Program tvTV Puls program TV. Program telewizyjny TV Puls na dziś, jutro i weekend

  • Wykonać wyrok 20:00

    "Wykonać wyrok" to solidne kino akcji, w którym nie brakuje efektownych, brutalnych pojedynków. Jean-Claude Van Damme gra tu rolę Louisa Burke'a, doświadczonego i skutecznego detektywa służącego w kanadyjskiej policji, który jest też mistrzem wschodnich sztuk walki. Mężczyzna aresztuje właśnie groźnego psychopatycznego zabójcę, niejakiego Christiana Naylora, zwanego Sandmanem (Patrick Kilpatrick). Louis chciałby wziąć urlop i solidnie odpocząć, ale otrzymuje kolejne zadanie. Musi wyjaśnić sprawę serii tajemniczych morderstw, do których doszło w Harrison - więzieniu o zaostrzonym rygorze. By rozwikłać zagadkę, Burke decyduje się podać za skazańca, zatwardziałego recydywistę, i wniknąć do środowiska więźniów. Bohater produkcji "Wykonać wyrok" szybko przekonuje się, że warunki panujące w zakładzie karnym nie ułatwią mu prowadzenia śledztwa. Detektyw musi sobie radzić zarówno z sadystycznymi strażnikami, jak i brutalnymi współwięźniami. Cały czas potajemnie prowadzi śledztwo. W końcu odkrywa szokującą tajemnicę, którą ukrywa skorumpowany personel i władze więzienne. Burke, który może ją ujawnić, staje się dla zamieszanych w sprawę osób niewygodny. Nic więc dziwnego, że wkrótce do Harrison zostaje przeniesiony dobry znajomy Burke'a - Sandman. Detektyw przestaje się zajmować sprawą morderstw. Musi zacząć walczyć o własne życie.(n)

  • Replikant 21:50

    Łączący elementy kina sensacyjnego i science fiction "Replikant" jest ciekawą propozycją dla fanów Jeana-Claude'a Van Damme'a. Popularny aktor występuje tu bowiem w podwójnej roli. Obraz jest sprawnie wyreżyserowany i znajduje się w nim wiele scen akcji, które z pewnością przyciągną uwagę widzów. Fabuła filmu "Replikant" koncentruje się na postaci seryjnego mordercy (Jean-Claude Van Damme). Szaleniec zabija samotne matki, a pomieszczenia, w których znajdują się ciała, podpala. Od lat bezskutecznie usiłuje go schwytać doświadczony policjant Jake Riley (Michael Rooker). Choć przechodzi właśnie na emeryturę, nie zamierza zrezygnować z poszukiwań zabójcy. Wkrótce przedstawiciele tajnej rządowej agencji składają policjantowi ciekawą propozycję. Chcą, by wziął udział w pewnym projekcie, który może doprowadzić do schwytania psychopaty. Okazuje się, że przy jednej z jego ofiar znaleziono włos mordercy. Agenci - mając do dyspozycji DNA przestępcy - postanowili go sklonować. Są przekonani, że replikant doprowadzi ich do sprawcy. Plan nie rozwija się jednak po ich myśli - klon, choć fizycznie rozwinięty, ma psychikę małego dziecka. Co gorsza, dręczony koszmarami i wizjami morderstw ucieka z laboratorium, by szukać mordercy na własną rękę. Jake Riley rusza za nim w pościg.(n)

  • Maksimum ryzyka 23:50

    "Maksimum ryzyka" to widowiskowy film akcji zrealizowany przez jednego z najbardziej znanych reżyserów z Hongkongu, specjalistę od kina sensacyjnego - Ringo Lama. Jean-Claude Van Damme wciela się tu w rolę bezkompromisowego francuskiego stróża prawa, Alaina Moreau (Jean-Claude Van Damme). Gdy pewnego dnia przybywa on na miejsce zabójstwa, odkrywa, że mężczyzna, który padł ofiarą zbrodni, jest do niego łudząco podobny. W ten sposób detektyw dowiaduje się, że miał brata bliźniaka. Poruszony swoim odkryciem bohater produkcji "Maksimum ryzyka" postanawia dowiedzieć się czegoś na temat przeszłości zmarłego. Wkrótce poznaje ważne szczegóły. Okazuje się, że zabitego mężczyznę adoptowała przed laty rosyjska rodzina. Nazywał się Michaił Suwerow i wychowywał się w Małej Odessie, dzielnicy Nowego Jorku zamieszkanej przez imigrantów ze Wschodu. Alain postanawia odnaleźć morderców brata. W tym celu przybywa do amerykańskiej metropolii. Na miejscu wszyscy biorą go za nieżyjącego Michaiła. Niebawem francuski detektyw poznaje piękną dziewczynę swojego brata, Alex (Natasha Henstridge). Pracuje ona w lokalu zarządzanym przez rosyjską mafię. Funkcjonariusz postanawia podążyć tym tropem. Próbuje dowiedzieć się, co jeszcze łączyło Michaiła z bezwzględnymi gangsterami. Podejrzewa, że mogą oni mieć coś wspólnego z jego zabójstwem. Wkrótce Alain odkrywa, że Michaił wszedł w posiadanie znacznej sumy pieniędzy. Tym samym naraził się zarówno członkom mafii, jak i agentom FBI. Teraz także głównemu bohaterowi filmu "Maksimum ryzyka" grozi śmiertelne niebezpieczeństwo.(n)

Lista stacji

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO