Program tvTVN program TV. Program telewizyjny TVN na dziś, jutro i weekend

 • Dzień Dobry TVN 8:00

  Program jest emitowany już od piętnastu lat. Z tej okazji widzowie zobaczą specjalny urodzinowy odcinek - pierwszy po wakacjach. Twórcy przygotowali wiele nowości i niespodzianek. Jedną z nich jest cykl "Raz, dwa, trzy, piękna TY", poświęcony metamorfozom wyglądu kobiet oraz mężczyzn, z wykorzystaniem ubrań czy kosmetyków należących do uczestników projektu. Kolejny segment, "Sama to ogarniesz", zawiera rady dotyczące szybkich, tanich sposobów na zwalczenie drobnych domowych usterek. Jak się okazuje, nie każda awaria wymaga wezwania specjalisty. Zaproszeni do studia eksperci dadzą widzom cenne wskazówki, jak dokonać prostych napraw, a także przygotować ozdoby czy zaaranżować przestrzeń. Twórcy przygotowali też nowe odsłony znanych cykli. O przyjazną atmosferę, odpowiednią dawkę humoru i dobrej energii zadbają Dorota Wellman, Marcin Prokop, Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik, Filip Chajzer, Małgorzata Ohme, Paulina Krupińska, Damian Michałowski, Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak.(n)

 • Doradca smaku: Czarny makaron z boczniakami. s13e40 11:35

  Program kulinarny przeznaczony zarówno dla amatorów, jak i osób znających doskonale sztukę gotowania. Przepisy dla siebie odnajdą tu również amatorzy smacznego jedzenia. Prowadzi Robert Sowa.(n)

 • Ukryta prawda. s13e912 11:45

  Dwudziestoczteroletnia jedynaczka Eliza dostaje od rodziców - Tadeusza i Barbary, właścicieli kancelarii - wszystko, czego tylko zapragnie. Wyjeżdża na wakacje do Azji, ma dobry samochód, ukończyła prywatną uczelnię, jest absolwentką studiów prawniczych. Pewnego dnia zaprasza do siebie przyjaciółkę Alicję. W domu przebywa przystojny hydraulik Damian, który naprawiał pralkę. Eliza postanawia poderwać go dla zabawy, jednak z czasem naprawdę się w nim zakochuje i postanawia stworzyć związek. Kiedy oznajmia bliskim swoją decyzję, ci są oburzeni. Wolą, żeby córka znalazła sobie kogoś z dobrej rodziny, zamożnego, po studiach. Przekonują Elizę do zerwania z Damianem, grożą nawet, że odetną ją od pieniędzy, jeśli tego nie zrobi. Tymczasem zakochana dziewczyna zaczyna rozważać przeprowadzkę do ukochanego. Zjawia się nawet na jego progu z walizkami, ale hydraulik zrywa znajomość.(n)

 • Szpital. s09e645 12:50

  Ordynator, doktor Piotr Wójtowicz, leczy 15-latkę, która uszkodziła sobie rękę w trakcie treningu samoobrony. Matka zmusza ją do praktykowania sztuk walki, ponieważ panicznie boi się, że ktoś może skrzywdzić dziewczynę. Kilka miesięcy wcześniej kobieta została zgwałcona. Na oddział ratunkowy trafia młode małżeństwo - ofiary wypadku samochodowego. Wkrótce okazuje się, że 32-letni pacjent ma dwie żony. Żadna nie zamierza z niego zrezygnować. Tymczasem mężczyzna poznaje kolejną kobietę...(n)

 • Rozwód. Walka o wszystko 13:50

  Po jedenastu latach małżeństwa Przemek dowiaduje się, że Sylwia pracowała kiedyś jako prostytutka. Zmusiła ją do tego trudna sytuacja finansowa, zaś sam epizod trwał bardzo krótko. Mężczyzna chce, żeby żona się wyprowadziła, jednak ona odmawia. Wówczas każe jej wybierać między burzliwym rozwodem z orzekaniem o winie i ujawnieniem prawdy, co może zniszczyć relacje Sylwii z przyjaciółmi oraz dziesięcioletnim synem, a szybkim rozstaniem bez wskazywania powodu, korzystnym podziałem majątku czy prawem do odwiedzania dziecka. Załamana kobieta zdaje sobie sprawę, że bardzo zawiodła Przemka, z drugiej strony naprawdę się zmieniła przez jedenaście lat małżeństwa, w dodatku żałuje błędów młodości, co partner musiał przecież zauważyć.(n)

 • Szpital. s09e646 14:55

  Para 34-latków spadła ze schodów. Pacjenci spotkali się po piętnastu latach rozłąki. W przypływie emocji kobieta wyznaje, że ukochany jest ojcem jej dziecka. Na oddziale znajduje się 17-latek, który przypadkowo został raniony nożem przez kolegę. Chłopcy chcą wstąpić w szeregi bojowników tak zwanego Państwa Islamskiego i wziąć udział w świętej wojnie. Przed wyjazdem nastolatek planuje pożegnać się z siostrą, której nie widział od dawna.(n)

 • Kuchenne rewolucje: Kwidzyn, restauracja Steak House Rodeo. s04e02 15:55

  Magda Gessler przyjmuje zaproszenie właścicieli restauracji Steak House Rodeo, która mieści się w centrum Kwidzyna. Ukryty między budynkami lokal jest niewidoczny dla przechodniów. Ponadto problem stanowią złe zarządzanie, wysokie ceny i niewykwalifikowany personel. Doświadczona restauratorka przejmuje obowiązki szefa, by wprowadzić zmiany. Wszystko odbywa się w pięknej scenerii zamków krzyżackich.(n)

 • Rozwód. Walka o wszystko 17:00

  Jędrzej ożenił się z Kingą dwa lata temu. Od tego czasu kobieta przytyła ponad pięćdziesiąt kilogramów, co nie podoba się jej mężowi, który żąda rozwodu. Kinga zrzuca winę na hormony. Zapewnia, że odbywała konsultacje u różnych endokrynologów. Ciągle stosuje też diety. Pewnego dnia Jędrzej przyłapuje ją jednak na ukrywaniu w domu niezdrowego jedzenia. Przestaje ufać partnerce. Podczas sądowej rozprawy opowiada, że żona w niczym nie przypomina kobiety, którą poznał trzy lata wcześniej. Nie chodzi jedynie o wygląd, tusza wpłynęła też na inne sprawy. Jedną z nich jest życie towarzyskie pary, a właściwie jego brak - Kinga stała się zbyt leniwa, żeby gdzieś wychodzić. Ponadto ucierpiała sfera seksualna ich związku.(n)

 • Ukryta prawda. s13e913 18:00

  Małżeństwo Moniki i Ernesta przechodzi kryzys spowodowany niedawnym romansem mężczyzny. Jednocześnie kobieta zmaga się z problemami zdrowotnymi. Aby zająć się żoną, Ernest coraz częściej zostaje w domu, zamiast iść do pracy. Próbuje też ją przekonać, żeby poszła do lekarza, zaniepokojony nawracającymi silnymi bólami brzucha. Monika twierdzi jednak, że nic się nie dzieje. Opiekując się partnerką, coraz częściej zaniedbuje on obowiązki służbowe, co z kolei skutkuje kłopotami zawodowymi. Mimo to Ernest otrzymuje propozycje wyjazdu na ogólnopolską konferencję. W tym samym czasie Monika trafia do szpitala. Mężczyzna odmawia wzięcia udziału w sympozjum, a wówczas zostaje zwolniony.(n)

 • Fakty 19:00

  Zespół "Faktów" relacjonuje sprawdzone wiadomości, podawane przez reporterów, korespondentów polskich i zagranicznych oraz prezenterów. Codziennie przygotowuje materiały dotyczące wydarzeń politycznych, kulturowych i społecznych, do których doszło minionego dnia. "Fakty" rozpoczęły nadawanie 3 października 1997 roku. Każde wydanie składa się z kilkuminutowych materiałów, zakończonych komentarzem przygotowującego daną relację dziennikarza. Niektóre wiadomości podawane są w formie skrótowego opisu. Program kończą zwykle dowcipne felietony autorstwa Macieja Mazura, skoncentrowanego na absurdach codzienności, i Pawła Abramowicza. Reporterzy "Faktów" relacjonują informacje z kraju i ze świata, natomiast wiadomości sportowe oraz pogoda umieszczone zostały w osobnym bloku, nadawanym po "Faktach". Obecnie serwisy informacyjne pod marką "Faktów" emitowane są nie tylko na antenie programu TVN, ale też TVN24, TVN24 Biznes i Świat oraz w internecie. Serwis prowadzą: Anita Werner, Grzegorz Kajdanowicz, Piotr Marciniak i Piotr Kraśko. Relacje z zagranicy przygotowują zaś m.in. Maciej Woroch (Wielka Brytania), Andrzej Zaucha (Rosja) czy Marcin Wrona (Stany Zjednoczone). Do zespołu dołączyli dziennikarze znani z TVN24: Katarzyna Górniak oraz Robert Jałocha - korespondent ze Śląska.(n)

 • Uwaga! Koronawirus 19:25

  W programie specjaliści odpowiedzą na najważniejsze pytania o zdrowie, zdementują pogłoski i doradzą jak najskuteczniej zabezpieczać się przed zakażeniem.(n)

 • Sport 19:35

  Przegląd najważniejszych aktualnych wydarzeń sportowych ze szczególnym uwzględnieniem osiągnięć polskich zawodników.(n)

 • Pogoda 19:45

  Prezenterzy programu informacyjnego "Pogoda" w przystępny sposób wyjaśniają, jakie warunki atmosferyczne będą miały miejsce w Polsce i Europie w kolejnym dniu. Przedstawiają także prognozy na następne dni. Przedstawione w programie "Pogoda" informacje są oparte na danych meteorologicznych. Pozyskują je specjaliści, pracujący na co dzień w profesjonalnych ośrodkach, zajmujących się przetwarzaniem i analizą danych pogodowych. Głównym celem tych ośrodków jest dostarczanie rzetelnych i aktualnych prognoz, jakie warunki atmosferyczne będą nam towarzyszyły w najbliższym czasie lub w dalszej perspektywie na danym obszarze. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą lepiej zaplanować swój kolejny dzień. Są także w stanie dostosować swoje dalsze plany, takie jak np. czas urlopu, do warunków pogodowych, przewidywanych w prognozach długookresowych.(n)

 • Uwaga! 19:55

  Ryszard Cebula, Tomasz Kubat i Zbigniew Łuczyński powracają, by każdego wieczora prezentować widzom ważne, poruszające reportaże. W okresie pandemii dziennikarze odpowiadali na zgłoszenia osób, które miały problem z pozyskaniem świadczeń od ZUS-u czy opiekunów niepełnosprawnych dzieci, pozostawionych bez pieniędzy oraz terapeutów. Dodatkowym problemem, spowodowanym przez izolację, był wzrost przemocy domowej. Nowością w ostatnim okresie pozostawał segment "Uwaga! Koronawirus" - specjalny, codzienny raport, w którym reporterzy rozmawiali z ekspertami, dementowali fałszywe doniesienia, a także dawali widzom rady, jak dbać o siebie i bliskich. Obecna sytuacja nie przesłoniła jednak innych, równie dramatycznych tematów.(n)

 • Doradca smaku: Sałatka z pieczonego bakłażana. s13e02 20:10

  Program kulinarny przeznaczony zarówno dla amatorów, jak i osób znających doskonale sztukę gotowania. Przepisy dla siebie odnajdą tu również amatorzy smacznego jedzenia. Prowadzi Robert Sowa.(n)

 • Na Wspólnej. s19e3164 20:15

  Danka bezskutecznie próbuje porozmawiać z Magdą o jej traumach. Później Toczewska spotyka się z Boskim, który bezlitośnie realizuje swój plan zemsty. Zaprasza ją na piknik i wyznaje miłość. Poruszona tą deklaracją nastolatka poddaje się pocałunkom oraz pieszczotom wybranka. Nie wie, że ich schadzka jest transmitowana na żywo; wszystko widzą Kalinowska, a także koledzy ze szkoły. Paweł - zafascynowany nowym znajomym, Mirkiem - zamierza zainwestować u niego sto tysięcy złotych. Mężczyzna odradza mu podejmowanie takich kroków. Nie chce niszczyć ich przyjaźni. Beata ma podobne zdanie. Mówi narzeczonemu, że ostatnio oddalili się od siebie. Wójcik wie, skąd to uczucie. Chodzi o wciąż kończące się porażką starania o dziecko. Daria zjawia się u Renaty, by zabrać rzeczy, które są potrzebne Kraszewskiej w szpitalu. W mieszkaniu zastaje Rocha i modelkę. Luiza organizuje w wynajmowanym lokum randkę z Antkiem. Spędzają razem namiętne chwilę, nie zdając sobie sprawę, że wszystko nagrywa kamera.(n)

 • Milionerzy. s06e351 20:55

  Po raz kolejny Hubert Urbański zaprasza do gry o milion złotych. By zdobyć główną wygraną, zawodnik musi udzielić dwunastu poprawnych odpowiedzi, wykazując się wiedzą z różnych dyscyplin. Potrzebuje także analitycznego myślenia i zimnej krwi, o czym przekonała się Magda z poprzedniego sezonu, którą pokonało pierwsze pytanie o naczyniem z sitkiem. Każdy uczestnik ma do dyspozycji trzy koła ratunkowe, których musi używać oszczędnie, jeśli chce dotrzeć do pytania za milion złotych. Najtrudniejsze pytania zachęcają do kalkulacji: czy warto ryzykować, czy też lepiej zakończyć grę i zabrać do domu już wygraną sumę. Nie wszyscy są tak pewni siebie i zdeterminowani, jak Katarzyna Kant-Wysocka, zwyciężczyni miliona w poprzednim sezonie. Każdy może się zgłosić do programu i każdy może wygrać.(n)

 • Kuchenne rewolucje. s20e12 21:30

  Jagoda i Cristian od lat pragnęli otworzyć własną włoską restaurację. Założyli, że pełen zabytków oraz turystów Toruń jest do tego idealny, a biznes z pewnością przyniesie dochody. Para zainwestowała w pomysł wszystkie swoje oszczędności, za które wynajęli lokal i wybudowali prawdziwy, opalany drewnem piec do pizzy. Cristianowi lata zajęło opracowywanie idealnej receptury na ciasto. Dla właścicieli najważniejsza była jakoś jedzenia, mniej uwagi poświecili wystrojowi sali, a także wyposażeniu kuchni. Niestety, do pizzerii zaglądają nieliczni klienci i chociaż zawsze chwalą jedzenie, liczba odwiedzających nie ulega zmianie. Restauracja na siebie nie zarabia, a właściciele nie mogą już finansować biznesu. Jagoda nie zamierza się jednak poddać, dlatego wezwała na pomoc Magdę Gessler.(n)

 • Najgorsze polskie tatuaże 22:30

  W programie zostaną przedstawione tatuaże, które kiedyś były ozdobą, a teraz tylko szpecą ciało, lub od początku stanowiły fatalną pomyłkę z czasów młodości. Uczestnicy zdecydowali się na nie podczas imprez, ale też w salonach pozbawionych renomy. Przekazywały ważny komunikat, jednak z czasem zmieniły się w brzydki wzór czy niechciane wspomnienie. Wymagają korekty. Wprowadzone zmiany uwiecznią kamery.(n)

 • Bez smyczy 23:15

  Pełna inteligentnego humoru komedia "Bez smyczy" jest dziełem słynnego duetu reżyserskiego Bobby'ego i Petera Farrellych, twórców takich hitów, jak: "Głupi i głupszy", "Ja, Irena i ja" czy "Sposób na blondynkę. Poza dużą dawką gagów i dowcipów i tym razem zadbali oni o dobrą obsadę. W rolach głównych występują bowiem Owen Wilson i Jason Sudeikis. Dwaj utalentowani hollywoodzcy aktorzy Wilson i Sudeikis wcielają się w komedii "Bez smyczy" w postacie dwóch kumpli w średnim wieku, Ricka i Freda. Mimo że obaj od lat żyją u boku atrakcyjnych żon, Maggie (Jenna Fischer) i Grace (Christina Applegate), nieustannie oglądają się za kobietami i rozmawiają o seksie. Ich partnerki, dotąd tak cierpliwe, czują, że mają tego dość. Pewnego dnia Maggie i Grace postanawiają definitywnie wyleczyć mężów z niefrasobliwego zachowania. Wybierają do tego nietypowy sposób. Ku swojej wielkiej radości Rick i Fred niespodziewanie otrzymują od nich tydzień na zrealizowanie swoich największych fantazji. Same tymczasem wyjeżdżają na kilka dni do rodziny Maggie. Po początkowej euforii obaj bohaterowie komedii "Bez smyczy" nie do końca potrafią sobie poradzić z nagłą wolnością. Ich żony zaś zaczynają coraz lepiej się bawić na wyjeździe.(n)

Lista stacji

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO