×

Wyszukaj artykuł

Hit TVP

Rolnik szuka żony - czy znajdą swoją prawdziwą miłość?

Redakcja Pinbook | 02-04-2020 | skomentuj

Rolnik szuka żony - czy znajdą swoją prawdziwą miłość?

Materiały promocyjne programu

Oceń


„Rolnik szuka żony” to polski dokumentalny program rozrywkowy typu reality show, który emitowany jest od 2014 roku na antenie TVP1. Prowadzony jest od samego początku przez Martę Manowską. Oparty jest na formacie „The Farmer Wants a Wife” na licencji Fremantle. W 2015 i 2017 roku program zdobył Telekamery „Tele Tygodnia” w kategorii Program rozrywkowy. Emisja każdej edycji przypada na jesień i to efekt kilku miesięcy tworzenia programu. 

 

  Zobacz także  


Charakterystyka programu 

W programie bierze udział grupa rolników-singli, którzy przez udział w programie chcieliby znaleźć swoją drugą połówkę. Od jednego z sezonów mogą brać udział dziewczyny. W zerowym odcinku przedstawia się kandydatki i kandydatów, a zainteresowani panowie lub panie są proszeni o przysłanie listów do wybranego przez siebie rolnika. 

W kolejnych etapach programu kolejna piątka rolników, która otrzymała najwięcej listów, spośród zgłoszeń wybiera kilka kandydatów lub kandydatek dla siebie, z którymi umawia się na spotkanie. Następnie po kolejnej selekcji wybrana grupa pań/panów zapraszana jest do wizyty w gospodarstwie wybranego rolnika. Tam też dokonuje się ostatniego wyboru. Nie jest to jednak zakończenie programu. Rolnicy u boku swoich wybranek i wybranków odwiedzają też ich rodziny i odbywają swoją romantyczną podróż. 

Do tej pory wyemitowano 6 sezonów programu. 

Program prowadzi Marta Manowska, a motywem przewodnim programu jest cover piosenki „Magiczne słowa” zespołu Ziyo w wykonaniu Rafała Brzozowskiego. 


Wszystko na temat:

Marta Manowska Programy telewizyjne Rolnik szuka żony Wszystkie tagiKomentarze: