×

Wyszukaj artykuł

Program tvTVR program TV. Program telewizyjny TVR na dziś, jutro i weekend

 • Projektantki 22:05

  Siostry Heidi i Heather łączą siły w nowej firmie zajmującej się aranżacją wnętrz. Dzięki kreatywnym pomysłom i rozwiązaniom tworzą oszałamiające projekty. Ich celem jest udowodnienie, że funkcjonalna przestrzeń rodzinna również może być piękna.(n)

 • Front od nowa 22:35

  Wyobraź sobie, że próbujesz sprzedać swój dom, ale brakuje mu atrakcyjnego wyglądu. Ekipa programu pomoże przekształcić front z najgorszego domu na ulicy w numer jeden w okolicy.Po tym, jak Mike przedstawia wycenę nieruchomości w jej obecnym stanie - Justin projektuje innowacyjny plan przebudowy, który radykalnie poprawi jej atrakcyjność i pomoże właścicielom uzyskać najlepszą możliwą cenę sprzedaży. Zmiany obejmą malowanie, sadzenie roślin, projektowanie krajobrazu, a nawet zmianę oświetlenia czy ogrodzenia.(n)

 • Dzika kuchnia 23:05

  Trzech kucharzy o trzech różnych osobowościach i podejściach do gotowania przyrządza potrawy z najwspanialszego mięsa na świecie, czyli polskiej dziczyzny. Program obfituje w przepyszne dania i kulinarne inspiracje.(n)

 • Przepis na ogród 23:40

  Propozycja dla wszystkich miłośników zieleni. Widzowie znajdą tu porady i wskazówki dotyczące uprawy roślin ozdobnych, warzyw oraz drzew owocowych.(n)

 • Ogród bez tajemnic 23:45

  Program dla miłośników ogrodów. Twórcy przekazują praktyczne porady związane z uprawą i pielęgnacją roślin. Odwiedzą z kamerą targi i wystawy branżowe. Zaproszeni do programu eksperci, zachęcani przez sympatyczną prowadzącą, zdradzą swoje tajne sposoby na bujną zieleń i podzielą się doświadczeniem.(n)

Lista stacji