×

Wyszukaj artykuł


Małe, wielkie, gwiazdy

The Voice Kids - dzieciaki mają wielki kawał głosu!

Redakcja Pinbook | 06-04-2020 | skomentuj

The Voice Kids - dzieciaki mają wielki kawał głosu!

Materiały promocyjne programu

Oceń


„The Voice Kids” to polski program telewizyjny typu talent show, który emitowany jest na antenie TVP2 od 2018 roku. Oparty jest na niderlandzkim formacie o tej samej nazwie. W czerwcu 2017 roku TVP ogłosiła przesłuchania w dziecięcej wersji programu „The Voice of Poland”. Udział w show mogą brać osoby w wieku od 8 do 15 lat. Wszystkie nagrania realizowane są w ATM Studio w Warszawie. Czym ten program różni się od klasycznej wersji programu? Kto do tej pory wygrał, a kto zasiadał w jury? Sprawdźcie. 

 

  Zobacz także  


Zasady programu 

W „przesłuchaniach w ciemno” bierze udział 100 uczestników, którzy zostali wyłonieni podczas pre-castingów produkcyjnych. Zasada tutaj jest taka sama, jak w klasycznej wersji „The Voice…”: trenerzy siedzą tyłem, jeśli ktoś im się podoba – naciskają guzik i odwracają się. W przypadku gdy jest to więcej niż jeden trener, to wokalista wybiera u kogo będzie szlifował swój warsztat. Etap przesłuchań kończy się w momencie skompletowania drużyny, składającej się z 18 osób przez każdego z trenerów. 

Następnie odbywają się „bitwy”, podczas których trenerzy wybierają do swojej drużyny po sześć osób. Następnie eliminuje się kolejnych wokalistów, aż do finału wchodzi trójka z każdej drużyny. W finale uczestnicy śpiewają swój autorski program, po czym trenerzy wybierają po jednym z uczestników, którzy przechodzą do ostatecznej rundy. Oczywiście zwycięzcę wyłaniają telewidzowie poprzez głosowanie SMS. Zwycięzca otrzymuje stypendium w wysokości 50 000 zł, a także ma możliwość wydania singla z wytwórnią Universal Music Polska. 

 

  Zobacz także  


Trenerzy i prowadzący 

Do tej pory trenerami byli: Edyta Górniak w pierwszej edycji, wraz z Tomsonem i Baronem, a także Dawidem Kwiatkowskim. Od drugiej edycji zamiast Edyty Górniak w programie zasiada Cleo. 

Prowadzącymi z kolei w pierwszej i drugiej edycji byli Tomasz Kammel i Barbara Kurdej-Szatan. W trzeciej edycji Kurdej-Szatan zastąpiona została przez Idę Nowakowską. Oprócz tego w pierwszej edycji wspierał dzieciaki Adam Zdrójkowski, a od drugiej jest Jan Dąbrowski. 

Do tej pory zwycięzcami zostali Roksana Węgiel z drużyny Edyty Górniak, Anika „AniKa” Dąbrowska z drużyny Cleo i Marcin Maciejczak z drużyny Dawida Kwiatkowskiego. 

Wszystko na temat:

Programy telewizyjne Edyta Górniak Baron Cleo Dawid Kwiatkowski Wszystkie tagiKomentarze: