×

Wyszukaj artykuł

Program tvTVP 2 program TV. Program telewizyjny TVP 2 na dziś, jutro i weekend

 • K9: Łowcy skarbów 6:15

  "K9: Łowcy skarbów" to pełen niezwykłych przygód film familijny zrealizowany z udziałem gwiazdy popularnego w latach 90. serialu dla młodzieży "Beverly Hills, 90210" - Luke'a Perry'ego. Główną rolę w filmie gra jednak nastoletnia Kassie (Ariana Bagley). Razem ze swoimi przyjaciółmi dziewczyna znajduje pewnego dnia stary, zepsuty zegarek kieszonkowy. Nikt z nich nie podejrzewa, że to wydarzenie da początek niezwykłej przygodzie. Wkrótce młodzi bohaterowie filmu "K9: Łowcy skarbów" przekonują się, że w znalezionym zegarku ukryta jest wskazówka, która pomoże im znaleźć legendarny skarb. By do niego dotrzeć, należy rozwiązać skomplikowane zagadki i ominąć niebezpieczne przeszkody. Nie przeraża to jednak ani Kassie, ani jej przyjaciół. Razem z psem dziewczyny, owczarkiem Scootem, młodzi ludzie wyruszają na wyprawę swojego życia. Nie wiedzą, że ich śladem podążają niebezpieczni przestępcy, którzy także są zainteresowani zdobyciem kosztowności.(n)

 • Spisz się, rolniku 7:45

  Narodowy spis jest organizowany co 10 lat przez Główny Urząd Statystyczny. Ma na celu zbadanie zmian, jakie zachodzą w środowisku rolników. Akcja jest obowiązkowa i obejmuje wszystkich właścicieli gospodarstw. Program informuje o spisie i zachęca do wzięcia w nim udziału. O codziennym życiu na wsi wypowiedzą się rolnicy i eksperci.(n)

 • Pytanie na śniadanie 8:00

  "Pytanie na śniadanie" to poranny program skierowany do wszystkich tych, którzy chcą być na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami. To również porcja pozytywnej energii na cały dzień. Telewizja śniadaniowa gości na antenie TVP2 sześć razy w tygodniu - w dni powszednie startuje o godzinie 8:00, a w soboty o 7:30. W każdym wydaniu znajdują się najciekawsze i najbardziej aktualne informacje z różnych dziedzin: od sportu i kultury, przez nowinki ze świata show-biznesu, aż po doniesienia naukowe. Widzowie "Pytania na śniadanie" zapoznają się ze szczegółami najważniejszych festiwali, premier i konkursów obejmujących branżę muzyczną, filmową, wydawniczą i telewizyjną, odkryją kulisy akcji charytatywnych i nowatorskich projektów. Mają możliwość obejrzenia wywiadów z uczestnikami i laureatami omawianych zdarzeń. Zaproszenia do studia "Pytania na śniadanie" otrzymują m.in. celebryci, badacze, artyści, sportowcy o uznanej pozycji, a także utalentowani debiutanci - wszyscy, którzy mają na swoim koncie ważne dokonania, którymi mogą się podzielić. "Pytanie na śniadanie" promuje pozytywne wartości, rozbudza ciekawość świata, bawiąc uczy, a przez informacje z dziedziny sportu i garść porad z dziedziny żywienia i diety, zachęca do aktywnego i zdrowego stylu życia. Szeroki dobór tematów sprawia, że program zainteresuje odbiorców w różnym wieku.(n)

 • Cud nad Wisłą 11:30

 • Spisz się, rolniku 11:32

  Narodowy spis jest organizowany co 10 lat przez Główny Urząd Statystyczny. Ma na celu zbadanie zmian, jakie zachodzą w środowisku rolników. Akcja jest obowiązkowa i obejmuje wszystkich właścicieli gospodarstw. Program informuje o spisie i zachęca do wzięcia w nim udziału. O codziennym życiu na wsi wypowiedzą się rolnicy i eksperci.(n)

 • To je Borowicz. Podróże ze smakiem. s02e44 11:40

  Północna wyprawa Adama Borowicza dobiega kresu. Udaje się więc do Sztokholmu, największego skandynawskiego miasta, które od setek lat wpływa nie tylko na najbliższą okolicę, ale i kontynent. Na miejscu prowadzący spróbuje typowo szwedzkich dań i obejrzy najważniejsze atrakcje turystyczne.(n)

 • To był festiwal! 12:10

  Najciekawsze wątki związane z opolskim świętem muzyki. Przypomniane zostaną legendarne występy i sylwetki artystów, a także najważniejsze, najbardziej zabawne i wzruszające momenty słynnego festiwalu. Materiały archiwalne ukażą jego bogatą historię oraz barwne tło społeczne i kulturalne. Gościem specjalnym każdego odcinka będzie Maryla Rodowicz, która na opolskiej scenie w tym roku zagości po raz czterdziesty. Program prowadzi Tomasz Kammel.(n)

 • Va banque 13:30

  "Va banque" to teleturniej oparty na amerykańskim formacie "Jeopardy!", stworzonym w 1964 roku dla telewizji NBC. W Stanach Zjednoczonych program jest emitowany do dziś, powstało ponad 8 tysięcy odcinków. W Polsce "Va banque" nadawano w latach 1996-2003. Wówczas prowadzącym był znany aktor Kazimierz Kaczor. W nowej wersji gospodarzem jest popularny dziennikarz i konferansjer Przemysław Babiarz. W teleturnieju "Va banque" bierze udział troje uczestników, którzy na prezentowana hasła w formie zdania udzielają odpowiedzi, konstruując pytania. Konkurs podzielony jest na trzy rundy. W pierwszych dwóch gracze muszą wybrać hasła spośród sześciu kategorii. W finale to prowadzący podaje dziedzinę wiedzy, w której będą musieli zmierzyć się zawodnicy. Tylko zwycięzca opuszcza studio z pieniędzmi. Zyskuje też prawo wystąpienia w kolejnym odcinku, lecz nie więcej niż pięć razy.(n)

 • Familiada 14:00

  "Familiada" to znany i chętnie oglądany polski teleturniej, który na antenie telewizyjnej Dwójki gości od września 1994 roku. Niezmiennie gospodarzem programu pozostaje aktor Karol Strasburger. Show emitowany jest o stałej porze w soboty, niedziele i święta. W "Familiadzie" biorą udział dwie pięcioosobowe drużyny. Najczęściej każdy z zespołów tworzą członkowie jednej rodziny. Zawodnicy odpowiadają na pytania, które zadano wcześniej grupie próbnej składającej się ze stu osób. Najwyżej punktowane są odpowiedzi zgodne z tymi, których udzielili ankietowani. Do finału wchodzi ta drużyna, która jako pierwsza zgromadzi na swoim koncie co najmniej 300 punktów. W finale programu "Familiada" biorą udział dwie osoby ze zwycięskiej drużyny. Zostają one wcześniej wyznaczone przez głowę rodziny. Podczas gdy pierwsza z osób odpowiada na pytania, druga słucha muzyki, by nie mogła śledzić przebiegu gry. Aby drużyna wygrała, zawodnicy muszą zgromadzić za swoje odpowiedzi 200 punktów. Do zdobycia w każdym programie jest około 15 tysięcy zł.(n)

 • Koło fortuny 14:30

  W grze bierze udział trzech zawodników. Każdy kolejno kręci kołem i odgaduje hasła, odsłaniając litery. Za poprawnie wytypowaną spółgłoskę otrzymują kwotę wyznaczaną przez koło. Za zgromadzone pieniądze uczestnicy mogą kupić samogłoskę. Zawodnik, który jako pierwszy ułoży hasło w rundzie, zatrzymuje wygraną. Osoba z najwyższą kwotą na koncie wchodzi do finału, w którym może wygrać samochód osobowy lub wysoką nagrodę pieniężną. Teleturniej poprowadzi Norbi, a towarzyszyć mu będzie Izabella Krzan - Miss Polonia 2016.(n)

 • Szansa na sukces. Opole 2020 . s02e04 15:10

  Uczestnicy zmierzą się z repertuarem rockowej legendy, Oddziału Zamkniętego. W studiu zabrzmią m.in. "Andzia i ja", "Ich marzenia", "Party", "Ten wasz świat" i "Obudź się".(n)

 • Niebo istnieje... naprawdę 16:10

  "Niebo istnieje... naprawdę" to zmuszająca do głębokiej refleksji niezwykła opowieść, która została zrealizowana na podstawie światowego bestselleru, jakim się stała nawiązująca do prawdziwych wydarzeń powieść pod tym samym tytułem autorstwa Todda Burpo. Za reżyserię obrazu, w którym wystąpił m.in. Greg Kinnear, odpowiada Randall Wallace. Nominowany do Oscara za scenariusz hitu "Braveheart: Waleczne serce" artysta jest też twórcą m.in. "Człowieka w żelaznej masce". Bohaterami produkcji "Niebo istnieje... naprawdę" są Sonja (Kelly Reilly) Todd (Greg Kinnear) Burpowie. Małżonkowie wychowują dwójkę dzieci. Pewnego dnia ich czteroletni syn Colton (Connor Corum) przechodzi operację. Podczas niej chłopiec znajduje się w stanie śmierci klinicznej. Po wybudzeniu zaczyna opowiadać rodzicom o tym, co widział po drugiej stronie. Wspomina, że spotkał w niebie bliskich, a także relacjonuje wydarzenia, do których doszło przed jego narodzeniem. Rodzice z zapartym tchem słuchają tych rewelacji, próbując zrozumieć, jak niezwykłą podróż odbył Colton.(n)

 • Słowo na niedzielę: Naprawdę wielka wiara 17:50

  Program poświęcony tematyce religijnej, w którym omawiane są fragmenty Pisma Świętego czytane w czasie mszy świętej w najbliższą niedzielę. Zachęca, by Ewangelia stała się codzienną lekturą.(n)

 • Panorama 18:00

  "Panorama" to główny program informacyjny telewizyjnej Dwójki. Emitowany jest codziennie na żywo o 15.40 i 18.00. Na antenie pojawił się 30 marca 1987 roku i z początku nosił nazwę "Panorama dnia". "Panorama" podsumowuje najważniejsze wydarzenia minionego dnia z kraju i ze świata. Dziennikarze przedstawiają kilkuminutowe reportaże, które dotyczą spraw związanych z polityką, kulturą, ale także np. rozrywką. Prezenterzy nie przedstawiają jedynie suchych faktów, ale również dokładne i ciekawe ich analizy, a także wypowiedzi ekspertów. Program prowadzą m.in.: Marta Kielczyk, Magdalena Stankiewicz, Adam Krzykowski, Tomasz Wolny, Mariusz Pietrasik. Po każdej emisji programu informacyjnego "Panorama" przedstawiane są także najnowsze wiadomości sportowe oraz prognoza pogody.(n)

 • Pogoda 18:20

  Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

 • Twoje, moje i nasze 18:25

  Sympatyczna komedia "Twoje, moje, nasze" stanowi remake familijnej produkcji Mellville'a Shavelsona z 1968 roku, z Lucille Ball i Henrym Fondą w rolach głównych. Tym razem reżyserii obrazu podjął się Raja Gosnell, autor "Agenta XXL" czy filmowych wersji słynnych seriali "Scooby-Doo" i "Smerfy". Podobnie jak jego poprzednik artysta zadbał nie tylko o dynamiczną fabułę, ale i dobrą obsadę. Dennis Quaid gra w "Twoje, moje, nasze" rolę owdowiałego admirała Franka Beardsleya. Mężczyzna samotnie wychowuje ośmioro dzieci. Tylko dzięki żelaznej dyscyplinie udaje mu się zapanować nad tak liczną gromadką. Uporządkowane życie rodziny zmienia się, gdy Frank spotyka swoją szkolną miłość, Helen North (Rene Russo). Ta beztroska, energiczna projektantka także straciła partnera. Ona z kolei została sama z dziesięciorgiem pociech. Wkrótce okazuje się, że łączące niegdyś Helen i Franka uczucie odrodziło się ze zdwojoną siłą. Mająca dość samotnego życia para postanawia się pobrać. Nie czekają długo z załatwieniem formalności. Problemy pojawiają się dopiero wówczas, gdy okazuje, że Helen - w przeciwieństwie do swojego męża - jest zwolenniczką liberalnego modelu wychowania. Mimo wielu różnic Frank i Helen wierzą, że stworzą szczęśliwą i kochającą się rodzinę. Ich dzieci jednak nie podzielają tego entuzjazmu.(n)

 • Festiwal Muzyki Tanecznej - Kielce 2020. Szalone Party Marka Sierockiego 20:00

  Trzecia edycja pełnej energetycznych hitów imprezy ponownie odbędzie się w kieleckim amfiteatrze Kadzielnia. Taneczne przeboje zaprezentują polskie i zagraniczne gwiazdy. Wystąpią: Zenon Martyniuk, Weekend, Bayer Full, Boys, Piękni i Młodzi, Dr Alban, Jorrgus, Unlimited, After Party, Baby Full, Camasutra, Classic, Daj to Głośniej, Elwira Mejk, Extazy, F.R. David, Fun Factory, Mig, Power Play Ronnie Ferrari.(n)

 • Piłka nożna: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Manchester City FC - Olympique Lyon 20:55

  Świetna postawa w końcówce sezonu ligowego dała Realowi Madryt mistrzostwo Hiszpanii. W Lidze Mistrzów ich przygodę zakończył jednak szybko Manchester City FC. Podopieczni Pepa Guardioli dwukrotnie pokonali ekipę prowadzoną przez Zizou i to oni zameldowali się w ostatnim ćwierćfinale. Jeszcze większą niespodziankę sprawił ich rywal, Olympique Lyon, który wyeliminowali Juventus. W rewanżu francuski klub uległ wprawdzie Starej Damie 1:2, ale wygrana 1:0 przed własną publicznością i bramka strzelona na wyjeździe dały mu upragniony awans.(n)

 • Wyścig z czasem 23:05

  "Wyścig z czasem" to niezłe kino akcji z gwiazdą tego typu produkcji, laureatem dwóch Oscarów Denzelem Washingtonem, w roli głównej. Znany aktor gra tu rolę Matthiasa Lee Whitlocka. Mężczyzna mieszka na Florydzie, gdzie jest szefem policji w niewielkim mieście. Jego żona, Alex (Eva Mendes), pracuje jako detektyw w wydziale zabójstw w pobliskim Miami. Niestety, związek Alex i Matthiasa przechodzi poważny kryzys. Gdy kobieta składa w końcu pozew o rozwód, jej były partner nawiązuje romans z Ann Merai Harrison (Sanaa Lathan). Wkrótce kobieta wyznaje mu bolesną prawdę. Twierdzi, że ma raka i pozostało jej zaledwie pół roku życia. Przepisuje też swoją polisę ubezpieczeniową wartą milion dolarów na Matthiasa. Główny bohater filmu "Wyścig z czasem", czując się zobowiązany wobec Ann, wykrada z policyjnego sejfu dużą kwotę i przekazuje ją kobiecie, aby mogła opłacić kosztowną terapię w Szwajcarii. Następnego dnia dochodzi do niespodziewanych wydarzeń. Dom Ann płonie. Wśród zgliszczy policja znajduje zwęglone zwłoki kobiety i mężczyzny, którzy nie żyli już przed wybuchem pożaru. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Alex. Pomaga jej Matthias, który wkrótce odkrywa, że jego kochanka nie była chora, a on sam padł ofiarą intrygi. Musi zdobyć na to dowody, zanim zostanie oskarżony o morderstwo i kradzież.(n)

Lista stacji