×

Wyszukaj artykuł

Program tvTVP ABC program TV. Program telewizyjny TVP ABC na dziś, jutro i weekend

 • Sąsiedzi: Kaktus 15:15

  Perypetie dwóch domorosłych majsterkowiczów, których pomysły nie zawsze znajdują zastosowanie w rzeczywistości. Pat i Mat z wielką wyobraźnią i za pomocą różnych narzędzi próbują naprawić domowe usterki. Nawet najprostsze prace remontowe kończą się katastrofą budowlaną. Niezrażeni porażkami przyjaciele nigdy się nie poddają i nie tracą przy tym humoru. Potrafią znaleźć wyjście z każdej, nawet z pozoru beznadziejnej sytuacji. Charakterystyczna ścieżka dźwiękowa prawie w całości wykonywana jest na harmonijce ustnej. Serial zdobył popularność w wielu krajach, był nadawany m.in. w Czechach, Polsce, Niemczech, Szwajcarii, Brazylii, Finlandii, Holandii i Hiszpanii.(n)

 • Rodzina Treflików: Domek w domku 15:25

  Dzieci znajdują kartonowe pudło i przerabiają je na domek. Z pomocą małego wujcia budynek magicznie się powiększa i można w nim zorganizować międzypokoleniowe przyjęcie.(n)

 • 44 Koty: Neko, kot-szczęściarz. 44 Gatti, s01e08 15:35

  Serial śledzi przygody czworga kociąt, które tworzą zespół muzyczny Buffycats. Wokalistą i głównym gitarzystą grupy jest pręgowany kot Lampo.(n)

 • Bajeczki Maszy: Wilk i siedem koźlątek 15:45

  Bohaterka jednej ze starych rosyjskich baśni prezentuje widzom znane opowieści.(n)

 • Wakacje albo psikus: Konie 15:55

 • LEGO City Adventures: Fendrich w Dzikiej Dżungli. s01e08 16:10

  Codzienne perypetie i przygody społeczności LEGO, której bohaterowie przeżywają swoje sukcesy, porażki, a także spełniają marzenia.(n)

 • YooHoo na ratunek: Wielkie dzieło pandy małej 16:25

  Na Yootopii mieszka piątka zaprzyjaźnionych zwierząt: YooHoo, Pammee, Chewoo, Lemmee oraz Roodee. Ratują one inne zwierzęta, które znajdują się w niebezpieczeństwie lub należą do zagrożonych gatunków. W krainie rośnie Drzewo Życia, które niczym barometr pokazuje stan środowiska na ziemi. Pewnego dnia jego owoce zaczynają gnić, a Yootopię ogarniają ciemności. YooHoo z przyjaciółmi musi rozwiązać te problemy.(n)

 • Nasze zwierzaki: Kucyk walijski. My Pet and Me, s01e62 16:40

  Program, w którym dzieci oceniają śmieszne internetowe filmiki ze zwierzętami w rolach głównych.(n)

 • Masza i Niedźwiedź: Hokus-pokus!. Masza i Miedwied, s01e25 17:00

  W czasie deszczu Masza bardzo się nudzi. Aby mieć chwilę czasu tylko dla siebie, Niedźwiedź daje jej podręcznik sztuczek magicznych. Ucząc się kolejnych czarów, Masza wpada w tarapaty. Niedźwiedź, który bez przerwy musi jej pomagać, znowu nie ma ani chwili czasu dla siebie.(n)

 • Tupcio Chrupcio: Obudź się! Pada śnieg!. Tip the Mouse, s01e08 17:05

  "Tupcio Chrupcio" to serial animowany włosko-niemieckiej produkcji zrealizowany na podstawie serii książek dla dzieci napisanych przez Marco Campanellę. Jest skierowany do najmłodszych widzów i w założeniu ma uczyć ich samodzielności. Tytułowy bohater, mała myszka Tupcio Chrupcio, napotyka problemy dnia codziennego, z jakimi często spotykają się małe dzieci. Wraz z nim dzieci dowiadują się, dlaczego należy przestrzegać zasad i jak radzić sobie z emocjami. Tupcio Chrupcio mieszka wraz z rodziną w maleńkim domku na łące. Jest bardzo małą myszką i każdego dnia uczy się nowych rzeczy. Otaczający świat jest bardzo ciekawy, ale jednocześnie pełen trudności i strachów, z jakimi spotykają się wszystkie dzieci. Tupcio Chrupcio przekonuje się jednak, że nie ma się czego bać. M.in. uczy się spać we własnym łóżku i samodzielnie jeść posiłki. Na szczęście w każdej sytuacji może liczyć na pomoc kochających rodziców.(n)

 • Ela, Oskar i Puf: List do chmurki 17:20

 • Clifford - wielki czerwony pies: Nowy przyjaciel / Burzowa pogoda 17:35

  Pies Clifford, wyższy od piętrowego budynku i bardziej czerwony od wozu strażackiego, jest zawsze optymistą i serce ma równie wielkie, jak on sam. Clifford wraz ze swoją właścicielką, 8-letnią Emily Elizabeth Howard i przyjaciółmi - fioletową pudlicą Cleo i małym żółtym buldogiem T-Bonem - codziennie przeżywa pasjonujące i dające do myślenia przygody. Urocze psisko uczy dzieci jak bawić się z innymi, jak być uczynnym i jak zdobywać przyjaciół. Serial cieszy się olbrzymią popularnością w ponad 85 krajach, zdobył też 17 nominacji do prestiżowej nagrody Emmy.(n)

 • Nowe przygody Piotrusia Pana: Wielka Księga 18:05

  Kapitan Hook obmyśla plan schwytania swojego odwiecznego wroga Piotrusia Pana i jego przyjaciół. Nibylandia jest zagrożona. Młodzi bohaterowie muszą ocalić krainę oraz uchronić obowiązujące w niej prawo do niedorastania. Przeżywają mnóstwo przygód.(n)

 • Sunny Day: Urodzinowa lista marzeń. s01e08 18:30

  Sunny obchodzi urodziny. Grzywek, Roksa i Blair usiłują spełnić marzenia solenizantki.(n)

 • Strażak Sam : Za dobre chęci Dilys. Fireman Sam, s08e13 19:00

  Pełen humoru i ciepła serial animowany dla najmłodszych. Strażak Sam mieszka w uroczym miasteczku Pontypandy, gdzie codzienne życie toczy się spokojnym rytmem. W razie nieoczekiwanych zdarzeń Sam wraz z drużyną czuwają na posterunku, zawsze gotowi nieść pomoc. Do Pontypandy wprowadzają się nowi mieszkańcy. Jest wśród nich Moose Roberts, specjalista od radzenia sobie w trudnych warunkach, który zakłada szkołę przetrwania. Pojawia się kierowca pociągu, Gareth Griffiths. Zjawia się także nowa nauczycielka, Pani Chen, z córeczką Lily.(n)

 • Kosmoloty: Wspaniałe bąble paliwa 19:10

  Przygody elitarnej grupy sympatycznych Kosmolotów - statków kosmicznych do zadań specjalnych. Każdy z nich ma wyjątkowe umiejętności: Orła, dowódcę Kosmolotów, cechuje zwinność i niezrównana prędkość, Jastrząb jest bardzo silny i ma fotograficzną pamięć, Jaskółka to mózg całej grupy, Sikorka jest najdzielniejsza ze wszystkich, a Kruk łączy w sobie spryt z ambicją. Orzeł i jego drużyna są kadetami i dopiero poznają przestrzeń kosmiczną - muszą nauczyć się wielu ważnych rzeczy, dowiedzieć się, co to takiego stratosfera i czym jest orbita ziemska. Kosmoloty przeżywają zapierające dech w piersiach przygody, a przy okazji oddają się zabawom i figlom, które są możliwe tylko w kosmosie.(n)

 • Ernest i Celestyna: Zimowy sen 19:20

  Serial "Ernest i Celestyna" jest kontynuacją francusko-belgijsko-luksemburskiej animacji z 2012 r., która odniosła kinowy sukces. Była nawet nominowana do Oscara. Wersja składająca się z 26 odcinków powstała na fali sukcesu pierwowzoru. Jest to opowieść o niezwykłej przyjaźni dwóch zwierząt, którym pisane jest być dla siebie wrogami. Niedźwiedź Ernest i myszka Celestyna są najlepszymi przyjaciółmi. Wbrew tradycji, która nakazuje myszom trzymać się jak najdalej od niedźwiedzi, tych dwoje nie tylko się lubi, ale też przeżywa niezwykłe przygody. Między innymi ratują przyjaciela przed utratą wspomnień oraz wspólnie przygotowują się do wyjazdu na wakacje. W serialu "Ernest i Celestyna" główni bohaterowie od początku są przyjaciółmi. Historia ich relacji jest dokładniej opowiedziana w wersji kinowej. Początkowo Celestyna szkoliła się na poszukiwacza zębów niedźwiadków, które myszom są potrzebne jako implanty w miejsce utraconych siekaczy. Wcale nie marzyła jednak o karierze dentystycznej. Poznanie niepozornego niedźwiedzia okazało się początkiem niesamowitej przyjaźni.(n)

 • Pamiętnik Florki: Balet. s01e08 19:35

  Mama postanawia zapisać Florkę na balet. Dziewczynka co prawda woli boks, ale zgadza się na propozycję. Wspólnie kupują baletowy strój i zjawiają się w Kuna Dance na pierwszej lekcji. Zajęcia okazują się jednak nieudane.(n)

 • Masza i Niedźwiedź: Rybia historia. Masza i Miedwied, s01e72 19:45

  Masza jest rezolutną, ciekawą świata kilkulatką, która ciągle wpada w tarapaty. Przyjaźni się z poczciwym niedźwiedziem. Wyważony i opiekuńczy kompan zawsze stara się ją chronić i pomaga jej pokonać wszystkie problemy. Razem przeżywają wiele przygód. Pełen humoru, uwielbiany przez dzieci i dorosłych na całym świecie pięknie zrealizowany serial animowany.(n)

 • Bajeczki Maszy: Tomcio Paluch 19:50

  Filmy i seriale dla najmłodszych widzów. Ulubieni bohaterowie dzieci zabiorą je w magiczny świat marzeń i fantazji.(n)

 • Gormiti: Nawiedzeni heroldowie 20:05

  Przed laty mieszkańcy czarodziejskiej krainy Gorm poznali smak strachu. Stało się to za sprawą Postaci Ciemności, które zaczęły zagrażać ich światu. Musiano stawić czoło zagrożeniu. Do walki poprowadzili Lordzi. Udało się pokonać siły zła, a na znak zwycięstwa wybudowano starożytną Wieżę. Umieszczono w niej Elaster, potężny kryształ, który chroni członków plemienia. Każdy dorastający Gormiti musi odwiedzić twierdzę, by otrzymać od niej siłę i męstwo. Tymczasem potężnemu kryształowi zagraża okrutny Vidous. Czterej śmiałkowie pochodzący z różnych plemion odkrywają, że jest on coraz bliżej przejęcia mocy. Nie mogą do tego dopuścić.(n)

 • Gormiti: Wszyscy za jednego 20:15

  Przed laty mieszkańcy czarodziejskiej krainy Gorm poznali smak strachu. Stało się to za sprawą Postaci Ciemności, które zaczęły zagrażać ich światu. Musiano stawić czoło zagrożeniu. Do walki poprowadzili Lordzi. Udało się pokonać siły zła, a na znak zwycięstwa wybudowano starożytną Wieżę. Umieszczono w niej Elaster, potężny kryształ, który chroni członków plemienia. Każdy dorastający Gormiti musi odwiedzić twierdzę, by otrzymać od niej siłę i męstwo. Tymczasem potężnemu kryształowi zagraża okrutny Vidous. Czterej śmiałkowie pochodzący z różnych plemion odkrywają, że jest on coraz bliżej przejęcia mocy. Nie mogą do tego dopuścić.(n)

 • Kapitan Tsubasa: Witaj Kojiro! 20:30

 • Nowe przygody Lucky Luke'a: Daltonowie w mundurach 20:55

  Samotny kowboj Lucky Luke i jego wierny towarzysz, koń Jolly Jumper przemierzają Dziki Zachód w poszukiwaniu bandytów. Dzięki swojej pomysłowości, szybkości posługiwania się bronią i niebywałemu szczęściu dzielnemu stróżowi prawa udaje się łapać złoczyńców bez rozlewu krwi. W misji szerzenia sprawiedliwości wspomaga Luke'a rumak Jolly Jumper, który często ratuje go z poważnych tarapatów.(n)

 • Wakacje z duchami: Człowiek w plastikowej zbroi 21:25

  Śledztwo małych detektywów przynosi nieoczekiwane rezultaty - chłopcy mają już dwóch podejrzanych, a niebawem pojawia się trzeci. Prawdopodobnie przybył on do zamku w poszukiwaniu ukrytego w podziemiach skarbu.(n)

 • Wakacje z duchami: Tajemniczy przybysz 21:55

  Trójka chłopców podejrzewa, że nowy przybysz, który właśnie przyjechał do miasteczka, również jest zamieszany w niezwykłe wydarzenia dziejące się na zamku. Zaczynają go śledzić. Niestety, nie przynosi to oczekiwanych rezultatów.(n)

 • Doktor Who : Mumia w Orient Expressie. Doctor Who, s08e08 22:30

  Doktor i Clara podróżują jednym z najpiękniejszych pociągów w historii. Sielankę wyprawy zakłóca mumia, która prześladuje pasażerów. Aby pokonać stwora, bohaterowie muszą się spieszyć.(n)

 • Zakończenie programu 23:20

Lista stacji