Program TV4 Online - Sprawdź program i oglądaj TV 4 na Pinbook.pl

Średnia ocena (5)

Telewizja online


01-164 Warszawa
woj. Mazowieckie
Banderii 4

www: adconnect.pl/telewizja

Wyślij wiadomość
OGLĄDAJ

TV4 online - Oglądaj za darmo bez rejestracji

Stacja może pochwalić się m.in. najchętniej oglądanym programem popularnonaukowym w Polsce - „Galileo”, a także odnoszącym sukcesy pasmem wieczornym, którego hitami stały się seriale „Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny” oraz „Policjantki i Policjanci" z widownią przekraczającą nawet 2 mln osób i średnimi udziałami w grupie komercyjnej zapewniającymi Czwórce w porze ich emisji trzecią pozycję na polskim rynku telewizyjnym.

TV4 (Czwórka) została uruchomiona 1 kwietnia 2000. Stacja początkowo należała do holdingu Polskie Media, natomiast od 1 stycznia 2014 jest własnością telewizji Polsat. TV4 emituje głównie filmy i seriale, ale także programy rozrywkowe i kulturalne. 1 października 2015 roku wystartowało TV4 HD. W historii stacji wielokrotnie zmieniano jej oprawę graficzną. Ostatnia taka zmiana miała miejsce 30 marca 2017 roku (z okazji 17-lecia istnienia kanału).

TV4 w dużej mierze trafia do fanów kabaretów. W programach tej stacji niejednokrotnie oglądamy gwiazdy polskiej sceny satyry i dowcipu. Najpopularniejszy program poświęcony tej tematyce to "Gwiazdy Kabaretu". W realizowanym z udziałem publiczności show wystąpią takie znakomitości polskiej sceny komediowej jak Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru-Mru, Nowaki i Kabaret pod Wyrwigroszem. „Gwiazdy Kabaretu” poprowadzi Robert Korólczyk wraz z czterema pięknymi i utalentowanymi artystkami z Kwartetu Obsession: Kamilą Szalińską-Bałwas, Agnieszką Kłosiewicz, Aleksandrą Świdzińską i Justyną Meliszek, które rosnącą popularność zawdzięczają połączeniu brawurowych interpretacji klasyki, jazzu i popu z humorystyczną konwencją i oryginalnymi skeczami. Stałym elementem programu będzie prezentacja gwiazd jutra czyli „jutrzenek” - najbardziej obiecujących młodych talentów, będących laureatami przeglądów i konkursów kabaretowych.

Już dziś skorzystaj z technologii telewizji online i oglądaj TV4 bez ograniczeń za 0 zł. Ciesz się najlepszymi programami niezależnie od tego gdzie jesteś i co robisz!