×

Wyszukaj artykuł

Program tvTVP ABC program TV. Program telewizyjny TVP ABC na dziś, jutro i weekend

 • Sara i Kaczorek: Robot Juice. Sarah & Duck, s01e06 17:00

  Sara ma siedem lat, wielkie oczy i zieloną czapeczkę. Mieszka ze swoim najlepszym przyjacielem - Kaczorkiem. Wspólnie przeżywają ciekawe przygody. Próbują dosięgnąć do tęczy albo udają pingwiny. Oboje mają mnóstwo przyjaciół, z którymi spędzają czas.(n)

 • Wissper: Pingwiny w kolejce. s01e47 17:10

  Mała Wissper posiada niezwykły dar - rozumie mowę zwierząt. Ponadto dziewczynka potrafi przenieść się w każdy zakątek globu. Przemierza podwodny świat mórz i oceanów, bujne lasy, bezkresne pustynie, a nawet pokryte lodem krainy, aby dotrzeć wszędzie, gdzie potrzebna jest jej pomoc. W każdym odcinku Wissper rozwiązuje problem jednego ze zwierząt. Wcześniej jednak musi dokładnie zrozumieć, na czym on polega. Kiedy już nabiera pewności, zwraca się do któregoś ze swoich magicznych przyjaciół.(n)

 • Wissper: Porządki orangutana. s01e48 17:15

  Mała Wissper posiada niezwykły dar - rozumie mowę zwierząt. Ponadto dziewczynka potrafi przenieść się w każdy zakątek globu. Przemierza podwodny świat mórz i oceanów, bujne lasy, bezkresne pustynie, a nawet pokryte lodem krainy, aby dotrzeć wszędzie, gdzie potrzebna jest jej pomoc. W każdym odcinku Wissper rozwiązuje problem jednego ze zwierząt. Wcześniej jednak musi dokładnie zrozumieć, na czym on polega. Kiedy już nabiera pewności, zwraca się do któregoś ze swoich magicznych przyjaciół.(n)

 • Pszczółka Maja: Kłopoty Molly 17:25

  Gucio nieumyślnie potrąca Molly, która uderza się głowę i traci pamięć. W poszukiwaniu swojej zimowej spiżarni turkuć podjadek zaczyna przekopywać cała łąkę. W wyniku jej kopania zawalają się tunele Maksa, spichlerz mrówek a nawet sam ul jest w niebezpieczeństwie. Maja z przyjaciółmi stara się jak najszybciej znaleźć jej spiżarnię, żeby powstrzymać falę zniszczeń.(n)

 • Kosmoloty: Spójrzcie w kosmos 17:40

  Przygody elitarnej grupy sympatycznych Kosmolotów - statków kosmicznych do zadań specjalnych. Każdy z nich ma wyjątkowe umiejętności: Orła, dowódcę Kosmolotów, cechuje zwinność i niezrównana prędkość, Jastrząb jest bardzo silny i ma fotograficzną pamięć, Jaskółka to mózg całej grupy, Sikorka jest najdzielniejsza ze wszystkich, a Kruk łączy w sobie spryt z ambicją. Orzeł i jego drużyna są kadetami i dopiero poznają przestrzeń kosmiczną - muszą nauczyć się wielu ważnych rzeczy, dowiedzieć się, co to takiego stratosfera i czym jest orbita ziemska. Kosmoloty przeżywają zapierające dech w piersiach przygody, a przy okazji oddają się zabawom i figlom, które są możliwe tylko w kosmosie.(n)

 • Magiczny autobus znów rusza w trasę: Loczek z przyszłości 17:55

  Niezwykłe perypetie uczniów i ich ekscentrycznej nauczycielki podczas lekcji w magicznym autobusie.(n)

 • Mia i ja : Niezręczna sytuacja. Mia and Me, s02e50 18:25

  Drugi sezon serialu animowanego "Mia i ja" powstałego w koprodukcji niemiecko-kanadyjsko-włosko-holenderskiej. Jego bohaterką jest dziewczynka o imieniu Mia, która po śmierci rodziców rozpoczęła naukę w szkole z internatem. Mia otrzymała po rodzicach kilka pamiątek, m.in. bransoletkę i książkę o jednorożcach. Jak się okazało, dzięki nim przedostała się do magicznej Centopii zamieszkanej przez elfy, smoki i jednorożce. W pierwszym sezonie "Mia i ja" bohaterka dowiedziała się, że Centopia jest ciemiężona przez złą królową Pantheę. Okrutna władczyni porywała jednorożce, by skorzystać z mocy kryjącej się w ich rogach, mogącej zapewnić jej wieczną młodość. Do walki z królową stanęły wojownicze elfy dowodzone przez księcia Mo i odważnego Yuko. Mia postanowiła im pomóc. W drugim sezonie w Centopii pojawia się nowy czarny charakter - przebiegły Rixel, właściciel pływającej wyspy Funtopii, która właśnie przybiła do brzegów magicznej krainy. Jego celem jest złapanie skrzydlatego jednorożca. Mia i Yuko udają się do Tassandry, matki elfa Simo, która zna sposób na pokonanie przybysza. Bohaterów czeka pełna niebezpieczeństw wyprawa na Tęczową Wyspę. Tymczasem w realnym świecie Mia spędza wakacje na farmie dziadka Renza. Jego posiadłości grozi licytacja, ponieważ starszy pan nie jest w stanie spłacić zadłużenia. Na ziemię Renza ostrzą sobie zęby jego sąsiedzi - Violetta i jej matka Contessa.(n)

 • Halo halo! 18:50

  Mupety ograniczają wyjścia z domu i kontaktują się ze znajomymi za pośrednictwem telefonu lub komputera. Dzwonią do siebie wzajemnie, a ich rozmowy bawią i uczą.(n)

 • Przyjaciele z podwórka: Tajna misja 19:00

  Pinguś, Żabusia i Łosiek są agentami. Ich misją jest dostanie się do Muzeum Skarbów i oddanie kości tajemniczemu właścicielowi. Jednak żadne z nich go nie zna, a w muzeum znajduje się wiele pułapek.(n)

 • Rev i Roll: Fanklub Reva i Rumble'a 19:25

  Perypetie dwóch przyjaciół, ośmioletniego Reva i Rumble'a, potężnej ciężarówki o osobowości szczeniaka. Każdego dnia wpadają oni na ciekawe pomysły, dzięki czemu wciąż przeżywają nowe przygody i podejmują trudne wyzwania.(n)

 • Daisy i Ollie: Dlaczego żyrafy mają takie długie szyje? 19:35

  Daisy i Ollie są zafascynowani światem i każdego dnia zadają mnóstwo pytań. Poruszane przez nich kwestie niekiedy są bardzo poważne, a innym razem całkiem błahe. Czasem udaje się im samodzielnie odnaleźć odpowiedzi na nurtujące ich pytania, a sporadycznie pomaga im w tym tata.(n)

 • Ricky Zoom: Super Szybkie Dostawy Moto Ferajny 19:40

  Filmy i seriale dla najmłodszych widzów. Ulubieni bohaterowie dzieci zabiorą je w magiczny świat marzeń i fantazji.(n)

 • Czytanie przed spaniem, czyli cała Polska czyta dzieciom: Wilk, który bał się ciemności 19:50

  Cykliczny program, w którym znane osoby takie jak Paulina Chylewska, Michał Żebrowski i Artur Barciś czytają bajki dla dzieci.(n)

 • Masza i Niedźwiedź: Uroda ma wielką moc. Masza i Miedwied, s01e40 20:10

  Masza jest rezolutną, ciekawą świata kilkulatką, która ciągle wpada w tarapaty. Przyjaźni się z poczciwym niedźwiedziem. Wyważony i opiekuńczy kompan zawsze stara się ją chronić i pomaga jej pokonać wszystkie problemy. Razem przeżywają wiele przygód. Pełen humoru, uwielbiany przez dzieci i dorosłych na całym świecie pięknie zrealizowany serial animowany.(n)

 • Straszne historie Maszy: Przerażająca historia o wysokim i niskim. Masha's Spooky Stories, s01e24 20:15

  Sympatyczna, choć nieco niesforna Masza prezentuje historie, które pomogą przezwyciężyć dziecięce lęki. Jej opowieści dostarczą nie tylko dobrej zabawy, ale też pokażą, że strach można przezwyciężyć.(n)

 • Mój rycerz i ja: Mój rycerz, mój smok i ja. My Knight & Me, s01e50 20:25

  Królowa przyjmuje wizytę swojej starej kuzynki. Cat, Jimmy i Henri są przekonani, że gość jest wiedźmą w przebraniu.(n)

 • Kapitan Tsubasa: Tylko determinacja! 20:40

  Niezwykłe przygody młodego piłkarza, Kapitana Tsubasy. Chłopak przybywa do nowej szkoły w Nankatsu i dołącza do drużyny sportowej. Próbuje pokonać swoich rywali i zdobyć tytuł międzynarodowego mistrza piłki nożnej.(n)

 • Mister Twister 21:10

  "Mister Twister" to serial dla młodych widzów, nakręcony na podstawie serii książek holenderskiej pisarki Mirjam Oldenhave. Fabuła koncentruje się na perypetiach młodego nauczyciela i jego podopiecznych. Casey Brown, zwany Misterem Twisterem, mimo niewielkiego doświadczenia przejmuje w zastępstwie wychowawstwo w klasie szóstej B. Choć brakuje mu pewności siebie, próbuje różnych sposobów, by nawiązać jak najlepszy kontakt z uczniami. Mister Twister często sięga po niestandardowe metody, wychodząc z założenia, że nauka może być zabawą. Spotyka się to z dezaprobatą dyrektorki szkoły, pani Dreus, która nie przepada za kreatywnymi rozwiązaniami. Bardzo za to ceni regulaminy, które narzucają ściśle określone zasady i porządek. Młody nauczyciel i jego klasa szukają sposobów, by przechytrzyć surową dyrektorkę i w dalszym ciągu dobrze się bawić na lekcjach.(n)

 • Siódme niebo : Tatuaż. 7th Heaven 11, s11e237 21:40

  W ostatnim czasie Ruthie i T-Bone dziwnie się zachowują, co budzi niepokój całej rodziny. Eric, Annie, Lucy i Kevin robią wszystko, żeby się dowiedzieć, co się stało. Ich podejrzliwość wzrasta, gdy Ruthie zaczyna coraz bardziej interesować się religią.(n)

 • Rok w ogrodzie 22:30

  Program poradnikowy przeznaczony dla wszystkich miłośników uprawy roślin i ogrodnictwa.(n)

 • Rok w ogrodzie extra 22:50

  Twórcy odwiedzą najpiękniejsze ogrody widzów, aby rozwiązać ich problemy związane z pielęgnacją, glebą i szkodnikami.(n)

 • Jak to działa?: Papier 23:05

  Papier ma wiele zaskakujących właściwości. Ekipa programu udaje się do fabryki papieru opakowaniowego, gdzie śledzi proces produkcji od początku do końca.(n)

 • Wow!: Komputerowy gang 23:30

  Morgan, prezes Computroniksu, chcąc przejąć niezwykły wirus, instaluje antenę zdolną do kontrolowania sieci informatycznej za oceanem. Choć firma Morgana zostaje uznana za komputerowy gang, nikt nie potrafi udowodnić mu przestępstwa. Babcia Veronika planuje przy pomocy Wow zdemaskować złoczyńców. Dzięki niej w ręce policji wpadają doktor Hardock i Max. Niestety, Morgan nadal przebywa na wolności.(n)

Lista stacji