×

Wyszukaj artykuł

Program tvViasat Nature Polsat program TV. Program telewizyjny Viasat Nature Polsat na dziś, jutro i weekend

 • Zmutowana pogoda: Zmutowane superburze 12:40

  Zmiany klimatu przyczyniają się do wzrostu temperatury wód oceanicznych, w wyniku którego dochodzi do tworzenia się coraz potężniejszych huraganów. Eksperci uważają, że niedługo do skali Saffira-Simpsona trzeba będzie dodać dodatkowy 6. stopień.(n)

 • Rzeczne potwory : Demon z głębi morza. River Monsters 8, s08e01 13:35

  Jeremy Wade odkłada na półkę zagadki słodkowodnych akwenów, wybierając się na poszukiwania legendarnego węża morskiego.(n)

 • Pies na służbie: szkoła szczeniaków 14:40

  Ally i Solo rozpoczynają swój trening. Psy wyszkolone w kierunku wykrywania biozagrożeń, Joplin oraz Ice, badają nieznane substancje chemiczne. Tymczasem psy-asystenci, Brooke, Blake i Arthur, kończą tresurę w więzieniu.(n)

 • Ocalić niedźwiadki : Uziemiony. Wild Bear Rescue, s03e09 15:10

  Roczny miś z uszkodzonym nerwem na nowo zaczyna chodzić. Jeśli jednak chce trafić na wolność, musi nauczyć się wspinać. W schronisku znajduje się też łoś Smurf, który ma złamaną łopatkę. Zwierzę za wszelką cenę chce się usamodzielnić.(n)

 • Dzikie i wolne. Born To Be Wild, s01e05 15:40

  W centrum nadchodzi bardzo pracowity czas. Liczba pacjentów zwiększa się kilkakrotnie. April troszczy się o młode sarny. Dogląda też nowo narodzonego jeża.(n)

 • Weterynarz z Yorkshire . The Yorkshire Vet, s06e05 16:55

  Peter ma do czynienia z parą bardzo żywiołowych cielaków. Tymczasem u Daisy, suki rasy bloodhound, wykryto szybko rosnącego guza, którego trzeba bezzwłocznie usunąć.(n)

 • Attenborough i mrówcza góra 17:50

  David Attenborough oprowadza widzów po świecie mrówek. Prezentuje mrówcze miasta, tłumaczy, jak wygląda hierarchia w mrowisku i opowiada różne ciekawostki.(n)

 • Paul O'Grady: z miłości do psów . Paul O'Grady: For the Love of Dogs 7, s07e02 19:00

  Paul zabiera do domu spokojnej starości psa, który doznał bardzo ciężkich urazów.(n)

 • Ocalić niedźwiadki : Schwytać, aby uwolnić. Wild Bear Rescue, s03e10 19:30

  Sally próbuje zachęcić niedźwiedzia do jedzenia. Kobieta ma świadomość, że jeśli zwierzę chce wrócić na wolność, to najpierw musi potroić swoją wagę. Ze schroniska również mają zostać uwolnione dwie wydry. Wcześniej jednak powinny nauczyć się samodzielnie łowić ryby.(n)

 • Największe i najgroźniejsze : Goryle górskie. Biggest and Baddest 2, s02e02 20:00

  Podczas ekspedycji w wilgotnym lesie równikowym Bwindi w Ugandzie, Niall McCann przyłącza się do zespołu weterynarzy, którzy leczą chore i ranne goryle górskie.(n)

 • Nasza nieprzewidywalna planeta: Zabójcze huragany 21:00

  Meteorolog Kerry Emanuel omawia zjawisko zabójczych huraganów. Według badań naukowca następujące w przyrodzie zmiany pogodowe będą występowały coraz częściej i z coraz większą siłą.(n)

 • Weterynarz z Yorkshire . The Yorkshire Vet, s06e05 22:05

  Peter ma do czynienia z parą bardzo żywiołowych cielaków. Tymczasem u Daisy, suki rasy bloodhound, wykryto szybko rosnącego guza, którego trzeba bezzwłocznie usunąć.(n)

 • Rzeczne potwory : Diabeł z głębin. River Monsters 8, s08e05 23:05

  Zaniepokojony doniesieniami o zabójcy z głębin Zatoki Kalifornijskiej Jeremy Wade wyrusza w nieznane szukać czerwonego demona.(n)

Lista stacji