×

Wyszukaj artykuł

Program tvTVN program TV. Program telewizyjny TVN na dziś, jutro i weekend

 • Wstajesz i wiesz 7:00

  Poranne pasmo TVN24, w którym pokazywane są najciekawsze wiadomości z różnych dziedzin życia i każdego zakątka świata. Gospodarzem programu jest Robert Kantereit.(n)

 • Dzień Dobry Wakacje 9:00

 • MasterChef Junior. s05e08 11:30

  W kuchni MasterChefa Juniora - zamiast miłych, wspierających i roześmianych jurorów - pojawiają się postaci z horrorów. Równie przerażające jest pierwsze zadanie. Uczestnicy przygotowują potrawy ze składników będących ich kulinarnymi koszmarami. Muszą udowodnić, że potrafią wykorzystać nawet produkty, których nie lubią czy nie jedzą na co dzień. Tematem kolejnej konkurencji jest kuchnia azjatycka. Jej tajniki przedstawia prawdziwa specjalistka w tej dziedzinie, Ola Nguyen. Laureatka siódmej edycji kulinarnego show dołącza też do Anny Starmach, Michela Morana i Mateusza Gesslera przy ocenie gotowych dań. W obliczu zbliżającego się finału, mali kucharze muszą naprawdę się postarać, by zachwycić sędziów.(n)

 • Ameryka Express. s02e11 12:55

  W poprzednim odcinku Daria Ładocha zadała uczestnikom pytanie, która osoba z pary najlepiej wykonuje zadania, a kto bez problemu znajduje transport oraz nocleg. Teraz prowadząca rozdziela pary i stawia przed nimi zadania odwrotne do zadeklarowanych preferencji - mistrzowie gier ścigają się samotnie, zaś specjaliści od autostopu zajmują misjami. Pierwsza konkurencja to talent show. Gwiazdy prezentują swoje umiejętności na malutkiej scenie w Aguachica. Zwycięzca otrzymuje informację o położeniu mety, którą następnie przekazuje podróżującemu partnerowi. Od wyniku kolejnej gry zależy czas startu drugich połówek duetów. Przegrana oznacza konieczność dwukrotnej zmiany transportu. Na tym etapie wszyscy wiedzą już, gdzie zakończy się wyścig - w malowniczym Mompox. Przed dotarciem na miejsce muszą jeszcze uwolnić współtowarzyszy z cel w miasteczku. Najwolniejsza para żegna się z programem.(n)

 • ParaNorman 14:30

  "ParaNorman" to nominowana do Oscara produkcja, zrealizowana w technologii stop motion i animacji komputerowej. Film powstał w studiu Laika, znanym z takich tytułów jak "Koralina i tajemnicze drzwi" czy "Kubo i dwie struny". Utrzymany w posępnej stylistyce "ParaNorman" to opowieść o dojrzewaniu, zaprezentowana w kostiumie dark fantasy. Dorośli widzowie docenią nawiązania popkulturowe, a młodsi mogą zanurzyć się we wciągającą historię chłopca, który rozmawia z duchami. Tytułowym bohaterem "ParaNormana" jest jedenastoletni Norman Babcock, którego bliscy i znajomi uważają za dziwaka. Nikt nie wie, że chłopiec potrafi kontaktować się z duchami. Jego umiejętności okażą się niezwykle cenne, gdy miasteczku, w którym mieszka Norman, zaczynają zagrażać zombie. Jedenastolatek musi zdjąć klątwę, którą dawno temu rzuciła na osadę mściwa wiedźma.(n)

 • Gwiezdny pył 16:25

  Urzekający, oszałamiający plastycznie obraz "Gwiezdny pył" stanowi ekranizację powieści Neila Gaimana, jednego z najpoczytniejszych współczesnych brytyjskich pisarzy fantasy. Dużą jego zaletą jest także gwiazdorska obsada. Pojawiają się w niej tak znane nazwiska, jak: Michelle Pfeiffer, Claire Danes czy Robert De Niro. Jednym z bohaterów baśni filmowej "Gwiezdny pył" jest młody Tristan (Charlie Cox), który mieszka w niewielkiej osadzie Mur. Chłopak jest szaleńczo zakochany w pięknej Victorii (Sienna Miller) i dla niej gotowy jest na największe poświęcenie. Pewnego razu obiecuje przynieść ukochanej gwiazdę, która spadła z nieba na jego oczach. Aby wykonać zadanie, Tristan wyrusza do Krainy Czarów, z której żaden śmiertelnik nie wrócił dotąd żywy. W fantastycznym kraju wróżek, nimf i elfów Tristan odnajduje Yvaine (Claire Danes), spadającą gwiazdę, która przybrała postać kobiety. Okazuje się, że nie tylko Tristan pragnie ją zdobyć. Szukają jej także żądni władzy synowie króla oraz okrutna czarownica Lamia (Michelle Pfeiffer). Wkrótce, w trakcie wędrówki po Krainie Czarów, Tristan poznaje tajemniczego kapitana piratów, Szekspira (Robert De Niro). Na chłopaka czyha też wiele niebezpieczeństw. Siła miłości, jaką posiada, pomoże mu jednak wyjść cało z niezwykłych przygód.(n)

 • Fakty 19:00

  Zespół "Faktów" relacjonuje sprawdzone wiadomości, podawane przez reporterów, korespondentów polskich i zagranicznych oraz prezenterów. Codziennie przygotowuje materiały dotyczące wydarzeń politycznych, kulturowych i społecznych, do których doszło minionego dnia. "Fakty" rozpoczęły nadawanie 3 października 1997 roku. Każde wydanie składa się z kilkuminutowych materiałów, zakończonych komentarzem przygotowującego daną relację dziennikarza. Niektóre wiadomości podawane są w formie skrótowego opisu. Program kończą zwykle dowcipne felietony autorstwa Macieja Mazura, skoncentrowanego na absurdach codzienności, i Pawła Abramowicza. Reporterzy "Faktów" relacjonują informacje z kraju i ze świata, natomiast wiadomości sportowe oraz pogoda umieszczone zostały w osobnym bloku, nadawanym po "Faktach". Obecnie serwisy informacyjne pod marką "Faktów" emitowane są nie tylko na antenie programu TVN, ale też TVN24, TVN24 Biznes i Świat oraz w internecie. Serwis prowadzą: Anita Werner, Grzegorz Kajdanowicz, Piotr Marciniak i Piotr Kraśko. Relacje z zagranicy przygotowują zaś m.in. Maciej Woroch (Wielka Brytania), Andrzej Zaucha (Rosja) czy Marcin Wrona (Stany Zjednoczone). Do zespołu dołączyli dziennikarze znani z TVN24: Katarzyna Górniak oraz Robert Jałocha - korespondent ze Śląska.(n)

 • Uwaga! Koronawirus 19:20

  W programie specjaliści odpowiedzą na najważniejsze pytania o zdrowie, zdementują pogłoski i doradzą jak najskuteczniej zabezpieczać się przed zakażeniem.(n)

 • Sport 19:30

  Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.(n)

 • Pogoda 19:40

  Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

 • Uwaga! 19:45

  Od ponad piętnastu lat reporterzy "Uwagi" ujawniają sprawy, które wymagają dziennikarskiej interwencji. Tropią afery, korupcję, niekompetencję czy nadużycia, nagłaśniają ważne społecznie tematy. Pomagają też tym, którzy najbardziej potrzebują wsparcia. Dziennikarze niejednokrotnie byli doceniani i nagradzani, m.in. Główną Nagrodą Wolności Słowa. Każdy widz może zgłosić się do redakcji z własnym tematem. Musi jedynie opublikować post na portalu społecznościowym i opatrzyć go hasztagiem #tematdlauwagi. Program poświęcony jest sprawom zwykłych ludzi, oferują też wsparcie podopiecznym fundacji TVN "Nie jesteś sam". W wydaniu weekendowym wraca cykl "Kulisy sławy".(n)

 • Salon dźwięku-ost. 20:00

  Na scenie wystąpi Agnieszka Chylińska. Zaśpiewa swoje najpopularniejsze utwory, w aranżacjach, które zdążyły już przypaść do gustu jej fanom. Artystka w 2020 roku obchodzi 25-lecie działalności muzycznej. Wznawia też trasę koncertową. Potem dziennikarka Gabi Drzewiecka przeprowadzi z nią wywiad, poruszając wiele interesujących tematów.(n)

 • Bodyguard 21:00

  Nominowany w dwóch kategoriach do Oscara "Bodyguard" to wielki przebój kinowy początku lat 90. Wraz z filmem olbrzymi sukces odniosła też piosenka "I Will Always Love You", która stała się szlagierem zakochanych. Obraz stanowi debiut aktorski znanej piosenkarki Whitney Houston, której na ekranie partneruje Kevin Costner. Postać, w którą w filmie "Bodyguard" wciela się Whitney Houston - piosenkarki Rachel Marron - jest u szczytu sławy. Artystka ma miliony fanów, ale niestety też i wrogów. Jeden z nich od dłuższego czasu wysyła jej anonimowe listy z pogróżkami. Korespondencja ta nie dociera jednak do adresatki, przejmuje ją bowiem szef ochrony kobiety, Bill Devaney (Bill Cobbs). Początkowo próbuje on bagatelizować sprawę. Gdy jednak prześladowca gwiazdy wkrada się do jej domu, mężczyzna postanawia zatrudnić profesjonalistę. Wybór Devaneya pada na Franka Farmera (Kevin Costner), byłego tajnego agenta służb specjalnych. Mężczyzna przyjmuje propozycję, ale stawia jeden warunek: wokalistka musi dowiedzieć się o grożącym jej niebezpieczeństwie. Żaden ze współpracowników nie ma jednak odwagi odkryć przed nią prawdy, a sama kobieta nie ma najmniejszej ochoty na współpracę z Farmerem, co manifestuje na każdym kroku. Wkrótce jednak tuż przed ważnym koncertem Rachel znajduje w garderobie anonim, a podczas występu przerażoną kobietę porywa rozszalały tłum. Tytułowy bohater filmu "Bodyguard" pomaga piosenkarce, która w końcu zdaje sobie sprawę z tego, że tylko on może jej zapewnić bezpieczeństwo. Im dłużej ze sobą przebywają, tym stają się sobie bliżsi.(n)

 • Tin Cup 23:45

  "Tin Cup" to amerykańska komedia romantyczna z 1996 roku. Reżyserem obrazu jest Ron Shelton, znany wcześniej m.in. z takich produkcji jak: "Byki z Durham" (1988 r.), "Biali nie potrafią skakać" (1992 r.) oraz "Cobb" (1994 r.). Grający główną rolę Kevin Costner został wyróżniony za swoją kreację nominacją do Złotego Globu. Bohaterem filmu "Tin Cup" jest golfista Roy McAvoy (Kevin Costner). W przeszłości zapowiadał się na obiecującego golfistę, ale jego życie potoczyło się inaczej. Widzowie poznają jego historię, gdy mieszka w mieścinie Salome w Teksasie i zajmuje się udzielaniem lekcji golfa. Nie czerpie jednak z tego żadnej satysfakcji. Któregoś przychodzi razu do niego na zajęcia doktor Molly Griswold (Rene Russo), w której Roy od razu się zakochuje. Niebawem u bohatera filmu "Tin Cup" zjawia się niejaki David Simms (Don Johnson). Z jednej strony ten popularny golfista jest znajomym Roya, ale z drugiej jest przez niego traktowany jako rywal. David ma dla McAvoya ofertę - może go zatrudnić jako pomocnika do noszenia kijów golfowych. Roy, który narzeka na brak gotówki, przyjmuje zaproponowane warunki.(n)

Lista stacji