Program tvTVN Style program TV. Program telewizyjny TVN Style na dziś, jutro i weekend

 • Związki z modą 15:25

  Fotomodelka Ania uwielbia ubrania podkreślające jej seksapil, natomiast Ola, z zawodu kierowca tira, a prywatnie jej kuzynka, woli styl męski. Często zakłada bojówki, bluzy i koszule. Ma też liczne tatuaże nawiązujące do swojej największej pasji, czyli motoryzacji m.in. kontrolkę silnika. Ania spróbuje przekonać ją, by na wieczór panieński o temacie "Sex and the city" postawiła na bardziej kobiece kreacje. Druga para to małżeństwo, Polak Antek i Kubanka Yaremi, która kocha styl karaibski. W jej garderobie przeważają różnokolorowe i zwiewne stroje, nie brakuje też ozdób na głowę. Mąż wyszykuje ją na niedzielny obiad u swoich rodziców. Obie modelki okażą się dość nieprzejednane i łatwo nie zrezygnują ze swoich upodobań. Na ratunek ruszy więc Katarzyna Baran.(n)

 • W czym do ślubu? 16:25

  Znalezienie idealnej sukni ślubnej to niełatwe zadanie. Przyszłe panny młode mają w czym wybierać. Kreacje klasyczne, suknie o różnej długości, w stylu księżniczki albo nieco bardziej szalonym. W dodatku trzeba pamiętać, że nie każdy krój jest odpowiedni do danej sylwetki czy typu urody. Dylematów nie brakuje, ale na pomoc przyszłym mężatkom przychodzi profesjonalistka, Izabela Janachowska. Po raz kolejny wskaże najlepsze modowe rozwiązania, podpowie, jakie dobrać dodatki i który styl sukni wybrać. Pannom młodym towarzyszyć będą ich bliscy.(n)

 • Ugotowani 16:55

  Uczestników z Grudziądza łączy zamiłowanie do dobrej kuchni i chęć zwycięstwa w programie. Wśród uczestników swoje umiejętności zaprezentują: Robert Krawiecki - właściciel myjni samochodowej oraz pasjonat szachów i boksu, Karolina Łojkuć -przedstawicielka handlowa w branży rolniczej oraz instruktorka jazdy konnej, Jakub Paczkowski - inżynier nadzorujący prace budowlane i właściciel wiatraka, a także Anna Składanek - nauczycielka języka niemieckiego i miłośniczka literatury. Podczas czterech kolacji na stołach będzie wykwintnie i interkontynentalnie. Niektóre z kulinarnych propozycji to: "Senegal przed zachodem słońca" z afrykańskim akcentem, aromatyczny "Azjatycki monsun", słodkie "Marzenia we Włoszech" i swojskie "Wyznanie farmera".(n)

 • Kuchenne rewolucje 17:55

  Mimo że miejscowość jest pełna kuracjuszy, rzadko odwiedzają oni restaurację Sekrety Buska. Jedynymi klientami lokalu są grupy hotelowe. W porze obiadu bywa w tam tłoczno, ale z powodu niedrogich posiłków restauracja nie jest w stanie się utrzymać. Właścicielka myślała, że doświadczenie wyniesione z pracy w dużym hotelu da jej kwalifikacje do prowadzenia własnej kuchni, ale teraz nie potrafi wskazać, gdzie tkwi błąd. Magda Gessler spróbuje zmienić lokal w restauracją z prawdziwego zdarzenia.(n)

 • I nie opuszczę Cię aż do ślubu 18:55

  Izabela Janachowska musi zmierzyć się z największymi problemami, które może mieć panna młoda na dzień przed ślubem. Jednym z nich jest źle dobrana suknia ślubna. Izabela spróbuje zorganizować suknię tuż przed ceremonią. Wioletta ma 31 lat i jest manicurzystką, a jej narzeczony, Paweł - strażakiem. Organizują wesele na 200 osób już ponad 2 lata. Paweł zdecydował się oświadczyć Wioli dopiero po 8 latach związku. Izabela musi się również uporać z garniturem Pawła, którego mężczyzna nie miał czasu kupić w ciągu tych dwóch lat. Prowadząca podejmuje się wyzwania, które na pierwszy rzut oka wydaje się być niemożliwe do wykonania. Zgodnie ze zwyczajem młodzi oprócz wszystkich atrakcji otrzymują od Izabeli Janachowskiej odkurzacz na nową drogę życia.(n)

 • Cała prawda 19:40

  Karolina Głowacka tym razem dowie się więcej o odporności. W internecie nie brakuje informacji o sposobach wzmacniania organizmu, jednak rzadko mają coś wspólnego z prawdą. Prowadząca porozmawia z ekspertami o różnego rodzaju suplementach diety. Specjaliści wyjaśnią, czy chronią one przed zaziębieniem. Zdradzą też, czy powinno się profilaktycznie zażywać witaminę C i sięgać po czosnek i cebulę. Naświetlą również skutki nadużywania antybiotyków. Oprócz tego widzowie poznają szczegóły działania szczepionek i proces rozprzestrzeniania się zarazków. Prowadząca z kolei przekona się, czy "dożylne wlewy witaminowe" są bezpieczne. Czeka ją też starcie z temperaturą -120 stopni.(n)

 • Remonty gwiazd Hollywood 20:25

  Australijska aktorka Rebel Wilson, znana z m.in. "Oszustek", razem z projektantami Drew i Jonathanem Scottami przyszykuje wspaniały prezent dla swojej przyjaciółki, z zawodu stylistki fryzur. Kobieta niedawno wyszła za mąż i wszystkie oszczędności wydała na ślub. Dlatego też nie przeprowadziła remontu zaniedbanego tarasu.(n)

 • Panny młode ponad miarę 21:25

  Ela ma trzydzieści lat i pracuje jako przedszkolanka. Uważa, że jej największym atutem są nogi, oczy i biust. Swojego przyszłego męża poznała na dyskotece. Po dwóch miesiącach randkowania Damian poprosił ją o rękę. Ela marzy o tym, by na ślubie wyglądać jak księżniczka. Suknia ma podkreślać jej piersi i talię. Chociaż kobiecie podobają się sukienki o wyrazistych barwach, jej pierwszy wybór jest bardzo ostrożny. Drugą kreację dla Eli wybiera jej ojciec. Stawia on na suknię w kształcie litery A zdobną w koronki. Izabela Janachowska chce natomiast stylizacjami podkreślić temperament bohaterki. Drugą uczestniczką jest 22-letnia Anna, która choć akceptuje swoje ciało, wolałaby ważyć trochę mniej. Swojego narzeczonego Cypriana zobaczyła na ulicy i pierwsza się do niego odezwała. Bohaterka odcinka szuka sukni, która wyeksponuje jej pełny biust. Jej wybór pada na klasyczną rybkę, ale nie jest co do niej przekonana. Cyprian typuje błyszczącą księżniczkę. Prowadząca zaproponuje suknię eksponującą dekolt oraz kolejną - z ozdobnymi kamykami.(n)

 • Pani gadżet 22:25

  Prowadząca prezentuje gadżety, którą pomogą w uporządkowaniu życia i zadbaniu o zdrowie swoje oraz domowników. Ania Nowak-Ibisz pokaże m.in. ultradźwiękowy nawilżacz powietrza, który jest mały i łatwy w przenoszeniu, a także specjalną podkładkę pod kubek w komplecie z łyżko-słomką. Ponadto w odcinku pojawi się też nowoczesny system, który przypilnuje dziecko w samochodzie.(n)

 • Egzotyczne wakacje na każdą kieszeń 22:55

  Pełna energii i latynoskiego temperamentu Hanna Zborowska-Neves wybierze się do Gwatemali, czyli niewielkiego kraju, położonego na 32 wulkanach w Ameryce Centralnej. Odwiedzi tam kolonialne miasto Antigua i uda się nad jezioro Atitlan, gdzie zdradzi swoje patenty na oszczędzanie w podróży. Przybliży też widzom, jak najlepiej dostać się z lotniska do miejsca zakwaterowania oraz jakie są możliwości zamieszkania w tym egzotycznym kraju. Oprócz praktycznych porad i tamtejszych atrakcji, Hanna pokaże, jak potomkowie Majów obchodzą dzień Wszystkich Świętych.(n)

 • 10/ 23:55

  W tym odcinku Martyna opowie co nieco o jedzeniu, którym została poczęstowana podczas swoich licznych podróży. Na jej talerzach znalazły się osobliwe posiłki, jak choćby surowe renifery czy krowie jelita, nie całkiem opróżnione ze swej zawartości. Niektórych dań nie mogła przełknąć. W programie także o tym, jakie zjawiska i tradycje powiązane są z jedzeniem w różnych zakątkach świata.(n)

Lista stacji

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO