×

Wyszukaj artykuł

Program tvTVP program TV. Program telewizyjny TVP na dziś, jutro i weekend

 • Gwiazdy kina: Will Smith 16:55

  W programie zostaną przedstawiane sylwetki najsłynniejszych gwiazd kina. Każdy odcinek poświęcony jest innemu aktorowi. Wśród nich m.in. Leonardo DiCaprio, Angelina Jolie, Johnny Depp, Tom Cruise i Kirsten Dunst.(n)

 • Gwiazdy kina: Matthew McConaughey 17:30

  W programie zostaną przedstawiane sylwetki najsłynniejszych gwiazd kina. Każdy odcinek poświęcony jest innemu aktorowi. Wśród nich m.in. Leonardo DiCaprio, Angelina Jolie, Johnny Depp, Tom Cruise i Kirsten Dunst.(n)

 • Ojciec Mateusz : Osaczenie. s13e163 18:05

  Mateusz organizuje rozgrywki piłkarskie dla dzieci. Pomaga mu m.in. ambitny osiemnastoletni sportowiec. W pewnym momencie mężczyzna niespodziewanie traci przytomność. Duchowny odwiedza jego matkę. Odkrywa, że woda w przydomowej studni jest mętna. Strażacy zabezpieczają ujęcie. Możejko i jego podwładni udają się tymczasem do dyrektora okolicznych zakładów przemysłowych, podejrzewając, że to one zatruwają wodę. Dziennikarz lokalnej gazety, Mariusz, zbiera materiały w pobliżu przedsiębiorstwa. Ochroniarze przyłapują go na fotografowaniu zakładu w momencie, gdy opuszcza go cysterna. Niedługo później pracodawczyni reportera, Justyna, otrzymuje telefon z pogróżkami. Przestraszona odwiedza Możejkę. Mimo gróźb decyduje się opublikować artykuł.(n)

 • Ranczo : Śluby i rozstania. s04e42 18:55

  Zbliżają się kolejne wybory. Sondaż zamówiony u Witebskiego wykazuje, że szanse wójta na wygraną są znikome. Niespodziewanie do Wilkowyj wraca Czerepach. Mężczyzna ma problemy z powodu swego specyficznego stosunku do etyki i prawa. Teraz chce wesprzeć upadające rządy wójta. Tymczasem Lucy nie chce się ograniczyć do opieki nad dzieckiem. Nakłania Kozioła, żeby dzięki unijnym dotacjom zadbał we wsi o powszechny dostęp do Internetu. Ku zaskoczeniu Amerykanki, pomysł oficjalnie popiera Czerepach. W gminie pojawia się mammobus. Niewiele kobiet decyduje się jednak poddać darmowym badaniom. Lucy przystępuje do działania, mimo iż jest zajęta przygotowaniami do ślubu. Do zawarcia związku małżeńskiego szykują się także Stasiek i Wioletka.(n)

 • Rodzinka.pl: Młodość nie zna strachu. s03e59 19:55

  Kuba zamierza wygrać sporą sumę pieniędzy. Nim to mu się udaje, skłóca ze sobą wszystkich domowników. Boskich odwiedza wysłannik sekty. Próbuje przekonać ich do swoich poglądów i namawia, by dołączyli do jego grupy. Natalia zbiera się na odwagę i próbuje porozmawiać z Kubą i Kacprem o seksie. Kuba i Kacper wydzwaniają do nieznajomych osób i robią im głupie kawały. Później wbrew ojcu wypożyczają z Tomkiem film. Marek i Ludwik wracają pamięcią do beztroskich lat młodości. Natalia pomaga im wrócić na ziemię. Marek i Maria udowadniają, że ten, kto kocha, zawsze liczy pieniądze.(n)

 • Rodzinka.pl: Gwiazda rocka. s03e60 20:30

  Kuba zakłada kapelę rockową i razem z kolegami ćwiczy w piwnicy. Natalia martwi się, że nie jest to odpowiednie miejsce dla młodych artystów. Kuba rozpisuje plan kariery swojego zespołu - gdzie zagrają koncerty i kiedy wydadzą płytę. Niestety, ma problem z wymyśleniem nazwy. Dziadkowie martwią się, że ich wnuki są poddawane zbyt dużej presji i na pewno będzie to miało zły wpływ na ich zdrowie psychiczne. Tomek szuka sobie pracy na weekend. Babcia Janina chce mu podarować swój samochód. U Boskich gaśnie światło. Przez cały wieczór rodzina musi sobie radzić bez prądu. Nie jest to łatwe.(n)

 • Okrasa łamie przepisy: Czas na szparagi 21:00

  Przełom maja i czerwca to szczyt sezonu na szparagi. Karol pokaże, jak się je uprawia i zbiera oraz opowie, w jaki sposób te smaczne warzywa trafiły na polski stół. Następnie kucharz przygotuje dania, w których będą one głównym składnikiem: łopatkę wieprzową duszoną w szparagach, białe szparagi po polsku i szparagową sałatkę z wędzoną makrelą, kaparami i ogórkiem.(n)

 • Ekstradycja 21:35

  Ćma stara się odkryć powiązania Fiduka z poszukiwanym przez UOP luksemburskim finansistą. Kiedy poznaje prawdę, zaczyna poważnie obawiać się o swoje życie. Tymczasem ciężko ranny Halski trafia do mieszkania Krystyny. Tam powoli wraca do zdrowia. Niebawem między nim a gospodynią domu zaczyna rodzić się uczucie.(n)

 • Ekstradycja 22:35

  Skorumpowany minister w zamian za dużą sumę ujawnia nazwiska dwóch wysokich rangą urzędników państwowych, którzy są ostatnim ogniwem w przejęciu przez Geobank Pałacu Kultury i Nauki oraz przyległych do niego terenów. Zadanie zlikwidowania niewygodnych dostojników otrzymuje Sumar. Minister postanawia przeznaczyć nieuczciwie zarobione pieniądze na kosztowną operację żony. Tymczasem Halski w dramatycznych okolicznościach opuszcza mieszkanie Krystyny.(n)

 • Jeziorak 23:35

  "Jeziorak" to tytuł polskiego thrillera, którego akcja rozgrywa się w niewielkiej miejscowości. W filmie podczas akcji likwidacji leśnej bimbrowni oddział policjantów zostaje ostrzelany. Jeden z funkcjonariuszy jest poważnie ranny. Zadanie wyjaśnienia tej sprawy otrzymuje ciężarna policjantka Iza Dereń (Jowita Budnik). Funkcjonariuszka prowadzi jednocześnie także drugą sprawę. Musi wyjaśnić okoliczności śmierci młodej kobiety, której zwłoki zostały znalezione w dryfującej po jeziorze łódce. Pomaga jej aspirant Wojciech Marzec (Sebastian Fabijański). Najtrudniejszą jednak sprawą w filmie "Jeziorak" są prywatne problemy Izy Dereń. Zmaga się ona z osobistym dramatem. Jej kolega po fachu, a zarazem życiowy partner, zaginął wraz z innym policjantem podczas pełnienia służby. Wkrótce dochodzenia prowadzone we wszystkich tych sprawach ujawniają zaskakujące fakty. Dotyczą one także przeszłości samej policjantki.(n)

Lista stacji