×

Wyszukaj artykuł

Program tvTVP 2 program TV. Program telewizyjny TVP 2 na dziś, jutro i weekend

 • Więzień miłości 17:10

  Omer prosi żonę, by jeszcze raz opowiedziała o sprawie z Pitonem. Kerem wciąż nie może porozumieć się z Sabah. Bahszende zarzuca Zehrze, że przez nią rodzina straciła szacunek i dobrą opinię.(n)

 • Panorama 18:00

  "Panorama" to główny program informacyjny telewizyjnej Dwójki. Emitowany jest codziennie na żywo o 15.40 i 18.00. Na antenie pojawił się 30 marca 1987 roku i z początku nosił nazwę "Panorama dnia". "Panorama" podsumowuje najważniejsze wydarzenia minionego dnia z kraju i ze świata. Dziennikarze przedstawiają kilkuminutowe reportaże, które dotyczą spraw związanych z polityką, kulturą, ale także np. rozrywką. Prezenterzy nie przedstawiają jedynie suchych faktów, ale również dokładne i ciekawe ich analizy, a także wypowiedzi ekspertów. Program prowadzą m.in.: Marta Kielczyk, Magdalena Stankiewicz, Adam Krzykowski, Tomasz Wolny, Mariusz Pietrasik. Po każdej emisji programu informacyjnego "Panorama" przedstawiane są także najnowsze wiadomości sportowe oraz prognoza pogody.(n)

 • Pogoda 18:20

  Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

 • Moja klasa - Back to School 18:30

  "Moja klasa - Back to School" to teleturniej, w którym można wziąć udział bez wychodzenia z domu. Prowadzący show Maciej Kurzajewski łączy się z uczestnikami i ich pomocnikami przez komunikator internetowy. Drużyny muszą wskazać poprawną odpowiedź na pytania, których poziom trudności odpowiada programowi kolejnych klas szkoły podstawowej i średniej. Po każdym zadaniu zdają do następnej klasy. W teleturnieju dozwolone jest korzystanie ze ściągawek, ale odpowiedzi "z głowy" będą premiowane wyższą wygraną. Finał programu "Moja klasa - Back to School" to matura - aby ją zdać, trzeba poprawnie odpowiedzieć na pięć pytań otwartych. W sumie w teleturnieju wygrać można 24 tysiące złotych. Drużyny nie rywalizują między sobą, lecz grają na czas. Od tego, jak szybko uczestnicy rozwiązują kolejne testy, zależy wysokość ich nagrody.(n)

 • Gotowi do gotowania. Start! 19:00

  "Gotowi do gotowania. Start!" to program kulinarny, w którym znajdą się przydatne wskazówki, jak szybko i tanio zrobić smaczny i zdrowy posiłek. W każdym odcinku show rywalizują ze sobą dwie dwuosobowe drużyny. W ich skład wchodzi profesjonalny szef kuchni i amator. Mają oni za zadanie w ciągu zaledwie 20 minut przygotować obiad z produktów, których łączna wartość nie przekracza 25 złotych. Dla zwycięzcy odcinka, czyli amatora gotującego w lepszej drużynie, przewidziana jest nagroda - voucher do zrealizowania w sklepach marki sponsorującej show. "Gotowi do gotowania. Start!" to polska wersja formatu "Ready Steady Cook", który był emitowany w ponad dwudziestu krajach na całym świecie. Program prowadzi Marzena Rogalska. Dziennikarka zdobyła popularność, występując m.in. w "Kocham Cię, Polsko" oraz "Pytaniu na śniadanie".(n)

 • Barwy szczęścia 19:35

  Klara I Staś przywożą Huberta ze szpitala. W domu Pyrków panuje radosna atmosfera. Miły nastrój pryska, gdy Teresa i Fryderyk zaczynają wypytywać o Iwonę. Najstarsza wnuczka próbuje unikać dziadków. Obawia się ich reakcji na wieść, że związała się ze swoim ojczymem. Damian zjawia się w Feel Good, by złożyć życzenia Dominice i Renacie. Gdy dowiaduje się, że Wigilię chcą spędzić we dwie, zaprasza je do siebie. Potem idzie do domu dziecka, by zabrać Mirka i Luizę. Dziewczynka, mając złe doświadczenia, boi się jednak pobytu u ojca. Żabcia i Gawron chcą posprzątać mieszkanie zajmowane przez budowlańców. Poznają Honga, który oznajmia, że nie potrzebuje ich pomocy. Gdy para odchodzi, Wietnamczyk przyjmuje klienta, z którym dobija tajemniczej transakcji.(n)

 • Barwy szczęścia 20:10

  Rodzina Pyrków gromadzi się w kościele z okazji chrztu córeczki Iwony. Teresa i Fryderyk są przekonani, że ich wnuczka jest samotną matką. Próbują okazać jej wsparcie. Wówczas Marek oznajmia, że to on jest ojcem Wioletki. Drugiego dnia świąt Władek w tajemnicy przed Darkiem zaprasza Józka i Julitę. Miedzy skłóconymi mężczyznami dochodzi do pojednania. Herman chce oświadczyć się Celinie. Z pomocą Lidki i Radka organizuje romantyczną niespodziankę. Dziewczyna jednak mówi mu szczerze, że jest przeciwniczką ślubów. Podjęła decyzję, że nigdy nie wyjdzie za mąż.(n)

 • Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki 20:45

  Przypomnienie serii koncertów zrealizowanych w różnych polskich miastach. W wakacyjnej atmosferze wystąpiły największe gwiazdy, nie zabrakło też zagranicznych gości. Publiczność bawiła się w rytm letnich hitów i nieśmiertelnych przebojów.(n)

 • Dzień z życia blondynki 22:25

  "Dzień z życia blondynki" jest zwariowaną komedią, w której bardzo udaną kreację stworzyła Elizabeth Banks. Wciela się ona w postać atrakcyjnej Meghan Milles, która marzy o posadzie moderatorki wiadomości telewizyjnych. Jest szczęśliwa, gdy udaje jej się umówić na rozmowę w sprawie pracy. Kobieta jest niemal pewna, że teraz jej pragnienie się ziści. Tymczasem tuż przed spotkaniem, na które Meghan czeka z niecierpliwością, porzuca ją chłopak, Kyle (Oliver Hudson). Zła i nieszczęśliwa kobieta postanawia towarzyszyć przyjaciółkom, Rose (Gillian Jacobs) i Denise (Sarah Wright Olsen), podczas wypadu na miasto. Dziewczyny dobrze się bawią i sporo wypijają, przez co Meghan wpada w tarapaty. Z opresji ratuje ją Gordon (James Marsden), który pracujący w klubie jako barman. Zauroczona przystojnym mężczyzną bohaterka komedii "Dzień z życia blondynki" spędza z nim noc. Gdy Meghan budzi się w łóżku Gordona, nie ma pojęcia, jak wiele wydarzeń może stanąć jej na przeszkodzie w dotarciu na rozmowę o upragnioną pracę. Dziewczyna wymyka się z mieszkania po to, by się przekonać, iż jej samochód, w którym znajdowała się jej torebka z pieniędzmi, telefonem i dokumentami, został odholowany. Pozostawiona sama sobie w środku nocy w centrum Los Angeles Meghan nie zamierza się poddawać. Czekają na nią jednak dalsze niepowodzenia. Taksówkarz proponuje jej oburzającą formę zapłaty za kurs. Potem kobieta spotyka na swej drodze handlarza narkotyków i jest świadkiem porachunków narkotykowych gangów. W końcu zdesperowana bohaterka komedii "Dzień z życia blondynki" kradnie rower, by tylko dostać się do domu. Ma świadomość, że zostało już jej niewiele czasu, by zdążyć na rozmowę.(n)

Lista stacji