×

Wyszukaj artykuł28 Październik

 
TVP 1
TVP 2
TVP 3 Warszawa
Polsat
TVN
TVN 24
0

Serial Komediowy

O mnie się nie martw

00:40 | TVP 2

Helena ewidentnie czuje coś do Tymona. Z zakochaną nastolatką próbuje porozmawiać Karolina, ale okazuje się, że Aśka lepiej sobie radzi z tym tematem. Klienci Kaszuby dają się wciągnąć w uliczną sondę. W efekcie od sprawy spadkowej przechodzą do dyskusji dotyczącej rozwodu. Marcin ustala też z Giżyńskim termin wspólnej kolacji, czym niemiło zaskakuje Karolinę. Tymczasem Helena przypadkiem słyszy rozmowę Aśki w bistro. Poruszona zwierza się ze wszystkiego ojcu, który od razu jedzie do przyjaciółki. Karolina z rodzicami na próżno czeka na niego w restauracji. Z Marią kontaktuje się jej domniemany ojciec biologiczny. Ma dla niej wynik testów i kilka informacji, ale dziewczyna nie chce go słuchać. Paweł na prośbę Marty podejmuje się mediacji między nią a Tomkiem. Sylwia natomiast bez konsultacji z mężem oznajmia Kaszubie, że nie planuje powrotu do pracy.(n)

Czas: 55 min

0:40

O mnie się nie martw

Serial Komediowy

Magazyn Kulinarny

To je Borowicz. Podróże ze smakiem. s02e18

00:55 | TVP 3 Warszawa

Adam Borowicz podróżuje po La Gomerze, jednej z Wysp Kanaryjskich. Poszukuje tam specjałów lokalnej kuchni, która czerpie z naturalnego bogactwa tamtejszych terenów. Prowadzący pozna ich wyjątkowe oblicze. Odwiedzi las wawrzynowy, będzie podziwiał architekturę i spożyje kolację w iście kanaryjskim stylu.(n)

Czas: 25 min

0:55

To je Borowicz. Podróże ze smakiem. s02e18

Magazyn Kulinarny

Serial Komediowy

Królestwo kobiet. s01e02

00:05 | TVN

Dług, jaki Robert zaciągnął u gangstera, Jerzego Szpaka, to nie jedyny problem czterech kobiet. Jak się bowiem okazuje, zakład Ostatni Sen stanowił przykrywkę dla przemytu, do którego przestępca wykorzystywał firmowe trumny. Chcąc zapewnić bezpieczeństwo sobie i dzieciom, panie wmawiają mu, że o wszystkim wiedziały, a teraz mogą kontynuować dzieło Klina. W rzeczywistości nie mają pojęcia komu ani gdzie zawieźć trufle, podrzucone przez nieznanego osobnika pod dom Olgi. Choć zdobycie potrzebnych informacji nie jest proste, w końcu się to udaje. Niestety, kobiety wciąż nie wiedzą, komu muszą przekazać towar i co je czeka, gdy dotrą na miejsce. Zadanie okazuje się trudniejsze, niż początkowo przypuszczały. Podczas podróży próbują zdecydować, czy powinny zaufać Oldze, ponieważ nadal niczego im o sobie nie powiedziała. Tymczasem w pewnym momencie stają się od niej całkowicie zależne.(n)

Czas: 60 min

0:05

Królestwo kobiet. s01e02

Serial Komediowy

Program Informacyjny

Fakty po Faktach

00:00 | TVN 24

Program informacyjny autorstwa prowadzących główne wydanie "Faktów". Ciekawe rozmowy dziennikarzy z ważnymi gośćmi, którzy komentują najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata.(n)

Czas: 40 min

0:00

Fakty po Faktach

Program Informacyjny

Program Publicystyczny

Kropka nad i

00:40 | TVN 24

Monika Olejnik prowadzi rozmowy z najważniejszymi postaciami polskiej sceny politycznej. W konfrontacji z nimi odważnie porusza kontrowersyjne tematy.(n)

Czas: 35 min

0:40

Kropka nad i

Program Publicystyczny
1

Serial Komediowy

Rodzinka.pl: Tu są dzieci!!!. s06e139

01:35 | TVP 2

Tomek dostaje nową pracę. Chłopak jest bardzo przejęty i chce jak najlepiej zaprezentować się przed swoim przełożonym. W domu ćwiczy noszenie tacy na starej, rodzinnej zastawie, budząc tym powszechną wesołość. Tylko zdenerwowana Boska nie ma dość sił, by obserwować postępy syna. Kuba i Kacper nie czują komfortowo, gdy rodzice jedzą z nimi ostrygi. Natalia i Ludwik zawsze, gdy raczą się tymi owocami morza, pikantnie żartują. Obecność dzieci wydaje im się zupełnie nie przeszkadzać.(n)

Czas: 35 min

1:35

Rodzinka.pl: Tu są dzieci!!!. s06e139

Serial Komediowy

Program Edukacyjny

Moda na rodzinę

01:20 | TVP 3 Warszawa

Poradnik dla rodziców koncentrujący się na promocji stylu życia, w którym troska o rodzinę jest ważną i atrakcyjną częścią. Zadaniem programu jest doskonalenie u widzów umiejętności rodzicielskich i poczucia własnej kompetencji. Rodzic oglądający program wzmacnia zadowolenie ze swej roli i świadomość swoich mocnych stron. Docenia wagę rodziny w życiu.(n)

Czas: 25 min

1:20

Moda na rodzinę

Program Edukacyjny

Serial Obyczajowy

Łzy Cennet

01:45 | TVP 3 Warszawa

Rodzina Mahira podejrzewa, że Arzu została postrzelona przez Kayę. Ostatnie wydarzenia bardzo zbliżają Cennet i jej matkę, co denerwuje Melisę. W chwili szczerości Cennet wyjaśnia siostrze, że Selim jej nie kocha, że chciał pokazać jej prawdziwą naturę. Arzu jedzie do Cihana. Z pistoletem w dłoni domaga się od niego wyjaśnień. Tymczasem dzwoni Melisa z wiadomością, że spowodowała wypadek na drodze.(n)

Czas: 55 min

1:45

Łzy Cennet

Serial Obyczajowy

Film Sensacyjny

Najemnik

01:10 | Polsat

"Najemnik" to widowiskowy film sensacyjny ze Stevenem Seagalem ("Wygrać ze śmiercią", "Szukając sprawiedliwości") w roli głównej. Jego premiera odbyła się 25 kwietnia 2006 roku. Reżyser i autor zdjęć Don E. FauntLeRoy zaprosił do współtworzenia swojego obrazu twórców z USA, Aruby i Republiki Południowej Afryki. Zdjęcia do filmu niego powstawały w Kapsztadzie. Tytułowy najemnik John Seeger (Steven Seagal) pracuje dla CIA. Wykonuje tajną misję w Południowej Afryce, w trakcie której traci swojego przyjaciela. Ginie on w wyniku zdrady agenta Jacka Dreshama (Luke Goss). John spełnia ostatnie życzenie przyjaciela i otacza opieką rodzinę zmarłego. Chce również skończyć ze swoją działalnością. Jednak CIA już szykuje dla niego nową misję. Tajni agenci porywają bliskich nieżyjącego przyjaciela Johna. Za ich uwolnienie główny bohater filmu "Najemnik" musi wykonać jeszcze jedną misję. Tym razem zadanie jest bardzo ryzykowne, ponieważ polega na uwolnieniu Kamala. Jest to syn Ahmeta Dasana (Peter Butler) - prominentnego handlarza bronią. Misja wydaje się niemożliwa, ponieważ bohater musi zakraść się na teren pewnego pilnie strzeżonego więzienia.(n)

Czas: 135 min

1:10

Najemnik

Film Sensacyjny

Reality Show

Projekt Lady. s05e08

01:05 | TVN

Trzynaście nowych uczestniczek próbuje stać się lepszą wersją siebie. Trafiają do eksperymentalnej szkoły, gdzie pod opieką prowadzącej Małgorzaty Rozenek-Majdan oraz mentorek - Tatiany Mindewicz-Puacz i Ireny Kamińskiej-Radomskiej - odmienią swoje życie. Otrzymają bardzo wymagający plan zajęć, a opiekunki chętnie podzielą się z nimi wiedzą, a także doświadczeniem. Ważna będzie też praca nad samooceną czy nauka radzenia sobie z codziennymi problemami. Zadania przygotowane dla dziewczyn przybiorą zaskakującą formę. Szkołę dla dam odwiedzi ponadto grono specjalistów. Nauka ma się jednak odbywać nie tylko w Rozalinie. Uczestniczki wybiorą się w góry, zamieszkają same w wielkim mieście i podejmą tam wymagającą pracę, natomiast ćwierćfinalistki odwiedzą posiadłość francuskiego hrabiego, znajdującą się na południu Polski. W ostatnim odcinku trzy dziewczyny, które przeszły największą przemianę, zawalczą o trzymiesięczne stypendium w szkole językowej w Oxfordzie, w Wielkiej Brytanii.(n)

Czas: 60 min

1:05

Projekt Lady. s05e08

Reality Show

Program Publicystyczny

Tak jest

01:15 | TVN 24

Andrzej Morozowski podsumowuje najważniejsze informacje dnia. W drugiej części programu pojawiają się goście, którzy dyskutują o najbardziej interesujących kwestiach społecznych i komentują bieżące wydarzenia. Gośćmi prowadzącego są także dziennikarze i eksperci.(n)

Czas: 60 min

1:15

Tak jest

Program Publicystyczny
2

Thriller

W sieci szaleństwa

02:00 | TVP 1

Mąż Karen (Chelsea Hobbs), Andrew (Matthew Lawrence), ulega wypadkowi samochodowemu, po którym na długi czas trafia do szpitala. Ponieważ nad małżonkami ciąży spłata kredytu, kobieta postanawia wynająć wolne pokoje w ich domu. Na ogłoszenie w internecie odpowiada m.in. Miranda (Charity Shea). Z pozoru sympatyczna lokatorka z czasem zaczyna pokazywać swoje mroczne oblicze. Kiedy ginie jeden z wynajmujących, Karen orientuje się, że grozi jej śmiertelne niebezpieczeństwo.(n)

Czas: 100 min

2:00

W sieci szaleństwa

Thriller

Serial Kryminalny

Paradoks-ost.: Paradoks

02:10 | TVP 2

Ranny w czasie ostatniej akcji Kaszowski dochodzi do siebie. Uraz okazuje się niegroźny. Tymczasem uwikłany w nielegalne interesy Zieliński uprowadza ojca i syna podkomisarz Majewskiej. Policja natychmiast rozpoczyna ich poszukiwania. Zeznania młodej prostytutki, Sylwii, wskazują, że w porwanie bliskich Joanny był zaangażowany Waldemar. Policyjne śledztwo ma ujawnić, kim jest ten tajemniczy człowiek i dla kogo pracuje oraz kto jest prawdziwym szpiegiem w wydziale Kaszowskiego.(n)

Czas: 50 min

2:10

Paradoks-ost.: Paradoks

Serial Kryminalny

Program Publicystyczny

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

02:40 | TVP 3 Warszawa

W programie prezentowane są historie osób zaginionych. Są to zazwyczaj najbardziej charakterystyczne i najciekawsze z dziennikarskiego punktu widzenia sprawy. Przedstawiane są w formie reportaży, rozmów z najbliższymi zaginionej osoby w studiu lub też zdjęć czy komunikatów. W ciągu prawie piętnastu lat emisji "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie" dzięki pomocy telewidzów udało się odnaleźć ponad 1500 poszukiwanych ludzi. Program prowadzi Grzegorz Miśtal.(n)

Czas: 25 min

2:40

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

Program Publicystyczny

Serial Sensacyjny

Uprowadzona . Taken, s02e05

02:05 | TVN

Turecki dyplomata jest zamieszany w niezwykle niebezpieczną współpracę związaną z handlem seksualnym. Śledztwo w tej sprawie jest prowadzone wyjątkowo skrupulatnie, ponieważ nikt nie chce doprowadzić do skandalu na międzynarodową skalę.(n)

Czas: 55 min

2:05

Uprowadzona . Taken, s02e05

Serial Sensacyjny

Magazyn Ogrodniczy

Maja w ogrodzie

02:15 | TVN 24

Maja Popielarska podpowiada, jak najlepiej organizować sobie pracę w ogrodzie w zależności od pory roku. Prowadząca prezentuje ciekawe odmiany roślin i nowe sprzęty na rynku, pomocne podczas projektowania obszarów zieleni. Ponieważ nie wszyscy mogą cieszyć się własnym ogródkiem, autorzy pokazują, jak dzięki roślinom doniczkowym, ziołom i kwiatom zagospodarować przestrzeń w mieszkaniu czy na balkonie.(n)

Czas: 20 min

2:15

Maja w ogrodzie

Magazyn Ogrodniczy

Magazyn Ogrodniczy

Akademia ogrodnika

02:35 | TVN 24

Twórcy programu w zwięzły i przystępny sposób omawiają zagadnienia związane z ogrodnictwem. Każdy odcinek jest poświęcony jednemu tematowi. Dowiemy się między innymi, jak należy dbać o krzewy, jak przygotować się do wiosennych porządków w ogrodzie oraz które środki owadobójcze są najmniej szkodliwe dla otoczenia.(n)

Czas: 5 min

2:35

Akademia ogrodnika

Magazyn Ogrodniczy

Program Publicystyczny

Kropka nad i

02:40 | TVN 24

Monika Olejnik prowadzi rozmowy z najważniejszymi postaciami polskiej sceny politycznej. W konfrontacji z nimi odważnie porusza kontrowersyjne tematy.(n)

Czas: 35 min

2:40

Kropka nad i

Program Publicystyczny
3

Magazyn Reporterów

Magazyn Ekspresu Reporterów

03:40 | TVP 1

Tworzący magazyn reporterzy docierają wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego i ciekawego. Bohaterami prezentowanych w programie materiałów są zwykli ludzie - ich troski, tragedie i sukcesy. W programie często poruszane są tematy trudne i kontrowersyjne, dotyczące m.in. korupcji czy niesprawiedliwość władz. Dziennikarze demaskują oszustwa i bezprawie, ale też chętnie pokazują sylwetki ludzi, których życie może być w dzisiejszym świecie moralnym wzorcem. Być blisko życia to cel, jaki przyświeca temu programowi. Prowadzącym jest Mirosław Rogalski.(n)

Czas: 50 min

3:40

Magazyn Ekspresu Reporterów

Magazyn Reporterów

Komediodramat

Młodość

03:00 | TVP 2

Akcja błyskotliwego filmu Paola Sorrentino zatytułowanego "Młodość" rozgrywa się w alpejskiej scenerii. Znajduje się tam luksusowy kurort, w którym spotyka się grupa osobistości. Każda z przedstawionych przez twórcę filmu postaci opowiada własną pełną emocji historię. Najważniejszymi bohaterami komediodramatu "Młodość" są emerytowany wybitny kompozytor Fred Ballinger (Michael Caine) oraz jego serdeczny przyjaciel Mick Boyle (Harvey Keitel), znany reżyser, który także jest już w podeszłym wieku. Fred, który spędza w Alpach wakacje, otrzymuje niezwykłą propozycję od królowej angielskiej. Ma wystąpić na przyjęciu urodzinowym księcia Filipa. Mick zaś rozpoczyna przygotowania do swojego dawno już zapowiadanego ostatniego filmu, który ma być rodzajem jego twórczego testamentu. Razem z głównymi bohaterami "Młodości" w hotelu przebywa córka Freda, Lena (Rachel Weisz), która próbuje otrząsnąć się po rozstaniu z mężem. Chciałaby zrozumieć, czemu porzucił ją dla różniącej się od niej pod każdym względem dziewczyny. Są tam także: znany z ról w superprodukcjach charyzmatyczny aktor Jimmy Tree (Paul Dano), któremu marzy się prawdziwe filmowe wyzwanie, Miss Universe (Madalina Diana Ghenea) czy Diego Maradona (Roly Serrano). Wszystkie te przebywające w szwajcarskim kurorcie osoby, poza spędzaniem czasu na masażach i różnego rodzaju zabiegach, toczą rozmowy dotyczące tego, co najważniejsze: rodziny, miłości, spełnienia zawodowego. Przy okazji wychodzą na jaw tajemnice i głęboko skrywane emocje.(n)

Czas: 130 min

3:00

Młodość

Komediodramat

Magazyn

Kryminalna siódemka

03:05 | TVP 3 Warszawa

W programie prezentowanych jest siedem najgłośniejszych spraw kryminalnych, które wstrząsnęły całą Polską. Widzowie zobaczą brawurowe akcje policji, zagadkowe procesy oraz widowiskowe pościgi.(n)

Czas: 20 min

3:05

Kryminalna siódemka

Magazyn

Magazyn Rolniczy

Wiadomości rolnicze

03:25 | TVP 3 Warszawa

Program adresowany do przedsiębiorców z branży rolniczej - hodowców, przetwórców i producentów rolnych. Zostaną w nim zaprezentowane nowoczesne rozwiązania dla rolników i hodowców. Nie zabraknie też informacji o dotacjach unijnych i programach pomocowych ani o kulturze i twórczości związanej z obszarami wiejskimi.(n)

Czas: 25 min

3:25

Wiadomości rolnicze

Magazyn Rolniczy

Program Publicystyczny

Echa dnia

03:50 | TVP 3 Warszawa

Gośćmi programu są politycy, przedstawiciele administracji państwowej, działacze samorządowi i reprezentanci środowisk gospodarczych. "Echa dnia" mają na celu wyjaśnienie widzowi, jakie mogą być skutki określonych zdarzeń, zjawisk społecznych czy ekonomicznych.(n)

Czas: 20 min

3:50

Echa dnia

Program Publicystyczny

Program Rozrywkowy

Tajemnice losu

03:25 | Polsat

Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.(n)

Czas: 75 min

3:25

Tajemnice losu

Program Rozrywkowy

Magazyn Reporterów

Uwaga!

03:00 | TVN

Ryszard Cebula, Tomasz Kubat i Zbigniew Łuczyński powracają, by każdego wieczora prezentować widzom ważne, poruszające reportaże. W okresie pandemii dziennikarze odpowiadali na zgłoszenia osób, które miały problem z pozyskaniem świadczeń od ZUS-u czy opiekunów niepełnosprawnych dzieci, pozostawionych bez pieniędzy oraz terapeutów. Dodatkowym problemem, spowodowanym przez izolację, był wzrost przemocy domowej. Nowością w ostatnim okresie pozostawał segment "Uwaga! Koronawirus" - specjalny, codzienny raport, w którym reporterzy rozmawiali z ekspertami, dementowali fałszywe doniesienia, a także dawali widzom rady, jak dbać o siebie i bliskich. Obecna sytuacja nie przesłoniła jednak innych, równie dramatycznych tematów.(n)

Czas: 20 min

3:00

Uwaga!

Magazyn Reporterów

Interaktywny Program Rozrywkowy

NOC Magii

03:20 | TVN

"Klub magii" to nocny interaktywny program rozrywkowy. Wróżki i wróżbici odpowiadają w nim na pytania zadawane przez telefonujących widzów a dotyczące ich przyszłości. Gospodarzami programu rozrywkowego "Klub magii" są uchodzący na najskuteczniejszych wróżbici i magowie, a także posiadające bogate doświadczenie zawodowe wróżki. Prowadzący zajmują się wróżeniem, jasnowidzeniem, stawiają tarota i horoskopy. Czekają oni na telefony widzów, by móc rozwiązać dręczące ich problemy. Do programu rozrywkowego "Klub magii" po poradę może się zgłosić każdy. Wróżki i wróżbici odpowiadają na pytania dotyczące miłości, finansów i innych ważnych spraw życiowych.(n)

Czas: 115 min

3:20

NOC Magii

Interaktywny Program Rozrywkowy

Program Rozrywkowy

Szkło kontaktowe

03:15 | TVN 24

"Szkło kontaktowe" jest codziennym programem satyryczno-publicystycznym nadawanym na antenie TVN24. Prowadzący oraz zaproszony gość z przymrużeniem oka podsumowują miniony dzień w polskiej polityce. Konwencja pozwala na luźne komentarze i sporą dawkę humoru. Magazyn jest interaktywny, ponieważ w trakcie emisji widzowie mogą dzwonić lub pisać SMS-y, by podzielić się własnymi opiniami na temat bieżących wydarzeń. "Szkło kontaktowe" jest na antenie od 2005 r. Jego pomysłodawcą i jednym z gospodarzy programu był zmarły w 2017 r. Grzegorz Miecugow. Obecnie prowadzą go: Tomasz Sianecki, Wojciech Zimiński i Grzegorz Markowski. W magazynie regularnie występuje stałe grono komentatorów: Krzysztof Miecugow, Artur Andrus, Krzysztof Daukszewicz, Jerzy Iwaszkiewicz, Tomasz Jachimek, Marek Przybylik, Kamil Dąbrowa, Michał Kempa, Katarzyna Kwiatkowska, Henryk Sawka, a także Grzegorz Markowski i Wojciech Zimiński.(n)

Czas: 60 min

3:15

Szkło kontaktowe

Program Rozrywkowy
4

Cykl Dokumentalny

Notacje: Marek Krawczyk. Wakacyjna przygoda ze złamaną ręką

04:30 | TVP 1

Cykl prezentuje archiwalne materiały, zawierające opowieści zasłużonych dla Polski naukowców, artystów, społeczników oraz świadków historycznych wydarzeń. Każdy odcinek został poświęcony jednej wybitnej postaci, która opowiada o jednym epizodzie ze swojego życia. Zobaczymy m.in. sylwetki Jerzego Janickiego, Zbigniewa Kowalskiego, Teresy Bojarskiej, Augusta Kowalczyka, Tadeusza Sułowskiego, Ireny Zappe, Macieja Gutowskiego, Zygmunta Odrowąża-Zawadzkiego i Eugeniusza Cydzika.(n)

Czas: 10 min

4:30

Notacje: Marek Krawczyk. Wakacyjna przygoda ze złamaną ręką

Cykl Dokumentalny

Cykl Dokumentalny

Zakończenie programu

04:40 | TVP 1

Czas: 30 min

4:40

Zakończenie programu

Cykl Dokumentalny

Magazyn Rolniczy

Agrobiznes

04:10 | TVP 3 Warszawa

Program jest adresowany przede wszystkim do rolników. W każdym wydaniu pojawia się wiele praktycznych informacji i rad dotyczących hodowli zwierząt. Poznajemy również dużo użytecznych ciekawostek na temat uprawy różnych gatunków roślin. Autorzy programu starają się przekazywać aktualne wiadomości z branży rolno-spożywczej, a także dane o notowaniach giełdowych i prognozach cenowych. Widzowie znajdują tu ponadto informacje na temat krajowych i zagranicznych wydarzeń związanych z rolnictwem.(n)

Czas: 20 min

4:10

Agrobiznes

Magazyn Rolniczy

Program Informacyjny

Dziennik regionów

04:30 | TVP 3 Warszawa

"Dziennik regionów" jest głównym programem informacyjnym TVP3. Nadawany jest codziennie o godzinie 22.00. Prowadzący podsumowują w nim najważniejsze wydarzenia mijającego dnia z poszczególnych regionów kraju, a także zapowiadają tematy, które z pewnością podejmowane będą w dniu następnym. Prowadzącymi "Dziennik regionów" są doświadczeni dziennikarze od dawna współpracujący z telewizją publiczną: Urszula Boruch, Konrad Dudek, Sławomir Mokrzycki i Artur Kalicki. Przekazują oni zawsze najświeższe informacje dzięki współpracy z ośrodkami regionalnymi i ich reporterami, gotowymi w każdej chwili dotrzeć do każdego zakątka Polski, w którym dzieje się coś ważnego.(n)

Czas: 35 min

4:30

Dziennik regionów

Program Informacyjny

Program Muzyczny

Disco Gramy

04:40 | Polsat

Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta "Mykee" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.(n)

Czas: 45 min

4:40

Disco Gramy

Program Muzyczny

Magazyn Informacyjny

Polska i świat

04:15 | TVN 24

Codzienny autorski program, który podsumowuje najważniejsze wydarzenia z kraju i z zagranicy. Dziennikarze poruszają sprawy budzące szczególne zainteresowanie wśród polskich obywateli.(n)

Czas: 45 min

4:15

Polska i świat

Magazyn Informacyjny
5

Telenowela

Przysięga

05:10 | TVP 1

Reyhan przyznaje się do winy i prosi policję o zwolnienie Gulsum. Emir nie może uwierzyć, że jego żona poświęca swoją wolność. Chce ratować ukochaną. Wkrótce Reyhan staje przed sądem. Narin i Kemal zostają uprowadzeni. Lekarka ma pomóc chorej żonie porywacza. Małżonkowie zaczynają rozumieć człowieka, którego sytuacja zmusiła do tak desperackiego kroku.(n)

Czas: 50 min

5:10

Przysięga

Telenowela

Serial Dokumentalny

Mistrzowie: Władysław Kozakiewicz

05:10 | TVP 2

Opowieść o legendach polskiego sportu, medalistach igrzysk olimpijskich, których sława do dzisiaj wybrzmiewa na międzynarodowych arenach. Sport był dla nich całym życiem, to on porządkował codzienność, dostarczał chwil wzruszeń, gdy stawali na najwyższym podium z wywalczonym medalem na piersi. Dokumentaliści przybliżą widzom sylwetki m.in. sprinterki Ireny Szewińskiej oraz skoczka wzwyż, Jacka Wszoły.(n)

Czas: 25 min

5:10

Mistrzowie: Władysław Kozakiewicz

Serial Dokumentalny

Serial Dokumentalny

Zakończenie programu

05:35 | TVP 2

Czas: 15 min

5:35

Zakończenie programu

Serial Dokumentalny

Serial Obyczajowy

Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: Marzenia - część 1

05:50 | TVP 2

Z domu Gruberów wyprowadza się była partnerka Martina, Anne. Z tego powodu Hans traci nadzieję na zrealizowanie planów powiększenia gospodarstwa. Mimo trudnej sytuacji finansowej rodzina postanawia jednak trzymać się razem. Lilli decyduje się rozpocząć naukę zawodu w gabinecie Martina. Dla Hansa jest to ostateczny cios. Tymczasem w gospodarstwie po dwudziestu latach nieobecności pojawia się Ludwig Gruber, młodszy brat zmarłego męża Lisbeth. Wizyta niespodziewanego gościa zaostrza konflikt między braćmi.(n)

Czas: 55 min

5:50

Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: Marzenia - część 1

Serial Obyczajowy

Magazyn Kulinarny

To je Borowicz. Podróże ze smakiem. s02e18

05:05 | TVP 3 Warszawa

Adam Borowicz podróżuje po La Gomerze, jednej z Wysp Kanaryjskich. Poszukuje tam specjałów lokalnej kuchni, która czerpie z naturalnego bogactwa tamtejszych terenów. Prowadzący pozna ich wyjątkowe oblicze. Odwiedzi las wawrzynowy, będzie podziwiał architekturę i spożyje kolację w iście kanaryjskim stylu.(n)

Czas: 30 min

5:05

To je Borowicz. Podróże ze smakiem. s02e18

Magazyn Kulinarny

Magazyn Religijny

Kościół z bliska

05:35 | TVP 3 Warszawa

Przegląd aktualnych wydarzeń z życia Kościoła. Twórcy programu m.in. szukają odpowiedzi na pytanie, czy nauki głoszone przez Watykan są przyjmowane i praktykowane przez wyznawców. Ponadto przedstawiają Kościół jako instytucję wspierającą wydarzenia kulturalne i edukację.(n)

Czas: 30 min

5:35

Kościół z bliska

Magazyn Religijny

Magazyn Reklamowy

Telezakupy TV Okazje

05:25 | Polsat

Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.(n)

Czas: 35 min

5:25

Telezakupy TV Okazje

Magazyn Reklamowy

Magazyn Reporterów

Uwaga!

05:15 | TVN

Ryszard Cebula, Tomasz Kubat i Zbigniew Łuczyński powracają, by każdego wieczora prezentować widzom ważne, poruszające reportaże. W okresie pandemii dziennikarze odpowiadali na zgłoszenia osób, które miały problem z pozyskaniem świadczeń od ZUS-u czy opiekunów niepełnosprawnych dzieci, pozostawionych bez pieniędzy oraz terapeutów. Dodatkowym problemem, spowodowanym przez izolację, był wzrost przemocy domowej. Nowością w ostatnim okresie pozostawał segment "Uwaga! Koronawirus" - specjalny, codzienny raport, w którym reporterzy rozmawiali z ekspertami, dementowali fałszywe doniesienia, a także dawali widzom rady, jak dbać o siebie i bliskich. Obecna sytuacja nie przesłoniła jednak innych, równie dramatycznych tematów.(n)

Czas: 20 min

5:15

Uwaga!

Magazyn Reporterów

Telezakupy

Mango

05:35 | TVN

W programie prezentowane są różnorodne produkty. Po zapoznaniu się z ofertą widzowie mogą telefonicznie zamówić wybrane towary.(n)

Czas: 75 min

5:35

Mango

Telezakupy

Magazyn Ogrodniczy

Maja w ogrodzie

05:00 | TVN 24

Maja Popielarska podpowiada, jak najlepiej organizować sobie pracę w ogrodzie w zależności od pory roku. Prowadząca prezentuje ciekawe odmiany roślin i nowe sprzęty na rynku, pomocne podczas projektowania obszarów zieleni. Ponieważ nie wszyscy mogą cieszyć się własnym ogródkiem, autorzy pokazują, jak dzięki roślinom doniczkowym, ziołom i kwiatom zagospodarować przestrzeń w mieszkaniu czy na balkonie.(n)

Czas: 25 min

5:00

Maja w ogrodzie

Magazyn Ogrodniczy

Magazyn Ogrodniczy

Akademia ogrodnika

05:25 | TVN 24

Twórcy programu w zwięzły i przystępny sposób omawiają zagadnienia związane z ogrodnictwem. Każdy odcinek jest poświęcony jednemu tematowi. Dowiemy się między innymi, jak należy dbać o krzewy, jak przygotować się do wiosennych porządków w ogrodzie oraz które środki owadobójcze są najmniej szkodliwe dla otoczenia.(n)

Czas: 5 min

5:25

Akademia ogrodnika

Magazyn Ogrodniczy

Program Informacyjny

Fakty po Faktach

05:30 | TVN 24

Program informacyjny autorstwa prowadzących główne wydanie "Faktów". Ciekawe rozmowy dziennikarzy z ważnymi gośćmi, którzy komentują najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata.(n)

Czas: 25 min

5:30

Fakty po Faktach

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Powitanie poranka

05:55 | TVN 24

Program rozpoczynający dzień, a w nim: serwisy informacyjne, prognoza pogody i przeglądy prasy emitowane są co piętnaście minut. Gospodarzami programu są Anita Werner lub Jakub Porada.(n)

Czas: 5 min

5:55

Powitanie poranka

Program Informacyjny
6

Serial Obyczajowy

Elif

06:00 | TVP 1

Keremowi udaje się przekonać Hümeyrę do swoich racji. Süreyya zauważa dziwny nastrój chłopaka. Wyciąga od niego, co jest tego przyczyną, i próbuje nakłonić, żeby nie rezygnował z wymarzonego projektu. Również Rana dowiaduje się o prośbie Hümeyry. Jest zadowolona, że wszystko układa się po jej myśli. Cem bezskutecznie stara się przetłumaczyć kobiecie, że to nie miłość do Tarika nią kieruje, ale gniew i że powinna skończyć swoją grę.(n)

Czas: 50 min

6:00

Elif

Serial Obyczajowy

Cykl Felietonów

Spisz się, rolniku

06:50 | TVP 1

Narodowy spis jest organizowany co 10 lat przez Główny Urząd Statystyczny. Ma na celu zbadanie zmian, jakie zachodzą w środowisku rolników. Akcja jest obowiązkowa i obejmuje wszystkich właścicieli gospodarstw. Program informuje o spisie i zachęca do wzięcia w nim udziału. O codziennym życiu na wsi wypowiedzą się rolnicy i eksperci.(n)

Czas: 10 min

6:50

Spisz się, rolniku

Cykl Felietonów

Magazyn

Pożyteczni.pl

06:45 | TVP 2

Magazyn prezentujący działalność organizacji pożytku publicznego i różne formy aktywności obywatelskiej. Pokazujemy energię i kreatywność ludzi, którzy sami postanowili zmienić świat na lepsze i pomóc najbardziej potrzebującym w rozwiązywaniu problemów. Bohaterami każdego odcinka są ludzie, którzy poświęcają się pracy charytatywnej. Prowadzi Jolanta Fajkowska.(n)

Czas: 25 min

6:45

Pożyteczni.pl

Magazyn

Magazyn Reporterów

Telekurier

06:05 | TVP 3 Warszawa

Magazyn reporterów ośrodków regionalnych TVP ukazuje sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje, ludzkie dramaty i sukcesy. W każdym wydaniu widzowie zobaczą relację na żywo lub krótki reportaż z kraju. Przedstawiany problem komentuje zaproszony do studia ekspert. Program prowadzą Dariusz Nowakowski i Ewa Siwicka.(n)

Czas: 25 min

6:05

Telekurier

Magazyn Reporterów

Magazyn Rolniczy

Spiszmy się, jak na rolników przystało!

06:30 | TVP 3 Warszawa

Kinga Wasilewska i Agnieszka Kutyła przestawiają informacje o Powszechnym Spisie Rolnym 2020, który rozpocznie się 1 września i potrwa do 30 listopada 2020 roku. Wraz z ekspertami odpowiadają na pytania dotyczące tego przedsięwzięcia i przybliżają działanie stworzonej na jego potrzeby aplikacji. Odwiedzają też gospodarstwa, by przedstawić obraz współczesnej wsi.(n)

Czas: 5 min

6:30

Spiszmy się, jak na rolników przystało!

Magazyn Rolniczy

Magazyn Rolniczy

Wiadomości rolnicze

06:35 | TVP 3 Warszawa

Program adresowany do przedsiębiorców z branży rolniczej - hodowców, przetwórców i producentów rolnych. Zostaną w nim zaprezentowane nowoczesne rozwiązania dla rolników i hodowców. Nie zabraknie też informacji o dotacjach unijnych i programach pomocowych ani o kulturze i twórczości związanej z obszarami wiejskimi.(n)

Czas: 25 min

6:35

Wiadomości rolnicze

Magazyn Rolniczy

Program Informacyjny

Nowy dzień

06:00 | Polsat

Program informacyjny "Nowy dzień z Polsat News" emitowany jest w paśmie porannym. Przedstawia najświeższe wiadomości polityczne, gospodarcze, społeczne i sportowe. "Nowy dzień z Polsat News" prowadzą Joanna Górska, Beata Cholewińska, Joanna Racewicz, Michał Giersz i Mariusz Abramowicz. Przekazują oni widzom najnowsze informacje z kraju i ze świata oraz prognozę pogody, a także prowadzą przegląd prasy i rozmawiają z zaproszonymi do studia politykami. Dodatkowo gospodarze programu informacyjnego "Nowy dzień z Polsat News" przedstawiają wiadomości ze świata show-biznesu, bazując na doniesieniach z najważniejszych krajowych i zagranicznych portali internetowych. W programie nie zabraknie także rozmów z gwiazdami. Podczas trwania programu informacyjnego "Nowy dzień z Polsat News" widzowie mogą przesyłać na specjalne konto e-mailowe swoje komentarze i opinie. Najciekawsze z nich prezentowane są na antenie.(n)

Czas: 160 min

6:00

Nowy dzień

Program Informacyjny

Program Rozrywkowy

Kuchenne rewolucje : Lwówek Wielkopolski, Domowy zakątek. s14e07

06:50 | TVN

W Lwówku Wielkopolskim nie ma wielu restauracji, dlatego Marlena i Jarek po powrocie z Belgii postanowili otworzyć własny lokal. Kupili przedwojenny kompleks budynków, który w PRL pełnił funkcję mleczarni. Jarek, który w Belgii prowadził własną firmę budowlaną, wyremontował jeden z nich. Mieści się w nim obecnie "Domowy zakątek". Na początku interes zapowiadał się obiecująco, gości było sporo i wszyscy wychodzili zadowoleni. Jednak wszystko zmieniło się w trakcie jednego z komunijnych przyjęć. Na przyjęciu wybuchła awantura, po której wszyscy goście odmówili zapłaty. Żeby pokryć koszty, Jarek i Marlena musieli z własnej kieszeni opłacić pracowników i zakupione produkty. To wydarzenie pozbawiło ich oszczędności, a też zrujnowało opinię "Domowego zakątka" w okolicy. Restauracja zaczęła świecić pustkami i na horyzoncie pojawiło się widmo bankructwa. Zdesperowane małżeństwo postanowiło wezwać na pomoc Magdę Gessler.(n)

Czas: 60 min

6:50

Kuchenne rewolucje : Lwówek Wielkopolski, Domowy zakątek. s14e07

Program Rozrywkowy

Program Informacyjny

Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Biznes

06:00 | TVN 24

Wybór najciekawszych wiadomości o tematyce politycznej, społecznej i gospodarczej z Polski i ze świata, zebranych przez reporterów stacji.(n)

Czas: 90 min

6:00

Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Biznes

Program Informacyjny
7

Program Religijny

Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze

07:00 | TVP 1

Transmisja mszy świętej odprawianej z Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze.(n)

Czas: 30 min

7:00

Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze

Program Religijny

Magazyn Religijny

Rodzinny ekspres: Nowenna pompejańska

07:30 | TVP 1

Program o charakterze poradnikowym, w którym rozmowy z gośćmi przeplatane są ciekawymi felietonami. Podejmowane tematy mają pomóc widzom zrozumieć istotę życia rodzinnego w duchu chrześcijaństwa. Dotyczyć będą spraw związanych z prozą życia codziennego, jak zorganizowanie dnia w ciągu roku szkolnego, tak aby znaleźć czas na pielęgnowanie więzi, ale także m.in. spraw wychowawczych, jak np. unikanie błędów prowadzących do przedmiotowego traktowania dzieci. Stałym punktem programu jest żywa scenografia. Tworzą ją dzieci, które bawią się, rysują, grają, podczas gdy dorośli rozmawiają na dotyczące ich bezpośrednio tematy.(n)

Czas: 30 min

7:30

Rodzinny ekspres: Nowenna pompejańska

Magazyn Religijny

Magazyn Rolniczy

Spiszmy się, jak na rolników przystało!

07:10 | TVP 2

Kinga Wasilewska i Agnieszka Kutyła przestawiają informacje o Powszechnym Spisie Rolnym 2020, który rozpocznie się 1 września i potrwa do 30 listopada 2020 roku. Wraz z ekspertami odpowiadają na pytania dotyczące tego przedsięwzięcia i przybliżają działanie stworzonej na jego potrzeby aplikacji. Odwiedzają też gospodarstwa, by przedstawić obraz współczesnej wsi.(n)

Czas: 10 min

7:10

Spiszmy się, jak na rolników przystało!

Magazyn Rolniczy

Teleturniej

Familiada

07:20 | TVP 2

"Familiada" to znany i chętnie oglądany polski teleturniej, który na antenie telewizyjnej Dwójki gości od września 1994 roku. Niezmiennie gospodarzem programu pozostaje aktor Karol Strasburger. Show emitowany jest o stałej porze w soboty, niedziele i święta. W "Familiadzie" biorą udział dwie pięcioosobowe drużyny. Najczęściej każdy z zespołów tworzą członkowie jednej rodziny. Zawodnicy odpowiadają na pytania, które zadano wcześniej grupie próbnej składającej się ze stu osób. Najwyżej punktowane są odpowiedzi zgodne z tymi, których udzielili ankietowani. Do finału wchodzi ta drużyna, która jako pierwsza zgromadzi na swoim koncie co najmniej 300 punktów. W finale programu "Familiada" biorą udział dwie osoby ze zwycięskiej drużyny. Zostają one wcześniej wyznaczone przez głowę rodziny. Podczas gdy pierwsza z osób odpowiada na pytania, druga słucha muzyki, by nie mogła śledzić przebiegu gry. Aby drużyna wygrała, zawodnicy muszą zgromadzić za swoje odpowiedzi 200 punktów. Do zdobycia w każdym programie jest około 15 tysięcy zł.(n)

Czas: 35 min

7:20

Familiada

Teleturniej

Magazyn

Pytanie na śniadanie

07:55 | TVP 2

"Pytanie na śniadanie" to poranny program skierowany do wszystkich tych, którzy chcą być na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami. To również porcja pozytywnej energii na cały dzień. Telewizja śniadaniowa gości na antenie TVP2 sześć razy w tygodniu - w dni powszednie startuje o godzinie 8:00, a w soboty o 7:30. W każdym wydaniu znajdują się najciekawsze i najbardziej aktualne informacje z różnych dziedzin: od sportu i kultury, przez nowinki ze świata show-biznesu, aż po doniesienia naukowe. Widzowie "Pytania na śniadanie" zapoznają się ze szczegółami najważniejszych festiwali, premier i konkursów obejmujących branżę muzyczną, filmową, wydawniczą i telewizyjną, odkryją kulisy akcji charytatywnych i nowatorskich projektów. Mają możliwość obejrzenia wywiadów z uczestnikami i laureatami omawianych zdarzeń. Zaproszenia do studia "Pytania na śniadanie" otrzymują m.in. celebryci, badacze, artyści, sportowcy o uznanej pozycji, a także utalentowani debiutanci - wszyscy, którzy mają na swoim koncie ważne dokonania, którymi mogą się podzielić. "Pytanie na śniadanie" promuje pozytywne wartości, rozbudza ciekawość świata, bawiąc uczy, a przez informacje z dziedziny sportu i garść porad z dziedziny żywienia i diety, zachęca do aktywnego i zdrowego stylu życia. Szeroki dobór tematów sprawia, że program zainteresuje odbiorców w różnym wieku.(n)

Czas: 170 min

7:55

Pytanie na śniadanie

Magazyn

Program Informacyjny

Warszawski dzień

07:00 | TVP 3 Warszawa

Czas: 29 min

7:00

Warszawski dzień

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Warszawski dzień

07:29 | TVP 3 Warszawa

Czas: 31 min

7:29

Warszawski dzień

Program Informacyjny

Magazyn Kulinarny

Doradca smaku. s13e33

07:50 | TVN

Program kulinarny przeznaczony zarówno dla amatorów, jak i osób znających doskonale sztukę gotowania. Przepisy dla siebie odnajdą tu również amatorzy smacznego jedzenia. Prowadzi Robert Sowa.(n)

Czas: 10 min

7:50

Doradca smaku. s13e33

Magazyn Kulinarny

Program Publicystyczny

Rozmowa Piaseckiego

07:30 | TVN 24

Zaproszeni do studia goście udzielają krótkich wywiadów, podczas których komentują aktualne wydarzenia w kraju i za granicą. Program prowadzi Konrad Piasecki.(n)

Czas: 15 min

7:30

Rozmowa Piaseckiego

Program Publicystyczny

Program Informacyjny

Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Biznes

07:45 | TVN 24

Wybór najciekawszych wiadomości o tematyce politycznej, społecznej i gospodarczej z Polski i ze świata, zebranych przez reporterów stacji.(n)

Czas: 15 min

7:45

Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Biznes

Program Informacyjny
8

Program Informacyjny

Wiadomości

08:00 | TVP 1

Główny serwis informacyjny TVP i TVP Polonia, "Wiadomości", jest nadawany od 18 listopada 1989 roku. Zastąpił kojarzony z minionym ustrojem PRL "Dziennik Telewizyjny". Od wielu lat "Wiadomości" utrzymują się w czołówce programów najchętniej oglądanych przez widzów. Zespół reporterów codziennie przekazuje widzom najważniejsze aktualności z kraju i ze świata. Dziennikarze z ekipy "Wiadomości" są obecni wszędzie tam, gdzie rozgrywają się przełomowe i ważne wydarzenia polityczne, społeczne, gospodarcze czy kulturalne. W formie kilkuminutowych materiałów relacjonują kulisy nierzadko brutalnych konfliktów zbrojnych. Docierają do ofiar kataklizmów w różnych częściach świata. Angażują także widzów w pomoc osobom chorym, wykluczonym i innym potrzebującym. W wyjątkowych okolicznościach dane wydanie programu może mieć charakter specjalny. Jest wówczas w całości poświęcone jednemu wiodącemu tematowi. "Wiadomości" były ważnym etapem w rozwoju kariery wielu innych polskich dziennikarzy. Prezenterzy i inni pracownicy ekipy programu, uznawani za twarze stacji TVP, byli wielokrotnie nagradzani za swój profesjonalizm. Głosami widzów statuetki Wiktorów otrzymali m.in. Tomasz Lis, Waldemar Milewicz, Jolanta Pieńkowska, Piotr Kraśko i Krzysztof Ziemiec.(n)

Czas: 10 min

8:00

Wiadomości

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

08:10 | TVP 1

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 5 min

8:10

Pogoda

Program Informacyjny

Program Publicystyczny

Kwadrans polityczny

08:15 | TVP 1

Prowadzący dyskutuje z ekspertami o bieżących wydarzeniach politycznych w Polsce i na świecie. Gośćmi w studiu są ekonomiści, publicyści i przedstawiciele różnych partii, którzy starają się wyjaśnić i podsumować aktualną sytuację.(n)

Czas: 25 min

8:15

Kwadrans polityczny

Program Publicystyczny

Serial Paradokumentalny

Kasta: Wymuszona upadłość

08:40 | TVP 1

Właściciel sklepu meblowego, Pniewski, wziął kredyt na spłatę długów. Nagle komornik żąda od niego zwrotu całości. W rezultacie mężczyzna traci sklep. Uważa, że sąd nie uwzględnił jego skarg na komornika i nie widzi w jego działaniu niczego niezgodnego z prawem. Pniewski wpada na trop spisku.(n)

Czas: 40 min

8:40

Kasta: Wymuszona upadłość

Serial Paradokumentalny

Program Informacyjny

Warszawski dzień

08:00 | TVP 3 Warszawa

Czas: 51 min

8:00

Warszawski dzień

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Warszawski dzień ekstra

08:51 | TVP 3 Warszawa

Czas: 9 min

8:51

Warszawski dzień ekstra

Program Informacyjny

Serial Fabularno Dokumentalny

Malanowski i partnerzy. s15e739

08:40 | Polsat

Policja prosi Malanowskiego o pomoc w sprawie zabójstwa młodej kobiety. Ciało ofiary było zamrożone. Wiele wskazuje na to, że sprawca wzoruje się na seryjnym mordercy zwanym Królem Śniegu, którego 20 lat wcześniej Malanowski zastrzelił. Wdowa po zabójcy nie chce rozmawiać z detektywem, z kolei młodszy brat przestępcy jest sparaliżowany i nie mógł popełnić zbrodni. Tymczasem znika kolejna kobieta. Śledczy działają pod presją czasu. Ania sprawdzając zajazd, w którym pracowała zaginiona, trafia na ślad, który może doprowadzić ich do naśladowcy Króla.(n)

Czas: 30 min

8:40

Malanowski i partnerzy. s15e739

Serial Fabularno Dokumentalny

Magazyn

Dzień Dobry TVN

08:00 | TVN

Program jest emitowany już od piętnastu lat. Z tej okazji widzowie zobaczą specjalny urodzinowy odcinek - pierwszy po wakacjach. Twórcy przygotowali wiele nowości i niespodzianek. Jedną z nich jest cykl "Raz, dwa, trzy, piękna TY", poświęcony metamorfozom wyglądu kobiet oraz mężczyzn, z wykorzystaniem ubrań czy kosmetyków należących do uczestników projektu. Kolejny segment, "Sama to ogarniesz", zawiera rady dotyczące szybkich, tanich sposobów na zwalczenie drobnych domowych usterek. Jak się okazuje, nie każda awaria wymaga wezwania specjalisty. Zaproszeni do studia eksperci dadzą widzom cenne wskazówki, jak dokonać prostych napraw, a także przygotować ozdoby czy zaaranżować przestrzeń. Twórcy przygotowali też nowe odsłony znanych cykli. O przyjazną atmosferę, odpowiednią dawkę humoru i dobrej energii zadbają Dorota Wellman, Marcin Prokop, Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik, Filip Chajzer, Małgorzata Ohme, Paulina Krupińska, Damian Michałowski, Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak.(n)

Czas: 210 min

8:00

Dzień Dobry TVN

Magazyn

Program Informacyjny

Serwis informacyjny, Prognoza pogody

08:00 | TVN 24

Wybór najciekawszych wiadomości o tematyce politycznej, społecznej i gospodarczej z Polski i ze świata, zebranych przez reporterów stacji.(n)

Czas: 120 min

8:00

Serwis informacyjny, Prognoza pogody

Program Informacyjny
9

Serial Obyczajowy

Ranczo : Wielkie otwarcie. s08e104

09:20 | TVP 1

Dręczone wyrzutami sumienia Lodzia i Halina godzą się z Lucy. Kinga wykorzystuje ich spotkanie, by doprowadzić też do pojednania Amerykanki z Dudą, którego niesłusznie podejrzewano o dwulicowość. Przejęci Kozioł i Czerepach szykują wieczór wyborczy. Pierwsze telewizyjne wyniki głosowania zaskakują przedstawicieli Partii Uczciwości. Jeszcze nieformalnie potwierdzeni nowi posłowie spotykają się z senatorem, który dzieli stanowiska. Dla siebie nie przewiduje żadnego, co zaskakuje jego współpracowników. Wkrótce zdradza swój plan Czerepachowi, który nie może wyjść z podziwu dla geniuszu polityka. Lucy proponuje Dudzie, by został jej następcą po zakończeniu kadencji. Wizja Fabiana w roli wójta nie podoba się Klaudii, która planowała po zakończeniu studiów wyjechać z Wilkowyj. Na wieś nieoczekiwanie przybywa z wizytą biskup. Podczas nabożeństwa ogłasza zaskakującą nowinę, niemal doprowadzając Michałową do utraty przytomności.(n)

Czas: 55 min

9:20

Ranczo : Wielkie otwarcie. s08e104

Serial Obyczajowy

Program Informacyjny

Co niesie dzień

09:00 | TVP 3 Warszawa

"Co niesie dzień" jest porannym programem informacyjnym TVP 3. W każdym jego wydaniu widzowie mają okazję zapoznać się z najważniejszymi aktualnymi wiadomościami ze wszystkich regionów kraju, a także dowiedzieć się, jakie wydarzenia czekają nas w ciągu dnia. W programie prezentowane są zarówno materiały reporterskie, jak i prowadzone na żywo rozmowy z dziennikarzami z regionalnych ośrodków TVP. Do studia programu "Co niesie dzień" prowadzący zapraszają także gości - bohaterów, świadków oraz komentatorów prezentowanych wydarzeń czy zapowiadanych materiałów interwencyjnych. Dziennikarze przygotowujący magazyn przeprowadzają dodatkowo przegląd regionalnych i ogólnopolskich portali internetowych, a także najciekawszych artykułów z polskich mediów. "Co niesie dzień" emitowany jest od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00, 10.00 i 12.45.(n)

Czas: 15 min

9:00

Co niesie dzień

Program Informacyjny

Reportaż

Relacja z koncertu Skowroneczek 2020

09:15 | TVP 3 Warszawa

Czas: 15 min

9:15

Relacja z koncertu Skowroneczek 2020

Reportaż

Magazyn Kulinarny

Słodka kuchnia Pszczółek

09:30 | TVP 3 Warszawa

Prowadzące, Justyna Pszczółka i Dorota Pszczółka-Habdas, to miłośniczki słodkich wypieków, a także siostry, blogerki kulinarne i uczestniczki 2. edycji programu Bake Off - Ale Ciacho! W każdym odcinku przedstawią przepis na pyszny i efektowny wypiek lub deser. Widzowie dowiedzą się m.in. jak zatemperować czekoladę, przygotować krem angielski czy zrobić proste i ładne dekoracje.(n)

Czas: 15 min

9:30

Słodka kuchnia Pszczółek

Magazyn Kulinarny

Magazyn

Dzieła, arcydzieła: William Hogarth

09:45 | TVP 3 Warszawa

Program realizuje projekt, którego celem jest wydobycie z ukrycia wybitnych arcydzieł zbiorów PAU oraz Archiwum PAN i PAU.(n)

Czas: 15 min

9:45

Dzieła, arcydzieła: William Hogarth

Magazyn

Serial Fabularno Dokumentalny

Malanowski i partnerzy. s15e740

09:10 | Polsat

Magda, wracając nad ranem z kolejnej akcji, znajduje pod blokiem ciało Jarka Lipszyckiego. Będący pod wpływem alkoholu i narkotyków mężczyzna wyskoczył z balkonu. Matka zabitego, Joanna, nie wierzy, że syn popełnił samobójstwo. Innego zdania jest jej obecny mąż, Michał Kraśnik, który zdradza detektywom, że Jarek był w konflikcie z jego synem Mateuszem. W toku śledztwa ekipa Malanowskiego ustala, że dziewczyna Jarka, Malina, próbowała wymóc na nim pieniądze na aborcję, a teraz szantażuje Mateusza. W grę może też wchodzić handel narkotykami.(n)

Czas: 30 min

9:10

Malanowski i partnerzy. s15e740

Serial Fabularno Dokumentalny

Serial Paradokumentalny

Sekrety rodziny

09:40 | Polsat

Zosia przyjeżdża do swoich rodziców wraz z narzeczonym, Dorianem. Chłopak chce w końcu poznać przyszłych teściów. W domu Zosi panuje jednak dziwna atmosfera. Chłopak obawia się, że członkowie rodziny ukochanej będą chcieli zniweczyć ich małżeńskie plany.(n)

Czas: 60 min

9:40

Sekrety rodziny

Serial Paradokumentalny
10

Serial Kryminalny

Komisarz Alex : Kwestia zaufania. s10e120

10:15 | TVP 1

Komendant Mędrzak po nocy spędzonej w mieszkaniu Barbary nad ranem znajduje ją martwą. Dla Górskiego śledztwo staje się wielkim wyzwaniem, ponieważ nie może wykluczyć swojego szefa z kręgu podejrzanych. Ślady znalezione przy ofierze należą do komendanta. Wszystko wskazuje na to, że w mieszkaniu nikt poza nim i Barbarą się nie znajdował. Na dodatek podejrzewał on ukochaną o zdradę. Górski sądzi, że mordercą jest ktoś inny. Nie ma jednak żadnych dowodów, by przekonać prokuratora, który daje mu jedynie dobę na znalezienie prawdziwego zabójcy.(n)

Czas: 50 min

10:15

Komisarz Alex : Kwestia zaufania. s10e120

Serial Kryminalny

Program Informacyjny

Panorama

10:45 | TVP 2

"Panorama" to główny program informacyjny telewizyjnej Dwójki. Emitowany jest codziennie na żywo o 15.40 i 18.00. Na antenie pojawił się 30 marca 1987 roku i z początku nosił nazwę "Panorama dnia". "Panorama" podsumowuje najważniejsze wydarzenia minionego dnia z kraju i ze świata. Dziennikarze przedstawiają kilkuminutowe reportaże, które dotyczą spraw związanych z polityką, kulturą, ale także np. rozrywką. Prezenterzy nie przedstawiają jedynie suchych faktów, ale również dokładne i ciekawe ich analizy, a także wypowiedzi ekspertów. Program prowadzą m.in.: Marta Kielczyk, Magdalena Stankiewicz, Adam Krzykowski, Tomasz Wolny, Mariusz Pietrasik. Po każdej emisji programu informacyjnego "Panorama" przedstawiane są także najnowsze wiadomości sportowe oraz prognoza pogody.(n)

Czas: 10 min

10:45

Panorama

Program Informacyjny

Magazyn

Pytanie na śniadanie

10:55 | TVP 2

"Pytanie na śniadanie" to poranny program skierowany do wszystkich tych, którzy chcą być na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami. To również porcja pozytywnej energii na cały dzień. Telewizja śniadaniowa gości na antenie TVP2 sześć razy w tygodniu - w dni powszednie startuje o godzinie 8:00, a w soboty o 7:30. W każdym wydaniu znajdują się najciekawsze i najbardziej aktualne informacje z różnych dziedzin: od sportu i kultury, przez nowinki ze świata show-biznesu, aż po doniesienia naukowe. Widzowie "Pytania na śniadanie" zapoznają się ze szczegółami najważniejszych festiwali, premier i konkursów obejmujących branżę muzyczną, filmową, wydawniczą i telewizyjną, odkryją kulisy akcji charytatywnych i nowatorskich projektów. Mają możliwość obejrzenia wywiadów z uczestnikami i laureatami omawianych zdarzeń. Zaproszenia do studia "Pytania na śniadanie" otrzymują m.in. celebryci, badacze, artyści, sportowcy o uznanej pozycji, a także utalentowani debiutanci - wszyscy, którzy mają na swoim koncie ważne dokonania, którymi mogą się podzielić. "Pytanie na śniadanie" promuje pozytywne wartości, rozbudza ciekawość świata, bawiąc uczy, a przez informacje z dziedziny sportu i garść porad z dziedziny żywienia i diety, zachęca do aktywnego i zdrowego stylu życia. Szeroki dobór tematów sprawia, że program zainteresuje odbiorców w różnym wieku.(n)

Czas: 20 min

10:55

Pytanie na śniadanie

Magazyn

Serial Obyczajowy

Ta jedyna

10:00 | TVP 3 Warszawa

"Ta jedyna" to historia wielkich namiętności, która podbiła serca portugalskiej publiczności. Serial został doceniony na festiwalach branżowych, również we Francji. "Ta jedyna" rozgrywa się w afrykańskiej scenerii dawnej portugalskiej kolonii, Angoli. Opowiada o miłości dwojga ludzi, którzy muszą pokonać uprzedzenia, by być razem. Luís Miguel Sacramento po studiach inżynierskich w Lizbonie wyjeżdża do Luandy. Zostaje ciężko ranny wskutek wypadku na budowie. W szpitalu opiekuje się nim pielęgniarka Mara Venâncio, piękna Mulatka. Luis Miguel zakochuje się w niej bez pamięci. Jest przekonany, że Mara to ta jedyna. Problem w tym, że jest ona związana z przyjacielem młodego inżyniera. Jakby tego było mało, ojciec Mary nienawidzi Portugalczyków i może zaszkodzić w interesach ojcu Luisa Miguela.(n)

Czas: 25 min

10:00

Ta jedyna

Serial Obyczajowy

Serial Dokumentalny

Żywy Bałtyk: Ryby

10:25 | TVP 3 Warszawa

W płytkich, dobrze natlenionych wodach żyją rośliny i zwierzęta. Trudno zbadać zakamarki podwodnego świata Bałtyku. Morskie środowisko stanowi wyzwanie dla naukowców.(n)

Czas: 30 min

10:25

Żywy Bałtyk: Ryby

Serial Dokumentalny

Cykl Reportaży

Ludzie, sprawy, historie: Chęć do życia

10:55 | TVP 3 Warszawa

Dziennikarze docierają z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieje się coś wyjątkowego, godnego pokazania lub gdzie żyją ludzie wymagający pomocy. Scenariusze reportaży pisze samo życie.(n)

Czas: 15 min

10:55

Ludzie, sprawy, historie: Chęć do życia

Cykl Reportaży

Serial Paradokumentalny

Dlaczego ja?. s22e997

10:40 | Polsat

Justyna ma nadwagę, jednak niespecjalnie się nią przejmuje. Jest lubiana za swoją bezpośredniość i życiowy optymizm. Najlepszą przyjaciółką dziewczyny jest Ewelina, która marzy o karierze modelki. Jednak przypadkowo to Justyna otrzymuje zaproszenie na próbną sesję zdjęciową w agencji modelek. Dziewczyna bardzo dobrze czuje się przed kamerą, przypada też do gustu właścicielowi agencji, Przemkowi. Mężczyzna wróży jej karierę jako modelce plus size. Ta zmiana nie podoba się jednak chłopakowi Justyny, Oskarowi, który staje się zazdrosny o pojawiających się w życiu ukochanej wielbicieli. Dziewczyna kłóci się również z Eweliną, która uważa, że koleżanka bardzo się zmieniła. Niebawem Justyna podpisuje swój pierwszy kontrakt. W trakcie zdjęć próbnych czeka ją brutalne zderzenie z rzeczywistością.(n)

Czas: 60 min

10:40

Dlaczego ja?. s22e997

Serial Paradokumentalny

Program Informacyjny

Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Biznes

10:00 | TVN 24

Wybór najciekawszych wiadomości o tematyce politycznej, społecznej i gospodarczej z Polski i ze świata, zebranych przez reporterów stacji.(n)

Czas: 300 min

10:00

Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Biznes

Program Informacyjny
11

Serial Kryminalny

Ojciec Mateusz : Ostatnie dni. s13e173

11:05 | TVP 1

Policjanci otrzymują zawiadomienie o zwłokach kobiety, które znaleziono w wąwozie. Okazuje się, że zamordowaną jest Hanna Dolny. Możejko przesłuchuje jej córkę Agatę, a także profesor Krystynę Dolny, która zjawiła się w Sandomierzu, by wziąć udział w dorocznym zjeździe regionalistów. Kamery monitoringu nagrały ją w pobliżu miejsca zbrodni. Kobieta zaprzecza jednak, by widziała się z siostrą. Później Krystyna umawia się na spotkanie z córką Hanny. Tłumaczy, że nie widziała się z siostrą od dwudziestu lat i chciała się z nią pogodzić. Wychodzi na jaw, że to ona jest biologiczną matką Agaty. W dochodzenie angażuje się Mateusz. Duchowny znajduje w domu nieprzytomną Krystynę. W toku śledztwa okazuje się, że wzięła ona niedawno duży kredyt. Niespodziewanie proboszcz nakrywa Roberta Czekaja na plądrowaniu domu Agaty. Zostaje przez niego zaatakowany. Z pomocą przychodzi mu lokalny pijaczek, Stefan...(n)

Czas: 55 min

11:05

Ojciec Mateusz : Ostatnie dni. s13e173

Serial Kryminalny

Cykl Felietonów

Spisz się, rolniku

11:15 | TVP 2

Narodowy spis jest organizowany co 10 lat przez Główny Urząd Statystyczny. Ma na celu zbadanie zmian, jakie zachodzą w środowisku rolników. Akcja jest obowiązkowa i obejmuje wszystkich właścicieli gospodarstw. Program informuje o spisie i zachęca do wzięcia w nim udziału. O codziennym życiu na wsi wypowiedzą się rolnicy i eksperci.(n)

Czas: 10 min

11:15

Spisz się, rolniku

Cykl Felietonów

Serial Komediowy

Rodzinka.pl: Granice miłości. s15e271

11:25 | TVP 2

Ludwik denerwuje się na Kacpra. Złości go, że syn nie szanuje kupionych rzeczy. Boski zarzuca też Markowi, że źle odnosi się do Agaty. Staje w jej obronie. Obraża się, gdy przyjaciel twierdzi, że jest przewrażliwiony na punkcie dziewczyny. Natalia i Beata piją wino oraz wspólnie szykują jedzenie na grilla. Żona wypytuje Ludwika o kłótnię z Markiem. Boscy rozmawiają z Kubą o Pauli. Natalia przyznaje się Violi i Marii, że tęskni za wnuczką.(n)

Czas: 30 min

11:25

Rodzinka.pl: Granice miłości. s15e271

Serial Komediowy

Serial Obyczajowy

Barwy szczęścia

11:55 | TVP 2

Poranne czułości Huberta i Klary przerywa wczesna pobudka Marysi. Oboje muszą udać się do swoich obowiązków. Niebawem na planie Ex-Ex dochodzi do wypadku. Zostaje zakłócona praca wszczepionego Pyrce stymulatora i mężczyzna traci przytomność. Stawicki umawia się z Dylską, żeby wyjaśnić ostatnie nieporozumienie. Nie podoba się to zazdrosnej Dominice. Do spotkania jednak nie dochodzi, ponieważ lekarza przepłasza Mikołaj. Oznajmia rywalowi, że Aneta jest jego dziewczyną i żąda, by zostawił ją w spokoju. Jowita trenuje z matką w klubie pod okiem Alana. Po telefonie Grety dziewczyna chce przerwać ćwiczenia i jechać do klienta. W tym czasie Sławka traci przytomność.(n)

Czas: 30 min

11:55

Barwy szczęścia

Serial Obyczajowy

Cykl Reportaży

Terytorialsi: Łukasz Nowak

11:10 | TVP 3 Warszawa

Program ma na celu ukazanie misji, celów i zadań Wojsk Obrony Terytorialnej, powstałych 1 stycznia 2017 roku. Twórcy przedstawią działania poszczególnych brygad WOT, procedury powołania do Terytorialnej Służby Wojskowej (TSW), nakreślą uprawnienia żołnierzy oraz pracodawców. Zaprezentują również szkolenia, w których biorą udział terytorialsi, oraz to, jak w czasie ćwiczeń współpracują oni z wojskami operacyjnymi oraz innymi służbami mundurowymi. Poprzez ciekawe przykłady ukazane zostanie ponadto, w jaki sposób WOT przygotowywane jest do udziału w zarządzaniu kryzysowym.(n)

Czas: 15 min

11:10

Terytorialsi: Łukasz Nowak

Cykl Reportaży

Magazyn Rolniczy

Spiszmy się, jak na rolników przystało!

11:25 | TVP 3 Warszawa

Kinga Wasilewska i Agnieszka Kutyła przestawiają informacje o Powszechnym Spisie Rolnym 2020, który rozpocznie się 1 września i potrwa do 30 listopada 2020 roku. Wraz z ekspertami odpowiadają na pytania dotyczące tego przedsięwzięcia i przybliżają działanie stworzonej na jego potrzeby aplikacji. Odwiedzają też gospodarstwa, by przedstawić obraz współczesnej wsi.(n)

Czas: 10 min

11:25

Spiszmy się, jak na rolników przystało!

Magazyn Rolniczy

Magazyn Rolniczy

Wiadomości rolnicze

11:35 | TVP 3 Warszawa

Program adresowany do przedsiębiorców z branży rolniczej - hodowców, przetwórców i producentów rolnych. Zostaną w nim zaprezentowane nowoczesne rozwiązania dla rolników i hodowców. Nie zabraknie też informacji o dotacjach unijnych i programach pomocowych ani o kulturze i twórczości związanej z obszarami wiejskimi.(n)

Czas: 40 min

11:35

Wiadomości rolnicze

Magazyn Rolniczy

Serial Paradokumentalny

Gliniarze

11:40 | Polsat

Pewien mężczyzna bierze zakładników i uruchamia bombę z opóźnionym zapłonem. Żąda powrotu do zamkniętego śledztwa. Naczelnik wydziału Monika Kruczkowska kieruje akcją przeciwko terroryście z terenu. Policja ma tylko 12 godzin, by powstrzymać desperata. Jedna z przetrzymywanych osób pragnie wykazać się bohaterstwem.(n)

Czas: 60 min

11:40

Gliniarze

Serial Paradokumentalny

Serial Paradokumentalny

Ukryta prawda. s17e1181

11:30 | TVN

Kolejne odcinki to nowe, pełne napięcia opowieści, napisane przez życie, które mogą stanowić odzwierciedleniem losów każdego człowieka. Ich finały są zwykle zabawne lub dramatyczne. Widzowie staną się świadkami zdrad, kłamstw czy niespodziewanych rozstrzygnięć.(n)

Czas: 60 min

11:30

Ukryta prawda. s17e1181

Serial Paradokumentalny
12

Program Informacyjny

Wiadomości

12:00 | TVP 1

Główny serwis informacyjny TVP i TVP Polonia, "Wiadomości", jest nadawany od 18 listopada 1989 roku. Zastąpił kojarzony z minionym ustrojem PRL "Dziennik Telewizyjny". Od wielu lat "Wiadomości" utrzymują się w czołówce programów najchętniej oglądanych przez widzów. Zespół reporterów codziennie przekazuje widzom najważniejsze aktualności z kraju i ze świata. Dziennikarze z ekipy "Wiadomości" są obecni wszędzie tam, gdzie rozgrywają się przełomowe i ważne wydarzenia polityczne, społeczne, gospodarcze czy kulturalne. W formie kilkuminutowych materiałów relacjonują kulisy nierzadko brutalnych konfliktów zbrojnych. Docierają do ofiar kataklizmów w różnych częściach świata. Angażują także widzów w pomoc osobom chorym, wykluczonym i innym potrzebującym. W wyjątkowych okolicznościach dane wydanie programu może mieć charakter specjalny. Jest wówczas w całości poświęcone jednemu wiodącemu tematowi. "Wiadomości" były ważnym etapem w rozwoju kariery wielu innych polskich dziennikarzy. Prezenterzy i inni pracownicy ekipy programu, uznawani za twarze stacji TVP, byli wielokrotnie nagradzani za swój profesjonalizm. Głosami widzów statuetki Wiktorów otrzymali m.in. Tomasz Lis, Waldemar Milewicz, Jolanta Pieńkowska, Piotr Kraśko i Krzysztof Ziemiec.(n)

Czas: 10 min

12:00

Wiadomości

Program Informacyjny

Magazyn Rolniczy

Agrobiznes

12:10 | TVP 1

Program jest adresowany przede wszystkim do rolników. W każdym wydaniu pojawia się wiele praktycznych informacji i rad dotyczących hodowli zwierząt. Poznajemy również dużo użytecznych ciekawostek na temat uprawy różnych gatunków roślin. Autorzy programu starają się przekazywać aktualne wiadomości z branży rolno-spożywczej, a także dane o notowaniach giełdowych i prognozach cenowych. Widzowie znajdują tu ponadto informacje na temat krajowych i zagranicznych wydarzeń związanych z rolnictwem.(n)

Czas: 20 min

12:10

Agrobiznes

Magazyn Rolniczy

Program Informacyjny

Agropogoda

12:30 | TVP 1

"Agropogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP1 i TVP3 programem, realizowanym głównie z myślą o rolnikach, sadownikach, leśnikach, producentach warzyw i owoców. W każdym wydaniu programu widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. Prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Agropogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic z opadami gradu i silnym wiatrem, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. W programie są także zawarte informacje dla alergików. "Agropogoda" emitowana jest codziennie z wyjątkiem sobót, niedziel i świat ok. godziny 12.30, po programie "Agrobiznes".(n)

Czas: 5 min

12:30

Agropogoda

Program Informacyjny

Magazyn

Rok w ogrodzie extra

12:35 | TVP 1

Twórcy odwiedzą najpiękniejsze ogrody widzów, aby rozwiązać ich problemy związane z pielęgnacją, glebą i szkodnikami.(n)

Czas: 20 min

12:35

Rok w ogrodzie extra

Magazyn

Film Dokumentalny

Wielkie koty w domu

12:55 | TVP 1

Trzyodcinkowy dokument przedstawiający losy osieroconej samiczki jaguara o imieniu Maya. Mając zaledwie 5 dni została uratowana przez Gilesa Clarka, specjalisty od wielkich kotów, i zamieszkała w jego domu. Widzowie będą świadkami rozwoju zwierzęcia i zobaczą, jak zdobywa nowe umiejętności i integruje się z ludźmi. Kamery ukażą także codzienność w prowadzonym przez Gilesa ośrodku opieki dla różnych gatunków kotów, gdzie razem ze swoimi współpracownikami obserwuje zachowania zwierząt i stara się poznać ich charaktery i zwyczaje.(n)

Czas: 65 min

12:55

Wielkie koty w domu

Film Dokumentalny

Teleturniej

Koło fortuny

12:25 | TVP 2

W grze bierze udział trzech zawodników. Każdy kolejno kręci kołem i odgaduje hasła, odsłaniając litery. Za poprawnie wytypowaną spółgłoskę otrzymują kwotę wyznaczaną przez koło. Za zgromadzone pieniądze uczestnicy mogą kupić samogłoskę. Zawodnik, który jako pierwszy ułoży hasło w rundzie, zatrzymuje wygraną. Osoba z najwyższą kwotą na koncie wchodzi do finału, w którym może wygrać samochód osobowy lub wysoką nagrodę pieniężną. Teleturniej poprowadzi Norbi, a towarzyszyć mu będzie Izabella Krzan - Miss Polonia 2016.(n)

Czas: 35 min

12:25

Koło fortuny

Teleturniej

Program Informacyjny

Co niesie dzień

12:15 | TVP 3 Warszawa

"Co niesie dzień" jest porannym programem informacyjnym TVP 3. W każdym jego wydaniu widzowie mają okazję zapoznać się z najważniejszymi aktualnymi wiadomościami ze wszystkich regionów kraju, a także dowiedzieć się, jakie wydarzenia czekają nas w ciągu dnia. W programie prezentowane są zarówno materiały reporterskie, jak i prowadzone na żywo rozmowy z dziennikarzami z regionalnych ośrodków TVP. Do studia programu "Co niesie dzień" prowadzący zapraszają także gości - bohaterów, świadków oraz komentatorów prezentowanych wydarzeń czy zapowiadanych materiałów interwencyjnych. Dziennikarze przygotowujący magazyn przeprowadzają dodatkowo przegląd regionalnych i ogólnopolskich portali internetowych, a także najciekawszych artykułów z polskich mediów. "Co niesie dzień" emitowany jest od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00, 10.00 i 12.45.(n)

Czas: 15 min

12:15

Co niesie dzień

Program Informacyjny

Cykl Reportaży

W służbie...

12:30 | TVP 3 Warszawa

W związku z obchodzeniem w 2019 roku setnej rocznicy utworzenia Ordynariatu Polowego, widzowie mają szansę przyjrzeć się roli kapelanów w Siłach Zbrojnych RP. Duchowni uczestniczą w prawie każdej zagranicznej misji polskiej armii. Sprawowanie tego urzędu to posłannictwo, które wymaga wielu wyrzeczeń, a także bycia w ciągłej gotowości.(n)

Czas: 30 min

12:30

W służbie...

Cykl Reportaży

Serial Paradokumentalny

Dzień, który zmienił moje życie. s01e43

12:40 | Polsat

Kiedy Marek nakrywa swoją żonę Klarę w łóżku z innym mężczyzną, podejmuje decyzję o rozstaniu. Rok później, już jako rozwodnik, na nowo układa sobie życie z Julią. Zdradzony mężczyzna zastanawia się jednak, czy nie jest nadal zakochany w byłej żonie. Klara wykorzystuje okazję, by znowu zbliżyć się do byłego partnera, który zapewniał jej dostatnie życie. Pod pozorem przyjaźni chce odzyskać Marka. Bohaterowie drugiej opowieści Sandra i Krzysztof zalegają ze spłatą czynszu. Właściciel mieszkania, które wynajmują, składa im propozycję - umorzy dług, jeśli Sandra spędzi z nim noc. Kobieta odmawia. Wkrótce dowiaduje się, że jest w ciąży. Mąż i matka radzą jej usunięcie ciąży, lecz ona nie chce tego zrobić. Ostatecznie dochodzi do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem będzie przyjęcie niemoralnej propozycji właściciela mieszkania. Oczekuje do Krzysztofa rady.(n)

Czas: 60 min

12:40

Dzień, który zmienił moje życie. s01e43

Serial Paradokumentalny

Serial Paradokumentalny

Rozwody

12:30 | TVN

Agata przypadkowo odkrywa, że jej drugi mąż Damian spędził w więzieniu cztery lata za gwałt. Zszokowana żąda rozwodu i natychmiast kontaktuje się z adwokatem. Są małżeństwem od sześciu miesięcy, a znają się rok. Poprzedni partner kobiety, Jarek, nie radził sobie z agresją, więc kiedy trafiła na kogoś wyjątkowego - tak jej się przynajmniej wydawało - była szczęśliwa. Damian przedstawia swoją wersję wydarzeń. Bawił się na suto zakrapianej alkoholem imprezie, brał narkotyki razem z innymi. Dziewczyna, którą skrzywdził, Julita, wyraziła zgodę na seks. Jednak w tych okolicznościach stał się łatwym celem dla prokuratora. Agata postanawia poznać ofiarę męża, odkryć, co naprawdę się zdarzyło. Choć odmawia ona rozmowy, jest przekonana o winie Damiana. Tymczasem partner zapewnia, że już odpokutował za dawne błędy, zmienił swoje postępowanie, nie sięga po alkohol, nie chcąc stracić nad sobą kontroli. Błaga żonę, żeby dała mu drugą szansę. Kiedy Agata zaczyna rozważać wycofanie pozwu, pojawiają się kolejne problemy.(n)

Czas: 60 min

12:30

Rozwody

Serial Paradokumentalny
13

Teleturniej

Va banque

13:00 | TVP 2

"Va banque" to teleturniej oparty na amerykańskim formacie "Jeopardy!", stworzonym w 1964 roku dla telewizji NBC. W Stanach Zjednoczonych program jest emitowany do dziś, powstało ponad 8 tysięcy odcinków. W Polsce "Va banque" nadawano w latach 1996-2003. Wówczas prowadzącym był znany aktor Kazimierz Kaczor. W nowej wersji gospodarzem jest popularny dziennikarz i konferansjer Przemysław Babiarz. W teleturnieju "Va banque" bierze udział troje uczestników, którzy na prezentowana hasła w formie zdania udzielają odpowiedzi, konstruując pytania. Konkurs podzielony jest na trzy rundy. W pierwszych dwóch gracze muszą wybrać hasła spośród sześciu kategorii. W finale to prowadzący podaje dziedzinę wiedzy, w której będą musieli zmierzyć się zawodnicy. Tylko zwycięzca opuszcza studio z pieniędzmi. Zyskuje też prawo wystąpienia w kolejnym odcinku, lecz nie więcej niż pięć razy.(n)

Czas: 30 min

13:00

Va banque

Teleturniej

Telenowela Dokumentalna

Uzdrowisko: Skrywana namiętność

13:30 | TVP 2

Adrianna przystępuje do ofensywy. Personel z niepokojem i nieufnością obserwuje, jak sprytna menadżerka stara się uwieść Andrzeja. Zaprasza go na kolację do modnej restauracji, gdzie wspominają dawne czasy i swój płomienny romans. Na stole pojawiają się kolejne dania, a lekarka zastawia sidła i coraz bardziej roztacza swój urok. Wspólny wieczór kończy się w pokoju lekarza.(n)

Czas: 40 min

13:30

Uzdrowisko: Skrywana namiętność

Telenowela Dokumentalna

Magazyn

Spotkania w świecie ciszy

13:00 | TVP 3 Warszawa

Program, w którym głusi mówią o sobie, swojej rodzinie i pracy. Opowiadają także o pasjach i sporcie, ale także o barierach, które utrudniają im funkcjonowanie. Magazyn, w całości nadawany w języku migowym, jest dedykowany osobom głuchym oraz wszystkim, których interesuje ich codzienne życie.(n)

Czas: 35 min

13:00

Spotkania w świecie ciszy

Magazyn

Magazyn Rolniczy

Agrobiznes

13:35 | TVP 3 Warszawa

Program jest adresowany przede wszystkim do rolników. W każdym wydaniu pojawia się wiele praktycznych informacji i rad dotyczących hodowli zwierząt. Poznajemy również dużo użytecznych ciekawostek na temat uprawy różnych gatunków roślin. Autorzy programu starają się przekazywać aktualne wiadomości z branży rolno-spożywczej, a także dane o notowaniach giełdowych i prognozach cenowych. Widzowie znajdują tu ponadto informacje na temat krajowych i zagranicznych wydarzeń związanych z rolnictwem.(n)

Czas: 20 min

13:35

Agrobiznes

Magazyn Rolniczy

Program Informacyjny

Agropogoda

13:55 | TVP 3 Warszawa

"Agropogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP1 i TVP3 programem, realizowanym głównie z myślą o rolnikach, sadownikach, leśnikach, producentach warzyw i owoców. W każdym wydaniu programu widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. Prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Agropogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic z opadami gradu i silnym wiatrem, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. W programie są także zawarte informacje dla alergików. "Agropogoda" emitowana jest codziennie z wyjątkiem sobót, niedziel i świat ok. godziny 12.30, po programie "Agrobiznes".(n)

Czas: 5 min

13:55

Agropogoda

Program Informacyjny

Serial Paradokumentalny

Trudne sprawy. s18e874

13:40 | Polsat

Ilona jest żoną zamożnego biznesmena, Marka Kalickiego. Ma też dorosłego syna z poprzedniego związku - Radka Dobrowolskiego. Pewnego dnia kobieta znajduje w pokoju chłopaka dwie nieletnie dziewczyny. Radek tłumaczy, że są to modelki, którym robił zdjęcia do sesji, a później zaproponował nocleg. Chłopak ma pretensje do matki. Uświadamia jej, że gdyby wyjechał na studia fotograficzne do Nowego Jorku, robiłby ambitniejsze rzeczy. Marek broni pasierba. Kilka dni później Maja Małecka, koleżanka Radka, oznajmia, że spodziewa się dziecka chłopaka. Ilona jest załamana. Marek szybko jednak znajduje rozwiązanie problemu. Proponuje, by Radek dobrowolnie uznał dziecko, a on będzie płacił na nie alimenty. Dodatkowo mężczyzna obiecuje, że wyśle chłopaka do wymarzonej szkoły fotograficznej w Nowym Jorku. Kobieta nie rozumie postawy męża. Niebawem przypadkowo dostrzega w restauracji Marka w towarzystwie Mai.(n)

Czas: 60 min

13:40

Trudne sprawy. s18e874

Serial Paradokumentalny

Serial Paradokumentalny

Szpital. s14e977

13:30 | TVN

Na oddział ratunkowy trafia osierocone rodzeństwo, które miało wypadek samochodowy. 24-latek, prawny opiekun młodszej siostry, bardzo się o nią martwi. Ponieważ 17-latka sprawiała problemy wychowawcze, zabrania jej spotykać się z nowym partnerem. Dziewczyna ma dość brata i decyduje się uciec. Niestety, złamane podczas kolizji żebro przebija jej płuco. Podopieczny doktor Dominiki Gajdy nigdy nie pogodził się ze stratą ukochanej. 23-latek złamał rękę, spadając z drzewa. Próbuje odzyskać wybrankę za wszelką cenę, więc okłamuje ją, że umiera. 21-latka zjawia się w szpitalu razem z obecnym narzeczonym. Wówczas pacjent postanawia ich skłócić. Tymczasem okazuje się, że jego eks jest w ciąży.(n)

Czas: 55 min

13:30

Szpital. s14e977

Serial Paradokumentalny
14

Serial Obyczajowy

Elif

14:00 | TVP 1

Pracownicy holdingu nie mogą się doczekać zebrania z panem Ruhatem. Załamują się na wieść o tym, że klient odwołał spotkanie. Okazuje się, że to Tarik celowo wprowadził w błąd nowego kontrahenta i je anulował. Kerem zadręcza się, próbując zrozumieć, dlaczego klient zrezygnował. Yunus ma poczucie winy. Sądzi, że powinien był poczekać na oficjalne ustalenia. Rana jest przekonana, że to Tarik za wszystko odpowiada. Kobieta postanawia udowodnić, że to on sabotuje projekt.(n)

Czas: 60 min

14:00

Elif

Serial Obyczajowy

Serial Obyczajowy

M jak miłość

14:10 | TVP 2

Natalia wyznaje Soni, że podjęła decyzję o rozwodzie. Skontaktowała się już nawet z Wernerem. Niebawem odbiera telefon od Uli, która ma dla niej dramatyczne wieści. Franek w nocy zniknął bez śladu, zabierając ze sobą Hanię. Nikt nie może się do niego dodzwonić. Lilka bierze dzień wolnego w bistro i przyjeżdża do Grabiny. Mateusz zabiera ją na romantyczny spacer. Staszek kupuje kwiaty i wyznaje Barbarze, że chce umówić się z Krystyną. Zachęcony przez seniorkę zjawia się w domu Banachowej i proponuje wspólne wyjście na kawę. Modry w końcu orientuje się, że Ola stanowi dla niego zagrożenie. Gdy próbuje zadzwonić po pomoc, opiekunka zabiera mu telefon. Zaprasza też do Lipnicy swojego kochanka. Gdy Mostowiakowa zjawia się z wizytą, zastaje parę w salonie w niedwuznacznej sytuacji.(n)

Czas: 60 min

14:10

M jak miłość

Serial Obyczajowy

Magazyn

Twoje sprawy

14:00 | TVP 3 Warszawa

Czas: 25 min

14:00

Twoje sprawy

Magazyn

Program Informacyjny

Pogoda

14:25 | TVP 3 Warszawa

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

Czas: 5 min

14:25

Pogoda

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Kurier Warszawy i Mazowsza

14:30 | TVP 3 Warszawa

Czas: 13 min

14:30

Kurier Warszawy i Mazowsza

Program Informacyjny

Magazyn Kulturalny

Muzyczny poWiernik

14:43 | TVP 3 Warszawa

Czas: 17 min

14:43

Muzyczny poWiernik

Magazyn Kulturalny

Serial Paradokumentalny

Dlaczego ja?. s20e880

14:40 | Polsat

Żona Mariusza Zawadzkiego od pewnego czasu ma ciągle zły humor. Przede wszystkim jest zazdrosna o sąsiadkę Ewę, która flirtuje z jej ukochanym. Na złość partnerce mężczyzna postanawia się z nią umówić. Sprawa wymyka się spod kontroli, gdy Renata znajduje oboje w łóżku. Mariusz zarzeka się, że nic nie pamięta. Jego córka z pierwszego małżeństwa przypuszcza, że został odurzony. Niestety przeprowadzony test na obecność narkotyków nic nie wykazuje, gdyż minęło już zbyt wiele czasu. Renata żąda rozwodu. Zgodnie z umową wspólności majątkowej po jego przeprowadzeniu otrzymałaby 200 tys. zł. Mariusz podejrzewa, ze jest w zmowie z sąsiadką.(n)

Czas: 70 min

14:40

Dlaczego ja?. s20e880

Serial Paradokumentalny

Serial Fabularno Dokumentalny

Detektywi: Bagno

14:25 | TVN

Marzena Fliegel i Maciek Friedek prowadzą biuro detektywistyczne. Ich wieloletnie doświadczenie pozwala im podjąć się najtrudniejszych spraw. Współpracują z nimi Krzysztof Dziób, który zna wschodnie sztuki walki i znakomicie radzi sobie w sytuacjach ekstremalnych, oraz asystenci: Alicja Kalinowska, Karolina Lutczyn, Roksana Roguś, Marcin Halbiniak. Detektywi pomagają ludziom w dramatycznych chwilach - przy porwaniach i zaginięciach najbliższych. Często dostają nietypowe zlecenia i wspierają stróżów prawa przy ujmowaniu przestępców.(n)

Czas: 35 min

14:25

Detektywi: Bagno

Serial Fabularno Dokumentalny
15

Program Informacyjny

Wiadomości

15:00 | TVP 1

Główny serwis informacyjny TVP i TVP Polonia, "Wiadomości", jest nadawany od 18 listopada 1989 roku. Zastąpił kojarzony z minionym ustrojem PRL "Dziennik Telewizyjny". Od wielu lat "Wiadomości" utrzymują się w czołówce programów najchętniej oglądanych przez widzów. Zespół reporterów codziennie przekazuje widzom najważniejsze aktualności z kraju i ze świata. Dziennikarze z ekipy "Wiadomości" są obecni wszędzie tam, gdzie rozgrywają się przełomowe i ważne wydarzenia polityczne, społeczne, gospodarcze czy kulturalne. W formie kilkuminutowych materiałów relacjonują kulisy nierzadko brutalnych konfliktów zbrojnych. Docierają do ofiar kataklizmów w różnych częściach świata. Angażują także widzów w pomoc osobom chorym, wykluczonym i innym potrzebującym. W wyjątkowych okolicznościach dane wydanie programu może mieć charakter specjalny. Jest wówczas w całości poświęcone jednemu wiodącemu tematowi. "Wiadomości" były ważnym etapem w rozwoju kariery wielu innych polskich dziennikarzy. Prezenterzy i inni pracownicy ekipy programu, uznawani za twarze stacji TVP, byli wielokrotnie nagradzani za swój profesjonalizm. Głosami widzów statuetki Wiktorów otrzymali m.in. Tomasz Lis, Waldemar Milewicz, Jolanta Pieńkowska, Piotr Kraśko i Krzysztof Ziemiec.(n)

Czas: 10 min

15:00

Wiadomości

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

15:10 | TVP 1

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 5 min

15:10

Pogoda

Program Informacyjny

Magazyn Interwencyjny

Alarm!

15:15 | TVP 1

W programie pojawiają się dziennikarskie interwencje, śledztwa i opowieści o realnych problemach Polski i jej mieszkańców. Reporterzy pokazują to w sposób nowatorski i dynamiczny. Zaglądają często tam, gdzie inni boją się, nie chcą lub nie mogą, nagłaśniając ważne sprawy.(n)

Czas: 20 min

15:15

Alarm!

Magazyn Interwencyjny

Teleturniej

Gra słów. Krzyżówka

15:35 | TVP 1

"Gra słów. Krzyżówka" to show, w którym klasyczne łamigłówki prezentowane są w nowoczesnej formie. Twórcy programu nawiązują do historii TVP, bowiem krzyżówka w telewizji pojawiła się już pierwszym polskim teleturnieju w 1958 roku. We współczesnej odsłonie tej rywalizacji szaradziarskiej nie zabraknie intrygujących zagadek i atrakcyjnych nagród. We wspólną zabawę z łatwością mogą włączyć się widzowie przed telewizorami. Uczestnicy teleturnieju "Gra słów. Krzyżówka" muszą wykazać się wiedzą, refleksem i umiejętnością szybkiego kojarzenia. Codziennie od poniedziałku do czwartku czwórka graczy walczy o tytuł finalisty dnia. Następnie zwycięzcy czterech wydań mierzą się w finale tygodnia. Gospodarzem programu "Gra słów. Krzyżówka" jest Radek Brzózka.(n)

Czas: 30 min

15:35

Gra słów. Krzyżówka

Teleturniej

Serial Obyczajowy

Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: Rozterki - część 2

15:10 | TVP 2

Paula chce rozpocząć terapię hormonalną, by zmienić płeć. Jej rodzice próbują się z tym oswoić. Sprawy się komplikują, gdy lekarze diagnozują u młodej pacjentki chorobę serca. Ludwig kupuje Lilli samochód, co prowadzi do zaostrzenia konfliktu między Gruberami. Lisbeth postanawia w końcu rozmówić się ze szwagrem i przekonać go do wyjazdu.(n)

Czas: 50 min

15:10

Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział: Rozterki - część 2

Serial Obyczajowy

Program Religijny

Koronka do Miłosierdzia Bożego

15:00 | TVP 3 Warszawa

Wspólna modlitwa różańcowa z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach.(n)

Czas: 20 min

15:00

Koronka do Miłosierdzia Bożego

Program Religijny

Serial Obyczajowy

Łzy Cennet

15:20 | TVP 3 Warszawa

Cennet bezskutecznie próbuje pogodzić się z Selimem. Arzu, by ratować Melisę, postanawia wziąć na siebie winę za potrącenie człowieka na drodze. Mahir namawia Arzu, by zaczęli nowe, wspólne życie. Tymczasem Cihan składa kobiecie niezwykłą propozycję. Pragnie ją poślubić, by zemścić się na Kai.(n)

Czas: 45 min

15:20

Łzy Cennet

Serial Obyczajowy

Program Informacyjny

Wydarzenia

15:50 | Polsat

Program informacyjny nadawany na antenie dwóch stacji telewizyjnych: Polsat oraz Polsat News. Prezentuje w zwięzłej formie najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata, które miały miejsce minionego dnia. "Wydarzenia" są emitowane codziennie w kilku wydaniach. Główny program nadawany jest o godz. 18:50. W dni powszednie na głównej antenie Polsatu jest też program o 15:50. Główny serwis prowadzą: Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski, a wydania weekendowe: Bartosz Kurek oraz Agnieszka Mosór, która na zmianę z Przemysławem Białkowskim jest też gospodarzem popołudniowego serwisu. Każdego dnia po głównym wydaniu programu o 18:50 jest nadawany "Gość Wydarzeń", który stanowi rozwinięcie najważniejszych doniesień. Prowadzący Dorota Gawryluk lub Bogdan Rymanowski na antenie Polsatu i Polsatu News rozmawiają z osobami, które były bohaterami wydarzeń dnia. Oglądalność "Wydarzeń" emitowanych w Polsacie i Polsacie News utrzymuje się na stałym poziomie i wynosi średnio pięć milionów widzów.(n)

Czas: 20 min

15:50

Wydarzenia

Program Informacyjny

Program Rozrywkowy

Kuchenne rewolucje: Radzionków, Bistro Przy Rondzie. s17e11

15:00 | TVN

Kasia i Paweł jeszcze przed ślubem pragnęli otworzyć razem niewielkie bistro. Sądzili, że własny biznes pozwoli im się usamodzielnić. Jednocześnie będzie on spełnieniem marzeń mężczyzny o prowadzeniu restauracji. Podział pracy narzeczeni ustalili od razu. Kasia przejęła opiekę nad salą i gośćmi, a Paweł - nad kuchnią, ponieważ gotowanie to jego pasja. W karcie Bistro Przy Rondzie umieścili śląskie dania, placki z cukinii, a nawet pizzę. Chcąc ograniczyć koszty związane z utrzymaniem pracowników, para postanowiła zaangażować do pomocy mamę Pawła oraz brata Kasi. Niestety, wspólne przedsięwzięcie, zamiast łączyć, dzieli rodzinę. Sytuacja w lokalu jest bardzo napięta, dlatego właścicielka zdecydowała się zaprosić Magdę Gessler.(n)

Czas: 60 min

15:00

Kuchenne rewolucje: Radzionków, Bistro Przy Rondzie. s17e11

Program Rozrywkowy

Magazyn Informacyjny

15 na żywo

15:00 | TVN 24

Program nadawany codziennie prowadzi Anna Jędrzejowska. W "15 na żywo" znajdziecie Państwo podsumowanie wydarzeń bieżącego dnia: "Przedstawiamy to, czego nie można przegapić".(n)

Czas: 60 min

15:00

15 na żywo

Magazyn Informacyjny
16

Telenowela

Przysięga

16:05 | TVP 1

Proces Reyhan zostaje przełożony, ponieważ zeznania musi złożyć pracownik sklepu jubilerskiego. Do tego czasu oskarżona musi pozostać w areszcie. Cavidan cieszy się, że pozbyła się synowej, natomiast Gulsum zaczyna mieć wyrzuty sumienia. Reyhan trafia do zbiorowej celi. Poznaje szefową więźniarek. Emir, nie mogąc się zobaczyć z żoną, pisze do niej wzruszający list.(n)

Czas: 55 min

16:05

Przysięga

Telenowela

Teleturniej

Koło fortuny

16:00 | TVP 2

W grze bierze udział trzech zawodników. Każdy kolejno kręci kołem i odgaduje hasła, odsłaniając litery. Za poprawnie wytypowaną spółgłoskę otrzymują kwotę wyznaczaną przez koło. Za zgromadzone pieniądze uczestnicy mogą kupić samogłoskę. Zawodnik, który jako pierwszy ułoży hasło w rundzie, zatrzymuje wygraną. Osoba z najwyższą kwotą na koncie wchodzi do finału, w którym może wygrać samochód osobowy lub wysoką nagrodę pieniężną. Teleturniej poprowadzi Norbi, a towarzyszyć mu będzie Izabella Krzan - Miss Polonia 2016.(n)

Czas: 35 min

16:00

Koło fortuny

Teleturniej

Teleturniej

Familiada

16:35 | TVP 2

"Familiada" to znany i chętnie oglądany polski teleturniej, który na antenie telewizyjnej Dwójki gości od września 1994 roku. Niezmiennie gospodarzem programu pozostaje aktor Karol Strasburger. Show emitowany jest o stałej porze w soboty, niedziele i święta. W "Familiadzie" biorą udział dwie pięcioosobowe drużyny. Najczęściej każdy z zespołów tworzą członkowie jednej rodziny. Zawodnicy odpowiadają na pytania, które zadano wcześniej grupie próbnej składającej się ze stu osób. Najwyżej punktowane są odpowiedzi zgodne z tymi, których udzielili ankietowani. Do finału wchodzi ta drużyna, która jako pierwsza zgromadzi na swoim koncie co najmniej 300 punktów. W finale programu "Familiada" biorą udział dwie osoby ze zwycięskiej drużyny. Zostają one wcześniej wyznaczone przez głowę rodziny. Podczas gdy pierwsza z osób odpowiada na pytania, druga słucha muzyki, by nie mogła śledzić przebiegu gry. Aby drużyna wygrała, zawodnicy muszą zgromadzić za swoje odpowiedzi 200 punktów. Do zdobycia w każdym programie jest około 15 tysięcy zł.(n)

Czas: 35 min

16:35

Familiada

Teleturniej

Magazyn Reporterów

Telekurier

16:05 | TVP 3 Warszawa

Magazyn reporterów ośrodków regionalnych TVP ukazuje sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje, ludzkie dramaty i sukcesy. W każdym wydaniu widzowie zobaczą relację na żywo lub krótki reportaż z kraju. Przedstawiany problem komentuje zaproszony do studia ekspert. Program prowadzą Dariusz Nowakowski i Ewa Siwicka.(n)

Czas: 25 min

16:05

Telekurier

Magazyn Reporterów

Magazyn

Kryminalna siódemka

16:30 | TVP 3 Warszawa

W programie prezentowanych jest siedem najgłośniejszych spraw kryminalnych, które wstrząsnęły całą Polską. Widzowie zobaczą brawurowe akcje policji, zagadkowe procesy oraz widowiskowe pościgi.(n)

Czas: 15 min

16:30

Kryminalna siódemka

Magazyn

Program Informacyjny

Dziennik regionów

16:45 | TVP 3 Warszawa

"Dziennik regionów" jest głównym programem informacyjnym TVP3. Nadawany jest codziennie o godzinie 22.00. Prowadzący podsumowują w nim najważniejsze wydarzenia mijającego dnia z poszczególnych regionów kraju, a także zapowiadają tematy, które z pewnością podejmowane będą w dniu następnym. Prowadzącymi "Dziennik regionów" są doświadczeni dziennikarze od dawna współpracujący z telewizją publiczną: Urszula Boruch, Konrad Dudek, Sławomir Mokrzycki i Artur Kalicki. Przekazują oni zawsze najświeższe informacje dzięki współpracy z ośrodkami regionalnymi i ich reporterami, gotowymi w każdej chwili dotrzeć do każdego zakątka Polski, w którym dzieje się coś ważnego.(n)

Czas: 15 min

16:45

Dziennik regionów

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

16:10 | Polsat

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez telewizję Polsat programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w Polsce, a także całej Europie w najbliższym czasie, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Ważnym zadaniem prezenterów jest także np. przekazywanie wiadomości dotyczących warunków drogowych. "Pogoda" emitowana jest w telewizji Polsat trzy razy dziennie. Za każdym razem prezenterzy przekazują informacje jak najbardziej aktualne, by sprawdziły się niemal w stu procentach. Prognozy przedstawiają: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant i wyjątkowo lubiany przez widzów Marek Horczyczak.(n)

Czas: 5 min

16:10

Pogoda

Program Informacyjny

Magazyn Reporterów

Interwencja

16:15 | Polsat

"Interwencja" to popołudniowy magazyn reporterów o charakterze społeczno-interwencyjnym, który zadebiutował na antenie Telewizji Polsat 19 lutego 2003 roku. Nadawany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 16.15. Pierwszym prezenterem programu był Janusz Zadura. Obecnie magazyn prowadzą na zmianę Michał Bebło oraz Marcin Łukasik. W "Interwencji" ukazywane są sensacyjne wydarzenia, ludzkie dramaty i sukcesy. Dziennikarze poruszają trudne, niechętnie ujawniane tematy, takie jak: nadużycia władzy, oszusta, afery i nieprawidłowości w instytucjach, które mają służyć obywatelom. Dziennikarze nie pozostają obojętni na krzywdę zwykłych ludzi. Zgłoszone przez widzów sprawy są szczegółowo analizowane przez zespół "Interwencji". Nierzadko zgłaszający się do programu podejmowali wiele prób rozwiązania problemu, niestety bezskutecznych. Dla nich magazyn reporterów jest ostatnią szansą na uzyskanie pomocy i wymierzenie sprawiedliwości. Dziennikarze walczą więc z nieuczciwymi pracodawcami i urzędnikami, bronią praw konsumentów oraz stają w obronie biednych rodzin, pokrzywdzonych dzieci i zwierząt. Każdy około 15-minutowy odcinek "Interwencji" składa się z jednego lub dwóch reportaży. Dziennikarze prezentują historię poszkodowanej lub oczekującej pomocy osoby. Następnie próbują dotrzeć do ludzi, którzy są odpowiedzialni za krzywdę. Prezentują zarzuty oraz dają podejrzanym szansę zaprezentowania swojego punktu widzenia i wyjaśnienia sprawy. O ogromnej popularności magazynu "Interwencja" wśród widzów świadczy nie tylko wysoka oglądalność, lecz także ich zaangażowanie w tworzenie programu. Każdego dnia do redakcji trafiają kolejne listy z prośbami o pomoc. W czasie emisji magazynu jest uruchomiony również specjalny numer telefonu, pod którym każdy może uzyskać bezpłatną poradę prawną. Dyżurujący w redakcji adwokat odbiera setki próśb o interwencję.(n)

Czas: 15 min

16:15

Interwencja

Magazyn Reporterów

Serial Paradokumentalny

Na ratunek . s08e495

16:30 | Polsat

Aneta samotnie wychowuje 5-letnią Kasię. Kobieta dowiaduje się od swojej przyjaciółki Marzeny, że do kraju wrócił mężczyzna, w którym kiedyś była zakochana - Adam. Ma się on pojawić na zjeździe absolwentów. Aneta, której nie udało się schudnąć po ciąży, postanawia szybko zrzucić nadprogramowe kilogramy. Jakiś czas później spotyka Adama w towarzystwie pięknej i zgrabnej kobiety. Nie rozpoznaje w niej młodszej siostry mężczyzny, Eli. Ponieważ dieta i ćwiczenia nie dają upragnionych efektów, Aneta postanawia kupić DNP. Po jego zażyciu traci przytomność.(n)

Czas: 30 min

16:30

Na ratunek . s08e495

Serial Paradokumentalny

Serial Paradokumentalny

Szpital. s14e978

16:00 | TVN

Doktor Piotr Wójtowicz pomaga poparzonemu wrzątkiem 23-latkowi. Wychowywała go tylko matka, u której wciąż mieszka. Kobieta podejmuje za syna wszystkie życiowe decyzje. Kiedy ten postanawia wyprowadzić się do partnerki, rodzicielka zaczyna stosować szantaż emocjonalny. Nie pozwala pacjentowi się usamodzielnić nawet po tym, jak okazuje się, że zostanie ojcem. 52-letnia podopieczna doktor Dominiki Gajdy zaraziła się podczas wakacji w Zanzibarze larwą podskórną wędrującą. Chciała podrywać w Afryce młodych mężczyzn, ponieważ czuje się zaniedbywana przez męża. Córka próbuje ratować małżeństwo rodziców, ale jej ojciec nie rozumie, dlaczego żona ma do niego pretensje. Żeby zrobić mu na złość pacjentka podrywa 35-latka, który jest nią zainteresowany.(n)

Czas: 60 min

16:00

Szpital. s14e978

Serial Paradokumentalny

Program Informacyjny

Fakty po południu

16:00 | TVN 24

Program informacyjny, podsumowujący najistotniejsze wydarzenia dnia. Oprócz tego w programie transmisje z miejsc zdarzeń, relacje reporterskie, informacje biznesowe, prognoza pogody i informacje sportowe.(n)

Czas: 120 min

16:00

Fakty po południu

Program Informacyjny
17

Program Informacyjny

Teleexpress

17:00 | TVP 1

"Teleexpress" to najważniejsze informacje dnia w pigułce. W krótkim, trwającym 15 minut programie widz znajdzie skrót wiadomości na temat bieżących wydarzeń z kraju i ze świata dotyczących m.in. polityki, nauki i techniki, kultury oraz sportu. Prezentowane materiały ilustrują migawki filmowe komentowane przez lektora oraz w zależności od omawianych zdarzeń wypowiedzi ekspertów, badaczy, uczestników wydarzeń lub osobistości życia publicznego. W "Teleexpresie" nie brakuje też prognozy pogody, raportów przygotowanych przez redakcje TVP oddziałów regionalnych oraz najciekawszych informacji muzycznych. Obok tematów poważnych pojawiają się także te wywołujące uśmiech, opatrzone żartobliwym komentarzem prowadzącego. Rozszerzeniem "Teleexpressu" jest "Teleexpress Extra", który jest emitowany na TVP Info po zakończeniu głównego wydania programu. W 2016 roku magazyn obchodzi jubileusz trzydziestolecia swojego istnienia.(n)

Czas: 20 min

17:00

Teleexpress

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

17:20 | TVP 1

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 5 min

17:20

Pogoda

Program Informacyjny

Teleturniej Muzyczny

Jaka to melodia?

17:25 | TVP 1

Show emitowany jest w trzech wersjach. Od poniedziałku do piątku pojawia się na antenie jako teleturniej muzyczny, w którym troje zawodników ma za zadanie jak najszybciej podać tytuł prezentowanej im piosenki. W soboty w programie biorą udział dwie dwuosobowe drużyny, które ścierają się w bitwie na hity. W niedziele zaś w roli uczestników w show goszczą gwiazdy, które mają możliwość wykazania się znajomością muzyki rozrywkowej. We wszystkich tych odsłonach nie zabraknie wielkich przebojów, również tych wykonywanych na żywo. Prowadzi Rafał Brzozowski.(n)

Czas: 35 min

17:25

Jaka to melodia?

Teleturniej Muzyczny

Telenowela

Więzień miłości

17:10 | TVP 2

Erdżan postanawia ostatecznie rozprawić się z Zehrą i Omerem. Przygotowuje plan krwawej zemsty. Tymczasem biznesmen robi wyrzuty żonie, która ryzykowała dla niego życie. Po tym, jak Ajsel i Halil wrócili do siebie, Salim i Dżanan czują się osamotnieni. Brakuje im towarzystwa przyjaciół. Niebawem wuj Halil gdzieś znika tuż po spotkaniu ze znajomymi.(n)

Czas: 50 min

17:10

Więzień miłości

Telenowela

Program Publicystyczny

Twój wybór

17:00 | TVP 3 Warszawa

Program pozwala widzom zapoznać się ze sprawami, o jakich każdego dnia decydują władze samorządowe, a także z propozycjami ugrupowań politycznych i komitetów wyborczych.(n)

Czas: 30 min

17:00

Twój wybór

Program Publicystyczny

Program Informacyjny

Pogoda

17:30 | TVP 3 Warszawa

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

Czas: 3 min

17:30

Pogoda

Program Informacyjny

Program Publicystyczny

CHiP - rozmowy niecodzienne

17:33 | TVP 3 Warszawa

Czas: 15 min

17:33

CHiP - rozmowy niecodzienne

Program Publicystyczny

Felieton

Felieton

17:48 | TVP 3 Warszawa

Czas: 12 min

17:48

Felieton

Felieton

Serial Paradokumentalny

Gliniarze. s09e505

17:00 | Polsat

Zaginęła mieszkanka jednego z podwarszawskich miasteczek, 16-letnia Daria. W sprawę zaangażowani są funkcjonariusze policji wodnej, którzy przeczesują pobliskie jezioro. Rodzice Darii angażują również jasnowidza. Mężczyzna odgrywa istotną rolę w śledztwie. Tymczasem Natalia i Kuba mają ciche dni. Mężczyzna nocuje u kolegi i wyrabia nadgodziny.(n)

Czas: 60 min

17:00

Gliniarze. s09e505

Serial Paradokumentalny

Serial Paradokumentalny

Rozwody

17:00 | TVN

Podczas kłótni o bałagan Iwona wyrzuca mężowi, że nie dba o dom, a poza tym nie opiekuje się ich synem, półtorarocznym Filipkiem. Myśli tylko o imprezach i siłowni, na którą chodzi z kolegami. Z kolei Filip ma do żony pretensje o ciągłe traktowanie go jak ucznia - poznali się bowiem w klasie maturalnej, kiedy była jego nauczycielką. Zdenerwowana kobieta zabiera synka do matki, gdzie czeka, aż partner ją przeprosi, ale ten milczy. Po dwóch dniach wraca do domu i zastaje wymienione zamki. Dowiaduje się też, że mąż chce rozwodu. Przyjaciółka wspiera ją podczas starań o ratowanie tego związku. Iwona inicjuje spotkanie, próbuje namawiać do seksu. To nie podoba się jej matce. Zarówno Filip, jak i jego rodzice, obwiniają o rozpad małżeństwa właśnie teściową - wtrąca się w każdy aspekt ich życia. Chociaż mężczyzna jest młodszy, posądzają nauczycielkę o niedojrzałość.(n)

Czas: 60 min

17:00

Rozwody

Serial Paradokumentalny
18

Telenowela

Klan

18:00 | TVP 1

Pani Kazia pyta Czesię, jak wyglądają sprawy Marka. Kot-Kurzawska wyznaje, że chyba w końcu zdecyduje się przyjąć jego oświadczyny. Jacek stanowczo daje żonie do zrozumienia, że nie życzy sobie, żeby ojciec Stasia do nich przychodził. Kacper zaczepia Paulinę wracającą z dziećmi przez plac zabaw. Prosi, by pozwoliła mu widywać się z synem. Wystraszona kobieta obiecuje to przemyśleć. Potem radzi się Ramony, co ma robić. Małgosia mówi matce, że idzie do Bazylego na wspólne oglądanie serialu. Chce zostać u niego na noc. Beata jest zaskoczona. Jasiek chce obejrzeć film z Weroniką.(n)

Czas: 30 min

18:00

Klan

Telenowela

Serial Paradokumentalny

Kasta: Prześladowana

18:30 | TVP 1

Bohaterami serialu są ofiary wymiaru sprawiedliwości, którym wyroki niekompetentnych czy stronniczych sędziów zrujnowały życie. W zderzeniu z tą machiną nie mieli szans. Każda z prezentowanych historii mogła wydarzyć się naprawdę. Twórcy serii poruszają problemy, które trawią polskie sądownictwo: brak bezstronności, przewlekłość postępowania, dowolność w uznawaniu dowodów, ignorowanie świadków, niejasne powiązania sędziów czy krycie swoich bliskich, znajomych i kolegów po fachu.(n)

Czas: 25 min

18:30

Kasta: Prześladowana

Serial Paradokumentalny

Teleturniej

Jeden z dziesięciu

18:55 | TVP 1

"Jeden z dziesięciu" to teleturniej oparty na brytyjskim formacie "Fifteen to One", którego uczestnicy muszą wykazać się ogólną wiedzą z różnych dziedzin, refleksem oraz umiejętnością strategicznego myślenia. Przeznaczony dla wszystkich pełnoletnich osób z dowolnym wykształceniem. Żeby przejść eliminacje, należy jednak dowieść, że posiada się wiedzę z zakresu m.in. historii, geografii, kultury, przedmiotów ścisłych, a nawet muzyki. Pytania bowiem dotyczą wielu bardzo rozmaitych dyscyplin. Każdy odcinek "Jednego z dziesięciu" składa się z trzech części. Na początku wszyscy dostają tzw. trzy szanse, dzięki którym bez konsekwencji mogą nie odpowiedzieć na pytanie. W pierwszym etapie bierze udział 10 zawodników. Gospodarz programu zadaje kolejno wszystkim pytania w dwóch rundach. Kto na żadne nie udzieli poprawnej odpowiedzi, odpada. Następnie rozpoczyna się druga tura. Pierwsze pytanie prowadzący kieruje do wybranego zawodnika. Gdy odpowie on poprawnie, sam wyznacza następną osobę. Gra trwa tak długo, aż zostanie trzech zawodników. To oni przechodzą do finału "Jednego z dziesięciu", w którym każdy dostaje trzy nowe szanse. Podczas pierwszych pytań uczestnicy sami zgłaszają się do odpowiedzi. Kto udzieli trzech poprawnych odpowiedzi, może wyznaczyć do kolejnego pytania, któregoś ze swoich rywali lub wziąć pytania na siebie, co jest premiowane dodatkowymi punktami. Zawodnik, który zdobędzie najwięcej punktów, zwycięża. Ich liczba pozwala mu zająć odpowiednie miejsce w klasyfikacji generalnej, co z kolei daje mu szansę na wzięcie udziału w wielkim finale, który odbywa się co 20 odcinków. Program "Jeden z dziesięciu" jest emitowany na antenie TVP 2 od 1994 roku. Od początku prowadzi go Tadeusz Sznuk, dziennikarz radiowy oraz prezenter telewizyjny.(n)

Czas: 30 min

18:55

Jeden z dziesięciu

Teleturniej

Program Informacyjny

Panorama

18:00 | TVP 2

"Panorama" to główny program informacyjny telewizyjnej Dwójki. Emitowany jest codziennie na żywo o 15.40 i 18.00. Na antenie pojawił się 30 marca 1987 roku i z początku nosił nazwę "Panorama dnia". "Panorama" podsumowuje najważniejsze wydarzenia minionego dnia z kraju i ze świata. Dziennikarze przedstawiają kilkuminutowe reportaże, które dotyczą spraw związanych z polityką, kulturą, ale także np. rozrywką. Prezenterzy nie przedstawiają jedynie suchych faktów, ale również dokładne i ciekawe ich analizy, a także wypowiedzi ekspertów. Program prowadzą m.in.: Marta Kielczyk, Magdalena Stankiewicz, Adam Krzykowski, Tomasz Wolny, Mariusz Pietrasik. Po każdej emisji programu informacyjnego "Panorama" przedstawiane są także najnowsze wiadomości sportowe oraz prognoza pogody.(n)

Czas: 20 min

18:00

Panorama

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

18:20 | TVP 2

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 10 min

18:20

Pogoda

Program Informacyjny

Teleturniej

Va banque

18:30 | TVP 2

"Va banque" to teleturniej oparty na amerykańskim formacie "Jeopardy!", stworzonym w 1964 roku dla telewizji NBC. W Stanach Zjednoczonych program jest emitowany do dziś, powstało ponad 8 tysięcy odcinków. W Polsce "Va banque" nadawano w latach 1996-2003. Wówczas prowadzącym był znany aktor Kazimierz Kaczor. W nowej wersji gospodarzem jest popularny dziennikarz i konferansjer Przemysław Babiarz. W teleturnieju "Va banque" bierze udział troje uczestników, którzy na prezentowana hasła w formie zdania udzielają odpowiedzi, konstruując pytania. Konkurs podzielony jest na trzy rundy. W pierwszych dwóch gracze muszą wybrać hasła spośród sześciu kategorii. W finale to prowadzący podaje dziedzinę wiedzy, w której będą musieli zmierzyć się zawodnicy. Tylko zwycięzca opuszcza studio z pieniędzmi. Zyskuje też prawo wystąpienia w kolejnym odcinku, lecz nie więcej niż pięć razy.(n)

Czas: 30 min

18:30

Va banque

Teleturniej

Program Informacyjny

Kurier Mazowiecki

18:00 | TVP 3 Warszawa

Czas: 13 min

18:00

Kurier Mazowiecki

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

18:13 | TVP 3 Warszawa

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

Czas: 3 min

18:13

Pogoda

Program Informacyjny

Magazyn Medyczny

Moja historia

18:16 | TVP 3 Warszawa

Czas: 14 min

18:16

Moja historia

Magazyn Medyczny

Program Informacyjny

Telewizyjny Kurier Warszawski

18:30 | TVP 3 Warszawa

Czas: 19 min

18:30

Telewizyjny Kurier Warszawski

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Raport na gorąco

18:49 | TVP 3 Warszawa

Reporterzy Marcin Gałuszko i Grzegorz Drabkowski na swoich motorach szybko docierają do miejsc gdzie coś się dzieje. W programie relacje z miejsc wypadku, awarii, pożaru czy akcji policji.(n)

Czas: 3 min

18:49

Raport na gorąco

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Sport

18:52 | TVP 3 Warszawa

W magazynie informacyjnym "Sport" widzowie codziennie mogą się zapoznać z najświeższymi informacjami o ważnych wydarzeniach sportowych z całego świata. Prowadzący przede wszystkim skupiają się jednak na osiągnięciach polskich zawodników. W programie "Sport" prezentowane są krótkie relacje filmowe z przebiegu ważnych meczów czy zawodów sportowych. Za każdym razem opatrzone są one komentarzem prowadzącego. W magazynie nie zabraknie także ciekawostek, m.in. dotyczących transferów znanych piłkarzy.(n)

Czas: 4 min

18:52

Sport

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

18:56 | TVP 3 Warszawa

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

Czas: 14 min

18:56

Pogoda

Program Informacyjny

Serial Obyczajowy

Pierwsza miłość

18:00 | Polsat

Artur umawia się na randkę z Martą. Nie chce jednak, by dowiedział się o tym zakochany w pani pedagog Tomek. Przypadek sprawia jednak, że syn wybiera się na wagary i trafia do tego samego baru co ojciec. Melka przygotowuje się do udziału w ważnej policyjnej interwencji. Nie może jednak przestać myśleć o Piotrku. Mężczyzna obserwuje jej poczynania w kamerach monitoringu. Wkrótce wpada w tarapaty. Wiola jest zła na Miksera. Uważa, że mężczyzna obgaduje ją z Kaśką. Przestaje chodzić na mitingi. Kaśka uważa, że pasierbica zrezygnowała ze spotkań pod wpływem Patrycji. Postanawia się z nią rozmówić.(n)

Czas: 50 min

18:00

Pierwsza miłość

Serial Obyczajowy

Program Informacyjny

Wydarzenia

18:50 | Polsat

Prezenterzy programu informacyjnego "Wydarzenia" przedstawiają rzetelnie przygotowane zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej z kraju i ze świata z ostatniej doby. Każda informacja wzbogacona jest kilkuminutowym reportażem, relacją korespondenta czy opinią eksperta z danej dziedziny. W programie przedstawiane są także istotne wydarzenia kulturalne oraz te dotyczące świata sportu. Dziennikarze, którzy przygotowują "Wydarzenia", stawiają na wiarygodność i niezależność. W swojej pracy kierują się zawsze obiektywizmem, nie sympatiami politycznymi, ponieważ trzymają dystans do każdej z partii. Zawsze jednak zwracają szczególną uwagę na decyzje podejmowane przez rządzących. "Wydarzenia" to najważniejszy program informacyjny telewizji Polsat. Główne jego wydanie emitowane jest codziennie o stałej porze - 18.50. W dni powszednie program prowadzą Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski. W weekendy natomiast - Agnieszka Mosór i Bartosz Kurek. Od poniedziałku do piątku program emitowany jest także o 15.50. Bezpośrednio po głównym wydaniu na antenie Polsat News nadawany jest program "Gość Wydarzeń", w którym Dorota Gawryluk, Agnieszka Mosór, Bogdan Rymanowski i Bartosz Kurek rozmawiają z politykami.(n)

Czas: 40 min

18:50

Wydarzenia

Program Informacyjny

Serial Paradokumentalny

Ukryta prawda. s17e1182

18:00 | TVN

Kolejne odcinki to nowe, pełne napięcia opowieści, napisane przez życie, które mogą stanowić odzwierciedleniem losów każdego człowieka. Ich finały są zwykle zabawne lub dramatyczne. Widzowie staną się świadkami zdrad, kłamstw czy niespodziewanych rozstrzygnięć.(n)

Czas: 60 min

18:00

Ukryta prawda. s17e1182

Serial Paradokumentalny

Program Publicystyczny

Tak jest

18:00 | TVN 24

Andrzej Morozowski podsumowuje najważniejsze informacje dnia. W drugiej części programu pojawiają się goście, którzy dyskutują o najbardziej interesujących kwestiach społecznych i komentują bieżące wydarzenia. Gośćmi prowadzącego są także dziennikarze i eksperci.(n)

Czas: 70 min

18:00

Tak jest

Program Publicystyczny
19

Program Sportowy

Sport

19:25 | TVP 1

Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.(n)

Czas: 5 min

19:25

Sport

Program Sportowy

Program Informacyjny

Wiadomości

19:30 | TVP 1

Główny serwis informacyjny TVP i TVP Polonia, "Wiadomości", jest nadawany od 18 listopada 1989 roku. Zastąpił kojarzony z minionym ustrojem PRL "Dziennik Telewizyjny". Od wielu lat "Wiadomości" utrzymują się w czołówce programów najchętniej oglądanych przez widzów. Zespół reporterów codziennie przekazuje widzom najważniejsze aktualności z kraju i ze świata. Dziennikarze z ekipy "Wiadomości" są obecni wszędzie tam, gdzie rozgrywają się przełomowe i ważne wydarzenia polityczne, społeczne, gospodarcze czy kulturalne. W formie kilkuminutowych materiałów relacjonują kulisy nierzadko brutalnych konfliktów zbrojnych. Docierają do ofiar kataklizmów w różnych częściach świata. Angażują także widzów w pomoc osobom chorym, wykluczonym i innym potrzebującym. W wyjątkowych okolicznościach dane wydanie programu może mieć charakter specjalny. Jest wówczas w całości poświęcone jednemu wiodącemu tematowi. "Wiadomości" były ważnym etapem w rozwoju kariery wielu innych polskich dziennikarzy. Prezenterzy i inni pracownicy ekipy programu, uznawani za twarze stacji TVP, byli wielokrotnie nagradzani za swój profesjonalizm. Głosami widzów statuetki Wiktorów otrzymali m.in. Tomasz Lis, Waldemar Milewicz, Jolanta Pieńkowska, Piotr Kraśko i Krzysztof Ziemiec.(n)

Czas: 30 min

19:30

Wiadomości

Program Informacyjny

Telenowela Dokumentalna

Uzdrowisko: Na własnych nogach

19:00 | TVP 2

Wszyscy widzą, że z Julkiem jest coraz gorzej. Ciągle wysyła SMS-y do Marzeny i patrzy w telefon. Do tego bardzo się zaniedbał. Władek bezskutecznie próbuje go pocieszyć. Także Remigiusz ponosi porażkę, proponując muzykowi wspólny wypad do miasta. Ponieważ Julek nie gra na dancingach, życie towarzyskie w uzdrowisku mocno podupada. Eugeniusz próbuje pokrzepić młodszego kolegę nalewką i ziółkami, ale nic nie działa. Niebawem Julek dostaje wiadomość od Gaby. Zrezygnowany odpisuje, że jedzie do niej do Londynu.(n)

Czas: 30 min

19:00

Uzdrowisko: Na własnych nogach

Telenowela Dokumentalna

Serial Obyczajowy

Barwy szczęścia

19:30 | TVP 2

Poranne czułości Huberta i Klary przerywa wczesna pobudka Marysi. Oboje muszą udać się do swoich obowiązków. Niebawem na planie Ex-Ex dochodzi do wypadku. Zostaje zakłócona praca wszczepionego Pyrce stymulatora i mężczyzna traci przytomność. Stawicki umawia się z Dylską, żeby wyjaśnić ostatnie nieporozumienie. Nie podoba się to zazdrosnej Dominice. Do spotkania jednak nie dochodzi, ponieważ lekarza przepłasza Mikołaj. Oznajmia rywalowi, że Aneta jest jego dziewczyną i żąda, by zostawił ją w spokoju. Jowita trenuje z matką w klubie pod okiem Alana. Po telefonie Grety dziewczyna chce przerwać ćwiczenia i jechać do klienta. W tym czasie Sławka traci przytomność.(n)

Czas: 35 min

19:30

Barwy szczęścia

Serial Obyczajowy

Magazyn

Zawsze na temat

19:10 | TVP 3 Warszawa

W programie aktualne tematy polityczne, bieżące sprawy samorządowe oraz codzienne życie miast i całego regionu. Z zaproszonymi do studia politykami, samorządowcami i społecznikami rozmawiają: Anna Żurek, Natalia Karcz-Kaczkowska, Maciej Mikos i Magda Złotnicka.(n)

Czas: 15 min

19:10

Zawsze na temat

Magazyn

Magazyn

Prosto z Radomia

19:25 | TVP 3 Warszawa

Prowadzony przez Natalię Karcz-Kaczkowską magazyn o sprawach istotnych dla mieszkańców Radomia i okolic. Dziennikarka będzie łączyła się z nowym radomskim studiem. W każdym odcinku będzie poruszała dwa zagadnienia. Jej gośćmi będą: samorządowcy, politycy, aktywiści oraz przedstawiciele instytucji kultury.(n)

Czas: 32 min

19:25

Prosto z Radomia

Magazyn

Program Informacyjny

Pogoda

19:57 | TVP 3 Warszawa

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

Czas: 3 min

19:57

Pogoda

Program Informacyjny

Program Publicystyczny

Gość "Wydarzeń"

19:30 | Polsat

Czołowy program publicystyczny Polsat News mający formułę rozmowy na najważniejsze tematy dnia z zaproszonym do studia gościem. W programie zobaczyć możemy kluczowych polityków, wybitnych ekspertów i komentatorów życia społecznego.(n)

Czas: 15 min

19:30

Gość "Wydarzeń"

Program Publicystyczny

Program Sportowy

Sport

19:45 | Polsat

Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.(n)

Czas: 10 min

19:45

Sport

Program Sportowy

Program Informacyjny

Pogoda

19:55 | Polsat

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez telewizję Polsat programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w Polsce, a także całej Europie w najbliższym czasie, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Ważnym zadaniem prezenterów jest także np. przekazywanie wiadomości dotyczących warunków drogowych. "Pogoda" emitowana jest w telewizji Polsat trzy razy dziennie. Za każdym razem prezenterzy przekazują informacje jak najbardziej aktualne, by sprawdziły się niemal w stu procentach. Prognozy przedstawiają: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant i wyjątkowo lubiany przez widzów Marek Horczyczak.(n)

Czas: 10 min

19:55

Pogoda

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Fakty

19:00 | TVN

Zespół "Faktów" relacjonuje sprawdzone wiadomości, podawane przez reporterów, korespondentów polskich i zagranicznych oraz prezenterów. Codziennie przygotowuje materiały dotyczące wydarzeń politycznych, kulturowych i społecznych, do których doszło minionego dnia. "Fakty" rozpoczęły nadawanie 3 października 1997 roku. Każde wydanie składa się z kilkuminutowych materiałów, zakończonych komentarzem przygotowującego daną relację dziennikarza. Niektóre wiadomości podawane są w formie skrótowego opisu. Program kończą zwykle dowcipne felietony autorstwa Macieja Mazura, skoncentrowanego na absurdach codzienności, i Pawła Abramowicza. Reporterzy "Faktów" relacjonują informacje z kraju i ze świata, natomiast wiadomości sportowe oraz pogoda umieszczone zostały w osobnym bloku, nadawanym po "Faktach". Obecnie serwisy informacyjne pod marką "Faktów" emitowane są nie tylko na antenie programu TVN, ale też TVN24, TVN24 Biznes i Świat oraz w internecie. Serwis prowadzą: Anita Werner, Grzegorz Kajdanowicz, Piotr Marciniak i Piotr Kraśko. Relacje z zagranicy przygotowują zaś m.in. Maciej Woroch (Wielka Brytania), Andrzej Zaucha (Rosja) czy Marcin Wrona (Stany Zjednoczone). Do zespołu dołączyli dziennikarze znani z TVN24: Katarzyna Górniak oraz Robert Jałocha - korespondent ze Śląska.(n)

Czas: 25 min

19:00

Fakty

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Uwaga! Koronawirus

19:25 | TVN

W programie specjaliści odpowiedzą na najważniejsze pytania o zdrowie, zdementują pogłoski i doradzą jak najskuteczniej zabezpieczać się przed zakażeniem.(n)

Czas: 10 min

19:25

Uwaga! Koronawirus

Program Informacyjny

Program Sportowy

Sport

19:35 | TVN

Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.(n)

Czas: 10 min

19:35

Sport

Program Sportowy

Program Informacyjny

Pogoda

19:45 | TVN

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 10 min

19:45

Pogoda

Program Informacyjny

Magazyn Reporterów

Uwaga!

19:55 | TVN

Ryszard Cebula, Tomasz Kubat i Zbigniew Łuczyński powracają, by każdego wieczora prezentować widzom ważne, poruszające reportaże. W okresie pandemii dziennikarze odpowiadali na zgłoszenia osób, które miały problem z pozyskaniem świadczeń od ZUS-u czy opiekunów niepełnosprawnych dzieci, pozostawionych bez pieniędzy oraz terapeutów. Dodatkowym problemem, spowodowanym przez izolację, był wzrost przemocy domowej. Nowością w ostatnim okresie pozostawał segment "Uwaga! Koronawirus" - specjalny, codzienny raport, w którym reporterzy rozmawiali z ekspertami, dementowali fałszywe doniesienia, a także dawali widzom rady, jak dbać o siebie i bliskich. Obecna sytuacja nie przesłoniła jednak innych, równie dramatycznych tematów.(n)

Czas: 15 min

19:55

Uwaga!

Magazyn Reporterów

Program Informacyjny

Serwis informacyjny

19:10 | TVN 24

Zbiór najnowszych i najważniejszych wiadomości z Polski i ze świata, które zostały zebrane przez reporterów stacji.(n)

Czas: 15 min

19:10

Serwis informacyjny

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Fakty po Faktach

19:25 | TVN 24

Program informacyjny autorstwa prowadzących główne wydanie "Faktów". Ciekawe rozmowy dziennikarzy z ważnymi gośćmi, którzy komentują najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata.(n)

Czas: 35 min

19:25

Fakty po Faktach

Program Informacyjny
20

Program Informacyjny

Pogoda

20:00 | TVP 1

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 10 min

20:00

Pogoda

Program Informacyjny

Magazyn Interwencyjny

Alarm!

20:10 | TVP 1

W programie pojawiają się dziennikarskie interwencje, śledztwa i opowieści o realnych problemach Polski i jej mieszkańców. Reporterzy pokazują to w sposób nowatorski i dynamiczny. Zaglądają często tam, gdzie inni boją się, nie chcą lub nie mogą, nagłaśniając ważne sprawy.(n)

Czas: 15 min

20:10

Alarm!

Magazyn Interwencyjny

Telenowela

Leśniczówka

20:25 | TVP 1

Robert informuje Polę, że zamierza powiedzieć Krzysztofowi o ich związku. Dziewczyna stanowczo protestuje. Majewski tymczasem planuje zainstalować w telefonie córki aplikację śledzącą. Janusz siedzi zrezygnowany pod drzewem na swojej posesji. Zjawia się zaskoczony takim widokiem Kurek. Słyszy od szefa, że wszyscy pracownicy Karczpolu mają wolne do końca tygodnia. Bogdan jedzie z Danielem do Borowika. Odbywa rozmowę z Zibim, daje mu pieniądze na zakupy i obiecuje jeszcze dziś przelać pensje dla personelu. Potem proponuje wnukowi, by przejął zarządzanie obiektem. Spotyka się również z Izdebską, która chce wiedzieć, jakie ma plany wobec syna, bo Karczpol czeka na przejęcie. Wigrowski i Kowalski obserwują samochód dostawczy, który widzieli kilka dni wcześniej. Rozpoczynają akcję zatrzymania rosyjskich gangsterów. W ich aucie odnajdują amfetaminę.(n)

Czas: 30 min

20:25

Leśniczówka

Telenowela

Piłka Nożna

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: Juventus FC - FC Barcelona

20:55 | TVP 1

W szlagierze drugiej kolejki fazy grupowej Juventus FC zmierzy się FC Barceloną. Kibice już długo czekają na kolejne starcie pomiędzy Cristiano Ronaldo i Lionelem Messim, najlepszymi piłkarzami ostatnich lat. Jednak dwa tygodnie temu u Portugalczyka wykryto koronawirusa i jego występ w tym meczu stał się niepewny. Stara Dama i Duma Katalonii grały ze sobą w LM również w sezonie 2017/2018. Wówczas w Barcelonie Blaugrana zwyciężyła 3:0, w Turynie padł bezbramkowy remis.(n)

Czas: 135 min

20:55

Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz: Juventus FC - FC Barcelona

Piłka Nożna

Serial Obyczajowy

Barwy szczęścia

20:05 | TVP 2

Po incydencie w klubie fitness Sławka przebywa w szpitalu. Jest przekonana, że do jej zasłabnięcia przyczyniły się specyfiki, które poleciła jej Agata. Szuka w sieci innych osób niezadowolonych z produktów Fit-Zdrowia. Stawicki przepłasza obcego mężczyznę, który obserwuje jego dom. Pod nieobecność lekarza u Dominiki zjawia się kurier, który nie zamyka za sobą drzwi. Wychodzącego obcego mężczyznę zauważa Bożena. Idzie do domu Zbyszka, by sprawdzić, czy wszystko jest w porządku. Waleria postanawia lecieć do Norwegii. Chce opiekować się narzeczoną syna, której ciąża jest zagrożona. Na wieść o tym współlokatorki Ludwika zapowiadają, że zajmą się osamotnionym Stefanem.(n)

Czas: 30 min

20:05

Barwy szczęścia

Serial Obyczajowy

Cykl Felietonów

Kulisy seriali "Na dobre i na złe" i "Na sygnale"

20:35 | TVP 2

Cykl felietonów ujawniający kulisy popularnych seriali o perypetiach pracowników szpitala w Leśnej Górze - lekarzy oraz ratowników z karetki pogotowia. Aktorzy opowiedzą o losach granych przez siebie postaci, a także o własnych odczuciach związanych z rolą i pracą na planie.(n)

Czas: 15 min

20:35

Kulisy seriali "Na dobre i na złe" i "Na sygnale"

Cykl Felietonów

Serial Obyczajowy

Na dobre i na złe: Niecne zamiary

20:50 | TVP 2

Po opiekę Trettera trafia Zosia, która ma wysoką gorączkę i drgawki. Mała pacjentka od dawna zmaga się z chorobą, a jej matka Karolina szaleje z niepokoju. Beger chce oficjalnie zostać nowym ordynatorem kardiologii. Postanawia pozbyć się Dagmary. Grozi pielęgniarce że będzie ją bacznie obserwował i wykorzysta każde jej potknięcie. Załamana dziewczyna ma dość i mówi Szczepanowi, że rozważa odejście z pracy. Po rozmowie z nią wzburzony Lipski znów spotyka się z Agatą. Po raz kolejny ostrzega, by trzymała się od Maksa z daleka. Woźnicka jest jednak przekonana, że przemawia przez niego wyłącznie zazdrość. Tymczasem Lipskiego czeka kolejne starcie z pewnym siebie kardiologiem. Gdy zastępuje Dagmarę na dyżurze, Beger oskarża go o błąd. Sprawa kończy się w gabinecie Konicy. Zbyszek, ratownik z Leśnej Góry, ma nagłe problemy z sercem. Gdy zostaje przyjęty do szpitala, okazuje się, niedawno miał kontakt z osobą zakażoną nowym wirusem.(n)

Czas: 60 min

20:50

Na dobre i na złe: Niecne zamiary

Serial Obyczajowy

Serial Paradokumentalny

Kasta: Prześladowana

20:00 | TVP 3 Warszawa

Bohaterami serialu są ofiary wymiaru sprawiedliwości, którym wyroki niekompetentnych czy stronniczych sędziów zrujnowały życie. W zderzeniu z tą machiną nie mieli szans. Każda z prezentowanych historii mogła wydarzyć się naprawdę. Twórcy serii poruszają problemy, które trawią polskie sądownictwo: brak bezstronności, przewlekłość postępowania, dowolność w uznawaniu dowodów, ignorowanie świadków, niejasne powiązania sędziów czy krycie swoich bliskich, znajomych i kolegów po fachu.(n)

Czas: 35 min

20:00

Kasta: Prześladowana

Serial Paradokumentalny

Koncert

Dla świętego Jana Pawła II

20:35 | TVP 3 Warszawa

Czas: 55 min

20:35

Dla świętego Jana Pawła II

Koncert

Reality Show

Nasz nowy dom. s14e209

20:05 | Polsat

Pani Anna i pan Jacek wspólnie wychowują dwie córeczki. Wiwiana ma ciężką postać autyzmu, młodsza, Nikola, również uczy się w szkole specjalnej. Pani Anna nie może poświęcić rodzinie tyle wysiłku i czasu, ile by chciała, ponieważ nie odzyskała pełnej sprawności po dwóch udarach. Wszyscy gnieżdżą się w maleńkim mieszkaniu w Wąbrzeźnie. Łazienka z wysoką wanną stanowi poważne utrudnienie dla pani Anny, nie wszystkie pomieszczenia są też ogrzewane. Ze względu na niewielki rozmiar mieszkanka Wojtka Strzelczyka czeka trudne zadanie.(n)

Czas: 65 min

20:05

Nasz nowy dom. s14e209

Reality Show

Magazyn Kulinarny

Doradca smaku. s13e34

20:10 | TVN

Program kulinarny przeznaczony zarówno dla amatorów, jak i osób znających doskonale sztukę gotowania. Przepisy dla siebie odnajdą tu również amatorzy smacznego jedzenia. Prowadzi Robert Sowa.(n)

Czas: 5 min

20:10

Doradca smaku. s13e34

Magazyn Kulinarny

Serial Obyczajowy

Na Wspólnej. s18e3114

20:15 | TVN

Daria rezygnuje ze wspólnej wspinaczki z Dawidem, kocha bowiem Adama i to z nim chce być. Mężczyzna nie akceptuje jej decyzji. Renata spotyka Tanię. Dowiaduje się, że Ukrainka zakończyła związek ze Sławkiem, postanowiła też na stałe wrócić do ojczyzny. Wkrótce Dziedzic przychodzi do Ziębów, błagać partnerkę o wybaczenie. Między Kamilem a Adamskim wybucha awantura o pacjentkę z poważną wadą serca, która spodziewa się dziecka. Ordynator chce, żeby Hoffer usunął ciążę, on zaś zamierza ocalić i matkę, i jej pociechę. Wreszcie drugi z lekarzy podejmuje pewną bardzo ważną decyzję. Zaabsorbowany problemami w szpitalu, zapomina jednak o własnej córce. Tosia i Franek opuszczają lekcje. Koledzy krzyczą za Bergiem, że zazwyczaj wybierał dużo starsze dziewczyny. Jego towarzyszka jest zazdrosna. Syn chce ubezwłasnowolnić Gabrielę.(n)

Czas: 40 min

20:15

Na Wspólnej. s18e3114

Serial Obyczajowy

Teleturniej

Milionerzy. s08e388

20:55 | TVN

Zasady pozostają niezmienne: jeden uczestnik zmaga się z dwunastoma pytaniami, mając do dyspozycji trzy koła ratunkowe. O tym, by wziąć udział w grze i usiąść naprzeciwko Huberta Urbańskiego marzy wiele osób. Jednak droga do głównej wygranej, miliona złotych, nie jest łatwa. Należy wykazać się opanowaniem, rozwagą, a przede wszystkim - szeroką wiedzą obejmującą różne dziedziny. Najważniejsze są strategia, intuicja oraz nerwy ze stali.(n)

Czas: 35 min

20:55

Milionerzy. s08e388

Teleturniej

Program Publicystyczny

Kropka nad i

20:00 | TVN 24

Monika Olejnik prowadzi rozmowy z najważniejszymi postaciami polskiej sceny politycznej. W konfrontacji z nimi odważnie porusza kontrowersyjne tematy.(n)

Czas: 30 min

20:00

Kropka nad i

Program Publicystyczny

Magazyn

Czarno na białym

20:30 | TVN 24

Twórcy programu ukazują sytuację panującą w kraju, analizując kilka wybranych wydarzeń, które wywarły znaczący wpływ na życie polityczno-społeczne Polaków. Za każdym razem starają się dotrzeć do sedna problemu i ukazać prawdę o nim. Program prowadzi Patrycja Redo-Łabędziewska.(n)

Czas: 30 min

20:30

Czarno na białym

Magazyn
21

Serial Fabularno Dokumentalny

Na sygnale: Jesteśmy cali

21:50 | TVP 2

Mijają dwa miesiące od wybuchu w stacji. Nowy i Piotr po rekonwalescencji wracają do pracy. Podczas dyżuru ratownicy muszą pomóc ofiarom wypadku samochodowego oraz starszej pacjentce. Kobieta uparcie twierdzi, że odwiedza ją zmarły niedawno syn. Artur przechodzi z kolei załamanie. Zachowuje się tak, jakby Lidka wciąż żyła. Wszyscy martwią się o niego, a zaniepokojona doktor Górska postanawia w końcu zgłosić sprawę odpowiednim służbom. Nie jest przekonana, czy kolega jest w stanie opiekować się synkiem. Wiktor jednak powstrzymuje lekarkę. Twierdzi, że Artur jest dobrym ojcem i nigdy nie skrzywdziłby Patryczka. Jednocześnie próbuje pomóc przyjacielowi w pogodzeniu się z bolesną stratą.(n)

Czas: 40 min

21:50

Na sygnale: Jesteśmy cali

Serial Fabularno Dokumentalny

Program Informacyjny

Kurier Warszawy i Mazowsza

21:30 | TVP 3 Warszawa

Czas: 9 min

21:30

Kurier Warszawy i Mazowsza

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Raport na gorąco

21:39 | TVP 3 Warszawa

Reporterzy Marcin Gałuszko i Grzegorz Drabkowski na swoich motorach szybko docierają do miejsc gdzie coś się dzieje. W programie relacje z miejsc wypadku, awarii, pożaru czy akcji policji.(n)

Czas: 3 min

21:39

Raport na gorąco

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Sport

21:42 | TVP 3 Warszawa

W magazynie informacyjnym "Sport" widzowie codziennie mogą się zapoznać z najświeższymi informacjami o ważnych wydarzeniach sportowych z całego świata. Prowadzący przede wszystkim skupiają się jednak na osiągnięciach polskich zawodników. W programie "Sport" prezentowane są krótkie relacje filmowe z przebiegu ważnych meczów czy zawodów sportowych. Za każdym razem opatrzone są one komentarzem prowadzącego. W magazynie nie zabraknie także ciekawostek, m.in. dotyczących transferów znanych piłkarzy.(n)

Czas: 4 min

21:42

Sport

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

21:46 | TVP 3 Warszawa

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

Czas: 4 min

21:46

Pogoda

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Studio LOTTO

21:50 | TVP 3 Warszawa

Losowanie numerów gier i zakładów Totalizatora Sportowego. Prowadzący prezentują ich wyniki i przypominają zasady udziału w loterii.(n)

Czas: 10 min

21:50

Studio LOTTO

Program Informacyjny

Komedia Sf

Seksmisja

21:10 | Polsat

Akcja "Seksmisji", kultowej komedii Juliusza Machulskiego zrealizowanej w konwencji fantastyki i pastiszu, zawiązuje się w roku 1991. Lawirant Maks Paradys (Jerzy Stuhr) i chcący zasłużyć się nauce Albert Starski (Olgierd Łukaszewicz) zgłaszają się do epokowego eksperymentu, który szeroko komentowany jest w mediach. W ramach tego badania dwaj śmiałkowie zostają poddani hibernacji. Wybudzenie ma nastąpić w z góry określonym niedługim terminie. Tymczasem podczas snu niczego nieświadomych bohaterów komedii "Seksmisja" wybucha wojna nuklearna. Śmiałkowie budzą się dopiero w 2044 roku, w świecie opanowanym przez kobiety. Od opiekującej się nimi doktor Lamii (Bożena Stryjkówna) dowiadują się, że geny męskie zostały zniszczone, a oni są prawdopodobnie jedynymi mężczyznami, którzy przetrwali kataklizm. Społeczność kobiet, w której się znaleźli, egzystuje w sztucznych warunkach pod ziemią z uwagi na zabójcze promieniowanie. Władzę dyktatorską pełni Jej Ekscelencja (Wiesław Michnikowski). Maks i Albert po szybkim rekonesansie orientują się, że zostali zamknięci w więzieniu przez ciekawe ich odmienności, a zarazem nieufne kobiety. Niepewni ich intencji postanawiają uciec. Po kolejnych nieudanych próbach zakończonych schwytaniem zbiegów zapada decyzja o poddaniu ich "naturalizacji" - zmianie płci. Zrozpaczonym przybyszom z przeszłości nieoczekiwanie pomaga Lamia. Maks i Aleks czują na swoich barkach odpowiedzialność za przywrócenie świata do normalności. Dzielnie pełniąc tę misję, odkrywają pewną zaskakującą tajemnicę Jej Ekscelencji.(n)

Czas: 165 min

21:10

Seksmisja

Komedia Sf

Reality Show

Top Model. s09e09

21:30 | TVN

Kolejny odcinek to nowe zadania. Uczestnicy biorą udział w reklamie butów. Następnie czeka ich sesja zdjęciowa, na czas której zostają połączeni ubraniami i fryzurami. Fotografie wykonuje Magda Łuniewska. Ostatnia konkurencja jest wyjątkowo ekstremalna. Kandydaci na modeli i modelki w parach kręcą film modowy pod wodą. Podczas panelu do jurorów dołącza wyjątkowy gość specjalny, Anna Lewandowska.(n)

Czas: 90 min

21:30

Top Model. s09e09

Reality Show

Magazyn Informacyjny

Polska i świat

21:00 | TVN 24

Codzienny autorski program, który podsumowuje najważniejsze wydarzenia z kraju i z zagranicy. Dziennikarze poruszają sprawy budzące szczególne zainteresowanie wśród polskich obywateli.(n)

Czas: 60 min

21:00

Polska i świat

Magazyn Informacyjny
22

Komedia Obyczajowa

W gronie przyjaciół

22:30 | TVP 2

Trzej przyjaciele, Richard (Daniel Auteuil), Gilles (Gérard Jugnot) i Philippe (François Berléand), wybierają się razem w rejs na malowniczą Korsykę. Liczą na wypoczynek i dobrą zabawę. Towarzyszą im partnerki, Astrid (Zabou Breitman), Daphnée (Mélanie Doutey) i Carole (Isabelle Gélinas). Wycieczka nie przebiega jednak zgodnie z oczekiwaniami, a dobry humor jej uczestników szybko przygasa. Pogoda nie zawsze dopisuje, pojawiają się wzajemne animozje, do tego na jaw wychodzą kolejne problemy par i skrywane do tej pory sekrety. Wszystko to sprawia, że pełna niemiłych niespodzianek eskapada staje się prawdziwym testem przyjaźni. Rozegrana niemal w całości na pokładzie jachtu komedia charakterów. Świetnie zagrane, dowcipne kino znad Sekwany.(n)

Czas: 100 min

22:30

W gronie przyjaciół

Komedia Obyczajowa

Program Informacyjny

Dziennik regionów

22:00 | TVP 3 Warszawa

"Dziennik regionów" jest głównym programem informacyjnym TVP3. Nadawany jest codziennie o godzinie 22.00. Prowadzący podsumowują w nim najważniejsze wydarzenia mijającego dnia z poszczególnych regionów kraju, a także zapowiadają tematy, które z pewnością podejmowane będą w dniu następnym. Prowadzącymi "Dziennik regionów" są doświadczeni dziennikarze od dawna współpracujący z telewizją publiczną: Urszula Boruch, Konrad Dudek, Sławomir Mokrzycki i Artur Kalicki. Przekazują oni zawsze najświeższe informacje dzięki współpracy z ośrodkami regionalnymi i ich reporterami, gotowymi w każdej chwili dotrzeć do każdego zakątka Polski, w którym dzieje się coś ważnego.(n)

Czas: 20 min

22:00

Dziennik regionów

Program Informacyjny

Program Publicystyczny

Echa dnia

22:20 | TVP 3 Warszawa

Gośćmi programu są politycy, przedstawiciele administracji państwowej, działacze samorządowi i reprezentanci środowisk gospodarczych. "Echa dnia" mają na celu wyjaśnienie widzowi, jakie mogą być skutki określonych zdarzeń, zjawisk społecznych czy ekonomicznych.(n)

Czas: 25 min

22:20

Echa dnia

Program Publicystyczny

Magazyn

Kryminalna siódemka

22:45 | TVP 3 Warszawa

W programie prezentowanych jest siedem najgłośniejszych spraw kryminalnych, które wstrząsnęły całą Polską. Widzowie zobaczą brawurowe akcje policji, zagadkowe procesy oraz widowiskowe pościgi.(n)

Czas: 15 min

22:45

Kryminalna siódemka

Magazyn

Program Rozrywkowy

Szkło kontaktowe

22:00 | TVN 24

"Szkło kontaktowe" jest codziennym programem satyryczno-publicystycznym nadawanym na antenie TVN24. Prowadzący oraz zaproszony gość z przymrużeniem oka podsumowują miniony dzień w polskiej polityce. Konwencja pozwala na luźne komentarze i sporą dawkę humoru. Magazyn jest interaktywny, ponieważ w trakcie emisji widzowie mogą dzwonić lub pisać SMS-y, by podzielić się własnymi opiniami na temat bieżących wydarzeń. "Szkło kontaktowe" jest na antenie od 2005 r. Jego pomysłodawcą i jednym z gospodarzy programu był zmarły w 2017 r. Grzegorz Miecugow. Obecnie prowadzą go: Tomasz Sianecki, Wojciech Zimiński i Grzegorz Markowski. W magazynie regularnie występuje stałe grono komentatorów: Krzysztof Miecugow, Artur Andrus, Krzysztof Daukszewicz, Jerzy Iwaszkiewicz, Tomasz Jachimek, Marek Przybylik, Kamil Dąbrowa, Michał Kempa, Katarzyna Kwiatkowska, Henryk Sawka, a także Grzegorz Markowski i Wojciech Zimiński.(n)

Czas: 60 min

22:00

Szkło kontaktowe

Program Rozrywkowy
23

  Najnowsze artykuły  

Program TV online wszystkie stacje

Program TV telewizji online staje się coraz bardziej popularna przez fakt, braku potrzeby podpisywania długotrwałej umowy na takie usługi. Telewizja internetowa umożliwia zakup dostępu do platformy na wybrany okres czasu jak np. 1 dzień lub dłużej bez wiązania się umową okresową. Prosta zasada, oglądasz płacisz. Jeśli obawiasz się o jakość transmisji telewizyjnych to w dzisiejszych czasach dostępne rozwiązania umożliwiając nawet transmisje w jakości HD lub 4K.

Co dziś obejrzeć w tv ? Filmy w telewizji online na dzisiaj, jutro, weekend

Chcesz sprawdzić program tv ale nie wiesz od czego zacząć ? oto pytanie jakie zadaje sobie coraz więcej osób szukających dostępu do ulubionych kanałów tv online bez limitu i ograniczeń. Abo oglądać telewizję bez abonamentu możesz wybrać jedną z wielu dostępnych platform umożliwiających streaming telewizji internetowej bez potrzeby rejestrowania konta. Zapraszamy do zapoznania się z poniższym artykułem aby dowiedzieć się jak oglądać darmową telewizje internetowej. Sprawdź też aktualny program tv wszystkich stacji

Program telewizyjny telewizji internetowej

Bezpłatna telewizja internetowa na żywo tak naprawdę nie istnieje - trzeba mieć przecież na uwadze fakt, że każdy dostawca tej telewizji musi ponosić pewne pewne koszty. Serwisy oferujące telewizję online oraz pobierają opłatę za całoroczny dostęp do aktualnej listy linków z kanałami na żywo - opłata ta jest na szczęście niewielka. Dodatkową zaletą jest fakt, że korzystanie z tego rodzaju serwisów nie wymaga rejestracji. Wystarczy zatem wpisać kod sms, aby móc cieszyć się długą listą dostępnych programów telewizyjnych.
Chcesz regularnie oglądać swoje ulubione kanały telewizyjne? Nie możesz doczekać się kolejnych odcinków serialu? Postaw na doskonałe rozwiązanie, jakim jest telewizja internetowa. Dzięki temu otrzymasz pełen dostęp do bogatej oferty telewizyjnej, z której będziesz mógł korzystać w dowolnym miejscu. TV online to gwarancja tego, że nigdy nie przegapisz interesujących Cię programów telewizyjnych.

Masz swoje ulubione programy, które chciałbyś oglądać regularnie, ale nie masz w domu telewizora i nie wiesz jak mógłbyś to zrobić? Zajrzyj na nasza stronę, gdzie znajdziesz bogaty zbiór linków do bezpłatnej telewizji online. Telewizja internetowa stanowi obecnie doskonałą alternatywę dla odbiorników telewizyjnych, które większość domowników posiada w swoich mieszkaniach.
Najważniejszą zaletą telewizji online jest jednak to, żę można ją oglądać dosłownie wszędzie - wystarczy tylko sprawnie działający laptop lub komputer i oczywiście dostęp do internetu.
Telewizja internetowa dostępna jest siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę - można ją oglądać nie tylko na laptopie czy komputerze, ale również na ekranie tabletu czy smartfona. Jeżeli już teraz chcesz mieć dostęp do telewizji online, zdecyduj się na zakup dostępu do naszego serwisu.