×

Wyszukaj artykuł

30 Maj

 
TVP 1
TVP 2
TVP 3 Warszawa
Polsat
TVN
TVN 24
0

Program Publicystyczny

W tyle wizji extra

00:00 | TVP 3 Warszawa

Przegląd zabawnych i nietuzinkowych wypowiedzi polityków zebranych z minionego dnia. Dwoje prowadzących prezentuje materiały z zabawnie dobranymi podkładami muzycznymi. W programie także rozmowy telefoniczne z widzami. Gospodarzami programu są m.in. Marcin Wolski, Łukasz Warzecha, Krzysztof Skiba, Dorota Łosiewicz, Rafał Ziemkiewicz, Wiktor Świetlik, Stanisław Janecki.(n)

Czas: 30 min

0:00

W tyle wizji extra

Program Publicystyczny

Cykl Reportaży

Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii: Gostyń

00:30 | TVP 3 Warszawa

Dokumentaliści odwiedzają Gostyń. Na wzniesieniu zwanym Świętą Górą położony jest zespół kościelno-klasztorny filipinów. Jego główna część to kościół Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny i św. Filipa Neri zbudowany na wzór weneckiej bazyliki Santa Maria della Salute. Świątynię zaprojektował Baltazar Longhena, a ufundowała ją rodzina Konarzewskich.(n)

Czas: 15 min

0:30

Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii: Gostyń

Cykl Reportaży

Magazyn Interwencyjny

Sprawa dla reportera

00:45 | TVP 3 Warszawa

Pogram interwencyjny "Sprawa dla reportera" porusza sprawy trudne i kontrowersyjne. Elżbieta Jaworowicz otrzymuje miesięcznie setki listów z prośbą o pomoc. To z nich wybiera tematy, które następnie realizuje w terenie i omawia w studiu z udziałem gości prezentujących odmienne poglądy na daną kwestię. A nie brak w naszym kraju problemów wartych rozwiązania na forum publicznym. Dotyczą one m.in. wciąż rosnącego bezrobocia, opieszałości wymiaru sprawiedliwości czy też braku konkretnych uregulowań prawnych w wielu dziedzinach życia. Dzięki "Sprawie dla reportera" wiele interwencji znalazło swój szczęśliwy finał.(n)

Czas: 50 min

0:45

Sprawa dla reportera

Magazyn Interwencyjny

Serial Obyczajowy

Niewierni. Satisfaction, s01e08

00:30 | TVN

Neil zastanawia się nad kierunkiem, w którym zmierza jego życie. Rozważa też, jak dużo mógłby zrobić, by chronić swoich bliskich. Stephanie organizuje podwójną randkę i zaprasza na nią Dylana oraz Grace z Neilem. Podczas kolacji Grace prosi Dylana, by sfotografował efekty jej pracy w domu Adriany. Anika poznaje byłą dziewczynę Mateo. To pozwala jej zweryfikować plany na przyszłość. Simon powoli realizuje plan, dzięki któremu rozpocznie wspólne życie z Grace. Tymczasem ona, po rozmowie ze Stephanie, dowiaduje się, co Neil robił ostatnio w wolnym czasie. Wkrótce dokona kolejnego odkrycia. To sprawi, że zmieni pogląd nie tylko na bieżące wydarzenia, lecz również na dalsze losy ich związku.(n)

Czas: 60 min

0:30

Niewierni. Satisfaction, s01e08

Serial Obyczajowy

Program Informacyjny

Fakty po Faktach

00:45 | TVN 24

Program informacyjny autorstwa prowadzących główne wydanie "Faktów". Ciekawe rozmowy dziennikarzy z ważnymi gośćmi, którzy komentują najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata.(n)

Czas: 35 min

0:45

Fakty po Faktach

Program Informacyjny
1

Serial Sensacyjny

Zawód: Amerykanin -ost.

01:25 | TVP 1

Czasy prezydentury Ronalda Reagana. Na przedmieściach Waszyngtonu mieszkają Philip (Matthew Rhys) i Elizabeth (Keri Russell) Jenningsowie. Para pracuje w biurze podróży i wychowuje dwoje dzieci, Paige i Henry'ego. Ta pozornie zwyczajna amerykańska rodzina to w rzeczywistości agenci KGB, mający za zadanie infiltrowanie rządu USA.(n)

Czas: 50 min

1:25

Zawód: Amerykanin -ost.

Serial Sensacyjny

Cykl Felietonów

Godki fest ucieszne: Rekin

01:35 | TVP 3 Warszawa

Marek Szołtysek opowiada w gwarze śląskiej interesujące historie, legendy, czasem bajki, związane z kulturą Górnego Śląska.(n)

Czas: 15 min

1:35

Godki fest ucieszne: Rekin

Cykl Felietonów

Program Edukacyjny

Bądźmy razem w domu

01:50 | TVP 3 Warszawa

Adresatami programu są ludzie starsi, ale także rodzina czy sąsiedzi seniorów, którzy troszczą się o ich dobro w czasie zagrożenia koronawirusem. Każdy odcinek będzie poruszał bieżące problemy. Widzowie dowiedzą się, jak się właściwie zachowywać, by nie zachorować, dlaczego lepiej nie wychodzić z domu oraz gdzie szukać pomocy. Prowadzi Urszula Rogala.(n)

Czas: 30 min

1:50

Bądźmy razem w domu

Program Edukacyjny

Program Rozrywkowy

Tajemnice losu

01:00 | Polsat

Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.(n)

Czas: 160 min

1:00

Tajemnice losu

Program Rozrywkowy

Serial Dokumentalny

Down the road. Zespół w trasie. s01e05

01:30 | TVN

Grupa podróżników spędza noc na słoweńskim glampingu. Przyjaciele Przemka Kossakowskiego postanawiają przygotować dla niego śniadanie. Kolejną przewidzianą dla nich atrakcją jest rafting na rzece Socza. Młodzi ludzie z zespołem Downa muszą przepłynąć pontonem trasę dziewięciu kilometrów. Jest to znakomity test na ich pracę zespołową. Na końcu na wszystkich czeka wspaniała niespodzianka - plaża, na której kręcono sceny bitwy do filmu "Opowieści z Narnii".(n)

Czas: 30 min

1:30

Down the road. Zespół w trasie. s01e05

Serial Dokumentalny

Program Publicystyczny

Kropka nad i

01:20 | TVN 24

Monika Olejnik prowadzi rozmowy z najważniejszymi postaciami polskiej sceny politycznej. W konfrontacji z nimi odważnie porusza kontrowersyjne tematy.(n)

Czas: 25 min

1:20

Kropka nad i

Program Publicystyczny

Magazyn Ogrodniczy

Maja w ogrodzie

01:45 | TVN 24

Maja Popielarska podpowiada, jak najlepiej organizować sobie pracę w ogrodzie w zależności od pory roku. Prowadząca prezentuje ciekawe odmiany roślin i nowe sprzęty na rynku, pomocne podczas projektowania obszarów zieleni. Ponieważ nie wszyscy mogą cieszyć się własnym ogródkiem, autorzy pokazują, jak dzięki roślinom doniczkowym, ziołom i kwiatom zagospodarować przestrzeń w mieszkaniu czy na balkonie.(n)

Czas: 20 min

1:45

Maja w ogrodzie

Magazyn Ogrodniczy
2

Serial Sensacyjny

S.W.A.T. - jednostka specjalna. S.W.A.T., s01e18

02:15 | TVP 1

Elitarny oddział bojowy, kierowany przez porucznika policji Daniela "Hondo" Harrelsona , raz w miesiącu pełni służbę na ulicach tętniącego życiem Los Angeles. Funkcjonariusze podejmują kolejne interwencje. W trakcie jednej z akcji dochodzi do pozornie niegroźnego zdarzenia - Tan gubi swoją radiostację. Teraz stróż prawa musi negocjować jej zwrot ze znalazcą.(n)

Czas: 45 min

2:15

S.W.A.T. - jednostka specjalna. S.W.A.T., s01e18

Serial Sensacyjny

Thriller

Siła strachu

02:00 | TVP 2

"Siła strachu" to solidny, wciągający i mroczny dreszczowiec z rewelacyjną rolą młodej Dakoty Fanning, a także partnerującego jej Roberta De Niro. Autorem rewelacyjnych zdjęć do filmu, które skutecznie budują tu nastrój grozy, jest od lat pracujący w Hollywood polski operator Dariusz Wolski ("Piraci z Karaibów"). Thriller "Siła strachu" otwiera dramatyczne wydarzenie. Alison (Amy Irving), żona psychologa Davida Callawaya (Robert De Niro), niespodziewanie umiera. Ich kilkuletnia córeczka Emily (Dakota Fanning) przeżywa szok, z którego nie potrafi się otrząsnąć. David przeprowadza się więc razem z nią do niewielkiego miasta w stanie Nowy Jork. Zamieszkują w willi położonej nad jeziorem. Mężczyzna sądzi, że zmiana otoczenia uspokoi Emily i że dzięki temu dziewczynka zapomni o przeszłości. Niestety wbrew oczekiwaniom ojca, Emily coraz bardziej zamyka się w sobie. Na dodatek twierdzi, że zaprzyjaźniła się tajemniczym Charliem. Z początku razem się bawią, ale stopniowo chłopiec staje się wobec Emily zaborczy. Zaczyna ją namawiać do niebezpiecznych zachowań i twierdzi, że David ponosi odpowiedzialność za śmierć matki dziewczynki. W końcu David prosi o pomoc Katherine (Famke Janssen), przyjaciółkę z Nowego Jorku. Wspólnie dochodzą do wniosku, że Charlie istnieje tylko w wyobraźni Emily. W domu bohaterów filmu "Siła strachu" dochodzi jednak do coraz bardziej przerażających zdarzeń, a David miewa senne koszmary, których przyczyny nie umie wyjaśnić.(n)

Czas: 100 min

2:00

Siła strachu

Thriller

Magazyn

KoronaRegion - stan zagrożenia

02:20 | TVP 3 Warszawa

Eksperci z różnych dziedzin wyrażają swoje opinie na temat koronawirusa. Autorzy programu prezentują także sposoby na sąsiedzką pomoc i kreatywne rozwiązania, dotyczące spędzania wolnego czasu w dobie pandemii.(n)

Czas: 15 min

2:20

KoronaRegion - stan zagrożenia

Magazyn

Magazyn

Gospodarka w kwarantannie

02:35 | TVP 3 Warszawa

Program dotyczący życia gospodarczego w okresie epidemii koronawirusa. Dzięki niemu widzowie dowiedzą się, co w tym trudnym czasie dzieje się w prywatnych przedsiębiorstwach, inwestycjach publicznych oraz w poszczególnych sektorach gospodarki. Twórcy programu zastanawiają się także, w jaki sposób można pomóc pracownikom zagrożonym utratą pracy i firmom, które obawiają się bankructwa. W studiu goszczą przedsiębiorcy, ekonomiści oraz parlamentarzyści.(n)

Czas: 20 min

2:35

Gospodarka w kwarantannie

Magazyn

Magazyn

Kryminalna siódemka

02:55 | TVP 3 Warszawa

W programie prezentowanych jest siedem najgłośniejszych spraw kryminalnych, które wstrząsnęły całą Polską. Widzowie zobaczą brawurowe akcje policji, zagadkowe procesy oraz widowiskowe pościgi.(n)

Czas: 20 min

2:55

Kryminalna siódemka

Magazyn

Serial Dokumentalny

Down the road. Zespół w trasie. s01e06

02:00 | TVN

Przemek Kossakowski i jego nowi przyjaciele opuszczają Słowenię i udają się do Włoch. W Weronie uczestniczą w warsztatach kulinarnych. Przy okazji przygotowywania makaronu Krzysztof odkrywa swoją nową pasję - gotowanie. Tymczasem Przemek ma dla Michała niezwykłą, imieninową niespodziankę. Z życzeniami dzwoni do niego osoba, którą zawsze chciał poznać - Martyna Wojciechowska.(n)

Czas: 25 min

2:00

Down the road. Zespół w trasie. s01e06

Serial Dokumentalny

Magazyn Reporterów

Uwaga!

02:25 | TVN

Od ponad piętnastu lat reporterzy "Uwagi" ujawniają sprawy, które wymagają dziennikarskiej interwencji. Tropią afery, korupcję, niekompetencję czy nadużycia, nagłaśniają ważne społecznie tematy. Pomagają też tym, którzy najbardziej potrzebują wsparcia. Dziennikarze niejednokrotnie byli doceniani i nagradzani, m.in. Główną Nagrodą Wolności Słowa. Każdy widz może zgłosić się do redakcji z własnym tematem. Musi jedynie opublikować post na portalu społecznościowym i opatrzyć go hasztagiem #tematdlauwagi. Program poświęcony jest sprawom zwykłych ludzi, oferują też wsparcie podopiecznym fundacji TVN "Nie jesteś sam".(n)

Czas: 15 min

2:25

Uwaga!

Magazyn Reporterów

Interaktywny Program Rozrywkowy

NOC Magii

02:40 | TVN

"Klub magii" to nocny interaktywny program rozrywkowy. Wróżki i wróżbici odpowiadają w nim na pytania zadawane przez telefonujących widzów a dotyczące ich przyszłości. Gospodarzami programu rozrywkowego "Klub magii" są uchodzący na najskuteczniejszych wróżbici i magowie, a także posiadające bogate doświadczenie zawodowe wróżki. Prowadzący zajmują się wróżeniem, jasnowidzeniem, stawiają tarota i horoskopy. Czekają oni na telefony widzów, by móc rozwiązać dręczące ich problemy. Do programu rozrywkowego "Klub magii" po poradę może się zgłosić każdy. Wróżki i wróżbici odpowiadają na pytania dotyczące miłości, finansów i innych ważnych spraw życiowych.(n)

Czas: 130 min

2:40

NOC Magii

Interaktywny Program Rozrywkowy

Magazyn Ogrodniczy

Akademia ogrodnika

02:05 | TVN 24

Twórcy programu w zwięzły i przystępny sposób omawiają zagadnienia związane z ogrodnictwem. Każdy odcinek jest poświęcony jednemu tematowi. Dowiemy się między innymi, jak należy dbać o krzewy, jak przygotować się do wiosennych porządków w ogrodzie oraz które środki owadobójcze są najmniej szkodliwe dla otoczenia.(n)

Czas: 5 min

2:05

Akademia ogrodnika

Magazyn Ogrodniczy

Program Publicystyczny

Tak jest

02:10 | TVN 24

Andrzej Morozowski podsumowuje najważniejsze informacje dnia. W drugiej części programu pojawiają się goście, którzy dyskutują o najbardziej interesujących kwestiach społecznych i komentują bieżące wydarzenia. Gośćmi prowadzącego są także dziennikarze i eksperci.(n)

Czas: 50 min

2:10

Tak jest

Program Publicystyczny
3

Magazyn Kryminalny

Magazyn kryminalny 997

03:00 | TVP 1

W każdym odcinku programu przedstawiane są autentyczne sprawy kryminalne, których sprawców nie udało się dotąd wykryć. Działania te pozwalają ekipie telewizyjnej włączyć się w poszukiwania przestępców. Jednocześnie twórcy magazynu liczą na pomoc i zaangażowanie widzów w rozwikłanie kryminalnych zagadek. W tym celu przedstawiają rekonstrukcję przebiegu groźnych wydarzeń. Program powstaje we współpracy z Komendą Główną Policji. Prowadzącym jest Dariusz Bohatkiewicz.(n)

Czas: 40 min

3:00

Magazyn kryminalny 997

Magazyn Kryminalny

Reality Show

Ocaleni

03:40 | TVP 1

"Ocaleni" to reality show produkcji Telewizji Polskiej, który zadebiutował na antenie w 2018 r. Gośćmi Rafała Porzezińskiego są osoby, które doświadczyły życia w uzależnieniu, ale wygrały walkę z nałogiem. Bohaterowie opowiadają widzom swoje zawiłe, pełne dramatów historie. Zdradzają też motywy, które skłoniły ich do podjęcia próby życia w trzeźwości. Najważniejszy w życiu każdego z "Ocalonych" był punkt zwrotny, w którym zmieniło się ich życie. Byli alkoholicy lub uzależnieni od innych używek opowiadają, jak wyglądała droga, która doprowadziła ich do wolności. W programie wypowiadają się również ich krewni, a także lekarze i terapeuci.(n)

Czas: 60 min

3:40

Ocaleni

Reality Show

Magazyn Kulinarny

To je Borowicz. Podróże ze smakiem. s02e34

03:40 | TVP 2

Adam Borowicz tym razem wyruszy do najuboższego regionu we Włoszech - Kalabrii. Miejsce to jest znane między innymi z pysznych owoców cytrusowych, czerwonej cebuli i pięknych plaż. Prowadzący skosztuje wszystkich smaków Kalabrii i zabierze widzów w wyjątkową podróż kulinarną.(n)

Czas: 20 min

3:40

To je Borowicz. Podróże ze smakiem. s02e34

Magazyn Kulinarny

Magazyn Rolniczy

Wiadomości rolnicze

03:15 | TVP 3 Warszawa

Program adresowany do przedsiębiorców z branży rolniczej - hodowców, przetwórców i producentów rolnych. Zostaną w nim zaprezentowane nowoczesne rozwiązania dla rolników i hodowców. Nie zabraknie też informacji o dotacjach unijnych i programach pomocowych ani o kulturze i twórczości związanej z obszarami wiejskimi.(n)

Czas: 30 min

3:15

Wiadomości rolnicze

Magazyn Rolniczy

Program Publicystyczny

Echa dnia

03:45 | TVP 3 Warszawa

Gośćmi programu są politycy, przedstawiciele administracji państwowej, działacze samorządowi i reprezentanci środowisk gospodarczych. "Echa dnia" mają na celu wyjaśnienie widzowi, jakie mogą być skutki określonych zdarzeń, zjawisk społecznych czy ekonomicznych.(n)

Czas: 20 min

3:45

Echa dnia

Program Publicystyczny

Program Rozrywkowy

Kabaretowa Ekstraklasa

03:40 | Polsat

Program rozrywkowy "Kabaretowa Ekstraklasa" adresowany jest do tych spośród widzów telewizji Polsat, które lubią spędzać czas, bawiąc się przy skeczach prezentowanych przez satyryków. W show "Kabaretowa Ekstraklasa" prezentowane są najlepsze satyryczne scenki ostatnich lat - te bardzo popularne, ale też te mniej znane - w wykonaniu rodzimych grup kabaretowych, między innymi: Ani Mru-Mru, Łowców.B, Neo-Nówki, Kabaretu Moralnego Niepokoju czy Kabaretu Młodych Panów, a także wielu innych.(n)

Czas: 60 min

3:40

Kabaretowa Ekstraklasa

Program Rozrywkowy

Magazyn Informacyjny

Polska i świat

03:00 | TVN 24

Codzienny autorski program, który podsumowuje najważniejsze wydarzenia z kraju i z zagranicy. Dziennikarze poruszają sprawy budzące szczególne zainteresowanie wśród polskich obywateli.(n)

Czas: 30 min

3:00

Polska i świat

Magazyn Informacyjny

Program Rozrywkowy

Szkło kontaktowe

03:30 | TVN 24

"Szkło kontaktowe" jest codziennym programem satyryczno-publicystycznym nadawanym na antenie TVN24. Prowadzący oraz zaproszony gość z przymrużeniem oka podsumowują miniony dzień w polskiej polityce. Konwencja pozwala na luźne komentarze i sporą dawkę humoru. Magazyn jest interaktywny, ponieważ w trakcie emisji widzowie mogą dzwonić lub pisać SMS-y, by podzielić się własnymi opiniami na temat bieżących wydarzeń. "Szkło kontaktowe" jest na antenie od 2005 r. Jego pomysłodawcą i jednym z gospodarzy programu był zmarły w 2017 r. Grzegorz Miecugow. Obecnie prowadzą go: Tomasz Sianecki, Wojciech Zimiński i Grzegorz Markowski. W magazynie regularnie występuje stałe grono komentatorów: Krzysztof Miecugow, Artur Andrus, Krzysztof Daukszewicz, Jerzy Iwaszkiewicz, Tomasz Jachimek, Marek Przybylik, Kamil Dąbrowa, Michał Kempa, Katarzyna Kwiatkowska, Henryk Sawka, a także Grzegorz Markowski i Wojciech Zimiński.(n)

Czas: 50 min

3:30

Szkło kontaktowe

Program Rozrywkowy
4

Cykl Dokumentalny

Notacje: Ryszard Peryt. Istotą harmonii jest krzyż

04:40 | TVP 1

Ryszard Peryt był aktorem, reżyserem, profesorem Akademii Teatralnej w Warszawie. Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza. Zasłynął tym, że jako jedyny reżyser na świecie zrealizował wszystkie dzieła sceniczne Mozarta, a także wszystkie dzieła sceniczne Monteverdiego. Zmarł w 2019 roku.(n)

Czas: 15 min

4:40

Notacje: Ryszard Peryt. Istotą harmonii jest krzyż

Cykl Dokumentalny

Cykl Dokumentalny

Zakończenie programu

04:55 | TVP 1

Czas: 35 min

4:55

Zakończenie programu

Cykl Dokumentalny

Magazyn Kulinarny

To je Borowicz. Podróże ze smakiem. s02e35

04:00 | TVP 2

Adam Borowicz tym razem wyruszy do najuboższego regionu we Włoszech - Kalabrii. Miejsce to jest znane między innymi z pysznych owoców cytrusowych, czerwonej cebuli i pięknych plaż. Prowadzący skosztuje wszystkich smaków Kalabrii i zabierze widzów w wyjątkową podróż kulinarną.(n)

Czas: 25 min

4:00

To je Borowicz. Podróże ze smakiem. s02e35

Magazyn Kulinarny

Magazyn Kulinarny

Zakończenie programu

04:25 | TVP 2

Czas: 55 min

4:25

Zakończenie programu

Magazyn Kulinarny

Magazyn Rolniczy

Agrobiznes

04:05 | TVP 3 Warszawa

Program jest adresowany przede wszystkim do rolników. W każdym wydaniu pojawia się wiele praktycznych informacji i rad dotyczących hodowli zwierząt. Poznajemy również dużo użytecznych ciekawostek na temat uprawy różnych gatunków roślin. Autorzy programu starają się przekazywać aktualne wiadomości z branży rolno-spożywczej, a także dane o notowaniach giełdowych i prognozach cenowych. Widzowie znajdują tu ponadto informacje na temat krajowych i zagranicznych wydarzeń związanych z rolnictwem.(n)

Czas: 25 min

4:05

Agrobiznes

Magazyn Rolniczy

Program Informacyjny

Dziennik regionów

04:30 | TVP 3 Warszawa

"Dziennik regionów" jest głównym programem informacyjnym TVP3. Nadawany jest codziennie o godzinie 22.00. Prowadzący podsumowują w nim najważniejsze wydarzenia mijającego dnia z poszczególnych regionów kraju, a także zapowiadają tematy, które z pewnością podejmowane będą w dniu następnym. Prowadzącymi "Dziennik regionów" są doświadczeni dziennikarze od dawna współpracujący z telewizją publiczną: Urszula Boruch, Konrad Dudek, Sławomir Mokrzycki i Artur Kalicki. Przekazują oni zawsze najświeższe informacje dzięki współpracy z ośrodkami regionalnymi i ich reporterami, gotowymi w każdej chwili dotrzeć do każdego zakątka Polski, w którym dzieje się coś ważnego.(n)

Czas: 25 min

4:30

Dziennik regionów

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

04:55 | TVP 3 Warszawa

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

Czas: 5 min

4:55

Pogoda

Program Informacyjny

Program Muzyczny

Disco Gramy

04:40 | Polsat

Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta "Mykee" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.(n)

Czas: 45 min

4:40

Disco Gramy

Program Muzyczny

Magazyn Reporterów

Uwaga!

04:50 | TVN

Od ponad piętnastu lat reporterzy "Uwagi" ujawniają sprawy, które wymagają dziennikarskiej interwencji. Tropią afery, korupcję, niekompetencję czy nadużycia, nagłaśniają ważne społecznie tematy. Pomagają też tym, którzy najbardziej potrzebują wsparcia. Dziennikarze niejednokrotnie byli doceniani i nagradzani, m.in. Główną Nagrodą Wolności Słowa. Każdy widz może zgłosić się do redakcji z własnym tematem. Musi jedynie opublikować post na portalu społecznościowym i opatrzyć go hasztagiem #tematdlauwagi. Program poświęcony jest sprawom zwykłych ludzi, oferują też wsparcie podopiecznym fundacji TVN "Nie jesteś sam". W wydaniu weekendowym wraca cykl "Kulisy sławy".(n)

Czas: 15 min

4:50

Uwaga!

Magazyn Reporterów

Program Publicystyczny

Koronawirus. Raport

04:20 | TVN 24

Lekarze i eksperci ze świata nauki odpowiadają na pytania widzów dotyczące nurtujących ich kwestii związanych z koronawirusem.(n)

Czas: 50 min

4:20

Koronawirus. Raport

Program Publicystyczny
5

Magazyn Interwencyjny

Sprawa dla reportera

05:30 | TVP 1

Pogram interwencyjny "Sprawa dla reportera" porusza sprawy trudne i kontrowersyjne. Elżbieta Jaworowicz otrzymuje miesięcznie setki listów z prośbą o pomoc. To z nich wybiera tematy, które następnie realizuje w terenie i omawia w studiu z udziałem gości prezentujących odmienne poglądy na daną kwestię. A nie brak w naszym kraju problemów wartych rozwiązania na forum publicznym. Dotyczą one m.in. wciąż rosnącego bezrobocia, opieszałości wymiaru sprawiedliwości czy też braku konkretnych uregulowań prawnych w wielu dziedzinach życia. Dzięki "Sprawie dla reportera" wiele interwencji znalazło swój szczęśliwy finał.(n)

Czas: 50 min

5:30

Sprawa dla reportera

Magazyn Interwencyjny

Teleturniej

Koło fortuny

05:20 | TVP 2

"Koło fortuny" jest znanym i lubianym na całym świecie teleturniejem. Bijący w Polsce rekordy popularności w latach 90. program powraca w nowej formule. Nadal umożliwia wysokie wygrane uczestnikom poszczególnych wydań, a widzom gwarantuje zarówno rozrywkę, jak i wielkie emocje. W grze "Koło fortuny" bierze udział troje zawodników. Każda z osób kolejno kręci kołem, na którym zaznaczone są nagrody pieniężne lub rzeczowe. Następnie zawodnicy podają litery, z których ma powstać wymyślone przez organizatorów hasło. Za poprawnie wytypowaną spółgłoskę otrzymują kwotę wyznaczaną przez koło. Za zgromadzone pieniądze uczestnicy mogą kupić samogłoskę. Zawodnik, który jako pierwszy ułoży hasło w rundzie, zatrzymuje wygraną. Dodatkowo osoba z najwyższą kwotą na koncie wchodzi do finału, w którym może wygrać samochód osobowy lub wysoką nagrodę pieniężną. Teleturniej "Koło fortuny" prowadzi znany wokalista Rafał Brzozowski, a towarzyszy mu Izabella Krzan - Miss Polonia 2016. Zastąpili oni dawnych gospodarzy słynnego show - Magdę Masny i Wojciecha Pijanowskiego.(n)

Czas: 35 min

5:20

Koło fortuny

Teleturniej

Serial Obyczajowy

Barwy szczęścia

05:55 | TVP 2

Kasia czuje się nieszczęśliwa. Zwierza się ojcu, że przechodzi kryzys. Stefan obwinia o to Łukasza, który według niego zbyt mało czasu poświęca żonie. Kobieta postanawia zainicjować randkę z mężem. Aleks wraca do domu z ogłoszeniem Kuczmy o sprzedaży działki. Mimo sprzeciwu Aldony Borys mówi o tym Kujawiak. Razem z dyrektorką jedzie obejrzeć ziemię. Kobieta decyduje się na podpisanie umowy przedwstępnej. Nie wiadomo, gdzie podziały się pieniądze ze zbiórki dla Mirka. Damian ma pretensje do Darka. Sałatka podejrzewa, że za tym oszustwem stoi Szubert. Wkrótce w siedzibie fundacji Spartusie pojawiają się funkcjonariusze CBA.(n)

Czas: 35 min

5:55

Barwy szczęścia

Serial Obyczajowy

Magazyn Kulinarny

Okrasa łamie przepisy: W tatarskim kociołku

05:00 | TVP 3 Warszawa

Karol Okrasa udaje się do Kruszynian na Podlasiu - jednego z ostatnich rejonów, gdzie do dziś od ponad 300 lat, od czasów panowania króla Jana III Sobieskiego, żyją polscy Tatarzy. Odwiedza ich meczet i cmentarz muzułmański, poznaje wiarę i tradycję kulinarne. Zaprezentuje trzy przepisy inspirowane kuchnią tatarską: baraninę duszoną z kiszoną kapustą, kołduny i zapiekankę.(n)

Czas: 30 min

5:00

Okrasa łamie przepisy: W tatarskim kociołku

Magazyn Kulinarny

Teleturniej

Gra słów. Krzyżówka

05:30 | TVP 3 Warszawa

"Gra słów. Krzyżówka" to show, w którym klasyczne łamigłówki prezentowane są w nowoczesnej formie. Twórcy programu nawiązują do historii TVP, bowiem krzyżówka w telewizji pojawiła się już pierwszym polskim teleturnieju w 1958 roku. We współczesnej odsłonie tej rywalizacji szaradziarskiej nie zabraknie intrygujących zagadek i atrakcyjnych nagród. We wspólną zabawę z łatwością mogą włączyć się widzowie przed telewizorami. Uczestnicy teleturnieju "Gra słów. Krzyżówka" muszą wykazać się wiedzą, refleksem i umiejętnością szybkiego kojarzenia. Codziennie od poniedziałku do czwartku czwórka graczy walczy o tytuł finalisty dnia. Następnie zwycięzcy czterech wydań mierzą się w finale tygodnia. Gospodarzem programu "Gra słów. Krzyżówka" jest Radek Brzózka.(n)

Czas: 30 min

5:30

Gra słów. Krzyżówka

Teleturniej

Magazyn Reklamowy

Telezakupy TV Okazje

05:25 | Polsat

Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.(n)

Czas: 35 min

5:25

Telezakupy TV Okazje

Magazyn Reklamowy

Program Rozrywkowy

Kuchenne rewolucje. s08e14

05:05 | TVN

Magda Gessler przyjmuje zaproszenie właściciela polsko-ormiańskiej Tawerny w Warszawie. W lokalu rządzi i gotuje Ormianin Artak, który widzi w sobie doskonałego restauratora i świetnego kucharza. Innego zdania jest jego menadżer, a zarazem wspólnik Piotr, dla którego Tawerna to stołówka, a nie restauracja.(n)

Czas: 55 min

5:05

Kuchenne rewolucje. s08e14

Program Rozrywkowy

Magazyn Ogrodniczy

Maja w ogrodzie

05:10 | TVN 24

Maja Popielarska podpowiada, jak najlepiej organizować sobie pracę w ogrodzie w zależności od pory roku. Prowadząca prezentuje ciekawe odmiany roślin i nowe sprzęty na rynku, pomocne podczas projektowania obszarów zieleni. Ponieważ nie wszyscy mogą cieszyć się własnym ogródkiem, autorzy pokazują, jak dzięki roślinom doniczkowym, ziołom i kwiatom zagospodarować przestrzeń w mieszkaniu czy na balkonie.(n)

Czas: 20 min

5:10

Maja w ogrodzie

Magazyn Ogrodniczy

Magazyn Ogrodniczy

Akademia ogrodnika

05:30 | TVN 24

Twórcy programu w zwięzły i przystępny sposób omawiają zagadnienia związane z ogrodnictwem. Każdy odcinek jest poświęcony jednemu tematowi. Dowiemy się między innymi, jak należy dbać o krzewy, jak przygotować się do wiosennych porządków w ogrodzie oraz które środki owadobójcze są najmniej szkodliwe dla otoczenia.(n)

Czas: 30 min

5:30

Akademia ogrodnika

Magazyn Ogrodniczy
6

Magazyn

Rok w ogrodzie

06:20 | TVP 1

Program poradnikowy przeznaczony dla wszystkich miłośników uprawy roślin i ogrodnictwa.(n)

Czas: 25 min

6:20

Rok w ogrodzie

Magazyn

Magazyn

Rok w ogrodzie extra

06:45 | TVP 1

Twórcy odwiedzą najpiękniejsze ogrody widzów, aby rozwiązać ich problemy związane z pielęgnacją, glebą i szkodnikami.(n)

Czas: 15 min

6:45

Rok w ogrodzie extra

Magazyn

Serial Obyczajowy

Barwy szczęścia

06:30 | TVP 2

Darek jest przerażony zatrzymaniem Szuberta. Iga, która wyszła z aresztu, oskarża Józka o złożenie donosu do CBA. Wskutek tych wydarzeń Spartanie tracą sponsora i działalność klubu znów jest zagrożona. Janicki w końcu wyznaje Władkowi, że wiedział o przekrętach szefa Gutenluftu. Stawicki mówi Dominice, że w święta planuje samotny wyjazd na Seszele. W Feel Good zjawia się Mietek. Ku swojemu niezadowoleniu spotyka tu Kujawiak. W końcu rozżalony wyznaje jej, że został okradziony i stracił wszystkie oszczędności. Dorota oferuje mu pomoc. Waleria, która dowiedziała się, że dziewczyna Bartka jest w ciąży, chce spędzić święta w Norwegii. Stefan daje się przekonać do podróży. Kasia i Łukasz planują wypad w góry. Próbują namówić Ludwika, by do nich dołączył.(n)

Czas: 35 min

6:30

Barwy szczęścia

Serial Obyczajowy

Magazyn Reporterów

Telekurier

06:00 | TVP 3 Warszawa

Magazyn reporterów ośrodków regionalnych TVP ukazuje sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje, ludzkie dramaty i sukcesy. W każdym wydaniu widzowie zobaczą relację na żywo lub krótki reportaż z kraju. Przedstawiany problem komentuje zaproszony do studia ekspert. Program prowadzą Dariusz Nowakowski i Ewa Siwicka.(n)

Czas: 30 min

6:00

Telekurier

Magazyn Reporterów

Magazyn Historyczny

Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii: W świecie stalowych potworów

06:30 | TVP 3 Warszawa

Fascynujący cykl skierowany do młodych widzów, chcących poszerzyć swoje historyczne zainteresowania. Prowadzący Adam Sikorski w interesujący sposób prezentuje sensacyjne wydarzenia, najczęściej z dziejów współczesnych Polski. Wśród podejmowanych przez niego tematów znajdują się m.in. losy polskiego podziemia niepodległościowego oraz historia PRL. Każdy z odcinków ma charakter wyprawy poszukiwawczej.(n)

Czas: 35 min

6:30

Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii: W świecie stalowych potworów

Magazyn Historyczny

Program Informacyjny

Nowy dzień

06:00 | Polsat

Program informacyjny "Nowy dzień z Polsat News" emitowany jest w paśmie porannym. Przedstawia najświeższe wiadomości polityczne, gospodarcze, społeczne i sportowe. "Nowy dzień z Polsat News" prowadzą Joanna Górska, Beata Cholewińska, Joanna Racewicz, Michał Giersz i Mariusz Abramowicz. Przekazują oni widzom najnowsze informacje z kraju i ze świata oraz prognozę pogody, a także prowadzą przegląd prasy i rozmawiają z zaproszonymi do studia politykami. Dodatkowo gospodarze programu informacyjnego "Nowy dzień z Polsat News" przedstawiają wiadomości ze świata show-biznesu, bazując na doniesieniach z najważniejszych krajowych i zagranicznych portali internetowych. W programie nie zabraknie także rozmów z gwiazdami. Podczas trwania programu informacyjnego "Nowy dzień z Polsat News" widzowie mogą przesyłać na specjalne konto e-mailowe swoje komentarze i opinie. Najciekawsze z nich prezentowane są na antenie.(n)

Czas: 180 min

6:00

Nowy dzień

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Wstajesz i wiesz

06:00 | TVN

Poranne pasmo TVN24, w którym pokazywane są najciekawsze wiadomości z różnych dziedzin życia i każdego zakątka świata. Gospodarzem programu jest Robert Kantereit.(n)

Czas: 120 min

6:00

Wstajesz i wiesz

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Powitanie poranka

06:00 | TVN 24

Program rozpoczynający dzień, a w nim: serwisy informacyjne, prognoza pogody i przeglądy prasy emitowane są co piętnaście minut. Gospodarzami programu są Anita Werner lub Jakub Porada.(n)

Czas: 5 min

6:00

Powitanie poranka

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Serwis informacyjny, Prognoza pogody

06:05 | TVN 24

Wybór najciekawszych wiadomości o tematyce politycznej, społecznej i gospodarczej z Polski i ze świata, zebranych przez reporterów stacji.(n)

Czas: 295 min

6:05

Serwis informacyjny, Prognoza pogody

Program Informacyjny
7

Program Religijny

Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach

07:00 | TVP 1

Transmisja mszy świętej odprawianej w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia znajdującego się w Krakowie Łagiewnikach.(n)

Czas: 40 min

7:00

Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach

Program Religijny

Serial Przyrodniczy

Polskie zwierzęta w niebezpieczeństwie: Nietoperz

07:40 | TVP 1

Okazuje się, że nietoperze to ssaki najbardziej zagrożone wyginięciem na naszym kontynencie. Autorzy serii przybliżają widzom różne ich gatunki oraz dzielą się ciekawostkami na ich temat. Ukazują też metody ochrony tych tajemniczych zwierząt. Na uwagę zasługują zdjęcia z miejsc, w których gromadzą się nietoperze: podziemnych korytarzy, jaskiń i bunkrów. W Polsce największe populacje ssaków występują w: Międzyrzeckim Rejonie Umocnień (co roku przeprowadza się tu międzynarodową akcję monitoringu nietoperzy), kościół w Kiszewie, a także Batmanówka, czyli szkoła podstawowa we wsi Kopanki, która ocalała dzięki temu, że nietoperze zamieszkały na jej strychu.(n)

Czas: 20 min

7:40

Polskie zwierzęta w niebezpieczeństwie: Nietoperz

Serial Przyrodniczy

Serial Obyczajowy

M jak miłość

07:05 | TVP 2

Asia spędza sporo czasu z Michałem, ale gdy pisarz próbuje się do niej zbliżyć, znów go odpycha. Ostrowski ma tego dość. Niebawem dowiaduje się od kolegi, że Leszek zaginął podczas wyprawy w Himalaje. Chce przekazać tę wiadomość Chodakowskiej. Gdy zjawia się u niej, dziewczyna zaczyna go całować. Bojąc się, że na wieść o Krajewskim ukochana znów wybierze rywala, Michał zataja przed nią prawdę. Basia podsłuchuje rozmowę Jaśka z Damianem. Odkrywa, dlaczego chłopak zaczął się z nią spotykać. Jest zrozpaczona. Karolina próbuje namówić Pawła na wspólny wypad w góry. Zduński nie ma odwagi odmówić. Potem jednak prosi Frankę, by pomogła mu wymigać się od tego wyjazdu. Nowa znajoma przekonująco odgrywa rolę jego dziewczyny.(n)

Czas: 55 min

7:05

M jak miłość

Serial Obyczajowy

Magazyn

Spotkania w świecie ciszy

07:05 | TVP 3 Warszawa

Program, w którym głusi mówią o sobie, swojej rodzinie i pracy. Opowiadają także o pasjach i sporcie, ale także o barierach, które utrudniają im funkcjonowanie. Magazyn, w całości nadawany w języku migowym, jest dedykowany osobom głuchym oraz wszystkim, których interesuje ich codzienne życie.(n)

Czas: 20 min

7:05

Spotkania w świecie ciszy

Magazyn

Program Informacyjny

Pogoda

07:25 | TVP 3 Warszawa

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

Czas: 10 min

7:25

Pogoda

Program Informacyjny

Magazyn

Turystyczna jazda

07:35 | TVP 3 Warszawa

Magazyn podróżniczy prezentuje ciekawe miejsca zarówno w Polsce, jak i za granicą. Twórcy każdego odcinka udają się do atrakcyjnej turystycznie miejscowości, tłumacząc od razu, jak do niej dojechać. Na miejscu rozmawiają z przewodnikami i innymi ciekawymi ludźmi, poznają lokalne zwyczaje i smakują regionalnej kuchni. Program popularyzuje m.in. bieganie i jazdę na rowerze.(n)

Czas: 10 min

7:35

Turystyczna jazda

Magazyn

Magazyn

ABC szachów

07:45 | TVP 3 Warszawa

Michał Kanarkiewicz, trener oraz autor książek o grze w szachy, uczy podstaw tej wymagającej cierpliwości gry i dzieli się dotyczącymi jej ciekawostkami. Chce udowodnić widzom, że gra w szachy może spodobać się każdemu. Przekonuje, że jej podstaw warto uczyć także małych widzów.(n)

Czas: 15 min

7:45

ABC szachów

Magazyn
8

Magazyn Dla Niepełnosprawnych

Pełnosprawni

08:00 | TVP 1

Program o niepełnosprawnych, o ich walce z własnymi słabościami, o tym jak sobie radzą w trudnych dla nich sytuacjach. Dowiemy się także, jaka jest sytuacja niepełnosprawnych sportowców w innych krajach Europy. Autorzy programu prezentują ich kariery, analizują funkcjonalność sprzętu, jakim się posługują.(n)

Czas: 25 min

8:00

Pełnosprawni

Magazyn Dla Niepełnosprawnych

Cykl Reportaży

wojsko-polskie.pl

08:25 | TVP 1

Program poświęcony polskiej armii. Znajdą się w nim zarówno informacje o jej roli w strukturach NATO, jak i o formacjach Obrony Terytorialnej czy o historii polskiego wojska. Do tego w kolejnych wydaniach pojawiają się relacje z manewrów, ciekawostki i aktualne wydarzenia. Autorzy programu pokażą także, jak zmieniają się polskie siły zbrojne i jakim sprzętem obecnie one dysponują. Przede wszystkim zależy im jednak na ukazaniu zaangażowania żołnierzy w odbywaną służbę.(n)

Czas: 30 min

8:25

wojsko-polskie.pl

Cykl Reportaży

Magazyn Dla Młodzieży

Studio Raban

08:55 | TVP 1

W programie odpowiedzi na pytania, które nie dają spokoju, a z którymi warto się zmierzyć. Widzowie poznają historie młodzieży z Polski i zagranicy. Bohaterowie swoim życiem i działaniem inspirują innych. Z niektórymi twórcy spotkają się w ich świecie, a z innymi w klimatycznych kawiarniach. Wyjątkowość stanowią wywiady przygotowane w nietuzinkowych miejscach, np. na dachu jednego z warszawskich wieżowców. Wartością programu jest też jego interaktywność na kilku płaszczyznach. Widzowie mogą śledzić działania twórców w mediach społecznościowych i w trakcie emisji magazynu dostaną do wykonania specjalne zadania.(n)

Czas: 25 min

8:55

Studio Raban

Magazyn Dla Młodzieży

Magazyn

Pytanie na śniadanie

08:00 | TVP 2

"Pytanie na śniadanie" to poranny program skierowany do wszystkich tych, którzy chcą być na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami. To również porcja pozytywnej energii na cały dzień. Telewizja śniadaniowa gości na antenie TVP2 sześć razy w tygodniu - w dni powszednie startuje o godzinie 8:00, a w soboty o 7:30. W każdym wydaniu znajdują się najciekawsze i najbardziej aktualne informacje z różnych dziedzin: od sportu i kultury, przez nowinki ze świata show-biznesu, aż po doniesienia naukowe. Widzowie "Pytania na śniadanie" zapoznają się ze szczegółami najważniejszych festiwali, premier i konkursów obejmujących branżę muzyczną, filmową, wydawniczą i telewizyjną, odkryją kulisy akcji charytatywnych i nowatorskich projektów. Mają możliwość obejrzenia wywiadów z uczestnikami i laureatami omawianych zdarzeń. Zaproszenia do studia "Pytania na śniadanie" otrzymują m.in. celebryci, badacze, artyści, sportowcy o uznanej pozycji, a także utalentowani debiutanci - wszyscy, którzy mają na swoim koncie ważne dokonania, którymi mogą się podzielić. "Pytanie na śniadanie" promuje pozytywne wartości, rozbudza ciekawość świata, bawiąc uczy, a przez informacje z dziedziny sportu i garść porad z dziedziny żywienia i diety, zachęca do aktywnego i zdrowego stylu życia. Szeroki dobór tematów sprawia, że program zainteresuje odbiorców w różnym wieku.(n)

Czas: 210 min

8:00

Pytanie na śniadanie

Magazyn

Reportaż

Tykociński kosmos

08:00 | TVP 3 Warszawa

Rzut oka na pracę Marii Markiewicz z Centrum Badań nad Historią i Kulturą Małych Miast w Tykocinie, która zajmuje się badaniem, nieformalnym nauczaniem, identyfikacją, zabezpieczaniem i rewitalizacją różnych aspektów lokalnego dziedzictwa.(n)

Czas: 30 min

8:00

Tykociński kosmos

Reportaż

Reportaż

Wiedźma

08:30 | TVP 3 Warszawa

Agnieszka Zach to przewodniczka, zielarka oraz artystka zakochana w Biebrzy i w Podlasiu. Miejscowi nazywają ją Biebrzańską Wiedźmą.(n)

Czas: 30 min

8:30

Wiedźma

Reportaż

Magazyn

Dzień Dobry TVN

08:00 | TVN

Program jest emitowany prawie od piętnastu lat. Przez cały ten czas związani z nim dziennikarze tropią trendy i pochylają się nad ważnymi, głośnymi oraz ciekawymi tematami. Zawsze są obecni tam, gdzie dochodziło do istotnych, interesujących albo inspirujących wydarzeń. Śledzą wydarzenia kulturalne, szykują relację z czerwonych dywanów, światowych czy polskich premier, wreszcie - zaglądają do świata show-biznesu. W każdym wydaniu znajdą się reportaże, dyskusje, ogromna dawka rzetelnej wiedzy na temat spraw codziennych, które są związane z życiem widzów, a także rozrywka. Pieczę nad wszystkim sprawują prowadzący: Małgorzata Ohme, Filip Chajzer, Dorota Wellman, Marcin Prokop, Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik, Kinga Rusin, Piotr Kraśko, Paulina Krupińska, Damian Michałowski.(n)

Czas: 210 min

8:00

Dzień Dobry TVN

Magazyn
9

Magazyn Religijny

Rodzinny ekspres: Dialog małżeński

09:20 | TVP 1

Program o charakterze poradnikowym, w którym rozmowy z gośćmi przeplatane są ciekawymi felietonami. Podejmowane tematy mają pomóc widzom zrozumieć istotę życia rodzinnego w duchu chrześcijaństwa. Dotyczyć będą spraw związanych z prozą życia codziennego, jak zorganizowanie dnia w ciągu roku szkolnego, tak aby znaleźć czas na pielęgnowanie więzi, ale także m.in. spraw wychowawczych, jak np. unikanie błędów prowadzących do przedmiotowego traktowania dzieci. Stałym punktem programu jest żywa scenografia. Tworzą ją dzieci, które bawią się, rysują, grają, podczas gdy dorośli rozmawiają na dotyczące ich bezpośrednio tematy.(n)

Czas: 55 min

9:20

Rodzinny ekspres: Dialog małżeński

Magazyn Religijny

Film Dokumentalny

Król dinozaurów

09:00 | TVP 3 Warszawa

Drapieżne dinozaury są z reguły postrzegane jako najgroźniejsze "maszyny do zabijania", jakie kiedykolwiek chodziły po Ziemi. Jednym z nich był ważący ponad 7 ton tyranozaur. Najnowsze badania pokazują, że ich życie w rzeczywistości było pełne niebezpieczeństw, na pozór mało groźnych. Choroby, infekcje, złamania czy rany zadane w walce miały olbrzymi wpływ na zdrowie tych olbrzymów. Twórcy dokumentu pokazują, które dinozaury były mistrzami przetrwania, a które były skazane na porażkę z powodu niedostatków budowy czy złego przystosowania. Prace paleontologów pozwalają dowiedzieć się, co doprowadziło do zagłady najbrutalniejszych bestii na ziemi.(n)

Czas: 45 min

9:00

Król dinozaurów

Film Dokumentalny

Reportaż

Oderwany

09:45 | TVP 3 Warszawa

Mariusz Stachowiak podróżuje po całym świecie i robi zdjęcia smartfonem. Udowadnia, że aby zrobić idealną fotografię, nie trzeba profesjonalnego sprzętu za kilka tysięcy złotych. Polaka docenił magazyn National Geographic, który obsadził go w roli jurora Wielkiego Konkursu Fotograficznego.(n)

Czas: 16 min

9:45

Oderwany

Reportaż

Film Animowany

Scooby-Doo! WrestleMania: Tajemnica ringu

09:00 | Polsat

Shaggy i Scooby wygrywają bilety na WrestleManię. Wraz z resztą przyjaciół udają się do światowej stolicy WWE, by wziąć udział w wydarzeniu. Na miejscu okazuje się, że grasujący duch niedźwiedzia robi wszystko, by zniszczyć imprezę. Fred, Daphne, Velma, Shaggy i Scooby muszą poprosić o pomoc gwiazdy wrestlingu, by móc schwytać złoczyńcę. Nie będzie to jednak takie proste. Uwielbiani przez dzieci bohaterowie przeżywają kolejną przygodę. Obraz wyreżyserował Brandon Vietti, a scenariusz napisał Michael Ryan. W polskiej wersji językowej głosu postaciom użyczyli: Jacek Bończyk, Ryszard Olesiński i Agata Gawrońska-Bauman.(n)

Czas: 100 min

9:00

Scooby-Doo! WrestleMania: Tajemnica ringu

Film Animowany
10

Western

Terytorium Apaczów

10:15 | TVP 1

"Terytorium Apaczów" to adaptacja powieści Louisa L'Amoura. Ten XX-wieczny amerykański twórca pisał głównie popularne westerny, ale w jego dorobku są też książki historyczne, fantastyczno-naukowe, literatura faktu oraz zbiory poezji i opowiadań. "Terytorium Apaczów" przeniósł na ekran reżyser Ray Nazarro, nominowany do Oscara za scenariusz do filmu "Bullfighter and the Lady". W roli głównej występuje Rory Calhoun, który w roku 1960 odsłonił swoją gwiazdę w Hollywoodzkiej Alei Sławy. Obieżyświat Logan Cates podróżuje przez terytorium Apaczów. Dołącza do niego grupka cywilów i niewielki oddział żołnierzy. Wszyscy zostają otoczeni przez Indian. Uwięzionym kończą się zapasy, wkrótce podróżni zaczynają ginąć jeden po drugim. Cates upatruje nadziei na ocalenie w nadchodzącej burzy. Wciela w życie plan ucieczki.(n)

Czas: 80 min

10:15

Terytorium Apaczów

Western

Program Informacyjny

Pogoda

10:01 | TVP 3 Warszawa

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 2 min

10:01

Pogoda

Program Informacyjny

Cykl Felietonów

Moja Niepodległa

10:03 | TVP 3 Warszawa

Czas: 7 min

10:03

Moja Niepodległa

Cykl Felietonów

Program Publicystyczny

Region Polityka

10:10 | TVP 3 Warszawa

Czas: 50 min

10:10

Region Polityka

Program Publicystyczny

Magazyn Kulinarny

Ewa gotuje

10:40 | Polsat

Tym razem Ewa przygotuje zupę koperkową z brukselką. W ramach dania głównego poda gulasz z indyka, które zawiera dużo białka, nie jest jednak tłuste, dzięki czemu można z niego przygotowywać potrawy dietetyczne. Na deser prowadząca przygotuje ciasto drożdżowe z mąki orkiszowej z rabarbarem.(n)

Czas: 35 min

10:40

Ewa gotuje

Magazyn Kulinarny
11

Serial Obyczajowy

Dziewczyny ze Lwowa: Międzynarodowy biznes. s01e11

11:35 | TVP 1

Swieta jedzie do chorej córki na Ukrainę. Towarzyszy jej Piotr, który stara się pomóc w rozwiązaniu problemów z pokonaniem granicy i załatwieniem przyjęcia dziecka do szpitala. Polina wykazuje się przedsiębiorczością i rozkręca kolejny biznes. Jej rodzice we Lwowie nie są zachwyceni jej nową inicjatywą. Nowakowa niespodziewanie traci przytomność i trafia do szpitala. Olya próbuje zdobyć jej zaufanie. Profesor wyrzuca Uljanę z lekcji. Stwierdza, że jeśli muzyka nie jest dla niej najważniejsza to nie ma czego u niego szukać. Po czasie uświadamia sobie swój błąd.(n)

Czas: 55 min

11:35

Dziewczyny ze Lwowa: Międzynarodowy biznes. s01e11

Serial Obyczajowy

Magazyn Przyrodniczy

Ostoja

11:30 | TVP 2

Program przyrodniczy, który prezentuje ogromny wpływ natury na naszą kulturę. "Ostoja" prezentuje polską tradycję i zwyczaje związane z dawną obyczajowością ziemiańską oraz szeroko pojętym tematem łowieckim.(n)

Czas: 35 min

11:30

Ostoja

Magazyn Przyrodniczy

Reportaż

WAWA Bohaterom

11:00 | TVP 3 Warszawa

Cykl reportaży oraz felietonów skupiający się na osobach, które brały udział w powstaniu warszawskim. Autorki odwiedzają powstańców w ich domach, pokazując codzienne życie i problemy z którymi się zmagają. Akcja WAWA Bohaterom objęta jest patronatem marszałka Stanisława Karczewskiego.(n)

Czas: 46 min

11:00

WAWA Bohaterom

Reportaż

Magazyn

Powiedzieli tylko nam: Twórcy polecają

11:46 | TVP 3 Warszawa

Czas: 11 min

11:46

Powiedzieli tylko nam: Twórcy polecają

Magazyn

Program Informacyjny

Pogoda

11:57 | TVP 3 Warszawa

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 8 min

11:57

Pogoda

Program Informacyjny

Program Muzyczny

Disco Polo 25 lat później

11:15 | Polsat

Wywiady z gwiazdami polskiej muzyki tanecznej lat 90. Pojawią się również młodzi twórcy, których piosenki mają dzisiaj miliony wyświetleń w serwisie Youtube, a także relacje z koncertów i najnowsze teledyski. Debiutujący w roli prowadzącego Marcin Miller zaprosi do studia twórcę największych hitów disco polo, "Wszyscy Polacy" czy "Majteczki w kropeczki". Z liderem zespołu Bayer Full Sławomirem Świerzyńskim porozmawia o tym, jak czuje się na scenie po 35 latach pracy. Reporterzy wyruszą też z kamerą na klubowy koncert formacji Power Play. Gośćmi Edyty Folwarskiej i Marcina Kotyńskiego będą artyści młodego pokolenia, zespół Playboys.(n)

Czas: 70 min

11:15

Disco Polo 25 lat później

Program Muzyczny

Program Rozrywkowy

Wielkie gotowanie 2

11:30 | TVN

Kolejna odsłona wspólnego gotowania. Tym razem gospodarze i zaproszeni widzowie szykują głównie dania z grilla. Kulinarna zabawa rozpoczyna się w Krakowie. Michel Moran - wspierany przez ekspertkę od zagadnień dotyczących zdrowia, Ewę Drzyzgę - ujawnia tajemnice swoich potraw. Drugi duet tworzą Mateusz Gessler oraz Dorota Wellman. Ponadto do własnych kuchni zapraszają Magda Gessler, a także Anna Starmach.(n)

Czas: 125 min

11:30

Wielkie gotowanie 2

Program Rozrywkowy

Program Informacyjny

Serwis informacyjny, Prognoza pogody

11:00 | TVN 24

Wybór najciekawszych wiadomości o tematyce politycznej, społecznej i gospodarczej z Polski i ze świata, zebranych przez reporterów stacji.(n)

Czas: 70 min

11:00

Serwis informacyjny, Prognoza pogody

Program Informacyjny
12

Serial Dokumentalny

Prawdziwy bohater

12:30 | TVP 1

Opowieść o wolontariuszach oraz ratownikach, którzy zaangażowali się w walkę z epidemią koronawirusa. Bohaterami każdego odcinka będzie kilkoro ludzi, którzy opowiedzą o tym, co robią oraz dlaczego. Widzowie poznają ich od strony prywatnej.(n)

Czas: 25 min

12:30

Prawdziwy bohater

Serial Dokumentalny

Serial Dokumentalny

Prawdziwy bohater

12:55 | TVP 1

Opowieść o wolontariuszach oraz ratownikach, którzy zaangażowali się w walkę z epidemią koronawirusa. Bohaterami każdego odcinka będzie kilkoro ludzi, którzy opowiedzą o tym, co robią oraz dlaczego. Widzowie poznają ich od strony prywatnej.(n)

Czas: 40 min

12:55

Prawdziwy bohater

Serial Dokumentalny

Film Przygodowy

Świat według T.S. Spiveta

12:05 | TVP 2

Film cenionego francuskiego twórcy Jean-Pierre'a Jeuneta "Świat według T.S. Spiveta" to piękna, wizjonerska opowieść o genialnym dziesięciolatku, który samotnie wyrusza w długą podróż. Autor zdjęć do tej produkcji, Thomas Hardmeier, został za swą pracę uhonorowany Cezarem. T.S. Spivet (Kyle Catlett) mieszka wraz matką (Helena Bonham Carter), naukowcem zafascynowanym morfologią chrząszczy, ojcem - kowbojem (Callum Keith Rennie) i 14-letnią siostrą Gracie (Niamh Wilson), która marzy o tym, żeby zostać miss Ameryki, na ranczu w Montanie. Pasją chłopca są z kolei kartografia i wynalazki. Pewnego dnia główny bohater filmu "Świat według T.S. Spiveta" otrzymuje telefon ze Smithsonian Institute. Okazuje się, że został laureatem prestiżowej nagrody Baird, przyznanej mu za wynalezienie perpetuum mobile. Z tej okazji zorganizowana zostanie uroczystość na jego cześć, a on sam ma na niej wygłosić mowę. Chłopiec, w tajemnicy przed rodzicami, wsiada do pociągu towarowego, chcąc na czas dotrzeć do Waszyngtonu.(n)

Czas: 115 min

12:05

Świat według T.S. Spiveta

Film Przygodowy

Program Edukacyjny

Moda na rodzinę

12:05 | TVP 3 Warszawa

Poradnik dla rodziców koncentrujący się na promocji stylu życia, w którym troska o rodzinę jest ważną i atrakcyjną częścią. Zadaniem programu jest doskonalenie u widzów umiejętności rodzicielskich i poczucia własnej kompetencji. Rodzic oglądający program wzmacnia zadowolenie ze swej roli i świadomość swoich mocnych stron. Docenia wagę rodziny w życiu.(n)

Czas: 30 min

12:05

Moda na rodzinę

Program Edukacyjny

Serial Dokumentalny

Wadowickie spotkania ze Świętym Janem Pawłem II: Natalia Kukulska

12:35 | TVP 3 Warszawa

Wspomnienie papieża jest wciąż żywe w sercach wielu Polaków, a ci, którzy zetknęli się z nim osobiście, z pewnością nie zapomną tej chwili do końca życia. Z okazji 100. rocznicy urodzin Ojca Świętego powstał cykl rozmów z artystami, którzy doświadczyli spotkania z nim twarzą w twarz.(n)

Czas: 15 min

12:35

Wadowickie spotkania ze Świętym Janem Pawłem II: Natalia Kukulska

Serial Dokumentalny

Cykl Reportaży

Powrót do przeszłości: Wczasy bez kolejki

12:50 | TVP 3 Warszawa

Kolejki to symbol czasów PRL-u. Stali w nich wszyscy, bo żeby coś zdobyć, musiała zaangażować się cała rodzina. A i to nie zawsze gwarantowało sukces. Naturalną koleją rzeczy było więc twórcze podejście do tematu. Okazało się, że kolejka niejedno ma imię...(n)

Czas: 10 min

12:50

Powrót do przeszłości: Wczasy bez kolejki

Cykl Reportaży

Film Familijny

Doktor Dolittle i pies prezydenta

12:25 | Polsat

"Dr Dolittle i pies prezydenta" to lekka i wesoła produkcja, będąca znakomitą propozycją filmową dla całej rodziny. Obraz jest czwartą odsłoną zainspirowanego prozą Hugh Loftinga cyklu, który został zapoczątkowany hitem z 1998 roku z Eddiem Murphym w roli głównej. Tym razem akcja filmu oscyluje wokół losów córki słynnego weterynarza. Główna bohaterka produkcji "Dr Dolittle i pies prezydenta", Maya Dolittle (Kyla Pratt), odziedziczyła po ojcu niezwykły dar, który pozwala jej na porozumiewanie się ze zwierzętami. Dziewczyna skończyła właśnie szkołę średnią i pragnie studiować weterynarię. Niestety, jej wyniki w nauce zawsze pozostawiały wiele do życzenia, dlatego teraz obawia się, że nie dostanie się na wymarzoną uczelnię. Pewnego dnia Maya otrzymuje niezwykły telefon. Dzwoni do niej prezydent Stanów Zjednoczonych Sterling (Peter Coyote). Okazuje się, że polityk słyszał o niezwykłych zdolnościach dziewczyny i w związku z tym ma dla niej ciekawe zadanie. Chodzi o nieposłusznego psa przywódcy państwa. Maya ma sprawić, by przestał przysparzać problemów. Dziewczyna przystaje na propozycję i wkrótce jedzie do Białego Domu. Liczy na to, że jeśli dobrze wykona swoją pracę, łatwiej jej będzie dostać się na wymarzone studia.(n)

Czas: 100 min

12:25

Doktor Dolittle i pies prezydenta

Film Familijny

Magazyn Kulturalny

Drugie śniadanie mistrzów

12:10 | TVN 24

Program, w którym znane osobistości komentują bieżące wydarzenia polityczne i rozmawiają na luźniejsze tematy związane z mijającym tygodniem.(n)

Czas: 50 min

12:10

Drugie śniadanie mistrzów

Magazyn Kulturalny
13

Magazyn Kulinarny

Okrasa łamie przepisy: Czas na szparagi

13:35 | TVP 1

Przełom maja i czerwca to szczyt sezonu na szparagi. Karol pokaże, jak się je uprawia i zbiera oraz opowie, w jaki sposób te smaczne warzywa trafiły na polski stół. Następnie kucharz przygotuje dania, w których będą one głównym składnikiem: łopatkę wieprzową duszoną w szparagach, białe szparagi po polsku i szparagową sałatkę z wędzoną makrelą, kaparami i ogórkiem.(n)

Czas: 30 min

13:35

Okrasa łamie przepisy: Czas na szparagi

Magazyn Kulinarny

Reportaż

Poza słowami

13:00 | TVP 3 Warszawa

Na obrzeżach Warszawy, w miejscu nazywanym Kozia Górka, nieopodal stawu i plaży, w otoczeniu linii kolejowych Warszawa - Otwock i Warszawa - Rembertów, mają swoją siedzibę kuglarze i artyści. Tak jak objazdowe trupy i jarmarczne teatry kiedyś tak teraz członkowie Teatru Akt wychodzą ze sztuką na ulicę. Tu nie ma dyrektora artystycznego, reżyserem jest ten, kto ma pomysł. Uliczni artyści szukają widowni wśród przechodniów. Łączą elementy teatru, pantomimy, tańca, akrobatyki, teatru ulicznego i happeningu.(n)

Czas: 15 min

13:00

Poza słowami

Reportaż

Magazyn

Zakochaj się w Polsce: Kutno

13:15 | TVP 3 Warszawa

Tomasz Bednarek udaje się w różne zakątki Polski, by pokazać niezwykłe zabytki, naturę, miejsca i nietuzinkowych ludzi. Odwiedza miejsca, o których niewiele osób słyszało. W każdym z nich prowadzący zdobywa też nowe umiejętności - uczy się konserwować zabytki, wiosłować czy walczyć na miecze. Jego opowieści uzupełniają liczne anegdoty, legendy i ciekawostki. Widzowie zobaczą najbardziej spektakularne zdjęcia lotnicze i timelapsy, które stanowią istotny element każdego odcinka.(n)

Czas: 35 min

13:15

Zakochaj się w Polsce: Kutno

Magazyn

Program Publicystyczny

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

13:50 | TVP 3 Warszawa

W programie prezentowane są historie osób zaginionych. Są to zazwyczaj najbardziej charakterystyczne i najciekawsze z dziennikarskiego punktu widzenia sprawy. Przedstawiane są w formie reportaży, rozmów z najbliższymi zaginionej osoby w studiu lub też zdjęć czy komunikatów. W ciągu prawie piętnastu lat emisji "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie" dzięki pomocy telewidzów udało się odnaleźć ponad 1500 poszukiwanych ludzi. Program prowadzi Grzegorz Miśtal.(n)

Czas: 25 min

13:50

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

Program Publicystyczny

Serial Obyczajowy

Na Wspólnej. s18e3077

13:35 | TVN

Sławek towarzyszy Tatianie na rozprawie. Kobieta, zirytowana kłamstwami szefa tartaku, traci nad sobą panowanie i wyzywa go od morderców. W rezultacie zostaje wyproszona z sali. Dziedzic próbuje ją pocieszyć. Renata jest przerażona wynikami badań - ma guzka w piersi. Telefonuje do Sławka, ale ten nie może z nią rozmawiać. Paweł traci cierpliwość do ojca złodzieja. Tymczasem Beata jest zachwycona Gustawem. Intuicja Pawła go jednak nie zawodzi, ponieważ Gustaw wykorzystuje okazję i okrada klientkę lokalu Ziębów. Do Bruna w środku nocy przychodzi Miłka, jest pod wpływem narkotyków. Jarek nie zamierza jej wpuścić, jednak Krawczyk decyduje się pomóc. Idzie z Miłką do fundacji Jonasza, a ten ostrzega Bruna, że ta znajomość źle się dla niego skończy.(n)

Czas: 25 min

13:35

Na Wspólnej. s18e3077

Serial Obyczajowy

Program Informacyjny

Serwis informacyjny, Prognoza pogody

13:00 | TVN 24

Wybór najciekawszych wiadomości o tematyce politycznej, społecznej i gospodarczej z Polski i ze świata, zebranych przez reporterów stacji.(n)

Czas: 150 min

13:00

Serwis informacyjny, Prognoza pogody

Program Informacyjny
14

Cykl Felietonów

Z pamięci: Barbara Zbrożyna

14:05 | TVP 1

Cykl felietonów, w których Andrzej Dobosz wspomina ludzi, którzy zasłużyli się dla nauki, sztuki, sportu i ojczyzny.(n)

Czas: 5 min

14:05

Z pamięci: Barbara Zbrożyna

Cykl Felietonów

Magazyn Popularnonaukowy

Jak to działa?: Krew

14:10 | TVP 1

Dzisiejszy odcinek będzie dotyczył krwi. Młodzi widzowie zobaczą, jak się ją pobiera, przechowuje i bada. Radek Brzózka sprawdzi także, które pasożyty upodobały sobie życie w naszej krwi i powie, gdzie można się nimi zarazić.(n)

Czas: 35 min

14:10

Jak to działa?: Krew

Magazyn Popularnonaukowy

Serial Obyczajowy

Stulecie Winnych . s02e25

14:45 | TVP 1

Ryszard wie, że serce Mani należy do Pawła i postanawia się wycofać. Przed wyjazdem na ziemie zachodnie prosi Stanisława, by zaopiekował się kobietą i jej córkami. Ania składa kolejną wizytę Kazimierzowi. Zarzuca mężowi, że nie wywiązał się z umowy i obietnicy uratowania Bartosiewicza. Tymczasem Michał próbuje reagować na przypadki łamania prawa na budowie. Wstrzymuje pracę na podległym sobie odcinku z powodu braku zabezpieczeń dla robotników. Kłóci się o to z kierownikiem. Łucja dalej uwodzi Walczaka w nadziei, że ten załatwi jej upragnioną wolność. Do Warszawy przyjeżdża Wanda Wasilewska. Wygłasza płomienne przemówienie. Obecny na uroczystości Jasiek Winny przypomina się swojej mentorce. Bronia perswaduje Stanisławowi, by się ustatkował i znalazł sobie żonę. Każe również wezwać księdza Ignacego.(n)

Czas: 65 min

14:45

Stulecie Winnych . s02e25

Serial Obyczajowy

Teleturniej

Familiada

14:00 | TVP 2

"Familiada" to znany i chętnie oglądany polski teleturniej, który na antenie telewizyjnej Dwójki gości od września 1994 roku. Niezmiennie gospodarzem programu pozostaje aktor Karol Strasburger. Show emitowany jest o stałej porze w soboty, niedziele i święta. W "Familiadzie" biorą udział dwie pięcioosobowe drużyny. Najczęściej każdy z zespołów tworzą członkowie jednej rodziny. Zawodnicy odpowiadają na pytania, które zadano wcześniej grupie próbnej składającej się ze stu osób. Najwyżej punktowane są odpowiedzi zgodne z tymi, których udzielili ankietowani. Do finału wchodzi ta drużyna, która jako pierwsza zgromadzi na swoim koncie co najmniej 300 punktów. W finale programu "Familiada" biorą udział dwie osoby ze zwycięskiej drużyny. Zostają one wcześniej wyznaczone przez głowę rodziny. Podczas gdy pierwsza z osób odpowiada na pytania, druga słucha muzyki, by nie mogła śledzić przebiegu gry. Aby drużyna wygrała, zawodnicy muszą zgromadzić za swoje odpowiedzi 200 punktów. Do zdobycia w każdym programie jest około 15 tysięcy zł.(n)

Czas: 35 min

14:00

Familiada

Teleturniej

Teleturniej

Koło fortuny

14:35 | TVP 2

W grze bierze udział trzech zawodników. Każdy kolejno kręci kołem i odgaduje hasła, odsłaniając litery. Za poprawnie wytypowaną spółgłoskę otrzymują kwotę wyznaczaną przez koło. Za zgromadzone pieniądze uczestnicy mogą kupić samogłoskę. Zawodnik, który jako pierwszy ułoży hasło w rundzie, zatrzymuje wygraną. Osoba z najwyższą kwotą na koncie wchodzi do finału, w którym może wygrać samochód osobowy lub wysoką nagrodę pieniężną. Teleturniej poprowadzi Norbi, a towarzyszyć mu będzie Izabella Krzan - Miss Polonia 2016.(n)

Czas: 40 min

14:35

Koło fortuny

Teleturniej

Reality Show

Ośmiu wspaniałych

14:15 | TVP 3 Warszawa

Bohaterowie zaczęli powoli zmieniać się wewnętrznie. Teraz czeka ich zewnętrzna metamorfoza. Panowie zastanowią się, czy dbanie o swoje ciało i wygląd jest prawdziwemu mężczyźnie potrzebne. Ponadto czeka ich sesja fotograficzna, podczas której zmierzą się ze wstydem, pozując do aktów męskich. Nie to jednak będzie dla uczestników największym wyzwaniem. Udział w pokazie mody męskiej to dla modeli amatorów dużo bardziej stresujące zajęcie.(n)

Czas: 45 min

14:15

Ośmiu wspaniałych

Reality Show

Komedia

Finn sam w domu: Świąteczny skok

14:05 | Polsat

Lekka i zabawna produkcja "Finn sam w domu: Świąteczny skok" to piąta już odsłona popularnej serii "Home Alone", zapoczątkowanej w 1990 roku hitem, w którym rolę główną zagrał Macaulay Culkin. Fabuła filmu, podobnie jak kultowej części pierwszej cyklu, opiera się na pojedynku sprytnego chłopca i fajtłapowatych włamywaczy. Finn Baxter (Christian Martyn) to rezolutny ośmiolatek, który nie jest zadowolony z faktu, że jego rodzina przeprowadza się ze słonecznej Kalifornii do Maine. Chłopiec uważa też, że dom, w którym wkrótce ma zamieszkać razem z bliskimi, jest nawiedzony. Wpada więc na pomysł, aby schwytać przebywające w nim duchy. W tym celu zastawia w budynku wymyślne pułapki. Okazuje się, że bohater komedii "Finn sam w domu: Świąteczny skok" nie będzie musiał długo oczekiwać dnia, w którym jego pułapki okażą się przydatne. Pewnego razu, kiedy rodziców nie ma w domu, a Finn zostaje pod opieką starszej siostry Alexis (Jodelle Ferland), do budynku postanawia się włamać trójka przestępców, Jessica (Debi Mazar), Sinclair (Malcolm McDowell) i Hughes (Eddie Steeples). Złodzieje są nieświadomi faktu, że dom jest już zamieszkany, i planują ukraść z niego dawno zaginiony obraz Edvarda Muncha wart 85 milionów dolarów. W środku czeka na nich seria przykrych niespodzianek.(n)

Czas: 105 min

14:05

Finn sam w domu: Świąteczny skok

Komedia

Serial Obyczajowy

Na Wspólnej. s18e3078

14:00 | TVN

Sara składa wizytę Bogdanowi, by przeprosić go za pocałunek. Berg nie widzi problemu. Po wcześniejszym powrocie z lotniska Joanna i Franek zastają półnagą Sarę. Paweł odwiedza Gustawa w szpitalu. Znajduje w jego szafce skradziony portfel i konfrontuje się z ojcem. Klient Beaty zaczyna się interesować jej biżuterią. Sprowadza na głowę kobiety policję. Po spędzonej razem namiętnej nocy Tania oświadcza Sławkowi, że nie chce być tylko kochanką. Adam wyraża nadzieję, że Daria z nim zostanie. Dobry nastrój utrzymuje się do czasu, kiedy dziewczyna znajduje karton z pamiątkami Adama. Postanawia je otworzyć, jednak mężczyzna reaguje na ten pomysł agresją.(n)

Czas: 25 min

14:00

Na Wspólnej. s18e3078

Serial Obyczajowy

Serial Obyczajowy

Na Wspólnej. s18e3079

14:25 | TVN

Robert udaje się na wizytę do psychologa. Lekarz zaleca mu poddanie się terapii w ośrodku zamkniętym. Zdenerwowany mężczyzna opuszcza gabinet, trzaskając drzwiami. Weronikę odwiedza klientka Sabina, która pokazuje jej ślady pobicia przez męża. Roztocka radzi bizneswoman wykonanie obdukcji. Ostrowski wraca do pracy. Okazuje się, że w jego szpitalu zmieni się dyrektor. Odchodząca ze stanowiska Kolenda namawia Arka na udział w konkursie na nowego ordynatora. Ewa, na prośbę Doroty, wstrzykuje pacjentowi samodzielnie preparat. Niebawem ten traci przytomność. Basia postanawia postawić się swojej szefowej. Tymczasem Smolny wręcza Baliszewskiemu swoje wypowiedzenie.(n)

Czas: 25 min

14:25

Na Wspólnej. s18e3079

Serial Obyczajowy

Serial Obyczajowy

Na Wspólnej. s18e3080

14:50 | TVN

Sławek chce odejść od Renaty. Dowiaduje się jednak, że kobieta ma nowotwór. Sabina wykonała obdukcję. Czuje się silniejsza i odważniejsza, dzięki Agnieszce oraz Weronice. Tymczasem w kancelarii Roztockiej zjawia się mąż Sabiny, prosząc, by ta nie wierzyła kłamstwom żony. Twierdzi, że małżonce zależy wyłącznie na pieniądzach. Weronika stawia Robertowi ultimatum. Adrian otwarcie stosuje mobbing wobec Smolnego. Krzysztof chce ratować swój zespół przed zwolnieniami. Okazuje się jednak, że Tymon spiskuje z Baliszewskim.(n)

Czas: 35 min

14:50

Na Wspólnej. s18e3080

Serial Obyczajowy
15

Program Rozrywkowy

To był rok!. s02e19

15:50 | TVP 1

Marzena Rogalska wprowadzi widzów do roku 1981. Popularnością cieszył się wówczas zespół Maanam, w radiu brzmiały przeboje "Chcemy być sobą" Perfectu czy "Iść w stronę słońca" Dwa Plus Jeden, a Izabela Trojanowska wywołała burzę podczas festiwalu w Opolu, śpiewając "Podaj cegłę". W rozgrywce wezmą udział Małgorzata Ostrowska wraz z Maciejem Kurzajewskim oraz Jolanta Fraszyńska, która dołączy do drużyny Katarzyny Zielińskiej. Czeka ich m.in. konkurs na najlepszy kogel-mogel. Muzyczna gwiazda, Sound'n'Grace, wykona taneczny utwór grupy Kool and the Gang "Celebration". Pojawią się też fragmenty filmów "Miś" czy "Poszukiwacze zaginionej Arki".(n)

Czas: 70 min

15:50

To był rok!. s02e19

Program Rozrywkowy

Widowisko

Szansa na sukces. Opole 2020 . s02e10

15:15 | TVP 2

Uczestnicy zaśpiewają największe przeboje z repertuaru Formacji Nieżywych Schabuff. Ich występy ocenią Olek Klepacz i Edyta Rusak.(n)

Czas: 65 min

15:15

Szansa na sukces. Opole 2020 . s02e10

Widowisko

Program Religijny

Koronka do Miłosierdzia Bożego

15:00 | TVP 3 Warszawa

Wspólna modlitwa różańcowa widzów TV Republika.(n)

Czas: 25 min

15:00

Koronka do Miłosierdzia Bożego

Program Religijny

Koncert Z Okazji Dnia Matki

Nie ma jak u mamy

15:25 | TVP 3 Warszawa

Kameralny koncert bez udziału publiczności odbędzie się w dworku w Kłóbce, który należał do rodziny Marii Wodzińskiej, jedynej oficjalnej narzeczonej Fryderyka Chopina. W przepięknych historycznych wnętrzach artyści zaśpiewają ulubione piosenki swoich mam. W tym niezwykle osobistym i emocjonalnym wydarzeniu wezmą udział: bracia Golcowie, Natalia Nykiel, Roma Gąsiorowska, Krzysztof Iwaneczko, Igor Herbut, Katarzyna Bujakiewicz oraz Janusz Radek. Wykonawcom będzie towarzyszył Kukla Band pod kierownictwem Zygmunta Kukli, autora wszystkich aranżacji. Koncert poprowadzi Artur Orzech.(n)

Czas: 50 min

15:25

Nie ma jak u mamy

Koncert Z Okazji Dnia Matki

Program Rozrywkowy

Giganci polskiej sceny kabaretowej w Sopocie

15:50 | Polsat

Czas: 120 min

15:50

Giganci polskiej sceny kabaretowej w Sopocie

Program Rozrywkowy

Serial Dokumentalny

Efekt Domina. s07e04

15:25 | TVN

Dziewięćdziesiąt pięć procent mieszkańców Senegalu wyznaje islam. Tamtejsze dzieci uczą się w szkołach religijnych - daaras. Niestety, wiele takich placówek nie funkcjonuje legalnie. Ich wychowanków, często pochodzących z wyjątkowo biednych rodzin, zmusza się do żebrania i niewolniczej pracy dla ludzi, których nazywają nauczycielami. Są bici, poniżani oraz wyzyskiwani. Gdy nie udaje im się zebrać dziennej sumy wymaganej przez marabutów, uciekają, a następnie trafiają na ulicę. Na szczęście istnieją organizacje wrażliwe na los bezdomnych, samotnych, pokrzywdzonych nieletnich. To m.in. Maison de la Gare - miejsce, gdzie chłopcy mogą odpocząć, pobawić się, umyć, zrobić pranie, a nawet dowiedzieć, jak obsługiwać komputer. Założył je Issa Kouyate, prowadzący dobroczynną działalność od dwunastu lat. W odcinku dołącza do niego Dominika Kulczyk, by wspólnie szukać chłopców zmuszonych do spania na ulicach miasta Saint-Louis.(n)

Czas: 35 min

15:25

Efekt Domina. s07e04

Serial Dokumentalny

Program Informacyjny

Ranking Mazura

15:30 | TVN 24

Prowadzący Maciej Mazur w subiektywny sposób podsumowuje najciekawsze wydarzenia tygodnia ze świata polityki, sportu i show-biznesu. Układa je w swoistą "listę przebojów" złożoną z dziesięciu pozycji. Każde z faktów przedstawia w znamiennej dla siebie, lekkiej formie i ubarwia komentarzem.(n)

Czas: 30 min

15:30

Ranking Mazura

Program Informacyjny
16

Komediodramat

Iskry miłości

16:20 | TVP 2

"Iskry miłości" to opowiedziana ze szczyptą humoru burzliwa historia pewnego uczucia. Rodzi się ono między dwojgiem mieszkańców prowincji, Amy (Meghan Markle) i Hankiem (Christopher Jacot). Gdy zamienia się w prawdziwą miłość, mężczyzna zamierza się oświadczyć swojej ukochanej. Ona jednak, początkująca dziennikarka, dostaje w tym czasie ciekawą ofertę pracy w redakcji jednej z chicagowskich gazet. Hank zdaje sobie sprawę, że rozłąka nie wpłynie dobrze na ich związek. Mimo to Amy zamierza skorzystać z tej niepowtarzalnej okazji. Wkrótce opuszcza rodzinne miasteczko. Z początku zafascynowana życiem w wielkim mieście bohaterka "Iskier miłości" stopniowo zaczyna odczuwać rozczarowanie. Nie układa się jej także w nowym związku z zapracowanym biznesmenem Philem (Lochlyn Munro). Pewnego dnia z powodu spadku sprzedaży gazety szef zleca Amy napisanie artykułu o jej rodzinnych stronach. Dziennikarka wraca więc do miasteczka po siedmiu latach nieobecności. Dowiaduje się, że Hank zaręczył się z jej przyjaciółką, Sammie (Kristina Pesic). Na dodatek ta prosi ją, by zajęła się organizacją ich ślubu. Niebawem między Amy a Hankiem budzi się dawne uczucie.(n)

Czas: 85 min

16:20

Iskry miłości

Komediodramat

Reportaż

Miasto zakochanych

16:15 | TVP 3 Warszawa

Relacja z Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Anny German w Taszkiencie, stolicy Uzbekistanu.(n)

Czas: 25 min

16:15

Miasto zakochanych

Reportaż

Program Informacyjny

Pogoda

16:40 | TVP 3 Warszawa

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

Czas: 5 min

16:40

Pogoda

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Dziennik regionów

16:45 | TVP 3 Warszawa

"Dziennik regionów" jest głównym programem informacyjnym TVP3. Nadawany jest codziennie o godzinie 22.00. Prowadzący podsumowują w nim najważniejsze wydarzenia mijającego dnia z poszczególnych regionów kraju, a także zapowiadają tematy, które z pewnością podejmowane będą w dniu następnym. Prowadzącymi "Dziennik regionów" są doświadczeni dziennikarze od dawna współpracujący z telewizją publiczną: Urszula Boruch, Konrad Dudek, Sławomir Mokrzycki i Artur Kalicki. Przekazują oni zawsze najświeższe informacje dzięki współpracy z ośrodkami regionalnymi i ich reporterami, gotowymi w każdej chwili dotrzeć do każdego zakątka Polski, w którym dzieje się coś ważnego.(n)

Czas: 15 min

16:45

Dziennik regionów

Program Informacyjny

Program Rozrywkowy

Kuchenne rewolucje: Kawice, Paradiso. s19e05

16:00 | TVN

W niewielkich Kawicach, przy drodze krajowej prowadzącej z Legnicy do Wrocławia, znajduje się restauracja Paradiso. Od dwudziestu czterech lat jej właścicielami są małżonkowie, Hieronim i Halina. Jednak wspólną działalność rozpoczęli prawie czterdzieści lat temu, gdy otworzyli swój pierwszy bar w autobusie przystosowanym do prowadzenia gastronomii. Wtedy odnieśli sukces, więc zdecydowali się wybudować prawdziwy lokal. Niestety, tym razem mieli większe problemy ze zdobyciem klientów. Sytuację pogorszyło ukończenie budowy autostrady. Właściciela nie wiedzieli, jak przyciągnąć gości. Zdecydowali się na podświetlane banery, ale pozostawili wystrój oraz menu sprzed dwudziestu lat. W karcie znajdują się więc m.in. kiełbaski, szaszłyki czy kurczaki z rożna. Halina zaczyna myśleć o zamknięciu Paradiso. To odpowiedni moment, by wezwać na pomoc Magdę Gessler.(n)

Czas: 60 min

16:00

Kuchenne rewolucje: Kawice, Paradiso. s19e05

Program Rozrywkowy

Program Informacyjny

Fakty po południu

16:00 | TVN 24

Program informacyjny, podsumowujący najistotniejsze wydarzenia dnia. Oprócz tego w programie transmisje z miejsc zdarzeń, relacje reporterskie, informacje biznesowe, prognoza pogody i informacje sportowe.(n)

Czas: 120 min

16:00

Fakty po południu

Program Informacyjny
17

Program Informacyjny

Teleexpress

17:00 | TVP 1

"Teleexpress" to najważniejsze informacje dnia w pigułce. W krótkim, trwającym 15 minut programie widz znajdzie skrót wiadomości na temat bieżących wydarzeń z kraju i ze świata dotyczących m.in. polityki, nauki i techniki, kultury oraz sportu. Prezentowane materiały ilustrują migawki filmowe komentowane przez lektora oraz w zależności od omawianych zdarzeń wypowiedzi ekspertów, badaczy, uczestników wydarzeń lub osobistości życia publicznego. W "Teleexpresie" nie brakuje też prognozy pogody, raportów przygotowanych przez redakcje TVP oddziałów regionalnych oraz najciekawszych informacji muzycznych. Obok tematów poważnych pojawiają się także te wywołujące uśmiech, opatrzone żartobliwym komentarzem prowadzącego. Rozszerzeniem "Teleexpressu" jest "Teleexpress Extra", który jest emitowany na TVP Info po zakończeniu głównego wydania programu. W 2016 roku magazyn obchodzi jubileusz trzydziestolecia swojego istnienia.(n)

Czas: 20 min

17:00

Teleexpress

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

17:20 | TVP 1

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 5 min

17:20

Pogoda

Program Informacyjny

Teleturniej Muzyczny

Jaka to melodia?

17:25 | TVP 1

Show emitowany jest w trzech wersjach. Od poniedziałku do piątku pojawia się na antenie jako teleturniej muzyczny, w którym troje zawodników ma za zadanie jak najszybciej podać tytuł prezentowanej im piosenki. W soboty w programie biorą udział dwie dwuosobowe drużyny, które ścierają się w bitwie na hity. W niedziele zaś w roli uczestników w show goszczą gwiazdy, które mają możliwość wykazania się znajomością muzyki rozrywkowej. We wszystkich tych odsłonach nie zabraknie wielkich przebojów, również tych wykonywanych na żywo. Prowadzi Rafał Brzozowski.(n)

Czas: 60 min

17:25

Jaka to melodia?

Teleturniej Muzyczny

Program Religijny

Słowo na niedzielę: Szum, tłum i pokazywanie języka

17:45 | TVP 2

Program poświęcony tematyce religijnej, w którym omawiane są fragmenty Pisma Świętego czytane w czasie mszy świętej w najbliższą niedzielę. Zachęca, by Ewangelia stała się codzienną lekturą.(n)

Czas: 15 min

17:45

Słowo na niedzielę: Szum, tłum i pokazywanie języka

Program Religijny

Magazyn

ABC szachów

17:00 | TVP 3 Warszawa

Michał Kanarkiewicz, trener oraz autor książek o grze w szachy, uczy podstaw tej wymagającej cierpliwości gry i dzieli się dotyczącymi jej ciekawostkami. Chce udowodnić widzom, że gra w szachy może spodobać się każdemu. Przekonuje, że jej podstaw warto uczyć także małych widzów.(n)

Czas: 15 min

17:00

ABC szachów

Magazyn

Reportaż

Superman - człowiek ze Strykowa

17:15 | TVP 3 Warszawa

Historia osoby będącej prawdopodobnie pierwowzorem komiksowego Supermana. Sigmunt Breitbart przyszedł na świat w 1883 roku w rodzinie ortodoksyjnych Żydów. Jako nastolatek rozpoczął karierę w cyrku, występując jako siłacz i akrobata. Podczas występów chłopak walczył z niedźwiedziami, rozbijał kamienne tablice. W trakcie jednego z przedstawień na widowni znaleźli się prawdopodobnie Joe Shuster i Jerry Siegiel, Żydzi z Europy Środkowo-Wschodniej, którzy w latach 30. XX wieku wyjechali do Stanów Zjednoczonych. To właśnie oni są autorami rysunkowej postaci Supermana.(n)

Czas: 15 min

17:15

Superman - człowiek ze Strykowa

Reportaż

Program Informacyjny

Pogoda

17:30 | TVP 3 Warszawa

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 2 min

17:30

Pogoda

Program Informacyjny

Magazyn

Tekieli. Krótki przewodnik po duszy

17:32 | TVP 3 Warszawa

W programie rozmowa Roberta Tekieli z Wandą Wajdą. Urodziła się ona z poważną wadą wzroku, a w wieku kilkunastu lat całkowicie przestała widzieć. Pracując jako wolontariusza w ośrodku dla niewidomych w Indiach, adoptowała niewidomą, autystyczną dziewczynkę. Po latach odzyskała wzrok w sposób niewytłumaczalny z medycznego punktu widzenia.(n)

Czas: 28 min

17:32

Tekieli. Krótki przewodnik po duszy

Magazyn

Serial Dokumentalny

Chłopaki do wzięcia. s04e181

17:50 | Polsat

Stefan łączy siły z siostrą, Kariną, i teraz wzajemnie wspierają się w trakcie szukania partnerów, mimo że ich ideały bardzo się od siebie różnią. Łukasz stał się rozpoznawalny. Ten fakt jednak wcale go nie cieszy. Zupełnie inaczej wyobrażał sobie popularność. We Włodawie staje się uczestnikiem wydarzenia, którego nie planował. Matka Karola ma liczne zastrzeżenia co do wybranek swojego syna. Grzegorz i Agnieszka nie dogadują się jako współlokatorzy. Ponieważ oboje są wybuchowi, kłótnie stanowią ich codzienność.(n)

Czas: 30 min

17:50

Chłopaki do wzięcia. s04e181

Serial Dokumentalny

Reality Show

Dorota inspiruje. s03e05

17:00 | TVN

Paweł postanowił, że sam wykona remont mieszkania jego i Ady. Do tej pory gospodarzowi udało się zabrać za kuchnię, łazienkę i salon. Pokój ich syna jest jednak dalej w stanie surowym. Remont się ciągle opóźnia. Olivier musi dzielić pokój z rodzicami. W renowacji pomoże im Dorota Szelągowska. Projektantka pomoże zapanować nad chaosem. Wraz ze swoją profesjonalną ekipą stworzą pokój dziecięcy i zaskoczą ciekawymi rozwiązaniami.(n)

Czas: 60 min

17:00

Dorota inspiruje. s03e05

Reality Show
18

Teleturniej

Postaw na milion

18:25 | TVP 1

"Postaw ma milion" to emocjonujący teleturniej Telewizji Polskiej, prowadzony przez znanego prezentera Łukasza Nowickiego. Aby wygrać show i otrzymać nagrodę główną - tytułowy milion złotych - należy się wykazać wiedzą ogólną, choć pytania dotyczą też np. wyników sondaży. W programie "Postaw ma milion" bierze udział dwoje dobrze znających się uczestników, którzy występują jako drużyna. Mogą to być członkowie rodziny, przyjaciele czy koledzy z pracy. Już na wstępie dostają oni milion złotych w gotówce. Żeby go nie stracić, muszą bezbłędnie odpowiedzieć na osiem pytań. Na udzielenie odpowiedzi mają 60 sekund. Gra odbywa się na pulpicie, na którym znajdują się specjalne zapadnie. Uczestnicy show "Postaw na milion" wybierają właściwą odpowiedź, umieszczając na danej zapadni pieniądze. Jeśli nie są pewni odpowiedzi, mogą też dowolnie rozdzielać gotówkę, pamiętając o tym, że za każdym razem tylko jedna zapadnia pozostanie zamknięta. Program "Postaw ma milion" powstał w oparciu o brytyjski format "Money Drop", sprzedany m.in. do Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Rosji, Grecji i Hiszpanii.(n)

Czas: 60 min

18:25

Postaw na milion

Teleturniej

Program Informacyjny

Panorama

18:00 | TVP 2

"Panorama" to główny program informacyjny telewizyjnej Dwójki. Emitowany jest codziennie na żywo o 15.40 i 18.00. Na antenie pojawił się 30 marca 1987 roku i z początku nosił nazwę "Panorama dnia". "Panorama" podsumowuje najważniejsze wydarzenia minionego dnia z kraju i ze świata. Dziennikarze przedstawiają kilkuminutowe reportaże, które dotyczą spraw związanych z polityką, kulturą, ale także np. rozrywką. Prezenterzy nie przedstawiają jedynie suchych faktów, ale również dokładne i ciekawe ich analizy, a także wypowiedzi ekspertów. Program prowadzą m.in.: Marta Kielczyk, Magdalena Stankiewicz, Adam Krzykowski, Tomasz Wolny, Mariusz Pietrasik. Po każdej emisji programu informacyjnego "Panorama" przedstawiane są także najnowsze wiadomości sportowe oraz prognoza pogody.(n)

Czas: 30 min

18:00

Panorama

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

18:30 | TVP 2

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 10 min

18:30

Pogoda

Program Informacyjny

Serial Obyczajowy

Na dobre i na złe: Złamane serca

18:40 | TVP 2

Anna Wilson wraca powoli do zdrowia. W tym czasie na prośbę doktor Consalidy jej dziećmi zajmuje się Falkowicz. Sama Wiki jedzie z Blanką do Hiszpanii, by sprzedać dom, który odziedziczyła niedawno w Andaluzji. Na miejscu poznaje Kwiatkowską, wróżkę z Polski. Kobieta spotyka też Jose. Razem z przyjacielem udaje się na plażę, na której bawili się w dzieciństwie. Romantyczny nastrój sprawia, że doktor Rodriguez przypomina Wiki o obietnicy, którą złożyła mu przed laty. Wyznaje jej, co czuje i proponuje, by u jego boku w Hiszpanii zaczęła nowe życie. Antoni mówi Hani, że w tajemnicy zabrał Linę z ośrodka dla uchodźców i przywiózł znów do szpitala. Gdy doktor Sikorka wspierana przez Michała i Konicę walczy o zdrowie dziewczyny, w Leśnej Górze zjawiają się funkcjonariusze Straży Granicznej.(n)

Czas: 60 min

18:40

Na dobre i na złe: Złamane serca

Serial Obyczajowy

Program Informacyjny

Kurier Mazowiecki

18:00 | TVP 3 Warszawa

Czas: 13 min

18:00

Kurier Mazowiecki

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

18:13 | TVP 3 Warszawa

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 2 min

18:13

Pogoda

Program Informacyjny

Magazyn

Profesjonaliści

18:15 | TVP 3 Warszawa

Czas: 15 min

18:15

Profesjonaliści

Magazyn

Program Informacyjny

Telewizyjny Kurier Warszawski

18:30 | TVP 3 Warszawa

Czas: 23 min

18:30

Telewizyjny Kurier Warszawski

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Raport na gorąco

18:53 | TVP 3 Warszawa

Reporterzy Marcin Gałuszko i Grzegorz Drabkowski na swoich motorach szybko docierają do miejsc gdzie coś się dzieje. W programie relacje z miejsc wypadku, awarii, pożaru czy akcji policji.(n)

Czas: 6 min

18:53

Raport na gorąco

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

18:59 | TVP 3 Warszawa

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 1 min

18:59

Pogoda

Program Informacyjny

Serial Dokumentalny

Chłopaki do wzięcia. s04e182

18:20 | Polsat

Karina mówi, jacy mężczyźni jej się podobają. Zdradza także to, co podoba się Stefanowi. Pani Halina nie akceptuje kandydatek na synową. Karol obiecuje, że przyprowadzi dziewczynę, która bardziej przypadnie jej do gustu. Piotr jest miłośnikiem militariów. Ta pasja nie ułatwia mu znalezienia partnerki. Napięcie między Agnieszką a Grzegorzem rośnie.(n)

Czas: 30 min

18:20

Chłopaki do wzięcia. s04e182

Serial Dokumentalny

Program Informacyjny

Wydarzenia

18:50 | Polsat

Prezenterzy programu informacyjnego "Wydarzenia" przedstawiają rzetelnie przygotowane zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej z kraju i ze świata z ostatniej doby. Każda informacja wzbogacona jest kilkuminutowym reportażem, relacją korespondenta czy opinią eksperta z danej dziedziny. W programie przedstawiane są także istotne wydarzenia kulturalne oraz te dotyczące świata sportu. Dziennikarze, którzy przygotowują "Wydarzenia", stawiają na wiarygodność i niezależność. W swojej pracy kierują się zawsze obiektywizmem, nie sympatiami politycznymi, ponieważ trzymają dystans do każdej z partii. Zawsze jednak zwracają szczególną uwagę na decyzje podejmowane przez rządzących. "Wydarzenia" to najważniejszy program informacyjny telewizji Polsat. Główne jego wydanie emitowane jest codziennie o stałej porze - 18.50. Od poniedziałku do piątku także o 15.50. Bezpośrednio po głównym wydaniu na antenie Polsat News nadawany jest program "Gość Wydarzeń", w którym Dorota Gawryluk, Jarosław Gugała lub Magdalena Sakowska przeprowadzają wywiady z politykami.(n)

Czas: 30 min

18:50

Wydarzenia

Program Informacyjny

Program Rozrywkowy

Weekendowa metamorfoza. s02e02

18:00 | TVN

Bartosz postanowił zaskoczyć własną rodzinę i nieco odmienić mieszkanie. W renowacji pomoże mu Krzysztof Miruć i doświadczona ekipa remontowa. Metamorfozę przejdzie sypialnia bohatera i jego żony. Architekt zaproponuje kilka rozwiązań, jak nadać pomieszczeniu nieco kobiecości i jak zmieścić pojemną garderobę.(n)

Czas: 60 min

18:00

Weekendowa metamorfoza. s02e02

Program Rozrywkowy

Program Publicystyczny

Koronawirus. Raport

18:00 | TVN 24

Lekarze i eksperci ze świata nauki odpowiadają na pytania widzów dotyczące nurtujących ich kwestii związanych z koronawirusem.(n)

Czas: 60 min

18:00

Koronawirus. Raport

Program Publicystyczny
19

Program Sportowy

Sport

19:25 | TVP 1

Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.(n)

Czas: 5 min

19:25

Sport

Program Sportowy

Program Informacyjny

Wiadomości

19:30 | TVP 1

Główny serwis informacyjny TVP i TVP Polonia, "Wiadomości", jest nadawany od 18 listopada 1989 roku. Zastąpił kojarzony z minionym ustrojem PRL "Dziennik Telewizyjny". Od wielu lat "Wiadomości" utrzymują się w czołówce programów najchętniej oglądanych przez widzów. Zespół reporterów codziennie przekazuje widzom najważniejsze aktualności z kraju i ze świata. Dziennikarze z ekipy "Wiadomości" są obecni wszędzie tam, gdzie rozgrywają się przełomowe i ważne wydarzenia polityczne, społeczne, gospodarcze czy kulturalne. W formie kilkuminutowych materiałów relacjonują kulisy nierzadko brutalnych konfliktów zbrojnych. Docierają do ofiar kataklizmów w różnych częściach świata. Angażują także widzów w pomoc osobom chorym, wykluczonym i innym potrzebującym. W wyjątkowych okolicznościach dane wydanie programu może mieć charakter specjalny. Jest wówczas w całości poświęcone jednemu wiodącemu tematowi. "Wiadomości" były ważnym etapem w rozwoju kariery wielu innych polskich dziennikarzy. Prezenterzy i inni pracownicy ekipy programu, uznawani za twarze stacji TVP, byli wielokrotnie nagradzani za swój profesjonalizm. Głosami widzów statuetki Wiktorów otrzymali m.in. Tomasz Lis, Waldemar Milewicz, Jolanta Pieńkowska, Piotr Kraśko i Krzysztof Ziemiec.(n)

Czas: 40 min

19:30

Wiadomości

Program Informacyjny

Magazyn Kulturalny

Lajk!

19:40 | TVP 2

Monika Mazur i Mateusz Szymkowiak prezentują najciekawsze wydarzenia rozrywkowe i kulturalne. Opowiedzą o koncertach, festiwalach, premierach filmowych, pokazach mody i wszelkich wydarzeniach z udziałem gwiazd. Widzowie poznają również nowości wydawnicze, młodych autorów i ich twórczość. Ekipa programu będzie zawsze tam, gdzie dzieje się coś emocjonującego i wartego uwagi. Magazyn zostanie odświeżony przez nową, dynamiczną formułę. Redakcja będzie też rozdawać Lajki młodym twórcom, miejscom, trendom lub zjawiskom, które warto zauważyć i wyróżnić.(n)

Czas: 10 min

19:40

Lajk!

Magazyn Kulturalny

Piłka Nożna

Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Lech Poznań - Legia Warszawa

19:50 | TVP 2

Już w pierwszej kolejce po wznowieniu rozgrywek PKO BP Ekstraklasy kibiców czeka prawdziwy szlagier - Lech Poznań zmierzy się z warszawską Legią. Wojskowi przewodzą ligowej tabeli. Jednak nie mogą popełnić błędów z minionego sezonu, kiedy w ostatnich kolejkach roztrwonili przewagę nad rywalami i przegrali walkę o tytuł mistrzowski. Pierwszy cel ekipy ze stolicy to trzy punkty na trudnym terenie w Poznaniu.(n)

Czas: 135 min

19:50

Piłka nożna: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Lech Poznań - Legia Warszawa

Piłka Nożna

Program Sportowy

Sport

19:00 | TVP 3 Warszawa

Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.(n)

Czas: 5 min

19:00

Sport

Program Sportowy

Magazyn

Gra Warszawa

19:05 | TVP 3 Warszawa

Prowadzący program Jerzy Petersburski i piosenkarka Kalina przybliżą muzyczną historię stolicy Polski.(n)

Czas: 28 min

19:05

Gra Warszawa

Magazyn

Reportaż

Reportaż

19:33 | TVP 3 Warszawa

Czas: 27 min

19:33

Reportaż

Reportaż

Program Sportowy

Sport

19:20 | Polsat

Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.(n)

Czas: 5 min

19:20

Sport

Program Sportowy

Program Informacyjny

Pogoda

19:25 | Polsat

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez telewizję Polsat programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w Polsce, a także całej Europie w najbliższym czasie, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Ważnym zadaniem prezenterów jest także np. przekazywanie wiadomości dotyczących warunków drogowych. "Pogoda" emitowana jest w telewizji Polsat trzy razy dziennie. Za każdym razem prezenterzy przekazują informacje jak najbardziej aktualne, by sprawdziły się niemal w stu procentach. Prognozy przedstawiają: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant i wyjątkowo lubiany przez widzów Marek Horczyczak.(n)

Czas: 5 min

19:25

Pogoda

Program Informacyjny

Serial Komediowy

Świat według Kiepskich

19:30 | Polsat

Ferdek przyłapuje Halinę jak w nocy się objada. Teraz już wie dlaczego jego żona ostatnio tak tyje. Stwierdza, że ma to u niej charakter nałogowy. Halina zdenerwowana oświadcza, że objada się z nerwów i przestanie, jeżeli Ferdek rzuci nałogowe spożywanie alkoholu...(n)

Czas: 30 min

19:30

Świat według Kiepskich

Serial Komediowy

Program Informacyjny

Fakty

19:00 | TVN

Zespół "Faktów" relacjonuje sprawdzone wiadomości, podawane przez reporterów, korespondentów polskich i zagranicznych oraz prezenterów. Codziennie przygotowuje materiały dotyczące wydarzeń politycznych, kulturowych i społecznych, do których doszło minionego dnia. "Fakty" rozpoczęły nadawanie 3 października 1997 roku. Każde wydanie składa się z kilkuminutowych materiałów, zakończonych komentarzem przygotowującego daną relację dziennikarza. Niektóre wiadomości podawane są w formie skrótowego opisu. Program kończą zwykle dowcipne felietony autorstwa Macieja Mazura, skoncentrowanego na absurdach codzienności, i Pawła Abramowicza. Reporterzy "Faktów" relacjonują informacje z kraju i ze świata, natomiast wiadomości sportowe oraz pogoda umieszczone zostały w osobnym bloku, nadawanym po "Faktach". Obecnie serwisy informacyjne pod marką "Faktów" emitowane są nie tylko na antenie programu TVN, ale też TVN24, TVN24 Biznes i Świat oraz w internecie. Serwis prowadzą Justyna Pochanke, Anita Werner, Grzegorz Kajdanowicz i Piotr Marciniak. Relacje z zagranicy przygotowują zaś m.in. Maciej Woroch (Wielka Brytania), Andrzej Zaucha (Rosja) czy Marcin Wrona (Stany Zjednoczone). Do zespołu dołączyli dziennikarze znani z TVN24: Katarzyna Górniak oraz Robert Jałocha - korespondent ze Śląska.(n)

Czas: 20 min

19:00

Fakty

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Uwaga! Koronawirus

19:20 | TVN

W programie specjaliści odpowiedzą na najważniejsze pytania o zdrowie, zdementują pogłoski i doradzą jak najskuteczniej zabezpieczać się przed zakażeniem.(n)

Czas: 10 min

19:20

Uwaga! Koronawirus

Program Informacyjny

Program Sportowy

Sport

19:30 | TVN

Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.(n)

Czas: 10 min

19:30

Sport

Program Sportowy

Program Informacyjny

Pogoda

19:40 | TVN

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 5 min

19:40

Pogoda

Program Informacyjny

Magazyn Reporterów

Uwaga!

19:45 | TVN

Od ponad piętnastu lat reporterzy "Uwagi" ujawniają sprawy, które wymagają dziennikarskiej interwencji. Tropią afery, korupcję, niekompetencję czy nadużycia, nagłaśniają ważne społecznie tematy. Pomagają też tym, którzy najbardziej potrzebują wsparcia. Dziennikarze niejednokrotnie byli doceniani i nagradzani, m.in. Główną Nagrodą Wolności Słowa. Każdy widz może zgłosić się do redakcji z własnym tematem. Musi jedynie opublikować post na portalu społecznościowym i opatrzyć go hasztagiem #tematdlauwagi. Program poświęcony jest sprawom zwykłych ludzi, oferują też wsparcie podopiecznym fundacji TVN "Nie jesteś sam". W wydaniu weekendowym wraca cykl "Kulisy sławy".(n)

Czas: 15 min

19:45

Uwaga!

Magazyn Reporterów

Program Informacyjny

Serwis informacyjny

19:00 | TVN 24

Zbiór najnowszych i najważniejszych wiadomości z Polski i ze świata, które zostały zebrane przez reporterów stacji.(n)

Czas: 20 min

19:00

Serwis informacyjny

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Fakty po Faktach

19:20 | TVN 24

Program informacyjny autorstwa prowadzących główne wydanie "Faktów". Ciekawe rozmowy dziennikarzy z ważnymi gośćmi, którzy komentują najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata.(n)

Czas: 40 min

19:20

Fakty po Faktach

Program Informacyjny
20

Program Informacyjny

Pogoda

20:10 | TVP 1

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 5 min

20:10

Pogoda

Program Informacyjny

Magazyn Interwencyjny

Alarm!

20:15 | TVP 1

W programie pojawiają się dziennikarskie interwencje, śledztwa i opowieści o realnych problemach Polski i jej mieszkańców. Reporterzy pokazują to w sposób nowatorski i dynamiczny. Zaglądają często tam, gdzie inni boją się, nie chcą lub nie mogą, nagłaśniając ważne sprawy.(n)

Czas: 20 min

20:15

Alarm!

Magazyn Interwencyjny

Serial Kryminalny

Komisarz Alex : Fatalny przypadek. s12e149

20:35 | TVP 1

W wypadku drogowym ginie Lena Kubicz (Katarzyna Tlałka). Policjanci szybko ustalają, że w rzeczywistości doszło do zabójstwa. Ktoś bowiem uszkodził hamulce w aucie denatki. W mieszkaniu ofiary Gutek i Marta zastają jedynie jej córkę Ewę. Kobieta wyjawia śledczym, że właśnie rozpadał się związek matki z ojczymem, Robertem Kubiczem (Wenanty Nosul). Wkrótce wychodzi na jaw, że córki Kubicza były zazdrosne o macochę. Mężczyzna ustanowił zmarłą żonę dziedziczką jego majątku. To ona miała przejąć większość fortuny. Sprawa nabiera tempa, gdy okazuje się, że Lena Kubicz wdała się w romans. Motyw miał zarówno zdradzany mąż, zazdrosne o testament jego córki oraz kochanek ofiary.(n)

Czas: 60 min

20:35

Komisarz Alex : Fatalny przypadek. s12e149

Serial Kryminalny

Koncert Życzeń

Piosenka dla Ciebie

20:00 | TVP 3 Warszawa

Magazyn muzyczny w którym para prowadzących odczytuje życzenia nadesłane przez widzów. Po nich zostaje emitowany teledysk piosenki dołączony do wiadomości. Program prowadzą pary: Emilia Zimnicka, która jest finalistką konkursu Miss Polonia 2005 wraz z Tomaszem Zalewą - lubelskim dziennikarzem i prezenterem telewizyjnym, Agnieszka Sprawka - lubelska dziennikarka i prezenterka wraz z Józefem Szopińskim - dziennikarzem i prezenterem.(n)

Czas: 60 min

20:00

Piosenka dla Ciebie

Koncert Życzeń

Film Animowany

Dzieciak rządzi

20:00 | Polsat

"Dzieciak rządzi" to nominowana do Oscara animacja Toma McGratha, twórcy trzech części "Madagaskaru" i "Megamocnego". Ta zabawna pozycja dla całej rodziny jest połączeniem satyry na korporacyjne zwyczaje i opowiastki o rewolucji, jaką jest pojawienie się w życiu dziecka młodszego rodzeństwa. Dorośli znajdą tu odniesienia do popkultury, a dziecięcą widownię ujmą slapstickowe gagi i sceny akcji w wydaniu dla przedszkolaków. Scenariusz filmu "Dzieciak rządzi" to luźna adaptacja książki Marli Frazee. W polskiej wersji językowej udział wzięli m.in. Krzysztof Banaszyk, Wojciech Paszkowski, Waldemar Barwiński, Lidia Sadowa i Michał Czernecki. Siedmioletni Tim, bohater filmu "Dzieciak rządzi", zauważa, że jego nowo narodzony młodszy braciszek jest nietypowym bobasem. Nosi garnitur i teczkę, a zachowuje się jak ważny biznesmen. Przedstawia się jako Szef i próbuje zmienić układ sił w domu, spychając starszego brata na drugie miejsce. Wkrótce Tim dowiaduje się, że Szef ma do spełnienia ważną misję - aby uratować rodziców i cały świat, bobas wtajemnicza brata w szczegóły swojego planu.(n)

Czas: 125 min

20:00

Dzieciak rządzi

Film Animowany

Komedia

Jak to robią single

20:00 | TVN

"Jak to robią single" to adaptacja powieści autorstwa Liz Tuccillo, amerykańskiej pisarki i scenarzystki, która pracowała m.in. przy kultowym serialu "Seks w wielkim mieście". Za kamerą stanął zdolny niemiecki reżyser Christian Ditter, który ma na swoim koncie m.in. komedię romantyczną "Kocham, Rosie". Atutem filmu "Jak to robią single" jest niezła obsada. W rolach głównych występują Dakota Johnson ("Pięćdziesiąt twarzy Graya", "Social Network"), Rebel Wilson ("Pitch Perfect") i Damon Wayans Jr. (serial "Szczęśliwe zakończenia"). Fabuła komedii "Jak to robią single" osadzona jest w Nowym Jorku. Alice uświadamia sobie, że nigdy nie żyła sama - od czasu, kiedy opuściła dom rodzinny, zawsze była w związku. Postanawia więc chwilowo zawiesić spotykanie z Joshem i odnaleźć własną drogę. Jej przewodniczką po świecie singli staje się Australijka Robin, koleżanka z nowej pracy. Z kolei starsza siostra Alice czuje, że to najwyższy czas, by zostać matką. Lucy natomiast próbuje stworzyć algorytm, dzięki któremu znajdzie idealnego partnera...(n)

Czas: 145 min

20:00

Jak to robią single

Komedia

Program Informacyjny

Serwis informacyjny, Prognoza pogody

20:00 | TVN 24

Wybór najciekawszych wiadomości o tematyce politycznej, społecznej i gospodarczej z Polski i ze świata, zebranych przez reporterów stacji.(n)

Czas: 30 min

20:00

Serwis informacyjny, Prognoza pogody

Program Informacyjny

Program Publicystyczny

Koronawirus. Raport

20:30 | TVN 24

Lekarze i eksperci ze świata nauki odpowiadają na pytania widzów dotyczące nurtujących ich kwestii związanych z koronawirusem.(n)

Czas: 60 min

20:30

Koronawirus. Raport

Program Publicystyczny
21

Film Sensacyjny

Tożsamość zdrajcy

21:35 | TVP 1

"Tożsamość zdrajcy" to trzymający w napięciu film sensacyjny z 2017 roku. Przy jego realizacji współpracowali filmowcy z Czech, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii i USA. Reżyser Michael Apted znany jest szerokiej publiczności z takich obrazów, jak: "Goryle we mgle" (1988 r.), "Park Gorkiego" (1983 r.) czy kontrowersyjna produkcja "Enigma" (2001 r.). Film "Tożsamość zdrajcy" rozpoczyna się w momencie, gdy CIA zastawia sidła na pewnego mężczyznę, który jest podejrzewany o to, że planuje krwawe uderzenie na Londyn. Jednocześnie widzowie poznają losy agentki Alice Racine (Noomi Rapace), którą w przeszłości doceniano za ofiarną służbę, jednak obecnie jest odsunięta od pełnienia obowiązków. Nieoczekiwanie kobieta ma uczestniczyć w rutynowym przesłuchaniu podejrzanego. Nagle poznaje skrywaną tajemnicę, że wśród jej kolegów agentów znajduje się zdrajca. Postanawia rozwiązać zagadkę biologicznego ataku na miasto. Tymczasem komuś bardzo zależy, aby skompromitować bohaterkę filmu "Tożsamość zdrajcy". Tak zaczyna się wyścig, w którym ważą się losy i życie milionów ludzi.(n)

Czas: 105 min

21:35

Tożsamość zdrajcy

Film Sensacyjny

Cykl Reportaży

Piosenka u Ciebie

21:00 | TVP 3 Warszawa

Czas: 30 min

21:00

Piosenka u Ciebie

Cykl Reportaży

Program Informacyjny

Kurier Warszawy i Mazowsza

21:30 | TVP 3 Warszawa

Czas: 17 min

21:30

Kurier Warszawy i Mazowsza

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Raport na gorąco

21:47 | TVP 3 Warszawa

Reporterzy Marcin Gałuszko i Grzegorz Drabkowski na swoich motorach szybko docierają do miejsc gdzie coś się dzieje. W programie relacje z miejsc wypadku, awarii, pożaru czy akcji policji.(n)

Czas: 5 min

21:47

Raport na gorąco

Program Informacyjny

Program Sportowy

Sport

21:52 | TVP 3 Warszawa

Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.(n)

Czas: 6 min

21:52

Sport

Program Sportowy

Program Informacyjny

Pogoda

21:58 | TVP 3 Warszawa

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 2 min

21:58

Pogoda

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Serwis informacyjny, Prognoza pogody

21:30 | TVN 24

Wybór najciekawszych wiadomości o tematyce politycznej, społecznej i gospodarczej z Polski i ze świata, zebranych przez reporterów stacji.(n)

Czas: 30 min

21:30

Serwis informacyjny, Prognoza pogody

Program Informacyjny
22

Widowisko

Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki

22:05 | TVP 2

Przypomnienie serii koncertów zrealizowanych w różnych polskich miastach. W wakacyjnej atmosferze wystąpiły największe gwiazdy, nie zabrakło też zagranicznych gości. Publiczność bawiła się w rytm letnich hitów i nieśmiertelnych przebojów.(n)

Czas: 105 min

22:05

Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki

Widowisko

Program Informacyjny

Dziennik regionów

22:00 | TVP 3 Warszawa

"Dziennik regionów" jest głównym programem informacyjnym TVP3. Nadawany jest codziennie o godzinie 22.00. Prowadzący podsumowują w nim najważniejsze wydarzenia mijającego dnia z poszczególnych regionów kraju, a także zapowiadają tematy, które z pewnością podejmowane będą w dniu następnym. Prowadzącymi "Dziennik regionów" są doświadczeni dziennikarze od dawna współpracujący z telewizją publiczną: Urszula Boruch, Konrad Dudek, Sławomir Mokrzycki i Artur Kalicki. Przekazują oni zawsze najświeższe informacje dzięki współpracy z ośrodkami regionalnymi i ich reporterami, gotowymi w każdej chwili dotrzeć do każdego zakątka Polski, w którym dzieje się coś ważnego.(n)

Czas: 25 min

22:00

Dziennik regionów

Program Informacyjny

Magazyn Sportowy

Regionalny magazyn sportowy - sobota

22:25 | TVP 3 Warszawa

Program prezentujący najciekawsze wydarzenia sportowe w regionach. Od zmagań amatorów i miłośników różnych dyscyplin, po osiągnięcia zawodowców. Nie zabraknie również zapowiedzi ważnych wydarzeń oraz podsumowania wyników rozgrywek.(n)

Czas: 10 min

22:25

Regionalny magazyn sportowy - sobota

Magazyn Sportowy

Program Informacyjny

Pogoda

22:35 | TVP 3 Warszawa

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

Czas: 10 min

22:35

Pogoda

Program Informacyjny

Magazyn

Kryminalna siódemka

22:45 | TVP 3 Warszawa

W programie prezentowanych jest siedem najgłośniejszych spraw kryminalnych, które wstrząsnęły całą Polską. Widzowie zobaczą brawurowe akcje policji, zagadkowe procesy oraz widowiskowe pościgi.(n)

Czas: 20 min

22:45

Kryminalna siódemka

Magazyn

Program Rozrywkowy

Twoja Twarz Brzmi Znajomo . s13e06

22:05 | Polsat

W związku z pandemią, która wymusiła przerwę w emisji kolejnych odcinków programu, autorzy przygotowali niespodziankę dla wszystkich miłośników show. Widzowie raz jeszcze będą mogli zobaczyć najlepsze metamorfozy i najciekawsze popisy aktorskie oraz wokalne z dwunastu poprzednich edycji programu.(n)

Czas: 120 min

22:05

Twoja Twarz Brzmi Znajomo . s13e06

Program Rozrywkowy

Thriller

Chłopak z sąsiedztwa

22:25 | TVN

Thriller "Chłopak z sąsiedztwa" przedstawia historię zdradzonej kobiety, która spędza noc z mieszkającym obok nastolatkiem. Gdy z nim zrywa, chłopak zaczyna rujnować jej życie. Nauczycielka Claire Peterson (Jennifer Lopez) jest w trakcie rozwodu z mężem, który ją zdradził. W tym czasie do domu obok wprowadza się przystojny nastolatek. Noah (Ryan Guzman) okazuje się uroczy i pomocny, zaprzyjaźnia się też z synem Claire, Kevinem (Ian Nelson). Chłopak flirtuje z Claire, która w chwili słabości spędza z nim noc. Gdy następnego dnia chce zakończyć tę znajomość, Noah nie zgadza się na to. Sytuacja bohaterki filmu "Chłopak z sąsiedztwa" komplikuje się, bowiem Noah zapisuje się na prowadzone przez nią zajęcia, próbuje skompromitować nauczycielkę w pracy, a także wykorzystuje do swoich celów przyjaźń z jej synem. Odtwórczyni główej roli w thrillerze "Chłopak z sąsiedztwa", znana piosenkarka Jennifer Lopez, zagrała w wielu filmach. Za rolę w "Selenie" była nominowana do Złotego Globu.(n)

Czas: 110 min

22:25

Chłopak z sąsiedztwa

Thriller

Program Rozrywkowy

Szkło kontaktowe

22:00 | TVN 24

"Szkło kontaktowe" jest codziennym programem satyryczno-publicystycznym nadawanym na antenie TVN24. Prowadzący oraz zaproszony gość z przymrużeniem oka podsumowują miniony dzień w polskiej polityce. Konwencja pozwala na luźne komentarze i sporą dawkę humoru. Magazyn jest interaktywny, ponieważ w trakcie emisji widzowie mogą dzwonić lub pisać SMS-y, by podzielić się własnymi opiniami na temat bieżących wydarzeń. "Szkło kontaktowe" jest na antenie od 2005 r. Jego pomysłodawcą i jednym z gospodarzy programu był zmarły w 2017 r. Grzegorz Miecugow. Obecnie prowadzą go: Tomasz Sianecki, Wojciech Zimiński i Grzegorz Markowski. W magazynie regularnie występuje stałe grono komentatorów: Krzysztof Miecugow, Artur Andrus, Krzysztof Daukszewicz, Jerzy Iwaszkiewicz, Tomasz Jachimek, Marek Przybylik, Kamil Dąbrowa, Michał Kempa, Katarzyna Kwiatkowska, Henryk Sawka, a także Grzegorz Markowski i Wojciech Zimiński.(n)

Czas: 60 min

22:00

Szkło kontaktowe

Program Rozrywkowy
23

  Najnowsze artykuły  

Program TV online wszystkie stacje

Program TV telewizji online staje się coraz bardziej popularna przez fakt, braku potrzeby podpisywania długotrwałej umowy na takie usługi. Telewizja internetowa umożliwia zakup dostępu do platformy na wybrany okres czasu jak np. 1 dzień lub dłużej bez wiązania się umową okresową. Prosta zasada, oglądasz płacisz. Jeśli obawiasz się o jakość transmisji telewizyjnych to w dzisiejszych czasach dostępne rozwiązania umożliwiając nawet transmisje w jakości HD lub 4K.

Program telewizyjny na dziś, jutro, pokutrze i najbliższe dni

Chcesz sprawdzić program tv ale nie wiesz od czego zacząć ? oto pytanie jakie zadaje sobie coraz więcej osób szukających dostępu do ulubionych kanałów tv online bez limitu i ograniczeń. Abo oglądać telewizję bez abonamentu możesz wybrać jedną z wielu dostępnych platform umożliwiających streaming telewizji internetowej bez potrzeby rejestrowania konta. Zapraszamy do zapoznania się z poniższym artykułem aby dowiedzieć się jak oglądać darmową telewizje internetowej. Sprawdź też aktualny program tv wszystkich stacji

Telewizja online oraz telewizja internetowa

Bezpłatna telewizja internetowa na żywo tak naprawdę nie istnieje - trzeba mieć przecież na uwadze fakt, że każdy dostawca tej telewizji musi ponosić pewne pewne koszty. Serwisy oferujące telewizję online oraz pobierają opłatę za całoroczny dostęp do aktualnej listy linków z kanałami na żywo - opłata ta jest na szczęście niewielka. Dodatkową zaletą jest fakt, że korzystanie z tego rodzaju serwisów nie wymaga rejestracji. Wystarczy zatem wpisać kod sms, aby móc cieszyć się długą listą dostępnych programów telewizyjnych.
Chcesz regularnie oglądać swoje ulubione kanały telewizyjne? Nie możesz doczekać się kolejnych odcinków serialu? Postaw na doskonałe rozwiązanie, jakim jest telewizja internetowa. Dzięki temu otrzymasz pełen dostęp do bogatej oferty telewizyjnej, z której będziesz mógł korzystać w dowolnym miejscu. TV online to gwarancja tego, że nigdy nie przegapisz interesujących Cię programów telewizyjnych.

Masz swoje ulubione programy, które chciałbyś oglądać regularnie, ale nie masz w domu telewizora i nie wiesz jak mógłbyś to zrobić? Zajrzyj na nasza stronę, gdzie znajdziesz bogaty zbiór linków do bezpłatnej telewizji online. Telewizja internetowa stanowi obecnie doskonałą alternatywę dla odbiorników telewizyjnych, które większość domowników posiada w swoich mieszkaniach.
Najważniejszą zaletą telewizji online jest jednak to, żę można ją oglądać dosłownie wszędzie - wystarczy tylko sprawnie działający laptop lub komputer i oczywiście dostęp do internetu.
Telewizja internetowa dostępna jest siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę - można ją oglądać nie tylko na laptopie czy komputerze, ale również na ekranie tabletu czy smartfona. Jeżeli już teraz chcesz mieć dostęp do telewizji online, zdecyduj się na zakup dostępu do naszego serwisu.