×

Wyszukaj artykuł

Program tvTVP program TV. Program telewizyjny TVP na dziś, jutro i weekend

 • Ranczo : Seks nocy letniej. s06e70 15:20

  Więcławska sugeruje Lodzi i Halinie, że ich mężowie mogą zacząć szukać sobie nowych partnerek w związku z nagłymi zmianami w ich życiu. Obie kobiety postanawiają zadbać o swój wygląd i troskliwiej zaopiekować się więc ukochanymi. Wkrótce ich plany komplikuje Hadziukowa, która sugeruje, że jest jeszcze jedna sfera życia, na której w obecnej sytuacji powinny szczególnie skupić swoją uwagę. Kinga zaprasza do siebie znajomego skina. Kusy obawia się, że dziewczyna może podjąć głupią decyzję i próbuje jej przypilnować. Kobiety ze spółdzielni socjalnej odnoszą pierwsze sukcesy, co niepokoi ich mężów, którym nie podoba się nowa rola żon. Solejuk próbuje wszelkimi sposobami uniemożliwić Kazimierze zdanie matury. Decyduje się nawet na anonimowy donos do komisji. Lodzia i Halina postanawiają poprosić o pomoc proboszcza.(n)

 • Komisarz Alex : Śmierć w aquaparku. s10e128 16:20

  Wieczorem po zamknięciu aquaparku zostaje brutalnie zamordowana w ośrodku trenerka pływania. Jedną z pierwszych osób, która pojawia się na miejscu zbrodni, jest Lucyna. Odkrywa, że ofiara to jej kuzynka. Pomimo osobistego bólu Lucyna chce prowadzić dochodzenie i dopaść bandytę. Nina jednak nie wyraża zgody i odsuwa Lucynę od śledztwa - sprawę poprowadzi osobiście razem z Górskim. Jej decyzja wywołuje konflikt między policjantkami.(n)

 • S.W.A.T. - Jednostka specjalna. s01e02 17:15

  Podczas transportu z zakładu karnego do sądu ucieka grupa wyjątkowo niebezpiecznych przestępców. Oddział Daniela "Hondo" Harrelsona otrzymuje zadanie ujęcia zbiegów. Tymczasem współpracownicy poznają owianą dotąd tajemnicą przeszłość Streeta.(n)

 • Ojciec Mateusz : Wahadełko. s16e212 18:10

  Ksymena (Joanna Żółkowska) przyjeżdża do Sandomierza, by odwiedzić księdza Mateusza, syna jej dawnej przyjaciółki. Starsza pani wcześniej kupuje kwiaty i zjawia się na plebanii. Natalia i Mateusz są zaskoczeni jej wizytą. Ksiądz rozpoznaje przyjaciółkę mamy i przedstawia ją pozostałym domownikom. Ksymena opowiada o swoim życiu, karierze tancerki i wspomina dzieciństwo Mateusza. Nieoczekiwanie wyjmuje z torebki tajemnicze wahadełko. Tymczasem Gibalski dostaje wezwanie do kwiaciarni, której właścicielka została zamordowana. Pracownicy zeznają, że do pracy nie przyszedł ich nowy kolega, Bogdan Walczak (Mariusz Jakus). Policjanci w jego torbie podróżnej znajdują drogocenną kolię. Tymczasem Ksymena traci przytomność i trafia do szpitala.(n)

 • Ranczo : Droga przez stos. s07e91 19:05

  Po wyjściu z więzienia Lucy podejmuje ważne decyzje, które budzą zdecydowany sprzeciw Klaudii i jej współpracowników. Urzędnicy organizują strajk i nie chcą wypuścić Wilskiej z budynku, dopóki nie cofnie swojego wniosku o rezygnację z funkcji wójta. Zdesperowany Kusy postanawia złożyć żonie niezwykły dowód miłości. Senator otrzymuje propozycję objęcia stanowiska w nieistniejącym ministerstwie. Niedługo później jedna z partii proponuje mu sojusz. Tymczasem na plebanię przyjeżdża biskup, który składa nieoczekiwaną propozycję Michałowej. Oferta duchownego denerwuje Stacha i martwi proboszcza oraz wikarego. Dyplomatycznej interwencji w sprawie gospodyni podejmują się przyjaciele Japycza. Duda przeżywa kolejne sercowe rozterki i staje w obliczu trudnego wyboru.(n)

 • Rodzinka.pl: Jajo i kura. s07e157 20:05

  Natalia przekazuje chłopcom, że jej najlepsza przyjaciółka spodziewa się dziecka. Wiadomość o ciąży Marii porusza całą rodzinę. Dla samej zainteresowanej to także duże zaskoczenie. Kacper wpada na pomysł, jak uniknąć obowiązków domowych, a Zosia testuje cierpliwość Natalii zadając jej serię dociekliwych pytań. W trosce o zdrowie Ludwika Tomek jest gotowy na najwyższe poświęcenie i deklaruje chęć biegania z ojcem. Tymczasem Boscy wspominają z przyjaciółmi najwspanialsze chwile spędzone z chłopcami.(n)

 • Rodzinka.pl: Nowe życie. s07e158 20:35

  Maria boi się, czy da sobie radę w nowej roli. Macierzyństwo ją przeraża. Kuba z pomocą rodziców próbuje wybrać szkołę. Na prośbę Ludwika starszy brat przekonuje Kacpra, by nie ściągał niczego z internetu.(n)

 • S.W.A.T. - Jednostka specjalna. s01e03 21:10

  Tym razem Daniel "Hondo" Harrelson i jego oddział otrzymują zadanie odnalezienia i schwytania bezwzględnego przemytnika narkotyków, który wykorzystuje emigrantów z Filipin jako kurierów. Street po raz kolejny pokazuje się od nie najlepszej strony, gdy przez swoje nieprofesjonalne zachowanie naraża powodzenie misji, a sam wpada w tarapaty. Zmusza także Honda do interwencji.(n)

 • 07 zgłoś się: Major opóźnia akcję 22:00

  Gang Inżyniera na wielką skalę skupuje dewizy, zajmuje się również przemytem złota i dzieł sztuki. Do bandy zostaje przyjęty nowy członek - były więzień - który ma ściągać od wierzycieli długi i kontrolować gangsterów z Wybrzeża. Nowo przyjęty radzi sobie bardzo dobrze i wkrótce poznaje coraz więcej tajemnic gangu. Pewnego dnia zostają one jednak ujawnione. Okazuje się, że nowy przestępca to w rzeczywistości funkcjonariusz milicji - porucznik Borewicz z Komendy Stołecznej.(n)

 • 07 zgłoś się: Wisior 23:05

  Podczas napadu na bank zostaje skradziony między innymi drogocenny wisior z brylantem. Cenna biżuteria trafia kolejno do wielu posiadaczy, m.in. do prostytutki o pseudonimie Markiza, ale wkrótce przepada bez śladu. Tymczasem dochodzi do porachunków między gangsterami Tymowskim i Oleszukiem i jeden z nich ginie. Porucznik Borewicz aresztuje sprawców napadu i mordercę, ale nadal nie może wpaść na ślad naszyjnika.(n)

Lista stacji