×

Wyszukaj artykuł

Program tvViasat Nature Polsat program TV. Program telewizyjny Viasat Nature Polsat na dziś, jutro i weekend

 • Paul O'Grady: z miłości do psów . Paul O'Grady: For the Love of Dogs 7, s07e05 16:00

  Paul wraz z ekipą z Battersea próbuje poradzić sobie z nadaktywnym amstaffem o imieniu Cookie. Zdaniem trenerów, Cookie może być świetnym psem użytkowym.(n)

 • Paul O'Grady: z miłości do psów . Paul O'Grady: For the Love of Dogs 7, s07e06 16:30

  Paul spotyka Spudnika, buldoga francuskiego, który potrzebuje operacji. Pomaga też tresować Stormy'ego, szczeniaka rasy szpic miniaturowy.(n)

 • Weterynarz z Yorkshire . The Yorkshire Vet, s06e03 17:00

  Peter próbuje pomóc młodej krowie, która nie może się ocielić. Chomik Christopher Nibbles cierpi z powodu choroby skóry. Bella, pies-ratownik, musi przejść operację wycięcia guza.(n)

 • Wielka Afryka: Rezerwat MalaMala 17:55

  Rezerwat przyrody MalaMala rozciąga się na terenie około 15 tysięcy hektarów. Żyje w nim mnóstwo dzikich zwierząt, które można podziwiać w swoim naturalnym środowisku.(n)

 • Paul O'Grady: z miłości do psów . Paul O'Grady: For the Love of Dogs, s06e01 19:00

  Suczka, mieszaniec dalmatyńczyka, rodzi jedenaście uroczych szczeniaków. Paul pomaga także innemu psu, mieszańcowi shar pei, zrzucić zbędne kilogramy.(n)

 • Paul O'Grady: z miłości do psów . Paul O'Grady: For the Love of Dogs 7, s07e01 19:35

  W pierwszym odcinku siódmej serii programu Paul spotyka jamniczkę, która ze swoimi szczeniakami uciekła z pseudohodowli. Jedno ze szczeniąt szczególnie podoba się Paulowi.(n)

 • Prywatne zoo Chrisa Humfreya 20:00

  Chris rusza samolotem w poszukiwaniu odpowiednich liści dla swoich szykujących się do przyjęcia potomstwa misiów koala.(n)

 • Prywatne zoo Chrisa Humfreya 20:35

  W środku sezonu niespodziewanie odchodzi obecny prezenter programów przyrodniczych. Chris zmuszony jest do szybkiego przeszkolenia innego członka zespołu.(n)

 • Zmutowana pogoda: Zmutowane superburze 21:10

  Zmiany klimatu przyczyniają się do wzrostu temperatury wód oceanicznych, w wyniku którego dochodzi do tworzenia się coraz potężniejszych huraganów. Eksperci uważają, że niedługo do skali Saffira-Simpsona trzeba będzie dodać dodatkowy 6. stopień.(n)

 • Weterynarz z Yorkshire . The Yorkshire Vet, s06e03 22:10

  Peter próbuje pomóc młodej krowie, która nie może się ocielić. Chomik Christopher Nibbles cierpi z powodu choroby skóry. Bella, pies-ratownik, musi przejść operację wycięcia guza.(n)

 • Rzeczne potwory : Na wulkanicznej wyspie. River Monsters 9, s09e01 23:05

  Stara społeczność rybacka, która zamieszkuje wulkaniczną wyspę na Pacyfiku, jest terroryzowana przez dziwne stworzenie. Kryje się ono w wodzie. Jeremy chce poznać prawdę o tym groźnym zwierzęciu.(n)

Lista stacji