×

Wyszukaj artykuł

Program tvTVP Seriale program TV. Program telewizyjny TVP Seriale na dziś, jutro i weekend

 • Glina 2:15

  Pulpet zostaje zwolniony z aresztu przez prokuratora. Tymczasem Andrzej Gajewski i Artur Banaś wracają do prowadzenia śledztwa w sprawie morderstwa, do którego doszło w hotelowym pokoju. Po raz kolejny obserwują Grubego. Okazuje się, że regularnie spotyka się on z Tośkiem. Wkrótce odkrywają, że kierowcą tego drugiego jest poszukiwany listem gończym Kajtek, pomocnik Karbowiaka. Komisarz aresztuje przestępcę. Zastraszony mężczyzna zaczyna współpracować z policją.(n)

 • Komisarz Alex : W amoku. s14e176 3:10

  W przychodni dla ciężarnych zasztyletowano pielęgniarkę. Alex znajduje na miejscu zbrodni bombę. Policjanci orientują się, że ofiara próbowała udaremnić zamach, dlatego zginęła. Miejska kamera zarejestrowała niedoszłego sprawcę, którym jak się okazuje była kobieta. Nagranie trafia do mediów. Na policję zgłasza się mąż sprawczyni, który wyjaśnia, że żona nie może mieć dzieci, a na dodatek cierpi na chorobę psychiczną. Zamach miał się stać jej zemstą. Funkcjonariusze dzięki Alexowi docierają do pracowni, w której przygotowała ładunek. Gutek zostaje niegroźnie ranny w wyniku eksplozji bomby pułapki. Ekipa odkrywa, że kobieta planowała zaatakować również spa dla ciężarnych. Kiedy Górski wraz z Alexem przeszukuje halę z basenem, ktoś zatrzaskuje stalowe drzwi, uszkadzając przy tym zamek. Uruchamia się ładunek z mechanizmem zegarowym, który rozpoczyna odliczanie. Życie wielu kobiet i ich nienarodzonych dzieci jest w niebezpieczeństwie.(n)

 • Komisarz Alex : Trzy stopy pod ziemią. s14e177 3:55

  Rano Górski idzie do sklepu po karmę dla psa. Przed pracą Lucyna zajeżdża pod dom kolegi, ale znajduje w nim tylko zdenerwowanego Alexa. Tymczasem przestępca Taranowski pseudonim Taran, który niedawno wyszedł z więzienia, obmyśla plan schwytania komisarza. Zamierza spowodować wypadek, a nieprzytomnego funkcjonariusza zabrać z miejsca zdarzenia. Gdy Piotr się budzi, orientuje się, że leży w ciasnym, drewnianym pudle, najprawdopodobniej trumnie. Udaje mu się znaleźć komórkę i małą latarkę. Policjant dzwoni do przyjaciół z komendy. Gutek oblicza, że starczy mu powietrza na najwyżej kilka godzin. Kiedy udaje się namierzyć sygnał telefonu, wszyscy są dobrej myśli i ruszają na poszukiwania zaginionego. Niestety sprawa nie jest taka prosta, jak się wydaje. Detektywi znajdują bowiem trumnę pustą. Rozpoczyna się wyścig z czasem, by uratować życie Górskiego.(n)

 • Złotopolscy: Niebezpieczne interesy 4:40

  Marta namawia Wieśka, by zainteresował się działalnością swojej córki, która wykupuje ziemię na trasie przyszłych autostrad. Kowalski podsłuchuje w pubie rozmowę Ewy i Tomka. Tymczasem Marek udaje się do Zawojd, by rozmawiać ze zdenerwowanymi mieszkańcami. Pan Dionizy zabiera strzelbę i wyrusza za nim konno.(n)

 • Klan 5:05

  Beata ubiera w gabinecie Rafalskiego choinkę. Piotr ma dla dziewczyny niespodziankę - dostał od znajomego zaproszenie na kulig na Mazurach w drugi dzień świąt. Beata jest zachwycona propozycją. Krystyna spotyka się z Sowińskim i wręcza mu tłumaczenie. W dowód wdzięczności mężczyzna ofiarowuje jej prezent gwiazdkowy. Grażyna zaprasza Ewę z Maciusiem na święta do mamy pod Łomżę. Ewa z radością przyjmuje propozycję. Wiesia mówi Krystynie, że na Boże Narodzenie jedzie do rodziców i prawdopodobnie tam zostanie, bo przynajmniej będzie miała gdzie mieszkać. Krystyna obiecuje, że ponownie rozejrzy się za jakimś lokum dla Wiesi. Maria pokazuje mężowi kartkę z życzeniami, którą przysłała Monika. Mówi, że chciałaby zaprosić córkę na święta, ale Władysław się nie zgadza. Pani Janeczce udaje się załatwić dla Wiesi miejsce w domu prowadzonym przez fundację "Femina".(n)

 • Zakończenie programu 5:35

 • Na sygnale: Nie wyjdę za ciebie 5:45

  Nadchodzi długo wyczekiwany dzień ślubu. Nowy jest w stałym kontakcie z Zosią. Mówi Wiktorowi, że jej narzeczony zasłabł, ale już odzyskał siły. Kuba nie może uwierzyć, w to, co się dzieje. Dziwi go zaangażowanie Gabrysia, który wciąż kocha dziewczynę. Kilka godzin później ratownicy gromadzą się w kościele. Z przejęciem oczekują na podwójny ślub. Przysięgę mają złożyć nie tylko Zosia i Tomek, ale też Anna i Wiktor. Uroczystość przybiera dramatyczny obrót, gdy młody strażak nagle upada przed ołtarzem.(n)

 • Matki, żony i kochanki 6:20

  Maria zażywa środki nasenne, a następnie wzywa pogotowie. Dorota i Michał zostają współwłaścicielami pizzerii Reutta. Michał odkrywa romans Doroty z Adamem. Kobieta postanawia wyprowadzić się z domu. Jerzy jedzie do Wandy. Liczy, że dzięki temu zdobędzie adres Wiktorii. Razem z Wandą udają się do szpitala, ponieważ Dorota zostawiła tam kartkę z adresem Wiktorii. Wanda spotyka męża, który czeka na Teresę. Jankowi udaje się wybrnąć z kłopotliwej sytuacji. Jerzy spędza z Wiktorią noc na schodach pensjonatu.(n)

 • Matki, żony i kochanki 7:25

  Wiktoria wraca do Warszawy. Dorota tymczasowo wprowadza się do Hanki. Wkrótce spotyka przypadkowo Reutta, który proponuje jej wspólny wyjazd na polowanie. Pokazuje jej swoją pizzerię. Wtedy jednak Dorota musi opuścić lokal, gdyż Reutt załatwia pilną sprawę z przełożonym, Waldemarem. W międzyczasie kobieta udaje się do ojca, któremu mówi o swoich problemach. Cezary otrzymuje od Wandy adres Wiktorii. Tymczasem Wiktoria planuje wspólną przyszłość z Jerzym.(n)

 • Jan Serce: Raz kozie śmierć 8:30

  Skrupulatne przygotowania do sportowych zawodów kończą się zwycięstwem drużyny przyjaciół. Tymczasem Gabi, która nie zdała egzaminów, podejmuje nieudaną samobójczą próbę. Janek nie zna prawdziwych motywów tego desperackiego czynu, dręczą go więc wyrzuty sumienia, że pozostał obojętny na jej uczucia. W trakcie odwiedzin w szpitalu narzeczony dziewczyny w imieniu swoim i swej przyszłej żony zaprasza go na ślub.(n)

 • Lepsza połowa 9:35

  Aleks coraz częściej zostaje na noc u Weroniki. Przekonuje się jednak, że wspólne życie nie jest tylko sielanką. Ukochana zaczyna go ograniczać i narzuca mu coraz więcej obowiązków. Zmusza go do naprawy zlewu w kuchni, nawet gdy ten jest przeziębiony. Aleks nie może sobie poradzić z rozwiązaniem problemu. Mimo słabego samopoczucia idzie też do pracy, co kończy się katastrofą. Kicha pewnej klientce w oko i Marek każe mu wracać do domu. Tymczasem Julia prosi swojego kolegę Filipa o to, by naprawił zlew. Ten chętnie jej pomaga, a po wszystkim proponuje randkę. Dziewczyna jednak się waha, gdyż ciągle czuje coś do Kamila, mimo tego, że jest on jej bratem i wybiera się do zakonu. Wkrótce między nią a Kamilem dochodzi do ostrej wymiany zdań. Chłopak jest bowiem zazdrosny o Filipa. Nie mogąc jednak powiedzieć tego wprost, obraża chłopaka, co bardzo nie podoba się Julii. Aleks nie wraca na noc do domu. Zaniepokojona Weronika podejrzewa, że ma kochankę. Okazuje się jednak, że był u matki. Wyjaśnia partnerce, że u niej jedynie pomieszkuje. Zdziwiona tymi słowami Weronika proponuje, aby się do niej wprowadził. Aleks obawia się jednak, że zostanie zdominowany przez nią i jej córkę. Ostatecznie, pod wpływem rozmowy z Dusią, postanawia skorzystać z oferty. Od początku jednak wprowadza swoje zasady. Kamil rozpoczyna pracę na budowie u Zibiego. Kosa co chwila wypytuje go o zakon i kobiety. Chłopak ponownie spotyka się z Julią. Przeprasza ją i mówi, że powinna dać Filipowi szansę. Mówi też, że stracił powołanie i nie pójdzie do zakonu. Niech chce też wracać na studia.(n)

 • Lepsza połowa 10:05

  Będący w depresji Borys mieszka u Marka i Joli. Sytuacja zaczyna irytować domowników. Gospodarze postanawiają delikatnie zasugerować Borysowi, żeby się wyprowadził. Namawiają go na kupno nieruchomości. Mężczyzna w końcu decyduje się na inwestycję, ale okazuje się, że kupił wakacyjny dom nad morzem. Marek cieszy się, że Kamil wreszcie znalazł sobie dziewczynę i zrezygnował z pójścia do zakonu. Ma nadzieję, że chłopak się zabawi, ale jednocześnie skupi na poważnych sprawach, jak nauka. Miłość znalazła też Julia, ale Weroniki jej związek z Filipem wcale nie cieszy. Przeraża ją myśl, że zadaje się z chłopakiem, który chce się wyszumieć. Wie bowiem z własnego doświadczenia, jak się to kończy. Jej obawy są jednak przesadzone. Dla Julii w tym momencie znacznie ważniejszy od chłopaka wydaje się Borys. Im lepiej go poznaje, tym coraz bardziej widzi w nim ojca. W przeciwieństwie do matki, z którą zaczyna się kłócić, Borys jest empatyczny, wpatrzony w córkę, nie wychowuje jej i ją wspiera. Tymczasem Aleks obawia się, że jest bezpłodny. Borys namawia go na wizytę u znajomego specjalisty. Aleks prosi go, by poszedł razem z nim. Borys wreszcie się wyprowadza się też od Marka i Joli. Wkrótce jednak w ich domu znów jest tłoczno. Pojawia się tam Anita, Julia, która pokłóciła się z matką, Filip i Weronika, która szuka córki. Wreszcie przybywa też Aleks, który z dumą ogłasza, że może mieć dzieci. Brakuje tylko Borysa. Ten odebrał stare wyniki badań i okazało się, że jest bezpłodny. Oznacza to, że nie jest ojcem Julii. Wszyscy zaczynają się o niego martwić.(n)

 • Ranczo : Agent. s04e43 10:40

  Po ślubie z Wioletką policjant Stasiek stara się, by w ich związek nie wkradła się rutyna. Zaskakuje więc żonę coraz to nowymi niespodziankami. Do wsi zostają dostarczone tanie komputery. Lucy osobiście nadzoruje ich sprzedaż po promocyjnych cenach i montaż. Czerepach roztacza przed wójtem perspektywę odzyskania władzy w kolejnych wyborach. Mają w tym pomóc techniki psychomanipulacji i inne umiejętności, które posiadł na kursie dla spin doktorów.(n)

 • Rodzinka.pl: Niedaleko pada jabłoń od jabłka. s01e09 11:35

  Boski przygotowuje dla chłopców dzień pełen zimowych atrakcji. Plan rodzinnej rozrywki przewiduje m.in. miniturniej hokeja oraz bitwę na śnieżne kule. Ludwik chce, by synowie poznali smak rywalizacji i nauczyli się na sobie polegać. Tymczasem Natalia próbuje przekonać Tomka, że uczenie się na pamięć dat wydarzeń historycznych ma swój ukryty sens.(n)

 • Rodzinka.pl: Spółka rodzinna. s01e10 12:10

  Boskich od pewnego czasu prześladuje pech. Serię katastrof otwiera awaria drzwi od garażu, z naprawą których Ludwik nie może sobie poradzić. Później jest jeszcze gorzej. Do domu przychodzi z wizytą przyjaciel z małym dzieckiem, a ukochany królik ma poważne problemy żołądkowe. Mająca dość problemów rodzinka zaczyna myśleć o zagranicznej wycieczce.(n)

 • Rodzinka.pl: Nienormalnie normalna rodzina. s01e11 12:40

  Boscy zauważają, że w piwnicy czuć wilgocią. Ludwik postanawia osuszyć pomieszczenie. Chłopcy przechodzą kolejną lekcję życia w społeczeństwie - rodzice starają się nauczyć synów szacunku do drugiego człowieka, niezależnie od jego statusu finansowego i pochodzenia. Ponadto wspierany przez Marka Ludwik próbuje zaszczepić Kubie miłość do sportu.(n)

 • Ojciec Mateusz: Aktor. s01e09 13:20

  Przed kościołem księdza Mateusza powstają zdjęcia do filmu. Asystentką kostiumologa jest dziewczyna z Sandomierza, żona barmana Filipiaka - Monika. Atrakcyjna młoda kobieta wzbudza zainteresowanie jednego z aktorów, Dariusza. W trakcie kręcenia sceny strzelaniny mężczyzna ginie. Obecny na planie w charakterze statysty Filipiak zostaje aresztowany. Oskarżony nie próbuje się bronić. Jednocześnie błaga Mateusza, by pomógł jego żonie. Duchowny postanawia bliżej przyjrzeć się całej sprawie. Analizuje amatorski materiał nakręcony przez organistę Piotra i rozmawia z bliskimi zamordowanego. Dzięki temu odkrywa okoliczności, w jakich doszło do zbrodni oraz jej faktycznego sprawcę.(n)

 • Ranczo : Polityka i czary. s04e44 14:15

  Czerepach zakłada się z wójtem, że za pomocą technik manipulacji uda mu się uwieść księgową, panią Lodzię. Ksiądz nakłania Lucy, żeby wystartowała w wyborach przeciwko wójtowi, który mami elektorat podstępem i perswazją. Ostatecznie Amerykanka zgadza się kandydować. W swoim programie podkreśla potrzebę wymiany doświadczeń między pokoleniami. Okazuje się jednak, że starsi mają niewiele do przekazania młodzieży. Kusy próbuje odnaleźć się w niełatwej roli ojca i partnera kobiety polityka. Tymczasem Więcławska, Hadziukowa i Solejukowa zawiązują spółkę. Mają nadzieję, że razem lepiej poradzą sobie na europejskim rynku.(n)

 • Ranczo : Wymiana międzypokoleniowa. s04e45 15:20

  Zbliżają się urodziny wojewody. Wójt nie wie, jaki prezent zakupić, żeby przypodobać się władzy. Doskonały pomysł podsuwa mu nowy znajomy Klaudii, psycholog behawiorysta. W ramach wymiany pokoleniowej Klaudia organizuje praktyczny kurs modnych subkultur. Niebawem w Wilkowyjach pojawiają się oryginalnie wyglądający młodzi ludzie. Na koncercie Joli i Pietrka zjawia się redaktor z prasy regionalnej, który obiecuje napisać recenzję. Po jej ukazaniu się wokalistka traci głos, a Pietrek wyrusza do Lublina, żeby ręcznie wymierzyć dziennikarzowi sprawiedliwość. W małżeństwie Michałowej dochodzi do nieporozumień. Atmosfera na plebanii staje się nie do zniesienia. Proboszcz postanawia interweniować.(n)

 • Ranczo : Dzieci śmieci. s04e46 16:20

  Zmienne nastroje gospodyni dają się we znaki mieszkańcom plebanii. Proboszcz i wikary sugerują Japyczowi, by zabrał Michałową na wczasy. Stach proponuje żonie urlop w Grecji. Kobieta jest jednak temu przeciwna i między małżonkami ponownie dochodzi do konfliktu. Jola, która straciła głos, udaje się po pomoc do znachorki. Portret wręczony wojewodzie przez wójta na urodziny okazał się trafionym prezentem. Autorowi podobizny, Kusemu, natychmiast przybywa zamówień. Wójt nabiera wiary w niezwykłe umiejętności Czerepacha. Tymczasem romans urzędnika z księgową rozwija się. Michałowa podejrzewa, że jej mąż ma kochankę w Radzyniu.(n)

 • Matki, żony i kochanki 17:25

  Były mąż Hanki, Robert, nie chce zrezygnować z mieszkania, zajmowanego obecnie przez Wiktorię. W tej sytuacji Jerzy i Wiktoria decydują się wynająć wspólne lokum. Wanda demaskuje swojego męża, Janka, który ma romans z inną kobietą. Po tym rozczarowaniu zaczyna zaniedbywać siebie i dom. Żona Jerzego zaprzyjaźnia się z jego byłą kochanką, Ewą. Maria planuje zemstę na mężu. Hanka dowiaduje się o ciężkiej chorobie Adama, przez którą nie zgodził się on na zamieszkanie z Dorotą. U Michała, męża Doroty, pojawia się przełożony Reutta, Waldemar. Informuje go o śmierci Jakuba i oszustwie, jakiego zmarły dopuścił się wobec Michała. Jerzy dowiaduje się, że nie jest ojcem Jurka.(n)

 • Komisarz Alex : Trzy stopy pod ziemią. s14e177 18:35

  Rano Górski idzie do sklepu po karmę dla psa. Przed pracą Lucyna zajeżdża pod dom kolegi, ale znajduje w nim tylko zdenerwowanego Alexa. Tymczasem przestępca Taranowski pseudonim Taran, który niedawno wyszedł z więzienia, obmyśla plan schwytania komisarza. Zamierza spowodować wypadek, a nieprzytomnego funkcjonariusza zabrać z miejsca zdarzenia. Gdy Piotr się budzi, orientuje się, że leży w ciasnym, drewnianym pudle, najprawdopodobniej trumnie. Udaje mu się znaleźć komórkę i małą latarkę. Policjant dzwoni do przyjaciół z komendy. Gutek oblicza, że starczy mu powietrza na najwyżej kilka godzin. Kiedy udaje się namierzyć sygnał telefonu, wszyscy są dobrej myśli i ruszają na poszukiwania zaginionego. Niestety sprawa nie jest taka prosta, jak się wydaje. Detektywi znajdują bowiem trumnę pustą. Rozpoczyna się wyścig z czasem, by uratować życie Górskiego.(n)

 • Ojciec Mateusz : Internetowi narzeczeni. s24e308 19:30

  Ksiądz Jacek (Piotr Kozłowski), pomocnik biskupa, rozpoczyna realizację internetowych filmików z naukami przedmałżeńskimi dla dojrzałych narzeczonych. Występują w nich Jola (Monika Krzywkowska) i Przemek (Mirosław Baka). Pewnego dnia przyszły pan młody nie pojawia się na nagraniu. Wychodzi na jaw, że para boryka się z wieloma problemami, które próbuje ukryć przed kapłanem. Okazuje się m.in., że między Jolą a dorosłym synem jej ukochanego Pawłem (Stanisław Cywka) panują napięte relacje. Ponieważ po Przemku ginie ślad, sprawę przejmuje policja. Niestety, śledztwo przynosi więcej pytań niż odpowiedzi. Światełko w tunelu pojawia się, kiedy ksiądz Jacek przypadkowo nagrywa filmik, który jak się okazuje zawiera istotne informacje. Nikt się nie spodziewa, że pod zwykłą kłótnią narzeczonych kryje się międzynarodowa afera. Chodzi nie tylko o wielkie pieniądze, ale i ludzkie życie.(n)

 • Ojciec Mateusz: Szantaż. s01e10 20:30

  Rolnik August Ciechan drogą sądową domagał się od inżyniera Napierskiego odszkodowania twierdząc, że jego zakład zanieczyszcza wodę w pobliskiej rzece. Gdy gospodarz przegrywa proces, młoda pani mecenas - działaczka fundacji ekologicznej - wzywa mieszkańców do protestu. Tymczasem Napierski pada ofiarą szantażu. Jeśli nie przestanie kierować odpadów do rzeki i nie uruchomi oczyszczalni, zostanie ujawniony jego romans z sekretarką Gosią. Inżynier podejrzewa, że autorem gróźb jest Ciechan. Mężczyzna za wszelką cenę chce zapewnić spokój swojej rodziny, lecz nie ma pieniędzy na inwestycje. Zwraca się o pomoc do duchownego.(n)

 • Ojciec Mateusz: Zemsta. s01e11 21:25

  W zastępstwie znajomego ksiądz Mateusz udaje się z posługą duszpasterską do więzienia, w którym przebywa również ojciec Michała. W tym samym czasie ginie jeden z osadzonych, gangster Seweryński. Narzędziem zbrodni okazuje się kawałek zaostrzonej blachy. Duchowny niezwłocznie rozpoczyna śledztwo. Dowiaduje się, że zmarły pozostawał w konflikcie z drobnym przestępcą, Paszyńskim, gdyż ten odebrał mu kochankę. Co więcej, na blasze, którą zadano śmiertelne ciosy, odkryte zostają odciski palców Paszyńskiego. Proboszcz analizując opowieści więźniów, nabiera jednak przekonania, że w tym przypadku nie popełniono morderstwa.(n)

 • Ranczo : W samo południe. s04e47 22:25

  Pewnego dnia do Wilkowyj przyjeżdżają dwa czarne, luksusowe samochody marki BMW. W autach siedzi kilku potężnie zbudowanych, ubranych w dresy mężczyzn. Niebawem mafiosi zaczynają zagrażać lokalnym przedsiębiorcom. Wydaje się, że biznes Hadziukowej, Więcławskiej i Solejukowej oraz gospoda Wioletki będą musiały ulec brutalnym szantażom i żądaniom haraczu. W tym samym czasie toczy się walka przedwyborcza między wójtem a Lucy. Kozioł postanawia wykorzystać gangsterów do osiągnięcia swoich politycznych celów.(n)

 • Ranczo : Bohaterski strajk. s04e48 23:25

  Mieszkańcy Wilkowyj dochodzą do wniosku, że prowadzona właśnie kampania wyborcza jest doskonałym momentem na strajk i zgłoszenie swoich postulatów. Rywale gotowi są bowiem obiecać wszystko i wszystkim, byleby tylko zwyciężyć w boju o upragnione stanowisko. Zjednoczona sfera budżetowa wsi, reprezentowana przez nauczycieli szkoły i doktora Wezóła, wysuwa więc śmiałe żądania podniesienia płac, a następnie bohatersko ogłasza protest. Przywódcą strajkujących zostaje polonista Witebski. W tym samym czasie w Wilkowyjach powstaje gminna telewizja internetowa. To wydarzenie okaże się mieć kluczowe znaczenie dla dalszego przebiegu kampanii.(n)

Lista stacji