×

Wyszukaj artykuł

Program tvTVN Fabuła program TV. Program telewizyjny TVN Fabuła na dziś, jutro i weekend

 • Detoks 0:20

  "Detoks" to sprawnie zrealizowany, klimatyczny dreszczowiec z Sylvestrem Stallone'em i Krisem Kristoffersonem w rolach głównych. Akcja filmu osadzona została w Los Angeles, gdzie od pół roku ofiarą seryjnego mordercy padają policjanci. Szaleniec zabił już dziewięciu funkcjonariuszy. Śledztwo w tej sprawie prowadzi bezkompromisowy agent FBI, Jake Malloy (Sylvester Stallone). Pomimo jednak tego, że Malloy to inteligentny i skuteczny funkcjonariusz, przestępca jest na tyle sprytny, że dochodzenie tkwi w martwym punkcie. Malloy jest bezsilny nawet wtedy, gdy ofiarą psychopaty padają jeden z jego przyjaciół i narzeczona Mary (Dina Meyer). Dręczony poczuciem winy Jake pogrąża się w alkoholizmie. W końcu zwierzchnik i jednocześnie przyjaciel głównego bohatera "Detoksu", Hendricks (Charles S. Dutton), wysyła go na kurację odwykową. W specjalnym ośrodku prowadzonym przez byłego policjanta, Doca (Kris Kristofferson), leczy się wielu funkcjonariuszy, m.in.: członek oddziału antyterrorystycznego SWAT, Noah (Robert Patrick), policjant konny z Kanady McKenzie (Robert Prosky), uzależniony od narkotyków Jaworski (Jeffrey Wright) i Brytyjczyk Slater (Christopher Fulford). W wyniku burzy śnieżnej kompleks zostaje odcięty od świata, a w środku zaczynają ginąć ludzie. Jake odkrywa, że zabójcą jest ten sam człowiek, który mordował policjantów w Los Angeles i pozbawił życia Mary. Jest pewien, że tym razem uda mu się go znaleźć.(n)

 • Grażyna Torbicka zaprasza 2:30

  Nowa odsłona programu wybitnej dziennikarki filmowej, która zaprasza do rozmowy twórców polskiego kina - reżyserów i aktorów niepokornych. Zdradzają oni tajniki swojego zawodu i mówią, co naprawdę myślą o świecie kina.(n)

 • Motywy filmowe 3:00

  W swoim programie Andrzej Sołtysik zabierze widzów w podróż śladem wybranych motywów filmowych. Prowadzący skupi się na typowych i najciekawszych lejmotywach typu parasol, gitara, statek czy gra planszowa. Seria zaskoczy widza także dużą dawką ciekawostek filmowych i anegdot z planów.(n)

 • Ukryta prawda. s10e702 3:10

  Rencistka Zofia samotnie wychowuje 18-letnią córkę, Jagodę. Kobieta dorabia sobie, sprzedając owoce i warzywa na ulicznym straganie. Zofia miała jeszcze syna, Antka, który zginął podczas bójki w dyskotece. Po tym tragicznym zdarzeniu nie pozwala ona Jagodzie chodzić na imprezy. Do mieszkania często przychodzi mąż siostrzenicy Zofii, Marek, i pomaga przy różnych naprawach oraz awariach. Tymczasem sytuacja finansowa rodziny pogarsza się, przez co kobiety zmuszone są wynająć komuś pokój Antka. Ich wybór pada na studenta, Łukasza . Chłopak zdobywa zaufanie Zofii, dzięki czemu pozwala ona Jagodzie wychodzić w jego towarzystwie. Między nim a dziewczyną zaczyna rodzić się uczucie. Niespodziewanie Zofia odkrywa, że musi spłacić dług zaciągnięty przez syna, który był zamieszany w nielegalne interesy. Bierze pożyczkę. Niedługo później pieniądze znikają, podobnie jak Łukasz.(n)

 • Ukryta prawda. s10e703 4:05

  23-letnia Gabrysia samotnie wychowuje trzyletniego synka, Antka. Mieszka z matką, Bożeną, która obecnie przebywa na rencie. Kobiety znajdują się w ciężkiej sytuacji finansowej, w dodatku ojciec dziecka, Marek, nie płaci na nie alimentów. Dziadek Antka przed laty stracił pracę w zakładzie tapicerskim, przez co zaczął nadużywać alkoholu i zostawił rodzinę. Pewnego dnia Gabrysia spotyka 55-letniego Witolda, który bezinteresownie wręcza jej pieniądze na zakupy. Mężczyzna wyznaje, że jest śmiertelnie chory, a ostatnie miesiące chciałby spędzić, pomagając innym. Zaczyna regularnie wspierać samotną matkę, co nie podoba się Bożenie. Z czasem Gabrysia odkrywa, że Witold pomaga jeszcze jednej rodzinie.(n)

 • Kocham. Enter 5:00

  Milena opowiada pracowniczkom portalu o swoich kłopotach. Jej dawna przyjaciółka Ada poprosiła ją o pomoc w sprawie rozwodowej, a potem oskarżyła o romans ze swoim mężem, Dawidem. Kobieta odkrywa, że padła ofiarą manipulacji. Tymczasem do Polski wrócił jej były mąż, Grzegorz. Okazuje się, że on również podejrzewa, że Milena jest kochanką Dawida.(n)

 • Prawo Agaty. s04e01 6:00

  Agata spędza czas w Gruzji. Zastanawia się, co zrobić ze swoim życiem po utracie prawa do wykonywania zawodu prawnika. Dorota telefonicznie informuje ją, że jej apelacja została odrzucona. Tymczasem Przybysz poznaje oskarżonego o przemyt narkotyków polskiego marynarza. Udaje jej się przekazać sprawę do Polski, gdzie przejmuje ją Dębski. Wzajemne stosunki Marka i Agaty pozostają chłodne. Mężczyzna czuje się odpowiedzialny za przegraną sprawę dyscyplinarną przyjaciółki i maskuje poczucie winy opryskliwością. Przybysz podejmuje ważne decyzje dotyczące jej przyszłości zawodowej.(n)

 • Szkoła. s04e328 7:00

  Mariusz Zawojski gubi w szkole ukochaną świnkę morską młodszej siostry. Zabrał zwierzątko z domu, by nastraszyć koleżanki. Niedługo później dostaje wiadomość od licealisty, który twierdzi, że znalazł zgubę i żąda za jej zwrot pieniędzy. Okazuje się jednak, że to oszust. Zdesperowany Mariusz wyznacza nagrodę dla znalazcy świnki. Niestety, jego siostra o wszystkim się dowiaduje. Szymon Regulski umawia się jednocześnie z kilkoma dziewczynami. Wkrótce licealistki odkrywają prawdę i żądają przeprosin. Kiedy Szymon je ignoruje, postanawiają uprzykrzyć mu życie.(n)

 • Detektywi 8:00

  Maciek Friedek przyjmuje zlecenie od młodej kobiety, która twierdzi, że grozi jej niebezpieczeństwo. Detektyw jedzie do jej domu i znajduje ją pobitą. W tym samym czasie pojawiają się policjanci, na widok których poszkodowana zaczyna oskarżać Maćka o usiłowanie gwałtu. Friedek zostaje zatrzymany. Przesłuchuje go Ania Potaczek i zwalnia z aresztu. W sprawę angażują się wszyscy pracownicy biura detektywistycznego. Marzenie ktoś przebija opony w samochodzie, gdy obserwuje niedoszłą klientkę. Ta wkrótce ginie zamordowana z broni Maćka.(n)

 • Detektywi 8:35

  Zaginęło młode małżeństwo. Detektywi podejrzewają, że zazdrosny mąż zabrał dokądś żonę, żeby uniemożliwić jej widywanie się z kochankiem. Niespodziewanie mężczyzna wraca do domu. Jak udaje się ustalić, ma on powiązania z przestępcami, przez których jest szantażowany. Wciąż jednak nie wiadomo, gdzie przebywa jego partnerka.(n)

 • Kryminalni 9:10

  W pubie zostaje zamordowany właściciel lombardu. W jego lokalu policjanci odkrywają uwięzioną w magazynie pracownicę Edytę. Dziewczyna zeznaje, że lombard został okradziony, a ją samą uwięzili złodzieje. Komisarz Zawada musi rozwikłać jednocześnie dwie zagadki - morderstwa i zuchwałej kradzieży.(n)

 • Kryminalni 10:15

  Podczas spaceru po ogrodzie zoologicznym, znika mała dziewczynka - Dorotka. Chwilę później w klatce dla lwów zostaje znalezione ciało mężczyzny. Komisarz Zawada wspólnie z ekipą rozpoczynają walkę z czasem. Wiedzą, że z każdą godziną maleje szansa na odnalezienie dziecka. Stawką jest życie dziewczynki.(n)

 • Na Wspólnej. s14e2204 11:15

  Kolejni klienci rezygnują z usług kancelarii Weroniki i Agnieszki, z powodu sprawy prokuratora Solskiego. Roztocka przeprasza przyjaciółkę. Odnosi jednak pewien sukces - uzyskuje zakaz zbliżania się Solskiego do żony. Wściekły prokurator najpierw próbuje przekupić Weronikę, a następnie zastrasza ją. Tymczasem klasa, którą przejęła Gosia, testuje wytrzymałość nowej wychowawczyni. Jeden z uczniów, Jędrek, wyciąga papierosy i zaczyna palić w sali. Paulina traktuje pierwszy trening z Olafem jak randkę. Przygotowuje się do spotkania razem z koleżanką.(n)

 • Na Wspólnej. s14e2205 11:50

  Joanna odmawia jedzenia. Pielęgniarka uprzedza ją, że może stracić drugie dziecko, ponieważ nie przeżyje ono bez pokarmu matki. Tymczasem Bogdan pyta lekarza, który był obecny przy porodzie, dlaczego cesarskiego cięcia nie przeprowadzono wcześniej. Na dodatek Joanna obwinia męża o to, co się stało. Jedna z nauczycielek mówi Gosi, że uczennica kłopotliwej klasy ją obraziła. Zimińska interweniuje, jednak młodzież oskarża nauczycielkę o wszczęcie kłótni. Ignaś zaczyna sprawiać problemy wychowawcze. Zdaniem Kingi winna temu jest Julia. Brzozowska umawia się z koleżanką męża i żąda, by przestała ona ingerować w życie jej syna. Uzmysławia też kobiecie, że jest tylko jedną z miłostek Michała.(n)

 • Singielka 12:25

  Redakcyjni koledzy Elki unikają jej. Dziewczyna obawia się, że na potrójnej randce, którą miała poprzedniego dnia, mogła się skompromitować. Sława jest przekonana, iż jej córka wymyśliła sobie spotkanie z trzema mężczyznami, a tak naprawdę spędziła wieczór sama. Zaczyna szukać w rodzinie wariantów, po których Elka mogła odziedziczyć wadliwy gen. Tymczasem w redakcji panuje napięta atmosfera. Patryk traci pracę, a naczelna grozi, że zastosuje kolejne cięcia. Stawia też nowe warunki. Po spotkaniu Mikołaj proponuje Elce wspólne wyjście, by odreagować stres.(n)

 • Singielka 13:00

  Patryk i Krzysiek układają plan, dzięki któremu ten pierwszy wróci do pracy. Zdaniem Krzyśka najlepsza metoda to uwiedzenie Doroty. Tymczasem Elka i Mikołaj wyszli wcześniej i spędzają miło czas. Jednak dobry nastrój znika, kiedy mężczyzna zdobywa się na szczere wyznanie. Nagle do Elki dzwoni jej matka. Sława oskarża Olgierda o zdradę. Twierdzi, że był w kinie z inną kobietą.(n)

 • Prawo Agaty. s04e02 13:30

  Mecenas Dębski reprezentuje małżeństwo, które walczy o przeprowadzenie zabiegu in vitro według wcześniej ustalonych reguł. Praca z młodzieżą okazuje się dla Agaty niezwykle inspirująca, a jej kariera akademicka nabiera kolorów. Trudno jej jednak zdystansować się od życia kancelarii, gdyż Bartek potrzebuje jej pomocy. Młody prawnik nie radzi sobie z Justyną. Ich sprawa dotyczy skłóconych mieszkańców kamienicy. Tymczasem Okońska zdobywa informacje, które mogą zaważyć na życiu Przybysz.(n)

 • Po pierwsze kino 14:30

  W cyklu "Po pierwsze kino" reżyserzy, aktorzy i scenarzyści opowiadają o swoich ulubionych scenach, najważniejszych seansach i najpiękniejszych wspomnieniach związanych z filmem. W nowym sezonie zobaczymy między innymi Magdalenę Boczarską, Andrzeja Seweryna, Tomasza Karolaka, Sonię Bohosiewicz, Jacka Poniedziałka czy Jagodę Szelc.(n)

 • Europa filmowa: Toskania 14:35

  W tym odcinku Rafał Zawierucha odwiedza Włochy. Jest w jednym z najbardziej włoskich regionów - Toskanii. Słynie ona z wina Chianti, zabytków i niesamowitych krajobrazów. Rafała jednak interesują toskańskie filmy, dlatego prześledzi polskie ślady w "Pod słońcem Toskanii". Dowie się także, dlaczego życie jest piękne i przyjrzy się wilkołakom z serii "Zmierzch".(n)

 • Ostatni smok 3: Klątwa czarnoksiężnika 15:40

  "Ostatni smok 3: Klątwa czarnoksiężnika" jest kolejnym podejściem do tematu, który w 1996 r. stał się kinowym przebojem. Obraz Roba Cohena otrzymał wtedy nominację do Oscara za efekty specjalne, które jak na tamten czas były imponujące. Colin Teague ponownie powołuje do życia smoka o imieniu Drago, któremu głosu użyczył laureat Oscara Ben Kingsley. W filmie "Ostatni smok 3: Klątwa czarnoksiężnika" młody rycerz Gareth (Julian Morris) poszukuje złota, które rzekomo jest ukryte w komecie. Zamiast niego znajduje smoka o imieniu Drago, który ratuje mu życie. Wbrew oczekiwaniom zaprzyjaźniają się ze sobą, a z czasem łączą siły w walce przeciwko złemu czarnoksiężnikowi, który sprawuje despotyczną władzę w królestwie.(n)

 • Piotruś. Wyprawa do Nibylandii 17:45

  "Piotruś. Wyprawa do Nibylandii" to barwna produkcja przygodowa, która z pewnością przypadnie do gustu nie tylko najmłodszym widzom. Reżyserii tego nawiązującego do słynnego dzieła J.M. Barriego filmu podjął się Joe Wright, twórca m.in. "Dumy i uprzedzenia" z Keirą Knightley w roli głównej. Artysta i tym razem nie zapomniał o dobrej obsadzie, a także zadbał o świetne efekty specjalne. Grany przez Leviego Millera tytułowy bohater filmu "Piotruś. Wyprawa do Nibylandii" ma dwanaście lat i od urodzenia mieszka w londyńskim sierocińcu. Chłopiec ma żywiołowy charakter i obdarzony jest bujną wyobraźnią, przez co często wpada w tarapaty. Zyskuje też opinię buntownika. Pewnej nocy Piotruś przenosi się do Nibylandii - magicznej krainy zamieszkanej przez piratów, wojowników i prawdziwe wróżki. Tam chłopiec szuka odpowiedzi na pytanie, co sprawiło, że jego mama zdecydowała się go porzucić. W Nibylandii Piotruś przeżywa też wiele przygód. Towarzyszą mu w nich nowo poznani przyjaciele, Tygrysia Lilia (Rooney Mara) i James Hak (Garrett Hedlund). Razem muszą stawić czoła bezwzględnemu piratowi Czarnobrodemu (Hugh Jackman). To dzięki tym przeżyciom bohater filmu "Piotruś. Wyprawa do Nibylandii" poznaje swoje prawdziwe przeznaczenie.(n)

 • Wrogowie publiczni 20:00

  Będący adaptacją książki Bryana Burrougha film "Wrogowie publiczni" opowiada o ostatnim okresie życia legendarnego amerykańskiego przestępcy czasów wielkiego kryzysu, Johna Dillingera. Reżyserowi, Michaelowi Mannowi, udało się stworzyć stylowe kino gangsterskie, ciekawie oddające realia epoki. Kolejny plus - dynamiczna ścieżka dźwiękowa. W roku 1933 John Dillinger (Johnny Depp), najważniejsza postać filmu "Wrogowie publiczni", po dziewięciu latach zostaje zwolniony warunkowo z więzienia. Już wkrótce dokonuje on brawurowej akcji oswobodzenia kilku więźniów ze stanowego zakładu karnego w Michigan City. Pomaga mu w tym John "Red" Hamilton (Jason Clarke). Po tym wyczynie mężczyźni przez pewien czas ukrywają się na położonej na odludziu farmie. Następnie Dillinger i Hamilton razem z oswobodzonymi więźniami - Harrym "Pete'em" Pierpontem (David Wenham), Homerem Van Meterem (Stephen Dorff) i Edem Shouse'em (Michael Vieau) - przenoszą się do Chicago. Tam dokonują serii śmiałych napadów na banki. Dzięki temu członkowie bandy zdobywają wielką popularność wśród zwykłych Amerykanów, zmęczonych wielkim kryzysem. Charyzmatyczny Dillinger układa sobie także życie prywatne. Związuje się ze śliczną Billie Frechette (Marion Cotillard). Cały czas przestępcy są nieuchwytni, a policja pozostaje bezsilna. W końcu dyrektor biura śledczego, J. Edgar Hoover (Billy Crudup), ogłasza Johna Dillingera wrogiem publicznym numer jeden. Kierownictwo powierza zadanie złapania bandyty agentowi Melvinowi Purvisowi (Christian Bale), który stał się gwiazdą formującego się właśnie FBI po tym, jak zabił groźnego gangstera Pretty'ego Boya Floyda (Channing Tatum). Rozpoczyna się pościg.(n)

 • Ostatni sprawiedliwy 22:55

  "Ostatni sprawiedliwy" z Bruce'em Willisem w roli głównej to łączący elementy westernu i kina gangsterskiego film, którego akcja toczy się w USA lat trzydziestych - okresie wyjątkowym w historii tego kraju, gdy panowały wielki kryzys i prohibicja. Schemat fabularny obrazu zaczerpnięty został z nakręconej w 1961 roku "Straży przybocznej" Akiry Kurosawy. Podający się za Johna Smitha mężczyzna, w którego postać wciela się Bruce Willis, przybywa do teksańskiego miasteczka Jerycho. Rządy sprawują tam dwa zwalczające się gangi zajmujące się handlem alkoholem - irlandzki i włoski. Przekupiony szeryf (Bruce Dern) spokojnie przygląda się codziennym ulicznym strzelaninom. Wydaje się, że nie ma szans na to, aby w mieście kiedykolwiek zapanował spokój. Główny bohater filmu "Ostatni sprawiedliwy", John, początkowo zamierza zatrzymać się w Jerychu tylko na jeden dzień. Po tym jednak jak gangsterzy niszczą mu samochód, zmuszony jest zostać na dłużej. Wynajmuje się także jako rewolwerowiec. Pracuje raz dla jednej bandy, raz dla drugiej, umiejętnie manipulując emocjami ich członków. Chce w ten sposób doprowadzić do tego, aby gangi zniszczyły się nawzajem.(n)

Lista stacji