×

Wyszukaj artykuł

Program tvTVN 7 program TV. Program telewizyjny TVN 7 na dziś, jutro i weekend

 • Zakończenie programu 4:50

 • Szkoła. s04e359 4:55

  Gimnazjalistka Izabela Krasińska zastanawia się, co powinna zrobić. Jej partner, Karol, miał bardzo poważny wypadek samochodowy i teraz jeździ na wózku. Nastolatka wolałaby zerwać z niepełnosprawnym chłopakiem, wstydzi się jednak zostawić go z takiego powodu. Postanawia zniechęcić Karola do siebie. Wkrótce Iza sama kończy ich związek. Chłopak chce popełnić samobójstwo. Tymczasem licealista Hubert Żebrowski marzy o aktorstwie. Bierze udział w warsztatach teatralnych, które organizowane są w szkole. Nieoczekiwanie odkrywa, że Joanna Drozd, która prowadzi zajęcia, jest kochanką jego taty. Hubert postanawia skłamać, że był molestowany przez kobietę. Chce, żeby trafiła do więzienia.(n)

 • Mango 5:55

  W programie prezentowane są różnorodne produkty. Po zapoznaniu się z ofertą widzowie mogą telefonicznie zamówić wybrane towary.(n)

 • Przepis na życie . s02e05 7:35

  Wściekły Jerzy żąda, by Elka opuściła jego mieszkanie. Bezskutecznie próbuje skontaktować się z Anką, a potem jedzie do jej domu. Nie jest tam jednak mile widziany. Pola spotyka w barze Ignacego, który właśnie świętuje z kolegami zwycięstwo Legii. Kobieta wypija kilka szklaneczek whisky, a nazajutrz budzi się w mieszkaniu stażysty. Irena z Wandą, Stefanem i Karolem spacerują z Gniewkiem po parku. Prowadzą ożywioną dyskusję na temat ról damskich i męskich. Mania idzie do kina z Danielem. Nie wie, że na seansie obecny jest również Grochol. Chłopak widzi, jak para się całuje. Anka zostaje potrącona przez samochód. Kierowca odwozi ją do szpitala i zostawia swoją wizytówkę.(n)

 • Ukryta prawda. s10e687 8:35

  Bartosz prowadzi stoisko ze zniczami i kwiatami przed cmentarzem. Kilka miesięcy temu przy bocznym wejściu pojawił się Krzysztof ze swoim tanim towarem. Od tego czasu interes Bartka uległ pogorszeniu. Kiepska sytuacja finansowa prowadzi do konfliktów między nim a żoną Izą. Na dodatek na cmentarzu dochodzi do serii kradzieży. Bartosz obawia się, że ludzie przestaną kupować znicze i kwiaty. Rozpoczyna prywatne śledztwo. Jest przekonany, że za przestępczym procederem kryje się Krzysztof. Wkrótce odkrywa, że jego syn Arek spotyka się z córką konkurenta, Niką. Wkrótce dziewczyna ucieka z domu.(n)

 • Ukryta prawda. s10e688 9:35

  56-letnia Ewa, konserwatywna nauczycielka, przyjeżdża do Warszawy do syna Grzegorza, który mieszka bez ślubu z Sabiną. Parze niedawno urodziło się dziecko. Ewa chce pomóc w opiece nad wnukiem. Nie podoba jej się, że rodzice dziecka żyją w konkubinacie i próbuje ich namówić na ślub. Przyjaciel Grzegorza, Kamil, jest w związku z ciężarną Dorotą, która jest blisko rozwiązania. Mężczyzna również nie spieszy się z małżeństwem, co bardzo irytuje Ewę. Kobieta postanawia jak najszybciej rozmówić się z rodzicami Sabiny, by namówili córkę na ślub z jej synem.(n)

 • Ukryta prawda. s10e689 10:35

  42-letnia Adrianna samotnie wychowuje 11-letnią Sylwię. Rozwiodła się z mężem, alkoholikiem i hazardzistą, który nie płaci alimentów i czasami nachodzi byłą żonę, prosząc ją o pomoc finansową. Ada marzy o związku z odpowiedzialnym mężczyzną, przy którym wreszcie mogłaby poczuć się bezpieczna i kochana. Pewnego dnia do bloku wprowadza się przystojny fotograf, 44-letni Leszek. Samotny mężczyzna mieszka z 11-letnią dziewczynką. Ada zaczyna się z nim spotykać. Pewnego dnia słyszy niepokojące plotki na jego temat.(n)

 • Szpital. s08e578 11:35

  Pacjentem doktor Dominiki Gajdy jest 4-letni chłopiec z udarem cieplnym. Jego tata zostawił go śpiącego w samochodzie, a sam poszedł do pracy i zapomniał o dziecku. Wkrótce do szpitala przychodzi mama małego pacjenta. Towarzyszy jej szwagier, który jest w niej zakochany. Tragedia zbliża ich do siebie. Mąż kobiety zastaje kochanków w intymnej sytuacji. Między braćmi dochodzi do szarpaniny. Tymczasem stan pacjenta ulega pogorszeniu. Doktor Wojciech Jarosz zajmuje się 30-letniego mężczyzna z zaburzeniami rytmu serca. Do tego stanu doprowadziła go narzeczona, która sama ułożyła pacjentowi dietę, program treningów, a także zmusiła do częstych lewatyw. W szpitalu chory spotyka swoją dawną przyjaciółkę. Musiał zerwać z nią kontakt z powodu zazdrosnej partnerki.(n)

 • Sąd rodzinny 12:35

  Serial fabularno-dokumentalny z gatunku court show, "Sąd rodzinny", miał swoją premierę w 2008 roku na antenie stacji TVN. W ciągu kolejnych trzech lat powstało łącznie 214 odcinków, emitowanych w ośmiu sezonach. Poszczególne odcinki serialu "Sąd rodzinny" przybliżają procedury stosowane w postępowaniach sądowych z zakresu prawa rodzinnego. Sędzia Artur Lipiński orzeka w takich sprawach, jak pozwy o rozwód, alimenty, eksmisje, wnioski o pozbawienie władzy rodzicielskiej czy uregulowanie kontaktów z dzieckiem. Reprezentanci zwaśnionych stron przedstawiają stanowisko swoich klientów i walczą o korzystny dla nich werdykt. Nierzadko podczas procesu wychodzą na jaw nieznane dotychczas, zaskakujące fakty, które wpływają na treść wyroku. Serial "Sąd rodzinny" to propozycja nie tylko dla fanów gatunków z pogranicza fabuły i dokumentu. Znajdą w nim interesującą rozrywkę także osoby zainteresowane problematyką prawa rodzinnego oraz miłośnicy historii z życia wziętych.(n)

 • Sędzia Anna Maria Wesołowska 13:35

  Akcja programu rozgrywa się na sali sądowej. Doświadczona sędzia orzeka w skomplikowanych kryminalnych procesach. Zachowuje przy tym wszystkie procedury, jakie stosują krajowe sądy w rzeczywistości. Każda sprawa rozpoczyna się od odczytania aktu oskarżenia. Następnie swoje zeznania składają świadkowie. Po ich przesłuchaniu następują mowy obrońcy i oskarżyciela. Przedstawiane fakty dają widzom możliwość samodzielnego mierzenia się z oceną dowodów i przewidywania, jaki będzie wyrok.(n)

 • Ukryta prawda. s11e731 14:35

  30-letnia Alicja niedawno opuściła więzienie. Odsiadywała wyrok za spowodowanie wypadku pod wpływem alkoholu i narkotyków, w którym zginęła jedna osoba. Matka nie chce mieć z córką nic wspólnego. Wspiera ją jedynie bezrobotny brat Damian. Alicja wynajmuje pokój u pewnej starszej kobiety, podejmuje też pracę w barze mlecznym. Tam poznaje Wiktora. Wkrótce mężczyzna poznaje przeszłość parterki i zaczyna ją szantażować. Na domiar złego w życiu Alicji ponownie pojawia się dawny chłopak Marek, diler oraz narkoman, przez którego zniszczyła sobie życie.(n)

 • Gosia i Ernest - Nowe Porządki 15:35

  Bohaterami "Gosia i Ernest - Nowe Porządki" - komediowego miniserialu zrealizowanego w konwencji reality show - są Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał. Widzowie z pewnością pamiętają ich z popularnej serii "19+" czy drugiej edycji programu "Ameryka Express", w którym zajęli czwarte miejsce. Sympatyczna para od razu zyskała sobie sporą sympatię i wielu fanów. Tym razem możemy przekonać się, jak wygląda jej prywatne życie. W szesnastoodcinkowej serii "Gosia i Ernest - Nowe Porządki" młodzi aktorzy i influencerzy, a jednocześnie świeżo upieczeni małżonkowie, wprowadzają się do własnego mieszkania. Podczas trwania programu postarają się odpowiedzieć na pytanie, czy ślub zmienia coś w relacjach między dwojgiem zakochanych ludzi i czy wiąże się to z przeorganizowaniem całego życia. Małgorzata Heretyk ma na swoim koncie występy w spektaklach teatralnych, reklamach oraz filmach. Oprócz serialu "19+" zagrała m.in. w "Szkole" i filmie "1800 gramów". Ernesta Musiała można było oglądać m.in. w krótkometrażowym filmie "Chłopcy" oraz w serialu fabularnym "Dzieciaki".(n)

 • Brzydula 15:40

  Marek wysyła Bożenkę do hotelu, gdzie dziewczyna spędza noc. Jest przekonana, że odtąd będzie żyć w luksusach. W tym samym miejscu Violetta i Sebastian odbywają spotkanie biznesowe. Olszański ma przekonać inwestorkę do podpisania listu intencyjnego. Ich burzliwą wymianę zdań podsłuchuje siedząca obok Bożenka. Na prośbę Marka Artur odwiedza Ulę. Tymczasem Beatka próbuje ratować włosy siostry. Korzystając z okazji, Dobrzańska wypytuje ją o Bazylego. Dziewczyna stara się jednak zmienić temat. Marek spotyka się z Pauliną. Składa byłej partnerce biznesową propozycję. Po wyjściu z firmy kobieta natychmiast kontaktuje się ze swoim bratem Aleksem.(n)

 • Szkoła. s12e838 16:10

  Uczniowie pierwszej klasy, Patrycja i Daniel, są parą. Koledzy namawiają chłopaka, by w końcu przekonał partnerkę do seksu. Daniel zaprasza więc nastolatkę do siebie. Ma jednak wątpliwości, czy jest gotowy na swój pierwszy raz. Prosi kolegów, by odwiedzili go i przeszkodzili w zaplanowanym wieczorze. Patrycja jest rozczarowana jego postawą. Licealista Karol Czyżyk udaje, że cierpi na uporczywe bóle głowy, by poderwać interesującą się medycyną koleżankę. Wkrótce okazuje się, że początkowo pomocna Irka przejęła się tylko jego stanem zdrowia. Chłopak jest wściekły.(n)

 • 19+. s09e545 17:10

  Znajomi uświadamiają sobie, że Dominika dobrze się u nich czuje i tak prędko się nie wyprowadzi. Zuza i Adrian, którzy w końcu doszli do porozumienia, są ze sobą bardzo szczęśliwi. Dziewczyna wkrótce udaje się do ginekologa, który informuje ją, że zaszła w ciążę. Zuza jest jednocześnie zszokowana, zaskoczona i załamana. Wie, że ojcem dziecka z pewnością nie jest Adrian.(n)

 • Zakochani po uszy . s04e231 17:40

  Piotr wybiera się z Asią w podróż poślubną. W domu trwają przygotowania do wyjazdu na Wyspy Kanaryjskie. Obawiający się o ich bezpieczeństwo chłopcy nie chcą dopuścić do wylotu. Wojtek, który odwołał randkę z Hanką dla dziewczyny z internetu, został wystawiony do wiatru. Nie ma pojęcia, że padł ofiarą intrygi Antka. Niebawem Michał odkrywa, co wymyślił jego brat. Jednocześnie czuje, że Hanka coraz bardziej mu się podoba. Jest także zły na Laurę, która fałszywie oskarżyła Kacpra o molestowanie. Grozi, że ją zwolni. Córeczka Sylwii zaczyna chorować.(n)

 • Idealna niania 18:10

  Ania i Marcin mieszkają na wsi. Mają dwójkę dzieci: sześcioletniego Jasia i 2,5 - letnią Juliankę. Rodzice poszukują niani, która zajmie się nimi przez kilka godzin dziennie. Młodzi rodzice chcą, aby opiekunka była odpowiedzialna i troskliwa, a przy tym otwarta i wesoła.(n)

 • 19+. s09e546 18:55

  Zuza informuje Konrada o ciąży. Zdezorientowany chłopak zwierza się Krzyśkowi i wkrótce wiadomość dociera do wszystkich domowników. Przyszły ojciec po długim namyśle proponuje Zuzie, aby spróbowali stworzyć rodzinę. Dziewczyna jest jednak zakochana w Adrianie i to z nim chce być. Witek odkrywa, że Majka została wyrzucona ze szkoły w Londynie. To początek poważnych kłopotów.(n)

 • Gosia i Ernest - Nowe Porządki 19:25

  Bohaterami "Gosia i Ernest - Nowe Porządki" - komediowego miniserialu zrealizowanego w konwencji reality show - są Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał. Widzowie z pewnością pamiętają ich z popularnej serii "19+" czy drugiej edycji programu "Ameryka Express", w którym zajęli czwarte miejsce. Sympatyczna para od razu zyskała sobie sporą sympatię i wielu fanów. Tym razem możemy przekonać się, jak wygląda jej prywatne życie. W szesnastoodcinkowej serii "Gosia i Ernest - Nowe Porządki" młodzi aktorzy i influencerzy, a jednocześnie świeżo upieczeni małżonkowie, wprowadzają się do własnego mieszkania. Podczas trwania programu postarają się odpowiedzieć na pytanie, czy ślub zmienia coś w relacjach między dwojgiem zakochanych ludzi i czy wiąże się to z przeorganizowaniem całego życia. Małgorzata Heretyk ma na swoim koncie występy w spektaklach teatralnych, reklamach oraz filmach. Oprócz serialu "19+" zagrała m.in. w "Szkole" i filmie "1800 gramów". Ernesta Musiała można było oglądać m.in. w krótkometrażowym filmie "Chłopcy" oraz w serialu fabularnym "Dzieciaki".(n)

 • Zakochani po uszy . s04e232 19:30

  Zaskoczona Hanka dowiaduje się, że pani kurator zamierza odwiedzić ją w mieszkaniu i poznać jej narzeczonego. Na szczęście Bartek ponownie zgadza się udawać, że są parą. Dodatkowym ratunkiem w trudnej sytuacji okazują się Ania i Czesiek, którzy odwiedzają Hanię i pomagają jej w zjednaniu sobie sceptycznie nastawionej urzędniczki. Czesiek nieoczekiwanie oświadcza się ukochanej. Laura przeprasza Kubę i zwraca mu płaszcz kupiony za wyłudzone od niego pieniądze. Podobną rozmowę przeprowadza z Kacprem. Sylwia, która pokochała swoją córeczkę, bardzo się o nią martwi i nie chce jej oddać.(n)

 • Brzydula 20:00

  Bożenka rozmawia z Adamem na temat tego, czego dowiedziała się z rozmowy Violetty i Sebastiana. Dyrektor finansowy jest w szoku, że ktoś poznał ściśle strzeżony sekret. Wkrótce Marek zapoznaje go ze swoim planem działania. Turka jednak wcale to nie uspokaja. Maciek stara się przekonać Ulę, że powinni zadbać o rozwój dzieci. Ich plany krzyżuje Viola, która przyjeżdża, by porozmawiać z koleżanką o interesach. Wkrótce Marek dostaje od pani Hu niweczący jego plany e-mail. Ma pretensje do Sebastiana, bo uważa, że to przez niego pojawiły się komplikacje. Do Febo & Dobrzański przyjeżdża Paulina i żąda wglądu w raporty finansowe firmy. Adam, na polecenie Marka, musi zrobić wszystko, by ich nie zobaczyła.(n)

 • Hotel Paradise 20:30

  Druga seria popularnego programu, którego uczestnicy zostają zakwaterowani w luksusowym hotelu na Bali. Ich zadaniem jest dobranie się w pary i utrzymanie ich do końca każdego tygodnia pobytu. Jednak, by to osiągnąć, muszą wprowadzić w życie plan, który pozwoli im wygrać cały program. Niektórzy wolą zawierać sojusze, inni stawiają na nieuczciwą strategię. Co tydzień w Hotelu Paradise będą pojawiać się nowi mieszkańcy. "Paradise Hotel" to międzynarodowy format, który po raz pierwszy wyemitowano w Stanach Zjednoczonych w 2003 roku. Od tamtego czasu powstało kilkadziesiąt edycji w kilkunastu krajach. Polską edycję prowadzi pamiętana z programu "Top Model" Klaudia El Dursi.(n)

 • Nico: Ponad prawem 21:30

  "Nico: ponad prawem" to klasyka kina akcji. W filmie debiutował Steven Seagal, który szybko stał się jedną z gwiazd tego gatunku. Aktor był również współproducentem obrazu. Na ekranie zobaczymy też Sharon Stone, która dopiero cztery lata później zyskała wielką sławę dzięki roli w "Nagim instynkcie". W obsadzie znalazła się także Pam Grier ("Foxy Brown", "Jackie Brown"). Tytułowy bohater filmu "Nico: ponad prawem" to Nico Toscani, syn włoskich emigrantów i mistrz sztuk walki, wychowany w jednej z najniebezpieczniejszych dzielnic Chicago. Ten weteran wojny w Wietnamie z doświadczeniem w CIA obecnie pracuje w policji. Pewnego dnia on i jego partnerka Delores Jackson dowiadują się o planowanym przerzucie narkotyków. Policji udaje się przejąć ładunek. Funkcjonariusze aresztują podejrzanych, ale w zarekwirowanych skrzyniach zamiast narkotyków znajdują materiały wybuchowe. Wówczas Nico rozpoczyna dochodzenie dotyczącego nielegalnego handlu bronią. Wkrótce okazuje się, że zatrzymani w tej sprawie zostali zwolnieni z aresztu. Policjant szybko przekonuje się, że swoimi działaniami narobił sobie wrogów wśród wpływowych polityków i biznesmenów. Bohater filmu "Nico: ponad prawem" nie rezygnuje z dążenia do prawdy, mimo że przestępcy grożą jemu i jego rodzinie...(n)

 • Chłopcy z ferajny 23:40

  "Chłopcy z ferajny" to obraz przedstawiają środowisko włoskiej mafii działającej w Stanach Zjednoczonych. Dwóch młodych chłopców trafia pod opiekę niebezpiecznego gangstera. U jego boku wyrastają na groźnych i liczących się w półświatku bandytów. Nowy Jork, lata 50. XX wieku. Nastoletni Henry Hill (Ray Liotta) mieszka wraz z rodzicami w ubogiej włoskiej dzielnicy. Codziennie widuje na ulicach szanowanych i zamożnych mafiozów, którzy sieją strach wśród okolicznych sklepikarzy i przedsiębiorców. Chłopak stopniowo przenika do przestępczego środowiska, wykonując drobne zlecenia na rozkazy gangstera Jimmy'ego Conwaya (Robert De Niro). Pewnego dnia zostaje schwytany przez policję, jednak podczas przesłuchania nie wydaje bandytów. Zyskuje tym w oczach Jimmy'ego i innych przestępców. Wraz z nowym przyjacielem Tommym DeVito (Joe Pesci) poznaje reguły, którymi rządzi się mafia. Kontakt z dużymi pieniędzmi i wszechobecna przemoc sprawiają, że razem z Tommym stają się zupełnie innymi ludźmi. Obraz "Chłopcy z ferajny" otrzymał w 1991 roku aż sześć nominacji do Oscara, w tym dla najlepszego filmu i za najlepszą reżyserię dla Martina Scorsese. Film do dziś pozostaje jednym z najwybitniejszych dzieł w bogatym dorobku tego filmowca.(n)

Lista stacji