×

Wyszukaj artykuł

Program tvTVN Fabuła program TV. Program telewizyjny TVN Fabuła na dziś, jutro i weekend

 • Lekarze. s04e02 12:30

  Zespół chirurgów z Copernicusa kontynuuje operację transplantacji nerek osobom niespokrewnionym. Szanse pacjentów na powrót do zdrowia stają pod znakiem zapytania z powodów uprzedzeń rasowych jednego z członków rodzin biorców. Jivan rozpoczyna naukę jazdy. Wsparciem w zakresie trudnej teorii kodeksu drogowego służy mu jeden z natrętnych pacjentów. Wanat traci kolejne pacjentki i wiarę w swoje umiejętności lekarza. Daniel wciąż nie może odzyskać równowagi. Matka próbuje mu pomóc w układaniu sobie nowego życia. Alicja podejmuje trudną decyzję o powrocie do pracy. Łączenia obowiązków matki z zawodem chirurga okazuje się wielkim wyzwaniem.(n)

 • Prawo Agaty. s02e01 13:30

  Agata i Maciek wracają z wakacji. Wychodzi na jaw, że ojciec prawniczki został oskarżony o podanie zawodnikowi dopingu. Nie chcąc niepokoić córki, zwrócił się o pomoc do Dębskiego. Agata nie zamierza jednak biernie przyglądać się procesowi. Prokurator Okońska nie jest tym zachwycona. Jeden z piłkarzy twierdzi, że Andrzej Przybysz podał mu nielegalne substancje, by zablokować jego zagraniczny transfer. Agata i Marek mają różne pomysły na poprowadzenie tej sprawy. Tymczasem dolegliwości ciążowe przeszkadzają Dorocie w pracy.(n)

 • Wpadki filmowe 14:30

  Seria "Wpadki filmowe 2" ponownie prezentuje najzabawniejsze niedociągnięcia, jakie przydarzyły się montażystom znanych kinowych produkcji. Należą do nich m.in. koń kopiący statystów, samochód obecny na średniowiecznym polu bitwy czy elementy z serii "Gwiezdne wojny" w filmie o Indianie Jonesie. Twórcy programu wyszukują takie ciekawostki nawet w największych przebojach Hollywood. Na temat filmowych wpadek wypowiadają się znani aktorzy, sportowcy i prezenterzy. Z przymrużeniem oka dowodzą, że nawet najbardziej drobiazgowy montażysta nie zawsze ustrzeże się błędów. Program obfituje również w anegdoty z polskich produkcji, o których mówią osoby biorące udział w ich powstawaniu.(n)

 • Po pierwsze kino 15:00

  W cyklu "Po pierwsze kino" reżyserzy, aktorzy i scenarzyści opowiadają o swoich ulubionych scenach, najważniejszych seansach i najpiękniejszych wspomnieniach związanych z filmem. W nowym sezonie zobaczymy między innymi Magdalenę Boczarską, Andrzeja Seweryna, Tomasza Karolaka, Sonię Bohosiewicz, Jacka Poniedziałka czy Jagodę Szelc.(n)

 • Po pierwsze kino 15:05

  W cyklu "Po pierwsze kino" reżyserzy, aktorzy i scenarzyści opowiadają o swoich ulubionych scenach, najważniejszych seansach i najpiękniejszych wspomnieniach związanych z filmem. W nowym sezonie zobaczymy między innymi Magdalenę Boczarską, Andrzeja Seweryna, Tomasza Karolaka, Sonię Bohosiewicz, Jacka Poniedziałka czy Jagodę Szelc.(n)

 • Gremliny rozrabiają 15:10

  "Gremliny rozrabiają" to zabawna produkcja, która w latach 80. odniosła niemały sukces. Jego akcja toczy się w niewielkim miasteczko Kingston Falls. Ponieważ zbliża się Boże Narodzenie, Randall Peltzer (Hoyt Axton) szuka gwiazdkowego prezentu dla swojego syna, Billy'ego (Zach Galligan). W końcu w jedynym ze sklepików chińskiej dzielnicy znajduje dziwne, ale miłe zwierzątko z wielkimi uszami i oczami. Jak zapewnia sprzedawca, stworek o imieniu Gizmo jest bardzo inteligentny, przyjacielski i nie sprawia kłopotów - pod warunkiem że przestrzega się kilku reguł. Nie wolno go wystawiać na światło i karmić po północy. Trzeba też pilnować, by nie miał kontaktu z wodą. Niestety, pewnego dnia Gizmo zostaje przypadkowo zmoczony. Wówczas bohaterowie komedii "Gremliny rozrabiają" zaczynają mieć poważne problemy. Stworzenie natychmiast "rozmnaża się". Wkrótce stado okrutnych, krwiożerczych istot opanowuje miasteczko. Billy i jego dziewczyna Kate (Phoebe Cates) usiłują powstrzymać potwory.(n)

 • Medium 17:25

  "Medium" to amerykański dramat obyczajowy z 2010 roku. Za reżyserię odpowiedzialny jest jeden z najwybitniejszych przedstawicieli Hollywood, czyli Clint Eastwood ("Bez przebaczenia", "Za wszelką cenę", "Gran Torino"). Obraz był nominowany do Oscara za efekty specjalne. Akcja filmu "Medium" przenosi widzów do San Francisco. Jednym z bohaterów jest George Lonegan (Matt Damon). Ten robotnik w przeszłości miał wypadek, wskutek czego zyskał zdolność kontaktu z osobami zmarłymi. Przez jakiś czas pomagał innym jako medium, lecz przestał to robić, ponieważ chciałby żyć normalnie. Drugą z bohaterek jest znana francuska reporterka Marie Lelay (Cécile De France) cieszy się wakacjami w ciepłych krajach. Nagle jej wypoczynek zostaje zmącony przez tsunami. W wyniku kataklizmu Marie na kilka chwil zapada w śpiączkę. Wydarzenie to powraca jak bumerang w jej wspomnieniach. Jest jeszcze Marcus (Frankie McLaren), który mieszka w Londynie. Chłopakiem po śmierci brata bliźniaka opiekuje się rodzina zastępcza. Losy wszystkich bohaterów filmu "Medium" w pewnym momencie łączą się, tworząc wspólną historię.(n)

 • Saga "Zmierzch": Zaćmienie 20:00

  "Saga 'Zmierzch': Zaćmienie" stanowi ekranizację kolejnej już części miłosnej historii Stephenie Meyer, która stała się wielkim młodzieżowym hitem. W filmie Bella (Kristen Stewart) i Edward (Robert Pattinson), którzy niedawno doświadczyli bolesnej rozłąki, teraz znowu cieszą się swoim towarzystwem. By nigdy więcej nie musieli się rozstawać, dziewczyna chce, aby ukochany przemienił ją w wampira. Póki co jednak bohaterowie produkcji "Saga 'Zmierzch': Zaćmienie" muszą się zająć przyziemnymi sprawami. Czekają na nich bowiem trudne wyzwania - matura i wybór uczelni. Na dodatek Bella niepokoi się o swojego przyjaciela, wilkołaka Jacoba (Taylor Lautner), który jest w niej nieszczęśliwie zakochany. Wkrótce on i Edward będą musieli wznieść się ponad swoje uprzedzenia, by zapewnić bezpieczeństwo tej, która podbiła ich serca. Tymczasem względny spokój wampirów i wilkołaków z Forks zostaje zakłócony niepokojącymi wieściami z Seattle. Okazuje się, że w okolicy miasta dochodzi do tajemniczych morderstw. To armia wampirów zabija ludzi, siejąc wokół strach i zniszczenie. Werbuje do swojej bandy kolejnych członków. Na ich czele stoi Riley (Xavier Samuel), wybrany na przywódcę przez Victorię (Bryce Dallas Howard), która czyha na życie Belli. Dzięki wizjom Alice (Ashley Greene) i czujności Cullenów udaje się chwilowo ochronić ukochaną Edwarda. Wspierają ich wilkołaki, które bronią swoich terenów. Wrogie rasy jednoczą się w obliczu zagrożenia.(n)

 • Miejsce 22:40

  Dokument o Wysokogórskim Obserwatorium Meteorologicznym, z którego od 1938 roku, co godzinę wysyłane są pogodowe raporty. Stacji meteorologiczna znajduje się na Kasprowym Wierchu i jest to najwyżej położony budynek w Polsce. Przypomina kapsułę zawieszoną w zimnym kosmosie, skąd obserwuje się zmienność świat. Twórcy filmu ukazują rutynowe czynności, które od lat z dużym skupieniem muszą wykonywać pracownicy dyżurujący w stacji.(n)

 • Rodzinny dom wariatów 23:10

  Zwariowany film "Rodzinny dom wariatów" opowiada o świętach, podczas których spotyka się wyjątkowo ekscentryczna rodzina. Do domu państwa Sone'ów przyjeżdżają dwaj synowie: niesłyszący gej Thad (Tyrone Giordano) ze swoim czarnoskórym partnerem i beztroski filmowiec Ben (Luke Wilson), a także córka, bezpośrednia Amy (Rachel McAdams). Największe poruszenie wywołuje jednak wizyta najstarszego z braci, biznesmena Everetta (Dermot Mulroney), który przywozi ze sobą narzeczoną, Meredith (Sarah Jessica Parker). Szybko okazuje się, że kobieta, elegancka i powściągliwa, zupełnie nie pasuje do liberalnej, obdarzonej specyficznym poczuciem humoru rodziny. Stone'owie, którzy uważają ją za zarozumiałą karierowiczkę, traktują z wrogością i źle skrywaną pogardą. Gdy sytuacja staje się coraz bardziej napięta, postawiona w trudnej sytuacji bohaterka "Rodzinnego domu wariatów" prosi o pomoc swoją siostrę, Julie (Claire Danes). Gdy ta zjawia się w domu Stone'ów, okazuje się osobą wesołą i inteligentną, przez co zdobywa akceptację gospodarzy. Także Everett jest zauroczony siostrą narzeczonej. W prawdziwie już świątecznej atmosferze panią Stone (Diane Keaton) czeka jednak trudna i bolesna rozmowa ze swoimi dziećmi.(n)

Lista stacji