Program TVN 7 Online - Sprawdź program i oglądaj TVN 7 na Pinbook.pl

Średnia ocena (5)

Telewizja online


01-164 Warszawa
woj. Mazowieckie
Banderii 4

www: adconnect.pl/telewizja

Wyślij wiadomość
OGLĄDAJ

TVN 7 (znana również jako Siódemka; do 2008 – TVN Siedem) – kanał telewizyjny należący do Grupy TVN o profilu rozrywkowo-filmowym. Stacja nadaje głównie seriale, fabularne, programy rozrywkowe. Zastąpił kanał RTL 7.

Zimą 2019 roku premierę miał drugi serial stacji TVN 7Zakochani po uszy, który przez pierwsze paręnaście dni emitowany był również na głównej antenie TVN-u. Od wiosny tego samego roku można zobaczyć nową edycję reality show Big Brother. 17 marca 2019 r. premierowy odcinek widowiska oglądało 2,23 mln widzów, co jest rekordowym wynikiem w historii nadawania stacji.

Big Brother to jeden z najpopularniejszych reality show w polskiej telewizji. Oparty na niderlandzkim programie o tej samej nazwie. Nazwa programu wzięła się od imienia jednego z bohaterów antyutopii George'a Orwella zatytułowanej Rok 1984, gdzie przedstawiony został obraz państwa totalitarnego, w którym Wielki Brat kontrolował całe życie mieszkańców.

Zasady Big Brother'a

Grupa uczestników wprowadza się do tzw.Domu Wielkiego Brata,  czyli niewielkiego budynku, naszpikowanego kamerami i zupełnie odciętego od jakichkolwiek informacji od świata. Program polega na obserwacji codziennego wspólnego życia uczestników i śledzeniu ich wzajemnych relacji. Życie w domu dyktowane jest poprzez głośniki przez gruby, niewidzialny głos, zwany Wielkim Bratem (od 6 serii głos jest podkładany przez kobietę), który wydaje uczestnikom polecenia i daje różnorodne zadania i nakazy, których wypełnianie było obowiązkowe.

TVN 7 emituje również kilka kultowych seriali polskiej telewizji, m.in W-11 Wydział Śledczy, Sędzia Anna Maria Wesołowska. Przez lata przyciągneły do siebie miliony fanów oraz zaskarbiły sobie sympatię internautów w postaci przerozmaitych memów. Na antenie TVN 7 emitowany jest również najpopularniejszy program tele-zakupowy Mango TV. 

Oglądaj TVN 7 online już dziś! Zarejestruj się całkowicie za darmo by skorzystać z streamingu online na niemal każdej platformie. Jedyne czego potrzebujesz to dostęp do internetu i komputer lub telefon.