×

Wyszukaj artykuł

Program tvTVP 3 Warszawa program TV. Program telewizyjny TVP 3 Warszawa na dziś, jutro i weekend

 • Spotkania w świecie ciszy 7:05

  Program, w którym głusi mówią o sobie, swojej rodzinie i pracy. Opowiadają także o pasjach i sporcie, ale także o barierach, które utrudniają im funkcjonowanie. Magazyn, w całości nadawany w języku migowym, jest dedykowany osobom głuchym oraz wszystkim, których interesuje ich codzienne życie.(n)

 • Pogoda 7:25

  "Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

 • Turystyczna jazda: Węgrów 7:35

  Magazyn podróżniczy prezentuje ciekawe miejsca zarówno w Polsce, jak i za granicą. Twórcy każdego odcinka udają się do atrakcyjnej turystycznie miejscowości, tłumacząc od razu, jak do niej dojechać. Na miejscu rozmawiają z przewodnikami i innymi ciekawymi ludźmi, poznają lokalne zwyczaje i smakują regionalnej kuchni. Program popularyzuje m.in. bieganie i jazdę na rowerze.(n)

 • W zakopiańskim stylu 7:45

 • Mój pies i inne zwierzaki 8:00

  Program Martyny Rux, w którym widzowie będą mogli dowiedzieć się więcej na temat zwierząt - zarówno tych domowych, jak i bardziej egzotycznych. Znani i lubiani (m.in. Maria Kaczyńska, Krystyna Sienkiewicz, Patrycja Markowska, Paulina Holtz, Muniek Staszczyk) opowiedzą w nim o swoich ulubieńcach. Nie zabraknie również ciekawostek z życia zwierząt w ogrodach zoologicznych w Warszawie i w Płocku. Rozmowy z gośćmi prowadzi Grzegorz Szponder.(n)

 • Abecadło astronomii: Neptun i Uran 8:15

  Prowadzący prezentują podstawowe zagadnienia z zakresu astronomii, które mogą się przydać młodym obserwatorom nieba. Cykl adresowany jest głównie do uczniów szkoły podstawowej.(n)

 • Starszaki 8:30

  W programie poznamy fantastycznych ludzi, zarówno starszych jak i młodszych. Zobaczymy interesujące miejsca, a także rzeczy, które zachęcą nas do wyjścia z domu. W cotygodniowych spotkaniach radzimy co zrobić, dokąd iść i gdzie szukać pomocy w trudnych sytuacjach.(n)

 • Zwyczajny bohater - ks. Ignacy Skorupka 9:00

  Ksiądz Ignacy Skorupka szczególnie zasłużył się podczas wojny polsko-bolszewickiej. 31 lipca 1920 roku duchowny otrzymał nominację na kapelana wojskowego. W sierpniu jego batalion wyruszył na front. W bitwie pod Ossowem ksiądz wykazał się niezwykłym bohaterstwem i poległ na polu chwały. W filmie pokazano miejsca związane z życiem kapelana Ignacego Skorupki oraz relację z jego pogrzebu. Usłyszymy również wypowiedzi historyków na temat tej szczególnej postaci w naszych dziejach.(n)

 • Szlakiem miejsc niezwykłych: Pomniki historii: Kanał Augustowski 9:50

  Opowieść o miejscach wpisanych w rejestr pomników historii. Terminem tym określa się zabytek nieruchomy o szczególnym znaczeniu dla kultury Polski. Jest on ustanawiany przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej specjalnym rozporządzeniem na wniosek Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.(n)

 • Pogoda 10:00

  Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

 • Terytorialsi: Radosław Burza 10:03

  Program ma na celu ukazanie misji, celów i zadań Wojsk Obrony Terytorialnej, powstałych 1 stycznia 2017 roku. Twórcy przedstawią działania poszczególnych brygad WOT, procedury powołania do Terytorialnej Służby Wojskowej (TSW), nakreślą uprawnienia żołnierzy oraz pracodawców. Zaprezentują również szkolenia, w których biorą udział terytorialsi, oraz to, jak w czasie ćwiczeń współpracują oni z wojskami operacyjnymi oraz innymi służbami mundurowymi. Poprzez ciekawe przykłady ukazane zostanie ponadto, w jaki sposób WOT przygotowywane jest do udziału w zarządzaniu kryzysowym.(n)

 • Region Polityka 10:10

  Magdalena Złotnicka i jej goście - politycy, eksperci i komentatorzy życia publicznego rozmawiają o sprawach ważnych dla mieszkańców Mazowsza.(n)

 • Moje powstanie: Anna Wąsik 10:51

 • WAWA Bohaterom 10:59

  Cykl reportaży oraz felietonów skupiający się na osobach, które brały udział w powstaniu warszawskim. Autorki odwiedzają powstańców w ich domach, pokazując codzienne życie i problemy z którymi się zmagają. Akcja WAWA Bohaterom objęta jest patronatem marszałka Stanisława Karczewskiego.(n)

 • Listy z barykady 11:10

  W 2008 r. jeden z niemieckich domów aukcyjnych wystawił na sprzedaż listy pisane i przenoszone przez członków Harcerskiej Poczty Polowej podczas powstania warszawskiego. Ta unikalna korespondencja, zakupiona przez Polskę, wzbogaciła zbiory Muzeum Powstania Warszawskiego. Dzięki niej również widzowie poznają przebieg i momenty przełomowe zrywu. Cytowane listy wzbogacono w materiale o kroniki filmowe, wspomnienia i wypowiedzi weteranów, m.in.: Edmunda Baranowskiego, Jerzego Kaczyńskiego, Zbigniewa Ścibora-Rylskiego czy Marka Wallmodena oraz łączników: Macieja Krokosa, Witalisa Hoppe, Jerzego Czajkowskiego. Co ciekawe - ostatni list powstańczy dotarł do adresata w 1968 r. - jego doręczyciel występuje w filmie.(n)

 • Warszawskie adresy Marszałka 11:36

  Historia Warszawy jest powiązana z życiem Józefa Piłsudskiego. Niestety do dnia dzisiejszego niewiele takich miejsc ocalało. Świetność odzyskał Belweder, w którym marszałek urzędował. Nie zachowała się kawiarnia "Ziemiańska", pensjonat panien Romanówien, mieszkanie przy ulicy Służewieckiej 3 ani hotele Francuski i Bruhlowski. Po śmierci Piłsudskiego polskie władze postanowiły utworzyć w Belwederze muzeum na cześć marszałka.(n)

 • Powiedzieli tylko nam: Twórcy polecają 11:45

 • Pogoda 11:57

  Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

 • Całkiem niezła historia 12:00

 • Całkiem niezła historia 12:15

 • Wadowickie spotkania ze Świętym Janem Pawłem II: Eleni 12:35

  Wspomnienie papieża jest wciąż żywe w sercach wielu Polaków, a ci, którzy zetknęli się z nim osobiście, z pewnością nie zapomną tej chwili do końca życia. Z okazji 100. rocznicy urodzin Ojca Świętego powstał cykl rozmów z artystami, którzy doświadczyli spotkania z nim twarzą w twarz.(n)

 • Lato z TVP 3 Lublin: Cud nad Wisłą 12:50

 • Lato z TVP 3 Lublin: Boniewo - Matki Boskiej Zielnej 13:00

 • Święte bukiety 13:15

  Łukasz Łuczaj - dr biologii, przyrodnik, ekolog - mieszka wraz z rodziną w okolicach Krosna. Gospodaruje na 17-hektarowym zboczu góry, które dostarcza mu nasion i sadzonek dzikich gatunków roślin. Jest najlepszym w Polsce specjalistą od łąk kwietnych. Prowadzi pierwsze w Polsce badania nad roślinami święconymi w kościołach. Razem ze współpracownikami sfotografował kilka tysięcy bukietów z terenów: Karpat, Niziny Sandomierskiej, Lubelszczyzny, Mazowsza i Podlasia. Polska to ostatni kraj w Europie, w którym tradycja święcenia bukietów na Matki Boskiej Zielnej ciągle jest żywa. Łuczaj ubolewa, że wiedza na temat polnych roślin, umiejętność ich rozpoznawania i znajomość tradycyjnych nazw zanika. Nadzieją napawa jednak fakt, że zwyczaj tworzenia bukietów jest ciągle podtrzymywany. Choć święto obchodzone 15 sierpnia coraz częściej przypomina garden show, jest okazją do popisania się tym, co uprawiane jest w ogrodzie.(n)

 • Lato z TVP 3 Lublin: Cud nad Wisłą 13:30

 • Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie 13:50

  W programie prezentowane są historie osób zaginionych. Są to zazwyczaj najbardziej charakterystyczne i najciekawsze z dziennikarskiego punktu widzenia sprawy. Przedstawiane są w formie reportaży, rozmów z najbliższymi zaginionej osoby w studiu lub też zdjęć czy komunikatów. W ciągu prawie piętnastu lat emisji "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie" dzięki pomocy telewidzów udało się odnaleźć ponad 1500 poszukiwanych ludzi. Program prowadzi Grzegorz Miśtal.(n)

 • Lato z TVP 3 Lublin: Cud nad Wisłą 14:15

 • Być dla Polski, być dla Polaków 14:25

  Dokument prezentuje nowe spojrzenie na osobę Józefa Piłsudskiego, który całe życie poświęcił służbie krajowi. Ukazuje marszałka walczącego o miejsce Polski w Europie i na świecie z przeciwnikami jego koncepcji politycznych w kraju i z sąsiednimi państwami.(n)

 • Koronka do Miłosierdzia Bożego 15:00

  Wspólna modlitwa różańcowa widzów TV Republika.(n)

 • Lato z TVP 3 Lublin: Boniewo - Matki Boskiej Zielnej 15:25

 • Przewodniczka w drodze 15:40

  Ukazanie początków i rozwoju kultu Matki Bożej. Przekonanie o wniebowzięciu Maryi zostało ujęte w dogmacie wiary i formy obchodów liturgicznej uroczystości Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Kościołach tradycji zachodniej i wschodniej. Jednym z charakterystycznych przejawów pobożności ludowej jest święto Matki Boskiej Zielnej. Na pamiątkę podania głoszącego, że apostołowie zamiast ciała Maryi znaleźli kwiaty, 15 sierpnia święci się kwiaty, zioła i kłosy zbóż. Lud wierzy, że zioła poświęcone w tym dniu, za pośrednictwem Maryi, otrzymują leczniczą moc i chronią od chorób i zarazy. Rolnicy natomiast dziękują Bogu za plony i ziarno, które zebrali z pól.(n)

 • Lato z TVP 3 Lublin: Boniewo - Matki Boskiej Zielnej 16:05

 • Tajemnice jasnogórskiego wizerunku 16:15

  Sprawozdanie z przygotowań i przeprowadzenia zabiegów konserwacyjnych obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. Wielu katolików wierzy, że jest on źródłem łask i cudów. Za najważniejsze wydarzenia w dziejach kultu tego dzieła uchodzą śluby króla Jana II Kazimierza w 1656 roku i Jasnogórskie Śluby Narodu w roku 1956, przygotowane przez prymasa Stefana Wyszyńskiego. Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze stało się celem pielgrzymek z całej Polski, a od 1430 roku także z państw ościennych. O dziejach obrazu opowiadają paulin ojciec Melchior Królik i konserwator profesor Wojciech Kurpik.(n)

 • Pogoda 16:40

  "Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

 • Dziennik regionów 16:45

  "Dziennik regionów" jest głównym programem informacyjnym TVP3. Nadawany jest codziennie o godzinie 22.00. Prowadzący podsumowują w nim najważniejsze wydarzenia mijającego dnia z poszczególnych regionów kraju, a także zapowiadają tematy, które z pewnością podejmowane będą w dniu następnym. Prowadzącymi "Dziennik regionów" są doświadczeni dziennikarze od dawna współpracujący z telewizją publiczną: Urszula Boruch, Konrad Dudek, Sławomir Mokrzycki i Artur Kalicki. Przekazują oni zawsze najświeższe informacje dzięki współpracy z ośrodkami regionalnymi i ich reporterami, gotowymi w każdej chwili dotrzeć do każdego zakątka Polski, w którym dzieje się coś ważnego.(n)

 • Lato z TVP 3 Lublin: Cud nad Wisłą 17:00

 • Terytorialsi: Aleksandra Bojanowicz 17:15

  Program ma na celu ukazanie misji, celów i zadań Wojsk Obrony Terytorialnej, powstałych 1 stycznia 2017 roku. Twórcy przedstawią działania poszczególnych brygad WOT, procedury powołania do Terytorialnej Służby Wojskowej (TSW), nakreślą uprawnienia żołnierzy oraz pracodawców. Zaprezentują również szkolenia, w których biorą udział terytorialsi, oraz to, jak w czasie ćwiczeń współpracują oni z wojskami operacyjnymi oraz innymi służbami mundurowymi. Poprzez ciekawe przykłady ukazane zostanie ponadto, w jaki sposób WOT przygotowywane jest do udziału w zarządzaniu kryzysowym.(n)

 • Pogoda 17:30

  Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

 • Debata "Cud Wisły" 17:31

 • Telewizyjny Kurier Warszawski 18:00

 • Raport na gorąco 18:31

  Reporterzy Marcin Gałuszko i Grzegorz Drabkowski na swoich motorach szybko docierają do miejsc gdzie coś się dzieje. W programie relacje z miejsc wypadku, awarii, pożaru czy akcji policji.(n)

 • Sport 18:36

  Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.(n)

 • Pogoda 18:39

  Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

 • Warszawskie tablice 18:45

 • Terytorialsi: Karol Banaszek 18:51

  Program ma na celu ukazanie misji, celów i zadań Wojsk Obrony Terytorialnej, powstałych 1 stycznia 2017 roku. Twórcy przedstawią działania poszczególnych brygad WOT, procedury powołania do Terytorialnej Służby Wojskowej (TSW), nakreślą uprawnienia żołnierzy oraz pracodawców. Zaprezentują również szkolenia, w których biorą udział terytorialsi, oraz to, jak w czasie ćwiczeń współpracują oni z wojskami operacyjnymi oraz innymi służbami mundurowymi. Poprzez ciekawe przykłady ukazane zostanie ponadto, w jaki sposób WOT przygotowywane jest do udziału w zarządzaniu kryzysowym.(n)

 • Moje powstanie: Agnieszka Łuczyńska 18:57

 • Gra Warszawa 19:05

  Prowadzący program Jerzy Petersburski i piosenkarka Kalina przybliżą muzyczną historię stolicy Polski.(n)

 • Warszawskie adresy Marszałka 19:28

  Historia Warszawy jest powiązana z życiem Józefa Piłsudskiego. Niestety do dnia dzisiejszego niewiele takich miejsc ocalało. Świetność odzyskał Belweder, w którym marszałek urzędował. Nie zachowała się kawiarnia "Ziemiańska", pensjonat panien Romanówien, mieszkanie przy ulicy Służewieckiej 3 ani hotele Francuski i Bruhlowski. Po śmierci Piłsudskiego polskie władze postanowiły utworzyć w Belwederze muzeum na cześć marszałka.(n)

 • Królewskie sekrety 19:42

  Słynne koronacje, podróże monarchów, ich apartamenty i największe tajemnice. Widzowie zobaczą, co działo się w Zamku Królewskim - oficjalnie i za zamkniętymi drzwiami. Program poświęcony jest sztuce, wielkim darczyńcom, historii i współczesności.(n)

 • Piosenka dla Ciebie 20:00

  Magazyn muzyczny w którym para prowadzących odczytuje życzenia nadesłane przez widzów. Po nich zostaje emitowany teledysk piosenki dołączony do wiadomości. Program prowadzą pary: Emilia Zimnicka, która jest finalistką konkursu Miss Polonia 2005 wraz z Tomaszem Zalewą - lubelskim dziennikarzem i prezenterem telewizyjnym, Agnieszka Sprawka - lubelska dziennikarka i prezenterka wraz z Józefem Szopińskim - dziennikarzem i prezenterem.(n)

 • Piosenka u Ciebie 21:00

 • Kurier Warszawy i Mazowsza 21:30

 • Raport na gorąco 21:40

  Reporterzy Marcin Gałuszko i Grzegorz Drabkowski na swoich motorach szybko docierają do miejsc gdzie coś się dzieje. W programie relacje z miejsc wypadku, awarii, pożaru czy akcji policji.(n)

 • Sport 21:43

  Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.(n)

 • Pogoda 21:48

  Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

 • Studio LOTTO 21:50

  Losowanie numerów gier i zakładów Totalizatora Sportowego. Prowadzący prezentują ich wyniki i przypominają zasady udziału w loterii.(n)

 • Dziennik regionów 22:00

  "Dziennik regionów" jest głównym programem informacyjnym TVP3. Nadawany jest codziennie o godzinie 22.00. Prowadzący podsumowują w nim najważniejsze wydarzenia mijającego dnia z poszczególnych regionów kraju, a także zapowiadają tematy, które z pewnością podejmowane będą w dniu następnym. Prowadzącymi "Dziennik regionów" są doświadczeni dziennikarze od dawna współpracujący z telewizją publiczną: Urszula Boruch, Konrad Dudek, Sławomir Mokrzycki i Artur Kalicki. Przekazują oni zawsze najświeższe informacje dzięki współpracy z ośrodkami regionalnymi i ich reporterami, gotowymi w każdej chwili dotrzeć do każdego zakątka Polski, w którym dzieje się coś ważnego.(n)

 • Regionalny magazyn sportowy - sobota 22:25

  Program prezentujący najciekawsze wydarzenia sportowe w regionach. Od zmagań amatorów i miłośników różnych dyscyplin, po osiągnięcia zawodowców. Nie zabraknie również zapowiedzi ważnych wydarzeń oraz podsumowania wyników rozgrywek.(n)

 • Pogoda 22:35

  "Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez TVP3 programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w konkretnym regionie Polski, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Prowadzący informują także o tym, czy czeka nas korzystny biomet, a także przekazują wiadomości ważne dla konkretnego regionu, np. o temperaturze wody w Bałtyku czy zanieczyszczeniu powietrza w Krakowie. "Pogoda" emitowana jest codziennie po każdym wydaniu programu informacyjnego "Panorama".(n)

 • Kryminalna siódemka 22:45

  W programie prezentowanych jest siedem najgłośniejszych spraw kryminalnych, które wstrząsnęły całą Polską. Widzowie zobaczą brawurowe akcje policji, zagadkowe procesy oraz widowiskowe pościgi.(n)

 • Bitwa warszawska 1920 23:00

  Bitwa Warszawska była kluczową batalią wojny polsko-bolszewickiej. Powstrzymanie natarcia na stolicę przypadło na dzień 15 sierpnia 1920, obchodzony jako święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Wygrana z wojskami radzieckimi na przedpolach Warszawy pozwoliła Polsce utrzymać niepodległość i powstrzymać ekspansję komunizmu na Zachód. Historycy uważają starcie z Armią Czerwona za jedną z najbardziej przełomowych bitew w historii.(n)

Lista stacji