Program TTV Online - Sprawdź program i oglądaj TTV na Pinbook.pl

Średnia ocena (5)

Telewizja online


01-164 Warszawa
woj. Mazowieckie
Banderii 4

www: adconnect.pl/telewizja

Wyślij wiadomość
OGLĄDAJ

TTV online – polski telewizyjny kanał ogólnotematyczny, uruchomiony 2 stycznia 2012 roku i będący własnością Grupy TVN i Stavki.

We wrześniu 2011 spółka Stavka i Grupa TVN zawarły porozumienie o ścisłej współpracy na polu technologicznym, reklamowym i programowym.Ramówka stacji zawiera pasma publicystyczne, informacyjne, poradnikowe, dokumentalne i rozrywkowe. Grupą docelową stacji są głównie osoby w wieku 25–59 lat. Zespół redakcyjno-produkcyjny zbudowany został w drodze współpracy firmy producenckiej Stavka i grupy TVN. Serwisy informacyjne bazują na zasobach TVN24.

Jak oglądać TTV w internecie za darmo? Nic prostszego, wystarczy dowolne urządzenie telekomunikacyjne z dostępem do internetu np. telefon, aby cieszyć się dostępem do ulubionych programów. Zarejestruj się na portalu streamingowym i bez żadnej opłaty oglądaj TTV gdziekolwiek jesteś.

Najpopularniejsze programy TTV:

Kossakowski. Inicjacja

Jak jest naprawdę w cygańskiej społeczności? Co każdego poranka po obudzeniu się czują ludzie nadmiernie otyli? Jak wytrzymać życie na pustelni? Często o takich sprawach mamy mgliste pojęcie i nie wiemy jaka jest prawda. Przemek Kossakowski mierzy się z najtrudniejszymi zadaniami przed kamerami i udowadnia gdzie są ludzkie granice. Bo dla niego jest to doświadczenie, coś nowego, inicjacja. Przestaje myśleć o tym jaki jest na co dzień. Wchodzi w nieznany dla siebie, często obcy świat. Inicjacja jest dla Kossakowskiego jak piąty żywioł. Po wodzie, ogniu, ziemi i powietrzu. I pozostaje w jego  głowie zapisana mocno jak tatuaż. Dlatego tak prawdziwie może podzielić się swoimi doznaniami z widzami. (opis ze strony TTV.pl)

Usterka

Nagłe zwroty akcji, cięte riposty i chwile pełne emocji. Pieniądze, totalne katastrofy i ogromna dawka humoru. To wszystko dzieje się w naszych domach, kiedy zlecamy remont fachowcom. A my pokażemy to w nowych odcinkach "Usterki"! Teraz także najlepszy program o fachowcach doczekał się gruntownego remontu! W nowej serii widzowie obejrzą dłuższe odcinki, 3 razy w tygodniu! Tajni inspektorzy „Usterki” ruszyli do Krakowa i Katowic, by sprawdzić kompetencje tamtejszych malarzy, kafelkarzy, majstrów i rozmaitych złotych rączek. Nad wszystkim czuwają profesjonaliści, którzy na płytkach, tapetach i farbach "zjedli zęby". (opis ze strony TTV.pl)

Nie czekaj i już dziś zarejestruj się za darmo na internetowym playerze TV. Ciesz się najlepszymi programami TTV za 0zł, gdziekolwiek jesteś i cokolwiek robisz. Darmowa telewizja online czeka na Ciebie!