku starają się o dziecko, mężczyzna z trudem znosi coraz bardziej desperackie próby. Jego przyjaciel chce pomóc mu wyzwolić się spod wpływu żony. Próbuje zeswatać Krzysztofa z dziewczyną z baru.(n)

Czas: 60 min

9:05

Szpital. s08e597

Serial Paradokumentalny
10

Serial Kryminalny

Komisarz Alex : Trzeci człowiek. s10e130

10:15 | TVP 1

Snajper ukryty na dachu zabija w centrum miasta dwóch mężczyzn i kobietę. Kamera ulicznego monitoringu zarejestrowała na miejscu zbrodni dawnego przyjaciela Górskiego z policyjnego szkolenia, Dominika. Komisarz odnajduje znajomego, śledząc jego ciężarną żonę i córkę. Dominik odmawia wyjaśnień dotyczących potrójnego zabójstwa. Potwierdza jednak, że to właśnie on miał być jedną z ofiar snajpera. Marta ustala, że przyjaciel komisarza pracował dla Kwarca, szefa firmy detektywistyczno-ochroniarskiej. Górski próbuje zdobyć od niego cenne informacje. Kwarc twierdzi, że pomaga służbom w walce z międzynarodowym gangiem, a ofiary snajpera to zemsta gangsterów. Wkrótce Górski poznaje prawdziwe oblicze szefa Dominika.(n)

Czas: 50 min

10:15

Komisarz Alex : Trzeci człowiek. s10e130

Serial Kryminalny

Serial Obyczajowy

Zraniona miłość

10:00 | TVP 3 Warszawa

Tevfik oskarża Jakuba o zamordowanie Eszrefa i skazuje go na śmierć. Następnie wypełniając rozkazy Hamiltona, podburza ludzi przeciwko partyzantom. W mieście dochodzi do zamieszek. Zwolennicy Mustafy Kemala giną w zamachach. Leon próbuje popełnić samobójstwo. W ostatniej chwili powstrzymuje go Hilal. Cevdet rusza na pomoc Jakubowi.(n)

Czas: 55 min

10:00

Zraniona miłość

Serial Obyczajowy

Magazyn Motoryzacyjny

Jedź bezpiecznie

10:55 | TVP 3 Warszawa

Magazyn przedstawia ważne tematy z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego. Pokazuje niebezpieczne miejsca na krakowskich ulicach i małopolskich drogach, a także nieprawidłowe zachowania kierowców. Radzi, jak zachować się w trudnych sytuacjach drogowych.(n)

Czas: 15 min

10:55

Jedź bezpiecznie

Magazyn Motoryzacyjny

Serial Paradokumentalny

Dlaczego ja?. s20e942

10:45 | Polsat

Dominika od dziecka ma problemy z sercem. Jej stan pogarsza się, gdy jej rodzice zaczynają się kłócić. Ojciec tłumaczy córce, że kryzysy zdarzają się w każdym związku. Dominika mu jednak nie wierzy. Mówi swojej przyjaciółce Basi, że któregoś dnia wyczuła od niego zapach obcych perfum. Dominika postanawia śledzić ojca. Zauważa, jak ten czule żegna się z Kingą, żoną przyjaciela ich rodziny Leona. Dominika żąda od ojca wyjaśnień. Ten jednak nie ma zamiaru się tłumaczyć. Zdenerwowana dziewczyna traci przytomność. Jej ojciec wzywa pogotowie.(n)

Czas: 60 min

10:45

Dlaczego ja?. s20e942

Serial Paradokumentalny

Program Rozrywkowy

Kuchenne rewolucje: Kielce, Jadłodajnia Bartosz. s13e12

10:05 | TVN

Pani Agnieszka od zawsze lubiła gotować i wymyślać własne, oryginalne przepisy. Tę pasję zaczęła ponoć przejawiać już od najmłodszych lat. Kiedy miała 22 lata, wyjechała z Polski, by poznawać obce kuchnie, m.in. arabską i hinduską. Po powrocie znajomi pani Agnieszki nieustannie prosili ją o organizowanie przyjęć czy serwowanie ciekawych potraw - dlatego kobieta zdecydowała, że z gastronomii uczyni swój sposób na życie. Ukończyła więc odpowiedni kurs, przystąpiła do egzaminu mistrzowskiego, który zdała za pierwszym razem, i przejęła funkcjonującą już wcześniej Jadłodajnię Bartosz. Mimo że najlepiej zna się na kuchni orientalnej, postanowiła nie zmieniać profilu restauracji z polskimi potrawami w menu. Niestety, sytuacja finansowa lokalu pogarsza się od trzech lat. W samych Kielcach powstało też dwadzieścia sześć konkurencyjnych miejsc, a jedno z nich po drugiej stronie ulicy. Pani Agnieszka musi uporać się z wieloma problemami, dlatego postanowiła wezwać Magdę Gessler.(n)

Czas: 60 min

10:05

Kuchenne rewolucje: Kielce, Jadłodajnia Bartosz. s13e12

Program Rozrywkowy

Program Informacyjny

Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Biznes

10:00 | TVN 24

Wybór najciekawszych wiadomości o tematyce politycznej, społecznej i gospodarczej z Polski i ze świata, zebranych przez reporterów stacji.(n)

Czas: 300 min

10:00

Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Biznes

Program Informacyjny
11

Serial Kryminalny

Ojciec Mateusz : Powrót po latach. s09e112

11:05 | TVP 1

Po czterdziestu latach do Sandomierza wraca mecenas sztuki z Londynu, Stanisław Wilk. Justyna przygotowuje o nim reportaż. Okazuje się, że mężczyzna chce kupić prace lokalnych malarzy i wystawić je w jednej z brytyjskich galerii. O jego pomyśle dowiadują się artyści, Bruno Glinka i Wojciech Pakosiński. Drugi z nich zaprasza go do siebie, aby pokazać swoje obrazy. Tego samego dnia, wieczorem, zostaje napadnięty na jednej z uliczek. Dzień później Wilk odwiedza Glinkę i zwraca uwagę na dzieła jego ucznia, Grzegorza Więcka. Wkrótce na jaw wychodzą informację o napadzie, a zatrzymany pod zarzutem popełnienia przestępstwa zostaje Bruno. Nocul i Karolina zarządzają obserwację jego żony. Tymczasem Stanisław podejmuje decyzję o złożeniu oferty Więckowi. Jakiś czas później, podczas wizyty na plebanii, zauważa obraz namalowany przez organistę Piotra. Jest nim zachwycony.(n)

Czas: 55 min

11:05

Ojciec Mateusz : Powrót po latach. s09e112

Serial Kryminalny

Cykl Felietonów

Spisz się, rolniku

11:20 | TVP 2

Narodowy spis jest organizowany co 10 lat przez Główny Urząd Statystyczny. Ma na celu zbadanie zmian, jakie zachodzą w środowisku rolników. Akcja jest obowiązkowa i obejmuje wszystkich właścicieli gospodarstw. Program informuje o spisie i zachęca do wzięcia w nim udziału. O codziennym życiu na wsi wypowiedzą się rolnicy i eksperci.(n)

Czas: 10 min

11:20

Spisz się, rolniku

Cykl Felietonów

Serial Komediowy

Rodzinka.pl: Niech sobie kociak mruczy. s11e215

11:30 | TVP 2

Zosia radzi Markowi, by w końcu się usamodzielnił. Natalia i Ludwik podejrzewają, że Kacper jest zakochany. Tomek wciąż nie jest gotowy na nowy związek, tymczasem na jego urodzinach pojawia się Magda.(n)

Czas: 25 min

11:30

Rodzinka.pl: Niech sobie kociak mruczy. s11e215

Serial Komediowy

Serial Obyczajowy

Barwy szczęścia

11:55 | TVP 2

Bożena, którą Bruno odsunął od zarządzania hotelem, nocuje u Amelii i Tomasza. Jej obowiązki przejmuje Karolina, która świetnie sobie radzi. Tymczasem Wiśniewscy próbują pogodzić skłóconą parę. Chowański wciąż przebywa w szpitalu, więc sprawami jego firmy zajmuje się Ernest. Odkrywa on, że ojciec padł ofiarą oszusta. Darek nadal przeżywa aferę związaną z aresztowaniem i oszustwami Szuberta. Władek próbuje go pocieszyć. W tym czasie Julita i Józek przekonują załamaną Urszulę, że ich wyjazd do Niemiec to świetny pomysł. Niebawem Janicki spotyka się z Sałatką, by omówić z nim zmianę klubu. Piłkarz oznajmia mu, że sam się wszystkim zajął.(n)

Czas: 35 min

11:55

Barwy szczęścia

Serial Obyczajowy

Magazyn Poradnikowy

Mój pies i inne zwierzaki

11:10 | TVP 3 Warszawa

Program Martyny Rux, w którym widzowie będą mogli dowiedzieć się więcej na temat zwierząt - zarówno tych domowych, jak i bardziej egzotycznych. Znani i lubiani (m.in. Maria Kaczyńska, Krystyna Sienkiewicz, Patrycja Markowska, Paulina Holtz, Muniek Staszczyk) opowiedzą w nim o swoich ulubieńcach. Nie zabraknie również ciekawostek z życia zwierząt w ogrodach zoologicznych w Warszawie i w Płocku. Rozmowy z gośćmi prowadzi Grzegorz Szponder.(n)

Czas: 15 min

11:10

Mój pies i inne zwierzaki

Magazyn Poradnikowy

Magazyn Rolniczy

Spiszmy się, jak na rolników przystało!

11:25 | TVP 3 Warszawa

Kinga Wasilewska i Agnieszka Kutyła przestawiają informacje o Powszechnym Spisie Rolnym 2020, który rozpocznie się 1 września i potrwa do 30 listopada 2020 roku. Wraz z ekspertami odpowiadają na pytania dotyczące tego przedsięwzięcia i przybliżają działanie stworzonej na jego potrzeby aplikacji. Odwiedzają też gospodarstwa, by przedstawić obraz współczesnej wsi.(n)

Czas: 10 min

11:25

Spiszmy się, jak na rolników przystało!

Magazyn Rolniczy

Program Publicystyczny

W tyle wizji

11:35 | TVP 3 Warszawa

Program publicystyczno-satyryczny, w którym grupa wyróżniających się poczuciem humoru satyryków i felietonistów, reprezentujących różne opcje światopoglądowe, dokonuje podsumowania wydarzeń dnia.(n)

Czas: 40 min

11:35

W tyle wizji

Program Publicystyczny

Serial Paradokumentalny

Gliniarze

11:45 | Polsat

Zamaskowani mężczyźni napadają na młodą matkę i odbierają jej rocznego synka. Podejrzenie pada na byłego męża kobiety, który nie może pogodzić się z rozstaniem. Wkrótce jednak nasuwa się podejrzenie, że wszystko zaaranżowała sama pokrzywdzona. Olgierd wraca do sprawy mordercy i gwałciciela, który, uniewinniony, wyszedł z więzienia i teraz oskarża policję o sfałszowanie dowodów. Za namową naczelnika detektyw postanawia udowodnić, że wypuszczony przestępca zasługuje na karę.(n)

Czas: 65 min

11:45

Gliniarze

Serial Paradokumentalny

Serial Fabularno Dokumentalny

Detektywi: Za wszelką cenę

11:05 | TVN

Do Marzeny Fliegel zgłasza się właścicielka kancelarii prawnej. Skarży się, że ktoś podkrada jej pieniądze. Podejrzewa swoją córkę. Detektywi rozpoczynają śledztwo. Obserwują też syna klientki, który potrzebował gotówki na łapówkę dla dziekana wydziału prawa. Liczył, że ułatwi mu to przyjęcie na studia.(n)

Czas: 35 min

11:05

Detektywi: Za wszelką cenę

Serial Fabularno Dokumentalny

Serial Fabularno Dokumentalny

Detektywi: Wyrok

11:40 | TVN

O pomoc prosi detektywów zaniepokojona matka, która nie może odnaleźć swojego syna. Ktoś włamał się do jego mieszkania. Krzysztof Dziób dociera do dziewczyny zaginionego. Okazuje się, że był on wplątany w nielegalne interesy z przestępcami, dla których wykradał dane z systemów bankowych. Wkrótce wychodzi na jaw, że szukają go nie tylko detektywi.(n)

Czas: 35 min

11:40

Detektywi: Wyrok

Serial Fabularno Dokumentalny
12

Program Informacyjny

Wiadomości

12:00 | TVP 1

Główny serwis informacyjny TVP i TVP Polonia, "Wiadomości", jest nadawany od 18 listopada 1989 roku. Zastąpił kojarzony z minionym ustrojem PRL "Dziennik Telewizyjny". Od wielu lat "Wiadomości" utrzymują się w czołówce programów najchętniej oglądanych przez widzów. Zespół reporterów codziennie przekazuje widzom najważniejsze aktualności z kraju i ze świata. Dziennikarze z ekipy "Wiadomości" są obecni wszędzie tam, gdzie rozgrywają się przełomowe i ważne wydarzenia polityczne, społeczne, gospodarcze czy kulturalne. W formie kilkuminutowych materiałów relacjonują kulisy nierzadko brutalnych konfliktów zbrojnych. Docierają do ofiar kataklizmów w różnych częściach świata. Angażują także widzów w pomoc osobom chorym, wykluczonym i innym potrzebującym. W wyjątkowych okolicznościach dane wydanie programu może mieć charakter specjalny. Jest wówczas w całości poświęcone jednemu wiodącemu tematowi. "Wiadomości" były ważnym etapem w rozwoju kariery wielu innych polskich dziennikarzy. Prezenterzy i inni pracownicy ekipy programu, uznawani za twarze stacji TVP, byli wielokrotnie nagradzani za swój profesjonalizm. Głosami widzów statuetki Wiktorów otrzymali m.in. Tomasz Lis, Waldemar Milewicz, Jolanta Pieńkowska, Piotr Kraśko i Krzysztof Ziemiec.(n)

Czas: 10 min

12:00

Wiadomości

Program Informacyjny

Magazyn Rolniczy

Agrobiznes

12:10 | TVP 1

Program jest adresowany przede wszystkim do rolników. W każdym wydaniu pojawia się wiele praktycznych informacji i rad dotyczących hodowli zwierząt. Poznajemy również dużo użytecznych ciekawostek na temat uprawy różnych gatunków roślin. Autorzy programu starają się przekazywać aktualne wiadomości z branży rolno-spożywczej, a także dane o notowaniach giełdowych i prognozach cenowych. Widzowie znajdują tu ponadto informacje na temat krajowych i zagranicznych wydarzeń związanych z rolnictwem.(n)

Czas: 25 min

12:10

Agrobiznes

Magazyn Rolniczy

Program Informacyjny

Agropogoda

12:35 | TVP 1

"Agropogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP1 i TVP3 programem, realizowanym głównie z myślą o rolnikach, sadownikach, leśnikach, producentach warzyw i owoców. W każdym wydaniu programu widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. Prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Agropogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic z opadami gradu i silnym wiatrem, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. W programie są także zawarte informacje dla alergików. "Agropogoda" emitowana jest codziennie z wyjątkiem sobót, niedziel i świat ok. godziny 12.30, po programie "Agrobiznes".(n)

Czas: 5 min

12:35

Agropogoda

Program Informacyjny

Magazyn

Rok w ogrodzie extra

12:40 | TVP 1

Twórcy odwiedzą najpiękniejsze ogrody widzów, aby rozwiązać ich problemy związane z pielęgnacją, glebą i szkodnikami.(n)

Czas: 20 min

12:40

Rok w ogrodzie extra

Magazyn

Teleturniej

Koło fortuny

12:30 | TVP 2

W grze bierze udział trzech zawodników. Każdy kolejno kręci kołem i odgaduje hasła, odsłaniając litery. Za poprawnie wytypowaną spółgłoskę otrzymują kwotę wyznaczaną przez koło. Za zgromadzone pieniądze uczestnicy mogą kupić samogłoskę. Zawodnik, który jako pierwszy ułoży hasło w rundzie, zatrzymuje wygraną. Osoba z najwyższą kwotą na koncie wchodzi do finału, w którym może wygrać samochód osobowy lub wysoką nagrodę pieniężną. Teleturniej poprowadzi Norbi, a towarzyszyć mu będzie Izabella Krzan - Miss Polonia 2016.(n)

Czas: 35 min

12:30

Koło fortuny

Teleturniej

Program Informacyjny

Co niesie dzień

12:15 | TVP 3 Warszawa

"Co niesie dzień" jest porannym programem informacyjnym TVP 3. W każdym jego wydaniu widzowie mają okazję zapoznać się z najważniejszymi aktualnymi wiadomościami ze wszystkich regionów kraju, a także dowiedzieć się, jakie wydarzenia czekają nas w ciągu dnia. W programie prezentowane są zarówno materiały reporterskie, jak i prowadzone na żywo rozmowy z dziennikarzami z regionalnych ośrodków TVP. Do studia programu "Co niesie dzień" prowadzący zapraszają także gości - bohaterów, świadków oraz komentatorów prezentowanych wydarzeń czy zapowiadanych materiałów interwencyjnych. Dziennikarze przygotowujący magazyn przeprowadzają dodatkowo przegląd regionalnych i ogólnopolskich portali internetowych, a także najciekawszych artykułów z polskich mediów. "Co niesie dzień" emitowany jest od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00, 10.00 i 12.45.(n)

Czas: 15 min

12:15

Co niesie dzień

Program Informacyjny

Magazyn

KoronaRegion - stan zagrożenia

12:30 | TVP 3 Warszawa

Eksperci z różnych dziedzin wyrażają swoje opinie na temat koronawirusa. Autorzy programu prezentują także sposoby na sąsiedzką pomoc i kreatywne rozwiązania, dotyczące spędzania wolnego czasu w dobie pandemii.(n)

Czas: 30 min

12:30

KoronaRegion - stan zagrożenia

Magazyn

Program Informacyjny

Wydarzenia

12:50 | Polsat

Aktualne wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.(n)

Czas: 35 min

12:50

Wydarzenia

Program Informacyjny

Serial Paradokumentalny

Ukryta prawda. s13e863

12:15 | TVN

31-letniemu magazynierowi Pawłowi zawsze podobały się starsze kobiety. Od ponad miesiąca spotyka się z 60-letnią bizneswoman Anitą. Kobieta jest wdową, bardzo lubi spotkania z przystojnym partnerem, głęboko nią zafascynowanym. Kupuje mu ubrania, uczy pić dobre wina czy zabiera do teatru. Matka Pawła, Jadwiga, nie rozumie tej fascynacji Anitą. Kiedy koledzy z pracy mężczyzny dowiadują się, kim jest jego ukochana, wyśmiewają go. Jacek zaczyna natomiast podejrzewać, że znajomemu chodzi jedynie o pieniądze bizneswoman. Zaczyna zbliżać się do kobiety, ale zostaje odrzucony. Wtedy prosi Pawła, by poznał go z przyjaciółką Anity. Trafia do klubu starszych pań.(n)

Czas: 60 min

12:15

Ukryta prawda. s13e863

Serial Paradokumentalny
13

Serial Dokumentalny

Niezwykli przyjaciele zwierząt: Jelonek i jego przyjaciel pies

13:00 | TVP 1

W tym odcinku widzowie zobaczą jelonka, który zaprzyjaźnił się z psem, chłopcem chorym na autyzm i jego kurczakami. Kolejnymi bohaterami odcinka będą kot i szczur - i zawarty przez nich pokój.(n)

Czas: 60 min

13:00

Niezwykli przyjaciele zwierząt: Jelonek i jego przyjaciel pies

Serial Dokumentalny

Teleturniej

Va banque

13:05 | TVP 2

"Va banque" to teleturniej oparty na amerykańskim formacie "Jeopardy!", stworzonym w 1964 roku dla telewizji NBC. W Stanach Zjednoczonych program jest emitowany do dziś, powstało ponad 8 tysięcy odcinków. W Polsce "Va banque" nadawano w latach 1996-2003. Wówczas prowadzącym był znany aktor Kazimierz Kaczor. W nowej wersji gospodarzem jest popularny dziennikarz i konferansjer Przemysław Babiarz. W teleturnieju "Va banque" bierze udział troje uczestników, którzy na prezentowana hasła w formie zdania udzielają odpowiedzi, konstruując pytania. Konkurs podzielony jest na trzy rundy. W pierwszych dwóch gracze muszą wybrać hasła spośród sześciu kategorii. W finale to prowadzący podaje dziedzinę wiedzy, w której będą musieli zmierzyć się zawodnicy. Tylko zwycięzca opuszcza studio z pieniędzmi. Zyskuje też prawo wystąpienia w kolejnym odcinku, lecz nie więcej niż pięć razy.(n)

Czas: 30 min

13:05

Va banque

Teleturniej

Serial Fabularno Dokumentalny

Na sygnale: To się nie uda

13:35 | TVP 2

Wzruszony Artur towarzyszy Lidce podczas pierwszego badania usg w ciąży. Radość pary mąci jednak wiadomość dotycząca Roberta. Mężczyzna, który znów przechodzi poważny kryzys, zniknął bez śladu. Przerażona ratowniczka rozpoczyna poszukiwania. Doktor Góra próbuje przekonać ją, by zostawiła sprawę policji. Namawia też kobietę, by oddała narzeczonego w ręce fachowców. Martwi się o bezpieczeństwo Lidki i dziecka. Przypomina jej, że Robert jest nieobliczalny i niebezpieczny. Kobieta twierdzi, że nie może zostawić dawnego ukochanego, który tak wiele przeszedł i potrzebuje pomocy. Przyznaje jednak, że sama ma już dość tej sytuacji. Niebawem doktor Góra jedzie ze swoim zespołem do kobiety, która samotnie opiekuje się niepełnosprawnym synem. Uległa ona poważnemu wypadkowi w domu. Banach zajmuje się młodym fanem parkouru. Mężczyzna, skacząc z dachu, wpadł na skrzypaczkę jadącą na ważne przesłuchanie. Anna, której pacjentka próbowała popełnić samobójstwo, postanawia odejść z pracy. Wiktor próbuje przekonać ją do zmiany decyzji. Prosi, by nie obwiniała się o tę tragedię.(n)

Czas: 30 min

13:35

Na sygnale: To się nie uda

Serial Fabularno Dokumentalny

Magazyn

Spotkania w świecie ciszy

13:00 | TVP 3 Warszawa

Program, w którym głusi mówią o sobie, swojej rodzinie i pracy. Opowiadają także o pasjach i sporcie, ale także o barierach, które utrudniają im funkcjonowanie. Magazyn, w całości nadawany w języku migowym, jest dedykowany osobom głuchym oraz wszystkim, których interesuje ich codzienne życie.(n)

Czas: 35 min

13:00

Spotkania w świecie ciszy

Magazyn

Magazyn Rolniczy

Agrobiznes

13:35 | TVP 3 Warszawa

Program jest adresowany przede wszystkim do rolników. W każdym wydaniu pojawia się wiele praktycznych informacji i rad dotyczących hodowli zwierząt. Poznajemy również dużo użytecznych ciekawostek na temat uprawy różnych gatunków roślin. Autorzy programu starają się przekazywać aktualne wiadomości z branży rolno-spożywczej, a także dane o notowaniach giełdowych i prognozach cenowych. Widzowie znajdują tu ponadto informacje na temat krajowych i zagranicznych wydarzeń związanych z rolnictwem.(n)

Czas: 20 min

13:35

Agrobiznes

Magazyn Rolniczy

Program Informacyjny

Agropogoda

13:55 | TVP 3 Warszawa

"Agropogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP1 i TVP3 programem, realizowanym głównie z myślą o rolnikach, sadownikach, leśnikach, producentach warzyw i owoców. W każdym wydaniu programu widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. Prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Agropogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic z opadami gradu i silnym wiatrem, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. W programie są także zawarte informacje dla alergików. "Agropogoda" emitowana jest codziennie z wyjątkiem sobót, niedziel i świat ok. godziny 12.30, po programie "Agrobiznes".(n)

Czas: 5 min

13:55

Agropogoda

Program Informacyjny

Magazyn Reporterów

Interwencja

13:25 | Polsat

"Interwencja" to popołudniowy magazyn reporterów o charakterze społeczno-interwencyjnym, który zadebiutował na antenie Telewizji Polsat 19 lutego 2003 roku. Nadawany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 16.15. Pierwszym prezenterem programu był Janusz Zadura. Obecnie magazyn prowadzą na zmianę Michał Bebło oraz Marcin Łukasik. W "Interwencji" ukazywane są sensacyjne wydarzenia, ludzkie dramaty i sukcesy. Dziennikarze poruszają trudne, niechętnie ujawniane tematy, takie jak: nadużycia władzy, oszusta, afery i nieprawidłowości w instytucjach, które mają służyć obywatelom. Dziennikarze nie pozostają obojętni na krzywdę zwykłych ludzi. Zgłoszone przez widzów sprawy są szczegółowo analizowane przez zespół "Interwencji". Nierzadko zgłaszający się do programu podejmowali wiele prób rozwiązania problemu, niestety bezskutecznych. Dla nich magazyn reporterów jest ostatnią szansą na uzyskanie pomocy i wymierzenie sprawiedliwości. Dziennikarze walczą więc z nieuczciwymi pracodawcami i urzędnikami, bronią praw konsumentów oraz stają w obronie biednych rodzin, pokrzywdzonych dzieci i zwierząt. Każdy około 15-minutowy odcinek "Interwencji" składa się z jednego lub dwóch reportaży. Dziennikarze prezentują historię poszkodowanej lub oczekującej pomocy osoby. Następnie próbują dotrzeć do ludzi, którzy są odpowiedzialni za krzywdę. Prezentują zarzuty oraz dają podejrzanym szansę zaprezentowania swojego punktu widzenia i wyjaśnienia sprawy. O ogromnej popularności magazynu "Interwencja" wśród widzów świadczy nie tylko wysoka oglądalność, lecz także ich zaangażowanie w tworzenie programu. Każdego dnia do redakcji trafiają kolejne listy z prośbami o pomoc. W czasie emisji magazynu jest uruchomiony również specjalny numer telefonu, pod którym każdy może uzyskać bezpłatną poradę prawną. Dyżurujący w redakcji adwokat odbiera setki próśb o interwencję.(n)

Czas: 20 min

13:25

Interwencja

Magazyn Reporterów

Serial Paradokumentalny

Trudne sprawy. s15e762

13:45 | Polsat

Olga cały czas spotyka pewną kobietę, Marcelinę Zagalską. Co więcej czuje, że ktoś ją śledzi. Pewnego dnia jest świadkiem, jak intruzka podrywa jej męża Kacpra. Ciotka Olgi, Bożena Duszyńska, wyjawia w końcu, że Marcelina być może jest jej zaginioną siostrą Julią. Wkrótce wychodzi prawda o kobiecie.(n)

Czas: 60 min

13:45

Trudne sprawy. s15e762

Serial Paradokumentalny

Serial Paradokumentalny

Szpital. s08e598

13:15 | TVN

16-letni Tomek przyprowadzana SOR swojego 9-letniego brata, Pawła. Chłopcy poszli na ryby, ale podczas wędkowania młodszy z nich wpadł do stawu i zaczął się topić. Starszy uratował go, po czym udzielił mu pierwszej pomocy. Pacjenci trafiają pod opiekę doktor Dominiki Gajdy. Cztery lata wcześniej zmarł ich ojciec, a matka przeszła załamanie nerwowe. O tamtej pory to Tomek opiekuje się młodszym rodzeństwem. Wkrótce stan nastolatka ulega pogorszeniu. 42-letnia Mariola Widuto przeżywa nieustanny orgazm za sprawą środka halucynogennego, który przywiozła z Ameryki Południowej. Na oddział przyprowadza ją przyjaciółka, Edyta Banach. Kiedy w szpitalu zjawia się jej mąż, Mariola - będąc pod wpływem środków halucynogennych - odkrywa, że jest w nim zakochana. Postanawia rozwieść się ze swoim partnerem. Nie wie, że jest on chorobliwie zaborczy. Między mężczyznami dochodzi do bójki.(n)

Czas: 60 min

13:15

Szpital. s08e598

Serial Paradokumentalny
14

Serial Obyczajowy

Elif

14:00 | TVP 1

Emirhan wspomina Şafakowi, że mają gościa. Jülide chce pomóc Melek, ale niepokoi ją fakt, że syn obdarza kobietę coraz większą sympatią. Parla dzieli się z Hümeyrą swoimi obawami, że Süreyya może stać się jej rywalką o względy Kerema. Macide znów gorzej się czuje. Hümeyra postanawia wezwać lekarza. Ten przepisuje pacjentce nowy lek. Tarik uważa, że to doskonała okazja, by Vildan podała jej truciznę. Kobieta w końcu przyznaje, że już to zrobiła. Rano Macide nie pojawia się na śniadaniu.(n)

Czas: 60 min

14:00

Elif

Serial Obyczajowy

Serial Przygodowy

Czarne chmury: Krwawe swaty

14:05 | TVP 2

Pułkownik Krzysztof Dowgird, uwolniony przez wachmistrza Kacpra, zmuszony jest jak najszybciej opuścić Lecko. Za uciekinierami rusza pogoń. Tymczasem w miasteczku władzę dzierży namiestnik von Hollstein. Coraz więcej osób zostaje skazanych na śmierć. Bezbronni mieszczanie ślą poselstwo do Warszawy. Wysłannicy mają prosić polskiego króla o wstawiennictwo i opiekę.(n)

Czas: 65 min

14:05

Czarne chmury: Krwawe swaty

Serial Przygodowy

Magazyn Turystyczny

Niejednym śladem

14:00 | TVP 3 Warszawa

Czas: 25 min

14:00

Niejednym śladem

Magazyn Turystyczny

Program Informacyjny

Pogoda

14:25 | TVP 3 Warszawa

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 5 min

14:25

Pogoda

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Kurier Warszawy i Mazowsza

14:30 | TVP 3 Warszawa

Czas: 8 min

14:30

Kurier Warszawy i Mazowsza

Program Informacyjny

Magazyn Kulturalny

Muzyczny poWiernik

14:38 | TVP 3 Warszawa

Czas: 22 min

14:38

Muzyczny poWiernik

Magazyn Kulturalny

Serial Paradokumentalny

Dlaczego ja?. s15e712

14:45 | Polsat

Marta kilka miesięcy temu rozstała się z mężem. W sprawie rozwodu kobieta chce poradzić się swojego ojca, Henryka, który z zawodu jest adwokatem. Ale gdy pewnego dnia dziennikarka przychodzi podczas przerwy obiadowej do kancelarii ojca, zastaje go martwego. Został zastrzelony za swoim biurkiem. Jako adwokat specjalizujący się w prawie karnym wybronił wielu oskarżonych - odniósł zawodowy sukces. Od początku Marta jest więc przekonana, że zabójstwa dokonał któryś z jego rywali. Z czasem jednak do kręgu podejrzanych dołącza także jej macocha, Sonia oraz jej były mąż.(n)

Czas: 65 min

14:45

Dlaczego ja?. s15e712

Serial Paradokumentalny

Serial Fabularno Dokumentalny

Detektywi: Niewidzialny

14:15 | TVN

Klientów Maćka Friedka niepokoi zachowanie adoptowanej córeczki. Uważają, że dziecko boi się kogoś i wynosi z domu pieniądze. Według opiekunów na zachowanie dziewczynki mogą mieć wpływ jej biologiczni rodzice. Detektyw uważa jednak, że ma ona wyimaginowanego przyjaciela. Rozmawia z jej starszą siostrą, która mieszka w domu dziecka. Wkrótce potem dziewczyna ucieka z placówki.(n)

Czas: 35 min

14:15

Detektywi: Niewidzialny

Serial Fabularno Dokumentalny

Serial Fabularno Dokumentalny

Detektywi: Dziewczyna z akademika

14:50 | TVN

Zrozpaczona matka prosi o odnalezienie córki, która zniknęła poprzedniej nocy. Krzysztof Dziób dowiaduje się, że dziewczyna spędzała wieczór w studenckim klubie w towarzystwie dwóch mężczyzn. Wróciła do akademika, z którego jednak wyszła ze swoim byłym chłopakiem. Mimo sprzecznych informacji detektywom udaje się ustalić prawdziwą wersję wydarzeń.(n)

Czas: 35 min

14:50

Detektywi: Dziewczyna z akademika

Serial Fabularno Dokumentalny
15

Program Informacyjny

Wiadomości

15:00 | TVP 1

Główny serwis informacyjny TVP i TVP Polonia, "Wiadomości", jest nadawany od 18 listopada 1989 roku. Zastąpił kojarzony z minionym ustrojem PRL "Dziennik Telewizyjny". Od wielu lat "Wiadomości" utrzymują się w czołówce programów najchętniej oglądanych przez widzów. Zespół reporterów codziennie przekazuje widzom najważniejsze aktualności z kraju i ze świata. Dziennikarze z ekipy "Wiadomości" są obecni wszędzie tam, gdzie rozgrywają się przełomowe i ważne wydarzenia polityczne, społeczne, gospodarcze czy kulturalne. W formie kilkuminutowych materiałów relacjonują kulisy nierzadko brutalnych konfliktów zbrojnych. Docierają do ofiar kataklizmów w różnych częściach świata. Angażują także widzów w pomoc osobom chorym, wykluczonym i innym potrzebującym. W wyjątkowych okolicznościach dane wydanie programu może mieć charakter specjalny. Jest wówczas w całości poświęcone jednemu wiodącemu tematowi. "Wiadomości" były ważnym etapem w rozwoju kariery wielu innych polskich dziennikarzy. Prezenterzy i inni pracownicy ekipy programu, uznawani za twarze stacji TVP, byli wielokrotnie nagradzani za swój profesjonalizm. Głosami widzów statuetki Wiktorów otrzymali m.in. Tomasz Lis, Waldemar Milewicz, Jolanta Pieńkowska, Piotr Kraśko i Krzysztof Ziemiec.(n)

Czas: 10 min

15:00

Wiadomości

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

15:10 | TVP 1

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 5 min

15:10

Pogoda

Program Informacyjny

Magazyn Interwencyjny

Alarm!

15:15 | TVP 1

W programie pojawiają się dziennikarskie interwencje, śledztwa i opowieści o realnych problemach Polski i jej mieszkańców. Reporterzy pokazują to w sposób nowatorski i dynamiczny. Zaglądają często tam, gdzie inni boją się, nie chcą lub nie mogą, nagłaśniając ważne sprawy.(n)

Czas: 20 min

15:15

Alarm!

Magazyn Interwencyjny

Teleturniej

Gra słów. Krzyżówka

15:35 | TVP 1

"Gra słów. Krzyżówka" to show, w którym klasyczne łamigłówki prezentowane są w nowoczesnej formie. Twórcy programu nawiązują do historii TVP, bowiem krzyżówka w telewizji pojawiła się już pierwszym polskim teleturnieju w 1958 roku. We współczesnej odsłonie tej rywalizacji szaradziarskiej nie zabraknie intrygujących zagadek i atrakcyjnych nagród. We wspólną zabawę z łatwością mogą włączyć się widzowie przed telewizorami. Uczestnicy teleturnieju "Gra słów. Krzyżówka" muszą wykazać się wiedzą, refleksem i umiejętnością szybkiego kojarzenia. Codziennie od poniedziałku do czwartku czwórka graczy walczy o tytuł finalisty dnia. Następnie zwycięzcy czterech wydań mierzą się w finale tygodnia. Gospodarzem programu "Gra słów. Krzyżówka" jest Radek Brzózka.(n)

Czas: 30 min

15:35

Gra słów. Krzyżówka

Teleturniej

Serial Obyczajowy

Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: Zimne serce - część 1

15:10 | TVP 2

Mały Tim Fischer upada na skoczni narciarskiej w Ellmau. Nie dzieje się jednak nic groźnego. Martin bardziej niepokoi się o mamę Tima, Luisę, która ma zawroty głowy i arytmię serca. Kobieta chce porzucić rodzinę i wyjechać do Kanady. Mąż i syn nie wiedzą o jej planach i nie rozumieją jej dziwnego zachowania. Arthur manipuluje córką. Próbuje nastawić ją przeciwko Martinowi. Doktor uświadamia sobie, że musi porzucić plany dotyczące ich wspólnej przyszłości.(n)

Czas: 50 min

15:10

Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: Zimne serce - część 1

Serial Obyczajowy

Program Religijny

Koronka do Miłosierdzia Bożego

15:00 | TVP 3 Warszawa

Wspólna modlitwa różańcowa z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach.(n)

Czas: 20 min

15:00

Koronka do Miłosierdzia Bożego

Program Religijny

Serial Obyczajowy

Łzy Cennet

15:20 | TVP 3 Warszawa

Kaya jest zły na Arzu za złe traktowanie Cennet. Matka przekonuje Melisę, że nie powinna wychodzić za człowieka, który jej nie kocha. Nilgün uświadamia Selimowi, że jego narzeczona go oszukuje. Kaya przejmuje na własność kolejną nieruchomość rodziny Soyerów. Melisa i Selim kupują obrączki.(n)

Czas: 45 min

15:20

Łzy Cennet

Serial Obyczajowy

Program Informacyjny

Wydarzenia

15:50 | Polsat

Program informacyjny nadawany na antenie dwóch stacji telewizyjnych: Polsat oraz Polsat News. Prezentuje w zwięzłej formie najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata, które miały miejsce minionego dnia. "Wydarzenia" są emitowane w dwóch wydaniach: codziennie o godz. 18:50, a w dni powszednie także o 15:50. Główny serwis wieczorny prowadzą: Jarosław Gugała, Dorota Gawryluk, Magda Sakowska, Joanna Wrześniewska-Sieger oraz Maciej Stroiński, natomiast popołudniowy - Joanna Wrześniewska-Sieger i Maciej Stroiński. Każdego dnia po głównym wydaniu serwisu o 18:50 jest nadawany program "Gość Wydarzeń", który stanowi rozwinięcie najważniejszych doniesień. Prowadzący Dorota Gawryluk, Jarosław Gugała lub Magda Sakowska na antenie Polsatu i Polsatu News rozmawiają z osobami, które były bohaterami wydarzeń dnia. Oglądalność "Wydarzeń" emitowanych w Polsacie i Polsacie News utrzymuje się na stałym poziomie i wynosi średnio pięć milionów widzów.(n)

Czas: 30 min

15:50

Wydarzenia

Program Informacyjny

Teleturniej

Milionerzy. s06e311

15:25 | TVN

Po raz kolejny Hubert Urbański zaprasza do gry o milion złotych. By zdobyć główną wygraną, zawodnik musi udzielić dwunastu poprawnych odpowiedzi, wykazując się wiedzą z różnych dyscyplin. Potrzebuje także analitycznego myślenia i zimnej krwi, o czym przekonała się Magda z poprzedniego sezonu, którą pokonało pierwsze pytanie o naczyniem z sitkiem. Każdy uczestnik ma do dyspozycji trzy koła ratunkowe, których musi używać oszczędnie, jeśli chce dotrzeć do pytania za milion złotych. Najtrudniejsze pytania zachęcają do kalkulacji: czy warto ryzykować, czy też lepiej zakończyć grę i zabrać do domu już wygraną sumę. Nie wszyscy są tak pewni siebie i zdeterminowani, jak Katarzyna Kant-Wysocka, zwyciężczyni miliona w poprzednim sezonie. Każdy może się zgłosić do programu i każdy może wygrać.(n)

Czas: 35 min

15:25

Milionerzy. s06e311

Teleturniej

Magazyn Informacyjny

15 na żywo

15:00 | TVN 24

Program nadawany codziennie prowadzi Anna Jędrzejowska. W "15 na żywo" znajdziecie Państwo podsumowanie wydarzeń bieżącego dnia: "Przedstawiamy to, czego nie można przegapić".(n)

Czas: 60 min

15:00

15 na żywo

Magazyn Informacyjny
16

Telenowela

Przysięga

16:05 | TVP 1

Dzięki namowom Reyhan Suna wraca do domu. Emir przygotowuje dla siostry niespodziankę. Suna jedzie z Tacim kupić prezent dla nowożeńców. Zostaje porwana przez Cemre. Kemal jest zaskoczony troskliwością Narin. Wkrótce dostaje dobrą wiadomość dotyczącą procesu.(n)

Czas: 55 min

16:05

Przysięga

Telenowela

Teleturniej

Koło fortuny

16:00 | TVP 2

W grze bierze udział trzech zawodników. Każdy kolejno kręci kołem i odgaduje hasła, odsłaniając litery. Za poprawnie wytypowaną spółgłoskę otrzymują kwotę wyznaczaną przez koło. Za zgromadzone pieniądze uczestnicy mogą kupić samogłoskę. Zawodnik, który jako pierwszy ułoży hasło w rundzie, zatrzymuje wygraną. Osoba z najwyższą kwotą na koncie wchodzi do finału, w którym może wygrać samochód osobowy lub wysoką nagrodę pieniężną. Teleturniej poprowadzi Norbi, a towarzyszyć mu będzie Izabella Krzan - Miss Polonia 2016.(n)

Czas: 35 min

16:00

Koło fortuny

Teleturniej

Teleturniej

Familiada

16:35 | TVP 2

"Familiada" to znany i chętnie oglądany polski teleturniej, który na antenie telewizyjnej Dwójki gości od września 1994 roku. Niezmiennie gospodarzem programu pozostaje aktor Karol Strasburger. Show emitowany jest o stałej porze w soboty, niedziele i święta. W "Familiadzie" biorą udział dwie pięcioosobowe drużyny. Najczęściej każdy z zespołów tworzą członkowie jednej rodziny. Zawodnicy odpowiadają na pytania, które zadano wcześniej grupie próbnej składającej się ze stu osób. Najwyżej punktowane są odpowiedzi zgodne z tymi, których udzielili ankietowani. Do finału wchodzi ta drużyna, która jako pierwsza zgromadzi na swoim koncie co najmniej 300 punktów. W finale programu "Familiada" biorą udział dwie osoby ze zwycięskiej drużyny. Zostają one wcześniej wyznaczone przez głowę rodziny. Podczas gdy pierwsza z osób odpowiada na pytania, druga słucha muzyki, by nie mogła śledzić przebiegu gry. Aby drużyna wygrała, zawodnicy muszą zgromadzić za swoje odpowiedzi 200 punktów. Do zdobycia w każdym programie jest około 15 tysięcy zł.(n)

Czas: 35 min

16:35

Familiada

Teleturniej

Magazyn Reporterów

Telekurier

16:05 | TVP 3 Warszawa

Magazyn reporterów ośrodków regionalnych TVP ukazuje sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje, ludzkie dramaty i sukcesy. W każdym wydaniu widzowie zobaczą relację na żywo lub krótki reportaż z kraju. Przedstawiany problem komentuje zaproszony do studia ekspert. Program prowadzą Dariusz Nowakowski i Ewa Siwicka.(n)

Czas: 25 min

16:05

Telekurier

Magazyn Reporterów

Magazyn

Kryminalna siódemka

16:30 | TVP 3 Warszawa

W programie prezentowanych jest siedem najgłośniejszych spraw kryminalnych, które wstrząsnęły całą Polską. Widzowie zobaczą brawurowe akcje policji, zagadkowe procesy oraz widowiskowe pościgi.(n)

Czas: 15 min

16:30

Kryminalna siódemka

Magazyn

Program Informacyjny

Dziennik regionów

16:45 | TVP 3 Warszawa

"Dziennik regionów" jest głównym programem informacyjnym TVP3. Nadawany jest codziennie o godzinie 22.00. Prowadzący podsumowują w nim najważniejsze wydarzenia mijającego dnia z poszczególnych regionów kraju, a także zapowiadają tematy, które z pewnością podejmowane będą w dniu następnym. Prowadzącymi "Dziennik regionów" są doświadczeni dziennikarze od dawna współpracujący z telewizją publiczną: Urszula Boruch, Konrad Dudek, Sławomir Mokrzycki i Artur Kalicki. Przekazują oni zawsze najświeższe informacje dzięki współpracy z ośrodkami regionalnymi i ich reporterami, gotowymi w każdej chwili dotrzeć do każdego zakątka Polski, w którym dzieje się coś ważnego.(n)

Czas: 15 min

16:45

Dziennik regionów

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

16:20 | Polsat

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez telewizję Polsat programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w Polsce, a także całej Europie w najbliższym czasie, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Ważnym zadaniem prezenterów jest także np. przekazywanie wiadomości dotyczących warunków drogowych. "Pogoda" emitowana jest w telewizji Polsat trzy razy dziennie. Za każdym razem prezenterzy przekazują informacje jak najbardziej aktualne, by sprawdziły się niemal w stu procentach. Prognozy przedstawiają: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant i wyjątkowo lubiany przez widzów Marek Horczyczak.(n)

Czas: 5 min

16:20

Pogoda

Program Informacyjny

Magazyn Reporterów

Interwencja

16:25 | Polsat

"Interwencja" to popołudniowy magazyn reporterów o charakterze społeczno-interwencyjnym, który zadebiutował na antenie Telewizji Polsat 19 lutego 2003 roku. Nadawany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 16.15. Pierwszym prezenterem programu był Janusz Zadura. Obecnie magazyn prowadzą na zmianę Michał Bebło oraz Marcin Łukasik. W "Interwencji" ukazywane są sensacyjne wydarzenia, ludzkie dramaty i sukcesy. Dziennikarze poruszają trudne, niechętnie ujawniane tematy, takie jak: nadużycia władzy, oszusta, afery i nieprawidłowości w instytucjach, które mają służyć obywatelom. Dziennikarze nie pozostają obojętni na krzywdę zwykłych ludzi. Zgłoszone przez widzów sprawy są szczegółowo analizowane przez zespół "Interwencji". Nierzadko zgłaszający się do programu podejmowali wiele prób rozwiązania problemu, niestety bezskutecznych. Dla nich magazyn reporterów jest ostatnią szansą na uzyskanie pomocy i wymierzenie sprawiedliwości. Dziennikarze walczą więc z nieuczciwymi pracodawcami i urzędnikami, bronią praw konsumentów oraz stają w obronie biednych rodzin, pokrzywdzonych dzieci i zwierząt. Każdy około 15-minutowy odcinek "Interwencji" składa się z jednego lub dwóch reportaży. Dziennikarze prezentują historię poszkodowanej lub oczekującej pomocy osoby. Następnie próbują dotrzeć do ludzi, którzy są odpowiedzialni za krzywdę. Prezentują zarzuty oraz dają podejrzanym szansę zaprezentowania swojego punktu widzenia i wyjaśnienia sprawy. O ogromnej popularności magazynu "Interwencja" wśród widzów świadczy nie tylko wysoka oglądalność, lecz także ich zaangażowanie w tworzenie programu. Każdego dnia do redakcji trafiają kolejne listy z prośbami o pomoc. W czasie emisji magazynu jest uruchomiony również specjalny numer telefonu, pod którym każdy może uzyskać bezpłatną poradę prawną. Dyżurujący w redakcji adwokat odbiera setki próśb o interwencję.(n)

Czas: 20 min

16:25

Interwencja

Magazyn Reporterów

Serial Paradokumentalny

Gliniarze

16:45 | Polsat

Na policyjnym parkingu zostaje znaleziony ładunek wybuchowy. W tym samym czasie do instytucji w całym mieście wpływają informacje o planowanym kolejnym zamachu bombowym. Są podpisane nazwiskiem warszawskiej bizneswoman. Kobieta twierdzi jednak, że nie ma z tym nic wspólnego. Krystian w tajemnicy przed Olgierdem pomaga Paulinie stanąć na nogi po utracie pracy i mieszkania. Wszystko wskazuje na to, że naprawdę się zmieniła.(n)

Czas: 60 min

16:45

Gliniarze

Serial Paradokumentalny

Program Informacyjny

Fakty po południu

16:00 | TVN

Program informacyjny, podsumowujący najistotniejsze wydarzenia dnia. Oprócz tego w programie transmisje z miejsc zdarzeń, relacje reporterskie, informacje biznesowe, prognoza pogody i informacje sportowe.(n)

Czas: 60 min

16:00

Fakty po południu

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Fakty po południu

16:00 | TVN 24

Program informacyjny, podsumowujący najistotniejsze wydarzenia dnia. Oprócz tego w programie transmisje z miejsc zdarzeń, relacje reporterskie, informacje biznesowe, prognoza pogody i informacje sportowe.(n)

Czas: 120 min

16:00

Fakty po południu

Program Informacyjny
17

Program Informacyjny

Teleexpress

17:00 | TVP 1

"Teleexpress" to najważniejsze informacje dnia w pigułce. W krótkim, trwającym 15 minut programie widz znajdzie skrót wiadomości na temat bieżących wydarzeń z kraju i ze świata dotyczących m.in. polityki, nauki i techniki, kultury oraz sportu. Prezentowane materiały ilustrują migawki filmowe komentowane przez lektora oraz w zależności od omawianych zdarzeń wypowiedzi ekspertów, badaczy, uczestników wydarzeń lub osobistości życia publicznego. W "Teleexpresie" nie brakuje też prognozy pogody, raportów przygotowanych przez redakcje TVP oddziałów regionalnych oraz najciekawszych informacji muzycznych. Obok tematów poważnych pojawiają się także te wywołujące uśmiech, opatrzone żartobliwym komentarzem prowadzącego. Rozszerzeniem "Teleexpressu" jest "Teleexpress Extra", który jest emitowany na TVP Info po zakończeniu głównego wydania programu. W 2016 roku magazyn obchodzi jubileusz trzydziestolecia swojego istnienia.(n)

Czas: 20 min

17:00

Teleexpress

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

17:20 | TVP 1

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 5 min

17:20

Pogoda

Program Informacyjny

Teleturniej Muzyczny

Jaka to melodia?

17:25 | TVP 1

Show emitowany jest w trzech wersjach. Od poniedziałku do piątku pojawia się na antenie jako teleturniej muzyczny, w którym troje zawodników ma za zadanie jak najszybciej podać tytuł prezentowanej im piosenki. W soboty w programie biorą udział dwie dwuosobowe drużyny, które ścierają się w bitwie na hity. W niedziele zaś w roli uczestników w show goszczą gwiazdy, które mają możliwość wykazania się znajomością muzyki rozrywkowej. We wszystkich tych odsłonach nie zabraknie wielkich przebojów, również tych wykonywanych na żywo. Prowadzi Rafał Brzozowski.(n)

Czas: 30 min

17:25

Jaka to melodia?

Teleturniej Muzyczny

Serial Obyczajowy

Uśmiech losu

17:55 | TVP 1

Maria do Ceu zleca prywatnemu detektywowi odnalezienie Rafaela. Kelly w końcu zostaje zatrudniona w restauracji. Bruno postanawia mimo wszystko wziąć ślub z Jessicą. Graciete wciąż działa na szkodę Miriam. Realce między Teresą i Carlosem nie układają się najlepiej. Rodzina Toledów wciąż poszukuje Preciosy. Horacio odchodzi od zmysłó. Nie wie, że matce udało się znaleźć bezpieczne schronienie.(n)

Czas: 55 min

17:55

Uśmiech losu

Serial Obyczajowy

Telenowela

Więzień miłości

17:10 | TVP 2

Julide nie zjawia się na umówionym spotkaniu z Zehrą, mimo to namawia ją na kolejne. Salim zdecydowanie odrzuca sugestie o ślubie. Sabah zastaje u Kerema grupę przyjaciół. Okazuje się, że zaprosiła ich Idil. Tymczasem Selin izoluje się od Koraja i koleżanek.(n)

Czas: 50 min

17:10

Więzień miłości

Telenowela

Magazyn

Kierunek Świętokrzyskie

17:00 | TVP 3 Warszawa

Czas: 15 min

17:00

Kierunek Świętokrzyskie

Magazyn

Magazyn

Gospodarka w kwarantannie

17:15 | TVP 3 Warszawa

Program dotyczący życia gospodarczego w okresie epidemii koronawirusa. Dzięki niemu widzowie dowiedzą się, co w tym trudnym czasie dzieje się w prywatnych przedsiębiorstwach, inwestycjach publicznych oraz w poszczególnych sektorach gospodarki. Twórcy programu zastanawiają się także, w jaki sposób można pomóc pracownikom zagrożonym utratą pracy i firmom, które obawiają się bankructwa. W studiu goszczą przedsiębiorcy, ekonomiści oraz parlamentarzyści.(n)

Czas: 15 min

17:15

Gospodarka w kwarantannie

Magazyn

Program Informacyjny

Pogoda

17:30 | TVP 3 Warszawa

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 2 min

17:30

Pogoda

Program Informacyjny

Program Publicystyczny

CHiP - rozmowy niecodzienne

17:32 | TVP 3 Warszawa

Czas: 16 min

17:32

CHiP - rozmowy niecodzienne

Program Publicystyczny

Cykl Reportaży

Terytorialsi

17:48 | TVP 3 Warszawa

Program ma na celu ukazanie misji, celów i zadań Wojsk Obrony Terytorialnej, powstałych 1 stycznia 2017 roku. Twórcy przedstawią działania poszczególnych brygad WOT, procedury powołania do Terytorialnej Służby Wojskowej (TSW), nakreślą uprawnienia żołnierzy oraz pracodawców. Zaprezentują również szkolenia, w których biorą udział terytorialsi, oraz to, jak w czasie ćwiczeń współpracują oni z wojskami operacyjnymi oraz innymi służbami mundurowymi. Poprzez ciekawe przykłady ukazane zostanie ponadto, w jaki sposób WOT przygotowywane jest do udziału w zarządzaniu kryzysowym.(n)

Czas: 12 min

17:48

Terytorialsi

Cykl Reportaży

Serial Paradokumentalny

Sekrety rodziny

17:45 | Polsat

Oskar ma już 26 lat, wciąż jednak nie może się wyzwolić spod wpływu nadopiekuńczej matki. Pewnego dnia w jego życiu pojawia się intrygująca i piękna Nieznajoma. Kobieta prowadzi z Oskarem specyficzną grę, na zmianę go odpychając i przyciągając. Chłopak, zdeterminowany, by poznać sekret Nieznajomej, posuwa się do coraz bardziej ryzykownych działań.(n)

Czas: 65 min

17:45

Sekrety rodziny

Serial Paradokumentalny

Program Rozrywkowy

Kuchenne rewolucje: Wałbrzych, Piekielna Kuchnia. s14e01

17:00 | TVN

Justyna postanowiła otworzyć własną restaurację, ponieważ chciała być niezależna i pragnęła pracować na własny rachunek. Tak została właścicielką lokalu Piekielna Kuchnia. Kobieta sama wymyśliła nazwę i logo, przygotowała czarno-pomarańczowy wystrój, ułożyła też menu. Znajdują się w nim kebab, pizza oraz polska kuchnia. Justyna nie widzi żadnych problemów w funkcjonowaniu restauracji, innego zdania są jednak pracownicy. Uważają, że ich szefowa jest uparta i despotyczna, nie potrafi zorganizować pracy, wprowadza zamieszanie i niepokój, a ponadto nigdy nie słucha ich opinii. Sytuację w Piekielnej Kuchni spróbuje uratować Magda Gessler.(n)

Czas: 60 min

17:00

Kuchenne rewolucje: Wałbrzych, Piekielna Kuchnia. s14e01

Program Rozrywkowy
18

Teleturniej

Jeden z dziesięciu

18:50 | TVP 1

"Jeden z dziesięciu" to teleturniej oparty na brytyjskim formacie "Fifteen to One", którego uczestnicy muszą wykazać się ogólną wiedzą z różnych dziedzin, refleksem oraz umiejętnością strategicznego myślenia. Przeznaczony dla wszystkich pełnoletnich osób z dowolnym wykształceniem. Żeby przejść eliminacje, należy jednak dowieść, że posiada się wiedzę z zakresu m.in. historii, geografii, kultury, przedmiotów ścisłych, a nawet muzyki. Pytania bowiem dotyczą wielu bardzo rozmaitych dyscyplin. Każdy odcinek "Jednego z dziesięciu" składa się z trzech części. Na początku wszyscy dostają tzw. trzy szanse, dzięki którym bez konsekwencji mogą nie odpowiedzieć na pytanie. W pierwszym etapie bierze udział 10 zawodników. Gospodarz programu zadaje kolejno wszystkim pytania w dwóch rundach. Kto na żadne nie udzieli poprawnej odpowiedzi, odpada. Następnie rozpoczyna się druga tura. Pierwsze pytanie prowadzący kieruje do wybranego zawodnika. Gdy odpowie on poprawnie, sam wyznacza następną osobę. Gra trwa tak długo, aż zostanie trzech zawodników. To oni przechodzą do finału "Jednego z dziesięciu", w którym każdy dostaje trzy nowe szanse. Podczas pierwszych pytań uczestnicy sami zgłaszają się do odpowiedzi. Kto udzieli trzech poprawnych odpowiedzi, może wyznaczyć do kolejnego pytania, któregoś ze swoich rywali lub wziąć pytania na siebie, co jest premiowane dodatkowymi punktami. Zawodnik, który zdobędzie najwięcej punktów, zwycięża. Ich liczba pozwala mu zająć odpowiednie miejsce w klasyfikacji generalnej, co z kolei daje mu szansę na wzięcie udziału w wielkim finale, który odbywa się co 20 odcinków. Program "Jeden z dziesięciu" jest emitowany na antenie TVP 2 od 1994 roku. Od początku prowadzi go Tadeusz Sznuk, dziennikarz radiowy oraz prezenter telewizyjny.(n)

Czas: 35 min

18:50

Jeden z dziesięciu

Teleturniej

Program Informacyjny

Panorama

18:00 | TVP 2

"Panorama" to główny program informacyjny telewizyjnej Dwójki. Emitowany jest codziennie na żywo o 15.40 i 18.00. Na antenie pojawił się 30 marca 1987 roku i z początku nosił nazwę "Panorama dnia". "Panorama" podsumowuje najważniejsze wydarzenia minionego dnia z kraju i ze świata. Dziennikarze przedstawiają kilkuminutowe reportaże, które dotyczą spraw związanych z polityką, kulturą, ale także np. rozrywką. Prezenterzy nie przedstawiają jedynie suchych faktów, ale również dokładne i ciekawe ich analizy, a także wypowiedzi ekspertów. Program prowadzą m.in.: Marta Kielczyk, Magdalena Stankiewicz, Adam Krzykowski, Tomasz Wolny, Mariusz Pietrasik. Po każdej emisji programu informacyjnego "Panorama" przedstawiane są także najnowsze wiadomości sportowe oraz prognoza pogody.(n)

Czas: 25 min

18:00

Panorama

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

18:25 | TVP 2

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 5 min

18:25

Pogoda

Program Informacyjny

Teleturniej

Va banque

18:30 | TVP 2

"Va banque" to teleturniej oparty na amerykańskim formacie "Jeopardy!", stworzonym w 1964 roku dla telewizji NBC. W Stanach Zjednoczonych program jest emitowany do dziś, powstało ponad 8 tysięcy odcinków. W Polsce "Va banque" nadawano w latach 1996-2003. Wówczas prowadzącym był znany aktor Kazimierz Kaczor. W nowej wersji gospodarzem jest popularny dziennikarz i konferansjer Przemysław Babiarz. W teleturnieju "Va banque" bierze udział troje uczestników, którzy na prezentowana hasła w formie zdania udzielają odpowiedzi, konstruując pytania. Konkurs podzielony jest na trzy rundy. W pierwszych dwóch gracze muszą wybrać hasła spośród sześciu kategorii. W finale to prowadzący podaje dziedzinę wiedzy, w której będą musieli zmierzyć się zawodnicy. Tylko zwycięzca opuszcza studio z pieniędzmi. Zyskuje też prawo wystąpienia w kolejnym odcinku, lecz nie więcej niż pięć razy.(n)

Czas: 30 min

18:30

Va banque

Teleturniej

Program Informacyjny

Kurier Mazowiecki

18:00 | TVP 3 Warszawa

Czas: 8 min

18:00

Kurier Mazowiecki

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

18:08 | TVP 3 Warszawa

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 22 min

18:08

Pogoda

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Telewizyjny Kurier Warszawski

18:30 | TVP 3 Warszawa

Czas: 21 min

18:30

Telewizyjny Kurier Warszawski

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Raport na gorąco

18:51 | TVP 3 Warszawa

Reporterzy Marcin Gałuszko i Grzegorz Drabkowski na swoich motorach szybko docierają do miejsc gdzie coś się dzieje. W programie relacje z miejsc wypadku, awarii, pożaru czy akcji policji.(n)

Czas: 3 min

18:51

Raport na gorąco

Program Informacyjny

Program Sportowy

Sport

18:54 | TVP 3 Warszawa

Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.(n)

Czas: 4 min

18:54

Sport

Program Sportowy

Program Informacyjny

Pogoda

18:58 | TVP 3 Warszawa

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 4 min

18:58

Pogoda

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Wydarzenia

18:50 | Polsat

Prezenterzy programu informacyjnego "Wydarzenia" przedstawiają rzetelnie przygotowane zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej z kraju i ze świata z ostatniej doby. Każda informacja wzbogacona jest kilkuminutowym reportażem, relacją korespondenta czy opinią eksperta z danej dziedziny. W programie przedstawiane są także istotne wydarzenia kulturalne oraz te dotyczące świata sportu. Dziennikarze, którzy przygotowują "Wydarzenia", stawiają na wiarygodność i niezależność. W swojej pracy kierują się zawsze obiektywizmem, nie sympatiami politycznymi, ponieważ trzymają dystans do każdej z partii. Zawsze jednak zwracają szczególną uwagę na decyzje podejmowane przez rządzących. "Wydarzenia" to najważniejszy program informacyjny telewizji Polsat. Główne jego wydanie emitowane jest codziennie o stałej porze - 18.50. Od poniedziałku do piątku także o 15.50. Bezpośrednio po głównym wydaniu na antenie Polsat News nadawany jest program "Gość Wydarzeń", w którym Dorota Gawryluk, Jarosław Gugała lub Magdalena Sakowska przeprowadzają wywiady z politykami.(n)

Czas: 40 min

18:50

Wydarzenia

Program Informacyjny

Serial Paradokumentalny

Ukryta prawda. s13e864

18:00 | TVN

25-letnia Justyna wychowuje swojego brata, nastoletniego Karola. Ich rodzice pięć lat wcześniej zginęli w wypadku samochodowym. Po tym zdarzeniu Karol znajdował się pod opieką psychiatry, który częściowo mu pomógł, jednak chłopak wciąż miewa nawroty depresji. Podczas jednego z nich wyznaje siostrze, że przerwie naukę. Szczęśliwie jego stan ulega poprawie, gdy zakochuje się w nowo poznanej Sylwii. Dziewczyna jest modelką, na portalach społecznościowych obserwuje ją spore grono fanów. Gdy Karol zaczyna się spotykać z Sylwią, wyraźnie odżywa. Znacznie gorsze zdanie o nastolatce ma narzeczony Justyny, Robert. Tymczasem burzliwy związek brata z modelką zaczyna martwić kobietę. Pewnego dnia otrzymuje telefon ze szpitala. Karol próbował popełnić samobójstwo.(n)

Czas: 60 min

18:00

Ukryta prawda. s13e864

Serial Paradokumentalny

Program Publicystyczny

Tak jest

18:00 | TVN 24

Andrzej Morozowski podsumowuje najważniejsze informacje dnia. W drugiej części programu pojawiają się goście, którzy dyskutują o najbardziej interesujących kwestiach społecznych i komentują bieżące wydarzenia. Gośćmi prowadzącego są także dziennikarze i eksperci.(n)

Czas: 60 min

18:00

Tak jest

Program Publicystyczny
19

Program Sportowy

Sport

19:25 | TVP 1

Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.(n)

Czas: 5 min

19:25

Sport

Program Sportowy

Program Informacyjny

Wiadomości

19:30 | TVP 1

Główny serwis informacyjny TVP i TVP Polonia, "Wiadomości", jest nadawany od 18 listopada 1989 roku. Zastąpił kojarzony z minionym ustrojem PRL "Dziennik Telewizyjny". Od wielu lat "Wiadomości" utrzymują się w czołówce programów najchętniej oglądanych przez widzów. Zespół reporterów codziennie przekazuje widzom najważniejsze aktualności z kraju i ze świata. Dziennikarze z ekipy "Wiadomości" są obecni wszędzie tam, gdzie rozgrywają się przełomowe i ważne wydarzenia polityczne, społeczne, gospodarcze czy kulturalne. W formie kilkuminutowych materiałów relacjonują kulisy nierzadko brutalnych konfliktów zbrojnych. Docierają do ofiar kataklizmów w różnych częściach świata. Angażują także widzów w pomoc osobom chorym, wykluczonym i innym potrzebującym. W wyjątkowych okolicznościach dane wydanie programu może mieć charakter specjalny. Jest wówczas w całości poświęcone jednemu wiodącemu tematowi. "Wiadomości" były ważnym etapem w rozwoju kariery wielu innych polskich dziennikarzy. Prezenterzy i inni pracownicy ekipy programu, uznawani za twarze stacji TVP, byli wielokrotnie nagradzani za swój profesjonalizm. Głosami widzów statuetki Wiktorów otrzymali m.in. Tomasz Lis, Waldemar Milewicz, Jolanta Pieńkowska, Piotr Kraśko i Krzysztof Ziemiec.(n)

Czas: 35 min

19:30

Wiadomości

Program Informacyjny

Serial Komediowy

Rodzinka.pl: Sie czyta, sie wie. s11e216

19:00 | TVP 2

Kacper nabrał niespodziewanego zapału do nauki, czym wzbudza podejrzenia swoich rodziców. Okazuje się, że Filip potrafi szybko i skutecznie ukoić smutki kobiety. Maria otrzymuje życiowe wskazówki od Zosi. Ludwik próbuje pocieszyć Tomka opowiadając mu o swojej pierwszej narzeczonej.(n)

Czas: 30 min

19:00

Rodzinka.pl: Sie czyta, sie wie. s11e216

Serial Komediowy

Serial Obyczajowy

Barwy szczęścia

19:30 | TVP 2

Bożena, którą Bruno odsunął od zarządzania hotelem, nocuje u Amelii i Tomasza. Jej obowiązki przejmuje Karolina, która świetnie sobie radzi. Tymczasem Wiśniewscy próbują pogodzić skłóconą parę. Chowański wciąż przebywa w szpitalu, więc sprawami jego firmy zajmuje się Ernest. Odkrywa on, że ojciec padł ofiarą oszusta. Darek nadal przeżywa aferę związaną z aresztowaniem i oszustwami Szuberta. Władek próbuje go pocieszyć. W tym czasie Julita i Józek przekonują załamaną Urszulę, że ich wyjazd do Niemiec to świetny pomysł. Niebawem Janicki spotyka się z Sałatką, by omówić z nim zmianę klubu. Piłkarz oznajmia mu, że sam się wszystkim zajął.(n)

Czas: 40 min

19:30

Barwy szczęścia

Serial Obyczajowy

Film Dokumentalny

Film dokumentalny

19:02 | TVP 3 Warszawa

Czas: 54 min

19:02

Film dokumentalny

Film Dokumentalny

Program Informacyjny

Pogoda

19:56 | TVP 3 Warszawa

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 4 min

19:56

Pogoda

Program Informacyjny

Program Publicystyczny

Gość "Wydarzeń"

19:30 | Polsat

Czołowy program publicystyczny Polsat News mający formułę rozmowy na najważniejsze tematy dnia z zaproszonym do studia gościem. W programie zobaczyć możemy kluczowych polityków, wybitnych ekspertów i komentatorów życia społecznego.(n)

Czas: 15 min

19:30

Gość "Wydarzeń"

Program Publicystyczny

Program Sportowy

Sport

19:45 | Polsat

Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.(n)

Czas: 10 min

19:45

Sport

Program Sportowy

Program Informacyjny

Pogoda

19:55 | Polsat

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez telewizję Polsat programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w Polsce, a także całej Europie w najbliższym czasie, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Ważnym zadaniem prezenterów jest także np. przekazywanie wiadomości dotyczących warunków drogowych. "Pogoda" emitowana jest w telewizji Polsat trzy razy dziennie. Za każdym razem prezenterzy przekazują informacje jak najbardziej aktualne, by sprawdziły się niemal w stu procentach. Prognozy przedstawiają: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant i wyjątkowo lubiany przez widzów Marek Horczyczak.(n)

Czas: 5 min

19:55

Pogoda

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Fakty

19:00 | TVN

Zespół "Faktów" relacjonuje sprawdzone wiadomości, podawane przez reporterów, korespondentów polskich i zagranicznych oraz prezenterów. Codziennie przygotowuje materiały dotyczące wydarzeń politycznych, kulturowych i społecznych, do których doszło minionego dnia. "Fakty" rozpoczęły nadawanie 3 października 1997 roku. Każde wydanie składa się z kilkuminutowych materiałów, zakończonych komentarzem przygotowującego daną relację dziennikarza. Niektóre wiadomości podawane są w formie skrótowego opisu. Program kończą zwykle dowcipne felietony autorstwa Macieja Mazura, skoncentrowanego na absurdach codzienności, i Pawła Abramowicza. Reporterzy "Faktów" relacjonują informacje z kraju i ze świata, natomiast wiadomości sportowe oraz pogoda umieszczone zostały w osobnym bloku, nadawanym po "Faktach". Obecnie serwisy informacyjne pod marką "Faktów" emitowane są nie tylko na antenie programu TVN, ale też TVN24, TVN24 Biznes i Świat oraz w internecie. Serwis prowadzą: Anita Werner, Grzegorz Kajdanowicz, Piotr Marciniak i Piotr Kraśko. Relacje z zagranicy przygotowują zaś m.in. Maciej Woroch (Wielka Brytania), Andrzej Zaucha (Rosja) czy Marcin Wrona (Stany Zjednoczone). Do zespołu dołączyli dziennikarze znani z TVN24: Katarzyna Górniak oraz Robert Jałocha - korespondent ze Śląska.(n)

Czas: 25 min

19:00

Fakty

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Uwaga! Koronawirus

19:25 | TVN

W programie specjaliści odpowiedzą na najważniejsze pytania o zdrowie, zdementują pogłoski i doradzą jak najskuteczniej zabezpieczać się przed zakażeniem.(n)

Czas: 10 min

19:25

Uwaga! Koronawirus

Program Informacyjny

Program Sportowy

Sport

19:35 | TVN

Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.(n)

Czas: 10 min

19:35

Sport

Program Sportowy

Program Informacyjny

Pogoda

19:45 | TVN

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 10 min

19:45

Pogoda

Program Informacyjny

Magazyn Reporterów

Uwaga!

19:55 | TVN

Od ponad piętnastu lat reporterzy "Uwagi" ujawniają sprawy, które wymagają dziennikarskiej interwencji. Tropią afery, korupcję, niekompetencję czy nadużycia, nagłaśniają ważne społecznie tematy. Pomagają też tym, którzy najbardziej potrzebują wsparcia. Dziennikarze niejednokrotnie byli doceniani i nagradzani, m.in. Główną Nagrodą Wolności Słowa. Każdy widz może zgłosić się do redakcji z własnym tematem. Musi jedynie opublikować post na portalu społecznościowym i opatrzyć go hasztagiem #tematdlauwagi. Program poświęcony jest sprawom zwykłych ludzi, oferują też wsparcie podopiecznym fundacji TVN "Nie jesteś sam".(n)

Czas: 20 min

19:55

Uwaga!

Magazyn Reporterów

Program Informacyjny

Serwis informacyjny, Prognoza pogody

19:00 | TVN 24

Wybór najciekawszych wiadomości o tematyce politycznej, społecznej i gospodarczej z Polski i ze świata, zebranych przez reporterów stacji.(n)

Czas: 25 min

19:00

Serwis informacyjny, Prognoza pogody

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Fakty po Faktach

19:25 | TVN 24

Program informacyjny autorstwa prowadzących główne wydanie "Faktów". Ciekawe rozmowy dziennikarzy z ważnymi gośćmi, którzy komentują najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata.(n)

Czas: 65 min

19:25

Fakty po Faktach

Program Informacyjny
20

Program Informacyjny

Pogoda

20:05 | TVP 1

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 5 min

20:05

Pogoda

Program Informacyjny

Magazyn Interwencyjny

Alarm!

20:10 | TVP 1

W programie pojawiają się dziennikarskie interwencje, śledztwa i opowieści o realnych problemach Polski i jej mieszkańców. Reporterzy pokazują to w sposób nowatorski i dynamiczny. Zaglądają często tam, gdzie inni boją się, nie chcą lub nie mogą, nagłaśniając ważne sprawy.(n)

Czas: 25 min

20:10

Alarm!

Magazyn Interwencyjny

Serial Obyczajowy

La Bandida

20:35 | TVP 1

Napastnik, który strzelał do La Bandidy, zjawia się w szpitalu, by dokończyć zadanie. Zostaje jednak ogłuszony przez Valentinę, która następnie odbiera mu broń. Kobiety dowiadują się, kim on jest i oddają w ręce policji. Mężczyzna twierdzi, że nie zna nazwiska zleceniodawcy. Ordonez spotyka w szpitalu Marinę, domyśla się, że to córka Gracieli. Dziewczyna pyta matkę o generała. Ta wyznaje jej prawdę, opowiada także o jej ojcu, swoim mężu i rewolucji. Tovar nie może się dostać do domu La Bandidy. Okazuje się, że ludzie generała zabrali stamtąd pisma i dokumenty. W hotelu Ordonez zastaje uwodzicielską nieznajomą.(n)

Czas: 55 min

20:35

La Bandida

Serial Obyczajowy

Komedia Romantyczna

Miłość i turbulencje

20:10 | TVP 2

"Miłość i turbulencje" to pełna humoru opowieść o nieoczekiwanym spotkaniu dawnych kochanków. Reżyser Alexandre Castagnetti otrzymał za tę produkcję nagrodę na festiwalu w Seattle. Na ekranie zobaczymy Nicolasa Bedosa, nagrodzonego Cezarem za scenariusz swojego autorskiego filmu "Poznajmy się jeszcze raz". Partneruje mu Ludivine Sagnier, nagrodzona na Berlinale za występ w komedii kryminalnej "8 kobiet". Akcja filmu "Miłość i turbulencje" rozgrywa się na pokładzie samolotu z Nowego Jorku do Paryża. Prawnik Antoine nie kryje zaskoczenia, gdy miejsce obok zajmuje Julie - kobieta, z którą rozstał się trzy lata temu. Byli partnerzy są zmuszeni spędzić w swoim towarzystwie blisko siedem godzin lotu. To dobra okazja do wyjaśnienia sobie kilku spraw sprzed lat...(n)

Czas: 105 min

20:10

Miłość i turbulencje

Komedia Romantyczna

Serial Obyczajowy

Ta jedyna

20:00 | TVP 3 Warszawa

Pedro wciąż czeka na odpowiedź z Angoli w sprawie pracy. Silvia załamuje się po napadzie. Okazuje się, że biżuteria w sklepie Sary nie była ubezpieczona. Jorge jest wściekły na córkę. Teraz to on będzie musiał zapłacić za straty. Mara boi się wyjazdu. Luis Miguel jest zdania, że powinni walczyć o miłość.(n)

Czas: 25 min

20:00

Ta jedyna

Serial Obyczajowy

Magazyn Kulinarny

Nasze najpyszniejsze

20:25 | TVP 3 Warszawa

Czas: 15 min

20:25

Nasze najpyszniejsze

Magazyn Kulinarny

Magazyn Rolniczy

Spiszmy się, jak na rolników przystało!

20:40 | TVP 3 Warszawa

Kinga Wasilewska i Agnieszka Kutyła przestawiają informacje o Powszechnym Spisie Rolnym 2020, który rozpocznie się 1 września i potrwa do 30 listopada 2020 roku. Wraz z ekspertami odpowiadają na pytania dotyczące tego przedsięwzięcia i przybliżają działanie stworzonej na jego potrzeby aplikacji. Odwiedzają też gospodarstwa, by przedstawić obraz współczesnej wsi.(n)

Czas: 10 min

20:40

Spiszmy się, jak na rolników przystało!

Magazyn Rolniczy

Cykl Językoznawczy Karoliny Ratajczak

Języczek u wagi

20:50 | TVP 3 Warszawa

Twórcy programu prezentują najważniejsze zagadnienia z zakresu poprawności językowej. Wskazują m.in. najczęstsze błędy językowe i interpunkcyjne. W każdym odcinku ekspert odpowie na pytania internautów związane z poruszaną problematyką.(n)

Czas: 10 min

20:50

Języczek u wagi

Cykl Językoznawczy Karoliny Ratajczak

Komedia

Jeszcze większe dzieci

20:00 | Polsat

Mijają trzy lata od zwariowanego weekendu, który Lenny Feder spędził w towarzystwie swoich najlepszych kolegów z dzieciństwa - Marcusa, Roba, Erica i Kurta. Mimo że spotkanie nastąpiło w dość przykrych okolicznościach pogrzebu ulubionego trenera z czasów szkolnych, mężczyzna wspomina je z rozrzewnieniem. W końcu podejmuje decyzję o opuszczeniu Los Angeles i przeprowadzce do rodzinnego miasteczka. Wkrótce razem z żoną Roxanne i dziećmi zamieszkuje na prowincji. Wreszcie jest bliżej przyjaciół, którzy także mają swoje rodziny. Ponowne spotkanie znów budzi w Lennym i jego kolegach młodzieńczą fantazję. Kolejne szalone pomysły przyjaciół na czele z imprezowaniem przy dźwiękach hitów z lat osiemdziesiątych, wygłupami na plaży czy nieudolnymi flirtami nie podobają się jednak ich bliskim. Zarówno żony, jak i dzieci jasno dają im do zrozumienia, że statecznym mężom i ojcom nie przystoi takie niemądre zachowanie. W końcu ostatniego dnia szkoły Feder i jego lekkomyślni koledzy dostają gorzką lekcję życia od swoich własnych pociech.(n)

Czas: 145 min

20:00

Jeszcze większe dzieci

Komedia

Magazyn Kulinarny

Doradca smaku: Kurczak nadziewany owocami. s12e23

20:15 | TVN

Program kulinarny przeznaczony zarówno dla amatorów, jak i osób znających doskonale sztukę gotowania. Przepisy dla siebie odnajdą tu również amatorzy smacznego jedzenia. Prowadzi Robert Sowa.(n)

Czas: 5 min

20:15

Doradca smaku: Kurczak nadziewany owocami. s12e23

Magazyn Kulinarny

Teleturniej

Milionerzy. s06e312

20:20 | TVN

Po raz kolejny Hubert Urbański zaprasza do gry o milion złotych. By zdobyć główną wygraną, zawodnik musi udzielić dwunastu poprawnych odpowiedzi, wykazując się wiedzą z różnych dyscyplin. Potrzebuje także analitycznego myślenia i zimnej krwi, o czym przekonała się Magda z poprzedniego sezonu, którą pokonało pierwsze pytanie o naczyniem z sitkiem. Każdy uczestnik ma do dyspozycji trzy koła ratunkowe, których musi używać oszczędnie, jeśli chce dotrzeć do pytania za milion złotych. Najtrudniejsze pytania zachęcają do kalkulacji: czy warto ryzykować, czy też lepiej zakończyć grę i zabrać do domu już wygraną sumę. Nie wszyscy są tak pewni siebie i zdeterminowani, jak Katarzyna Kant-Wysocka, zwyciężczyni miliona w poprzednim sezonie. Każdy może się zgłosić do programu i każdy może wygrać.(n)

Czas: 40 min

20:20

Milionerzy. s06e312

Teleturniej

Program Informacyjny

Teleserwis

20:30 | TVN 24

Nietypowy program informacyjny, którego twórcy w nieco żartobliwej formie przedstawiają newsy dnia. Większość z wiadomości ma lekko sensacyjne zabarwienie.(n)

Czas: 30 min

20:30

Teleserwis

Program Informacyjny
21

Program Rozrywkowy

To był rok!. s02e15

21:30 | TVP 1

W 1997 roku odbyła się premiera filmu "Titanic" Jamesa Camerona, a polscy widzowie zaczynali śledzić losy rodzin Lubiczów i Złotopolskich. Był to również czas powodzi tysiąclecia. Tego roku brytyjscy naukowcy ogłosili światu, iż sklonowali owcę Dolly. Sceną muzyczną rządził zespół Spice Girls. W polskich rozgłośniach radiowych można było usłyszeć piosenki Natalii Kukulskiej: "Im więcej ciebie tym mniej", "W biegu" czy "Ani słowa". Piosenkarka została zaproszona przez Maćka Kurzajewskiego do jego drużyny. Kasia Zielińska zagra wspólnie z Mikołajem Roznerskim. Na scenie zagości Bartek Wrona z zespołu Just 5.(n)

Czas: 70 min

21:30

To był rok!. s02e15

Program Rozrywkowy

Serial Obyczajowy

Zemsta o jasnych oczach -ost.

21:55 | TVP 2

Kapitan Caradec próbuje schwytać Olivię, która wciąż się ukrywa. Niebawem znajduje pendrive z nagraniem, na którym Pénélope Delisle zleca radcy Grimaudowi zabicie całej rodziny Fortunych. Policja otrzymuje też ekspertyzę balistyczną, która rzuca nowe światło na sprawę śmierci Jorisa Chevaliera. Alex pomaga Olivii w poszukiwaniu Lou. Etienne uważa syna za zdrajcę i poleca Gaspardowi, by go wyeliminował. Z pomocą brata Alex ustala w końcu miejsce pobytu córki. Olivia śledzi Mylene i trafia do domu Charlotte, babki Etienne'a. Tam odkrywa jego tajemnicę.(n)

Czas: 110 min

21:55

Zemsta o jasnych oczach -ost.

Serial Obyczajowy

Program Publicystyczny

Twój wybór

21:00 | TVP 3 Warszawa

Program pozwala widzom zapoznać się ze sprawami, o jakich każdego dnia decydują władze samorządowe, a także z propozycjami ugrupowań politycznych i komitetów wyborczych.(n)

Czas: 30 min

21:00

Twój wybór

Program Publicystyczny

Program Informacyjny

Kurier Warszawy i Mazowsza

21:30 | TVP 3 Warszawa

Czas: 10 min

21:30

Kurier Warszawy i Mazowsza

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Raport na gorąco

21:40 | TVP 3 Warszawa

Reporterzy Marcin Gałuszko i Grzegorz Drabkowski na swoich motorach szybko docierają do miejsc gdzie coś się dzieje. W programie relacje z miejsc wypadku, awarii, pożaru czy akcji policji.(n)

Czas: 3 min

21:40

Raport na gorąco

Program Informacyjny

Program Sportowy

Sport

21:43 | TVP 3 Warszawa

Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.(n)

Czas: 5 min

21:43

Sport

Program Sportowy

Program Informacyjny

Pogoda

21:48 | TVP 3 Warszawa

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 2 min

21:48

Pogoda

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Studio LOTTO

21:50 | TVP 3 Warszawa

Losowanie numerów gier i zakładów Totalizatora Sportowego. Prowadzący prezentują ich wyniki i przypominają zasady udziału w loterii.(n)

Czas: 10 min

21:50

Studio LOTTO

Program Informacyjny

Film Sf

Jestem legendą

21:00 | TVN

Trzymający w napięciu i oparty na ciekawym scenariuszu film "Jestem legendą" powstał na motywach głośnej powieści science fiction Richarda Mathesona z 1954 roku. Atutami produkcji w reżyserii Francisa Lawrence'a są efekty specjalne oraz dobra kreacja Willa Smitha, który został nagrodzony za tę rolę m.in. Saturnem. Akcja obrazu "Jestem legendą" toczy się w Nowym Jorku. W roku 2012 mieszkańców tego miasta atakuje tajemniczy wirus stworzony przez ludzi. Sprawia on, że zarażeni zmieniają się w wampiry. Genialny naukowiec Robert Neville (Will Smith) okazuje się jedynym człowiekiem odpornym na działanie drobnoustroju. Samotny wśród krwiożerczych bestii wysyła w świat sygnały radiowe, chcąc skontaktować się z innymi ocalałymi. Przez trzy lata na próżno czeka na odpowiedź. Zaczyna uświadamiać sobie, że być może jest ostatnim człowiekiem na Ziemi. Jednocześnie bohater filmu "Jestem legendą" desperacko szuka sposobu na odwrócenie działania wirusa. Chce użyć do tego swojej krwi, wykorzystując wrodzoną odporność. Tymczasem potwory zaczynają polować na Roberta. Czając się w mroku, obserwują każdy jego ruch i czekają na błąd, który będzie kosztował go życie.(n)

Czas: 125 min

21:00

Jestem legendą

Film Sf

Magazyn Informacyjny

Polska i świat

21:00 | TVN 24

Codzienny autorski program, który podsumowuje najważniejsze wydarzenia z kraju i z zagranicy. Dziennikarze poruszają sprawy budzące szczególne zainteresowanie wśród polskich obywateli.(n)

Czas: 60 min

21:00

Polska i świat

Magazyn Informacyjny
22

Film Dokumentalny

Modlitwa o Polskę. Z ziemi podlaskiej

22:40 | TVP 1

Opowieść o unitach podlaskich, w czasach carskich prześladowanych z powodu swojej wiary. Fabularyzowany dokument skupia się na losach trzynastu mężczyzn, którzy 24 stycznia 1874 roku w Pratulinie oddali życie, broniąc swojej świątyni przed sprawosławieniem. W 1996 roku papież Jan Paweł II ogłosił ich błogosławionymi. Męczennicy stali się symbolem cierpienia całej lokalnej społeczności. Obraz opowiada również o współczesnych mieszkańcach Podlasia Południowego, którzy wciąż pielęgnują o nich pamięć.(n)

Czas: 65 min

22:40

Modlitwa o Polskę. Z ziemi podlaskiej

Film Dokumentalny

Program Informacyjny

Dziennik regionów

22:00 | TVP 3 Warszawa

"Dziennik regionów" jest głównym programem informacyjnym TVP3. Nadawany jest codziennie o godzinie 22.00. Prowadzący podsumowują w nim najważniejsze wydarzenia mijającego dnia z poszczególnych regionów kraju, a także zapowiadają tematy, które z pewnością podejmowane będą w dniu następnym. Prowadzącymi "Dziennik regionów" są doświadczeni dziennikarze od dawna współpracujący z telewizją publiczną: Urszula Boruch, Konrad Dudek, Sławomir Mokrzycki i Artur Kalicki. Przekazują oni zawsze najświeższe informacje dzięki współpracy z ośrodkami regionalnymi i ich reporterami, gotowymi w każdej chwili dotrzeć do każdego zakątka Polski, w którym dzieje się coś ważnego.(n)

Czas: 20 min

22:00

Dziennik regionów

Program Informacyjny

Program Publicystyczny

Echa dnia

22:20 | TVP 3 Warszawa

Gośćmi programu są politycy, przedstawiciele administracji państwowej, działacze samorządowi i reprezentanci środowisk gospodarczych. "Echa dnia" mają na celu wyjaśnienie widzowi, jakie mogą być skutki określonych zdarzeń, zjawisk społecznych czy ekonomicznych.(n)

Czas: 20 min

22:20

Echa dnia

Program Publicystyczny

Program Informacyjny

Pogoda

22:40 | TVP 3 Warszawa

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

Czas: 5 min

22:40

Pogoda

Program Informacyjny

Magazyn

Kryminalna siódemka

22:45 | TVP 3 Warszawa

W programie prezentowanych jest siedem najgłośniejszych spraw kryminalnych, które wstrząsnęły całą Polską. Widzowie zobaczą brawurowe akcje policji, zagadkowe procesy oraz widowiskowe pościgi.(n)

Czas: 15 min

22:45

Kryminalna siódemka

Magazyn

Komedia

Grzanie ławy

22:25 | Polsat

Głównymi bohaterami lekkiej komedii "Grzanie ławy" są trzej trzydziestoparoletni kumple - Gus (Rob Schneider), Richie (David Spade) i Clark (Jon Heder). Mężczyźni przyjaźnią się od dzieciństwa. Łączą ich przykre doświadczenia z czasów szkolnych, kiedy uważani byli za niedorajdy. Silniejsi i bardziej wysportowani rówieśnicy nie dopuszczali ich do gry w bejsbol, choć było to marzeniem niezdarnej trójki. Po wielu latach od ukończenia szkoły Gus, Richie i Clark nadal lubią bejsbol. Pewnego dnia wybierają się na boisko w parku, by tam pograć. Trafiają akurat na trening drużyny z małej ligi. Są świadkami prześladowania jednego z chłopców przez kolegów. Nie mogąc spokojnie patrzeć na tę sytuację, bohaterowie komedii "Grzanie ławy" rzucają wyzwanie okrutnym zawodnikom i we trzech pokonują grupkę nastolatków. Wkrótce okazuje się, że gnębiony chłopak ma bogatego ojca (John Lovitz), który jest pod wrażeniem interwencji przyjaciół i proponuje im udział w organizowanym przez siebie turnieju. Drużyna, która wygra, ma dostać własne boisko do bejsbola. Gus i jego kumple podejmują wyzwanie. W rozgrywkach mają występować obok dziecięcych drużyn i reprezentować prześladowanych nastolatków siedzących zwykle na ławce rezerwowych.(n)

Czas: 100 min

22:25

Grzanie ławy

Komedia

Program Rozrywkowy

Szkło kontaktowe

22:00 | TVN 24

"Szkło kontaktowe" jest codziennym programem satyryczno-publicystycznym nadawanym na antenie TVN24. Prowadzący oraz zaproszony gość z przymrużeniem oka podsumowują miniony dzień w polskiej polityce. Konwencja pozwala na luźne komentarze i sporą dawkę humoru. Magazyn jest interaktywny, ponieważ w trakcie emisji widzowie mogą dzwonić lub pisać SMS-y, by podzielić się własnymi opiniami na temat bieżących wydarzeń. "Szkło kontaktowe" jest na antenie od 2005 r. Jego pomysłodawcą i jednym z gospodarzy programu był zmarły w 2017 r. Grzegorz Miecugow. Obecnie prowadzą go: Tomasz Sianecki, Wojciech Zimiński i Grzegorz Markowski. W magazynie regularnie występuje stałe grono komentatorów: Krzysztof Miecugow, Artur Andrus, Krzysztof Daukszewicz, Jerzy Iwaszkiewicz, Tomasz Jachimek, Marek Przybylik, Kamil Dąbrowa, Michał Kempa, Katarzyna Kwiatkowska, Henryk Sawka, a także Grzegorz Markowski i Wojciech Zimiński.(n)

Czas: 60 min

22:00

Szkło kontaktowe

Program Rozrywkowy
23

  Najnowsze artykuły  

Program TV online wszystkie stacje

Program TV telewizji online staje się coraz bardziej popularna przez fakt, braku potrzeby podpisywania długotrwałej umowy na takie usługi. Telewizja internetowa umożliwia zakup dostępu do platformy na wybrany okres czasu jak np. 1 dzień lub dłużej bez wiązania się umową okresową. Prosta zasada, oglądasz płacisz. Jeśli obawiasz się o jakość transmisji telewizyjnych to w dzisiejszych czasach dostępne rozwiązania umożliwiając nawet transmisje w jakości HD lub 4K.

Co dziś obejrzeć w tv ? Filmy w telewizji online na dzisiaj, jutro, weekend

Chcesz sprawdzić program tv ale nie wiesz od czego zacząć ? oto pytanie jakie zadaje sobie coraz więcej osób szukających dostępu do ulubionych kanałów tv online bez limitu i ograniczeń. Abo oglądać telewizję bez abonamentu możesz wybrać jedną z wielu dostępnych platform umożliwiających streaming telewizji internetowej bez potrzeby rejestrowania konta. Zapraszamy do zapoznania się z poniższym artykułem aby dowiedzieć się jak oglądać darmową telewizje internetowej. Sprawdź też aktualny program tv wszystkich stacji

Program telewizyjny telewizji internetowej

Bezpłatna telewizja internetowa na żywo tak naprawdę nie istnieje - trzeba mieć przecież na uwadze fakt, że każdy dostawca tej telewizji musi ponosić pewne pewne koszty. Serwisy oferujące telewizję online oraz pobierają opłatę za całoroczny dostęp do aktualnej listy linków z kanałami na żywo - opłata ta jest na szczęście niewielka. Dodatkową zaletą jest fakt, że korzystanie z tego rodzaju serwisów nie wymaga rejestracji. Wystarczy zatem wpisać kod sms, aby móc cieszyć się długą listą dostępnych programów telewizyjnych.
Chcesz regularnie oglądać swoje ulubione kanały telewizyjne? Nie możesz doczekać się kolejnych odcinków serialu? Postaw na doskonałe rozwiązanie, jakim jest telewizja internetowa. Dzięki temu otrzymasz pełen dostęp do bogatej oferty telewizyjnej, z której będziesz mógł korzystać w dowolnym miejscu. TV online to gwarancja tego, że nigdy nie przegapisz interesujących Cię programów telewizyjnych.

Masz swoje ulubione programy, które chciałbyś oglądać regularnie, ale nie masz w domu telewizora i nie wiesz jak mógłbyś to zrobić? Zajrzyj na nasza stronę, gdzie znajdziesz bogaty zbiór linków do bezpłatnej telewizji online. Telewizja internetowa stanowi obecnie doskonałą alternatywę dla odbiorników telewizyjnych, które większość domowników posiada w swoich mieszkaniach.
Najważniejszą zaletą telewizji online jest jednak to, żę można ją oglądać dosłownie wszędzie - wystarczy tylko sprawnie działający laptop lub komputer i oczywiście dostęp do internetu.
Telewizja internetowa dostępna jest siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę - można ją oglądać nie tylko na laptopie czy komputerze, ale również na ekranie tabletu czy smartfona. Jeżeli już teraz chcesz mieć dostęp do telewizji online, zdecyduj się na zakup dostępu do naszego serwisu.