TV 6 online. Sprawdź program tv TV 6 i oglądaj przez internet | Pinbook.pl

Średnia ocena (5)

Telewizja online


01-164 Warszawa
woj. Mazowieckie
Banderii 4

www: adconnect.pl/telewizja

Wyślij wiadomość
OGLĄDAJ

TV 6 dedykuje swoje programy głównie dla młodzieży, emitując programy animowane, rozrywkowe oraz reality-show. Stacja zaczęła nadawać od 30 maja 2011 roku i początkowo działała w godzinach 12:30 do 01:00, z czasem zaś przedłużano jej godziny i ostatecznie w lipcu 2013 roku rozpoczęła całodobową emisję. Tv 6 nadaje przez cyfrową telewizję naziemną oraz przez platformę   cyfrową.  Logo do kanału zostało zrobione na wzór TV 4.

Programy:

Pierwszym program jaki został wyemitowany przez TV 6 to Milionerzy w wersji brytyjskiej. W wersji z lektorem nadawano takie programy jak Idol, Mam talent!, czy brytyjski Must Be the Music. Po za tym można było zobaczyć animacje: M.A.S.K., Oggy i ferajna Łebski Harry, Inspektor Gadżet, Digimon. Na tej stacji od 2012 roku nadawano jedno z najpopularniejszych anime – Czarodziejka z księżyca.  

Od 2013 roku były emitowane seriale tj. Księga dżungli, Królewna Śnieżka, Oggy i ferajna, Simba, Król lew, Świat według Bundych, Strażnik Teksasu, Pomoc domowa. W 2014 roku rozpoczęto nadawanie seriali znanych z Polsatu  – Rodzina zastępcza i Project Glee. W tym roku też na tej stacji ukazały się seriale tj. Miodowe lata,  Czarodzieje z Waverly Place, Czarodziejki, Hawaii Five-0. Rok później został wyemitowany serial pod tytułem: Szczenięce lata Toma i Jerry'ego. Natomiast od 2016 roku TV 6 wzbogaciło swoją ofertę o seriale Nieśmiertelny, Kacper i przyjaciele i Kaczor Donald przedstawia, Kacze opowieści, Medicopter 117, Buffy: Postrach wampirów, Drużyna A, MacGyver i Diagnoza morderstwo.