×

Wyszukaj artykuł

Program tvTVN program TV. Program telewizyjny TVN na dziś, jutro i weekend

 • Kuchenne rewolucje: Nysa, Bistro Pod Aniołami. s09e07 17:00

  W samym sercu miasta, na rynku, mieści się najstarsza restauracja w Nysie. Od ponad dwudziestu lat prowadzi ją pani Genowefa. Na początku pomagał jej mąż, teraz wspiera ją córka, która wkrótce sama będzie prowadziła lokal. Kiedyś smaczne jedzenie przyciągało do restauracji stałych klientów. Obecnie puste wnętrze wypełniają kłótnie i wieczne pretensje. Magda Gessler spróbuje odnaleźć w nim anielską atmosferę. Na drodze do celu staną jej anioły, lalki i negatywne emocje.(n)

 • Ukryta prawda. s12e817 18:00

  Nowa kierowniczka Edyta jest szorstka wobec podwładnych, ale najgorzej traktuje Kasię. Często krytykowana, zaczyna ona rozważać zmianę pracę. Nie chce jednak, żeby wysiłek włożony w budowanie pozycji w firmie, poszedł na marne. Wkrótce orientuje się, że szefowa wie o jej oblanej sesji i powtarzaniu roku. Podejrzewa kolegów o donoszenie Edycie. To nie koniec problemów. Szesnastoletnia córka Kasi umawia się ze starszym od siebie chłopakiem. Matka przekonuje ją do zakończenia tej znajomości - sama została porzucona, gdy młodo zaszła w ciążę. Maja nie słucha rodzicielki.(n)

 • Fakty 19:00

  Zespół "Faktów" relacjonuje sprawdzone wiadomości, podawane przez reporterów, korespondentów polskich i zagranicznych oraz prezenterów. Codziennie przygotowuje materiały dotyczące wydarzeń politycznych, kulturowych i społecznych, do których doszło minionego dnia. "Fakty" rozpoczęły nadawanie 3 października 1997 roku. Każde wydanie składa się z kilkuminutowych materiałów, zakończonych komentarzem przygotowującego daną relację dziennikarza. Niektóre wiadomości podawane są w formie skrótowego opisu. Program kończą zwykle dowcipne felietony autorstwa Macieja Mazura, skoncentrowanego na absurdach codzienności, i Pawła Abramowicza. Reporterzy "Faktów" relacjonują informacje z kraju i ze świata, natomiast wiadomości sportowe oraz pogoda umieszczone zostały w osobnym bloku, nadawanym po "Faktach". Obecnie serwisy informacyjne pod marką "Faktów" emitowane są nie tylko na antenie programu TVN, ale też TVN24, TVN24 Biznes i Świat oraz w internecie. Serwis prowadzą Justyna Pochanke, Anita Werner, Grzegorz Kajdanowicz i Piotr Marciniak. Relacje z zagranicy przygotowują zaś m.in. Maciej Woroch (Wielka Brytania), Andrzej Zaucha (Rosja) czy Marcin Wrona (Stany Zjednoczone). Do zespołu dołączyli dziennikarze znani z TVN24: Katarzyna Górniak oraz Robert Jałocha - korespondent ze Śląska.(n)

 • Uwaga! Koronawirus 19:25

  W programie specjaliści odpowiedzą na najważniejsze pytania o zdrowie, zdementują pogłoski i doradzą jak najskuteczniej zabezpieczać się przed zakażeniem.(n)

 • Sport 19:35

  Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.(n)

 • Pogoda 19:45

  Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

 • Raport alergiczny 19:46

 • Uwaga! 19:55

  Od ponad piętnastu lat reporterzy "Uwagi" ujawniają sprawy, które wymagają dziennikarskiej interwencji. Tropią afery, korupcję, niekompetencję czy nadużycia, nagłaśniają ważne społecznie tematy. Pomagają też tym, którzy najbardziej potrzebują wsparcia. Dziennikarze niejednokrotnie byli doceniani i nagradzani, m.in. Główną Nagrodą Wolności Słowa. Każdy widz może zgłosić się do redakcji z własnym tematem. Musi jedynie opublikować post na portalu społecznościowym i opatrzyć go hasztagiem #tematdlauwagi. Program poświęcony jest sprawom zwykłych ludzi, oferują też wsparcie podopiecznym fundacji TVN "Nie jesteś sam".(n)

 • Warcraft: Początek 20:05

  "Warcraft: Początek" to wyreżyserowany przez Duncana Jonesa, twórcę m.in. "Kodu nieśmiertelności" z Jakiem Gyllengaalem, widowiskowy film science fiction. Jego fabuła stanowi adaptację powstającej nieprzerwanie od lat 90. niezwykle popularnej serii gier wideo. Fani tego typu kina z pewnością nie poczują się zawiedzeni, widząc starania twórców efektów specjalnych, scenografii i charakteryzatorów, którzy spisali się na medal. Akcja obrazu "Warcraft: Początek" zawiązuje się, gdy orkom zaczyna grozić wyginięcie. By uniknąć zagłady, te potężne i niebezpieczne stworzenia atakują zamieszkane przez ludzi królestwo Azaroth. Zjawiają się tam, korzystając ze specjalnego portalu. Władca krainy, Llane Wrynn (Dominic Cooper), stara się odeprzeć ataki okrutnych stworów. Do walki z nimi rusza również szwagier króla, Anduin Lothar (Travis Fimmel). Llane Wrynn orientuje się jednak, że jest bezradny wobec potęgi atakujących jego krainę potężnych stworów. Wówczas prosi o pomoc czarnoksiężnika Medivha (Ben Foster). Tymczasem wkrótce Khadgar (Ben Schnetzer) odkrywa, że orkowie otworzyli portal dzięki wsparciu jednego z ludzi.(n)

 • Ocean's Thirteen 22:45

  Film "Ocean's Thirteen" stanowi trzecią już odsłonę serii inteligentnych komedii o gangu złodziei kierowanym przez genialnego Danny'ego Oceana. Tak jak w przypadku poprzednich produkcji reżyserem obrazu jest Steven Soderbergh. Gwiazdorską obsadę znaną z poprzednich części - George Clooney, Brad Pitt, Matt Damon - wzmacnia Al Pacino. Tym razem grany przez Clooneya błyskotliwy Danny Ocean i jego gang planują obrabować Willy'ego Banka (Al Pacino), właściciela kasyn i hoteli. Biorą go na cel z powodów osobistych. Reuben Tishkoff (Elliott Gould), jeden z ludzi Oceana, współpracował z Bankiem przy budowie luksusowego hotelu w Las Vegas, przez niego miał atak serca i znalazł się w szpitalu. Koledzy Reubena marzą więc tylko o zemście. Bohaterowie "Ocean's Thirteen" - Danny, Rusty Ryan (Brad Pitt) i reszta szajki - opracowują precyzyjny plan, wskutek którego Bank zostanie pozbawiony ogromnej sumy pieniędzy. Stanie się to w dniu otwarcia jego nowego kasyna. Do zrealizowania przedsięwzięcia oszuści potrzebują jednak pomocy swojego niedawnego wroga, Terry'ego Benedicta (Andy Garcia), który również ma porachunki z Bankiem. W momencie gdy ten zgadza się na współpracę, staje się jasne, że Willy Bank ma poważne problemy.(n)

Lista stacji