×

Wyszukaj artykuł

Program tvTVN Fabuła program TV. Program telewizyjny TVN Fabuła na dziś, jutro i weekend

 • Europa filmowa: Londyn 0:35

  Londyn - od osiemnastego stulecia największe miasto w Europie. Cel podróży tysięcy ludzi z całego świata. W tym odcinku będzie o "Dzienniku Bridget Jones" oraz o "Żelaznej Damie". Rafał Zawierucha spotka się z autorem zdjęć do przygód misia Paddingtona, a także z innymi ciekawymi osobami.(n)

 • Wpadki filmowe 1:35

  Seria "Wpadki filmowe" prezentuje najzabawniejsze niedociągnięcia, jakie przydarzyły się montażystom znanych kinowych produkcji. Należą do nich m.in. koń kopiący statystów, samochód obecny na średniowiecznym polu bitwy czy elementy z serii "Gwiezdne wojny" w filmie o Indianie Jonesie. Twórcy programu wyszukują takie ciekawostki nawet w największych przebojach Hollywood. Na temat filmowych wpadek wypowiadają się znani aktorzy, sportowcy i prezenterzy. Z przymrużeniem oka dowodzą, że nawet najbardziej drobiazgowy montażysta nie zawsze ustrzeże się błędów. Program obfituje również w anegdoty z polskich produkcji, o których mówią osoby biorące udział w ich powstawaniu.(n)

 • Andrzej Sołtysik : Smacznego 2:05

  "Andrzej Sołtysik" to program, który przybliża widzom historię kina. Każdy odcinek opowiada o zupełnie innym bohaterze filmowym, aktorze bądź wybranym motywie. Gospodarz programu analizuje wybrane sceny, w których jeden detal potrafi zmienić całą historię.(n)

 • Dziewczyny z Hollywood : Scarlett Johansson 2:40

  Anna Wendzikowska opowie o gwiazdach dawnego Hollywood, które stały się wzorem do naśladowania dla milionów kobiet. Dziennikarka dowie się, w jaki sposób ikony mody i stylu dbały o swój olśniewający wygląd. Zdradzi też ciekawostki z ich prywatnego życia oraz opowie o ukochanych zwyczajach, czy ulubionych przepisach. Oprócz tego spróbuje odpowiedzieć dlaczego akurat one przyciągały do kin tysiące widzów.(n)

 • Ukryta prawda. s05e583 2:55

  28-letnia Ula od kilku miesięcy spotyka się z cztery lata starszym Piotrem. Mężczyzna mieszka w Szczecinie, więc para widuje się co dwa tygodnie, w weekendy. Ula jest już zmęczona związkiem na odległość i próbuje namówić ukochanego na przeprowadzkę do Warszawy. Piotr w końcu ulega. Szybko znajduje pracę w stolicy, jednak nie ma zamiaru zamieszkać z partnerką. Uważa bowiem, że jeszcze na to za wcześnie. Piotr wprowadza się do przyjaciela, Tymona. Mężczyzna nie spędza z Ulą tyle czasu, ile by chciała. Pewnego dnia kobieta odkrywa, że nie nocował on u Tymona. Rozpoczyna własne śledztwo.(n)

 • Ukryta prawda. s05e584 3:55

  31-letni Paweł to spokojny, poukładany prawnik. Poznaje w klubie 23-letnią Julitę, właścicielkę małego butiku, a także projektantkę mody. Dziewczyna ujmuje go energią i spontanicznością. Już pierwszej nocy, w samochodzie na parkingu klubu, dochodzi między nimi do zbliżenia. Pod wpływem Julity Paweł zmienia swoje życie. Gdy partnerka niespodziewanie mu się oświadcza, natomiast zgadza się na ślub. Julicie nie ufa jednak przyjaciel Pawła, Damian. Podejrzewa, że manipuluje ona partnerem. Paweł nie chce słuchać rad kolegi. Kiedy jednak dziewczyna wraca zupełnie odmieniona z samotnego wyjazdu, zaczyna mieć wątpliwości.(n)

 • Kocham. Enter 4:55

  Kaśka powoduje wypadek z udziałem młodego motocyklisty. Wzywa pogotowie. Zatroskana o zdrowie chłopaka jedzie do szpitala. Podaje się tam za jego dziewczynę. Czuwa przy nieprzytomnym trzy doby. Kiedy on odzyskuje świadomość, okazuje się, że stracił pamięć. Uznaje za fakt, że Kaśka jest jego partnerką. Oboje zbliżają się do siebie. Pewnego dnia dziewczyna postanawia jednak wyznać mu prawdę.(n)

 • Motywy filmowe 6:00

  W swoim programie Andrzej Sołtysik zabierze widzów w podróż śladem wybranych motywów filmowych. Prowadzący skupi się na typowych i najciekawszych lejmotywach typu parasol, gitara, statek czy gra planszowa. Seria zaskoczy widza także dużą dawką ciekawostek filmowych i anegdot z planów.(n)

 • Teraz albo nigdy! 6:10

  Lekarz stwierdza, że Jola nie jest w ciąży. Po rozmowie z Grażyną kobieta postanawia jednak nie mówić nic Michałowi. Obawia się, że mógłby on odwołać ślub. Basia i Julia pomagają Marcie w urządzaniu ogrodu zimowego oraz umawiają się na wieczorne wyjście. Andrzej na razie nie chce powiedzieć Basi, czym się zajmuje. Julia umawia się z head-hunterem. Spotyka także swojego byłego chłopaka, Krzyśka. Nie ma jednak zamiaru kontynuować tej znajomości. Krystyna namawia Jolę na wizytę u jej ginekologa. Jola jest na skraju załamania. Robert tłumaczy Marcie, że teraz powinni się bawić, a nie myśleć o dziecku. Kupuje je w prezencie wspaniały naszyjnik. Basia robi porządki, wyrzucając stare rzeczy. Ewa wątpi w to, że Michał dobrze robi, decydując się na ślub. Jola zmienia zdanie i namawia narzeczonego, by zostawił pracę w koncernie i otworzył swoją firmę.(n)

 • Szkoła. s05e387 7:10

  Gimnazjalista Marcin Bednarek dowiaduje się, że jego ojciec ma długi. Ma je wyegzekwować komornik, którego córką jest partnerka nastolatka. Marcin rozpowiada kłamstwa na temat mężczyzny, a Kamila broni taty. Inny uczeń gimnazjum, Patryk Kibało, wstydzi się swoich rodziców, którzy są rolnikami. Chłopak opowiada kolegom, ze produkują oni samoloty, ponieważ nie chce zostać pośmiewiskiem.(n)

 • Detektywi 8:10

  Do detektywów zgłasza się kobieta, która podejrzewa, że jej syn bierze narkotyki. W domu znalazła torebkę z amfetaminą. Krzysztof Dziób obserwuje chłopaka. Widzi, jak daje on pieniądze nastolatkowi w klubie. Wychodzi na jaw, że jest to kolega z dawnych czasów. Wówczas rodzina klientki mieszkała na blokowisku i miała problemy finansowe.(n)

 • Detektywi 8:45

  Na jednym z osiedli doszło do napadu na mężczyznę. Ofiarę uratował przypadkowy przechodzień, który spłoszył nożownika. Żona poszkodowanego prosi Marzenę Fliegel o odnalezienie sprawcy. Podejrzani są młodociani przestępcy. Prowadzone śledztwo ujawnia, że klientka detektywów była już mężatką, a jej były małżonek jest narkomanem.(n)

 • Sama słodycz 9:20

  Tadeusz dowiaduje się od Oli, że u Marianny zjawił się Radzio. Ignorując protesty córki, zabiera ją do swojego domu. Staś bardzo chce wrócić do matki i utrudnia ojcu życie. Fryderyk prowadzi go do babci Izabelli. Chce zostawić syna w dobrych rękach, ponieważ musi uregulować kilka spraw związanych z prywatną szkołą języka włoskiego, którą otwiera wraz z Wiktorem. Wspólnik proponuje Patrycji pracę w placówce. Kobieta widzi w tym szansę, by złapać Fryderyka w swoje sidła. Izabella jest zachwycona nową asystentką syna. Kobiety wspólnie zabierają Stasia do kawiarni. Korzystając z chwili nieuwagi, chłopiec po raz kolejny ucieka. Cała rodzina rozpoczyna gorączkowe poszukiwania.(n)

 • Na noże 10:15

  Trwają przygotowania do otwarcia Bistra u Antoniego. W Toute Varsovie też zaszły zmiany. Teraz lokal to istne laboratorium kulinarne. Wiola planuje otworzyć restaurację po zmianach w tym samym dniu co Jacek swój lokal, tyle że godzinę wcześniej. Liczy, że celebryci zaszczycą obecnością jej restaurację. Tymczasem Majchrzak ma do rozwiązania mnóstwo problemów. Otwarcie bistra tuż-tuż, a menu wciąż jest niedopracowane, przywiezione produkty różnią się od tych zamówionych, po kuchni krząta się Waldek, na domiar złego okazuje się, że Wiola podkupiła jego personel - Jose i Ewelinę. Jacek, by rozładować stres, ucieka nad Wisłę. Patryk ściąga do knajpy Mikiego i Asię. Próbuje też różnych sposobów, by sprowadzić na otwarcie słynnego krytyka kulinarnego, Brzuchomówcę. W końcu decyduje się na desperacki krok, który przynosi pożądany skutek - krytyk zjawia się w Bistrze u Antoniego. Zaangażowanie Patryka w pracę sprawia, że zaczyna on zaniedbywać rodzinę. Między nim a Magdą dochodzi do konfliktów.(n)

 • Na Wspólnej. s14e2320 11:15

  Kasia dostaje ostrej zapaści po zażyciu dopalaczy. Bogdan zostaje wezwany do szpitala. Zdenerwowany dzwoni do Dominika, by dowiedzieć się, dlaczego jego córka jest w takim stanie. Niestety, chłopak nie odbiera. Kiedy dociera wreszcie do szpitala, Berg go atakuje. Tymczasem Marcin zostaje zatrzymany przez policję pod zarzutem usiłowania zabójstwa. Zdesperowany Michał stawia Januszowi ultimatum w obecności jego żony: odwoła oskarżenie albo wszyscy dowiedzą się o tym, co robił w domu dziecka. Tomek prosi brata, by opublikował zdjęcie pewnego znanego polityka z kochanką. Igor odmawia. Rozżalony Tomek upija się i zaczyna podrywać Elżbietę.(n)

 • Na Wspólnej. s14e2321 11:50

  Do Maksa ponownie dzwoni porywacz. Przekazanie okupu ma nastąpić jeszcze tego samego dnia. Bandyta ostrzega, że jeśli Brzozowski powiadomi policję, Wiktorek zginie. Jednak Teresa nie zamierza oddać partnerowi dziecka. Kasia wychodzi ze szpitala. Bogdan chce wiedzieć, skąd nastolatka miała dopalacze. Tomek przeprasza Elżbietę za to, jak ją potraktował. Kobieta prosi Igora, żeby wybaczył bratu. Tymczasem Tomek zaczyna sprzedawać kradzione nawigacje GPS.(n)

 • Singielka 12:25

  Sława wyznaje Elce, że to ona zadzwoniła w jej imieniu do konkurencji. Ona wybucha i zaczyna krzyczeć na matkę. Przestraszona Sława postanawia ratować reputację Elki. Idzie do redakcji, by naprawić sytuację. Niczego nieświadoma Elka idzie na rozmowę kwalifikacyjną, którą załatwił jej Konrad. Kobieta chce odciąć się od przeszłości i rozpocząć nowy rozdział, dlatego nie odbiera telefonu od Tomasza. Zgadza się natomiast iść na kawę z Konradem.(n)

 • Singielka 13:00

  W Walentynki Elka spotyka się z Samotnym Wilkiem. Podczas spotkania dzwoni do niej Natalia, by pochwalić się, że Robert zorganizował jej wernisaż w Antypodach. Kobieta zabiera ze sobą Konrada i biegnie do kawiarni. Na wystawę zostaje zaproszony również Tomasz, który wciąż łudzi się, że Elka wróci do redakcji. Jest zadowolony, widząc ją w Antypodach.(n)

 • Teraz albo nigdy! 13:30

  Znajomość Julii i Krzysztofa rozwija się. Przed Andrzejem otwierają się nowe perspektywy wynajmu lokalu na jego wymarzony klub. Basia zaczyna pisać książkę. Kiedy powstaje pierwszy fragment, z niepokojem prosi o jego ocenę Julię i Martę. Julia zaczyna pracę. Wierzy, że nowe wyzwania zawodowe przyniosą jej radość. Przygotowania do ślubu Michała i Joli idą pełną parą. Robert staje się zazdrosny o Michała, co denerwuje Martę. Kryzys w ich małżeństwie pogłębia się. Zdzisio proponuje Andrzejowi, że wynajmie mu mieszkanie. Andrzej mógłby wyprowadzić się od matki i zacząć samodzielne życie. Basia martwi się złą atmosferą w domu rodziców. W trudnych chwilach wspiera ją Andrzej.(n)

 • Europa filmowa: Berlin, Goerlitz 14:30

  Przemierzając filmową Europę, Rafał Zawierucha dociera do Niemiec. Najpierw odwiedzi Berlin. Scenograf Marco Bittner Rosser zdradzi mu, jak w hollywoodzkim stylu wymienić szpiegów. W Cafe Einstein poczuje zapach "Bękartów wojny" i smak strudla. Z reżyserem Wolfgangiem Beckerem na berlińskim blokowisku definitywnie powie "Goodbye Lenin". Odwiedzi też Goerlitz, gdzie najwięksi fachowcy od lokacji zdradzą m.in. jak zamienić dom towarowy w Grand Budapest Hotel.(n)

 • Po pierwsze kino 15:30

  "Po pierwsze kino 3" to kolejna odsłona znanego cyklu stacji TVN Fabuła, w którym występują popularni reżyserzy, aktorzy i scenarzyści. Opowiadają oni o swoich ulubionych scenach, najważniejszych seansach i najpiękniejszych wspomnieniach związanych z filmem. Dzięki otwartym rozmowom z twórcami widzowie mogą dowiedzieć się m.in., jaka scena miłosna wywarła na nich największe wrażenie, czy mają swojego ulubionego superbohatera i z kim chcieliby spotkać się na planie. Gwiazdy kina zdradzają również, jakie produkcje najbardziej zapadły im w pamięci. W trzecim sezonie programu rozrywkowego "Po pierwsze kino" swoimi przemyśleniami podzielą się m.in. laureatka Orła za główną rolę kobiecą w filmie "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" Magdalena Boczarska i dyrektor Teatru Polskiego w Warszawie Andrzej Seweryn. Kulisy pracy aktorskiej odsłoni również Tomasz Karolak, założyciel Teatru IMKA. Nie zabraknie też wywiadów z gwiazdą serialu "Usta Usta" Sonią Bohosiewicz, aktorem, reżyserem teatralnym i tłumaczem Jackiem Poniedziałkiem oraz reżyserką i scenarzystką filmową Jagodą Szelc, autorką wielokrotnie nagradzanej produkcji "Wieża. Jasny dzień". Cykl "Po pierwsze kino" zadebiutował na antenie TVN Fabuła jesienią 2019 roku. Od wiosny 2020 roku można go oglądać również w stacji TVN 7.(n)

 • Ta podstępna miłość 15:35

  "Ta podstępna miłość" to amerykańska komedia romantyczna, która swoją premierę miała 4 kwietnia 1997 roku. Autorem filmu jest Carl Reiner - aktor i reżyser znany m.in. z takich produkcji, jak: "O mój Boże!" (1977 r.), "Siostrzyczki" (1990 r.) oraz "Fatalny instynkt" (1993 r.). Molly De Mora (Paula Marshall) to pogodna dwudziestolatka. Bohaterka filmu "Ta podstępna miłość" właśnie szykuje się do ślubu z obiecującym politykiem młodego pokolenia, Keithem Marksem (Jamie Denton). Wybranek jej serca pragnie, aby ich uroczystość miała tradycyjny charakter. Tymczasem Molly boi się o swoich rozwiedzionych rodziców, którzy z uwagi na swoje usposobienie mogą zaszkodzić ceremonii. Obawy głównej bohaterki filmu "Ta podstępna miłość" są w pełni uzasadnione. Okazuje się, bowiem, że jej matka Lilly (Bette Midler) oraz ojciec Dan (Dennis Farina) znikają tuż przed ślubem. Molly chce za wszelką cenę uniknąć skandalu, więc wyrusza w drogę, by odnaleźć rodziców. Teren poszukiwań jest dość rozległy, ponieważ obejmuje obszar całego Nowego Jorku. W odnalezieniu rodziców dziewczynę wspiera dziennikarz Joey Donna (Danny Nucci).(n)

 • Larry Crowne: Uśmiech losu 17:50

  "Larry Crowne: Uśmiech losu" to sympatyczny film, którego reżyserem i scenarzystą, a także odtwórcą roli głównej jest Tom Hanks. Znany aktor wciela się w postać tytułową, rozwodnika Larry'ego, który pracuje w sklepie wielobranżowym i spłaca kredyt hipoteczny. Niestety, w wyniku kryzysu jego przełożeni zmuszeni są do redukcji zatrudnienia. Zwalniają Larry'ego, choć był sumiennym pracownikiem i wielokrotnie zdobywał tytuł sprzedawcy miesiąca. Jako powód podają brak wyższego wykształcenia. Tymczasem Crowne nie poddaje się i postanawia iść do college'u. Uczęszcza między innymi na zajęcia z retoryki prowadzone przez cyniczną Mercedes Tainot (Julia Roberts). Spotyka na nich osoby, które również ucierpiały z powodu dyskryminacji i wykluczenia. Za sprawą koleżanki z grupy, młodej Latynoski Talii Francesco (Gugu Mbatha-Raw), którą jest zauroczony, zmienia styl ubierania się i fryzurę. Odmieniony zaprzyjaźnia się z Mercedes. Wkrótce okazuje się, że bohater filmu "Larry Crowne: Uśmiech losu" czuje do wykładowczyni coś więcej niż tylko sympatię, a na miłość nigdy nie jest za późno.(n)

 • Zawieruchy przepis na kino: Pożegnanie z Afryką cz. 1 19:55

  Grzegorz Zawierucha, zwycięzca MasterChefa i Rafał Zawierucha, znany aktor filmowy i teatralny w domowej atmosferze komentują przebieg oglądanego filmu oraz grę aktorską. Widzowie mogą się spodziewać wielu ciekawostek związanych z produkcjami filmowymi oraz będą mieli możliwość poznania przepisów na dania pojawiające się w oglądanym przez nich filmie. Całość urozmaicą przepełnione humorem rozmowy i wtrącenia kulinarne. Pierwsza część programu prezentowana jest przed filmem, a druga tuż po nim.(n)

 • Pożegnanie z Afryką 20:00

  "Pożegnanie z Afryką" to nagrodzona siedmioma Oscarami adaptacja powieści Karen Blixen, jej listów oraz biografii. W główną bohaterkę wcieliła się Meryl Streep, która za tę rolę otrzymała nominację do Nagrody Akademii. Statuetki przyznano m.in. za reżyserię, zdjęcia, muzykę i scenariusz. Akcja filmu "Pożegnanie z Afryką" rozgrywa się w 1914 r., u progu wybuchu I wojny światowej. Karen (Meryl Streep) wychodzi za mąż za swojego przyjaciela Brora Blixena (Klaus Maria Brandauer), właściciela farmy w Kenii. Nowożeńcy osiadają w Afryce, gdzie zamierzają hodować bydło. Niestety młody mąż nie jest z Karen do końca szczery. Małżeństwo zawarte z rozsądku nie przynosi zresztą satysfakcji żadnej ze stron. Podczas gdy Bror całe dnie spędza na polowaniach, Karen samotnie snuje się po domu. Czas umilają jej wizyty myśliwych Berkeleya Cole'a (Michael Kitchen) i Denysa Fincha Hattona (Robert Redford). Kobieta nawiązuje nić porozumienia z Denysem. Ich przyjaźń wkrótce przeradza się w romans. Zdradzony Bror opuszcza Karen, która u boku kochanka wcale nie czuje się szczęśliwa. Zwłaszcza że Denys, typowy samotnik, nie zamierza się żenić. Tymczasem do Kenii docierają wieści o wybuchu I wojny światowej. Bohaterka "Pożegnania z Afryką", zmożona chorobą, szykuje się do wyjazdu do rodzinnej Danii. To jednak wcale nie koniec jej problemów.(n)

 • Zawieruchy przepis na kino: Pożegnanie z Afryką cz. 2 23:15

  Grzegorz Zawierucha, zwycięzca MasterChefa i Rafał Zawierucha, znany aktor filmowy i teatralny w domowej atmosferze komentują przebieg oglądanego filmu oraz grę aktorską. Widzowie mogą się spodziewać wielu ciekawostek związanych z produkcjami filmowymi oraz będą mieli możliwość poznania przepisów na dania pojawiające się w oglądanym przez nich filmie. Całość urozmaicą przepełnione humorem rozmowy i wtrącenia kulinarne. Pierwsza część programu prezentowana jest przed filmem, a druga tuż po nim.(n)

 • Gang Story 23:25

  "Gang Story" to ciekawy dramat kryminalny ze świetnymi rolami Gérarda Lanvina i Tchéky'ego Karyo. Film nawiązuje do powieści Edmonda Vidala i Edgara Marie. Dobiegający sześćdziesiątki Momon Vidal (Lanvin) przed laty stał na czele szajki przestępców z Lyonu. Razem ze swoim wieloletnim przyjacielem Serge'em Suttelem (Karyo) zorganizował wiele spektakularnych napadów. Działalność gangu zakończył dramatyczny epizod, a drogi Momona i Serge'a się rozeszły. Po tych wydarzeniach Momon, główny bohater obrazu "Gang Story", wyrzeka się przemocy. Obecnie wiedzie on spokojne, stateczne życie, próbując wynagrodzić swoje rodzinie wszystkie stracone lata. Jednak pewnego dnia w jego życiu na nowo pojawia się Serge, który nigdy nie zaprzestał przestępczej działalności. Jego obecność ożywia na nowo dawne wspomnienia.(n)

Lista stacji