×

Wyszukaj artykuł

Program tvTV Puls program TV. Program telewizyjny TV Puls na dziś, jutro i weekend

 • Kobra - oddział specjalny: Śmierć bez ostrzeżenia. Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei, s40e01 11:00

  Semir i Paul ratują młodą matkę, Ninę, przed atakiem snajpera, który nie zawaha się zabić jej ani dziecka - małej Miriam. Okazuje się, że kobieta była przypadkowym świadkiem ważnej rozmowy pomiędzy dwoma nieznajomymi. Dla Semira i Paula rozpoczyna się wyścig z czasem. Muszą dowiedzieć się, czego dotyczyła przypadkowo podsłuchana rozmowa, zanim snajper uderzy ponownie.(n)

 • Zaklinaczka duchów. Ghost Whisperer, s01e03 12:00

  Po śmierci jednej z nastoletnich sióstr bliźniaczek, zaniepokojeni rodzice oddają drugą z nich do zakładu psychiatrycznego na obserwację, ponieważ dziewczyna dziwnie się zachowuje. Podczas wycieczki pacjentów zakładu do miasta, Natalie, odłącza się od grupy i ukrywa w sklepie Melindy, licząc że w ten sposób ucieknie ze szpitala. Właścicielka lokalu od razu wyczuwa, że nastolatka jest dręczona przez ducha. Okazuje się, że zmarła Zoe chce towarzyszyć siostrze, gdyż jak sądzi dziewczyna sobie bez niej nie poradzi. Melinda postanawia przekonać zjawę, że jej nieustanna obecność jest źródłem problemów psychicznych Natalie.(n)

 • Zaklinaczka duchów. Ghost Whisperer, s01e04 13:00

  Melinda i Jim ratują życie młodej dziewczyny Gwen, która po śmierci narzeczonego Conora usiłowała popełnić samobójstwo. Z kolei chłopak nie chce opuszczać ukochanej i przejść do świata zmarłych. Melinda, chcąc sprawić, by oboje pogodzili się ze swoim losem, postanawia odszukać mężczyznę, któremu przeszczepiono serce Conora i zapoznać go z Gwen. Człowiekiem, któremu Conor podarował drugie życie, okazuje się skromny fotograf Cliff.(n)

 • Lombard. Życie pod zastaw. s01e13 14:00

  Do lombardu przychodzi pani Waleria. Twierdzi, że jest gotowa zastawić wszystko, co ma, by zdobyć pieniądze na operację swojego dziecka. Karol i Adrian bardzo przejmują się sytuacją starszej kobiety. Mężczyzna jedzie do domu klientki, by wycenić jej dobytek. Na miejscu okazuje się, że sprawa wygląda inaczej, niż przedstawiła ją klientka. Adrian jest wściekły. Karol i Marta rozpoczynają zbiórkę w bloku kobiety. Ich plany krzyżuje jednak sąsiadka, która zgłasza sprawę na policję. Wtedy dochodzi do dwuznacznej sytuacji...(n)

 • Lombard. Życie pod zastaw. s01e14 15:00

  W lombardzie pojawia się wyniszczony życiem, podpity mężczyzna. Jest on byłym piłkarzem, który chce zastawić swój medal. Mariusz, który był wielkim fanem jego talentu, bardzo przeżywa tę sytuację. Postanawia pomóc dawnemu sportowcowi i zainteresować losem mężczyzny kibiców oraz klub, w którym ten kiedyś grał. W międzyczasie Andżelika dostaje propozycję pracy u konkurencji. Adrian prosi Kazimierza, aby nie pozwolił jej odejść.(n)

 • Rodzinny interes . s03e127 16:00

  Pewne małżeństwo zleca mechanikom z warsztatu Majewski i Wrzosek odnowienie karety, w której ich córka, Laura, ma pojechać do pierwszej komunii. Także do salonu prowadzonego przez Elę i Jolę zgłasza się coraz więcej klientek, które chcą przygotować się do uroczystości komunijnych. Jedną z nich jest znajoma Majewskiej, Wiktoria. Kobieta organizuje przyjęcie dla bliskich z okazji przyjęcia sakramentu przez jej córkę, Agatę. Jola poleca koleżance sprawdzoną salę weselną. Matki dziewczynek przystępujących do pierwszej komunii zaczynają zaciekle ze sobą rywalizować. Dochodzi do absurdów. Bożena i Jacek udają się do domku w lesie, by spędzić tam romantyczne chwile. W pewnym momencie kobieta zostaje tam sama i orientuje się, że jest w niebezpieczeństwie.(n)

 • Rodzinny interes . s03e128 17:00

  Dawid wyrusza w teren. Musi pomóc znajomemu właścicielowi wypożyczalni pojazdów terenowych, który wypożyczył auto Kubie i Maksowi. Ci dwaj chłopcy zapewniali go, że są pełnoletni, ale okazało się to kłamstwem. Co gorsza, w samochodzie zepsuł się silnik, a naprawa będzie bardzo kosztowna. Kuba, aby zaimponować koledze, liderowi szkolnej bandy, postanawia sam zdobyć potrzebne tysiące. Jadwiga próbuje swoich sił w kuchni miłości. Przygotowanymi przez siebie daniami z ochotą częstuje najbliższych, a w tym swojego nowego zalotnika.(n)

 • Lombard. Życie pod zastaw . s07e331 18:00

  Czterdziestoletnia Maria Wawrzecka jest ofiarą wypadku samochodowego, wskutek którego traci pamięć. Jej przybity sytuacją mąż, Tomasz, wraz z córką Elizą próbuje wzbudzić u kobiety miłe wspomnienia. Niestety, nie przynosi to żadnych rezultatów. Pewnego dnia Maria słyszy w radiu pewne dźwięki, które z czymś jej się kojarzą. Matka Wawrzeckiej twierdzi, że taką samą melodię wygrywała pozytywka. Maria bawiła się nią jako dziecko. Tomasz ma nadzieję, że uda mu się zakupić taką pozytywkę. Udaje się do lombardu. Mariusz i Benia są przejęci jego historią. Do lombardu trafia również Malwina, hazardzistka. Zdeterminowana, by zerwać z nałogiem, sprzedaje sprzęty, które służą do gry za pieniądze. Wkrótce decyduje się na mało rozważne posunięcie... Olga chce mieszkać bliżej córki. W celu omówienia tej sprawy spotyka się z Mariuszem.(n)

 • Lombard. Życie pod zastaw . s07e332 19:00

  Światowej sławy diwa operowa, Małgorzata Waliszewska, jest ekspresyjną kobietą, która podróżuje po Polsce czerwonym, ekstrawaganckim autem z yorkiem zwanym Elżunią. Podczas wyjazdu na koncert kobieta gubi drogę. Nie może wezwać pomocy, ponieważ wyładował jej się telefon. W ten sposób artystka trafia do lombardu na Cichej. Andżelika i Maciek nie wiedzą, z kim mają do czynienia. Diva prosi pracowników o użyczenie telefonu. W komórce Maćka dokonuje zaskakującego odkrycia. Choć ze strony pracowników lombardu Waliszewska spotyka się z życzliwością, dochodzi tam także do nieprzyjemnego wydarzenia. Ucieka jej ukochana Elżunia. Artystka jest zrozpaczona.(n)

 • Burza 20:00

  "Burza" to nakręcony m.in. z udziałem Sharon Stone, Kate Bosworth i Johna Travolty dramat twórcy "Piły V", Davida Hackla. Travolta gra tu elektryka imieniem Beau. Mężczyzna ma wyjątkowo niebezpieczną pracę. Zarabia na życie, naprawiając linie wysokiego napięcia. Wraz z innymi monterami tworzą zamknięte grono, do którego dostęp mają jedynie nieliczni. Niewiele osób jest bowiem w stanie zrozumieć poświęcenie, jakiego wymaga od nich to zajęcie. Izolacja odpowiada jednak Beau. Bohater dramatu "Burza" z natury jest bowiem milczący i nieprzystępny. Dodatkowo zmaga się z wyrzutami sumienia po śmierci brata, który zginął podczas trudnej misji naprawczej. Teraz opiekuje się osieroconą córką zmarłego, Bailey (Kate Bosworth). Nie jest zachwycony, kiedy bratanica zaczyna umawiać się z przystojnym Duncanem. Sympatii Beau nie wzbudza również matka chłopaka (Sharon Stone), która po śmierci męża pogrążyła się w alkoholizmie. Konflikt między Beau a nielubianym przez niego Duncanem wzmaga się, gdy młody mężczyzna dołącza do ekipy monterów. Niedługo potem na bohaterów filmu "Burza" czeka wielkie wyzwanie. Elektrycy muszą się zmierzyć z poważną awarią sieci energetycznej. Tymczasem nad Teksas nadciąga potężna nawałnica.(n)

 • Patrol 22:00

  "Patrol" to film zrealizowany z udziałem Kevina Costnera i Ashtona Kutchera. Pierwszy w wymienionych aktorów wciela się w postać doświadczonego ratownika Bena Randalla (Kevin Costner), który swoim poświęceniem i bohaterstwem zasłużył sobie na miano legendy straży przybrzeżnej. Dobrą życiową passę Bena kończą jednak dwa wydarzenia: rozpad małżeństwa i tragiczna akcja, w której ginie większa część jego załogi. Cudem ocalały Randall, przekonany o swojej winie, zamierza zakończyć służbę. W końcu decyduje się jednak przyjąć propozycję poprowadzenia szkoleń w Shreveport, w stanie Luizjana, gdzie mieści się elitarna jednostka kształcąca ratowników. Tam Ben ma przekazać swoją wiedzę i doświadczenie młodym adeptom zawodu. Uwagę Bena szybko zwraca grany w filmie "Patrol" przez Ashtona Kutchera Jake Fischer - mistrz pływacki, który dzięki sportowemu stypendium miał otwarte drzwi każdej prestiżowej uczelni, a mimo to wybrał niebezpieczny zawód ratownika, który wymaga wielu poświęceń. Spośród innych uczniów wyróżnia się on arogancją i przekonaniem o swojej niezawodności. Poddany morderczemu treningowi, nigdy nie odpuszcza. Bije też rekordy ustanowione przez poprzedników. Ben podejrzewa, że jego postawa ma związek z przeszłością. W końcu odkrywa, dlaczego jego podopieczny zrezygnował z kariery pływackiej, aby zostać ratownikiem. Po skończonym kursie uczeń i mistrz biorą udział w akcji, która jest testem ich bohaterstwa.(n)

Lista stacji