×

Wyszukaj artykuł

Program tvTVP ABC program TV. Program telewizyjny TVP ABC na dziś, jutro i weekend

 • Kosmoloty: Kontr-Ziemia 12:05

  Przygody elitarnej grupy sympatycznych Kosmolotów - statków kosmicznych do zadań specjalnych. Każdy z nich ma wyjątkowe umiejętności: Orła, dowódcę Kosmolotów, cechuje zwinność i niezrównana prędkość, Jastrząb jest bardzo silny i ma fotograficzną pamięć, Jaskółka to mózg całej grupy, Sikorka jest najdzielniejsza ze wszystkich, a Kruk łączy w sobie spryt z ambicją. Orzeł i jego drużyna są kadetami i dopiero poznają przestrzeń kosmiczną - muszą nauczyć się wielu ważnych rzeczy, dowiedzieć się, co to takiego stratosfera i czym jest orbita ziemska. Kosmoloty przeżywają zapierające dech w piersiach przygody, a przy okazji oddają się zabawom i figlom, które są możliwe tylko w kosmosie.(n)

 • Pszczółka Maja: Skrzydła mistrza 12:20

  Maja i Gucio zapisują się na wyścig o Pyłkowy Puchar Mistrza Skrzydeł. Do zawodów przygotowuje przyjaciół dawny zwycięzca - Papcio Ważka.(n)

 • Pamiętnik Florki : Zakupy. s02e21 12:40

  Pani Dzięciołowa mówi rodzinie ryjówek o nowym sklepie, który oferuje mnóstwo promocji. Mama i Florką są zaskoczone przepychem i ilością sprzedawanych towarów. Nie mogą jednak się zdecydować, który z 30 rodzajów soku z żuka kupić. Wracają z zakupów z mnóstwem niepotrzebnych rzeczy. Nie ma jednak wśród nich soku, po który Florka udaje się do pobliskiej Dziupli u wiewiórki. Tam nie ma żadnych problemów z wyborem.(n)

 • Figu Migu: Hau hau, miau miau 12:55

  Nauka języka migowego za pomocą piosenek. Program przeznaczony zarówno dla dzieci niesłyszących i ich rodziców, jak również dla tych, którzy nie zmagają się z problemami zdrowotnymi. W roli prowadzących występują Małgorzata Limanówka i Mariola Kozłowska-Nowak. Widzowie poznają także dwie animowane postacie - Figu oraz Migu, które pojawiają się w wybranych sekwencjach programu.(n)

 • Figu Migu: Segregacja 13:00

  Nauka języka migowego za pomocą piosenek. Program przeznaczony zarówno dla dzieci niesłyszących i ich rodziców, jak również dla tych, którzy nie zmagają się z problemami zdrowotnymi. W roli prowadzących występują Małgorzata Limanówka i Mariola Kozłowska-Nowak. Widzowie poznają także dwie animowane postacie - Figu oraz Migu, które pojawiają się w wybranych sekwencjach programu.(n)

 • Świnka Peppa : Kowboj Pedro. Peppa Pig, s05e11 13:15

  Kolejny sezon serialu opowiada o przygodach dobrze znanej widzom świnki. Peppa uwielbia grać w różne gry, przebierać się, a ponad wszystko bawić się na dworze i skakać do błotnistej kałuży. W jej zabawnych przygodach uczestniczy cała rodzina: tata, mama i braciszek George. Historie Peppy często są wzruszające i zawsze dobrze się kończą.(n)

 • Świnka Peppa : Pensjonat. Peppa Pig 6, s06e11 13:20

  Animowany serial dla najmłodszych. Opowiada o losach sympatycznej świnki Peppy, jej brata Jacka oraz ich rodziców.(n)

 • My Little Pony: Zmienić podmieńca. My Little Pony: Friendship is Magic 7, s07e19 13:30

  Zabawne przygody jednorożca Twilight Sparkle i, panującej nad Equestrią, księżniczki Celestii.(n)

 • Zagubiona w Oz: Dalej, naprzód 13:55

  Generał Gaf eksperymentuje z magią, wskutek czego tornado ponownie porywa dom Dorotki. Dziewczynka, razem ze swoimi przyjaciółmi, próbuje sobie poradzić w nietypowej sytuacji.(n)

 • Ronja, córka zbójnika: Śpiew we mgle 14:20

  Ronia, córka Lovis i Mattisa, herszta zbójników, przychodzi na świat w wielkim zamku na skale w środku lasu - siedzibie bandy ojca. W noc jej narodzin piorun uderza w górę, dzieląc ją oraz budowlę na pół. Dziewczynka dorasta otoczona miłością rodziców i zbójców. Pewnego dnia, podczas samotnej przechadzki, po raz pierwszy w życiu spotyka swojego rówieśnika. Dowiaduje się, że to Birk, syn zbójnika Borki, śmiertelnego wroga Mattisa, który wraz ze swoimi ludźmi i żoną osiedlił się w niezamieszkałej połowie zamku. Mimo początkowej nieufności dzieci zostają przyjaciółmi. Z czasem ich zażyłość staje się zarzewiem konfliktu z rodzicami. Japoński serial animowany na podstawie książki Astrid Landgren o tym samym tytule.(n)

 • Lassie i przyjaciele: Deja vu 14:50

  Perypetie znanego na całym świecie owczarka collie, któremu tym razem towarzyszy mała Zoe Parker. Inteligentna suczka i jej przyjaciółka mieszkają w Wielkim Parku Narodowym. Tata dziewczynki jest tam strażnikiem, a mama lekarzem weterynarii. Zoe i Lessie mają wielu przyjaciół wśród mieszkających w okolicy zwierząt - zarówno tych dzikich, jak również udomowionych. Suczka i jej pani wspólnie poznają moc przyjaźni, a także moc, jaką daje rodzina. Czworonożną bohaterkę stworzył ją w 1940 roku amerykański pisarz Eric Knight w powieści "Lassie, wróć!". Pierwszy film o przygodach wiernego owczarka collie ukazał się w 1943 roku.(n)

 • Rodzina Treflików: Wehikuł czasu 15:20

  Serial o przygodach sympatycznej rodzinki: mamy, taty, sześcioletniej Treflinki i czteroletniego Treflika. Dzieci mają także dziadka i babcię, którzy ich odwiedzają. W filmie pojawia się również dozorca pan Jareczek, który śpiewa i gra na gitarze, oraz jego wnuczek Gonduś.(n)

 • 44 Koty: Bongo na scenie. 44 Gatti, s01e48 15:30

  Serial śledzi przygody czworga kociąt, które tworzą zespół muzyczny Buffycats. Wokalistą i głównym gitarzystą grupy jest pręgowany kot Lampo.(n)

 • Bajeczki Maszy: Kalif 15:45

  Bohaterka jednej ze starych rosyjskich baśni prezentuje widzom znane opowieści.(n)

 • Zagadki zwierzogromadki: Kozy 15:50

  Program edukacyjno-wychowawczy. Prowadzący, posługując się przykładem zwierząt, udowadniają dzieciom, że nauka jest bardzo ciekawym i potrzebnym zajęciem. Twórcy opowiadają także, w jaki sposób można osiągnąć sukces oraz jakie cechy trzeba w sobie pielęgnować, by żyć w szczęściu.(n)

 • LEGO City Adventures: Poznajcie Harla Hubbsa. s01e06 16:10

  Codzienne perypetie i przygody społeczności LEGO, której bohaterowie przeżywają swoje sukcesy, porażki, a także spełniają marzenia.(n)

 • YooHoo na ratunek: Szyszkowiec się opala 16:25

  Na Yootopii mieszka piątka zaprzyjaźnionych zwierząt: YooHoo, Pammee, Chewoo, Lemmee oraz Roodee. Ratują one inne zwierzęta, które znajdują się w niebezpieczeństwie lub należą do zagrożonych gatunków. W krainie rośnie Drzewo Życia, które niczym barometr pokazuje stan środowiska na ziemi. Pewnego dnia jego owoce zaczynają gnić, a Yootopię ogarniają ciemności. YooHoo z przyjaciółmi musi rozwiązać te problemy.(n)

 • Andy na safari: Andy i ostronos 16:40

  Andy Day przeżywa nowe przygody wśród dzikich zwierząt, które zamieszkują naszą planetę. Przyrodnik wznosi się między innymi w przestworza z sokołem wędrownym, najszybszym stworzeniem na Ziemi. Następnie nurkuje w oceanie z płetwalem błękitnym, największym zwierzęciem wszech czasów. Program powstał dzięki połączeniu fragmentów programów przyrodniczych produkcji BBC i animacji komputerowej.(n)

 • Masza i Niedźwiedź: Spokojnie, tylko spokojnie!. Masza i Miedwied, s01e66 17:00

  Masza jest rezolutną, ciekawą świata kilkulatką, która ciągle wpada w tarapaty. Przyjaźni się z poczciwym niedźwiedziem. Wyważony i opiekuńczy kompan zawsze stara się ją chronić i pomaga jej pokonać wszystkie problemy. Razem przeżywają wiele przygód. Pełen humoru, uwielbiany przez dzieci i dorosłych na całym świecie pięknie zrealizowany serial animowany.(n)

 • Tupcio Chrupcio: Jedźmy na biwak. Tip the Mouse, s01e46 17:10

  "Tupcio Chrupcio" to serial animowany włosko-niemieckiej produkcji zrealizowany na podstawie serii książek dla dzieci napisanych przez Marco Campanellę. Jest skierowany do najmłodszych widzów i w założeniu ma uczyć ich samodzielności. Tytułowy bohater, mała myszka Tupcio Chrupcio, napotyka problemy dnia codziennego, z jakimi często spotykają się małe dzieci. Wraz z nim dzieci dowiadują się, dlaczego należy przestrzegać zasad i jak radzić sobie z emocjami. Tupcio Chrupcio mieszka wraz z rodziną w maleńkim domku na łące. Jest bardzo małą myszką i każdego dnia uczy się nowych rzeczy. Otaczający świat jest bardzo ciekawy, ale jednocześnie pełen trudności i strachów, z jakimi spotykają się wszystkie dzieci. Tupcio Chrupcio przekonuje się jednak, że nie ma się czego bać. M.in. uczy się spać we własnym łóżku i samodzielnie jeść posiłki. Na szczęście w każdej sytuacji może liczyć na pomoc kochających rodziców.(n)

 • Ela, Oskar i Puf: Mgłaaa! 17:20

  Niezwykłe przygody trójki przyjaciół - energicznego chłopca Oscara, jego sąsiadki Eli i chmurki imieniem Puf. Mieszkają oni na wsi oraz korzystają ze swobody, jaką daje życie w zgodzie z naturą.(n)

 • Clifford - wielki czerwony pies: Wujek T - Bone / Walentynkowa niespodzianka Cleo 17:35

  Pies Clifford, wyższy od piętrowego budynku i bardziej czerwony od wozu strażackiego, jest zawsze optymistą i serce ma równie wielkie, jak on sam. Clifford wraz ze swoją właścicielką, 8-letnią Emily Elizabeth Howard i przyjaciółmi - fioletową pudlicą Cleo i małym żółtym buldogiem T-Bonem - codziennie przeżywa pasjonujące i dające do myślenia przygody. Urocze psisko uczy dzieci jak bawić się z innymi, jak być uczynnym i jak zdobywać przyjaciół. Serial cieszy się olbrzymią popularnością w ponad 85 krajach, zdobył też 17 nominacji do prestiżowej nagrody Emmy.(n)

 • Nowe przygody Piotrusia Pana: Totem 18:05

  Kapitan Hook obmyśla plan schwytania swojego odwiecznego wroga Piotrusia Pana i jego przyjaciół. Nibylandia jest zagrożona. Młodzi bohaterowie muszą ocalić krainę oraz uchronić obowiązujące w niej prawo do niedorastania. Przeżywają mnóstwo przygód.(n)

 • Trolle: impreza trwa!: Nie przejmuj się, bądź Peppym/ Pełne zachmurzenie 18:30

  Trolle znane z kinowego hitu DreamWorks powracają w serialu animowanym. Poppy i Mruk urządzają niezapomniane imprezy w swoim leśnym domu. Na ich codzienne życie składa się jednak nie tylko zabawa, lecz także niesienie pomocy innym. Przyjaciele radzą sobie m.in. z klęską suszy oraz zachęcają do odwiedzania bibliotek.(n)

 • Strażak Sam : Podwójne zagrożenie. Fireman Sam, s06e25 19:00

  Strażak Sam wraz ze swoimi przyjaciółmi mieszka w urokliwym miasteczku Pontypandy. Codzienne życie toczy się tutaj bardzo spokojnie, jednak czasami zdarzają się zaskakujące sytuacje i przygody. Sam nie tylko gasi pożary, ale również pomaga mieszkańcom Pontypandy w rozwiązywaniu ich problemów.(n)

 • Kosmoloty: Pomaluj swoją rakietę 19:10

  Przygody elitarnej grupy sympatycznych Kosmolotów - statków kosmicznych do zadań specjalnych. Każdy z nich ma wyjątkowe umiejętności: Orła, dowódcę Kosmolotów, cechuje zwinność i niezrównana prędkość, Jastrząb jest bardzo silny i ma fotograficzną pamięć, Jaskółka to mózg całej grupy, Sikorka jest najdzielniejsza ze wszystkich, a Kruk łączy w sobie spryt z ambicją. Orzeł i jego drużyna są kadetami i dopiero poznają przestrzeń kosmiczną - muszą nauczyć się wielu ważnych rzeczy, dowiedzieć się, co to takiego stratosfera i czym jest orbita ziemska. Kosmoloty przeżywają zapierające dech w piersiach przygody, a przy okazji oddają się zabawom i figlom, które są możliwe tylko w kosmosie.(n)

 • Pszczółka Maja: Trzask 19:20

  Maja i Gucio uszkadzają podczas zabawy skorupę Szymka. Muszą szybko znaleźć metodę na wyleczenie urazu, inaczej ich przyjacielowi stanie się krzywda.(n)

 • Pamiętnik Florki: Ktoś inny. s01e46 19:35

  Mała ryjówka Florka jest pilną obserwatorką rzeczywistości. Nie do końca dowierza dorosłym, więc wszystko sprawdza sama i oczywiście dochodzi do własnych wniosków, niekoniecznie słusznych, ale zawsze bardzo odkrywczych. Jak każdy maluch, Florka dziwi się najprostszym rzeczom, jednocześnie ucząc się je rozumieć i nazywać. Uczy się także nazywać, rozumieć i oswajać swoje emocje - strach, zazdrość, zachwyt, rozczarowanie czy wstyd. Rodzice Florki nie zawsze wykazują zainteresowanie problemami córki, a czasem ich wręcz nie rozumieją. Jedna rzecz jednak jest nienaruszalna - Florka czuje się kochana, co daje jej siłę, wiarę w siebie i odwagę do zadawania pytań.(n)

 • Masza i Niedźwiedź: Wieczór filmowy. Masza i Miedwied, s01e42 19:45

  Masza jest rezolutną, ciekawą świata kilkulatką, która ciągle wpada w tarapaty. Przyjaźni się z poczciwym niedźwiedziem. Wyważony i opiekuńczy kompan zawsze stara się ją chronić i pomaga jej pokonać wszystkie problemy. Razem przeżywają wiele przygód. Pełen humoru, uwielbiany przez dzieci i dorosłych na całym świecie pięknie zrealizowany serial animowany.(n)

 • Bajeczki Maszy: Kogucik Złoty Grzebyczek 19:50

  Filmy i seriale dla najmłodszych widzów. Ulubieni bohaterowie dzieci zabiorą je w magiczny świat marzeń i fantazji.(n)

 • Metalions: W jaskini smoka, część 1 20:05

  Główni bohaterowie mieszkają w świecie z metalu i potrafią transformować się do innych kształtów. Ta umiejętność zapewnia im mnóstwo fantastycznych przygód.(n)

 • Metalions: W jaskini smoka, część 2 20:15

  Główni bohaterowie mieszkają w świecie z metalu i potrafią transformować się do innych kształtów. Ta umiejętność zapewnia im mnóstwo fantastycznych przygód.(n)

 • Inazuma Eleven: Zabójczy Trójkąt Z! 20:30

  Gimnazjum Raimona jest gotowe do gry z kolejnym przeciwnikiem - liceum Kirkwood, czyli poprzednią szkołą Axela Blaze'a. Niektórzy zawodnicy z Kirkwood wciąż żywią urazę do dawnego kolegi i chcą wykorzystać to spotkanie jako okazję do zemsty.(n)

 • Nowe przygody Lucky Luke'a: Custer na prezydenta 21:00

  Samotny kowboj Lucky Luke i jego wierny towarzysz, koń Jolly Jumper przemierzają Dziki Zachód w poszukiwaniu bandytów. Dzięki swojej pomysłowości, szybkości posługiwania się bronią i niebywałemu szczęściu dzielnemu stróżowi prawa udaje się łapać złoczyńców bez rozlewu krwi. W misji szerzenia sprawiedliwości wspomaga Luke'a rumak Jolly Jumper, który często ratuje go z poważnych tarapatów.(n)

 • Maszyna zmian-ost.: Inwazja świąteczna 21:30

  Dzieci zamierzają wysłać listy do świętego Mikołaja. Aby na pewno spełnił on ich życzenia, chcą polać je wodą z zaczarowanej studni. Niestety, okazuje się, że jest już ona pusta.(n)

 • Karino: Narodziny 22:05

  Grażyna Barska (Claudia Rieschel), absolwentka weterynarii, podejmuje swoją pierwszą pracę w stadninie. Jej przyjazd zbiega się w czasie ze skomplikowanym porodem jednej z klaczy. Kobiecie udaje się uratować źrebaka, lecz nie jest w stanie utrzymać przy życiu jego matki. Pracownicy stadniny obwiniają stażystkę o śmierć zwierzęcia. Dopiero później doświadczony lekarz stwierdza, że starej i chorej klaczy nie można było uratować.(n)

 • Doktor Who -ost.: Bitwa o Ranskoor Av Kolo 22:35

  Na tajemniczej planecie Ranskoor Av Kolos znajdują się pozostałości po bitwie. W tym czasie Doktor i jego kopani otrzymują dziewięć telefonów z prośbą o pomoc. Sądzą, że to miejsce kryje w sobie więcej mrocznych sekretów.(n)

Lista stacji