×

Wyszukaj artykuł

Program tvTVN Fabuła program TV. Program telewizyjny TVN Fabuła na dziś, jutro i weekend

 • Singielka 12:25

  Dorota postanawia zeznawać w sądzie na korzyść Elki. Stawia jej jednak pewne warunki. Tomasz, nowy redaktor naczelny "Co tam?", wdraża plan ratowania portalu. Cezary okłamuje Kowalik w sprawie ugody. Dziewczyna zaczyna podejrzewać, że Górski działa na jej szkodę. Sandra publikuje kolejny wpis na swoim vlogu. Tym razem jej ofiarą pada Mikołaj. Nadal nie wiadomo, gdzie jest Genowefa. Natalia i Robert rozpoczynają poszukiwania babci na własną rękę.(n)

 • Singielka 13:00

  Elka zamierza uczcić zakończenie sporu z "Co tam?". Umawia się ze swoim prawnikiem na spotkanie. Ten błędnie interpretuje jej intencje. Tymczasem Dorota chce pracować w portalu Elki, ma też propozycję dla Cezarego. Tomasz nalega na rozmowę z Kowalik. Chce ustalić szczegóły ich współpracy. Dziewczyna jednak źle odbiera jego zamiary. Malena i Nadia zawierają sojusz, którego celem jest zniszczenie Elki i jej portalu "Co więcej".(n)

 • Teraz albo nigdy!. s01e12 13:30

  Wszyscy przygotowują się do ślubu Michała. Podniecenie i napięcie ogarnia przyjaciół i rodzinę. Andrzej jest w spirali wydatków. Remont klubu i nowego mieszkania pochłaniają coraz większe kwoty. Grażyna namawia Jolę, by wyznała Michałowi, że nie jest w ciąży. Kobieta jednak brutalnie odrzuca jej propozycję. Projekt Julii i jej grupy odnosi sukces. Basi coraz bardziej podoba się praca w radiu, a Marta zauważa, że przyjaźń jej przyjaciółki i Andrzeja zamienia się w miłość. Marcie trudno jest zachować chłodny dystans wobec Roberta, który robi bardzo wiele, aby naprawić ich stosunki. Michała niespodziewanie odwiedza Grażyna. Julia proponuje Andrzejowi współpracę. Wybawi to Andrzeja z kłopotów finansowych, a jej samej pozwoli realizować się w ramach nowego projektu. Michał zrywa z Jolą i odwołuje ślub. Jest przerażony burzą jaką wywoła jego decyzja, ale pozostaje niewzruszony. Wszyscy wspierają go w jego postanowieniu.(n)

 • Wpadki filmowe 14:30

  Seria "Wpadki filmowe 2" ponownie prezentuje najzabawniejsze niedociągnięcia, jakie przydarzyły się montażystom znanych kinowych produkcji. Należą do nich m.in. koń kopiący statystów, samochód obecny na średniowiecznym polu bitwy czy elementy z serii "Gwiezdne wojny" w filmie o Indianie Jonesie. Twórcy programu wyszukują takie ciekawostki nawet w największych przebojach Hollywood. Na temat filmowych wpadek wypowiadają się znani aktorzy, sportowcy i prezenterzy. Z przymrużeniem oka dowodzą, że nawet najbardziej drobiazgowy montażysta nie zawsze ustrzeże się błędów. Program obfituje również w anegdoty z polskich produkcji, o których mówią osoby biorące udział w ich powstawaniu.(n)

 • Absolwenci 15:05

  Najnowszy program, w którym prowadząca Kinga Burzyńska ujawnia studenckie początki największych obecnie gwiazd polskiego kina. Dowiaduje się z kim studiowali oraz jakie były ich młodzieńcze plany i marzenia. Odwiedzi także akademickie korytarze adeptów sztuki aktorskiej.(n)

 • Moje wielkie greckie wesele 2 15:35

  Mija kilkanaście lat od ślubu Touli (Nia Vardalos) z Ianem (John Corbett). Sympatyczni, ale mało taktowni i zaborczy greccy krewni kobiety wciąż ingerują w życie małżonków. Kiedy córka pary, Paris (Elena Kampouris), musi wybrać dla siebie uczelnię, rodzina Touli także w tej sytuacji chce mieć coś do powiedzenia. Tymczasem dziewczyna zamierza samodzielnie decydować o swojej przyszłości. Nie chce kontynuować nauki w rodzinnym Chicago. Rodzinne spory podsyca odkrycie rodziców Touli. Maria (Lainie Kazan) i Gus (Michael Constantine) dowiadują się, że ich małżeństwo jest nieważne. Jest to początek serii wielu mniej lub bardziej zabawnych sytuacji. Kontynuacja kasowego hitu z 2002 roku. Występująca w głównej roli Nia Vardalos jest również autorką scenariusza.(n)

 • Jurassic World 17:30

  W filmie science fiction "Jurassic World" naukowcy tworzą nowy gatunek niezwykle groźnego dinozaura. Niestety, inteligentny gad ucieka z wybiegu. Akcja filmu science fiction "Jurassic World" rozgrywa się 22 lata po wydarzeniach na Isla Nublar, gdzie naukowcom udało się przywrócić do życia prehistoryczne gatunki gadów. Obecnie na wyspie działa przyciągający wielu turystów park rozrywki. Jeden z pracowników, Owen (Chris Pratt), bada zachowania welociraptorów. Niestety, pewnego dnia okazuje się, że popularność parku zaczyna spadać. By temu zaradzić, naukowcy tworzą hybrydę kilku gatunków dinozaurów. Staje się jasne, że akcja filmu science fiction "Jurassic World" zmierza do dramatycznego punktu kulminacyjnego, gdy okazuje się, że nowy okaz jest o wiele groźniejszy od innych dinozaurów, a przy tym niezwykle inteligentny. Kiedy gad ucieka z klatki, Owen z pomocą Claire (Bryce Dallas Howard) próbuje go schwytać.(n)

 • Szakal 20:00

  "Szakal" w reżyserii Michaela Catona-Jonesa to sprawnie zrealizowane kino akcji z Bruce'em Willisem w roli czarnego charakteru. W filmie występuje też Richard Gere i - co ciekawe - to on miał pierwotnie zagrać tytułowego zabójcę. Nie zgodził się jednak, wolał bowiem grać pozytywną postać. Obraz Catona-Jonesa nawiązuje do filmu "Dzień Szakala" z 1973 roku, będącego adaptacją powieści Fredericka Forsytha. Tytułowa postać filmu "Szakal" to bezwzględny zawodowy morderca, który przygotowuje właśnie zamach na ważną osobę ze świata amerykańskiej polityki. Zlecenie to otrzymał od szefa rosyjskiej mafii, który w ten sposób chce pomścić śmierć swojego brata. Cena za wykonanie tego zadania wynosi aż siedemdziesiąt milionów dolarów. Tymczasem amerykańskie służby specjalne, które wiedzą, iż mężczyzna przebywa na terenie USA, uważają, że ofiarą nieuchwytnego zabójcy może paść szef FBI Carter Preston (Sidney Poitier). Przy współpracy z agentką rosyjskiego wywiadu Walentyną Kozłową (Diane Venora) próbują więc odnaleźć i unieszkodliwić Szakala. Pomóc im w tym może jedynie dawny terrorysta powiązany z IRA Declan Mulqueen (Richard Gere), który odbywa obecnie karę w więzieniu. Powierzoną mu misję Declan zamierza wykonać bardzo starannie, tym bardziej że z Szakalem ma do wyrównania osobiste rachunki.(n)

 • Seriaale 22:35

  Kaja Klimek rozmawia z zaproszonymi gośćmi, filmowcami oraz ludźmi mediów, w pierwszym w Polsce programie w całości poświęconemu serialom. Rozmowy będą dotyczyły fenomenu tego gatunku oraz roli, jaką pełnią w dzisiejszych czasach. Widzowie mogą liczyć na wiele korzyści płynących ze śledzenia programu, poznając nowinki serialowe oraz przypominając sobie kultowe produkcje.(n)

 • Czerwony smok 23:10

  Mroczny, trzymający w napięciu "Czerwony smok" jest ekranizacją bestsellerowej powieści Thomasa Harrisa i jednoczśnie prequelem "Milczenia owiec" Jonathana Demme'a. Oba filmy łączy postać demonicznego Hannibala i grającego go Anthony'ego Hopkinsa. Akcja "Czerwonego smoka" toczy się w latach 80. Gra tu także m.in. Edward Norton, który wciela się w postać inteligentnego i przenikliwego agenta FBI Willa Grahama. Mężczyzna odchodzi ze służby i przeprowadza się z rodziną na Florydę. Przed kilku laty stanął bowiem oko w oko z demonicznym psychiatrą Hannibalem Lecterem i doprowadził do jego aresztowania. Spotkanie z maniakalnym mordercą zostawiło trwały ślad w psychice funkcjonariusza. Zaangażował się w śledztwo tak bardzo, że zaczął myśleć jak perwersyjny, brutalny Lecter i widzieć świat jego oczami. By nabrać dystansu i odzyskać równowagę psychiczną, zostawił za sobą całą przeszłość w FBI. Tymczasem pewnego dnia były szef Grahama, Jack Crawford (Harvey Keitel), prosi go o pomoc w wyjaśnieniu zagadki zbiorowych morderstw, które są popełniane w czasie pełni księżyca. Okazuje się, że niedościgłym ideałem dla zabójcy (Ralph Fiennes) jest właśnie Lecter, do którego pisuje on pełne uwielbienia listy. Chcąc położyć kres krwawym zbrodniom, Graham musi zaryzykować spotkanie z niezwykle inteligentnym i przebiegłym Hannibalem.(n)

Lista stacji