×

Wyszukaj artykuł

Program tvTVN Turbo program TV. Program telewizyjny TVN Turbo na dziś, jutro i weekend

 • Rodacy w akcji 13:15

  Zostaną zaprezentowane materiały pochodzące z samochodowych, autobusowych czy tramwajowych wideorejestratorów, nagrane przy pomocy kamer monitoringu, zarejestrowane na ulicach, parkingach czy też w sklepach. Niektóre są zabawne, inne zaskakują poziomem agresji, brawury czy głupoty. Wszystkie pokazują, jak barwne może być życie w polskich miastach.(n)

 • Zakup kontrolowany 13:45

  Adam Kornacki już po raz dwudziesty dziewiąty pomoże wybrać samochody dostosowane do charakteru, wymagań, stylu jazdy i możliwości finansowych swoich bohaterów. Ekspert będzie musiał nie tylko znaleźć auta w dobrym stanie. Ważniejszą kwestią będzie zwrócenie uwagi na ich dalszą eksploatację. Każdemu z potencjalnych właścicieli przedstawi cztery propozycje, które najbardziej powinny przypaść im do gustu. Tym razem celem poszukiwań prowadzącego staną się drogie samochody sportowe, małe miejskie auta, niewielki wóz dostawczy i samochody terenowe.(n)

 • Zawodowi handlarze 14:45

  W łódzkim komisie Jacek kontynuuje negocjacje z dwiema klientkami w sprawie zamiany ich Fiata Punto Evo na BMW serii 1. Robert i "Wąski" jadą do Niemiec, do Adenau - miasta leżącego w środku słynnego toru Nurburgring.(n)

 • Samochód marzeń - kup i zrób. s07e08 15:30

  Volkswagen corrado 2.9 VR6 od dawna był marzeniem Michała. Auto ma symboliczny przebieg i niezwykle zadbane nadwozie, nie licząc drobnych uszkodzeń błotnika i zderzaków. Do wymiany kwalifikuje się też chłodnica klimatyzacji wraz z osprzętem. Na życzenie Michała eksperci odnowią podsufitkę, a doskonały stan mechaniczny umożliwi Adamowi Klimkowi doposażenie auta w centralny zamek oraz maty grzewcze.(n)

 • Uwaga! Pirat! 16:30

  Widzowie zobaczą policjantów drogówki w nieoznakowanych radiowozach. W programie można przyjrzeć się ich pracy, a także dowiedzieć, jak należy zachować się podczas kontroli drogowej i jakie konsekwencje grożą za popełniane wykroczenia.(n)

 • Wojny samochodowe 17:15

  Tym razem pojedynek między handlarzami rozegra się w terenie - Paweł spróbuje sprzedać z zyskiem toyotę RAV4, a Przemek będzie walczył z pozbawionym układu wydechowego range roverem.(n)

 • Raport Turbo 18:00

  "Raport..." to pierwszy w Polsce codzienny program informacyjny poświęcony motoryzacji. Na bieżąco pokazywane są rajdy, wyścigi i premiery samochodowe. Reporterzy odwiedzają najważniejsze wydarzenia motoryzacyjne w kraju i za granicą. Widzowie otrzymują informacje o tym, gdzie paliwo jest najtańsze oraz których stacji benzynowych należy unikać. Zimą można dowiedzieć się, co zrobić, aby auto nie sprawiało problemów przy porannym odpalaniu, a latem - by się nie przegrzało w czasie jazdy. Miłośnicy motoryzacji nie muszą już codziennie czytać gazet i przekopywać internetu w poszukiwaniu najświeższych informacji motoryzacyjnych.(n)

 • Najgłupsi polscy złodzieje 18:15

  Widzowie zobaczą nieudolnych złodziei wykazujących się głupotą, bezmyślnością, brawurą lub słabością, którzy sami przyczynili się do niepowodzenia akcji i łatwego złapania ich przez policję. Nieprawdopodobne, ale prawdziwe historie kieszonkowców, włamywaczy czy złodziei samochodów omówi były policjant Jacek Zalewski, który udzieli cennych rad, jak ustrzec się przed spotkaniem z bardziej wprawnymi złodziejami.(n)

 • W służbie 24h 19:00

  Dowiemy się jak w najtrudniejszych sytuacjach reagują policjanci z całego świata. Będziemy świadkami m.in. strzelaniny w Las Vegas, pogoni za uciekinierem wiozącym dziecko na Florydzie, ratowania uwięzionego pod lodem człowieka z Chicago i zatrzymania nożownika z londyńskiego metra.(n)

 • 99 godzin 20:00

  Ekipa z Pomorza podejmie się zadania przerobienia starej polskiej nysy w kinowóz wzorowany na kinach obwoźnych z okresu PRL-u. Zespół będzie musiał sprostać wymogom XXI wieku. Stworzony pojazd powinien wyświetlać filmy w dwóch technologiach - klasycznej analogowej i cyfrowej. Przy wyposażeniu auta nie można zapomnieć o agregacie prądotwórczym zapewniającym samowystarczalność. Do zaliczenia konieczna będzie także naprawa blacharsko-lakiernicza nadwozia.(n)

 • Zakup kontrolowany za granicą 21:00

  Paweł wyruszy wraz z Adamem Kornackim do USA, gdzie będzie szukał klasycznego europejskiego cabrio z mocnym silnikiem i bogatym wyposażeniem. Dysponując budżetem 50 tysięcy złotych, panowie za cel obiorą sobie mercedesy, jednak bogate w wiele ciekawych egzemplarzy kalifornijskie parkingi skłonią ich do licznych ustępstw względem pierwotnych planów.(n)

 • Raport Turbo 22:00

  "Raport..." to pierwszy w Polsce codzienny program informacyjny poświęcony motoryzacji. Na bieżąco pokazywane są rajdy, wyścigi i premiery samochodowe. Reporterzy odwiedzają najważniejsze wydarzenia motoryzacyjne w kraju i za granicą. Widzowie otrzymują informacje o tym, gdzie paliwo jest najtańsze oraz których stacji benzynowych należy unikać. Zimą można dowiedzieć się, co zrobić, aby auto nie sprawiało problemów przy porannym odpalaniu, a latem - by się nie przegrzało w czasie jazdy. Miłośnicy motoryzacji nie muszą już codziennie czytać gazet i przekopywać internetu w poszukiwaniu najświeższych informacji motoryzacyjnych.(n)

 • Borys kontra gadżety 22:15

  Znany zawodnik MMA, Borys Mańkowski, mierzy się z nowinkami technologicznymi. Przygląda się gadżetom, które ułatwiają lub uatrakcyjniają życie w domu, pracę w ogrodzie, przydadzą się podczas pracy na komputerze lub w samochodzie. Każdy z produktów osobiście przetestuje.(n)

 • Wojny samochodowe 22:45

  Paweł Miszta i Przemysław Szafrański zawodowo handlują samochodami. Ich pasją jest wynajdywanie niedrogich egzemplarzy, które następnie przy odpowiednim nakładzie pracy i pieniędzy można sprzedać z dużym zyskiem. W dziesiątym sezonie panowie będą dysponować na początku kwotą 7000 złotych. Jeden z nich postawi na forda streetka, a drugi na mercedesa vito. Będziemy świadkami pasjonującej walki między handlarzami. Przekonamy się, który samochód uda się sprzedać z większym zyskiem.(n)

 • Wojny samochodowe 23:45

  W programie "Wojny samochodowe 6" dwaj handlarze: Paweł Miszta i Przemek Szafrański rywalizują ze sobą o miano lepszego sprzedawcy. Obaj mają tydzień na zakup, naprawę oraz sprzedaż wybranego samochodu. Widzowie mogą ocenić, który z nich ubił lepszy interes. Bohaterowie "Wojen samochodowych 6" są znawcami świata motoryzacji. Mają wiedzę, doświadczenie i umiejętności, a na dodatek potrafią twardo się targować. W programie pokazują, jak kupić samochód, a następnie go sprzedać, żeby zarobić na takiej transakcji. Program "Wojny samochodowe 6" jest dowodem na to, że handel samochodami stanowi ciężki kawałek chleba. Sęk w tym, że aby pojazd sprzedać z zyskiem, trzeba najpierw wyszukać niedrogi egzemplarz, ale z potencjałem. Aby wyjść na swoje, trzeba wykazać się gruntowną wiedzą, orientacją w temacie, talentem do negocjacji, a także sprytem. Jak w życiu - przyda się też odrobina szczęścia.(n)

Lista stacji