Gdzie obejrzeć finał programu?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - FINAŁ 4. edycji! Wiemy, które pary zdecydowały się ze sobą zostać!

Materiały promocyjne programu

Kolejna, 4. już edycja „Ślubu od pierwszego wejrzenia” powoli dobiega końca. Trzy pary zdecydowały się na zawarcie związku małżeńskiego w ciemno. W kilka tygodni mieli się poznać, spróbować żyć razem, lepiej się dotrzeć… Po tych kilku tygodniach pary miały podjąć decyzję, czy zdecydują się ze sobą zostać, czy raczej każde z nich idzie w swoją stronę. Które pary ostatecznie postanowiły zostać w związku małżeńskim, a którym to w ogóle nie było po drodze? 

 

Finał „Ślubu od pierwszego wejrzenia” 

Ku niezadowoleniu wielu internautów - finał został przełożony na inną godzinę. Na TVN7 będzie można oglądać go w sobotę, 23 maja, o godzinie 20:00. Widzowie, którzy mają wykupiony dostęp do przedpremierowych odcinków Playera, mogą dowiedzieć się kto ze sobą został już dzisiaj. My sprawdziliśmy, które pary postanowiły ze sobą zostać, a którym się nie udało. W tym przypadku internauci mieli sporo racji. 

Wojtek i Agnieszka 

Od początku ta para starała się jak najbardziej, aby wyszło im w tym eksperymencie. Próbowali się docierać, starali się dzielić jak najlepiej swoją codziennością. Nie zrezygnowali z siebie i za wszelką cenę starali się do siebie zbliżyć, starali się lepiej siebie poznać. Nie powinno więc nikogo dziwić jaką decyzję postanowili podjąć. To pierwsza para, która zadeklarowała, że zostaje w małżeństwie. Dzisiaj mieszkają razem w Krakowie. 

Oliwia i Łukasz 

Mieli swoje wzloty, mieli również swoje upadki. Oliwia nieco testowała Łukasza, a on starał się robić wszystko, aby jego żona była jak najbardziej zadowolona z jego osoby. Stanęli jednak przed trudną decyzją - gdzie razem zamieszkają? Czy udało im się dojść do porozumienia? Podczas finału wszystko jednoznacznie na to wskaże. Para również postanowiła, że zostanie ze sobą. W dodatku, na samym końcu, wśród zdjęć można było zauważyć lekko zaokrąglony brzuszek u Oliwii... Czy to oznacza, że spodziewają się maluszka? 

 


Joanna i Adam 

Joanna była bardzo wycofana. Adam wcale nie był lepszy. Oboje głównie zaliczali upadki. Od początku Adam podkreślał, że Joasia nie jest tą kobietą, o którą prosił w ankietach. Była dużo starsza niż chciał tego jej mąż. Niestety nie potrafili się dogadać i porozumieć. Siostra Adama bardzo starała się, aby stało się inaczej. Ale cały jest ambaras, żeby dwoje chciało na raz. A tu niestety tylko Joanna chciała dać im jeszcze szansę, na co Adam się nie zgodził. Para miała się więc rozwieść, ale Adam zadeklarował, że chce próbować z Joanną bez nacisku. Sporo się jednak w jego życiu pozmieniało i nie dotrzymał obietnicy.

Koniecznie obejrzyjcie finał eksperymentu. Podczas ostatniego odcinka czeka na was wiele zaskoczeń… Dużo pozmienia się zarówno w życiu Asi i Adama, Łukasza i Oliwii, ale również w życiu Wojtka i Agnieszki. Może niektóre zakończenia spraw was mocno zaskoczą? 
Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO