×

Wyszukaj artykuł

Program tvWater Planet program TV. Program telewizyjny Water Planet na dziś, jutro i weekend

 • Regaty 17:55

  Nadchodzi ostatni dzień regat, a wraz z nim decydujący wyścig. Mimo że wszyscy są już zmęczeni, to emocje sięgają zenitu. Szczególnie drażliwi są załoganci "Pandory". Na "Nimrodzie" stosunkowo wypoczęty Joseph przejmuje dowództwo od swojej załogi. Rezultaty są widoczne natychmiast.(n)

 • Regaty 19:00

  Ostatnie godziny regat na Grenadzie. Nie wszyscy osiągnęli w zawodach zaplanowany wcześniej cel, mimo to mogą być z siebie dumni. Po powrocie na ląd, bogatsi w nowe doświadczenia, zabierają się za świętowanie w gronie przyjaciół i rodziny.(n)

 • Regaty 20:05

  Grupa 10 indywidualistów z całego świata przyjeżdża na karaibską wysepkę Antigua, by przeżyć przygodę życia. Z lotniska śmiałkowie zostają zabrani przez przedstawicieli firmy zajmującej się czarterem jachtów. Uczestnicy programu, żeglarze amatorzy, zapoznają się z łodzią, na której spędzą najbliższe tygodnie swojego życia. Wieczorem czeka ich spotkanie integracyjne.(n)

 • Regaty 21:10

  Do rozpoczęcia zawodów zostało kilka dni. Uczestnicy wykorzystują ten czas na lepsze poznanie swoich mocnych i słabych stron. Opiekujący się nimi Luis, chcąc przetestować ich umiejętności, powierza im liczne zadania. Ma nadzieję, że tego rodzaju test ułatwi mu przydzielenie podkomendnym właściwych funkcji. Wcześniej jednak musi im wpoić zasady bezpiecznego zachowania się na pokładzie łodzi.(n)

 • Regaty 22:15

  Po dwóch dniach treningu uczestnicy przygotowują się do swoich pierwszych regat. Towarzyszyć będą zawodowcowi Neilowi Forresterowi. Okazuje się, że pod żaglami jest szybko i niebezpiecznie. Adrenalina sięga zenitu, a pierwszy dzień zawodów jeszcze się nie rozpoczął.(n)

 • Regaty 23:15

  Za żeglarzami amatorami pierwszy dzień regat. Dowodzący jachtem "Duch Isis" nie jest zadowolony z wyniku, jaki wywalczyli. Luis ma nadzieje, że jego załoga jeszcze pokaże, na co ją stać. Innego zdania są załoganci, którzy uważają, że dali z siebie wszystko. Kolejne dni zmagań pokażą, czy uda im się dojść do porozumienia.(n)

Lista stacji