×

Wyszukaj artykuł

Pomyłkę zauważyli dopiero widzowie

Poważna wpadka w „Jaka to melodia?” - uczestniczce przyznano punkty za złą odpowiedź

Redakcja Pinbook | 19-03-2020 | skomentuj

Poważna wpadka w „Jaka to melodia?” - uczestniczce przyznano punkty za złą odpowiedź

AKPA

Oceń


Realizacja programów telewizyjnych zawsze wiąże się z ryzykiem, że coś zostanie przeoczone i pójdzie niezgodnie z planem. W emitowanych na żywo teleturniejach często zdarzają się pomyłki i zabawne wpadki, które nie są dla nikogo szczególnym zaskoczeniem. Dziwić mogą one jednak przy programach, które są nagrywane z odpowiednim wyprzedzeniem, dzięki czemu ich odcinki mogą być zweryfikowane i odpowiednio zmontowane. Niemałe więc zaskoczenie spotkało widzów niedzielnego odcinka programu „Jaka to melodia?”, w którym doszło do pomyłki, która w ogóle nie powinna mieć miejsca.

  Zobacz także  


W niedzielnym odcinku teleturnieju „Jaka to melodia?” muzycznym gościem była francuska piosenkarka Alizee.

Wpadka na antenie

Zanim artystka pojawiła się na scenie, uczestnicy programu musieli odgadnąć tytuł jej utworu na podstawie zagranych wcześniej kilku dźwięków. Pianista wykonał więc krótki fragment utworu zatytułowanego „J'ai pas vingt ans”. Wtedy jedna z uczestniczek teleturnieju stwierdziła, że jest to piosenka „J'en ai marre dans”, co w tym przypadku było błędną odpowiedzią. Okazało się jednak, że prowadzący program Rafał Brzozowski uznał jej odpowiedź, a kobieta dostała punkty za źle rozpoznany utwór. Zaskoczonych tym faktem widzów czekała jednak jeszcze jedna niespodzianka. Zaraz po zakończeniu konkurencji, na scenie wystąpiła Alizee, która wykonała utwór podany błędnie przez uczestniczkę. Cała ta zagadkowa sytuacja wywołała konsternację internautów, którzy mówili z przekąsem w komentarzach:

W ramach przeprosin oczekujemy koncertu Alizee w Polsce z funduszy TVP
Mają 2 mld, to mogą rozdawać nawet za błędne odpowiedzi

Zważając na to, że dochód z wygranej zostanie przeznaczony na cele charytatywne, można jednak wybaczyć Telewizji Polskiej tę pomyłkę.


Wszystko na temat:

Programy telewizyjne TVP Telewizja Gwiazdy Celebryci YouTube Muzyka TVP1 Wszystkie tagiKomentarze: