Program tvTVP Seriale program TV. Program telewizyjny TVP Seriale na dziś, jutro i weekend

 • Zmiennicy: Podróż sentymentalna 7:25

  Jacek zaprasza Kasię do Pomiechówka. Pech chce, że zrujnowany pałacyk, w którym mieszka, właśnie jest remontowany. Oboje pomagają Ksaweremu Radziwiłłowi w odnalezieniu zakopanego w parku rodzinnego skarbu. Tymczasem Marian Koniuszko próbuje swoich sił jako taksówkarz. Spędza też miło czas w towarzystwie prostytutki Marioli. Nie wie, że dziewczyna jest w ciąży. Jej opiekun fotografuje oboje. Zdjęcia mają być dowodem w sprawie o ustalenie ojcostwa.(n)

 • 07 zgłoś się: Rozkład jazdy 8:45

  W dwóch odległych miejscach w Polsce zamordowano kobietę i mężczyznę, wbijając im nóż w serce. Porucznik Borewicz sądzi, że zbrodni dokonał ten sam sprawca. Wkrótce okazuje się, że obie ofiary nieumyślnie przyczyniły się do śmierci ciężarnej Zofii Sulimy. Była ona żoną cyrkowca, który jest dawnym mistrzem w rzucaniu nożami.(n)

 • Na sygnale: Spokojnie, bez nerwów 10:05

  Zosia odwiedza w szpitalu Tomka, strażaka, który uratował jej życie. Doktor Reiter jedzie ze swoim zespołem do pacjentki, która mieszka z niezwykle zaborczym mężem. Nie zgadza się on, by jego żonę zbadali ratownicy mężczyźni. Martyna ma dyżur razem z Kubą. Ich ekipa musi zająć się przypadkiem omdlenia, do którego doszło w domu.(n)

 • Ranczo : Bardzo krótkie kariery. s09e106 10:40

  Lucy zostaje oskarżona przez biskupa o tolerowanie niemoralnych zachowań pod własnym dachem. Próbuje zapanować nad sytuacją w domu. Jerry wyjeżdża z Wilkowyj. Osamotniona Monika znajduje sobie nowe zajęcie i zaczyna interesować się zdrowiem Kusego. Żąda od niego, by rzucił palenie. Pietrek wpada na pomysł dotyczący dalszego rozwoju swojej kariery. Jola nie jest nim zachwycona. Stasiek cieszy się, że uda mu się uniknąć testu sprawnościowego. Zaczyna zastanawiać się, czy powinien zostawiać swoją młodą i atrakcyjną żonę samą. Tymczasem członkowie Polskiej Partii Uczciwości wyruszają do Warszawy. Tuż przed zaprzysiężeniem niektórym z nich puszczają nerwy. Zagrożone są autorytet i wiarygodność polityków. Czerepach obmyśla plan, by przekuć porażkę w sukces.(n)

 • Rodzinka.pl: Powrót do szkoły. s02e27 11:35

  W związku z rozpoczęciem roku szkolnego Boskich czekają dodatkowe wydatki. Natalia podejmuje kolejną próbę przekonania rodziny do swoich kulinarnych eksperymentów i zachęcić synów do jedzenia warzyw. Rodzice próbują też zapisać dzieci na zajęcia pozalekcyjne. Ponieważ pojawia się problem z dopasowaniem ich do planu dnia domowników, Boski musi okazać się twardym negocjatorem. Robi tym duże wrażenie na swojej żonie.(n)

 • Rodzinka.pl: Urocze nastolatki. s02e28 12:10

  Kacper przeżywa sercowe rozterki. Szuka pomocy u Natalii. Również Kuba zaczyna dostrzegać dziewczęta. Boska nie jest zachwycona, gdy przyprowadza on do domu swoją nową sympatię. Obawia się, że gdy syn zacznie chodzić na randki, straci głowę do nauki. Na jej prośbę Marek rozmawia się z Kubą. Przy okazji udziela mu kilka porad, jak należy postępować z dziewczętami.(n)

 • Rodzinka.pl: Dzień Ojca. s02e29 12:40

  Ludwik planuje zrobić sobie wolne, lecz gdy odkrywa, ile zajęć domowych przygotowała dla niego Natalia, rezygnuje z tego pomysłu. Kacper marzy, by mieć psa, jednak rodzice się na to nie zgadzają. Rozczarowany chłopiec zaczyna traktować łodygę rabarbaru, jak pupila - nadaje jej imię i uczy podawać łapę. Nadchodzi Dzień Ojca. Każdy z synów wręcza Ludwikowi prezent - Kacper własnoręcznie wykonaną laurkę, Kuba krawat, a Tomek słuchawki, które natychmiast pożycza.(n)

 • Ojciec Mateusz : Powrót Piotra. s06e71 13:15

  W Sandomierzu umiera na atak serca turysta z Ukrainy. Policja prowadzi śledztwo. Tymczasem na plebanię wraca Piotr. Razem z nim przyjeżdża śpiewaczka zza wschodniej granicy, Galena. Mężczyzna przygotowuje koncert pieśni z jej udziałem. Okazuje się, że ma wobec niej też inne plany. Sytuacja komplikuje się, gdy przypadkowo odkrywa prawdziwy powód wizyty artystki w Polsce. Z pomocą przychodzą mu funkcjonariusze i Mateusz.(n)

 • Ranczo : W szponach zdrowia. s09e107 14:15

  Monika stara się na różne sposoby zadbać o zdrowie Kusego. Angażuje do swoich działań kolejnych mieszkańców wsi. Solejukowa próbuje wymóc na mężu, by zażądał od Kozioła spełnienia przedwyborczej obietnicy. W końcu, zdenerwowana ociąganiem się mężczyzny, bierze sprawy w swoje ręce. Jej starania mają piorunujący efekt. Biskup krótko cieszy się z rozwiązania problemu braku moralności we dworku. Nowych zmartwień przysparza mu Klaudia. Duchowny, znając jej wybuchowy charakter, postanawia najpierw porozmawiać z Fabianem. Spotyka go przykra niespodzianka...(n)

 • Ranczo : Gambit geniusza. s09e108 15:15

  Solejuk jest wykończony po jednym dniu pracy dla Kozioła. Zaniepokojona kiepskim stanem męża Kazimiera postanawia renegocjować warunki jego zatrudnienia. Monika nie ustaje w próbach zadbania o Kusego. Zwołane przez nią konsylium, któremu przewodniczy doktor Wezół, zajmuje się sprawą stanu zdrowia malarza. Wyniki badań okazują się zaskakujące. Pietrek w spektakularny sposób inauguruje działalność swojej Akademii Disco Polo. Biskup coraz lepiej radzi sobie na nowym stanowisku. Nie pozostaje to bez wpływu na jego relacje z najbliższym otoczeniem, m.in. księżmi z parafii i Michałową. Tymczasem członkowie Polskiej Partii Uczciwości, po początkowych problemach i wątpliwościach, czują się już dużo pewniej w parlamencie. Kozioł i jego współpracownicy rozpoczynają pracę nad zawiązaniem koalicji.(n)

 • Ranczo : Potęga mediów. s09e109 16:15

  Na plebanię przychodzi niespodziewany gość, wścibski dziennikarz kolorowego czasopisma, który chce przeprowadzić wywiad z Michałową. W Wilkowyjach trwa walka o zdrowie Kusego. Monika i Lucy nadal żądają, by rzucił palenie. Artysta szuka wyjścia z trudnej sytuacji, chcąc jednocześnie zadowolić kobiety i nie zrezygnować z nałogu. Pietrka opuszcza wena. Wokalista jest załamany, bo musi szybko przygotować trzydzieści nowych piosenek dla studentek Akademii Disco Polo. Na szczęście we wsi nie brakuje ludzi o wszechstronnych talentach, którzy zawsze są skłonni do pomocy. Polska Partia Uczciwości mianuje swojego rzecznika prasowego. Kozioł zleca współpracownikom specjalne zadanie. Z czasem kolejne poczynania wicepremiera Czerepacha zaczynają budzić w nim pewne obawy i podejrzenia.(n)

 • Zmiennicy: "Krzyk ciszy" 17:15

  Umiera znany powieściopisarz, Jan Oborniak. Okoliczność ta sprawia, że Samelko, dyrektor Instytutu Literackiego Opoka, i redaktor Lusia zamierzają jak najszybciej wydać ostatnie dzieło zmarłego pt. "Krzyk ciszy". Okazuje się, że rękopis zaginął. Lusia postanawia go odnaleźć. Taksówkarzem służącym jej pomocą jest Kasia, przebrana jak zwykle za Mariana.(n)

 • 07 zgłoś się: Grobowiec rodziny von Rausch 18:25

  Porucznik Borewicz rozpoczyna śledztwo w sprawie powtarzających się włamań do grobowców. Okazuje się, że wszyscy ci, których miejsce pochówku zostało splądrowane, zmarli za granicą, a transportem zwłok zajmowała się firma z Londynu. Niebawem milicjant odkrywa, że przedstawiciel przedsiębiorstwa przybywał do Polski każdorazowo tuż po pogrzebie. Idąc tropem ostatniego przestępstwa, popełnionego na grobowcu rodziny von Rausch, funkcjonariusz ustala listę podejrzanych. Postanawia przyłapać sprawców na gorącym uczynku i poznać motywy ich postępowania.(n)

 • Rodzinka.pl: Muzykoterapia. s02e30 19:55

  Kacper przychodzi smutny ze szkoły. Natalia dowiaduje się, że zmarła babcia jego kolegi. By pocieszyć synka, tłumaczy mu, co się dzieje z ludźmi po śmierci. Tomek zamęcza Ludwika prośbami o skuter, jednak ojciec jest nieugięty. Boska staje po stronie męża. Chłopak, by przekonać rodziców, obiecuje im, że jak dostanie skuter, będzie wynosić śmieci i robić zakupy.(n)

 • Ojciec Mateusz : Fatum. s06e72 20:35

  Na oczach Mateusza jadący rowerem młody chłopak wpada pod samochód. Zostaje zabrany na oddział doktor Piotrowskiej, gdzie okazuje się, że jest synem ochroniarza pracującego w placówce, Nowaka. Wkrótce między zdenerwowanym opiekunem, a lekarką dochodzi do konfliktu. Następnego dnia kobieta zostaje znaleziona martwa. Policja podejrzewa ojca chłopca. Mateusz rozpoczyna własne dochodzenie.(n)

 • Ojciec Mateusz : Zatruta woda. s06e73 21:25

  Aspirant Nocul trafia do szpitala po zatruciu wodą. Okazuje się, że napój z miejscowego sklepu został skażony arsenem. Funkcjonariusze odwiedzają producenta, firmę Saturnus. Jej właściciel Strąk twierdzi, że oferowany produkt nadaje się do spożycia. Wieczorem zostaje znaleziony martwy. Podejrzenia padają na zwolnionego wcześniej pracownika, Tomasza. Jego żona nie wierzy jednak w winę męża i prosi Mateusza o pomoc.(n)

 • Ranczo : Boska cząstka. s09e110 22:25

  Klaudia postanawia otworzyć prywatny gabinet w domu rodziców. Zawiesza tabliczkę informacyjną, która wywołuje spore zamieszanie i wzbudza wesołość sąsiadów. Kinga prosi Witebskiego, by fachowo ocenił literackie próby jej ukochanego. W Wilkowyjach zjawia się młody policjant, który ma zastąpić Staśka na czas jego szkolenia. Francesca wprowadza nowego kolegę w tajniki pracy na wsi. Funkcjonariusz próbuje zająć stanowczą postawę wobec stałych bywalców ławeczki, którzy piją w pobliżu obiektu sakralnego. Wezół występuje w roli rzecznika partii. Jego szczere wypowiedzi nie wzbudzają entuzjazmu nowego rządu. W biurze Czerepacha zjawia się atrakcyjna młoda kobieta, Ola, która prosi wicepremiera o posadę asystentki. Pietrek kontynuuje naukę w swojej akademii. Michałowa doprowadza do zatrudnienia na plebanii siostrzenicy, która niedawno straciła pracę.(n)

 • Ranczo : Istotny dysonans. s09e111 23:25

  Wicepremier Czerepach zabiera ze sobą do Wilkowyj nową asystentkę, atrakcyjną Olę. Decyzja ta ma poważne konsekwencje i wywołuje spore perturbacje w życiu wsi. Komplikuje też relacje mężczyzny z jego partnerką, Lodzią. Michałowa szuka najlepszego sposobu, by pomóc swojej siostrzenicy. Wymyśla coraz to inne podstępne plany. Tymczasem Więcławską zaczyna niepokoić błyskotliwa kariera jej męża. Rozmowa z Solejukową tylko utwierdza ją w przekonaniu, że powinna coś zrobić. W końcu, po głębokich przemyśleniach, kobieta podejmuje nieoczekiwaną dla wszystkich decyzję...(n)

Lista stacji

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO