×

Wyszukaj artykuł

Program tvTV Puls 2 program TV. Program telewizyjny TV Puls 2 na dziś, jutro i weekend

 • Lombard. Życie pod zastaw . s06e273 19:55

  Sasza Michalczuk jest Ukraińcem, który od lat mieszka i pracuje w Polsce. Jest tzw. "złotą rączką". Pieniądze wysyła swojej rodzinie, a co jakiś czas odwiedza ją w Lwowie. Barciński, sąsiad Saszy, próbuje nawiązać z nim życzliwą relacją. Okazuje się, że jego zainteresowanie obejmuje głównie auto Ukraińca. Samochód przyciąga uwagę także Kaczora, kolegi Barcińskiego. Weronika i Maciek podejmują pewne istotne decyzje dotyczące wspólnego życia. W lombardzie pojawia się scenarzysta, który liczy na odnalezienie inspiracji do stworzenia wiekopomnego dzieła. Okazuje się, że wśród pożyczonych rzeczy bardzo dobrze idzie mu pisanie.(n)

 • Lombard. Życie pod zastaw . s06e274 20:55

  Maja ma 22 lata i pomaga rodzicom w sklepie. Wolne chwile poświęca na treningi MMA. Pewnego dnia ktoś napada ją wieczorem na ulicy, jednak dziewczyna potrafi się obronić. Wkrótce zostaje oskarżona o pobicie. Tymczasem jej koleżanka z klubu doznaje kontuzji, a Maja nagle staje przed szansą zastąpienia jej na zawodowej gali. Do lombardu przychodzi Abelard, który potrzebuje pieniędzy, aby podróżować. Zastawia różnego typu pamiątki i opowiada niesamowite historie. Jego żona podważa wiarygodność tych opowieści. Dzielnicowy poszukuje Blanki, którą podejrzewa się o kradzież sprzętu AGD. Na dziewczynę czeka nieprzyjemna niespodzianka.(n)

 • Lombard. Życie pod zastaw . s06e275 21:55

  Malwina dostaje od babci na urodziny nowy telefon i cieszy się na myśl, że będzie mogła się nim pochwalić w szkole zwłaszcza przed inteligentnym i charyzmatycznym Oskarem. Chłopak jest popularny i każdemu zależy na tym, by należeć do jego paczki. Niewiele osób ma świadomość, że wyznacza on potencjalnym kolegom niebezpieczne zadania do wykonania... Mariusz i Ludwika próbują dowiedzieć się czegoś więcej na temat dziwnych pomysłów Oskara. Hofer remontuje pokój zdemolowany przez jednego z jego klientów. Następny zleceniodawca ma dziwne wymagania. Benia nie może przejść do porządku dziennego nad utratą ciąży. Całkiem zmienia swoje życie, by nie dopuścić do tego, by sytuacja się powtórzyła. Beton jest tym zmęczony.(n)

 • Agenci NCIS : Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. NCIS, s11e02 22:55

  W poszukiwaniu Zivy Tony przemierza Izrael i inne miejsca. Udaje mu się ją odnaleźć, jednak mimo to do domu wraca sam. Gibbs, Fornell i pozostali badają sprawę zamachowca. Dokonane przez McGee odkrycie otwiera przed Gibbsem nowe możliwości.(n)

 • Agenci NCIS : Niepostrzeżenie. NCIS, s11e03 23:50

  Na pustym lądowisku marynarki wojennej USA eksploduje ładunek wybuchowy. W rozwikłanie tej sprawy angażuje się zespół Gibbsa. Abby udaje się ustalić personalia zamachowca, a Tony znajduje sprzedawcę materiałów, z których można skonstruować bombę.(n)

Lista stacji