×

Wyszukaj artykuł

Program tvViasat Explore Polsat program TV. Program telewizyjny Viasat Explore Polsat na dziś, jutro i weekend

 • Kolczaste złoto 12:20

  Kapitan kutra, Dwayne, udaje się wraz z załogą na południowe wybrzeże Nowej Zelandii. Nurkowie ciężko pracują, próbując zdobyć jak największą ilość jeżowców.(n)

 • Kolczaste złoto 13:15

  16-letni Storm dołącza do ekipy kutra. Próbuje udowodnić, że posiada umiejętności, dzięki którym może stać się cennym członkiem załogi. Tymczasem Kapitan Dwayne musi podjąć ważną decyzję.(n)

 • Kolczaste złoto 14:15

  Ekipa kutra San Nicholas udaje się na najbardziej wysuniętą na południe część wyspy Stewart. Woda jest lodowata, jednak nurkowie nie przestają ze sobą rywalizować.(n)

 • Kolczaste złoto 15:10

  Dwayne razem ze swoją ekipą płyną w miejsce, w którym dawniej łowili jeżowce. George przechodzi chrzest ogniowy. Nurkowie nadrabiają zaległości.(n)

 • Największe transporty. Ultimate Movers, s01e08 16:10

  Załoga z Kings Heavy Haulage otrzymuje najtrudniejsze zadanie w swojej karierze. Musi przewieźć czterdziestotonowy statek. Tymczasem do Essex mają zostać przewiezione zabytkowe, warte 2 miliony funtów, samochody.(n)

 • Rzeczne potwory : Łamacz kości. River Monsters 6, s06e02 17:00

  Ktoś znajduje zwłoki z nietypowymi obrażeniami. Jeremy zaczyna szukać kolejnego rzecznego potwora. Dowiaduje się o serii niewyjaśnionych zniknięć i tajemniczym stworzeniu żyjącym w rzece.(n)

 • Taaaki karp!: Tajlandia. Monster Carp, s03e01 18:10

  Tajlandia jest miejscem występowania karpia syjamskiego, największego na świecie gatunku ryb karpiowatych. Wędkarze udają się do ośrodka wędkarskiego Gillhams, gdzie można złapać karpia, którego waga sięga nawet ponad 90 kilogramów.(n)

 • Australijscy poszukiwacze złota . Aussie Gold Hunters 2, s02e03 19:10

  Henri i Kelli wyruszają nad słone jezioro Cowan, które wielkością dorównuje powierzchni Londynu. Liczą, że dzięki nowej technologii zgromadzą warte fortunę złote samorodki. Przekonują się jednak, że realizacja tych planów nie będzie wcale łatwa. Tymczasem po koszmarnym początku sezonu Christine i Greg Clarkowie desperacko walczą o zabezpieczenie nowego miejsca wydobycia. Samotny wilk Rick Fishers zmierza do położonego na zachodniej rubieży miasta Leonora. Przypadkowe spotkanie może odmienić jego sytuację.(n)

 • Największe budowle: Most za Kołem Polarnym. Building Giants, s01e07 20:00

  W tym odcinku widzowie zobaczą, jak międzynarodowy zespół inżynierów i robotników buduje najdłuższy most wiszący za Kołem Polarnym.(n)

 • Największe budowle : Lodowy hotel. Building Giants 2, s02e01 21:00

  Robotnicy w ciągu sześciu tygodni muszą wybudować hotel z lodu, który ma znajdować się w szwedzkiej części Laponii. Zadanie nie jest łatwe, ponieważ budowla ma liczyć ponad 3 tysiące metrów kwadratowych.(n)

 • Australijskie megametro: Wielki projekt. Aussie Mega Metro, s01e01 22:00

  Widzowie poznają załogę, która zajmie się budową nowatorskiego systemu metra. Mają stworzyć najnowocześniejszą kolej na świecie, całkowicie zautomatyzowaną, wartą 50 miliardów dolarów.(n)

 • Największe transporty. Ultimate Movers, s01e05 23:05

  Bolton. Pracownicy z ogromnego centrum wysyłkowego Amazona robią wszystko, by dostarczyć przesyłki w jak najlepszym stanie i na czas.(n)

Lista stacji