Program tvViasat Explore Polsat program TV. Program telewizyjny Viasat Explore Polsat na dziś, jutro i weekend

 • Największe budowle: Zapora, która uratuje Wenecję. Building Giants, s01e04 0:55

  Wenecja doświadcza powodzi nawet sto razy w roku. Inżynierowie budują ogromny falochron, który ochroni Lagunę Wenecką przed wysoką wodą i zapobiegnie najpoważniejszym przypadkom zalewania miasta.(n)

 • Największe budowle: Najwyższy kościół na świecie. Building Giants, s01e05 1:45

  Trwająca od 140 lat budowa zmierza ku końcowi. Inżynierowie i architekci zaczynają wznosić sześć centralnych wież barcelońskiej bazyliki Sagrada Família, które uczynią ją najwyższym kościołem świata.(n)

 • Największe budowle: Superwieżowiec. Building Giants, s01e06 2:35

  Deweloper Tim Flynn planuje budowę drapacza chmur, który liczy sobie aż 82 kondygnacje. Budynek ma stanąć na maleńkim skrawku ziemi, gdzie z trudnością można zaparkować kilka samochodów.(n)

 • Największe budowle: Most za Kołem Polarnym. Building Giants, s01e07 3:25

  W tym odcinku widzowie zobaczą, jak międzynarodowy zespół inżynierów i robotników buduje najdłuższy most wiszący za Kołem Polarnym.(n)

 • Największe budowle : Lodowy hotel. Building Giants 2, s02e01 4:15

  Robotnicy w ciągu sześciu tygodni muszą wybudować hotel z lodu, który ma znajdować się w szwedzkiej części Laponii. Zadanie nie jest łatwe, ponieważ budowla ma liczyć ponad 3 tysiące metrów kwadratowych.(n)

 • Największe budowle: Zapora, która uratuje Wenecję. Building Giants, s01e04 5:00

  Wenecja doświadcza powodzi nawet sto razy w roku. Inżynierowie budują ogromny falochron, który ochroni Lagunę Wenecką przed wysoką wodą i zapobiegnie najpoważniejszym przypadkom zalewania miasta.(n)

 • Nefrytowa gorączka : Przeprowadzka. Jade Fever 4, s04e09 6:05

  Ekipa Claudii musi przenieść obóz w inne miejsce z powodu fali upałów oraz męczących chorób.(n)

 • Nefrytowa gorączka : Samotna noc na szlaku. Jade Fever 4, s04e10 6:30

  Podczas przenosin do nowego obozowiska Josh nie daje sobie rady z ciężkim ładunkiem i oddziela się od Robina i Claudii. Musi przeżyć samotną noc na szlaku.(n)

 • Marzenie o wiejskiej chatce : Chaos rozbiórki. Log Cabin Fever, s02e06 6:55

  Tym razem ekipa pracuje w Karolinie Północnej, w pobliżu miasteczka Sandy Mush, zajmując się rozbiórką stuletniej chatki. Załoga musi zmierzyć się z wieloma przeciwnościami.(n)

 • Australijscy poławiacze homarów: Uśmiech zwycięzcy 7:50

  Kapitan Peter jest ponoć najlepszy w znajdowaniu dobrych łowisk. Niestety, nawet on pod koniec zimowego sezonu ma niewielkie osiągnięcia. Tymczasem pojawiają się dobre wieści: ceny homarów osiągnęły sezonowy szczyt.(n)

 • Australijscy poszukiwacze złota . Aussie Gold Hunters, s05e02 8:50

  Ekipa Poseidon Crew próbuje poradzić sobie z problemami finansowymi. Załoga Victoria Diggers niszczy swój drogi sprzęt. Drużyna Goldtimers stawia na szali przyszłość swoich rodzin.(n)

 • Australijscy poszukiwacze złota . Aussie Gold Hunters, s05e03 9:45

  Okolice Poseidon Crew zostają zalane. Poszukiwacze z Dust Devils muszą przerwać swoje działania i bronić terenów przed konkurencją.(n)

 • Australijscy łowcy bydła. Aussie Bull Catchers, s01e08 10:40

  Do Clarry'ego dołącza 14-letni siostrzeniec, który ma kłopoty w mieście. Kurt wyrusza na największe łowy sezonu. Udaje się na dalekie, bezludne tereny nad Cox River.(n)

 • Nefrytowa gorączka : Klątwa Wolverine. Jade Fever 4, s04e11 11:15

  Ekipa zmaga się z budową nowego obozu. Tymczasem Gary i Guy wracają do kopalni Wolverine. Drugi z mężczyzn sądzi jednak, że to miejsce jest przeklęte. Mogą mieć problem z wejściem do środka.(n)

 • Nefrytowa gorączka : Odwiedziny. Jade Fever 4, s04e12 11:50

  Po sprawdzeniu nowego stanowiska okazuje się, że jest tam więcej nefrytu niż gdziekolwiek indziej. Tymczasem Tony i Henry składają niezapowiedzianą wizytę w świeżo założonym obozie.(n)

 • Rzeczne potwory : Porywacz ciał. River Monsters 6, s06e06 12:15

  Jeremy dobrze zna opowieści o duchach porywaczach ciał, które przez miejscowych nazywane są "wodnymi mamami". Ludzie rzeczywiście znikają tu bez śladu. Jeremy jest pewien, że w rzece naprawdę czai się potwór.(n)

 • Londyński supertunel . London's Super Tunnel 3, s03e01 13:20

  Menedżer projektu, Lih Ling Highe, otrzymuje nowe zlecenie - musi wyposażyć największą stację metra na linii Elizabeth, Tottenham Court Road Station.(n)

 • Największe budowle: Zapora, która uratuje Wenecję. Building Giants, s01e04 14:35

  Wenecja doświadcza powodzi nawet sto razy w roku. Inżynierowie budują ogromny falochron, który ochroni Lagunę Wenecką przed wysoką wodą i zapobiegnie najpoważniejszym przypadkom zalewania miasta.(n)

 • Gruchoty - reaktywacja : Rover. Flipping Bangers 2, s02e09 15:35

  Tym razem Will i Gus postanawiają odnowić model 800 coupe klasycznego rovera. Wyjątkowo niska cena pojazdu wzbudza pewne obawy.(n)

 • Australijscy poławiacze homarów: Dochodowy połów 16:35

  Zimowy sezon połowu homarów ma się zakończyć za dziesięć tygodni. To ostatnia szansa na zarobienie pieniędzy. Potem załogi kutrów będą zmuszone zaczekać na wiosnę i nowy sezon.(n)

 • Australijscy łowcy bydła. Aussie Bull Catchers, s01e09 17:35

  Załoga Kurta dociera nad rzekę Cox. Susza doprowadza do nadpodaży bydła. Lach mierzy się z problemami i staje w obliczu niełatwej decyzji.(n)

 • Australijscy poszukiwacze złota . Aussie Gold Hunters, s05e04 18:15

  Załoga Gold Gypsies dokonuje niesamowitego odkrycia, które może całkowicie odmienić nadchodzący sezon. Ekipa Victoria Diggers próbuje uporać się z biurokracją, co bardzo denerwuje Neville'a. Drużyna Goldtimers mierzy się ze złodziejami.(n)

 • Australijscy poszukiwacze złota . Aussie Gold Hunters, s05e05 19:10

  Załoga Poseidon Crew otrzymuje złe informacje związane z pozwoleniami na wydobycie. Ekipa Dust Devils stawia na żyłę kwarcytu. Shane i Russell odnajdują złoto w kompletnie innym miejscu, niż początkowo przypuszczali.(n)

 • Australijscy poszukiwacze złota . Aussie Gold Hunters 4, s04e07 20:10

  Clarkowie prowadzą poszukiwania w okolicy starych szybów, gdy Greg natrafia na rzadki meteoryt, który może być wart tysiące dolarów. Udaje im się też znaleźć niewielką ilość złota, w mętnej wodzie przy starej tamie. Przebita opona w wywrotce oznacza dla Verna i jego wspólników zmniejszenie produkcji o połowę i rachunek za naprawę na 7,5 tysiąca dolarów. Mahoneyowie jadą 400 kilometrów na północ od swojej bazy, podążając za wskazówkami ze starej mapy, która należała do ojca Teda.(n)

 • Australijscy poszukiwacze złota . Aussie Gold Hunters 4, s04e08 21:00

  Ekipa z Wiktorii odkrywa, że w wydobytym przez nich urobku znajduje się złoto, które może być warte miliony dolarów. Zastanawiają się, czy wejść w spółkę z Brentem i Ethanem, czy też samodzielnie zbudować maszynę do wypłukiwania kruszcu. Mahoneyowie, którzy w swoich poszukiwaniach kierują się starą mapą, zapuszczają się na terytorium krokodyli. Vernon i jego wspólnicy w końcu mają za sobą problemy ze sprzętem i pozyskują trzy uncje złota dziennie.(n)

 • Dzika Montana 22:00

  Rick i Casey chcą skorzystać ze świeżego śniegu, żeby wytropić i ustrzelić pumę.(n)

 • Australijscy poławiacze homarów . Aussie Lobster Hunters 3, s03e04 22:55

  Bryce otrzymuje pomoc od Squizzy'ego. Cracker i Scotty spędzają sześć dni na małej łódce. Próbują złowić jak najlepsze okazy. Jay otrzymuje zamówienie na 250 kilogramów homarów.(n)

 • Gruchoty - reaktywacja : Rover. Flipping Bangers 2, s02e09 23:55

  Tym razem Will i Gus postanawiają odnowić model 800 coupe klasycznego rovera. Wyjątkowo niska cena pojazdu wzbudza pewne obawy.(n)

Lista stacji

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO