×

Wyszukaj artykuł

Program tvTV Puls program TV. Program telewizyjny TV Puls na dziś, jutro i weekend

 • Strażnik czasu 0:10

  "Strażnik czasu" to wciągający thriller z lat 90. z wątkiem science fiction i gwiazdą kina akcji, Jeanem-Claude'em Van Damme'em, w roli głównej. Pierwsze sceny produkcji osadzone są w roku 1994. Służący w jednym z amerykańskich miast policjant Max Walker (Van Damme) prowadzi spokojne i szczęśliwe życie u boku ukochanej żony. Zmienia się to jednak, gdy jego ukochana ginie w zamachu bombowym, z którego on sam tylko cudem uchodzi z życiem. Gdy w filmie "Strażnik czasu" mija dziesięć lat, Max zostaje zatrudniony w utworzonym przez rząd USA Urzędzie Ochrony Czasu. Zadaniem pracowników tej nowoczesnej instytucji jest pilnowanie, by niepowołane osoby nie korzystały z zaawansowanego technologicznie wynalazku, jakim jest wehikuł pozwalający na podróże temporalne. Pewnego dnia, podczas jednej z rutynowych kontroli, Walker odkrywa, że kandydujący na stanowisko prezydenta USA senator McComb (Ron Silver) cofa się w czasie, tak manipulując wydarzeniami, by zdobyć środki na sfinansowanie swojej kampanii. Chcąc go schwytać, Max musi także powrócić do przeszłości. Zależy mu na tej podróży nie tylko ze względów zawodowych, pragnie bowiem także zapobiec tragedii, w wyniku której śmierć poniosła jego żona. Wkrótce mężczyzna odkrywa, że zamachowca, który zabił kobietę, wynajął McComb. Postanawia na własną rękę wymierzyć senatorowi sprawiedliwość.(n)

 • Kobra - oddział specjalny: Tylko prawda. Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei, s46e12 2:10

  Vicky konfrontuje się z przeszłością i postanawia podjąć nową sprawę. Skazany za zabójstwo Ramin ucieka z zakładu karnego. Jego zakładniczką zostaje pielęgniarka Maria. Wkrótce okazuje się, że kobieta zakochana jest w przestępcy. Vicky spostrzega, że w postępowaniu sądowym popełniono błędy. Kiedy próbuje je skorygować, wpada w tarapaty.(n)

 • Biesiada na cztery pory roku: Biesiada sami swoi: Kołacz śląski 3:10

  Lider popularnego zespołu Bayer Full Sławomir Świerzyński zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym odcinku zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie również opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze.(n)

 • Biesiada na cztery pory roku: Biesiada myśliwska 3:50

  Lider popularnego zespołu Bayer Full Sławomir Świerzyński zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym odcinku zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie również opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze.(n)

 • Z archiwum policji 4:35

  W tym odcinku zatrzymanie handlarza narkotyków w ramach akcji "Sidła". Całe zdarzenie obserwowali bywalcy jednej z galerii handlowych. Zobaczymy także nagrania z napadu z bronią w ręku na bank oraz akcję rozbicia grupy bułgarskich skimmerów.(n)

 • Dyżur . s02e19 5:00

  Pogotowie przywozi mężczyznę o nieznanych personaliach, który został potrącony przez samochód. Lekarze podejrzewają u niego wiele obrażeń wewnętrznych. Tymczasem lotnicze pogotowie ratunkowe przywozi dekarza, który spadł z dużej wysokości. Nie będzie łatwo pomóc temu mężczyźnie.(n)

 • Dyżur . s02e20 5:35

  W tym odcinku po raz kolejny zobaczymy, jak niebezpieczne mogą się stać codzienne czynności. Na odział trafia także kobieta, która pokaleczyła sobie ręce, otwierając szklane drzwi, a także pani Monika nieumiejętnie przycinająca kabel. Pogotowie przywiezie także ofiarę wybuchu petardy, która może stracić oko.(n)

 • Na wariackich papierach: Żarty na bok. Moonlighting, s05e54 6:00

  Maddie nie może się otrząsnąć po stracie dziecka. Zapomnienia szuka w wytężonej pracy. Przyjmuje tysiące zleceń, czasem zupełnie bezsensownych. David unika kontaktów z nią i udaje, że nic się nie stało. Asystentka Agnes, nie mogąc dłużej patrzeć na cierpienia przyjaciół, postanawia działać.(n)

 • Taki jest świat . s05e39 7:00

  Ciekawie zaprezentowany przegląd wydarzeń z całego świata. Twórcy programu pokazują nie tylko wiadomości z zakresu gospodarki i polityki, ale także barwne ciekawostki z życia gwiazd - a zatem wszystko, co może zainteresować, rozbawić lub zainspirować widza.(n)

 • Lombard. Życie pod zastaw. s01e31 8:00

  Pan Przemysław chce zastawić w lombardzie samochód z lat 70., który - jak się okazuje - wcześniej obiecał synowi. Kazimierz rozpoznaje w kliencie dawnego kierowcę rajdowego. Do lombardu przychodzi także Ziutek, tym razem z prostownicą. Mężczyzna zastawiał ostatnio przedmioty u konkurencji.(n)

 • Lombard. Życie pod zastaw. s01e32 9:00

  W lombardzie zjawia się mężczyzna, który chce zastawić bmx-a swojego syna. Twierdzi, że w ten sposób zmotywuje go do nauki. Prawda jest jednak inna - klient potrzebuje pieniędzy, żeby mieć za co grać na maszynach. Kiedy sytuacja mężczyzny komplikuje się tak, że nie można już tego ukrywać, o jego kłopotach dowiaduje się syn i żona. Tymczasem Andżelika i Mariusz starają się, jakoś poradzić sobie z tym, co między nimi zaszło.(n)

 • Lombard. Życie pod zastaw . s03e143 10:00

  January Wiśniewski, właściciel małej restauracji, wygrywa prestiżowy konkurs kulinarny. Wygrana wzbudza zazdrość jego konkurenta z branży, Kubackiego. Zawiedziony mężczyzna próbuje podważać renomę lokalu i zdolności kulinarne kolegi, jednak restauracja Januarego od momentu uzyskania nagrody jest bardzo oblegana. Mężczyzna musi więc zatrudnić kogoś do pomocy w kuchni. Wybór pada na ładną i kompetentną Jolkę. W pierwszym dniu jej pracy jeden z klientów lokalu doznaje zatrucia pokarmowego. Tymczasem Adek wciąż próbuje dowiedzieć się czegoś więcej na temat zniknięcia Patrycji. Kornelia coraz bardziej naciska syna na uaktywnienie się w prowadzeniu biznesu. Podejmuje decyzję w sprawie filii prowadzonej przez Maćka.(n)

 • Lombard. Życie pod zastaw . s03e144 11:00

  Vloger o pseudonimie "Polski Szlachcic" w swoich filmikach udziela porad jak przy niewielkim wysiłku zdobyć wszystko. Chłopak zarabia krocie, żerując na naiwności młodych ludzi. Pewnego dnia postanawia we właściwy sobie sposób uszczęśliwić potrzebujących. Udaje się przed lombard, gdzie rozdaje przechodniom na chybił trafił różne gadżety. Ci, którzy brali prezenty, od razu przychodzą do lombardu i je sprzedają. Niestety, nie wszyscy są zadowoleni, z faktu, że nie mogą sobie wybrać podarków. Tymczasem do komisu przychodzi Olga, która chce zabrać Mariusza na zakupy, gdyż uważa, że to już najwyższa pora przygotować się do ślubu. Do firmy przybywa też Przecławski z synem Jaśkiem. Niesie pod pachą elektryczną hulajnogę. Mimo że jest to komunijny prezent dziecka, ojciec chce sprzedać pojazd, ponieważ mały robi szkody. On jednak nie przyznaje się do winy.(n)

 • Lombard. Życie pod zastaw . s03e145 12:00

  Ula mieszka ze schorowaną matką, Romą. Po kolejnym groźnym ataku astmy starsza kobieta trafia do szpitala. By zdobyć pieniądze na leki i fizjoterapię matki, Ula decyduje się zastawić w komisie zabytkowy sekretarzyk. Roma sprzeciwia się jego sprzedaży i żąda, aby mebel wrócił na miejsce. Tymczasem do lombardu przychodzi 52-letnia Aniela i jej dużo młodszy partner Jarek. Zakochana kobieta chce koniecznie sprawić ukochanemu prezent i kupuje mu zegarek. Mężczyzna nie wygląda na zachwyconego. Jego powściągliwe zachowanie wyraźnie kontrastuje z czułą wylewnością Anieli. Jakiś czas później mężczyzna znów zjawia się w firmie. Tym razem towarzyszy mu młoda i piękna dziewczyna. Parę śledzi Aniela. Kornelia podejmuje kolejne kroki związane z filią lombardu. Pod komis podjeżdża samochód z Betonem i Darkiem. Policjanci, zanim wejdą do środka, otwierają tylne drzwi i pomagają komuś wysiąść z samochodu. Gdy cała trójka staje w drzwiach lombardu, Adek na ich widok doznaje szoku.(n)

 • Lombard. Życie pod zastaw . s03e146 13:00

  Podczas nieobecności rodziców 17-letnia Martyna postanawia zorganizować w mieszkaniu imprezę. Zabawę kończy niespodziewany nocny powrót opiekunów. Nazajutrz matka dziewczyny, Sylwia, zauważa, że na ścianie w gabinecie brakuje cennej mapy. Wspólnie z Arturem, ojcem dziewczyny, twierdzą, że na pewno ukradł ją ktoś z gości zaproszonych na imprezę. Nakazują córce, żeby natychmiast odzyskała przedmiot, który od pokoleń jest w rodzinie Sylwii. Martyna podejrzewa Marcina, chłopaka spoza jej kręgu towarzyskiego, który przyplątał się na imprezę. Miał on już wcześniej zatargi z prawem. Razem z innym kolegą, Ignacym, postanawiają namierzyć miejsce zamieszkania Marcina, aby go śledzić. Gdy widzą, że Marcin przynosi do lombardu pod pachą jakiś przedmiot wywołują awanturę. Tymczasem do komisu przychodzi pani Grażyna z zastawem. Lolek i Benia są zaskoczeni, bo jest to latarka na stojaku, którą Ziutek przywiózł sobie z Anglii. Trwają przygotowania do ślubu Marty i Wojtka. Noc przed uroczystością młodzi spędzają na tradycyjnych wieczorach kawalerskim i panieńskim. Ekscytacja ślubem irytuje Lolka. Zapowiada on Beni, że nie wybiera się do kościoła. W dniu uroczystości Olga idzie do mieszkania Andżeliki. Zastaje tam Jacka, który nie może poradzić sobie z zawiązaniem muchy. Między nimi wydarzy się coś niespodziewanego.(n)

 • Lombard. Życie pod zastaw. s01e01 14:00

  Karol Stawicki nie może znaleźć pracy jako historyk sztuki. Zdesperowany, odpowiada na ogłoszenie i trafia do lombardu. Wchodzi w sam środek nietuzinkowej transakcji. Prywatny przedsiębiorca, który ma kłopoty finansowe, przywozi mu całą produkcję bluz pod zastaw. Choć właściciel zakładu proponuje niższą wycenę, niż klient oczekuje, mężczyzna nie ma wyjścia i zgadza się na propozycję Kazimierza. Kłopoty zaczynają się, gdy ciężarówka z bluzami zostaje skradziona sprzed lombardu.(n)

 • Lombard. Życie pod zastaw . s07e315 15:00

  Pięćdziesięcioletni Bobi jest ulicznym performerem. Tworzy muzykę reggae i maluje obrazy, a nawet próbuje sprzedać je w lombardzie. Bobi od długiego czasu nie utrzymuje kontaktów ze swoim synem, Marcelem. Artysta dawno temu porzucił dziecko i jego matkę i teraz dorosły syn ma do niego żal. Pewnego dnia przypadkiem ich drogi się krzyżują. To spotkanie jest zaskakujące dla całej trójki. Do lombardu przychodzi sześciolatek, który chce zastawić pistolet na wodę, by zdobyć pieniądze na kwiaty. Chce je wręczyć mamie z okazji urodzin. U Blanki zjawia się koleżanka z poprawczaka, Mika, która za dobre sprawowanie opuściła zakład wcześniej. Tymczasem Dagmara przychodzi do lombardu, by zobaczyć się z Lolkiem i ostatecznie się z nim pożegnać.(n)

 • Lombard. Życie pod zastaw . s07e316 16:00

  Eduardo kocha swoją partnerkę, o dwadzieścia lat młodszą Magdę, do szaleństwa, jednak nie może jej poślubić, ponieważ wciąż ma żonę, która mieszka w Ekwadorze i nie ma z nią kontaktu. Rodzina Magdy chce, by dziewczyna zalegalizowała swój związek, więc zakochani postanawiają wziąć ślub humanistyczny, który ma przygotować Justyna. Do lombardu przychodzi siedemnastoletni Ignac, aby kupić tablet. Niestety jego karta bankowa nie działa, chociaż według chłopaka na koncie są pieniądze. Ignac dzwoni do rodziców i udaje się do banku, by wyjaśnić sprawę. Lolek znowu ma problemy z Dagmarą. Po ostatniej awanturze dziewczyna straciła przytomność i wylądowała w szpitalu. Teraz oskarża mężczyznę o napaść.(n)

 • Lombard. Życie pod zastaw . s07e317 17:00

  Klient lombardu Błażej jest przystojnym i wartościowym trzydziestopięciolatkiem. Obsługująca go Andżelika stwierdza, że brakuje mu chęci do życia, i postanawia mu pomóc. Chce zmobilizować Błażeja do zmian. W sprawę angażuje się Kazimierz. Do lombardu przychodzi również fatalista, który spodziewa się rychłej zagłady świata. Próbuje zabezpieczyć się na wypadek apokalipsy. Po chwili w zakładzie zjawia się żona mężczyzny, która stwierdza, że ten postradał zmysły. U Andżeliki i Mariusza panuje spokój. Pewnego dnia Marysia postanawia odwiedzić grób ojca.(n)

 • Lombard. Życie pod zastaw . s07e318 18:00

  Bartek porzuca swoją dziewczynę, Annę, ze względu na jej sylwetkę. Zraniona dziewczyna postanawia schudnąć i kupuję bieżnię elektryczną. Jest jednak rozczarowana sprzętem, więc zastawia go w lombardzie i zaczyna biegać poza domem. Pewnego dnia spostrzega swojego byłego chłopaka z nową partnerką. Pod wpływem impulsu decyduje się na kurację za pomocą odchudzających tabletek z główką tasiemca. Jej przyjaciółka Milena chce odwieść ją od tego nierozsądnego pomysłu, ponieważ efekty uboczne mogą zagrażać życiu... Wkrótce Anna zastawia swój telewizor. Kazimierz z żoną i Bożeną udają się do prawnika, by dopytać o sytuację Lolka, który przebywa w areszcie. Adek orientuje się, że ktoś obserwuje jego i Patrycję. Beton stwierdza jednak, że pracownik lombardu się myli. Jakiś czas później Patrycja zostaje porwana.(n)

 • Lombard. Życie pod zastaw . s07e319 19:00

  Monika i i jej narzeczony Adam rozkręcili własny biznes, jednak ich firma splajtowała. Dziewczyna wstydzi się przyznać przed rodzicami do klęski. Pewnego dnia ci postanawiają złożyć im wizytę. Młodzi postanawiają zastawić coś w lombardzie, aby wynająć luksusowy apartament i podtrzymać iluzję życia na poziomie. Wkrótce prawda wychodzi na jaw. Do lombardu przychodzi mężczyzna, który sprzedaje konsolę dwunastoletniego syna, Jacka, by go ukarać. Chłopiec czuje się pokrzywdzony i planuje zemstę. Gangster o pseudonimie Dziadek przychodzi do lombardu i składa Mariuszowi propozycję nie do odrzucenia.(n)

 • Rocky 20:00

  Klasyczny już przebój kinowy lat 70., "Rocky", na stałe zapisał się w historii kinematografii, uczynił z Sylvestera Stallone'a gwiazdę i zapoczątkował jedną z najsłynniejszych filmowych serii. Obraz nagrodzono trzema Oscarami, w kategorii najlepszy film roku, a także za reżyserię i montaż. Statuetki nie odebrał Stallone, który nominowany był w dwóch kategoriach - jako odtwórca głównej roli i autor scenariusza. Akcja "Rocky'ego" toczy się w Filadelfii. Bohater tytułowy, Rocky Balboa (Stallone), to potomek włoskich emigrantów i podrzędny bokser, który za wygraną walkę dostaje zaledwie 40 dolarów. Gdy zostaje wyrzucony z klubu, podejmuje pracę u gangstera Gazzo. Zajmuje się egzekwowaniem długów. Rocky przyjaźni się z rzeźnikiem Pauliem (Burt Young), a w jego siostrze, nieśmiałej Adrian (Talia Shire), podkochuje się. Często przesiaduje w sklepie zoologicznym, w którym dziewczyna pracuje. Po wielu próbach udaje mu się namówić ją na randkę. Spędzają razem noc. Tymczasem w mieście ma się odbyć walka o zawodowe mistrzostwo świata w wadze ciężkiej. Przeciwnik ciemnoskórego mistrza Apollo Creeda (Carl Weathers) jest jednak kontuzjowany. Trwają poszukiwania innego zawodnika. Creed chciałby się zmierzyć z miejscowym bokserem. Wkrótce Rocky, noszący pseudonim Włoski Ogier, otrzymuje propozycję stoczenia walki z mistrzem. Postanawia podjąć wyzwanie. Rozpoczyna morderczy trening pod okiem podstarzałego Mickeya (Burgess Meredith). Tytułowy bohater filmu "Rocky" jest zdeterminowany, by wygrać. Stawką bowiem jest nie tylko mistrzowski pas i 150 tysięcy dolarów, ale także chęć udowodnienia sobie własnej wartości.(n)

 • Eliminatorzy 22:20

  Były agent federalny, Thomas McKenzie (Scott Adkins), jest objęty programem ochrony świadków. Jego dom w Londynie zostaje przypadkowo zaatakowany, co prowadzi do brutalnej wymiany ognia i wielu ofiar śmiertelnych. Tożsamość Thomasa zostaje ujawniona w mediach. Od tej pory mężczyzna musi walczyć o przetrwanie, a także zapewnić bezpieczeństwo swojej 8-letniej córce Carly (Lily Ann Harland-Stubbs) - ściga ich jeden z najlepszych płatnych morderców, George "Bishop" Edwards (Stu Bennett). W roli głównej Scott Adkins, brytyjski kaskader, aktor charakterystyczny i mistrz sztuk walki, który często występuje w filmach ze swoim idolem, Jean-Claude'm Van Dammem. Tym razem jego przeciwnikiem na ekranie jest Stu Bennett, były wrestler znany jako King Barrett.(n)

Lista stacji