×

Wyszukaj artykuł

Program tvZoom TV program TV. Program telewizyjny Zoom TV na dziś, jutro i weekend

 • Mój wymarzony dom: kupno, sprzedaż. Buying and Selling, s01e07 12:20

  Jonathan i Drew Scottowie pomagają uczestnikom programu sprzedać stare mieszkania, a następnie kupić nowe. Widzowie poznają m.in. Julie i Blake'a, rodziców trójki dzieci, szukających większego domu, oraz Crystal i Scotta, potrzebujących nowego miejsca dla swojej gromadki, w której skład oprócz dwójki potomków wchodzą królik, pies i... kurczak. Bohaterami jednego z odcinków będą też Terri i Paul. Małżonkowie są zmuszeni sprzedać swój dom, by opłacić drogą szkołę synów.(n)

 • Mój wymarzony dom: kupno, sprzedaż . Buying and Selling 2, s02e08 13:10

  "Cudotwórcy - kupno, sprzedaż 2" to kontynuacja spotkań z bliźniakami Jonathanem i Drew Scottami, właścicielami firmy Scott Real Estate Inc. Bracia są znani m.in. z telewizyjnej serii "Cudotwórcy", w której przeprowadzają metamorfozy budowlane mieszkań. W tym programie również udowadniają, że znają się na swoim fachu. Formuła programu "Cudotwórcy - kupno, sprzedaż 2" zakłada spotkania braci z osobami, które zamierzają zarobić na handlu swoją nieruchomością. Scottowie najpierw pomagają im wyremontować stare lokum. Następnie podpowiadają, jak sprzedać je z zyskiem, a ostatecznie uczestniczą w remoncie nowego domu.(n)

 • Mój wymarzony dom: kupno, sprzedaż. Buying and Selling, s01e08 14:10

  Jonathan i Drew Scottowie pomagają uczestnikom programu sprzedać stare mieszkania, a następnie kupić nowe. Widzowie poznają m.in. Julie i Blake'a, rodziców trójki dzieci, szukających większego domu, oraz Crystal i Scotta, potrzebujących nowego miejsca dla swojej gromadki, w której skład oprócz dwójki potomków wchodzą królik, pies i... kurczak. Bohaterami jednego z odcinków będą też Terri i Paul. Małżonkowie są zmuszeni sprzedać swój dom, by opłacić drogą szkołę synów.(n)

 • Mój wymarzony dom . Property Brothers 5, s05e02 15:05

  W programie "Mój wymarzony dom 5", tak jak we wszystkich poprzednich edycjach, widzowie zobaczą niezwykłe budowlane metamorfozy. Bliźniacy Jonathan i Drew Scottowie, założyciele i właściciele firmy Scott Real Estate Inc., znów pomagają różnym osobom spełnić marzenie o przytulnym domu. Na oczach widzów stare, brzydkie i często zaniedbane wnętrza zmieniają się w wygodne, miłe dla oka i przede wszystkim funkcjonalne mieszkania. Gospodarze programu "Mój wymarzony dom 5" wykorzystują w swej pracy nowoczesne narzędzia, jakich w swej pracy używają architekci wnętrz. Sięgają po CGI, czyli obrazy generowane komputerowo, aby zwizualizować klientom ich własne marzenia.(n)

 • Bajeczne życie milionerów. Secret Lives of the Super Rich, s01e07 16:05

  Tym razem kamery odwiedzają niedawno wystawiony na sprzedaż dom Michaela Jordana. Ta elegancka, położona za miastem posiadłość zajmuje 5200 metrów kwadratowych - nie licząc ogrodu, basenu, pola golfowego, kortu tenisowego, krytego boiska do koszykówki, sali bilardowej, piwnicy na wino oraz salonu przeznaczonego specjalnie do palenia cygar. Oprócz tego twórcy programu zaglądają do sekretnego butiku na Manhattanie, gdzie można kupić biżuterię, zegarki, meble oraz dzieła sztuki, w tym prace Andy'ego Warhola. Najdroższym eksponatem jest wart 2,5 miliona dolarów naszyjnik z kolumbijskim szmaragdem. Z kolei na Brooklynie znajduje się salon najdroższego tatuażysty. Za godzinę jego pracy trzeba zapłacić tysiąc dolarów, a na spotkanie czeka się około trzech miesięcy. Na koniec będzie mowa o samochodach, m.in. o unikatowym modelu Ferrari Enzo nr 400, który otrzymał w prezencie Jan Paweł II.(n)

 • Co ludzie powiedzą? : Kosztowna nieruchomość. Keeping up Appearances 4, s04e05 16:35

  Hiacynta zamierza ponownie udać się na wieś w poszukiwaniu domu weekendowego. Mąż nie może jej towarzyszyć, więc pani Bukiet zabiera ze sobą sąsiadkę, Elżbietę. Po powrocie oświadcza Ryszardowi, że znalazła odpowiednią posiadłość. Wybór Hiacynty bardzo niepokoi jej męża.(n)

 • Co ludzie powiedzą? : Uwaga na głowę. Keeping up Appearances 4, s04e06 17:15

  Hiacynta zaprasza znajomych, m.in. sąsiadkę Elżbietę i jej brata Emmeta, do nabytej właśnie wiejskiej posiadłości. Pomieszczenie wybrane przez nią okazuje się niewielkim pokojem w wielkiej rezydencji. Pani Bukiet zamierza wydać tam wiejski podwieczorek. Jest przekonana, że stanie się on stałym elementem życia lokalnej społeczności.(n)

 • Z archiwum X: Kolęda. The X-Files, s05e06 17:55

  Agentka Scully spędza Boże Narodzenie wśród krewnych. Dzwoni telefon. Tajemniczy rozmówca brzmi zupełnie jak jej nieżyjąca siostra.(n)

 • Maleńkie morderstwa. Ufak Tefek Cinayetler, s01e38 18:55

  Edip dowiaduje się od Oyi o jej rozmowie z Serhanem. Kobieta prosi przyjaciela o radę, co powinna zrobić. Były nauczyciel pozostawia jednak decyzję lekarce. Merve za wszelką cenę chce odzyskać dawną pozycję w lokalnej społeczności. Wydaje przyjęcie z okazji uniewinnienia jej męża. Zaproszenie gości okazuje się jednak trudnym zadaniem. Arzu postanawia zatrzymać dawnych klientów Serhana w swojej firmie. Mehmet ponownie zjawia się u byłej żony. Na widok Envera wpada we wściekłość. Pelin wychodzi z siebie podczas spotkania rady szkoły. Merve udaje się osiągnąć cel. Prowadzi to jednak do konfliktu z jej mężem. Mehmet po raz kolejny stara się namieszać w życiu Arzu, która jest w coraz gorszym stanie psychicznym. Oya ma kłopoty z remontem nowej kliniki. Z pomocą przychodzi jej Serhan.(n)

 • Narzeczona ze Stambułu. Istanbullu Gelin, s03e237 20:00

  Fikret, za sprawą alkoholu, próbuje zapomnieć o problemach. W lokalu mężczyzna natrafia na Adema. Faruk stara się dowiedzieć, co poróżniło Okana z jego młodszym bratem. Sureyya zaczyna domyślać się, dlaczego pomiędzy Ipek a jej mężem bez przerwy dochodzi do konfliktów. Między Ademem i Fikretem nawiązuje się nić przyjaźni. Esma coraz lepiej czuje się w towarzystwie Garipa. Adem i Dilara postanawiają zakończyć swój związek.(n)

 • Z archiwum X: Emily. The X-Files, s05e07 21:00

  W życiu Scully pojawia się tajemnicza dziewczynka, Emily. Próbując poznać jej pochodzenie, Mulder i Scully dokonują zadziwiającego odkrycia.(n)

 • Zabójcze umysły: Żądza krwi. Criminal Minds, s01e11 22:00

  W miejscowości Harringtonville w stanie Tennessee w brutalny sposób zamordowane zostały dwie osoby. Sprawca wyciął z ciał ofiar narządy wewnętrzne i zabrał z miejsca zabójstwa. Ze względu na makabryczny charakter obydwu zbrodni agenci są pewni, że morderca cierpi na poważne zaburzenia psychiczne. Gideon i Hotchner docierają do wszystkich podejrzanych z listy sporządzonej przez miejscowego szeryfa, jednak żaden nie pasuje do profilu mordercy. Gideon wpada na pomysł, by poszukać sprawcy w miejscach pozornie niezwiązanych ze zbrodniami. W końcu udaje mu się natrafić na trop psychopaty.(n)

 • Gliniarze z Chicago: Na krawędzi. Chicago P.D., s02e16 23:00

  Antonio musi działać pod przykrywką, żeby odnaleźć zaginionego policjanta z wydziału narkotykowego. Tymczasem Roman i Burgess mają zająć się sprawą dzikich lokatorów.(n)

 • I love kabaret. s02e04 23:55

  W drugiej serii "I love kabaret" obok znanych i lubianych artystów kabaretowych ze swoimi monologami wystąpią znakomici polscy aktorzy - Cezary Pazura i Andrzej Grabowski. Widzowie będą śmiać się również z żartów m.in. mima Ireneusza Krosnego, laureatów Grand Prix PAKI 2019 - kabaretu Czołówka Piekła, znanego z Ani Mru-Mru Michała Wójcika, który połączy swoje siły z Bartoszem Gajdą i Ewą Błachnio, obchodzącego swoje 25-lecie Kabaretu pod Wyrwigroszem czy jedynego w swoim rodzaju Grzegorza Halamy. W roli prowadzących powrócą Agnieszka "Marylka" Litwin i Przemek "Sasza" Żejmo z kabaretu Jurki, którzy ponownie wcielą się w postaci Lucyny i Mirka, małżeństwa z 25-letnim stażem, które tym razem pochłoną rozmowy w kuchni o gotowaniu.(n)

Lista stacji