×

Wyszukaj artykuł

Program tvTVN Fabuła program TV. Program telewizyjny TVN Fabuła na dziś, jutro i weekend

 • Magda M.. s03e09 9:10

  Magda przyznaje się przed przyjaciółmi, że myliła się co do Piotra i dopiero teraz przejrzała na oczy. Julka zaprzyjaźnia się z dziećmi Waligórów. W banku dochodzi do konfliktu między Agatą a Konradem. Wojtek pociesza Mariolę, która zamartwia się milczeniem Piotra. Dochodzi między nimi do pocałunku. Magda spotyka się z Filipem, swoją miłością z czasów studenckich. Właśnie wrócił on z Australii. To spotkanie sprawia, że do prawniczki powracają wspomnienia z przeszłości. W fundacji Femina zaczyna pracować nowy terapeuta, Andrzej. Próbuje wytłumaczyć Karolinie, że za bardzo poświęca się rodzinie. Piotr odzywa się do Marioli i Doroty. Mariola przychodzi do Magdy z płytą od Piotra.(n)

 • Magda M.. s03e10 10:15

  Magda jest rozkojarzona i zamyślona. Mało brakowało, a wpadłaby pod pędzący motocykl. Bartek jest coraz bardziej zdenerwowany czułością, jaką okazują sobie Kasia i Łukasz. Rafał mówi Agacie, że Konrad oskarżył ją o molestowanie. Mariola jest zła na Magdę, że ta spotyka się z Filipem. Z tego powodu robi prawniczce awanturę. Tymczasem rodzice Magdy przyjeżdżają do Warszawy na swój ślub. Na przyjęciu po ceremonii Filip oświadcza się Magdzie. Karolina namawia męża na adopcję Julki. Piotr zastanawia się, czy nie zadzwonić do Magdy. Marcin wprowadza się do Sebastiana. Kasia spotyka się z Maćkiem, ojcem swojego dziecka.(n)

 • Na Wspólnej. s14e2246 11:15

  Ola odwiedza Klaudię. Przyjaciółka Zimińskiej próbuje dowiedzieć się, czy ich pocałunek był dla niej przykry. Od odpowiedzi wybawia Olę była kochanka Klaudii, która przyjechała do niej w odwiedziny. Dziewczyny zapraszają Zimińską na wspólny wieczór. Tymczasem Joanna i Bogdan spędzają razem popołudnie. Michalinką opiekuje się Kasia, którą odwiedza Dominik. Między młodymi dochodzi do poważnej sprzeczki. W ramach ugody Igor ma przeprosić Jakuba na łamach gazety. Nowak nie chce się na to zgodzić i zostaje zawieszony w obowiązkach. Matka Marcinka odbywa z nim poważną rozmowę, podczas której ten przyznaje, że wrobił Elżbietę.(n)

 • Na Wspólnej. s14e2247 11:50

  Michał chce towarzyszyć Julii podczas USG, jednak kobieta próbuje go od tego odwieść. W końcu Brzozowski daje się przekonać i zostaje na korytarzu przed gabinetem. Nie wie, że w środku Zdrojewska pyta ginekologa o sposoby na szybsze zajście w ciążę. Tymczasem Maria wciąż pilnuje, żeby Włodek nie podjadał. Na opakowaniu dietetycznego pieczywa znajduje informację dotyczącą konkursu, w którym wygrać można tydzień w SPA dla dwóch osób. Warunkiem jest założenie bloga i dokumentowanie codziennej walki z nadwagą. Maria jest pewna zwycięstwa. Klaudia zastanawia się nad opuszczeniem Warszawy. Po południu Ola odwiedza przyjaciółkę. Klaudia maluje, a Zimińska pyta ją, czy nie chciałaby stworzyć jej portretu. Dziewczyny zaczynają się namiętnie całować.(n)

 • Singielka 12:25

  Elka pomaga Mikołajowi przy prezentacji, którą przedstawi zarządowi. Dziewczyna wciąż nie może zapomnieć o sprawie rodziców Mikołaja. Tymczasem Sława urządza w mieszkaniu podwójną randkę dla Krystynę i Staszka. Spotkanie rozpoczyna się nie najlepiej, gdyż Sława próbuje postawić Staszka w niekorzystnym świetle. Tomasz dostaje zlecenie w nowej pracy. Jednocześnie poznaje też dziewczynę, która zna tajemnicę Mikołaja.(n)

 • Singielka 13:00

  Krzysiek pomaga Bajtkowi umówić się z Elką. On nie wie jednak, jak powinien się zachować. Przecież na przeszkodzie stoi mu Mikołaj. Tymczasem Krzysiek musi poradzić sobie z własnym problemem, którym jest Dorota. Natalia szlifuje swój talent, wspierana przez Tomasza. Przypadkowo mówi mu o prezentacji, którą Elka przygotowuje za Mikołaja. Tomasz decyduje się jechać do Elki i wyznać jej prawdę na temat chłopaka.(n)

 • Prawo Agaty. s05e10 13:30

  Dębski podejmuje decyzję o odejściu z kancelarii. Dorota jest wściekła, że obecność Huberta tak bardzo wpłynęła na wzajemne relacje Marka i Agaty. Wkrótce wychodzi na jaw, gdzie Dębski postanowił kontynuować swoją karierę. Hubert zostaje napadnięty i pobity. Przybysz obawia się o jego bezpieczeństwo i postanawia znaleźć mu bezpieczne miejsce. Agata prowadzi sprawę lekarki, Aleksandry Włoch, i jej syna - Mariusza. Gdy byłej żonie mężczyzny nie udaje się otrzymać wyższych alimentów od męża, kobieta postanawia obciążyć nimi jego matkę. Przy okazji udowadnia, że lekarka fałszuje recepty, z czego czerpie duże korzyści finansowe. Bartek po raz kolejny musi zmierzyć się z Justyną na sali sądowej.(n)

 • Happy Feet: Tupot małych stóp 14:30

  "Happy Feet: Tupot małych stop" to nagrodzony Oscarem australijsko-amerykański film animowany z 2006 roku. Jego reżyserem jest George Miller - autor znany z sensacyjnej serii "Mad Max", jak również z rodzinnej komedii "Babe - świnka w mieście". W polskiej wersji językowej udział wzięli m.in. Bartosz Obuchowicz, Zbigniew Suszyński i Jarosław Boberek. Akcja filmu "Happy Feet: Tupot małych stop" rozgrywa się na Antarktydzie. Żyją tu pingwiny obdarzone talentem wokalnym. Śpiew daje im poczucie przynależności i zacieśnia relacje. W takiej krainie przychodzi na świat pingwinek Mambo. Młody bohater nie umie niestety śpiewać. Dysponuje za to innym darem - potrafi perfekcyjnie stepować. Zdolności taneczne głównego bohatera filmu "Happy Feet: Tupot małych stop" nie przekonują przywódcy Imperium Pingwinów, który rozkazuje Mambo opuścić stado. Młody pingwinek jest zmuszony do tułaczki, podczas której spotyka innych przedstawicieli swojego gatunku - którzy z kolei są zafascynowani jego tańcem. Mambo odkrywa, że najważniejsze to pozostać sobą.(n)

 • Harry Potter i Komnata Tajemnic 16:45

  "Harry Potter i Komnata Tajemnic" to druga część opowieści o przygodach młodego czarodzieja oparta na bestsellerowej książce J.K. Rowling. Zrealizowany z wielkim rozmachem, pełen magii i niezwykłych wydarzeń film wzbudził powszechny entuzjazm i przyciągnął do kin tłumy widzów. Obraz zdobył m.in. trzy nominacje do nagród Brytyjskiej Akademii Filmowej, nominację do nagrody Grammy za muzykę oraz nagrodę londyńskich krytyków dla najlepszego aktora drugoplanowego dla Kennetha Branagha. Akcja filmu "Harry Potter i Komnata Tajemnic" rozpoczyna się równolegle z początkiem nowego roku szkolnego w Hogwarcie, słynnej szkole magii. Harry Potter (Daniel Radcliffe) i jego przyjaciel Ron (Rupert Grint) przybywają na miejsce latającym samochodem. Zeszłoroczny wyczyn - oparcie się potężnej mocy lorda Voldemorta - uczynił z Harry'ego szkolnego bohatera. Jednak zdobyta w ten sposób popularność nie pomaga chłopcu w skupieniu się na nauce. Część osób traktuje go teraz z wyraźnym dystansem, a część wręcz przeciwnie - zachwyca się jego osobą. Do tej drugiej grupy zalicza się nowy nauczyciel, Gilderoy Lockhart (Kenneth Branagh). Tymczasem w szkole dochodzi do tajemniczych ataków na uczniów. Profesor Dumbledore (Richard Harris) ostrzega, że w murach akademii czai się zło. Na ścianie pojawia się tajemniczy, złowieszczy napis głoszący, że Komnata Tajemnic została otwarta. Uczniom i nauczycielom grozi niebezpieczeństwo, dlatego szkoła ma zostać zamknięta. Harry postanawia dowiedzieć się, co wydostało się z komnaty, i pokonać mroczne siły, które opanowały Hogwart. Jak zwykle może przy tym liczyć na pomoc przyjaciół, Rona i Hermiony (Emma Watson).(n)

 • Królestwo 20:00

  Akcja filmu sensacyjnego Petera Berga "Królestwo" ze zdobywcą Oscara Jamiem Foxxem w roli głównej toczy się w Arabii Saudyjskiej. Na zamkniętym osiedlu zamieszkałym przez przybyłych z Zachodu pracowników kompanii naftowych dochodzi tam do samobójczego ataku terrorystycznego. Giną setki ludzi - mężczyźni, kobiety i dzieci. Wśród zabitych są także miejscowi policjanci. Efektem ataku może być także międzynarodowy kryzys. Podczas gdy dyplomaci prowadzą rozmowy, agent specjalny FBI Ronald Fleury (Jamie Foxx) kompletuje załogę do wyjazdu na tajną pięciodniową misję w celu zbadania okoliczności zamachu. W skład jego zespołu wchodzą: analityk wywiadu Adam Leavitt (Jason Bateman), specjalista ds. materiałów wybuchowych Grant Sykes (Chris Cooper) i biegła w medycynie sądowej Janet Mayes (Jennifer Garner). Niestety, na miejscu bohaterowie filmu "Królestwo" spotykają się z nieufnością i podejrzliwością ze strony władz. Uważają one atak za wewnętrzną sprawę Arabii. Niespodziewanym sprzymierzeńcem grupy staje się jednak pułkownik Faris Al Ghazi (Ashraf Barhom), który dba o bezpieczeństwo Amerykanów.(n)

 • Gran Torino 22:25

  Nagrodzony Cezarem film Clinta Eastwooda "Gran Torino" przedstawia wzruszającą, mądrą historię, w której nie brakuje humoru. Eastwood, zdobywca czterech Oscarów, po raz kolejny stanął po obu stronach kamery. Dużym atutem obrazu jest też muzyka skomponowana przez syna reżysera, Kyle'a Eastwooda, i Michaela Stevensa. Tytułowy utwór, wykonywany przez Jamiego Culluma i Dona Runnera, otrzymał nominację do Złotego Globu w kategorii najlepsza piosenka filmowa. Główny bohater "Gran Torino" to Walt Kowalski (Clint Eastwood), weteran wojny w Korei oraz emerytowany mechanik samochodowy. Odkąd umarła jego żona, mężczyzna jest coraz bardziej sfrustrowany. Była ona bowiem jedną z nielicznych osób, z którymi potrafił się porozumieć. Walt nie ma bowiem łatwego charakteru. Jest zwolennikiem starych wartości, takich jak ciężka praca, honor i miłość do ojczyzny. Głośno wyraża swoje zdanie i nie przejmuje się konwenansami. Rodzina namawia Walta do przeprowadzki. Mieszka on bowiem w dzielnicy, w której większość stanowią imigranci. Kowalski uważa, że nie mają oni szacunku do kultury i historii Ameryki. Nie podobają mu się ich zwyczaje i nie próbuje ich zrozumieć. Mimo to mężczyzna nie chce opuszczać domu. Sytuacja w filmie "Gran Torino" paradoksalnie się zmienia, gdy pewnego razu syn sąsiadki Walta, nastoletni Wietnamczyk Thao (Bee Vang), włamuje się do jego garażu. Chłopak, za namową kuzyna, który należy do gangu, chce ukraść wartościowego forda gran torino należącego do Kowalskiego. Przyłapany przez właściciela ucieka i wpada w ręce lokalnych gangsterów. Walt ratuje go z tarapatów. Powoli między starym żołnierzem a naiwnym nastolatkiem rodzi się niezwykła więź.(n)

Lista stacji