27 Styczeń

 
TVP 1
TVP 2
TVP 3 Warszawa
Polsat
TVN
TVN 24
0

Thriller

Zapowiedź

00:25 | TVP 2

"Zapowiedź" to intrygująca i solidnie zrealizowana produkcja z laureatem Oscara Nicolasem Cage'em w roli głównej. Ciekawa fabuła filmu Aleksa Proyasa może przyciągnąć uwagę każdego telewidza, ale do gustu przypadnie przede wszystkim fanom fantastyki naukowej i filmów katastroficznych. W Bostonie odbywa się uroczyste otwarcie nowej szkoły podstawowej. Z tej okazji dzieci mają narysować, jak wyobrażają sobie świat za pół wieku. Prace zostają umieszczone w specjalnej kapsule. Ta ma zostać zakopana na 50 lat. Jedna z uczennic zwraca uwagę swoim dziwnym zachowaniem. Mała Lucinda (Lara Robinson) zamiast rysunku oddaje nauczycielce kartkę zapisaną cyframi. Gdy akcja "Zapowiedzi" przesuwa się o pół wieku, uczniowie otrzymują prace rówieśników sprzed lat. Tajemnicza strona wypełniona liczbami trafia do rąk Caleba (Chandler Canterbury). Ojcem chłopca jest John Koestler (Nicolas Cage), profesor astrofizyki na miejscowym uniwersytecie. Naukowiec stwierdza, że cyfry oznaczają daty największych katastrof, do jakich doszło na przestrzeni ostatnich 50 lat. Wkrótce odkrywa, że kryją również liczbę ofiar oraz współrzędne geograficzne miejsc kataklizmów, a także informacje o dramatycznych wydarzeniach, które mają dopiero nastąpić. Władze kwestionują wiarygodność danych, ale profesor na własną rękę podejmuje starania, by zapobiec nadchodzącym katastrofom. Pomaga mu córka Lucindy, Diana Wayland (Rose Byrne).(n)

Czas: 130 min

0:25

Zapowiedź

Thriller

Magazyn Kulinarny

To je Borowicz. Podróże ze smakiem. s02e31

00:25 | TVP 3 Warszawa

Adam Borowicz opuszcza Turcję i wyrusza na podbój Włoch. Jego pierwszym celem jest Sycylia, a dokładnie Palermo, słynące z imponujących zabytków, pysznego jedzenia i produkcji wina.(n)

Czas: 25 min

0:25

To je Borowicz. Podróże ze smakiem. s02e31

Magazyn Kulinarny

Magazyn Reporterów

Telekurier

00:50 | TVP 3 Warszawa

Magazyn reporterów ośrodków regionalnych TVP ukazuje sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje, ludzkie dramaty i sukcesy. W każdym wydaniu widzowie zobaczą relację na żywo lub krótki reportaż z kraju. Przedstawiany problem komentuje zaproszony do studia ekspert. Program prowadzą Dariusz Nowakowski i Ewa Siwicka.(n)

Czas: 30 min

0:50

Telekurier

Magazyn Reporterów

Talk Show

Kuba Wojewódzki. s14e13

00:35 | TVN

Ekscentryczne zachowanie i cięte wypowiedzi Kuby Wojewódzkiego zapewniły mu popularność. W 27. sezonie swojego show król TVN nie dołączy do osławionego klubu 27, lecz po raz kolejny podda zaproszonych gości ostrzałowi niedyskretnych, niegrzecznych i wścibskich pytań. Na skórzanej kanapie pojawią się sportowcy, aktorzy, politycy, piosenkarze, aspirujący celebryci, a także wszyscy inni, którzy odważą się podjąć wyzwanie i stanąć do pojedynku z mistrzem riposty.(n)

Czas: 65 min

0:35

Kuba Wojewódzki. s14e13

Talk Show

Program Informacyjny

Fakty po Faktach

00:00 | TVN 24

Program informacyjny autorstwa prowadzących główne wydanie "Faktów". Ciekawe rozmowy dziennikarzy z ważnymi gośćmi, którzy komentują najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata.(n)

Czas: 40 min

0:00

Fakty po Faktach

Program Informacyjny

Program Publicystyczny

Kropka nad i

00:40 | TVN 24

Monika Olejnik prowadzi rozmowy z najważniejszymi postaciami polskiej sceny politycznej. W konfrontacji z nimi odważnie porusza kontrowersyjne tematy.(n)

Czas: 35 min

0:40

Kropka nad i

Program Publicystyczny
1

Magazyn Medyczny

Operacja zdrowie!: Leczenie osoczem w dobie Covid-19

01:20 | TVP 3 Warszawa

Osocze ozdrowieńców jest jednym z najczęściej stosowanych preparatów do walki z covid-19. Widzowie dowiedzą się, gdzie można bezpiecznie wyświadczyć innym przysługę i oddać krew. Na wszystkie pytania widzów odpowiedzą: pediatra, doktor Zbigniew Król oraz profesor Włodzimierz Gut.(n)

Czas: 25 min

1:20

Operacja zdrowie!: Leczenie osoczem w dobie Covid-19

Magazyn Medyczny

Serial Obyczajowy

Miłosne potyczki

01:45 | TVP 3 Warszawa

Derya nadal układa niecny plan. Nejat uprzedza żonę, że jeśli odkryje, że spiskuje przeciwko Muratowi, rozwiedzie się z nią. Tymczasem Murat, który za wszelką cenę chcę być z Hayat, postanawia ją porwać. Dziewczyna ucieka z domu i spędza w towarzystwie ukochanego noc z w hotelu. Nazajutrz para planuje swój ślub i postanawia załatwić formalności. Tymczasem biznesmen wreszcie odczytuje list, który przyszedł do niego i odkrywa okrutną prawdę o matce. Czuje się oszukany przez wszystkie najważniejsze kobiety w swoim życiu.(n)

Czas: 55 min

1:45

Miłosne potyczki

Serial Obyczajowy

Horror

Trzynaście duchów

01:45 | Polsat

Horror zatytułowany "Trzynaście duchów" jest remakiem filmu Williama Castle'a z 1960 roku. Reżyserii tego obrazu podjął się debiutujący w tej roli specjalista od efektów specjalnych Steve Beck, późniejszy twórca krwawego "Statku widmo". Atutem produkcji jest dobre aktorstwo, m.in. Tony'ego Shalhouba, znanego głównie z serialu "Doktor Monk". Po tragicznej śmierci żony Arthur Kriticos (Tony Shalhoub) sam wychowuje dwójkę dzieci, nastoletnią Kathy (Shannon Elizabeth) i Bobby'ego (Alec Roberts). Bohater produkcji "Trzynaście duchów" boryka się także z problemami finansowymi. Pewnego dnia w niewyjaśnionych okolicznościach ginie ekscentryczny wuj Arthura, Cyrus (F. Murray Abraham). Okazuje się, że Kriticosowie otrzymali w spadku po nim imponującą rezydencję. Niestety, tuż po przeprowadzce rodzina przekonuje się, że nie zazna tam spokoju. Dom jest bowiem nawiedzony. Mieszka w nim dwanaście złych duchów. Arthur, jego dzieci oraz ich opiekunka Maggie (Rah Digga) znajdują się w pułapce. Mogą się z niej wydostać tylko wówczas, jeśli odkryją mroczną tajemnicę budynku. Rodzinie pomagają medium Dennis Rafkin (Matthew Lillard) i aktywistka Kalina Oretzia (Embeth Davidtz). Wkrótce bohaterowie horroru "Trzynaście duchów" odkrywają, że złe moce uda im się pokonać jedynie wtedy, gdy w domu zjawi się trzynasty duch.(n)

Czas: 120 min

1:45

Trzynaście duchów

Horror

Serial Obyczajowy

Niewierni. Satisfaction, s01e02

01:40 | TVN

Kłamstwa w życiu Neila zdają się wyrządzać jemu i pozostałym ludziom więcej szkody niż pożytku. Tymczasem Grace rozpoczyna pracę na stanowisku projektantki. Ekscytacja szybko przeradza się w stres, gdy kobieta odkrywa, że właśnie dopadła ją niemoc twórcza.(n)

Czas: 55 min

1:40

Niewierni. Satisfaction, s01e02

Serial Obyczajowy

Program Publicystyczny

Tak jest

01:15 | TVN 24

Andrzej Morozowski podsumowuje najważniejsze informacje dnia. W drugiej części programu pojawiają się goście, którzy dyskutują o najbardziej interesujących kwestiach społecznych i komentują bieżące wydarzenia. Gośćmi prowadzącego są także dziennikarze i eksperci.(n)

Czas: 50 min

1:15

Tak jest

Program Publicystyczny
2

Komedia Romantyczna

Facet z odzysku

02:35 | TVP 1

"Facet z odzysku" to zabawna, nieskomplikowana historyjka napisana i wyreżyserowana przez Briana Burnsa, jednego z twórców sukcesu serialu HBO "Ekipa". Film na pewno spodoba się fanom talentu i urody Milli Jovovich ("Piąty element", cykl "Resident Evil") i Denis Richards ("Świat to za mało", "Dzikie żądze"). W rolach głównych występują również David Krumholtz (serial "Wzór") i William Baldwin (serial "Northern Rescue"). Owen i jego partnerka Chloe pracują w show-biznesie, nie narzekają na brak pieniędzy i prowadzą szczęśliwe życie. Wszystko zmienia się jednak, kiedy mężczyzna przyłapuje swoją narzeczoną na miłosnych igraszkach z kolegą. Owen wpada w depresję, a Chloe wyjeżdża do Los Angeles i zostaje gwiazdą telewizji. W końcu tytułowy facet z odzysku zaczyna układać sobie życie z Nadine, byłą druhną Chloe. Wtedy jednak ona ponownie pojawia się na horyzoncie - straciła swój program, ale chce odzyskać narzeczonego.(n)

Czas: 100 min

2:35

Facet z odzysku

Komedia Romantyczna

Dramat Obyczajowy

Fritz Bauer kontra państwo

02:35 | TVP 2

Obraz Larsa Kraume'a "Fritz Bauer kontra państwo" stanowi rekonstrukcję nieznanego dotąd niemieckiego etapu śledztwa dotyczącego zbrodniarza wojennego Adolfa Eichmanna. Skupia się przy tym na ukazaniu postaci charyzmatycznego prokuratora generalnego Hesji - Fritza Bauera, samotnie walczącego o transparentne państwo, wolne od zbrodniarzy licznie zatrudnianych w niemieckiej administracji czasów powojennych. Niemcy, rok 1957. Fritz Bauer (Burghart Klaussner), prawnik żydowskiego pochodzenia, nie ustaje w wysiłkach piętnowania przebywających na wolności zbrodniarzy wojennych. W końcu zdobywa także dowody na to, że wysokiej rangi niemiecki oficer Adolf Eichmann posługując się fałszywymi dokumentami od wielu lat prowadzi razem z żoną i dziećmi spokojne życie w Argentynie. Nigdy nie stanął przed sądem, choć był autorem i głównym wykonawcą planu tzw. ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej. Bauer, który przeżył Holokaust dzięki pobytowi w Szwecji i Danii, zamierza walczyć o sprawiedliwość. Wie, że musi zrobić wszystko, żeby Eichmann został osądzony. Tytułowy bohater filmu "Fritz Bauer kontra państwo" szybko przekonuje się, że nie będzie to łatwe. Mimo że ma on poparcie premiera Hesji, jego działania stale są paraliżowane przez niemiecką prokuraturę, a także służbę bezpieczeństwa i wywiad. W końcu zdesperowany prawnik decyduje się na kontakt z izraelskim wywiadem, któremu przekazuje dokumenty obciążające Eichmanna.(n)

Czas: 115 min

2:35

Fritz Bauer kontra państwo

Dramat Obyczajowy

Program Publicystyczny

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

02:40 | TVP 3 Warszawa

W programie prezentowane są historie osób zaginionych. Są to zazwyczaj najbardziej charakterystyczne i najciekawsze z dziennikarskiego punktu widzenia sprawy. Przedstawiane są w formie reportaży, rozmów z najbliższymi zaginionej osoby w studiu lub też zdjęć czy komunikatów. W ciągu prawie piętnastu lat emisji "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie" dzięki pomocy telewidzów udało się odnaleźć ponad 1500 poszukiwanych ludzi. Program prowadzi Grzegorz Miśtal.(n)

Czas: 25 min

2:40

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

Program Publicystyczny

Program Rozrywkowy

MasterChef. s09e07

02:35 | TVN

W tym odcinku gotowanie staje się sposobem na opowiadanie o podróżach. Uczestnicy muszą odtworzyć smak, zapach i aromat potraw kojarzących się z ich zagranicznymi wyjazdami lub dań, które pragną zjeść w swoim wymarzonym miejscu. Każdy zabiera Magdę Gessler, Annę Starmach i Michela Morana do innego zakątka świata. Temat drugiej części odcinka jest ukryty pod tajemniczymi skrzynkami - to kaczka. Kucharze amatorzy przygotowują szlachetne mięso w całości, razem z farszem oraz dodatkami, w stylu godnym najwybitniejszych szefów kuchni.(n)

Czas: 85 min

2:35

MasterChef. s09e07

Program Rozrywkowy

Magazyn

Czarno na białym

02:05 | TVN 24

Twórcy programu ukazują sytuację panującą w kraju, analizując kilka wybranych wydarzeń, które wywarły znaczący wpływ na życie polityczno-społeczne Polaków. Za każdym razem starają się dotrzeć do sedna problemu i ukazać prawdę o nim. Program prowadzi Patrycja Redo-Łabędziewska.(n)

Czas: 30 min

2:05

Czarno na białym

Magazyn

Magazyn Ogrodniczy

Maja w ogrodzie

02:35 | TVN 24

Maja Popielarska podpowiada, jak najlepiej organizować sobie pracę w ogrodzie w zależności od pory roku. Prowadząca prezentuje ciekawe odmiany roślin i nowe sprzęty na rynku, pomocne podczas projektowania obszarów zieleni. Ponieważ nie wszyscy mogą cieszyć się własnym ogródkiem, autorzy pokazują, jak dzięki roślinom doniczkowym, ziołom i kwiatom zagospodarować przestrzeń w mieszkaniu czy na balkonie.(n)

Czas: 20 min

2:35

Maja w ogrodzie

Magazyn Ogrodniczy

Magazyn Ogrodniczy

Akademia ogrodnika

02:55 | TVN 24

Twórcy programu w zwięzły i przystępny sposób omawiają zagadnienia związane z ogrodnictwem. Każdy odcinek jest poświęcony jednemu tematowi. Dowiemy się między innymi, jak należy dbać o krzewy, jak przygotować się do wiosennych porządków w ogrodzie oraz które środki owadobójcze są najmniej szkodliwe dla otoczenia.(n)

Czas: 5 min

2:55

Akademia ogrodnika

Magazyn Ogrodniczy
3

Magazyn

Kryminalna siódemka

03:05 | TVP 3 Warszawa

W programie prezentowanych jest siedem najgłośniejszych spraw kryminalnych, które wstrząsnęły całą Polską. Widzowie zobaczą brawurowe akcje policji, zagadkowe procesy oraz widowiskowe pościgi.(n)

Czas: 20 min

3:05

Kryminalna siódemka

Magazyn

Magazyn Rolniczy

Wiadomości rolnicze

03:25 | TVP 3 Warszawa

Program adresowany do przedsiębiorców z branży rolniczej - hodowców, przetwórców i producentów rolnych. Zostaną w nim zaprezentowane nowoczesne rozwiązania dla rolników i hodowców. Nie zabraknie też informacji o dotacjach unijnych i programach pomocowych ani o kulturze i twórczości związanej z obszarami wiejskimi.(n)

Czas: 20 min

3:25

Wiadomości rolnicze

Magazyn Rolniczy

Program Publicystyczny

Echa dnia

03:45 | TVP 3 Warszawa

Gośćmi programu są politycy, przedstawiciele administracji państwowej, działacze samorządowi i reprezentanci środowisk gospodarczych. "Echa dnia" mają na celu wyjaśnienie widzowi, jakie mogą być skutki określonych zdarzeń, zjawisk społecznych czy ekonomicznych.(n)

Czas: 20 min

3:45

Echa dnia

Program Publicystyczny

Program Rozrywkowy

Tajemnice losu

03:45 | Polsat

Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.(n)

Czas: 55 min

3:45

Tajemnice losu

Program Rozrywkowy

Program Publicystyczny

Kropka nad i

03:00 | TVN 24

Monika Olejnik prowadzi rozmowy z najważniejszymi postaciami polskiej sceny politycznej. W konfrontacji z nimi odważnie porusza kontrowersyjne tematy.(n)

Czas: 20 min

3:00

Kropka nad i

Program Publicystyczny

Program Rozrywkowy

Szkło kontaktowe

03:20 | TVN 24

"Szkło kontaktowe" jest codziennym programem satyryczno-publicystycznym nadawanym na antenie TVN24. Prowadzący oraz zaproszony gość z przymrużeniem oka podsumowują miniony dzień w polskiej polityce. Konwencja pozwala na luźne komentarze i sporą dawkę humoru. Magazyn jest interaktywny, ponieważ w trakcie emisji widzowie mogą dzwonić lub pisać SMS-y, by podzielić się własnymi opiniami na temat bieżących wydarzeń. "Szkło kontaktowe" jest na antenie od 2005 r. Jego pomysłodawcą i jednym z gospodarzy programu był zmarły w 2017 r. Grzegorz Miecugow. Obecnie prowadzą go: Tomasz Sianecki, Wojciech Zimiński i Grzegorz Markowski. W magazynie regularnie występuje stałe grono komentatorów: Krzysztof Miecugow, Artur Andrus, Krzysztof Daukszewicz, Jerzy Iwaszkiewicz, Tomasz Jachimek, Marek Przybylik, Kamil Dąbrowa, Michał Kempa, Katarzyna Kwiatkowska, Henryk Sawka, a także Grzegorz Markowski i Wojciech Zimiński.(n)

Czas: 55 min

3:20

Szkło kontaktowe

Program Rozrywkowy
4

Magazyn Reporterów

Magazyn Ekspresu Reporterów

04:15 | TVP 1

Tworzący magazyn reporterzy docierają wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego i ciekawego. Bohaterami prezentowanych w programie materiałów są zwykli ludzie - ich troski, tragedie i sukcesy. W programie często poruszane są tematy trudne i kontrowersyjne, dotyczące m.in. korupcji czy niesprawiedliwość władz. Dziennikarze demaskują oszustwa i bezprawie, ale też chętnie pokazują sylwetki ludzi, których życie może być w dzisiejszym świecie moralnym wzorcem. Być blisko życia to cel, jaki przyświeca temu programowi. Prowadzącym jest Mirosław Rogalski.(n)

Czas: 50 min

4:15

Magazyn Ekspresu Reporterów

Magazyn Reporterów

Film Dokumentalny

Poetka z Arabii

04:30 | TVP 2

Hissa Hilal pochodzi z Arabii Saudyjskiej. Zyskała sławę, biorąc udział w poetyckim konkursie telewizyjnym "Million's Poet". Jest to popularny w arabskich kręgach program zdominowany przez mężczyzn. Hissa jako pierwsza kobieta dotarła do finału, trafiając na czołówki gazet na całym świecie. W swoich wierszach odważna poetka krytykuje patriarchalne społeczeństwo i saudyjskich duchownych. Występuje publicznie, sprzeciwiając się religijnemu ekstremizmowi i walczy o pokojowy islam. Podczas tych wystąpień zgodnie z obyczajami nosi strój zakrywający jej całe ciało i twarz.(n)

Czas: 60 min

4:30

Poetka z Arabii

Film Dokumentalny

Magazyn Rolniczy

Agrobiznes

04:05 | TVP 3 Warszawa

Program jest adresowany przede wszystkim do rolników. W każdym wydaniu pojawia się wiele praktycznych informacji i rad dotyczących hodowli zwierząt. Poznajemy również dużo użytecznych ciekawostek na temat uprawy różnych gatunków roślin. Autorzy programu starają się przekazywać aktualne wiadomości z branży rolno-spożywczej, a także dane o notowaniach giełdowych i prognozach cenowych. Widzowie znajdują tu ponadto informacje na temat krajowych i zagranicznych wydarzeń związanych z rolnictwem.(n)

Czas: 25 min

4:05

Agrobiznes

Magazyn Rolniczy

Program Informacyjny

Dziennik regionów

04:30 | TVP 3 Warszawa

"Dziennik regionów" jest głównym programem informacyjnym TVP3. Nadawany jest codziennie o godzinie 22.00. Prowadzący podsumowują w nim najważniejsze wydarzenia mijającego dnia z poszczególnych regionów kraju, a także zapowiadają tematy, które z pewnością podejmowane będą w dniu następnym. Prowadzącymi "Dziennik regionów" są doświadczeni dziennikarze od dawna współpracujący z telewizją publiczną: Urszula Boruch, Konrad Dudek, Sławomir Mokrzycki i Artur Kalicki. Przekazują oni zawsze najświeższe informacje dzięki współpracy z ośrodkami regionalnymi i ich reporterami, gotowymi w każdej chwili dotrzeć do każdego zakątka Polski, w którym dzieje się coś ważnego.(n)

Czas: 20 min

4:30

Dziennik regionów

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

04:50 | TVP 3 Warszawa

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 15 min

4:50

Pogoda

Program Informacyjny

Program Muzyczny

Disco Gramy

04:40 | Polsat

Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta "Mykee" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.(n)

Czas: 45 min

4:40

Disco Gramy

Program Muzyczny

Magazyn Reporterów

Uwaga!

04:00 | TVN

Ryszard Cebula, Tomasz Kubat i Zbigniew Łuczyński powracają, by każdego wieczora prezentować widzom ważne, poruszające reportaże. W okresie pandemii dziennikarze odpowiadali na zgłoszenia osób, które miały problem z pozyskaniem świadczeń od ZUS-u czy opiekunów niepełnosprawnych dzieci, pozostawionych bez pieniędzy oraz terapeutów. Dodatkowym problemem, spowodowanym przez izolację, był wzrost przemocy domowej. Nowością w ostatnim okresie pozostawał segment "Uwaga! Koronawirus" - specjalny, codzienny raport, w którym reporterzy rozmawiali z ekspertami, dementowali fałszywe doniesienia, a także dawali widzom rady, jak dbać o siebie i bliskich. Obecna sytuacja nie przesłoniła jednak innych, równie dramatycznych tematów.(n)

Czas: 15 min

4:00

Uwaga!

Magazyn Reporterów

Interaktywny Program Rozrywkowy

NOC Magii

04:15 | TVN

"Klub magii" to nocny interaktywny program rozrywkowy. Wróżki i wróżbici odpowiadają w nim na pytania zadawane przez telefonujących widzów a dotyczące ich przyszłości. Gospodarzami programu rozrywkowego "Klub magii" są uchodzący na najskuteczniejszych wróżbici i magowie, a także posiadające bogate doświadczenie zawodowe wróżki. Prowadzący zajmują się wróżeniem, jasnowidzeniem, stawiają tarota i horoskopy. Czekają oni na telefony widzów, by móc rozwiązać dręczące ich problemy. Do programu rozrywkowego "Klub magii" po poradę może się zgłosić każdy. Wróżki i wróżbici odpowiadają na pytania dotyczące miłości, finansów i innych ważnych spraw życiowych.(n)

Czas: 75 min

4:15

NOC Magii

Interaktywny Program Rozrywkowy

Magazyn Informacyjny

Polska i świat

04:15 | TVN 24

Codzienny autorski program, który podsumowuje najważniejsze wydarzenia z kraju i z zagranicy. Dziennikarze poruszają sprawy budzące szczególne zainteresowanie wśród polskich obywateli.(n)

Czas: 50 min

4:15

Polska i świat

Magazyn Informacyjny
5

Magazyn Reporterów

Zakończenie programu

05:05 | TVP 1

Czas: 10 min

5:05

Zakończenie programu

Magazyn Reporterów

Telenowela

Przysięga

05:15 | TVP 1

Cemre szykuje pułapkę na osobę, którą obwinia o swoje nieszczęście. Talaz o niczym nie wie i podejrzewa, że kobieta popada w szaleństwo. Cemre bierze jego telefon i udaje, że realizuje zlecenie, które zaoferowała Cavidan. Reyhan wspomina czasy, kiedy Emir zaskakiwał ją niespodziankami. Liczy, że teraz będzie tak samo.(n)

Czas: 50 min

5:15

Przysięga

Telenowela

Film Dokumentalny

Zakończenie programu

05:30 | TVP 2

Czas: 20 min

5:30

Zakończenie programu

Film Dokumentalny

Serial Obyczajowy

Doktor Kleist - lekarz rodzinny: Za pięć dwunasta

05:50 | TVP 2

Do szpitala trafiają skłóceni bracia, Thorsten i Olaf. Mają okazję, by wyjaśnić sobie wiele spraw. W gabinecie Tanji zjawia się Simone, która chce usunąć ciążę. Przychodnia nie ma jednak uprawnień w tym zakresie. Niebawem okazuje się, że pacjentka należy do sekty, z której chce odejść. Partner nie zamierza jej na to pozwolić. Tanja pomaga kobiecie w zorganizowaniu ucieczki. Bernd otwiera Przystanek Eisenach, w którym mieszkańcy miasteczka mogą szukać różnorodnego wsparcia.(n)

Czas: 60 min

5:50

Doktor Kleist - lekarz rodzinny: Za pięć dwunasta

Serial Obyczajowy

Magazyn Kulinarny

To je Borowicz. Podróże ze smakiem. s02e31

05:05 | TVP 3 Warszawa

Adam Borowicz opuszcza Turcję i wyrusza na podbój Włoch. Jego pierwszym celem jest Sycylia, a dokładnie Palermo, słynące z imponujących zabytków, pysznego jedzenia i produkcji wina.(n)

Czas: 30 min

5:05

To je Borowicz. Podróże ze smakiem. s02e31

Magazyn Kulinarny

Magazyn Religijny

Kościół z bliska

05:35 | TVP 3 Warszawa

Przegląd aktualnych wydarzeń z życia Kościoła. Twórcy programu m.in. szukają odpowiedzi na pytanie, czy nauki głoszone przez Watykan są przyjmowane i praktykowane przez wyznawców. Ponadto przedstawiają Kościół jako instytucję wspierającą wydarzenia kulturalne i edukację.(n)

Czas: 20 min

5:35

Kościół z bliska

Magazyn Religijny

Magazyn Religijny

Zakończenie programu

05:55 | TVP 3 Warszawa

Czas: 10 min

5:55

Zakończenie programu

Magazyn Religijny

Magazyn Reklamowy

Telezakupy TV Okazje

05:25 | Polsat

Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.(n)

Czas: 35 min

5:25

Telezakupy TV Okazje

Magazyn Reklamowy

Magazyn Reporterów

Uwaga!

05:30 | TVN

Ryszard Cebula, Tomasz Kubat i Zbigniew Łuczyński powracają, by każdego wieczora prezentować widzom ważne, poruszające reportaże. W okresie pandemii dziennikarze odpowiadali na zgłoszenia osób, które miały problem z pozyskaniem świadczeń od ZUS-u czy opiekunów niepełnosprawnych dzieci, pozostawionych bez pieniędzy oraz terapeutów. Dodatkowym problemem, spowodowanym przez izolację, był wzrost przemocy domowej. Nowością w ostatnim okresie pozostawał segment "Uwaga! Koronawirus" - specjalny, codzienny raport, w którym reporterzy rozmawiali z ekspertami, dementowali fałszywe doniesienia, a także dawali widzom rady, jak dbać o siebie i bliskich. Obecna sytuacja nie przesłoniła jednak innych, równie dramatycznych tematów.(n)

Czas: 15 min

5:30

Uwaga!

Magazyn Reporterów

Telezakupy

Mango

05:45 | TVN

W programie prezentowane są różnorodne produkty. Po zapoznaniu się z ofertą widzowie mogą telefonicznie zamówić wybrane towary.(n)

Czas: 75 min

5:45

Mango

Telezakupy

Magazyn Ogrodniczy

Maja w ogrodzie

05:05 | TVN 24

Maja Popielarska podpowiada, jak najlepiej organizować sobie pracę w ogrodzie w zależności od pory roku. Prowadząca prezentuje ciekawe odmiany roślin i nowe sprzęty na rynku, pomocne podczas projektowania obszarów zieleni. Ponieważ nie wszyscy mogą cieszyć się własnym ogródkiem, autorzy pokazują, jak dzięki roślinom doniczkowym, ziołom i kwiatom zagospodarować przestrzeń w mieszkaniu czy na balkonie.(n)

Czas: 20 min

5:05

Maja w ogrodzie

Magazyn Ogrodniczy

Magazyn Ogrodniczy

Akademia ogrodnika

05:25 | TVN 24

Twórcy programu w zwięzły i przystępny sposób omawiają zagadnienia związane z ogrodnictwem. Każdy odcinek jest poświęcony jednemu tematowi. Dowiemy się między innymi, jak należy dbać o krzewy, jak przygotować się do wiosennych porządków w ogrodzie oraz które środki owadobójcze są najmniej szkodliwe dla otoczenia.(n)

Czas: 5 min

5:25

Akademia ogrodnika

Magazyn Ogrodniczy

Program Informacyjny

Fakty po Faktach

05:30 | TVN 24

Program informacyjny autorstwa prowadzących główne wydanie "Faktów". Ciekawe rozmowy dziennikarzy z ważnymi gośćmi, którzy komentują najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata.(n)

Czas: 25 min

5:30

Fakty po Faktach

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Powitanie poranka

05:55 | TVN 24

Program rozpoczynający dzień, a w nim: serwisy informacyjne, prognoza pogody i przeglądy prasy emitowane są co piętnaście minut. Gospodarzami programu są Anita Werner lub Jakub Porada.(n)

Czas: 5 min

5:55

Powitanie poranka

Program Informacyjny
6

Serial Obyczajowy

Elif

06:05 | TVP 1

Veyselowi udaje się uwolnić Melek z rąk Tarika i jego ludzi i bezpiecznie dostarczyć ją do domu. Sam jednak jedzie jeszcze do sklepu Tülay, żeby zostawić broń i zabrać prezent dla Inci. W drodze powrotnej natyka się na Tarika. Dochodzi do tragedii. Tülay niepokoi się przedłużającą nieobecnością męża. Zaalarmowana przejeżdżającą karetką, dowiaduje się od policji, że w okolicy popełniono morderstwo. Gdy przybiega z Inci na miejsce zdarzenia, okazuje się, że ofiarą jest Veysel. Melek wyjawia Tülay i Jülide, że to Tarik spowodował wypadek, w którym zginął Yusuf.(n)

Czas: 55 min

6:05

Elif

Serial Obyczajowy

Magazyn

Pożyteczni.pl

06:50 | TVP 2

Magazyn prezentujący działalność organizacji pożytku publicznego i różne formy aktywności obywatelskiej. Pokazujemy energię i kreatywność ludzi, którzy sami postanowili zmienić świat na lepsze i pomóc najbardziej potrzebującym w rozwiązywaniu problemów. Bohaterami każdego odcinka są ludzie, którzy poświęcają się pracy charytatywnej. Prowadzi Jolanta Fajkowska.(n)

Czas: 30 min

6:50

Pożyteczni.pl

Magazyn

Magazyn Reporterów

Telekurier

06:05 | TVP 3 Warszawa

Magazyn reporterów ośrodków regionalnych TVP ukazuje sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje, ludzkie dramaty i sukcesy. W każdym wydaniu widzowie zobaczą relację na żywo lub krótki reportaż z kraju. Przedstawiany problem komentuje zaproszony do studia ekspert. Program prowadzą Dariusz Nowakowski i Ewa Siwicka.(n)

Czas: 25 min

6:05

Telekurier

Magazyn Reporterów

Cykl Felietonów

Policzmy się dla Polski

06:30 | TVP 3 Warszawa

Raz na dziesięć lat w Polsce i we wszystkich krajach Unii Europejskiej organizowany jest Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. W tym roku zostanie przeprowadzony między 1 kwietnia a 30 czerwca. Program stanowi kompendium wiedzy o tym przedsięwzięciu i pozwala na poznanie obrazu współczesnego społeczeństwa jeszcze przed opublikowaniem wyników.(n)

Czas: 5 min

6:30

Policzmy się dla Polski

Cykl Felietonów

Magazyn Rolniczy

Wiadomości rolnicze

06:35 | TVP 3 Warszawa

Program adresowany do przedsiębiorców z branży rolniczej - hodowców, przetwórców i producentów rolnych. Zostaną w nim zaprezentowane nowoczesne rozwiązania dla rolników i hodowców. Nie zabraknie też informacji o dotacjach unijnych i programach pomocowych ani o kulturze i twórczości związanej z obszarami wiejskimi.(n)

Czas: 25 min

6:35

Wiadomości rolnicze

Magazyn Rolniczy

Program Informacyjny

Nowy dzień

06:00 | Polsat

Program informacyjny "Nowy dzień z Polsat News" emitowany jest w paśmie porannym. Przedstawia najświeższe wiadomości polityczne, gospodarcze, społeczne i sportowe. "Nowy dzień z Polsat News" prowadzą Joanna Górska, Beata Cholewińska, Joanna Racewicz, Michał Giersz i Mariusz Abramowicz. Przekazują oni widzom najnowsze informacje z kraju i ze świata oraz prognozę pogody, a także prowadzą przegląd prasy i rozmawiają z zaproszonymi do studia politykami. Dodatkowo gospodarze programu informacyjnego "Nowy dzień z Polsat News" przedstawiają wiadomości ze świata show-biznesu, bazując na doniesieniach z najważniejszych krajowych i zagranicznych portali internetowych. W programie nie zabraknie także rozmów z gwiazdami. Podczas trwania programu informacyjnego "Nowy dzień z Polsat News" widzowie mogą przesyłać na specjalne konto e-mailowe swoje komentarze i opinie. Najciekawsze z nich prezentowane są na antenie.(n)

Czas: 160 min

6:00

Nowy dzień

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Biznes

06:00 | TVN 24

Wybór najciekawszych wiadomości o tematyce politycznej, społecznej i gospodarczej z Polski i ze świata, zebranych przez reporterów stacji.(n)

Czas: 90 min

6:00

Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Biznes

Program Informacyjny
7

Program Religijny

Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze

07:00 | TVP 1

Transmisja mszy świętej odprawianej z Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze.(n)

Czas: 30 min

7:00

Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Matki Bożej na Jasnej Górze

Program Religijny

Magazyn Religijny

Rodzinny ekspres: Wnuk, rola i zadania w kontekście wiary

07:30 | TVP 1

Program o charakterze poradnikowym, w którym rozmowy z gośćmi przeplatane są ciekawymi felietonami. Podejmowane tematy mają pomóc widzom zrozumieć istotę życia rodzinnego w duchu chrześcijaństwa. Dotyczyć będą spraw związanych z prozą życia codziennego, jak zorganizowanie dnia w ciągu roku szkolnego, tak aby znaleźć czas na pielęgnowanie więzi, ale także m.in. spraw wychowawczych, jak np. unikanie błędów prowadzących do przedmiotowego traktowania dzieci. Stałym punktem programu jest żywa scenografia. Tworzą ją dzieci, które bawią się, rysują, grają, podczas gdy dorośli rozmawiają na dotyczące ich bezpośrednio tematy.(n)

Czas: 30 min

7:30

Rodzinny ekspres: Wnuk, rola i zadania w kontekście wiary

Magazyn Religijny

Teleturniej

Familiada

07:20 | TVP 2

"Familiada" to znany i chętnie oglądany polski teleturniej, który na antenie telewizyjnej Dwójki gości od września 1994 roku. Niezmiennie gospodarzem programu pozostaje aktor Karol Strasburger. Show emitowany jest o stałej porze w soboty, niedziele i święta. W "Familiadzie" biorą udział dwie pięcioosobowe drużyny. Najczęściej każdy z zespołów tworzą członkowie jednej rodziny. Zawodnicy odpowiadają na pytania, które zadano wcześniej grupie próbnej składającej się ze stu osób. Najwyżej punktowane są odpowiedzi zgodne z tymi, których udzielili ankietowani. Do finału wchodzi ta drużyna, która jako pierwsza zgromadzi na swoim koncie co najmniej 300 punktów. W finale programu "Familiada" biorą udział dwie osoby ze zwycięskiej drużyny. Zostają one wcześniej wyznaczone przez głowę rodziny. Podczas gdy pierwsza z osób odpowiada na pytania, druga słucha muzyki, by nie mogła śledzić przebiegu gry. Aby drużyna wygrała, zawodnicy muszą zgromadzić za swoje odpowiedzi 200 punktów. Do zdobycia w każdym programie jest około 15 tysięcy zł.(n)

Czas: 35 min

7:20

Familiada

Teleturniej

Magazyn

Pytanie na śniadanie

07:55 | TVP 2

"Pytanie na śniadanie" to poranny program skierowany do wszystkich tych, którzy chcą być na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami. To również porcja pozytywnej energii na cały dzień. Telewizja śniadaniowa gości na antenie TVP2 sześć razy w tygodniu - w dni powszednie startuje o godzinie 8:00, a w soboty o 7:30. W każdym wydaniu znajdują się najciekawsze i najbardziej aktualne informacje z różnych dziedzin: od sportu i kultury, przez nowinki ze świata show-biznesu, aż po doniesienia naukowe. Widzowie "Pytania na śniadanie" zapoznają się ze szczegółami najważniejszych festiwali, premier i konkursów obejmujących branżę muzyczną, filmową, wydawniczą i telewizyjną, odkryją kulisy akcji charytatywnych i nowatorskich projektów. Mają możliwość obejrzenia wywiadów z uczestnikami i laureatami omawianych zdarzeń. Zaproszenia do studia "Pytania na śniadanie" otrzymują m.in. celebryci, badacze, artyści, sportowcy o uznanej pozycji, a także utalentowani debiutanci - wszyscy, którzy mają na swoim koncie ważne dokonania, którymi mogą się podzielić. "Pytanie na śniadanie" promuje pozytywne wartości, rozbudza ciekawość świata, bawiąc uczy, a przez informacje z dziedziny sportu i garść porad z dziedziny żywienia i diety, zachęca do aktywnego i zdrowego stylu życia. Szeroki dobór tematów sprawia, że program zainteresuje odbiorców w różnym wieku.(n)

Czas: 165 min

7:55

Pytanie na śniadanie

Magazyn

Program Informacyjny

Warszawski dzień

07:00 | TVP 3 Warszawa

Czas: 29 min

7:00

Warszawski dzień

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Warszawski dzień

07:29 | TVP 3 Warszawa

Czas: 31 min

7:29

Warszawski dzień

Program Informacyjny

Program Rozrywkowy

Kuchenne rewolucje: Olsztyn, Pod Żaglami. s02e01

07:00 | TVN

Magda Gessler odwiedza olsztyńską restaurację Pod żaglami. Lokal od dawna zmaga się z brakiem klientów, zyski czerpie jedynie z imprez okolicznościowych. W oczach mieszkańców Olsztyna "Pod żaglami" jest idealnym miejscem na stypę, lecz nie na rodzinny obiad czy weekendowy wypad z przyjaciółmi. Szef, pan Zbigniew, podupada na zdrowiu, obawia się jednak powierzyć swoją funkcję młodej synowej, Ewelinie.(n)

Czas: 60 min

7:00

Kuchenne rewolucje: Olsztyn, Pod Żaglami. s02e01

Program Rozrywkowy

Program Publicystyczny

Rozmowa Piaseckiego

07:30 | TVN 24

Zaproszeni do studia goście udzielają krótkich wywiadów, podczas których komentują aktualne wydarzenia w kraju i za granicą. Program prowadzi Konrad Piasecki.(n)

Czas: 15 min

7:30

Rozmowa Piaseckiego

Program Publicystyczny

Program Informacyjny

Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Biznes

07:45 | TVN 24

Wybór najciekawszych wiadomości o tematyce politycznej, społecznej i gospodarczej z Polski i ze świata, zebranych przez reporterów stacji.(n)

Czas: 15 min

7:45

Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Biznes

Program Informacyjny
8

Program Informacyjny

Wiadomości

08:00 | TVP 1

Główny serwis informacyjny TVP i TVP Polonia, "Wiadomości", jest nadawany od 18 listopada 1989 roku. Zastąpił kojarzony z minionym ustrojem PRL "Dziennik Telewizyjny". Od wielu lat "Wiadomości" utrzymują się w czołówce programów najchętniej oglądanych przez widzów. Zespół reporterów codziennie przekazuje widzom najważniejsze aktualności z kraju i ze świata. Dziennikarze z ekipy "Wiadomości" są obecni wszędzie tam, gdzie rozgrywają się przełomowe i ważne wydarzenia polityczne, społeczne, gospodarcze czy kulturalne. W formie kilkuminutowych materiałów relacjonują kulisy nierzadko brutalnych konfliktów zbrojnych. Docierają do ofiar kataklizmów w różnych częściach świata. Angażują także widzów w pomoc osobom chorym, wykluczonym i innym potrzebującym. W wyjątkowych okolicznościach dane wydanie programu może mieć charakter specjalny. Jest wówczas w całości poświęcone jednemu wiodącemu tematowi. "Wiadomości" były ważnym etapem w rozwoju kariery wielu innych polskich dziennikarzy. Prezenterzy i inni pracownicy ekipy programu, uznawani za twarze stacji TVP, byli wielokrotnie nagradzani za swój profesjonalizm. Głosami widzów statuetki Wiktorów otrzymali m.in. Tomasz Lis, Waldemar Milewicz, Jolanta Pieńkowska, Piotr Kraśko i Krzysztof Ziemiec.(n)

Czas: 10 min

8:00

Wiadomości

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

08:10 | TVP 1

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 5 min

8:10

Pogoda

Program Informacyjny

Program Publicystyczny

Kwadrans polityczny

08:15 | TVP 1

Prowadzący dyskutuje z ekspertami o bieżących wydarzeniach politycznych w Polsce i na świecie. Gośćmi w studiu są ekonomiści, publicyści i przedstawiciele różnych partii, którzy starają się wyjaśnić i podsumować aktualną sytuację.(n)

Czas: 20 min

8:15

Kwadrans polityczny

Program Publicystyczny

Serial Obyczajowy

Ranczo : Odsiecz. s03e34

08:35 | TVP 1

Michałowa, Lucy i pozostali parafianie chcą zniechęcić proboszcza do opuszczenia wsi. Ten jednak nie zamierza rezygnować z podjętej decyzji. Uczy się angielskiego, oczekując przybycia swojego zmiennika. Wkrótce zjawia się nowy wikary, lecz, jak się okazuje, nie w celu zastąpienia proboszcza. Ten w końcu postanawia zostać. Więcławscy dowiadują się, że ojcem nieślubnego dziecka ich córki jest młody Chińczyk. Azjata przyjechał za dziewczyną, którą chce poślubić. Mężczyzna zostaje ukryty, by nie doszło do skandalu. Nocą natykają się na niego kolejno bywalcy ławeczki.(n)

Czas: 65 min

8:35

Ranczo : Odsiecz. s03e34

Serial Obyczajowy

Magazyn

Przewodnik dyplomatyczny

08:00 | TVP 3 Warszawa

Prowadząca Anna Popek pokazuje ciekawostki z życia dyplomatów rezydujących w Polsce. Odwiedza z kamerą ambasady, przedstawia ich mieszkańców z rodzinami. Opowiada, czym się zajmują i jakie są relacje pomiędzy Polską a reprezentowanymi przez nich państwami. Dopytuje także, co im się u nas podoba i jak nasi rodacy są postrzegani w ich krajach. W każdym odcinku znajdzie się także część poświęcona etykiecie dyplomatycznej. Będą również porady, jak przebywając w danym kraju, nie popełnić obyczajowej wpadki. Dowiemy się na przykład, że jednym z najgorszym faux pas we Włoszech jest dodanie ketchupu do makaronu lub pizzy, natomiast na Węgrzech stukanie się kuflem piwa przy toastach jest wręcz zabronione.(n)

Czas: 51 min

8:00

Przewodnik dyplomatyczny

Magazyn

Program Informacyjny

Warszawski dzień

08:51 | TVP 3 Warszawa

Czas: 9 min

8:51

Warszawski dzień

Program Informacyjny

Serial Fabularno Dokumentalny

Malanowski i partnerzy. s01e52

08:40 | Polsat

Znajoma Malanowskiego z wakacji, Berenika Nidżaradze, zostaje zamordowana. Detektywi postanawiają zająć się tą sprawą. Podążają tropem byłego męża ofiary, Nodara. Docierają także do chłopaka kobiety. Okazuje się, że mężczyzna nic nie wie o jej śmierci...(n)

Czas: 30 min

8:40

Malanowski i partnerzy. s01e52

Serial Fabularno Dokumentalny

Magazyn

Dzień Dobry TVN

08:00 | TVN

Program jest emitowany już od piętnastu lat. Z tej okazji widzowie zobaczą specjalny urodzinowy odcinek - pierwszy po wakacjach. Twórcy przygotowali wiele nowości i niespodzianek. Jedną z nich jest cykl "Raz, dwa, trzy, piękna TY", poświęcony metamorfozom wyglądu kobiet oraz mężczyzn, z wykorzystaniem ubrań czy kosmetyków należących do uczestników projektu. Kolejny segment, "Sama to ogarniesz", zawiera rady dotyczące szybkich, tanich sposobów na zwalczenie drobnych domowych usterek. Jak się okazuje, nie każda awaria wymaga wezwania specjalisty. Zaproszeni do studia eksperci dadzą widzom cenne wskazówki, jak dokonać prostych napraw, a także przygotować ozdoby czy zaaranżować przestrzeń. Twórcy przygotowali też nowe odsłony znanych cykli. O przyjazną atmosferę, odpowiednią dawkę humoru i dobrej energii zadbają Dorota Wellman, Marcin Prokop, Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik, Filip Chajzer, Małgorzata Ohme, Paulina Krupińska, Damian Michałowski, Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak.(n)

Czas: 215 min

8:00

Dzień Dobry TVN

Magazyn

Program Informacyjny

Serwis informacyjny, Prognoza pogody

08:00 | TVN 24

Wybór najciekawszych wiadomości o tematyce politycznej, społecznej i gospodarczej z Polski i ze świata, zebranych przez reporterów stacji.(n)

Czas: 120 min

8:00

Serwis informacyjny, Prognoza pogody

Program Informacyjny
9

Serial Kryminalny

Komisarz Alex : Powstały z martwych. s06e70

09:40 | TVP 1

Na śmietniku zostają znalezione zwłoki policjanta, przyjaciela Puchały z dawnych lat, Janka Mazura. Funkcjonariusz przysięga, że odnajdzie zabójcę kolegi. Orlicz postanawia mu pomóc. W toku śledztwa wychodzi na jaw, że mężczyzna od lat tropił nieuchwytnego złodzieja, Boyko Kryńskiego. Nie zrezygnował nawet, gdy przestępca został uznany za zmarłego. Jako jedyny nie wierzył w jego śmierć. Wkrótce wychodzi na jaw, że miał rację. Okazuje się, że poszukiwany przez niego kryminalista właśnie przyjechał do Polski po pobycie w Ameryce Południowej.(n)

Czas: 55 min

9:40

Komisarz Alex : Powstały z martwych. s06e70

Serial Kryminalny

Program Informacyjny

Co niesie dzień

09:00 | TVP 3 Warszawa

"Co niesie dzień" jest porannym programem informacyjnym TVP 3. W każdym jego wydaniu widzowie mają okazję zapoznać się z najważniejszymi aktualnymi wiadomościami ze wszystkich regionów kraju, a także dowiedzieć się, jakie wydarzenia czekają nas w ciągu dnia. W programie prezentowane są zarówno materiały reporterskie, jak i prowadzone na żywo rozmowy z dziennikarzami z regionalnych ośrodków TVP. Do studia programu "Co niesie dzień" prowadzący zapraszają także gości - bohaterów, świadków oraz komentatorów prezentowanych wydarzeń czy zapowiadanych materiałów interwencyjnych. Dziennikarze przygotowujący magazyn przeprowadzają dodatkowo przegląd regionalnych i ogólnopolskich portali internetowych, a także najciekawszych artykułów z polskich mediów. "Co niesie dzień" emitowany jest od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00, 10.00 i 12.45.(n)

Czas: 10 min

9:00

Co niesie dzień

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

09:10 | TVP 3 Warszawa

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

Czas: 5 min

9:10

Pogoda

Program Informacyjny

Cykl Reportaży

Całkiem niezła historia: Górnik w klatce

09:15 | TVP 3 Warszawa

Cykl reporterski przedstawiający z pozoru zwyczajne życie mieszkających na uboczu społeczności.(n)

Czas: 15 min

9:15

Całkiem niezła historia: Górnik w klatce

Cykl Reportaży

Magazyn Kulinarny

Słodka kuchnia Pszczółek

09:30 | TVP 3 Warszawa

Prowadzące, Justyna Pszczółka i Dorota Pszczółka-Habdas, to miłośniczki słodkich wypieków, a także siostry, blogerki kulinarne i uczestniczki 2. edycji programu Bake Off - Ale Ciacho! W każdym odcinku przedstawią przepis na pyszny i efektowny wypiek lub deser. Widzowie dowiedzą się m.in. jak zatemperować czekoladę, przygotować krem angielski czy zrobić proste i ładne dekoracje.(n)

Czas: 30 min

9:30

Słodka kuchnia Pszczółek

Magazyn Kulinarny

Serial Fabularno Dokumentalny

Malanowski i partnerzy. s01e53

09:10 | Polsat

Do Malanowskiego zgłasza się Jarosław Gawron, który zleca detektywom sprawdzenie pewnej kobiety, którą zobaczył w internecie. Klient podejrzewa, że to jego była narzeczona, która pięć lat temu uciekła sprzed ołtarza zabierając mu dużą sumę pieniędzy. Podejrzana kobieta ukrywa się w domu, z którego 24 godziny na dobę jest transmitowany przez internet podgląd. Detektywi postanawiają więc wprowadzić do środka Marka...(n)

Czas: 30 min

9:10

Malanowski i partnerzy. s01e53

Serial Fabularno Dokumentalny

Serial Paradokumentalny

Sekrety rodziny

09:40 | Polsat

Mirosław i Halina zastanawiają się, w jaki sposób ich 69-letni ojciec Romuald tak szybko się wzbogacił. Starszy pan szasta pieniędzmi, lecz to jego dziwne zachowanie wzbudza zainteresowanie dorosłych dzieci. Córka obawia się, że krewny znów wrócił do hazardu. Mirosław podejrzewa, że prawda może być bardziej skomplikowana. Wkrótce odkrywa, jak niewiele wie o problemach i przeszłości ojca.(n)

Czas: 60 min

9:40

Sekrety rodziny

Serial Paradokumentalny
10

Serial Kryminalny

Ojciec Mateusz : Filmowcy. s19e242

10:35 | TVP 1

Do Sandomierza przyjeżdża ekipa filmowa, która ma nakręcić reportaż o mieście i jego mieszkańcach. W planach ma m.in. wizytę na plebanii, w redakcji lokalnej gazety czy wywiady z miejscowymi artystami. Tymczasem Ewa (Edyta Olszówka), zakochana w uwodzicielskim Wojtku (Kuba Wesołowski), udaje się wraz z nim na spacer. Spędzają czas w romantycznej atmosferze. Wkrótce jednak jadąca do pracy kobieta dostrzega ukochanego obejmującego jakąś dziewczynę. Pełna najgorszych myśli odjeżdża pospiesznie. W tym czasie grupa dokumentalistów: reżyser Andrzej Drozd (Maciej Kowalewski), operator Krzysztof Opoka (Marcin Janos-Krawczyk) i dźwiękowiec Mróz (Sebastian Cybulski), nagrywają na plebanii wywiad z Natalią i księdzem Mateuszem. Następnie filmowcy razem z duchownym udają się do mieszkania kolekcjonera sztuki Zenona Nagórskiego (Jan Janga Tomaszewski). Przed jego domem spotykają metaloplastyka Bogdana Szarka (Robert Czebotar). Mężczyzna ma pretensje, że w dokumencie zamiast niego ma wystąpić inny artysta, Seweryn Kulik (Artur Kaźmiruk). Wkrótce filmowcy pojawiają się w mieszkaniu Kulika. Dokonują tam przerażającego odkrycia. Mężczyzna został zamordowany.(n)

Czas: 50 min

10:35

Ojciec Mateusz : Filmowcy. s19e242

Serial Kryminalny

Program Informacyjny

Panorama

10:40 | TVP 2

"Panorama" to główny program informacyjny telewizyjnej Dwójki. Emitowany jest codziennie na żywo o 15.40 i 18.00. Na antenie pojawił się 30 marca 1987 roku i z początku nosił nazwę "Panorama dnia". "Panorama" podsumowuje najważniejsze wydarzenia minionego dnia z kraju i ze świata. Dziennikarze przedstawiają kilkuminutowe reportaże, które dotyczą spraw związanych z polityką, kulturą, ale także np. rozrywką. Prezenterzy nie przedstawiają jedynie suchych faktów, ale również dokładne i ciekawe ich analizy, a także wypowiedzi ekspertów. Program prowadzą m.in.: Marta Kielczyk, Magdalena Stankiewicz, Adam Krzykowski, Tomasz Wolny, Mariusz Pietrasik. Po każdej emisji programu informacyjnego "Panorama" przedstawiane są także najnowsze wiadomości sportowe oraz prognoza pogody.(n)

Czas: 10 min

10:40

Panorama

Program Informacyjny

Magazyn

Pytanie na śniadanie

10:50 | TVP 2

"Pytanie na śniadanie" to poranny program skierowany do wszystkich tych, którzy chcą być na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami. To również porcja pozytywnej energii na cały dzień. Telewizja śniadaniowa gości na antenie TVP2 sześć razy w tygodniu - w dni powszednie startuje o godzinie 8:00, a w soboty o 7:30. W każdym wydaniu znajdują się najciekawsze i najbardziej aktualne informacje z różnych dziedzin: od sportu i kultury, przez nowinki ze świata show-biznesu, aż po doniesienia naukowe. Widzowie "Pytania na śniadanie" zapoznają się ze szczegółami najważniejszych festiwali, premier i konkursów obejmujących branżę muzyczną, filmową, wydawniczą i telewizyjną, odkryją kulisy akcji charytatywnych i nowatorskich projektów. Mają możliwość obejrzenia wywiadów z uczestnikami i laureatami omawianych zdarzeń. Zaproszenia do studia "Pytania na śniadanie" otrzymują m.in. celebryci, badacze, artyści, sportowcy o uznanej pozycji, a także utalentowani debiutanci - wszyscy, którzy mają na swoim koncie ważne dokonania, którymi mogą się podzielić. "Pytanie na śniadanie" promuje pozytywne wartości, rozbudza ciekawość świata, bawiąc uczy, a przez informacje z dziedziny sportu i garść porad z dziedziny żywienia i diety, zachęca do aktywnego i zdrowego stylu życia. Szeroki dobór tematów sprawia, że program zainteresuje odbiorców w różnym wieku.(n)

Czas: 30 min

10:50

Pytanie na śniadanie

Magazyn

Serial Obyczajowy

Wymarzona miłość

10:00 | TVP 3 Warszawa

"Wymarzona miłość" to doceniona przez widzów i przedstawicieli branży telewizyjnej produkcja, której akcja rozgrywa się we współczesnej Turcji. Występująca w roli głównej piękna Demet Özdemir otrzymała za tę kreację m.in. libańską nagrodę Murex d'Or. Polscy widzowie mogli oglądać aktorkę w serialu historycznym "Imperium miłości". Na ekranie partneruje jej Can Yaman, również laureat nagrody Murex d'Or. Piękna Sanem Aydin, główna bohaterka "Wymarzonej miłości", dorabia w sklepiku ojca i marzy, że zostanie słynną pisarką i zamieszka na Galapagos. Rodzice jednak stawiają córce ultimatum: albo znajdzie sobie dobrze płatną pracę, albo wyjdzie za mąż za wybranego przez nich kandydata. Zdesperowana Sanem zdobywa posadę w agencji reklamowej, w której pracuje jej siostra. Tam poznaje przystojnego syna właściciela firmy, artystę Cana Divita.(n)

Czas: 55 min

10:00

Wymarzona miłość

Serial Obyczajowy

Magazyn

Świat za rogiem

10:55 | TVP 3 Warszawa

Czas: 30 min

10:55

Świat za rogiem

Magazyn

Serial Paradokumentalny

Dlaczego ja?. s09e382

10:40 | Polsat

Bezrobotni Tomasz i Aneta mają trójkę dzieci. Rodzina utrzymuje się z zasiłków. Dzięki wielu wyrzeczeniom udaje im się kupić nowy telewizor. Niestety, pewnego dnia dzieci psują odbiornik. Rodziców nie stać na nowy sprzęt, a żaden z członków rodziny nie wyobraża sobie bez niego życia. Tomasz pożycza pieniądze od brata. Postanawia pomnożyć je w kasynie. Potem podejmuje decyzję, że się tam zatrudni. Pełen energii przygotowuje się do rozmowy o posadę, która jednak kończy się niepowodzeniem. Mężczyzna popada w depresję. Takie zachowanie męża jest motywacją do działania dla jego żony.(n)

Czas: 60 min

10:40

Dlaczego ja?. s09e382

Serial Paradokumentalny

Program Informacyjny

Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Biznes

10:00 | TVN 24

Wybór najciekawszych wiadomości o tematyce politycznej, społecznej i gospodarczej z Polski i ze świata, zebranych przez reporterów stacji.(n)

Czas: 300 min

10:00

Serwis informacyjny, Prognoza pogody, Biznes

Program Informacyjny
11

Serial Paradokumentalny

Kasta: Bez zgody

11:25 | TVP 1

Bohaterami serialu są ofiary wymiaru sprawiedliwości, którym wyroki niekompetentnych czy stronniczych sędziów zrujnowały życie. W zderzeniu z tą machiną nie mieli szans. Każda z prezentowanych historii mogła wydarzyć się naprawdę. Twórcy serii poruszają problemy, które trawią polskie sądownictwo: brak bezstronności, przewlekłość postępowania, dowolność w uznawaniu dowodów, ignorowanie świadków, niejasne powiązania sędziów czy krycie swoich bliskich, znajomych i kolegów po fachu.(n)

Czas: 35 min

11:25

Kasta: Bez zgody

Serial Paradokumentalny

Cykl Felietonów

Policzmy się dla Polski

11:20 | TVP 2

Raz na dziesięć lat w Polsce i we wszystkich krajach Unii Europejskiej organizowany jest Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. W tym roku zostanie przeprowadzony między 1 kwietnia a 30 czerwca. Program stanowi kompendium wiedzy o tym przedsięwzięciu i pozwala na poznanie obrazu współczesnego społeczeństwa jeszcze przed opublikowaniem wyników.(n)

Czas: 10 min

11:20

Policzmy się dla Polski

Cykl Felietonów

Serial Komediowy

Rodzinka.pl: Dorosłe nastolatki. s02e40

11:30 | TVP 2

Kuba wybiera się z kolegami do kina. Kacper prosi, by zabrał go ze sobą, jednak chłopak nie zamierza niańczyć brata. Do domu Boskich przychodzi policjant. Okazuje się, że z ich telefonu wielokrotnie ktoś łączył się z komisariatem, krzyczał coś niezrozumiale, po czym odkładał słuchawkę. Policjant podejrzewa, że Boscy stosują przemoc w rodzinie.(n)

Czas: 25 min

11:30

Rodzinka.pl: Dorosłe nastolatki. s02e40

Serial Komediowy

Serial Obyczajowy

Barwy szczęścia

11:55 | TVP 2

Po spotkaniu z Rafałem Bożena nie zamierza rozmawiać z mężem. Stański spędza więc kolejną noc w hotelu. Jest zaskoczony, gdy dowiaduje się, że Łukasz chce zrezygnować ze swoich dziennikarskich ambicji i stara się o pracę w firmie kurierskiej Igora Wyrwsa. Ma dla przyjaciela inną propozycję. Natalia przygotowuje Lidkę do zbliżającej się rozprawy. Przekonuje trenerkę, by starała się o orzeczenie rozwodu z winy Radka. Pod nieobecność Malwiny do kancelarii przychodzi Mikołaj. Zwoleńska bierze go za nowego klienta. Kuczma wciąż symuluje chorobę, by wymusić pomoc na Grzelakach. Aldona i Borys są zmęczeni dodatkowymi obowiązkami. Tymczasem Aleks, odwiedzając Ułana, nabiera pewnych podejrzeń.(n)

Czas: 30 min

11:55

Barwy szczęścia

Serial Obyczajowy

Cykl Felietonów

Policzmy się dla Polski

11:25 | TVP 3 Warszawa

Raz na dziesięć lat w Polsce i we wszystkich krajach Unii Europejskiej organizowany jest Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. W tym roku zostanie przeprowadzony między 1 kwietnia a 30 czerwca. Program stanowi kompendium wiedzy o tym przedsięwzięciu i pozwala na poznanie obrazu współczesnego społeczeństwa jeszcze przed opublikowaniem wyników.(n)

Czas: 10 min

11:25

Policzmy się dla Polski

Cykl Felietonów

Magazyn Rolniczy

Wiadomości rolnicze

11:35 | TVP 3 Warszawa

Program adresowany do przedsiębiorców z branży rolniczej - hodowców, przetwórców i producentów rolnych. Zostaną w nim zaprezentowane nowoczesne rozwiązania dla rolników i hodowców. Nie zabraknie też informacji o dotacjach unijnych i programach pomocowych ani o kulturze i twórczości związanej z obszarami wiejskimi.(n)

Czas: 40 min

11:35

Wiadomości rolnicze

Magazyn Rolniczy

Serial Paradokumentalny

Gliniarze

11:40 | Polsat

Nad Wisłą pewien wędkarz znajduje spalone zwłoki. Detektywi ustalają, że jest to ciało znanego warszawskiego lekarza. W trakcie śledztwa pojawiają się kolejne fakty w sprawie doktora. Próby znalezienia opiekunki dla Stasia, syna Jana Wójcika, kończą się niepowiedzeniem. Dzięki Lenie udaje się wreszcie wybrać odpowiednią osobę.(n)

Czas: 70 min

11:40

Gliniarze

Serial Paradokumentalny

Magazyn Kulinarny

Doradca smaku: Kalmary z sałatką z melona. s13e35

11:35 | TVN

Program kulinarny przeznaczony zarówno dla amatorów, jak i osób znających doskonale sztukę gotowania. Przepisy dla siebie odnajdą tu również amatorzy smacznego jedzenia. Prowadzi Robert Sowa.(n)

Czas: 10 min

11:35

Doradca smaku: Kalmary z sałatką z melona. s13e35

Magazyn Kulinarny

Serial Paradokumentalny

Ukryta prawda. s13e911

11:45 | TVN

Dziewiętnastoletnia Basia - wychowanka domu dziecka, która właśnie rozpoczyna dorosłe życie - pragnie poznać swoją biologiczną matkę. Znajduje adres kobiety sprzed lat. Po dotarciu na miejsce przez kilka dni obserwuje właścicieli domu, Ewę i Henryka, ponieważ nie ma odwagi, żeby z nimi porozmawiać. Wreszcie wpada przypadkowo na kobietę. Podczas rozmowy dowiaduje się, że jej matka Anna pracowała u pary jako pomoc domowa. Niestety, obecnie już nie żyje. Ewa proponuje Basi pracę, poruszona jej ciężką sytuacją. Obie panie zaczyna łączyć serdeczna relacja. Wówczas wychodzą na jaw nowe fakty.(n)

Czas: 65 min

11:45

Ukryta prawda. s13e911

Serial Paradokumentalny
12

Program Informacyjny

Wiadomości

12:00 | TVP 1

Główny serwis informacyjny TVP i TVP Polonia, "Wiadomości", jest nadawany od 18 listopada 1989 roku. Zastąpił kojarzony z minionym ustrojem PRL "Dziennik Telewizyjny". Od wielu lat "Wiadomości" utrzymują się w czołówce programów najchętniej oglądanych przez widzów. Zespół reporterów codziennie przekazuje widzom najważniejsze aktualności z kraju i ze świata. Dziennikarze z ekipy "Wiadomości" są obecni wszędzie tam, gdzie rozgrywają się przełomowe i ważne wydarzenia polityczne, społeczne, gospodarcze czy kulturalne. W formie kilkuminutowych materiałów relacjonują kulisy nierzadko brutalnych konfliktów zbrojnych. Docierają do ofiar kataklizmów w różnych częściach świata. Angażują także widzów w pomoc osobom chorym, wykluczonym i innym potrzebującym. W wyjątkowych okolicznościach dane wydanie programu może mieć charakter specjalny. Jest wówczas w całości poświęcone jednemu wiodącemu tematowi. "Wiadomości" były ważnym etapem w rozwoju kariery wielu innych polskich dziennikarzy. Prezenterzy i inni pracownicy ekipy programu, uznawani za twarze stacji TVP, byli wielokrotnie nagradzani za swój profesjonalizm. Głosami widzów statuetki Wiktorów otrzymali m.in. Tomasz Lis, Waldemar Milewicz, Jolanta Pieńkowska, Piotr Kraśko i Krzysztof Ziemiec.(n)

Czas: 10 min

12:00

Wiadomości

Program Informacyjny

Magazyn Rolniczy

Agrobiznes

12:10 | TVP 1

Program jest adresowany przede wszystkim do rolników. W każdym wydaniu pojawia się wiele praktycznych informacji i rad dotyczących hodowli zwierząt. Poznajemy również dużo użytecznych ciekawostek na temat uprawy różnych gatunków roślin. Autorzy programu starają się przekazywać aktualne wiadomości z branży rolno-spożywczej, a także dane o notowaniach giełdowych i prognozach cenowych. Widzowie znajdują tu ponadto informacje na temat krajowych i zagranicznych wydarzeń związanych z rolnictwem.(n)

Czas: 20 min

12:10

Agrobiznes

Magazyn Rolniczy

Program Informacyjny

Agropogoda

12:30 | TVP 1

"Agropogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP1 i TVP3 programem, realizowanym głównie z myślą o rolnikach, sadownikach, leśnikach, producentach warzyw i owoców. W każdym wydaniu programu widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. Prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Agropogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic z opadami gradu i silnym wiatrem, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. W programie są także zawarte informacje dla alergików. "Agropogoda" emitowana jest codziennie z wyjątkiem sobót, niedziel i świat ok. godziny 12.30, po programie "Agrobiznes".(n)

Czas: 5 min

12:30

Agropogoda

Program Informacyjny

Magazyn

Rok w ogrodzie extra

12:35 | TVP 1

Twórcy odwiedzą najpiękniejsze ogrody widzów, aby rozwiązać ich problemy związane z pielęgnacją, glebą i szkodnikami.(n)

Czas: 15 min

12:35

Rok w ogrodzie extra

Magazyn

Film Dokumentalny

Brahmaputra, niebiańska rzeka w Himalajach: Od źródeł do Wielkiego Kanionu Yarlung Zangpo

12:50 | TVP 1

W pierwszej części filmu widzowie wybiorą się na lodowce i najwyższe szczyty Himalajów, z których wypływa Brahmaputra. Potem przeniosą się na suchą i surową krainę Tybetu z antylopami chiru, by następnie przejść przez najgłębszy, najdłuższy i wciąż ledwo zbadany przełom Tsangpo.(n)

Czas: 70 min

12:50

Brahmaputra, niebiańska rzeka w Himalajach: Od źródeł do Wielkiego Kanionu Yarlung Zangpo

Film Dokumentalny

Teleturniej

Koło fortuny

12:25 | TVP 2

W grze bierze udział trzech zawodników. Każdy kolejno kręci kołem i odgaduje hasła, odsłaniając litery. Za poprawnie wytypowaną spółgłoskę otrzymują kwotę wyznaczaną przez koło. Za zgromadzone pieniądze uczestnicy mogą kupić samogłoskę. Zawodnik, który jako pierwszy ułoży hasło w rundzie, zatrzymuje wygraną. Osoba z najwyższą kwotą na koncie wchodzi do finału, w którym może wygrać samochód osobowy lub wysoką nagrodę pieniężną. Teleturniej poprowadzi Norbi, a towarzyszyć mu będzie Izabella Krzan - Miss Polonia 2016.(n)

Czas: 50 min

12:25

Koło fortuny

Teleturniej

Program Informacyjny

Co niesie dzień

12:15 | TVP 3 Warszawa

"Co niesie dzień" jest porannym programem informacyjnym TVP 3. W każdym jego wydaniu widzowie mają okazję zapoznać się z najważniejszymi aktualnymi wiadomościami ze wszystkich regionów kraju, a także dowiedzieć się, jakie wydarzenia czekają nas w ciągu dnia. W programie prezentowane są zarówno materiały reporterskie, jak i prowadzone na żywo rozmowy z dziennikarzami z regionalnych ośrodków TVP. Do studia programu "Co niesie dzień" prowadzący zapraszają także gości - bohaterów, świadków oraz komentatorów prezentowanych wydarzeń czy zapowiadanych materiałów interwencyjnych. Dziennikarze przygotowujący magazyn przeprowadzają dodatkowo przegląd regionalnych i ogólnopolskich portali internetowych, a także najciekawszych artykułów z polskich mediów. "Co niesie dzień" emitowany jest od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00, 10.00 i 12.45.(n)

Czas: 15 min

12:15

Co niesie dzień

Program Informacyjny

Magazyn Religijny

Okiem wiary

12:30 | TVP 3 Warszawa

Najważniejsze informacje z minionego tygodnia na temat Kościoła w Polsce i na świecie. Twórcy omawiają m.in. nauczania papieża oraz przekazują najważniejsze chrześcijańskie wartości. Prowadzący wraz z zaproszonymi do studia gośćmi rozmawiają także o bieżących wydarzenia, ważnych dla każdego katolika.(n)

Czas: 25 min

12:30

Okiem wiary

Magazyn Religijny

Program Informacyjny

Pogoda

12:55 | TVP 3 Warszawa

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

Czas: 5 min

12:55

Pogoda

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Wydarzenia

12:50 | Polsat

Aktualne wiadomości z kraju i ze świata. Relacje korespondentów na temat bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej.(n)

Czas: 35 min

12:50

Wydarzenia

Program Informacyjny

Serial Paradokumentalny

Szpital. s09e644

12:50 | TVN

Pacjentem doktor Dominiki Gajdy jest weterynarz. Koń uderzył mężczyznę kopytem, łamiąc mu obojczyk. Na oddziale zjawia się właścicielka stadniny, która swata pacjenta ze swoją córką. Okazuje się, że zaszła w ciążę, a ojcem dziecka jest stajenny. Gdy ten poznaje prawdę, kończy ich znajomość. Weterynarz postanawia wziąć ślub z dziewczyną. Doktor Michał Morawski przyjmuje cukrzyka. Podczas kłótni syn wbił mu gwóźdź w stopę. Żona pacjenta broni sprawcy wypadku. Ze względu na chorobę męża zaniedbała starszą pocieszę i nie chce powtórzyć błędu. Załamuje się słysząc, że mężowi grozi amputacja.(n)

Czas: 60 min

12:50

Szpital. s09e644

Serial Paradokumentalny
13

Serial Kostiumowy

Kozacka miłość

13:15 | TVP 2

Alona zjawia się z Karasikiem w domu Kolewanowa. Oznajmia, że zrywa z nim wszelkie kontakty. Ich rozmowę przerywa pojawienie się Olgi. Kupiec przedstawia jej dziewczynę jako swoją siostrzenicę, która przyjechała z narzeczonym. Alona nie prostuje jego słów. Ilja rozmawia z siostrą o jej przyszłości. Dowiaduje się, że Olga nie zamierza wychodzić za Piotra, za to Nikoła nie jest jej obojętny. Fiodor błaga Serafima, żeby jechał do Konstantynowa ratować Rogożynę. Ten odmawia, potem jednak rusza do miasta, gdzie Olga i jej brat witają go z radością. Grigorij wyznaje synowi, że jest winien samobójczej śmierci córki Serafima.(n)

Czas: 50 min

13:15

Kozacka miłość

Serial Kostiumowy

Magazyn

Spotkania w świecie ciszy

13:00 | TVP 3 Warszawa

Program, w którym głusi mówią o sobie, swojej rodzinie i pracy. Opowiadają także o pasjach i sporcie, ale także o barierach, które utrudniają im funkcjonowanie. Magazyn, w całości nadawany w języku migowym, jest dedykowany osobom głuchym oraz wszystkim, których interesuje ich codzienne życie.(n)

Czas: 35 min

13:00

Spotkania w świecie ciszy

Magazyn

Magazyn Rolniczy

Agrobiznes

13:35 | TVP 3 Warszawa

Program jest adresowany przede wszystkim do rolników. W każdym wydaniu pojawia się wiele praktycznych informacji i rad dotyczących hodowli zwierząt. Poznajemy również dużo użytecznych ciekawostek na temat uprawy różnych gatunków roślin. Autorzy programu starają się przekazywać aktualne wiadomości z branży rolno-spożywczej, a także dane o notowaniach giełdowych i prognozach cenowych. Widzowie znajdują tu ponadto informacje na temat krajowych i zagranicznych wydarzeń związanych z rolnictwem.(n)

Czas: 20 min

13:35

Agrobiznes

Magazyn Rolniczy

Program Informacyjny

Agropogoda

13:55 | TVP 3 Warszawa

"Agropogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP1 i TVP3 programem, realizowanym głównie z myślą o rolnikach, sadownikach, leśnikach, producentach warzyw i owoców. W każdym wydaniu programu widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. Prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Agropogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic z opadami gradu i silnym wiatrem, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. W programie są także zawarte informacje dla alergików. "Agropogoda" emitowana jest codziennie z wyjątkiem sobót, niedziel i świat ok. godziny 12.30, po programie "Agrobiznes".(n)

Czas: 5 min

13:55

Agropogoda

Program Informacyjny

Magazyn Reporterów

Interwencja

13:25 | Polsat

"Interwencja" to popołudniowy magazyn reporterów o charakterze społeczno-interwencyjnym, który zadebiutował na antenie Telewizji Polsat 19 lutego 2003 roku. Nadawany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 16.15. Pierwszym prezenterem programu był Janusz Zadura. Obecnie magazyn prowadzą na zmianę Michał Bebło oraz Marcin Łukasik. W "Interwencji" ukazywane są sensacyjne wydarzenia, ludzkie dramaty i sukcesy. Dziennikarze poruszają trudne, niechętnie ujawniane tematy, takie jak: nadużycia władzy, oszusta, afery i nieprawidłowości w instytucjach, które mają służyć obywatelom. Dziennikarze nie pozostają obojętni na krzywdę zwykłych ludzi. Zgłoszone przez widzów sprawy są szczegółowo analizowane przez zespół "Interwencji". Nierzadko zgłaszający się do programu podejmowali wiele prób rozwiązania problemu, niestety bezskutecznych. Dla nich magazyn reporterów jest ostatnią szansą na uzyskanie pomocy i wymierzenie sprawiedliwości. Dziennikarze walczą więc z nieuczciwymi pracodawcami i urzędnikami, bronią praw konsumentów oraz stają w obronie biednych rodzin, pokrzywdzonych dzieci i zwierząt. Każdy około 15-minutowy odcinek "Interwencji" składa się z jednego lub dwóch reportaży. Dziennikarze prezentują historię poszkodowanej lub oczekującej pomocy osoby. Następnie próbują dotrzeć do ludzi, którzy są odpowiedzialni za krzywdę. Prezentują zarzuty oraz dają podejrzanym szansę zaprezentowania swojego punktu widzenia i wyjaśnienia sprawy. O ogromnej popularności magazynu "Interwencja" wśród widzów świadczy nie tylko wysoka oglądalność, lecz także ich zaangażowanie w tworzenie programu. Każdego dnia do redakcji trafiają kolejne listy z prośbami o pomoc. W czasie emisji magazynu jest uruchomiony również specjalny numer telefonu, pod którym każdy może uzyskać bezpłatną poradę prawną. Dyżurujący w redakcji adwokat odbiera setki próśb o interwencję.(n)

Czas: 15 min

13:25

Interwencja

Magazyn Reporterów

Serial Paradokumentalny

Trudne sprawy. s19e934

13:40 | Polsat

21-letnia pracownica call center, Joanna Snopkiewicz, wynajmuje mieszkanie wraz z trzema koleżankami. Dziewczęta znają się jeszcze z czasów szkolnych. Gdy jedna z nich wyjeżdża za granicę w ramach wymiany studenckiej, do mieszkania wprowadza się chłopak Joanny, Piotr. Tymczasem w internecie pojawiają się filmiki ukazujące dziewczynę i jej chłopaka w intymnej sytuacji. Joanna postanawia zgłosić sprawę policji. Okazuje się jednak, że zarówno dotarcie do przestępcy, jak również usunięcie nagrań może potrwać nawet kilka tygodni. Tymczasem sytuacja jeszcze bardziej się komplikuje.(n)

Czas: 60 min

13:40

Trudne sprawy. s19e934

Serial Paradokumentalny

Serial Paradokumentalny

Rozwód. Walka o wszystko

13:50 | TVN

Pewnego dnia szesnastoletnia Karolina słyszy od rodziców, Aldony i Bartka, że ci się rozwodzą. Początkowo planowali poczekać, aż osiągnie pełnoletność, ale zbyt często wybuchają między nimi kłótnie, nie dają rady. Obiecują załatwić tę sprawę spokojnie, z klasą; tak, by ona na tym nie ucierpiała. Proponują naprzemienną opiekę: dziewczyna miałaby spędzać tydzień u ojca i tydzień u matki. Rzeczywistość okazuje się jednak inna. Aldona - która prowadzi własną firmę, dzięki czemu dobrze zarabia - zaczyna przekonywać córkę, że Bartek jest nieudacznikiem. Bez niej niczego by nie osiągnął, tylko dalej mieszkał w wynajętej kawalerce. Jako prawdziwą przyczynę rozwodu wskazuje jego zdradę ze współpracownicą. Żąda od szesnastolatki poparcia w sądzie. Ma powiedzieć, że chce mieszkać wyłącznie z nią. Ojciec próbuje tego samego. Karolina nie potrafi poradzić sobie z sytuacją. Podejmuje dramatyczną decyzję.(n)

Czas: 65 min

13:50

Rozwód. Walka o wszystko

Serial Paradokumentalny
14

Serial Obyczajowy

Elif

14:00 | TVP 1

Jülide idzie po Tülay. Nie może uwierzyć w to, co się stało. Wszyscy są zrozpaczeni po śmierci Veysela, a Melek czuje, że to ona jest wszystkiemu winna. Süreyyę boli to, że Kerem cały swój czas spędza w szpitalu. Chłopak zaś w poczuciu winy chce zadośćuczynić Parli. Kiedy ta w przypływie histerii zaczyna krzyczeć, że pragnie umrzeć, Kerem, nie mogąc znieść jej cierpienia, obiecuje jej, że się z nią ożeni.(n)

Czas: 60 min

14:00

Elif

Serial Obyczajowy

Teleturniej

Va banque

14:05 | TVP 2

"Va banque" to teleturniej oparty na amerykańskim formacie "Jeopardy!", stworzonym w 1964 roku dla telewizji NBC. W Stanach Zjednoczonych program jest emitowany do dziś, powstało ponad 8 tysięcy odcinków. W Polsce "Va banque" nadawano w latach 1996-2003. Wówczas prowadzącym był znany aktor Kazimierz Kaczor. W nowej wersji gospodarzem jest popularny dziennikarz i konferansjer Przemysław Babiarz. W teleturnieju "Va banque" bierze udział troje uczestników, którzy na prezentowana hasła w formie zdania udzielają odpowiedzi, konstruując pytania. Konkurs podzielony jest na trzy rundy. W pierwszych dwóch gracze muszą wybrać hasła spośród sześciu kategorii. W finale to prowadzący podaje dziedzinę wiedzy, w której będą musieli zmierzyć się zawodnicy. Tylko zwycięzca opuszcza studio z pieniędzmi. Zyskuje też prawo wystąpienia w kolejnym odcinku, lecz nie więcej niż pięć razy.(n)

Czas: 30 min

14:05

Va banque

Teleturniej

Serial Fabularno Dokumentalny

Na sygnale: Ani słowa

14:35 | TVP 2

Agnieszka kończy terapię i chce odzyskać syna. Piotr i Martyna nie są szczęśliwi z tego powodu. W pracy ratownicy próbują pomóc mężczyźnie, który nagle zaczął się dziwnie zachowywać. Niestety, pacjent zniknął, zanim karetka dotarła na miejsce. Piotr odnajduje w końcu chorego na dachu pobliskiego budynku. Banach robi wszystko, by uchronić pacjenta przed upadkiem. Tymczasem ekipa doktora Góry jedzie nad Wisłę, gdzie nastolatka została uderzona w głowę bomem na żaglówce. Nowak przypadkiem dostrzega, jak jedna z dziewczyn na plaży wskakuje do wody pod wpływem alkoholu. Ratownik, mimo zakazu przełożonego, wchodzi do rzeki, by ją uratować.(n)

Czas: 35 min

14:35

Na sygnale: Ani słowa

Serial Fabularno Dokumentalny

Magazyn

Twoje sprawy

14:00 | TVP 3 Warszawa

Czas: 25 min

14:00

Twoje sprawy

Magazyn

Program Informacyjny

Pogoda

14:25 | TVP 3 Warszawa

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

Czas: 5 min

14:25

Pogoda

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Kurier Warszawy i Mazowsza

14:30 | TVP 3 Warszawa

Czas: 8 min

14:30

Kurier Warszawy i Mazowsza

Program Informacyjny

Magazyn Kulturalny

Muzyczny poWiernik

14:38 | TVP 3 Warszawa

Czas: 22 min

14:38

Muzyczny poWiernik

Magazyn Kulturalny

Serial Paradokumentalny

Dlaczego ja?. s20e940

14:40 | Polsat

Karina Nowacka, ilustratorka książek dla dzieci i żona architekta Wiktora, jest też matką Filipa, który studiuje w Belgii. Kobieta bardzo się cieszy z nowego domu, do którego właśnie się wprowadziła. Z tej okazji urządza imprezę w ogrodzie. W trakcie zabawy pies ich sąsiada, emeryta Dąbrowskiego, przynosi fragmenty ludzkiej czaszki. Karina i Wiktor mówią policji, że mężczyzna zniknął miesiąc wcześniej i nikt go od rej pory nie widział. Tymczasem w okolicy czuć bardzo nieprzyjemny zapach, który z dnia na dzień się wzmaga. Karina zaczyna mieć obsesję na punkcie zaginionego sąsiada. Kilka dni później widzi młodą ciężarną kobietę, która dobija się do drzwi Dąbrowskiego.(n)

Czas: 70 min

14:40

Dlaczego ja?. s20e940

Serial Paradokumentalny

Serial Paradokumentalny

Szpital. s09e645

14:55 | TVN

Ordynator, doktor Piotr Wójtowicz, leczy 15-latkę, która uszkodziła sobie rękę w trakcie treningu samoobrony. Matka zmusza ją do praktykowania sztuk walki, ponieważ panicznie boi się, że ktoś może skrzywdzić dziewczynę. Kilka miesięcy wcześniej kobieta została zgwałcona. Na oddział ratunkowy trafia młode małżeństwo - ofiary wypadku samochodowego. Wkrótce okazuje się, że 32-letni pacjent ma dwie żony. Żadna nie zamierza z niego zrezygnować. Tymczasem mężczyzna poznaje kolejną kobietę...(n)

Czas: 60 min

14:55

Szpital. s09e645

Serial Paradokumentalny
15

Program Informacyjny

Wiadomości

15:00 | TVP 1

Główny serwis informacyjny TVP i TVP Polonia, "Wiadomości", jest nadawany od 18 listopada 1989 roku. Zastąpił kojarzony z minionym ustrojem PRL "Dziennik Telewizyjny". Od wielu lat "Wiadomości" utrzymują się w czołówce programów najchętniej oglądanych przez widzów. Zespół reporterów codziennie przekazuje widzom najważniejsze aktualności z kraju i ze świata. Dziennikarze z ekipy "Wiadomości" są obecni wszędzie tam, gdzie rozgrywają się przełomowe i ważne wydarzenia polityczne, społeczne, gospodarcze czy kulturalne. W formie kilkuminutowych materiałów relacjonują kulisy nierzadko brutalnych konfliktów zbrojnych. Docierają do ofiar kataklizmów w różnych częściach świata. Angażują także widzów w pomoc osobom chorym, wykluczonym i innym potrzebującym. W wyjątkowych okolicznościach dane wydanie programu może mieć charakter specjalny. Jest wówczas w całości poświęcone jednemu wiodącemu tematowi. "Wiadomości" były ważnym etapem w rozwoju kariery wielu innych polskich dziennikarzy. Prezenterzy i inni pracownicy ekipy programu, uznawani za twarze stacji TVP, byli wielokrotnie nagradzani za swój profesjonalizm. Głosami widzów statuetki Wiktorów otrzymali m.in. Tomasz Lis, Waldemar Milewicz, Jolanta Pieńkowska, Piotr Kraśko i Krzysztof Ziemiec.(n)

Czas: 10 min

15:00

Wiadomości

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

15:10 | TVP 1

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 5 min

15:10

Pogoda

Program Informacyjny

Magazyn Interwencyjny

Alarm!

15:15 | TVP 1

W programie pojawiają się dziennikarskie interwencje, śledztwa i opowieści o realnych problemach Polski i jej mieszkańców. Reporterzy pokazują to w sposób nowatorski i dynamiczny. Zaglądają często tam, gdzie inni boją się, nie chcą lub nie mogą, nagłaśniając ważne sprawy.(n)

Czas: 20 min

15:15

Alarm!

Magazyn Interwencyjny

Teleturniej

Gra słów. Krzyżówka

15:35 | TVP 1

"Gra słów. Krzyżówka" to show, w którym klasyczne łamigłówki prezentowane są w nowoczesnej formie. Twórcy programu nawiązują do historii TVP, bowiem krzyżówka w telewizji pojawiła się już pierwszym polskim teleturnieju w 1958 roku. We współczesnej odsłonie tej rywalizacji szaradziarskiej nie zabraknie intrygujących zagadek i atrakcyjnych nagród. We wspólną zabawę z łatwością mogą włączyć się widzowie przed telewizorami. Uczestnicy teleturnieju "Gra słów. Krzyżówka" muszą wykazać się wiedzą, refleksem i umiejętnością szybkiego kojarzenia. Codziennie od poniedziałku do czwartku czwórka graczy walczy o tytuł finalisty dnia. Następnie zwycięzcy czterech wydań mierzą się w finale tygodnia. Gospodarzem programu "Gra słów. Krzyżówka" jest Radek Brzózka.(n)

Czas: 30 min

15:35

Gra słów. Krzyżówka

Teleturniej

Serial Obyczajowy

Doktor Kleist - lekarz rodzinny: Podopieczny

15:10 | TVP 2

Pacjentka Michaela, Miriam, cierpi na zagrażającą życiu niedokrwistość aplastyczną. Konieczny jest przeszczep szpiku. Gdy w centralnym rejestrze nie udaje się znaleźć dawcy, Luisa wpada na pomysł, żeby szukać go w Eisenach. Namówiony przez ojca Cem podaje się testowi. Okazuje się, że może zostać dawcą. Mężczyzna ma jednak poważne wątpliwości. Jenny, chłopak Lotte, zaczyna interesować się Luisą. Sprawia to, że relacje między siostrami znów się pogarszają. Okazuje się jednak, że Luise wcale nie zależy na jego uwadze.(n)

Czas: 50 min

15:10

Doktor Kleist - lekarz rodzinny: Podopieczny

Serial Obyczajowy

Program Religijny

Koronka do Miłosierdzia Bożego

15:00 | TVP 3 Warszawa

Wspólna modlitwa różańcowa z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach.(n)

Czas: 20 min

15:00

Koronka do Miłosierdzia Bożego

Program Religijny

Serial Obyczajowy

Miłosne potyczki

15:20 | TVP 3 Warszawa

Murat i Hayat pobierają się. Rozpoczynają wspólne życie, jednak nie jest tak, jak to sobie wymarzyli. Mężczyzna nie umie wybaczyć żonie kłamstwa i zatruwa jej życie. Ona jest zrozpaczona, ale nie poddaje się. Postanawia walczyć o miłość ukochanego. Tymczasem Hasmet, chcąc zwabić wnuczkę do domu, udaje umierającego. Murat postanawia wrócić do firmy, żeby pracować. Wszyscy są zaskoczeni, że nie celebruje miesiąca miodowego z żoną w domu.(n)

Czas: 45 min

15:20

Miłosne potyczki

Serial Obyczajowy

Program Informacyjny

Wydarzenia

15:50 | Polsat

Program informacyjny nadawany na antenie dwóch stacji telewizyjnych: Polsat oraz Polsat News. Prezentuje w zwięzłej formie najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata, które miały miejsce minionego dnia. "Wydarzenia" są emitowane codziennie w kilku wydaniach. Główny program nadawany jest o godz. 18:50. W dni powszednie na głównej antenie Polsatu jest też program o 15:50. Główny serwis prowadzą: Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski, a wydania weekendowe: Bartosz Kurek oraz Agnieszka Mosór, która na zmianę z Przemysławem Białkowskim jest też gospodarzem popołudniowego serwisu. Każdego dnia po głównym wydaniu programu o 18:50 jest nadawany "Gość Wydarzeń", który stanowi rozwinięcie najważniejszych doniesień. Prowadzący Dorota Gawryluk lub Bogdan Rymanowski na antenie Polsatu i Polsatu News rozmawiają z osobami, które były bohaterami wydarzeń dnia. Oglądalność "Wydarzeń" emitowanych w Polsacie i Polsacie News utrzymuje się na stałym poziomie i wynosi średnio pięć milionów widzów.(n)

Czas: 20 min

15:50

Wydarzenia

Program Informacyjny

Program Rozrywkowy

Kuchenne rewolucje: Magdalenka, Open Air. s04e01

15:55 | TVN

Magda Gessler gości w podwarszawskiej Magdalence, gdzie przy ruchliwej trasie, skrytej w sosnowym lesie, znajduje się restauracja Open Air. Prowadząca ustala, że w lokalu problem stanowi brak przestrzeni, nieporządek i wzajemne niechęci pracowników. Na cztery dni przejmuje obowiązki szefa, by wprowadzić zmiany i sprawić, że restauracja będzie przyciągać klientów.(n)

Czas: 65 min

15:55

Kuchenne rewolucje: Magdalenka, Open Air. s04e01

Program Rozrywkowy

Magazyn Informacyjny

15 na żywo

15:00 | TVN 24

Program nadawany codziennie prowadzi Anna Jędrzejowska. W "15 na żywo" znajdziecie Państwo podsumowanie wydarzeń bieżącego dnia: "Przedstawiamy to, czego nie można przegapić".(n)

Czas: 60 min

15:00

15 na żywo

Magazyn Informacyjny
16

Telenowela

Przysięga

16:05 | TVP 1

Masal wciąż odmawia jedzenia. Sehriye chce namówić Narin, by wróciła do domu ze względu na dziecko. Kierowca wiezie Reyhan na spotkanie z mężem. Maryem i Hasan dostają nowy dom od Emira. Cemre szykuje zasadzkę w fabryce.(n)

Czas: 55 min

16:05

Przysięga

Telenowela

Teleturniej

Koło fortuny

16:00 | TVP 2

W grze bierze udział trzech zawodników. Każdy kolejno kręci kołem i odgaduje hasła, odsłaniając litery. Za poprawnie wytypowaną spółgłoskę otrzymują kwotę wyznaczaną przez koło. Za zgromadzone pieniądze uczestnicy mogą kupić samogłoskę. Zawodnik, który jako pierwszy ułoży hasło w rundzie, zatrzymuje wygraną. Osoba z najwyższą kwotą na koncie wchodzi do finału, w którym może wygrać samochód osobowy lub wysoką nagrodę pieniężną. Teleturniej poprowadzi Norbi, a towarzyszyć mu będzie Izabella Krzan - Miss Polonia 2016.(n)

Czas: 35 min

16:00

Koło fortuny

Teleturniej

Teleturniej

Familiada

16:35 | TVP 2

"Familiada" to znany i chętnie oglądany polski teleturniej, który na antenie telewizyjnej Dwójki gości od września 1994 roku. Niezmiennie gospodarzem programu pozostaje aktor Karol Strasburger. Show emitowany jest o stałej porze w soboty, niedziele i święta. W "Familiadzie" biorą udział dwie pięcioosobowe drużyny. Najczęściej każdy z zespołów tworzą członkowie jednej rodziny. Zawodnicy odpowiadają na pytania, które zadano wcześniej grupie próbnej składającej się ze stu osób. Najwyżej punktowane są odpowiedzi zgodne z tymi, których udzielili ankietowani. Do finału wchodzi ta drużyna, która jako pierwsza zgromadzi na swoim koncie co najmniej 300 punktów. W finale programu "Familiada" biorą udział dwie osoby ze zwycięskiej drużyny. Zostają one wcześniej wyznaczone przez głowę rodziny. Podczas gdy pierwsza z osób odpowiada na pytania, druga słucha muzyki, by nie mogła śledzić przebiegu gry. Aby drużyna wygrała, zawodnicy muszą zgromadzić za swoje odpowiedzi 200 punktów. Do zdobycia w każdym programie jest około 15 tysięcy zł.(n)

Czas: 40 min

16:35

Familiada

Teleturniej

Magazyn Reporterów

Telekurier

16:05 | TVP 3 Warszawa

Magazyn reporterów ośrodków regionalnych TVP ukazuje sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje, ludzkie dramaty i sukcesy. W każdym wydaniu widzowie zobaczą relację na żywo lub krótki reportaż z kraju. Przedstawiany problem komentuje zaproszony do studia ekspert. Program prowadzą Dariusz Nowakowski i Ewa Siwicka.(n)

Czas: 25 min

16:05

Telekurier

Magazyn Reporterów

Magazyn

Kryminalna siódemka

16:30 | TVP 3 Warszawa

W programie prezentowanych jest siedem najgłośniejszych spraw kryminalnych, które wstrząsnęły całą Polską. Widzowie zobaczą brawurowe akcje policji, zagadkowe procesy oraz widowiskowe pościgi.(n)

Czas: 15 min

16:30

Kryminalna siódemka

Magazyn

Program Informacyjny

Dziennik regionów

16:45 | TVP 3 Warszawa

"Dziennik regionów" jest głównym programem informacyjnym TVP3. Nadawany jest codziennie o godzinie 22.00. Prowadzący podsumowują w nim najważniejsze wydarzenia mijającego dnia z poszczególnych regionów kraju, a także zapowiadają tematy, które z pewnością podejmowane będą w dniu następnym. Prowadzącymi "Dziennik regionów" są doświadczeni dziennikarze od dawna współpracujący z telewizją publiczną: Urszula Boruch, Konrad Dudek, Sławomir Mokrzycki i Artur Kalicki. Przekazują oni zawsze najświeższe informacje dzięki współpracy z ośrodkami regionalnymi i ich reporterami, gotowymi w każdej chwili dotrzeć do każdego zakątka Polski, w którym dzieje się coś ważnego.(n)

Czas: 15 min

16:45

Dziennik regionów

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

16:10 | Polsat

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez telewizję Polsat programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w Polsce, a także całej Europie w najbliższym czasie, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Ważnym zadaniem prezenterów jest także np. przekazywanie wiadomości dotyczących warunków drogowych. "Pogoda" emitowana jest w telewizji Polsat trzy razy dziennie. Za każdym razem prezenterzy przekazują informacje jak najbardziej aktualne, by sprawdziły się niemal w stu procentach. Prognozy przedstawiają: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant i wyjątkowo lubiany przez widzów Marek Horczyczak.(n)

Czas: 5 min

16:10

Pogoda

Program Informacyjny

Magazyn Reporterów

Interwencja

16:15 | Polsat

"Interwencja" to popołudniowy magazyn reporterów o charakterze społeczno-interwencyjnym, który zadebiutował na antenie Telewizji Polsat 19 lutego 2003 roku. Nadawany jest od poniedziałku do piątku o godzinie 16.15. Pierwszym prezenterem programu był Janusz Zadura. Obecnie magazyn prowadzą na zmianę Michał Bebło oraz Marcin Łukasik. W "Interwencji" ukazywane są sensacyjne wydarzenia, ludzkie dramaty i sukcesy. Dziennikarze poruszają trudne, niechętnie ujawniane tematy, takie jak: nadużycia władzy, oszusta, afery i nieprawidłowości w instytucjach, które mają służyć obywatelom. Dziennikarze nie pozostają obojętni na krzywdę zwykłych ludzi. Zgłoszone przez widzów sprawy są szczegółowo analizowane przez zespół "Interwencji". Nierzadko zgłaszający się do programu podejmowali wiele prób rozwiązania problemu, niestety bezskutecznych. Dla nich magazyn reporterów jest ostatnią szansą na uzyskanie pomocy i wymierzenie sprawiedliwości. Dziennikarze walczą więc z nieuczciwymi pracodawcami i urzędnikami, bronią praw konsumentów oraz stają w obronie biednych rodzin, pokrzywdzonych dzieci i zwierząt. Każdy około 15-minutowy odcinek "Interwencji" składa się z jednego lub dwóch reportaży. Dziennikarze prezentują historię poszkodowanej lub oczekującej pomocy osoby. Następnie próbują dotrzeć do ludzi, którzy są odpowiedzialni za krzywdę. Prezentują zarzuty oraz dają podejrzanym szansę zaprezentowania swojego punktu widzenia i wyjaśnienia sprawy. O ogromnej popularności magazynu "Interwencja" wśród widzów świadczy nie tylko wysoka oglądalność, lecz także ich zaangażowanie w tworzenie programu. Każdego dnia do redakcji trafiają kolejne listy z prośbami o pomoc. W czasie emisji magazynu jest uruchomiony również specjalny numer telefonu, pod którym każdy może uzyskać bezpłatną poradę prawną. Dyżurujący w redakcji adwokat odbiera setki próśb o interwencję.(n)

Czas: 15 min

16:15

Interwencja

Magazyn Reporterów

Serial Paradokumentalny

Na ratunek . s07e402

16:30 | Polsat

Pięcioletni Ignacy jest wychowywany przez 36-letniego Huberta i jego nową partnerkę, 34-letnią Elżbietę. Matka chłopca, 35-letnia Alicja, cierpi na chorobę dwubiegunową i zrzekła się prawa do opieki nad dzieckiem na rzecz byłego męża. Po wyjściu ze szpitala kobieta zaczyna zabiegać o kontakty z synkiem. Gdy Elżbieta organizuje przyjęcie dla Ignacego, Alicja pojawia się na miejscu i próbuje podać rywalce szampana z dodatkiem środków nasennych. Po napój sięga Ignacy.(n)

Czas: 30 min

16:30

Na ratunek . s07e402

Serial Paradokumentalny

Program Informacyjny

Fakty po południu

16:00 | TVN 24

Program informacyjny, podsumowujący najistotniejsze wydarzenia dnia. Oprócz tego w programie transmisje z miejsc zdarzeń, relacje reporterskie, informacje biznesowe, prognoza pogody i informacje sportowe.(n)

Czas: 120 min

16:00

Fakty po południu

Program Informacyjny
17

Program Informacyjny

Teleexpress

17:00 | TVP 1

"Teleexpress" to najważniejsze informacje dnia w pigułce. W krótkim, trwającym 15 minut programie widz znajdzie skrót wiadomości na temat bieżących wydarzeń z kraju i ze świata dotyczących m.in. polityki, nauki i techniki, kultury oraz sportu. Prezentowane materiały ilustrują migawki filmowe komentowane przez lektora oraz w zależności od omawianych zdarzeń wypowiedzi ekspertów, badaczy, uczestników wydarzeń lub osobistości życia publicznego. W "Teleexpresie" nie brakuje też prognozy pogody, raportów przygotowanych przez redakcje TVP oddziałów regionalnych oraz najciekawszych informacji muzycznych. Obok tematów poważnych pojawiają się także te wywołujące uśmiech, opatrzone żartobliwym komentarzem prowadzącego. Rozszerzeniem "Teleexpressu" jest "Teleexpress Extra", który jest emitowany na TVP Info po zakończeniu głównego wydania programu. W 2016 roku magazyn obchodzi jubileusz trzydziestolecia swojego istnienia.(n)

Czas: 15 min

17:00

Teleexpress

Program Informacyjny

Teleturniej Muzyczny

Jaka to melodia?

17:15 | TVP 1

Show emitowany jest w trzech wersjach. Od poniedziałku do piątku pojawia się na antenie jako teleturniej muzyczny, w którym troje zawodników ma za zadanie jak najszybciej podać tytuł prezentowanej im piosenki. W soboty w programie biorą udział dwie dwuosobowe drużyny, które ścierają się w bitwie na hity. W niedziele zaś w roli uczestników w show goszczą gwiazdy, które mają możliwość wykazania się znajomością muzyki rozrywkowej. We wszystkich tych odsłonach nie zabraknie wielkich przebojów, również tych wykonywanych na żywo. Prowadzi Rafał Brzozowski.(n)

Czas: 40 min

17:15

Jaka to melodia?

Teleturniej Muzyczny

Telenowela

Klan

17:55 | TVP 1

Michał wyjawia Jerzemu plany wyjazdowe Mildy. Ten jest niezadowolony i wzywa panią inżynier do siebie. Kobieta tłumaczy, ze to już nieaktualne. Po południu Michał jedzie na budowę, żeby ją przeprosić. Ola rozmawia ze spotkaną na ulicy sąsiadką. Lidka, nie wiedząc, że Woźniacka zna już prawdę, zaczyna kłamać. Klaudia uważa, że to przez doktor Kostecką Andrzej się do niej nie odzywa. Okazuje się jednak, że Górzyński miał wypadek w Austrii. Grażyna prosi Rafała, by nie pozwolił na to, aby Mateusz zamieszkał z Maćkiem i Martyną. Mężczyzna przyznaje, że towarzystwo alkoholika nie byłoby dla nich dobre.(n)

Czas: 25 min

17:55

Klan

Telenowela

Telenowela

Więzień miłości

17:15 | TVP 2

W domu Szukran niespodziewanie pojawia się matka Zelihy. Kobieta usiłuje odradzić jej branie ślubu. Tymczasem Ali oferuje Hayat pomoc w poszukiwaniu mamy. Azize kategorycznie odrzuca propozycję Oouza o pozostaniu w rezydencji. Jednak Żulide skutecznie nakłania kobietę do pracy dla tej rodziny.(n)

Czas: 45 min

17:15

Więzień miłości

Telenowela

Program Publicystyczny

Twój wybór

17:00 | TVP 3 Warszawa

Program pozwala widzom zapoznać się ze sprawami, o jakich każdego dnia decydują władze samorządowe, a także z propozycjami ugrupowań politycznych i komitetów wyborczych.(n)

Czas: 30 min

17:00

Twój wybór

Program Publicystyczny

Program Informacyjny

Pogoda

17:30 | TVP 3 Warszawa

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

Czas: 3 min

17:30

Pogoda

Program Informacyjny

Program Publicystyczny

CHiP - rozmowy niecodzienne

17:33 | TVP 3 Warszawa

Czas: 15 min

17:33

CHiP - rozmowy niecodzienne

Program Publicystyczny

Felieton

Felieton

17:48 | TVP 3 Warszawa

Czas: 12 min

17:48

Felieton

Felieton

Serial Paradokumentalny

Gliniarze

17:00 | Polsat

Policja wyławia z Wisły zwłoki młodej kobiety. Technikom udaje się ustalić, że została ona zamordowana. Śledztwo komplikuje się, gdy okazuje się, że ofiara była tajną agentką policji i brała udział w międzynarodowych śledztwach. W sprawę angażuje się Łucja. Dzięki jej pomocy stróże prawa ustalają, że zagrożeni mogą być inni policjanci działający pod przykrywką. Natalia i Olgierd próbują zgrać się jako zespół. Wydaje się, że udaje im się to lepiej niż Kubie i Krystianowi. Pierwszy z mężczyzn nie potrafi zaakceptować nowego partnera.(n)

Czas: 60 min

17:00

Gliniarze

Serial Paradokumentalny

Serial Paradokumentalny

Rozwód. Walka o wszystko

17:00 | TVN

Po jedenastu latach małżeństwa Przemek dowiaduje się, że Sylwia pracowała kiedyś jako prostytutka. Zmusiła ją do tego trudna sytuacja finansowa, zaś sam epizod trwał bardzo krótko. Mężczyzna chce, żeby żona się wyprowadziła, jednak ona odmawia. Wówczas każe jej wybierać między burzliwym rozwodem z orzekaniem o winie i ujawnieniem prawdy, co może zniszczyć relacje Sylwii z przyjaciółmi oraz dziesięcioletnim synem, a szybkim rozstaniem bez wskazywania powodu, korzystnym podziałem majątku czy prawem do odwiedzania dziecka. Załamana kobieta zdaje sobie sprawę, że bardzo zawiodła Przemka, z drugiej strony naprawdę się zmieniła przez jedenaście lat małżeństwa, w dodatku żałuje błędów młodości, co partner musiał przecież zauważyć.(n)

Czas: 60 min

17:00

Rozwód. Walka o wszystko

Serial Paradokumentalny
18

Serial Paradokumentalny

Kasta: Do końca

18:20 | TVP 1

Bohaterami serialu są ofiary wymiaru sprawiedliwości, którym wyroki niekompetentnych czy stronniczych sędziów zrujnowały życie. W zderzeniu z tą machiną nie mieli szans. Każda z prezentowanych historii mogła wydarzyć się naprawdę. Twórcy serii poruszają problemy, które trawią polskie sądownictwo: brak bezstronności, przewlekłość postępowania, dowolność w uznawaniu dowodów, ignorowanie świadków, niejasne powiązania sędziów czy krycie swoich bliskich, znajomych i kolegów po fachu.(n)

Czas: 35 min

18:20

Kasta: Do końca

Serial Paradokumentalny

Teleturniej

Jeden z dziesięciu

18:55 | TVP 1

"Jeden z dziesięciu" to teleturniej oparty na brytyjskim formacie "Fifteen to One", którego uczestnicy muszą wykazać się ogólną wiedzą z różnych dziedzin, refleksem oraz umiejętnością strategicznego myślenia. Przeznaczony dla wszystkich pełnoletnich osób z dowolnym wykształceniem. Żeby przejść eliminacje, należy jednak dowieść, że posiada się wiedzę z zakresu m.in. historii, geografii, kultury, przedmiotów ścisłych, a nawet muzyki. Pytania bowiem dotyczą wielu bardzo rozmaitych dyscyplin. Każdy odcinek "Jednego z dziesięciu" składa się z trzech części. Na początku wszyscy dostają tzw. trzy szanse, dzięki którym bez konsekwencji mogą nie odpowiedzieć na pytanie. W pierwszym etapie bierze udział 10 zawodników. Gospodarz programu zadaje kolejno wszystkim pytania w dwóch rundach. Kto na żadne nie udzieli poprawnej odpowiedzi, odpada. Następnie rozpoczyna się druga tura. Pierwsze pytanie prowadzący kieruje do wybranego zawodnika. Gdy odpowie on poprawnie, sam wyznacza następną osobę. Gra trwa tak długo, aż zostanie trzech zawodników. To oni przechodzą do finału "Jednego z dziesięciu", w którym każdy dostaje trzy nowe szanse. Podczas pierwszych pytań uczestnicy sami zgłaszają się do odpowiedzi. Kto udzieli trzech poprawnych odpowiedzi, może wyznaczyć do kolejnego pytania, któregoś ze swoich rywali lub wziąć pytania na siebie, co jest premiowane dodatkowymi punktami. Zawodnik, który zdobędzie najwięcej punktów, zwycięża. Ich liczba pozwala mu zająć odpowiednie miejsce w klasyfikacji generalnej, co z kolei daje mu szansę na wzięcie udziału w wielkim finale, który odbywa się co 20 odcinków. Program "Jeden z dziesięciu" jest emitowany na antenie TVP 2 od 1994 roku. Od początku prowadzi go Tadeusz Sznuk, dziennikarz radiowy oraz prezenter telewizyjny.(n)

Czas: 30 min

18:55

Jeden z dziesięciu

Teleturniej

Program Informacyjny

Panorama

18:00 | TVP 2

"Panorama" to główny program informacyjny telewizyjnej Dwójki. Emitowany jest codziennie na żywo o 15.40 i 18.00. Na antenie pojawił się 30 marca 1987 roku i z początku nosił nazwę "Panorama dnia". "Panorama" podsumowuje najważniejsze wydarzenia minionego dnia z kraju i ze świata. Dziennikarze przedstawiają kilkuminutowe reportaże, które dotyczą spraw związanych z polityką, kulturą, ale także np. rozrywką. Prezenterzy nie przedstawiają jedynie suchych faktów, ale również dokładne i ciekawe ich analizy, a także wypowiedzi ekspertów. Program prowadzą m.in.: Marta Kielczyk, Magdalena Stankiewicz, Adam Krzykowski, Tomasz Wolny, Mariusz Pietrasik. Po każdej emisji programu informacyjnego "Panorama" przedstawiane są także najnowsze wiadomości sportowe oraz prognoza pogody.(n)

Czas: 20 min

18:00

Panorama

Program Informacyjny

Teleturniej

Va banque

18:20 | TVP 2

"Va banque" to teleturniej oparty na amerykańskim formacie "Jeopardy!", stworzonym w 1964 roku dla telewizji NBC. W Stanach Zjednoczonych program jest emitowany do dziś, powstało ponad 8 tysięcy odcinków. W Polsce "Va banque" nadawano w latach 1996-2003. Wówczas prowadzącym był znany aktor Kazimierz Kaczor. W nowej wersji gospodarzem jest popularny dziennikarz i konferansjer Przemysław Babiarz. W teleturnieju "Va banque" bierze udział troje uczestników, którzy na prezentowana hasła w formie zdania udzielają odpowiedzi, konstruując pytania. Konkurs podzielony jest na trzy rundy. W pierwszych dwóch gracze muszą wybrać hasła spośród sześciu kategorii. W finale to prowadzący podaje dziedzinę wiedzy, w której będą musieli zmierzyć się zawodnicy. Tylko zwycięzca opuszcza studio z pieniędzmi. Zyskuje też prawo wystąpienia w kolejnym odcinku, lecz nie więcej niż pięć razy.(n)

Czas: 25 min

18:20

Va banque

Teleturniej

Serial Kostiumowy

Kozacka miłość

18:45 | TVP 2

Marysia dostaje anonim, którego autor grozi, że ujawni jej tajemnice. Przerażona wraz z ojcem próbuje dowiedzieć się, kto chce jej zaszkodzić. Nie może dopuścić, by cała misterna intryg wyszła na jaw. Serafim znów zaczyna leczyć Olgę. Tymczasem Kolewanow chce jak najszybciej ją poślubić i naciska na Ilję w tej sprawie. Korzysta też z każdej okazji, by oczernić Alonę w oczach swoich przyjaciół. Fiodor jedzie do miasta, by zobaczyć się z Olgą. Oksana, która chce wyjść za niego za mąż, szuka pomocy u ojca. Ataman jednak nie zamierza nakłaniać Sotnika do ożenku.(n)

Czas: 50 min

18:45

Kozacka miłość

Serial Kostiumowy

Program Informacyjny

Kurier Mazowiecki

18:00 | TVP 3 Warszawa

Czas: 9 min

18:00

Kurier Mazowiecki

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

18:09 | TVP 3 Warszawa

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

Czas: 4 min

18:09

Pogoda

Program Informacyjny

Magazyn Medyczny

Onkoczujni

18:13 | TVP 3 Warszawa

Program medyczny poświęcony tematyce profilaktyki zdrowotnej, szczególnie w zakresie nowotworów. Jego autorzy próbują przekonać widzów, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Na tematy związane z profilaktyką antynowotworową wypowiadają się m.in. lekarze specjaliści, eksperci oraz przedstawiciele Ministerstwa Zdrowia.(n)

Czas: 17 min

18:13

Onkoczujni

Magazyn Medyczny

Program Informacyjny

Telewizyjny Kurier Warszawski

18:30 | TVP 3 Warszawa

Czas: 13 min

18:30

Telewizyjny Kurier Warszawski

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Raport na gorąco

18:43 | TVP 3 Warszawa

Reporterzy Marcin Gałuszko i Grzegorz Drabkowski na swoich motorach szybko docierają do miejsc gdzie coś się dzieje. W programie relacje z miejsc wypadku, awarii, pożaru czy akcji policji.(n)

Czas: 3 min

18:43

Raport na gorąco

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Sport

18:46 | TVP 3 Warszawa

W magazynie informacyjnym "Sport" widzowie codziennie mogą się zapoznać z najświeższymi informacjami o ważnych wydarzeniach sportowych z całego świata. Prowadzący przede wszystkim skupiają się jednak na osiągnięciach polskich zawodników. W programie "Sport" prezentowane są krótkie relacje filmowe z przebiegu ważnych meczów czy zawodów sportowych. Za każdym razem opatrzone są one komentarzem prowadzącego. W magazynie nie zabraknie także ciekawostek, m.in. dotyczących transferów znanych piłkarzy.(n)

Czas: 4 min

18:46

Sport

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

18:50 | TVP 3 Warszawa

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

Czas: 20 min

18:50

Pogoda

Program Informacyjny

Serial Obyczajowy

Pierwsza miłość

18:00 | Polsat

Maciek nie jest zadowolony z powrotu brata, gdyż musi dzielić z nim pokój. Terasa postanawia się wyprowadzić, by zrobić wnukowi miejsce. W Wadlewie pojawia się prawniczka pacjentki, która oskarżyła Bartka o molestowanie. Kobieta szuka haków na lekarza. Wkrótce potem mężczyzna zostaje wezwany do gabinetu wójta. Emilka dochodzi do wniosku, że ona i Marcin zupełnie do siebie nie pasują. Mają bowiem zupełnie inne zainteresowania. Marta przekonuje Śmiałkównę, że warto spróbować kompromisu.(n)

Czas: 50 min

18:00

Pierwsza miłość

Serial Obyczajowy

Program Informacyjny

Wydarzenia

18:50 | Polsat

Prezenterzy programu informacyjnego "Wydarzenia" przedstawiają rzetelnie przygotowane zestawienie najważniejszych wiadomości na temat sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej z kraju i ze świata z ostatniej doby. Każda informacja wzbogacona jest kilkuminutowym reportażem, relacją korespondenta czy opinią eksperta z danej dziedziny. W programie przedstawiane są także istotne wydarzenia kulturalne oraz te dotyczące świata sportu. Dziennikarze, którzy przygotowują "Wydarzenia", stawiają na wiarygodność i niezależność. W swojej pracy kierują się zawsze obiektywizmem, nie sympatiami politycznymi, ponieważ trzymają dystans do każdej z partii. Zawsze jednak zwracają szczególną uwagę na decyzje podejmowane przez rządzących. "Wydarzenia" to najważniejszy program informacyjny telewizji Polsat. Główne jego wydanie emitowane jest codziennie o stałej porze - 18.50. W dni powszednie program prowadzą Dorota Gawryluk i Bogdan Rymanowski. W weekendy natomiast - Agnieszka Mosór i Bartosz Kurek. Od poniedziałku do piątku program emitowany jest także o 15.50. Bezpośrednio po głównym wydaniu na antenie Polsat News nadawany jest program "Gość Wydarzeń", w którym Dorota Gawryluk, Agnieszka Mosór, Bogdan Rymanowski i Bartosz Kurek rozmawiają z politykami.(n)

Czas: 35 min

18:50

Wydarzenia

Program Informacyjny

Serial Paradokumentalny

Ukryta prawda. s13e912

18:00 | TVN

Dwudziestoczteroletnia jedynaczka Eliza dostaje od rodziców - Tadeusza i Barbary, właścicieli kancelarii - wszystko, czego tylko zapragnie. Wyjeżdża na wakacje do Azji, ma dobry samochód, ukończyła prywatną uczelnię, jest absolwentką studiów prawniczych. Pewnego dnia zaprasza do siebie przyjaciółkę Alicję. W domu przebywa przystojny hydraulik Damian, który naprawiał pralkę. Eliza postanawia poderwać go dla zabawy, jednak z czasem naprawdę się w nim zakochuje i postanawia stworzyć związek. Kiedy oznajmia bliskim swoją decyzję, ci są oburzeni. Wolą, żeby córka znalazła sobie kogoś z dobrej rodziny, zamożnego, po studiach. Przekonują Elizę do zerwania z Damianem, grożą nawet, że odetną ją od pieniędzy, jeśli tego nie zrobi. Tymczasem zakochana dziewczyna zaczyna rozważać przeprowadzkę do ukochanego. Zjawia się nawet na jego progu z walizkami, ale hydraulik zrywa znajomość.(n)

Czas: 60 min

18:00

Ukryta prawda. s13e912

Serial Paradokumentalny

Program Publicystyczny

Tak jest

18:00 | TVN 24

Andrzej Morozowski podsumowuje najważniejsze informacje dnia. W drugiej części programu pojawiają się goście, którzy dyskutują o najbardziej interesujących kwestiach społecznych i komentują bieżące wydarzenia. Gośćmi prowadzącego są także dziennikarze i eksperci.(n)

Czas: 70 min

18:00

Tak jest

Program Publicystyczny
19

Program Sportowy

Sport

19:25 | TVP 1

Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.(n)

Czas: 5 min

19:25

Sport

Program Sportowy

Program Informacyjny

Wiadomości

19:30 | TVP 1

Główny serwis informacyjny TVP i TVP Polonia, "Wiadomości", jest nadawany od 18 listopada 1989 roku. Zastąpił kojarzony z minionym ustrojem PRL "Dziennik Telewizyjny". Od wielu lat "Wiadomości" utrzymują się w czołówce programów najchętniej oglądanych przez widzów. Zespół reporterów codziennie przekazuje widzom najważniejsze aktualności z kraju i ze świata. Dziennikarze z ekipy "Wiadomości" są obecni wszędzie tam, gdzie rozgrywają się przełomowe i ważne wydarzenia polityczne, społeczne, gospodarcze czy kulturalne. W formie kilkuminutowych materiałów relacjonują kulisy nierzadko brutalnych konfliktów zbrojnych. Docierają do ofiar kataklizmów w różnych częściach świata. Angażują także widzów w pomoc osobom chorym, wykluczonym i innym potrzebującym. W wyjątkowych okolicznościach dane wydanie programu może mieć charakter specjalny. Jest wówczas w całości poświęcone jednemu wiodącemu tematowi. "Wiadomości" były ważnym etapem w rozwoju kariery wielu innych polskich dziennikarzy. Prezenterzy i inni pracownicy ekipy programu, uznawani za twarze stacji TVP, byli wielokrotnie nagradzani za swój profesjonalizm. Głosami widzów statuetki Wiktorów otrzymali m.in. Tomasz Lis, Waldemar Milewicz, Jolanta Pieńkowska, Piotr Kraśko i Krzysztof Ziemiec.(n)

Czas: 35 min

19:30

Wiadomości

Program Informacyjny

Serial Obyczajowy

Barwy szczęścia

19:35 | TVP 2

Po spotkaniu z Rafałem Bożena nie zamierza rozmawiać z mężem. Stański spędza więc kolejną noc w hotelu. Jest zaskoczony, gdy dowiaduje się, że Łukasz chce zrezygnować ze swoich dziennikarskich ambicji i stara się o pracę w firmie kurierskiej Igora Wyrwsa. Ma dla przyjaciela inną propozycję. Natalia przygotowuje Lidkę do zbliżającej się rozprawy. Przekonuje trenerkę, by starała się o orzeczenie rozwodu z winy Radka. Pod nieobecność Malwiny do kancelarii przychodzi Mikołaj. Zwoleńska bierze go za nowego klienta. Kuczma wciąż symuluje chorobę, by wymusić pomoc na Grzelakach. Aldona i Borys są zmęczeni dodatkowymi obowiązkami. Tymczasem Aleks, odwiedzając Ułana, nabiera pewnych podejrzeń.(n)

Czas: 35 min

19:35

Barwy szczęścia

Serial Obyczajowy

Magazyn

Zawsze na temat

19:10 | TVP 3 Warszawa

W programie aktualne tematy polityczne, bieżące sprawy samorządowe oraz codzienne życie miast i całego regionu. Z zaproszonymi do studia politykami, samorządowcami i społecznikami rozmawiają: Anna Żurek, Natalia Karcz-Kaczkowska, Maciej Mikos i Magda Złotnicka.(n)

Czas: 15 min

19:10

Zawsze na temat

Magazyn

Magazyn

Prosto z Radomia

19:25 | TVP 3 Warszawa

Prowadzony przez Natalię Karcz-Kaczkowską magazyn o sprawach istotnych dla mieszkańców Radomia i okolic. Dziennikarka będzie łączyła się z nowym radomskim studiem. W każdym odcinku będzie poruszała dwa zagadnienia. Jej gośćmi będą: samorządowcy, politycy, aktywiści oraz przedstawiciele instytucji kultury.(n)

Czas: 32 min

19:25

Prosto z Radomia

Magazyn

Program Informacyjny

Pogoda

19:57 | TVP 3 Warszawa

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

Czas: 3 min

19:57

Pogoda

Program Informacyjny

Program Publicystyczny

Gość "Wydarzeń"

19:25 | Polsat

Czołowy program publicystyczny Polsat News mający formułę rozmowy na najważniejsze tematy dnia z zaproszonym do studia gościem. W programie zobaczyć możemy kluczowych polityków, wybitnych ekspertów i komentatorów życia społecznego.(n)

Czas: 20 min

19:25

Gość "Wydarzeń"

Program Publicystyczny

Program Sportowy

Sport

19:45 | Polsat

Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.(n)

Czas: 10 min

19:45

Sport

Program Sportowy

Program Informacyjny

Pogoda

19:55 | Polsat

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez telewizję Polsat programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w Polsce, a także całej Europie w najbliższym czasie, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Ważnym zadaniem prezenterów jest także np. przekazywanie wiadomości dotyczących warunków drogowych. "Pogoda" emitowana jest w telewizji Polsat trzy razy dziennie. Za każdym razem prezenterzy przekazują informacje jak najbardziej aktualne, by sprawdziły się niemal w stu procentach. Prognozy przedstawiają: Daria Wąsiewska, Milena Rostkowska-Galant i wyjątkowo lubiany przez widzów Marek Horczyczak.(n)

Czas: 10 min

19:55

Pogoda

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Fakty

19:00 | TVN

Zespół "Faktów" relacjonuje sprawdzone wiadomości, podawane przez reporterów, korespondentów polskich i zagranicznych oraz prezenterów. Codziennie przygotowuje materiały dotyczące wydarzeń politycznych, kulturowych i społecznych, do których doszło minionego dnia. "Fakty" rozpoczęły nadawanie 3 października 1997 roku. Każde wydanie składa się z kilkuminutowych materiałów, zakończonych komentarzem przygotowującego daną relację dziennikarza. Niektóre wiadomości podawane są w formie skrótowego opisu. Program kończą zwykle dowcipne felietony autorstwa Macieja Mazura, skoncentrowanego na absurdach codzienności, i Pawła Abramowicza. Reporterzy "Faktów" relacjonują informacje z kraju i ze świata, natomiast wiadomości sportowe oraz pogoda umieszczone zostały w osobnym bloku, nadawanym po "Faktach". Obecnie serwisy informacyjne pod marką "Faktów" emitowane są nie tylko na antenie programu TVN, ale też TVN24, TVN24 Biznes i Świat oraz w internecie. Serwis prowadzą: Anita Werner, Grzegorz Kajdanowicz, Piotr Marciniak i Piotr Kraśko. Relacje z zagranicy przygotowują zaś m.in. Maciej Woroch (Wielka Brytania), Andrzej Zaucha (Rosja) czy Marcin Wrona (Stany Zjednoczone). Do zespołu dołączyli dziennikarze znani z TVN24: Katarzyna Górniak oraz Robert Jałocha - korespondent ze Śląska.(n)

Czas: 25 min

19:00

Fakty

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Uwaga! Koronawirus

19:25 | TVN

W programie specjaliści odpowiedzą na najważniejsze pytania o zdrowie, zdementują pogłoski i doradzą jak najskuteczniej zabezpieczać się przed zakażeniem.(n)

Czas: 10 min

19:25

Uwaga! Koronawirus

Program Informacyjny

Program Sportowy

Sport

19:35 | TVN

Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.(n)

Czas: 10 min

19:35

Sport

Program Sportowy

Program Informacyjny

Pogoda

19:45 | TVN

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 5 min

19:45

Pogoda

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Raport smogowy

19:50 | TVN

Twórcy programu omawiają stan jakości powietrza w poszczególnych miastach Polski w bieżącym dniu.(n)

Czas: 5 min

19:50

Raport smogowy

Program Informacyjny

Magazyn Reporterów

Uwaga!

19:55 | TVN

Ryszard Cebula, Tomasz Kubat i Zbigniew Łuczyński powracają, by każdego wieczora prezentować widzom ważne, poruszające reportaże. W okresie pandemii dziennikarze odpowiadali na zgłoszenia osób, które miały problem z pozyskaniem świadczeń od ZUS-u czy opiekunów niepełnosprawnych dzieci, pozostawionych bez pieniędzy oraz terapeutów. Dodatkowym problemem, spowodowanym przez izolację, był wzrost przemocy domowej. Nowością w ostatnim okresie pozostawał segment "Uwaga! Koronawirus" - specjalny, codzienny raport, w którym reporterzy rozmawiali z ekspertami, dementowali fałszywe doniesienia, a także dawali widzom rady, jak dbać o siebie i bliskich. Obecna sytuacja nie przesłoniła jednak innych, równie dramatycznych tematów.(n)

Czas: 15 min

19:55

Uwaga!

Magazyn Reporterów

Program Informacyjny

Serwis informacyjny

19:10 | TVN 24

Zbiór najnowszych i najważniejszych wiadomości z Polski i ze świata, które zostały zebrane przez reporterów stacji.(n)

Czas: 15 min

19:10

Serwis informacyjny

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Fakty po Faktach

19:25 | TVN 24

Program informacyjny autorstwa prowadzących główne wydanie "Faktów". Ciekawe rozmowy dziennikarzy z ważnymi gośćmi, którzy komentują najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata.(n)

Czas: 35 min

19:25

Fakty po Faktach

Program Informacyjny
20

Program Informacyjny

Pogoda

20:05 | TVP 1

Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

Czas: 5 min

20:05

Pogoda

Program Informacyjny

Magazyn Interwencyjny

Alarm!

20:10 | TVP 1

W programie pojawiają się dziennikarskie interwencje, śledztwa i opowieści o realnych problemach Polski i jej mieszkańców. Reporterzy pokazują to w sposób nowatorski i dynamiczny. Zaglądają często tam, gdzie inni boją się, nie chcą lub nie mogą, nagłaśniając ważne sprawy.(n)

Czas: 20 min

20:10

Alarm!

Magazyn Interwencyjny

Telenowela

Leśniczówka

20:30 | TVP 1

Magda nakrywa męża rano na czytaniu kolejnej książki o wychowaniu. Uspokaja go, że spotkanie z psychologiem to nie egzamin. W przychodni Ździebłowska prosi Dagmarę o jakieś rady, jak przygotować się do tej trudnej rozmowy. W przypływie desperacji Mądrasiuk dzwoni do byłej żony, Łucji. Katarzyna i Krzysztof próbują tłumaczyć Zuzi, by przestała pisać listy i SMS-y do Jaśka, ponieważ chłopak jest od niej znacznie starszy. Dziewczynka wpada w rozpacz. Podczas wideorozmowy Maryna informuje Patrycję, że Lidia zaproponowała jej wykupienie udziałów w Ziołowym Raju. Blechacz się na to nie zgadza. Postanawia donieść o sprawie na policji. Kowalski mówi Nowackiemu, że widział całujących się Lidię i Janusza. Proponuje, by zacząć obserwować Banach, ale były komendant się do tego nie kwapi. Kinga prosi Ryszarda na rozmowę. Informuje o zakończeniu postępowania dyscyplinarnego wobec policjanta i o tym, że dostał on drugą szansę.(n)

Czas: 30 min

20:30

Leśniczówka

Telenowela

Serial Obyczajowy

Barwy szczęścia

20:10 | TVP 2

Seria spotkań z terapeutą okazała się strzałem w dziesiątkę. W małżeństwie Klary i Huberta znów wszystko zaczyna się układać. Patryk, który po wypadku na budowie popadł w konflikt z rodzicami, bardzo się martwi tą sytuacją. Łukasz próbuje przekonać Wyrwasa, że nie szuka dziennikarskiej sensacji. Tłumaczy, że zależy mu na pracy. W końcu dostaje pierwsze zlecenie jako kurier. Aleks, który podejrzewa Kuczmę o symulowanie choroby, umieszcza w jego domu kamerę. Wkrótce gospodarza odwiedza kobieta, którą poznał na Swaterze.(n)

Czas: 30 min

20:10

Barwy szczęścia

Serial Obyczajowy

Cykl Felietonów

Kulisy seriali "Na dobre i na złe" i "Na sygnale"

20:40 | TVP 2

Cykl felietonów ujawniający kulisy popularnych seriali o perypetiach pracowników szpitala w Leśnej Górze - lekarzy oraz ratowników z karetki pogotowia. Aktorzy opowiedzą o losach granych przez siebie postaci, a także o własnych odczuciach związanych z rolą i pracą na planie.(n)

Czas: 15 min

20:40

Kulisy seriali "Na dobre i na złe" i "Na sygnale"

Cykl Felietonów

Serial Obyczajowy

Na dobre i na złe: Serce matki

20:55 | TVP 2

Personel szpitala odkrywa zniknięcie córeczki Dominiki i Marcina. Rozpoczynają się poszukiwania Emilki. Młodzi rodzice są w szoku, a Roma, która porwała dziewczynkę, ukrywa się z nią w domku na wsi. Profesor Falkowicz wraca w końcu do Polski. Trafia na kwarantannę do hotelu, gdzie poznaje Iwonę, śpiewaczkę operową, która jest w zaawansowanej ciąży. Kobieta nagle zaczyna rodzić. Maks podczas dyżuru na szpitalnym korytarzu zaskakuje Agatę, prosząc ją o rękę. Nie słyszy jednak wybuchu radości. Lekarka nie jest pewna, czy chce za niego wyjść. Tymczasem na dyżurze pod opiekę Begera trafia 6-letni Antek. Chłopiec jest nieprzytomny i ma ostrą niewydolność krążenia. Matką małego pacjenta jest pielęgniarka Inga, którą Maks kiedyś wykorzystał. Zdesperowana kobieta grozi lekarzowi, że jeśli nie ocali jej dziecka, powie o wszystkim Agacie. Do tego okazuje się, że Antek może być jego synem.(n)

Czas: 50 min

20:55

Na dobre i na złe: Serce matki

Serial Obyczajowy

Serial Paradokumentalny

Kasta: Do końca

20:00 | TVP 3 Warszawa

Bohaterami serialu są ofiary wymiaru sprawiedliwości, którym wyroki niekompetentnych czy stronniczych sędziów zrujnowały życie. W zderzeniu z tą machiną nie mieli szans. Każda z prezentowanych historii mogła wydarzyć się naprawdę. Twórcy serii poruszają problemy, które trawią polskie sądownictwo: brak bezstronności, przewlekłość postępowania, dowolność w uznawaniu dowodów, ignorowanie świadków, niejasne powiązania sędziów czy krycie swoich bliskich, znajomych i kolegów po fachu.(n)

Czas: 35 min

20:00

Kasta: Do końca

Serial Paradokumentalny

Reality Show

Ocaleni

20:35 | TVP 3 Warszawa

"Ocaleni" to reality show produkcji Telewizji Polskiej, który zadebiutował na antenie w 2018 r. Gośćmi Rafała Porzezińskiego są osoby, które doświadczyły życia w uzależnieniu, ale wygrały walkę z nałogiem. Bohaterowie opowiadają widzom swoje zawiłe, pełne dramatów historie. Zdradzają też motywy, które skłoniły ich do podjęcia próby życia w trzeźwości. Najważniejszy w życiu każdego z "Ocalonych" był punkt zwrotny, w którym zmieniło się ich życie. Byli alkoholicy lub uzależnieni od innych używek opowiadają, jak wyglądała droga, która doprowadziła ich do wolności. W programie wypowiadają się również ich krewni, a także lekarze i terapeuci.(n)

Czas: 55 min

20:35

Ocaleni

Reality Show

Komedia

Sami swoi

20:05 | Polsat

"Sami swoi" to nieśmiertelna polska komedia z niezapomnianymi rolami Wacława Kowalskiego i Władysława Hańczy. Film od ponad 40 lat cieszy się sympatią widzów, a wygłaszane na ekranie sentencje nadal bawią widzów. Autor scenariusza, Andrzej Mularczyk, pomysł na opowieść o repatriantach zza Buga zaczerpnął z rodzinnych wspomnień. Akcja komedii "Sami swoi" zawiązuje się na Kresach Wschodnich przed II wojną światową. Między dwiema rodzinami - Kargulów i Pawlaków - nieustannie wybuchają sąsiedzkie kłótnie. W ich wyniku spłonęły dwie stodoły, polała się też krew. Jasiek Pawlak (Zdzisław Karczewski) musi nawet uciekać do Ameryki, by uniknąć więzienia. Gdy po wielu latach Jasiek odwiedza krewnych w Polsce, ze zdziwieniem stwierdza, że obie rodziny żyją teraz w przyjaźni, nadal ze sobą sąsiadując, ale już na Ziemiach Odzyskanych. Brat Jaśka, Kazimierz (Wacław Kowalski), opowiada mu, jak potoczyła się historia sporów między nim a Władysławem Kargulem (Władysław Hańcza). Spotkanie skłóconych od pokoleń rodzin na Ziemiach Zachodnich doprowadziło bowiem do małżeństwa córki Władysława z synem Kazimierza. Chcą oni, by Jasiek został ojcem chrzestnym ich córki, Ani.(n)

Czas: 110 min

20:05

Sami swoi

Komedia

Magazyn Kulinarny

Doradca smaku: Czarny makaron z boczniakami. s13e40

20:10 | TVN

Program kulinarny przeznaczony zarówno dla amatorów, jak i osób znających doskonale sztukę gotowania. Przepisy dla siebie odnajdą tu również amatorzy smacznego jedzenia. Prowadzi Robert Sowa.(n)

Czas: 5 min

20:10

Doradca smaku: Czarny makaron z boczniakami. s13e40

Magazyn Kulinarny

Serial Obyczajowy

Na Wspólnej. s19e3163

20:15 | TVN

Renata idzie do szpitala na zabieg rekonstrukcji piersi. Roch musi ją tam zostawić, ponieważ ma kolejną sesję. Po południu Daria i Luiza idą na piknik z sąsiadem Antkiem. W pewnym momencie przysiada się do nich pijany mężczyzna, który zaczyna napastować Dziedzicównę. Twierdzi, że dobrze ją zna, a w dodatku wie, jaką bieliznę nosi Luiza. Karol chce zabrać Antosię na Mazury, gdzie jego znajomi mieszkają w komunie. Tymczasem Weronika, zachęcona przez starającego się o jej względy Henryka, kupuje trzytygodniowe wakacje w Nowym Jorku dla siebie i córki. Liczy, że dzięki temu wreszcie się pogodzą. Choć to spełnienie marzeń Antosi, kiedy dowiaduje się ona o wyjeździe, jest wściekła. Żaneta i Wojtek przygotowują się do zawodów off-roadowych. Na trasie inny wóz zajeżdża im drogę, przez co dochodzi do stłuczki. Wściekły Szulc wpada w jeszcze większą złość, gdy wychodzi na jaw, że drugi samochód prowadził jego były szef. On również zamierza startować. Między mężczyznami omal nie dochodzi do rękoczynów.(n)

Czas: 40 min

20:15

Na Wspólnej. s19e3163

Serial Obyczajowy

Teleturniej

Milionerzy. s06e350

20:55 | TVN

Po raz kolejny Hubert Urbański zaprasza do gry o milion złotych. By zdobyć główną wygraną, zawodnik musi udzielić dwunastu poprawnych odpowiedzi, wykazując się wiedzą z różnych dyscyplin. Potrzebuje także analitycznego myślenia i zimnej krwi, o czym przekonała się Magda z poprzedniego sezonu, którą pokonało pierwsze pytanie o naczyniem z sitkiem. Każdy uczestnik ma do dyspozycji trzy koła ratunkowe, których musi używać oszczędnie, jeśli chce dotrzeć do pytania za milion złotych. Najtrudniejsze pytania zachęcają do kalkulacji: czy warto ryzykować, czy też lepiej zakończyć grę i zabrać do domu już wygraną sumę. Nie wszyscy są tak pewni siebie i zdeterminowani, jak Katarzyna Kant-Wysocka, zwyciężczyni miliona w poprzednim sezonie. Każdy może się zgłosić do programu i każdy może wygrać.(n)

Czas: 35 min

20:55

Milionerzy. s06e350

Teleturniej

Program Publicystyczny

Kropka nad i

20:00 | TVN 24

Monika Olejnik prowadzi rozmowy z najważniejszymi postaciami polskiej sceny politycznej. W konfrontacji z nimi odważnie porusza kontrowersyjne tematy.(n)

Czas: 30 min

20:00

Kropka nad i

Program Publicystyczny

Magazyn

Czarno na białym

20:30 | TVN 24

Twórcy programu ukazują sytuację panującą w kraju, analizując kilka wybranych wydarzeń, które wywarły znaczący wpływ na życie polityczno-społeczne Polaków. Za każdym razem starają się dotrzeć do sedna problemu i ukazać prawdę o nim. Program prowadzi Patrycja Redo-Łabędziewska.(n)

Czas: 30 min

20:30

Czarno na białym

Magazyn
21

Film Dokumentalny

Geniusze i marzyciele. Henryk Magnuski

21:00 | TVP 1

Historia zapomnianego, wybitnego naukowca Henryka Magnuskiego, którego wynalazki i odkrycia miały duży wpływ na przebieg II wojny światowej. W 1939 roku Magnuski trafił do Stanów Zjednoczonych. Tutaj rozpoczął prace nad walkie-talkie, a także latarnią naprowadzającą samoloty na lotniskowce. W Polsce powojennej jego postać i dokonania zostały całkowicie przemilczane. Po upadku komunizmu nadal mało kto wie, kim był i co zrobił dla rozwoju techniki. Film prezentuje jego wkład w takie dziedziny, jak militaria, radio, telefonia czy infrastruktura gospodarstw domowych.(n)

Czas: 65 min

21:00

Geniusze i marzyciele. Henryk Magnuski

Film Dokumentalny

Serial Obyczajowy

Urodzona gwiazda

21:45 | TVP 2

Na Uniwersytecie Leningradzkim studiuje Klaudia - skromna dziewczyna z Polski. W tamtejszym konwersatorium uczy się Paweł Aleksandrowicz, który swój wolny czas dzieli między własny zespół a prowadzenie chóru polskich studentów. Ma nadzieję wziąć ze swoją grupą udział w studenckim festiwalu w Moskwie, muzykom brakuje jednak solisty. Podczas balu pierwszego roku Paweł słyszy śpiew Klaudii i od razu zakochuje się w jej głosie. Postanawia zaprosić ją na próbę.(n)

Czas: 55 min

21:45

Urodzona gwiazda

Serial Obyczajowy

Program Informacyjny

Kurier Warszawy i Mazowsza

21:30 | TVP 3 Warszawa

Czas: 8 min

21:30

Kurier Warszawy i Mazowsza

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Raport na gorąco

21:38 | TVP 3 Warszawa

Reporterzy Marcin Gałuszko i Grzegorz Drabkowski na swoich motorach szybko docierają do miejsc gdzie coś się dzieje. W programie relacje z miejsc wypadku, awarii, pożaru czy akcji policji.(n)

Czas: 3 min

21:38

Raport na gorąco

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Sport

21:41 | TVP 3 Warszawa

W magazynie informacyjnym "Sport" widzowie codziennie mogą się zapoznać z najświeższymi informacjami o ważnych wydarzeniach sportowych z całego świata. Prowadzący przede wszystkim skupiają się jednak na osiągnięciach polskich zawodników. W programie "Sport" prezentowane są krótkie relacje filmowe z przebiegu ważnych meczów czy zawodów sportowych. Za każdym razem opatrzone są one komentarzem prowadzącego. W magazynie nie zabraknie także ciekawostek, m.in. dotyczących transferów znanych piłkarzy.(n)

Czas: 7 min

21:41

Sport

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Pogoda

21:48 | TVP 3 Warszawa

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

Czas: 2 min

21:48

Pogoda

Program Informacyjny

Program Informacyjny

Studio LOTTO

21:50 | TVP 3 Warszawa

Losowanie numerów gier i zakładów Totalizatora Sportowego. Prowadzący prezentują ich wyniki i przypominają zasady udziału w loterii.(n)

Czas: 10 min

21:50

Studio LOTTO

Program Informacyjny

Komedia

Klik: I robisz, co chcesz

21:55 | Polsat

"Klik: I robisz, co chcesz" to oparta na ciekawym scenariuszu, lekka komedia Franka Coraciego, twórcy "Od wesela do wesela". Reżyser ponownie zaprosił do współpracy sympatycznego komika Adama Sandlera, który jak zwykle nie ustaje w próbach rozbawienia widzów. Film otrzymał nominację do Oscara za charakteryzację. Sandler gra w filmie "Klik: I robisz, co chcesz" rolę zapracowanego architekta Michaela Newmana. Niestety, oddany zupełnie obowiązkom zawodowym mężczyzna zaniedbuje swoją rodzinę - piękną i kochającą żonę Donnę (Kate Beckinsale) oraz dwoje dzieci. Na dodatek Michael żyje w ciągłym stresie. Wciąż jednak liczy na to, że jego poświęcenie się opłaci i szef, Ammer (David Hasselhoff), w końcu zaproponuje mu spółkę. Niebawem życie Michaela rzeczywiście się zmienia. Dzieje się to jednak w zupełnie nieoczekiwany sposób. Pewnego dnia ekscentryczny sprzedawca Morty (Christopher Walken) daje mu wyglądającego dość typowo elektronicznego pilota. Okazuje się, że urządzenie posiada magiczną moc. Dzięki niemu Newman zyskuje niezwykłą władzę nad czasem - może zobaczyć wydarzenia ze swojej przeszłości i poznać przyszłość. Początkowo Michael jest zachwycony cudownym wynalazkiem. Ma nadzieję, że pozwoli mu on pogodzić obowiązki rodzinne i zawodowe. Czar jednak szybko pryska. Wkrótce bowiem pojawiają się problemy. Okazuje się, że pilot nie zawsze działa zgodnie z życzeniem swojego właściciela. Stopniowo bohater komedii "Klik: I robisz, co chcesz" całkowicie traci kontrolę nad swoim życiem.(n)

Czas: 135 min

21:55

Klik: I robisz, co chcesz

Komedia

Thriller

Wyzwanie

21:30 | TVN

Mówiący o zagrożeniach czyhających na niedoświadczonego użytkownika w Internecie obraz "Nerve" jest dynamiczną produkcją, która nie pozwoli widzom się nudzić. Za reżyserię odpowiadają Henry Joost i Ariel Schulman, twórcy filmu "Sum" i dwóch części "Paranormal Activity". Grana przez Emmę Roberts Vee jest nieśmiałą licealistką, uwielbiającą czytać książki. Dziewczyna prowadzi dość monotonne życie, w którym brakuje rozrywek typowych dla osób w jej wieku. Nastolatka przyjaźni się z Sydney (Emily Meade), popularną w szkole dziewczyną, która bierze udział w internetowej grze "Nerve". Jest graczem, czyli osobą przyjmującą wyzwania od obserwatorów. Za ich wykonanie ma otrzymywać nagrodę pieniężną. Pewnego dnia Vee także decyduje się stanąć do internetowej rywalizacji gry "Nerve". Jako gracz ma na oczach wszystkich użytkowników wykonywać kolejne polecenia. Pierwsze wyzwanie polega na pocałowaniu nieznajomego w barze. Vee wybiera Iana (Dave Franco), ponieważ mężczyzna czyta jej ulubioną książkę. Odtąd oboje wypełniają kolejne polecenia obserwatorów. Para zyskuje coraz większą popularność. Jednak zadania okazują się coraz trudniejsze, a nawet zmuszają do łamania prawa. Stopniowo Vee zdaje sobie sprawę, że wpadła w pułapkę. Jej karty płatnicze nie działają, a ona jako więzień "Nerve" musi teraz walczyć o życie.(n)

Czas: 120 min

21:30

Wyzwanie

Thriller

Magazyn Informacyjny

Polska i świat

21:00 | TVN 24

Codzienny autorski program, który podsumowuje najważniejsze wydarzenia z kraju i z zagranicy. Dziennikarze poruszają sprawy budzące szczególne zainteresowanie wśród polskich obywateli.(n)

Czas: 60 min

21:00

Polska i świat

Magazyn Informacyjny
22

Film Dokumentalny

Portrecista

22:05 | TVP 1

Film przedstawia historię życia i twórczości Wilhelma Brasse - przedwojennego fotografa portrecisty, uczestnika i świadka najtragiczniejszych rozdziałów historii. Przed wojną pracował w dużym atelier przy głównej ulicy Katowic. W czasie wojny trafił do obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu. Pod okiem SS prowadził fotograficzną dokumentację obozu od jego powstania do ewakuacji. Fotografował to, co mu kazano: pracę więźniów, prywatne spotkania oficerów SS z ich rodzinami, doświadczenia medyczne i przede wszystkim policyjne portrety więźniów do kartotek. Wilhelm Brasse jest autorem wielu zdjęć znanych z podręczników historii na całym świecie. Po wojnie nie był w stanie wziąć aparatu do ręki. W filmie bohater opowiada o kilku, wybranych zdjęciach i opisuje związane z nimi historie.(n)

Czas: 65 min

22:05

Portrecista

Film Dokumentalny

Serial Fabularno Dokumentalny

Na sygnale: Mama na śmieciarce

22:40 | TVP 2

Relacje między Wiktorem i Anną wciąż są chłodne, co nie umyka uwadze kolegów. Podczas dyżuru doktor Reiter jedzie ze swoją ekipą do nastolatki, która skarży się na ból brzucha. Odkrywa, że dziewczyna symuluje. Nowy domyśla się jednak, że pacjentka ma kłopoty. Nagle w obecności ratowników próbuje ona popełnić samobójstwo, połykając kapsułki do prania. Okazuje się, że mężczyzna, który podał się za jej ojca, jest w rzeczywistości porywaczem. Napastnik wyciąga broń i nie pozwala zabrać swojej ofiary do szpitala. Anna proponuje, że zostanie, jeśli mężczyzna wypuści pozostałych. Basia wraca do ośrodka, w którym przebywa Adam. Podaje się za pacjentkę, by się z nim zobaczyć. On jednak prosi, by żona o nim zapomniała. Podczas kolejnej akcji ratowniczka poznaje sympatycznego policjanta Szymona, który zaprasza ją na kawę.(n)

Czas: 30 min

22:40

Na sygnale: Mama na śmieciarce

Serial Fabularno Dokumentalny

Program Informacyjny

Dziennik regionów

22:00 | TVP 3 Warszawa

"Dziennik regionów" jest głównym programem informacyjnym TVP3. Nadawany jest codziennie o godzinie 22.00. Prowadzący podsumowują w nim najważniejsze wydarzenia mijającego dnia z poszczególnych regionów kraju, a także zapowiadają tematy, które z pewnością podejmowane będą w dniu następnym. Prowadzącymi "Dziennik regionów" są doświadczeni dziennikarze od dawna współpracujący z telewizją publiczną: Urszula Boruch, Konrad Dudek, Sławomir Mokrzycki i Artur Kalicki. Przekazują oni zawsze najświeższe informacje dzięki współpracy z ośrodkami regionalnymi i ich reporterami, gotowymi w każdej chwili dotrzeć do każdego zakątka Polski, w którym dzieje się coś ważnego.(n)

Czas: 20 min

22:00

Dziennik regionów

Program Informacyjny

Program Publicystyczny

Echa dnia

22:20 | TVP 3 Warszawa

Gośćmi programu są politycy, przedstawiciele administracji państwowej, działacze samorządowi i reprezentanci środowisk gospodarczych. "Echa dnia" mają na celu wyjaśnienie widzowi, jakie mogą być skutki określonych zdarzeń, zjawisk społecznych czy ekonomicznych.(n)

Czas: 20 min

22:20

Echa dnia

Program Publicystyczny

Program Informacyjny

Pogoda

22:40 | TVP 3 Warszawa

"Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

Czas: 5 min

22:40

Pogoda

Program Informacyjny

Magazyn

Kryminalna siódemka

22:45 | TVP 3 Warszawa

W programie prezentowanych jest siedem najgłośniejszych spraw kryminalnych, które wstrząsnęły całą Polską. Widzowie zobaczą brawurowe akcje policji, zagadkowe procesy oraz widowiskowe pościgi.(n)

Czas: 15 min

22:45

Kryminalna siódemka

Magazyn

Program Rozrywkowy

Szkło kontaktowe

22:00 | TVN 24

"Szkło kontaktowe" jest codziennym programem satyryczno-publicystycznym nadawanym na antenie TVN24. Prowadzący oraz zaproszony gość z przymrużeniem oka podsumowują miniony dzień w polskiej polityce. Konwencja pozwala na luźne komentarze i sporą dawkę humoru. Magazyn jest interaktywny, ponieważ w trakcie emisji widzowie mogą dzwonić lub pisać SMS-y, by podzielić się własnymi opiniami na temat bieżących wydarzeń. "Szkło kontaktowe" jest na antenie od 2005 r. Jego pomysłodawcą i jednym z gospodarzy programu był zmarły w 2017 r. Grzegorz Miecugow. Obecnie prowadzą go: Tomasz Sianecki, Wojciech Zimiński i Grzegorz Markowski. W magazynie regularnie występuje stałe grono komentatorów: Krzysztof Miecugow, Artur Andrus, Krzysztof Daukszewicz, Jerzy Iwaszkiewicz, Tomasz Jachimek, Marek Przybylik, Kamil Dąbrowa, Michał Kempa, Katarzyna Kwiatkowska, Henryk Sawka, a także Grzegorz Markowski i Wojciech Zimiński.(n)

Czas: 60 min

22:00

Szkło kontaktowe

Program Rozrywkowy
23

Program TV wszystkie stacje

Program TV telewizji online staje się coraz bardziej popularna przez fakt, braku potrzeby podpisywania długotrwałej umowy na takie usługi. Telewizja internetowa umożliwia zakup dostępu do platformy na wybrany okres czasu jak np. 1 dzień lub dłużej bez wiązania się umową okresową. Prosta zasada, oglądasz płacisz. Jeśli obawiasz się o jakość transmisji telewizyjnych to w dzisiejszych czasach dostępne rozwiązania umożliwiając nawet transmisje w jakości HD lub 4K.

Co dziś obejrzeć w tv ? Filmy w telewizji online na dzisiaj, jutro, weekend

Chcesz sprawdzić program tv ale nie wiesz od czego zacząć ? oto pytanie jakie zadaje sobie coraz więcej osób szukających dostępu do ulubionych kanałów tv online bez limitu i ograniczeń. Abo oglądać telewizję bez abonamentu możesz wybrać jedną z wielu dostępnych platform umożliwiających streaming telewizji internetowej bez potrzeby rejestrowania konta. Zapraszamy do zapoznania się z poniższym artykułem aby dowiedzieć się jak oglądać darmową telewizje internetowej. Sprawdź też aktualny program tv wszystkich stacji

Program telewizyjny dzień po dniu

Bezpłatna telewizja internetowa na żywo tak naprawdę nie istnieje - trzeba mieć przecież na uwadze fakt, że każdy dostawca tej telewizji musi ponosić pewne pewne koszty. Serwisy oferujące telewizję online oraz pobierają opłatę za całoroczny dostęp do aktualnej listy linków z kanałami na żywo - opłata ta jest na szczęście niewielka. Dodatkową zaletą jest fakt, że korzystanie z tego rodzaju serwisów nie wymaga rejestracji. Wystarczy zatem wpisać kod sms, aby móc cieszyć się długą listą dostępnych programów telewizyjnych.
Chcesz regularnie oglądać swoje ulubione kanały telewizyjne? Nie możesz doczekać się kolejnych odcinków serialu? Postaw na doskonałe rozwiązanie, jakim jest telewizja internetowa. Dzięki temu otrzymasz pełen dostęp do bogatej oferty telewizyjnej, z której będziesz mógł korzystać w dowolnym miejscu. TV online to gwarancja tego, że nigdy nie przegapisz interesujących Cię programów telewizyjnych.

Masz swoje ulubione programy, które chciałbyś oglądać regularnie, ale nie masz w domu telewizora i nie wiesz jak mógłbyś to zrobić? Zajrzyj na nasza stronę, gdzie znajdziesz bogaty zbiór linków do bezpłatnej telewizji online. Telewizja internetowa stanowi obecnie doskonałą alternatywę dla odbiorników telewizyjnych, które większość domowników posiada w swoich mieszkaniach.
Najważniejszą zaletą telewizji online jest jednak to, żę można ją oglądać dosłownie wszędzie - wystarczy tylko sprawnie działający laptop lub komputer i oczywiście dostęp do internetu.
Telewizja internetowa dostępna jest siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę - można ją oglądać nie tylko na laptopie czy komputerze, ale również na ekranie tabletu czy smartfona. Jeżeli już teraz chcesz mieć dostęp do telewizji online, zdecyduj się na zakup dostępu do naszego serwisu.

 

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO