×

Wyszukaj artykuł

Program tvTV Puls program TV. Program telewizyjny TV Puls na dziś, jutro i weekend

 • Lombard. Życie pod zastaw. s01e01 15:00

  Karol Stawicki nie może znaleźć pracy jako historyk sztuki. Zdesperowany, odpowiada na ogłoszenie i trafia do lombardu. Wchodzi w sam środek nietuzinkowej transakcji. Prywatny przedsiębiorca, który ma kłopoty finansowe, przywozi mu całą produkcję bluz pod zastaw. Choć właściciel zakładu proponuje niższą wycenę, niż klient oczekuje, mężczyzna nie ma wyjścia i zgadza się na propozycję Kazimierza. Kłopoty zaczynają się, gdy ciężarówka z bluzami zostaje skradziona sprzed lombardu.(n)

 • Rodzinny interes . s03e114 16:00

  Inga jest toksyczną i apodyktyczną kobietą. Jej syn Szymon w tajemnicy spotyka się z Moniką. Pewnego dnia okazuje się, że dziewczyna spodziewa się dziecka. Szymon postanawia ją poślubić i przedstawić matce. Inga nie chce jednak na to pozwolić. Pewnego dnia Szymon spotyka swojego ojca Henryka, z którym dawno nie miał kontaktu. Jadwiga pod wpływem niedawno poznanego mistrza feng shui Maria Yamasakiego zaczyna wprowadzać porządek w salonie. Jolę to cieszy, z kolei Ela nie jest zbyt zadowolona. Postanawia dowiedzieć się czegoś więcej na temat tajemniczego mężczyzny. Po przeprowadzce Bożena zaprasza do siebie Wojtka, jednak ten nie ma nic przeciwko mieszkaniu w warsztacie. Pewnego dnia kobieta spostrzega Violę i dochodzi do pewnych wniosków.(n)

 • Rodzinny interes . s03e115 17:00

  Do warsztatu przychodzi dawny znajomy Bronka, Henryk. Mechanik dobrze go wspomina i opowiada o nim Dawidowi. Henryk jest zaradnym i uczciwym przedsiębiorczą, któremu powodzi się także w życiu prywatnym. Okazuje się jednak, że mężczyzna nie radzi sobie z synem. Wkrótce w rurze wydechowej samochodu Henryka mechanicy dokonują przedziwnego odkrycia. Klient nie chce się z niczego tłumaczyć. Mimo wszystko Bronek chce dowiedzieć się czegoś więcej na temat problemów dawnego kolegi. Jadwiga nie jest zadowolona z pracy Oskara, krytykuje jego spóźnienia i brak zaangażowania. Jola obawia się, ponieważ Oskar przychodzi do salonu z obrażeniami, jednak nie wyjawia ich prawdziwego pochodzenia.(n)

 • Lombard. Życie pod zastaw . s07e318 18:00

  Bartek porzuca swoją dziewczynę, Annę, ze względu na jej sylwetkę. Zraniona dziewczyna postanawia schudnąć i kupuję bieżnię elektryczną. Jest jednak rozczarowana sprzętem, więc zastawia go w lombardzie i zaczyna biegać poza domem. Pewnego dnia spostrzega swojego byłego chłopaka z nową partnerką. Pod wpływem impulsu decyduje się na kurację za pomocą odchudzających tabletek z główką tasiemca. Jej przyjaciółka Milena chce odwieść ją od tego nierozsądnego pomysłu, ponieważ efekty uboczne mogą zagrażać życiu... Wkrótce Anna zastawia swój telewizor. Kazimierz z żoną i Bożeną udają się do prawnika, by dopytać o sytuację Lolka, który przebywa w areszcie. Adek orientuje się, że ktoś obserwuje jego i Patrycję. Beton stwierdza jednak, że pracownik lombardu się myli. Jakiś czas później Patrycja zostaje porwana.(n)

 • Lombard. Życie pod zastaw . s07e319 19:00

  Monika i i jej narzeczony Adam rozkręcili własny biznes, jednak ich firma splajtowała. Dziewczyna wstydzi się przyznać przed rodzicami do klęski. Pewnego dnia ci postanawiają złożyć im wizytę. Młodzi postanawiają zastawić coś w lombardzie, aby wynająć luksusowy apartament i podtrzymać iluzję życia na poziomie. Wkrótce prawda wychodzi na jaw. Do lombardu przychodzi mężczyzna, który sprzedaje konsolę dwunastoletniego syna, Jacka, by go ukarać. Chłopiec czuje się pokrzywdzony i planuje zemstę. Gangster o pseudonimie Dziadek przychodzi do lombardu i składa Mariuszowi propozycję nie do odrzucenia.(n)

 • Infiltrator 20:00

  "Infiltrator" to typowo męskie kino z wrestlerem Dwayne'em "The Rockiem" Johnsonem w roli głównej. Tym razem wciela się on w postać właściciela firmy budowlanej, Johna Matthewsa. Przed laty mężczyzna opuścił rodzinę, by ułożyć sobie życie na nowo. Pewnego dnia John odbiera telefon od byłej żony, Sylvie (Melina Kanakaredes). Dowiaduje się, że ich syn Jason (Rafi Gavron) został aresztowany pod zarzutem handlu narkotykami. Wpadł w policyjną zasadzkę, którą pomógł zastawić jego przyjaciel diler. Wskazał Jasona jako wspólnika i wysłał mu kurierem paczkę narkotyków. Uwięzionemu chłopakowi grozi co najmniej dziesięcioletni wyrok. Dostaje on tę samą propozycję, co jego nielojalny kolega. Jeśli zacznie współpracować i wskaże kolejnego dilera, prokuratora potraktuje go łagodniej. Jason jednak nie może spełnić tego warunku, nie ma bowiem żadnych związków z narkotykowym półświatkiem. W tej sytuacji główny bohater filmu "Infiltrator", John, postanawia, że sam zdobędzie informacje, których od syna oczekuje agencja antynarkotykowa. Chce zawrzeć układ z prokurator stanową Joanne Keeghan (Susan Sarandon). Kobieta z początku niechętnie podchodzi do tej propozycji. Kiedy jednak dochodzi do wniosku, że w razie powodzenia akcji jej kariera bardzo na tym zyska, przyjmuje warunki Matthewsa. Z pomocą agenta Coopera (Barry Pepper) Matthews przenika do środowiska przestępczego. Wie, że stawką w niebezpiecznej grze jest nie tylko jego życie, ale i bezpieczeństwo najbliższych.(n)

 • Po prostu walcz 2 22:10

  "Po prostu walcz 2" stanowi kontynuację przeboju z 2008 roku. W tym opowiadającym o udziale w turnieju sztuk walki filmie wystąpili prawdziwi uznani sportowcy: mistrz UFC Lyoto Machida, zawodnik MMA Scottie Epstein i zawodnik UFC Todd Duffee. Bohaterami filmu "Po prostu walcz 2" są czterej pochodzących z różnych środowisk uczniowie college'u, którzy zamierzają wziąć udział w nielegalnym turnieju MMA. Wśród tych młodych mężczyzn znajduje się Mike (Dean Geyer). Do udziału w zawodach przygotowuje ich była gwiazda tej dyscypliny sportowej, Case Walker (Michael Jai White). By wygrać ten wyczerpujący turniej, każdy z nich będzie musiał zmierzyć się ze swoimi lękami i słabościami i dać z siebie wszystko.(n)

Lista stacji