×

Wyszukaj artykuł


Jak poradzą sobie uczestnicy?

The Four: Bitwa o sławę - nowy program muzyczny w polskiej telewizji

Redakcja Pinbook | 06-04-2020 | skomentuj

The Four: Bitwa o sławę - nowy program muzyczny w polskiej telewizji

Materiały promocyjne programu

Oceń


„The Four. Bitwa o sławę” to polski program telewizyjny typu talent show, który emitowany jest na antenie stacji Polsat od 2020 roku. Oparty jest na formacie The Four opracowanym przez Armoza Formats (emitowany po raz pierwszy w Stanach Zjednoczonych na kanale FOX pod nazwą „The Four. Battle for Stardom”). Niestety, w związku z epidemią koronawirusa program został, póki co zawieszony. Kiedy wróci? Na razie nie wiadomo. Wyrażamy jednak nadzieję, że jak najszybciej, bo to zawsze pewien powiew świeżości w polskiej telewizji.

 

  Zobacz także  


Zasady programu 

Program ten otwierany jest przez czterech wokalistów, którzy zasiądą na tzw. „gorących krzesłach”. Kolejni uczestnicy biorą udział w programie, w przesłuchaniach, podczas których o ich losie zadecyduje jury. Możliwość pojedynku (przeciwko wybranemu wokaliście z tytułowej „czwórki”) uczestnik otrzymuje po uzyskaniu trzech pozytywnych ocenach od jurorów. Wtedy, po występach z drugiego etapu, publiczność ze studia decyduje o tym, który z uczestników pozostaje w programie i trafia do czwórki, bądź w niej zostaje. Raz wygrany pojedynek oznacza automatyczny awans do kolejnego odcinka. 

Wygrany zgarnia kontrakt z wytwórnią, a także nagrodę pieniężną w wysokości 100 000 zł. 

Jurorzy i prowadzący

To było wielkie zaskoczenie, bo w jury programu zasiadła Natalia Nykiel. Oprócz tego występy wokalistów oceniają z nią Igor Herbut z zespołu LemON, a także Kuba Badach. W roli prowadzącej stara się sprawdzić Natalia Szroeder. 


Wszystko na temat:

Programy telewizyjne Natalia Nykiel Natalia Szroeder Igor Herbut Polsat Wszystkie tagiKomentarze: