×

Wyszukaj artykuł

Program tvTVN 7 program TV. Program telewizyjny TVN 7 na dziś, jutro i weekend

 • Zakończenie programu 5:00

 • Szkoła. s03e255 5:05

  Licealista Rafał jest zakochany w Magdzie, której inni uczniowie nie lubią. Nastolatka prosi go, by zbierał dla niej kompromitujące informacje o innych uczniach i robił im ośmieszające zdjęcia. Chłopak, mimo wyrzutów sumienia, decyduje się pomóc ukochanej. Dopiero gdy odkrywa, że Magda zamierza nakręcić film pornograficzny, a potem szantażować nim kolegów, zaczyna mieć poważne wątpliwości. Marta i Olek są zgodną, kochającą się parą. Popadają jednak w konflikty dotyczące jedzenia, ponieważ dziewczyna jest wegetarianką, a jej partner uwielbia tłuste potrawy oraz słodycze. Olek zamierza zorganizować szkolną manifestację przeciwko wycofaniu ze szkolnych sklepików niezdrowej żywności. Marta próbuje go od tego odwieść.(n)

 • Mango 6:05

  W programie prezentowane są różnorodne produkty. Po zapoznaniu się z ofertą widzowie mogą telefonicznie zamówić wybrane towary.(n)

 • Mała piękność 7:40

  Twórcy serialu zaglądają za kulisy konkursów piękności dla dzieci. Przedstawiają uczestniczki w różnym wieku i z różnych środowisk, które z niebywałym zaangażowaniem walczą o tytuł miss. Trafiają do świata, który kieruje się bardzo twardymi zasadami i przyglądają się przygotowaniom do konkursu. Poznają również chłopców, którzy coraz częściej biorą udział w tego rodzaju plebiscytach.(n)

 • Ukryta prawda. s11e735 8:45

  Małgosia jest mamą 10-letniej Kai. Niedawno zapisała ją do harcerstwa. Pewnego dnia dostrzega tam bardzo podobną do Kai dziewczynkę, starszą o dwa lata. Podejrzewa, że to jej zaginiona córka, która została porwana z wózka, gdy miała zaledwie trzy miesiące. Małgosia samodzielnie bada sprawę. Jej męża Karola niepokoi stan psychiczny kobiety, chce wysłać żonę na terapię. Już wielokrotnie twierdziła ona, że znalazła zaginione dziecko. Jednak policyjne śledztwo niczego nie wykazywało. Tymczasem Małgosia podstępem zdobywa DNA Julki, by sprawdzić, czy dziewczynka jest jej córką. Wkrótce Karol o wszystkim się dowiaduje.(n)

 • Ukryta prawda. s11e736 9:45

  46-letnia Teresa prowadzi małą cukiernię, którą odziedziczyła po ojcu. Jej mąż Dariusz jest nadzorcą na budowie. Ich córka rok wcześniej zamieszkała ze swoim chłopakiem. W dniu swoich urodzin Dariusz oznajmia żonie, że ma kochankę, do której zamierza się wyprowadzić. Teresa jest załamana, musi korzystać z pomocy psychologa. Pomagają jej też córka i przyjaciółka Monika. Trzy tygodnie później Dariusz ulega poważnemu wypadkowi samochodowemu, w wyniku którego zostaje sparaliżowany od pasa w dół. Jego nowa partnerka nie jest w stanie się nim zajmować. Teresa rozważa, czy przyjąć go z powrotem, ale Maria jej to odradza. Mężczyzna prosi żonę o wybaczenie.(n)

 • Ukryta prawda. s11e737 10:45

  Maja to bezdzietna rozwódka, która obecnie skupia się na rozwijaniu kariery. Jest zaniepokojona związkiem 80-letniej matki, Tamary, z 24-letnim Marcinem. Nawiązał on przyjaźń ze staruszką po śmierci jej męża, a w końcu zamieszkali razem. Znajomi próbują przekonać Tamarę, że Marcin może chcieć wykorzystać ją finansowo. Maja przeprowadza z matką poważną rozmowę. Gdy nie przynosi ona efektu, podejmuje próbę rozwiązania problemu, prosząc o pomoc adwokata, jednak również jemu nie udaje się przekonać starszej pani do zmiany zdania. Wkrótce Maja zastaje w mieszkaniu Tamary młodą dziewczynę i Marcina w niedwuznacznej sytuacji.(n)

 • Szpital. s04e475 11:45

  35-letni Wojciech poparzył się, ratując córkę partnerki z płonącego domu. 8-letnia dziewczynka również przebywa na oddziale - ma niewielkie oparzenia, jednak zatruła się tlenkiem węgla. Mężczyzna jest w ciężkim stanie. Pożar wywołał nastoletni syn pacjenta, który nie może wybaczyć ojcu, że zostawił jego matkę i związał się z inną kobietą. Doktor Robert Szewczyk zajmuje się 16-latkiem z ostrym bólem brzucha. Chłopak i jego kolega zakochali się w dziewczynie, która pracuje w barze szybkiej obsługi, dlatego od dłuższego czasu objadają się fast foodami. Nastolatkowie, mimo że dotąd byli przyjaciółmi, teraz rywalizują o jej względy.(n)

 • Sąd rodzinny 12:50

  Serial przybliża procedury stosowane w procesach, w których instancją rozstrzygającą jest sąd rodzinny. Obejmuje takie sprawy jak przestępstwa nieletnich, pozwy o rozwód, alimenty, wnioski o pozbawienie władzy rodzicielskiej czy uregulowanie kontaktów z dzieckiem. Zwaśnione strony reprezentują doświadczeni adwokaci. Ostatnie słowo należy zaś do sędziego Artura Lipińskiego.(n)

 • Sędzia Anna Maria Wesołowska 13:50

  Akcja programu rozgrywa się na sali sądowej. Doświadczona sędzia orzeka w skomplikowanych kryminalnych procesach. Zachowuje przy tym wszystkie procedury, jakie stosują krajowe sądy w rzeczywistości. Każda sprawa rozpoczyna się od odczytania aktu oskarżenia. Następnie swoje zeznania składają świadkowie. Po ich przesłuchaniu następują mowy obrońcy i oskarżyciela. Przedstawiane fakty dają widzom możliwość samodzielnego mierzenia się z oceną dowodów i przewidywania, jaki będzie wyrok.(n)

 • Ukryta prawda. s05e578 14:50

  Leszek zajmuje ważne stanowisko w korporacji farmaceutycznej. Ma żonę Alicję i nastoletnie dzieci. Mężczyzna otrzymuje wysokie wynagrodzenie, jest jednak przemęczony i nienawidzi swojej pracy. Nie podoba mu się też, że jego bliscy lekką ręką wydają zarobione przez niego pieniądze. Pewnego dnia Leszek odchodzi z pracy i postanawia odpocząć, a po upływie paru miesięcy zatrudnić się w szkole jako nauczyciel języka niemieckiego. Zawsze marzył o wykonywaniu tego zawodu i zajmował się tym zanim został przyjęty do korporacji. Rodzina Leszka nie pochwala jego decyzji.(n)

 • Szkoła. s05e406 15:55

  Gimnazjalistka Kinga Sulma organizuje w szkole konkurs wiedzy o Francji. Chce w ten sposób znaleźć partnera na bal gimnazjalny. Jej faworytem jest Kuba, który przegrywa jednak rywalizację z Leszkiem. Kinga umawia się z nim na randkę. Podczas spotkania nastolatek okazuje się przemądrzały. Dziewczyna postanawia powiedzieć Kubie, ze woli jego towarzystwo. On ma już inne plany. Licealista Krzysiek Markowski traci przytomność, poprawiając ocenę ze sprawdzianu z języka polskiego. Jego kolega Witek okłamuje innych uczniów, że chłopaka pobiła nauczycielka. Organizuje przeciw niej bunt. Sytuację opanowuje dopiero dyrektor. Witek nadal chce zaszkodzić Joannie Żabińskiej i informuje telewizję o proteście w ich szkole. Wkrótce zjawia się tam dziennikarka, która przygotowuje materiał dotyczący pobicia ucznia przez nauczycielkę.(n)

 • 19+. s03e226 16:55

  Frodo wciąż przebywa w szpitalu, czuje się coraz lepiej. Podczas badań lekarze wykrywają u niego guza mózgu. Chłopak wpada w panikę i ucieka. Ala usiłuje namówić partnera do powrotu, a następnie przebadania się. Mama Kasi proponuje córce, by przejęła biznes swojej znajomej, która wyjeżdża za granicę. Malewicz ma prowadzić mydlarnię w centrum miasta. Dziewczynie brakuje pieniędzy, ale jej ojciec twierdzi, że powinna uniezależnić się od Witka. Zamierza przekazać podopiecznej potrzebne środki, by wynagrodzić swoją nieobecność.(n)

 • 19+. s03e227 17:30

  Ala martwi się o Froda. Ma nadzieję, że dotrzyma słowa i wróci do szpitala na badania. Jednak chłopak ciągle przesuwa wizytę w czasie. Motyl nie wie, jak przekonać go do zmiany zdania. Wreszcie korzysta z rady Magdy Wolskiej. Zarzuca ukochanemu tchórzostwo. Plan doskonale się sprawdza - Frodo obiecuje przebadać się następnego dnia. Kasia nie potrafi pozbyć się myśli, że Witek może prowadzić nieuczciwe interesy. Mężczyzna wciąż temu zaprzecza. Malewicz nie wie, komu powinna wierzyć: ojcu czy partnerowi. Prosi Arka i Lucy, by sprawdzili, jak przedstawia się sytuacja w kamienicy. Jedna z lokatorek pokazuje im nagranie, z którego wynika, że Witek jest wobec nich bezwzględny i okrutny.(n)

 • Szpital. s04e474 18:00

  Na oddziale przebywa 15-letnia dziewczyna z bardzo wysoką gorączką. Lekarze nie wiedzą, że pacjentka od tygodnia zażywa toksyczne tabletki na odchudzanie, które kupiła w internecie. Nastolatka padła ofiarą szkolnych prześladowań, to właśnie koleżanki wmówiły jej, że jest otyła. Lekarze rozpoczynają walkę o życie dziewczyny. Do szpitala trafia Weronika Kapera, która dostała silnego uczulenia. Towarzyszy jej przejęty kochanek. Kobieta miała silny napad duszności podczas randki. Mężczyzna postanawia powiadomić o zajściu narzeczowego pacjentki.(n)

 • Ukryta prawda. s05e579 19:00

  Marta Rychlik jest samotną matką. Wychowuje 17-letnią Kamilę. Pewnego dnia kobieta odkrywa, że jej córka zaszła w ciążę. Zaczyna dociekać, kto jest ojcem dziecka. Początkowo Marta podejrzewa byłego chłopaka Kamili, Marcela, jednak nastolatek zaprzecza. Kobieta zaczyna śledzić córkę. Tak dowiaduje się, że spotyka się ona z dużo starszym, żonatym mężczyzną - Bartoszem. Tymczasem Kamila zamierza oddać dziecko do adopcji. Dowiedziawszy się o tym, kochanek proponuje nastolatce i jej matce pewien układ. Wspomoże kobiety finansowo, jeśli Kamila spełni jego warunki.(n)

 • Zodiak 20:00

  Akcja zrealizowanego na motywach opisującej prawdziwe wydarzenia powieści Roberta Graysmitha thrillera "Zodiak" toczy się w San Francisco w latach 70. XX wieku. Seryjny morderca zwany Zodiakiem dokonuje brutalnych zabójstw, a swoje zbrodnie opisuje ze szczegółami w listach wysyłanych do gazet. Jednocześnie zwodzi on wymiar sprawiedliwości i media wymyślnymi szyframi i łamigłówkami. Policja próbuje wpaść na trop psychopaty, analizując te opisy. Dochodzenie w sprawie Zodiaka prowadzą inspektor David Toschi (Mark Ruffalo) i jego partner William Armstrong (Anthony Edwards). Mimo starań funkcjonariusze nie potrafią schwytać psychopaty siejącego postrach wśród mieszkańców miasta. W śledztwo angażuje się również znany dziennikarz Paul Avery (Robert Downey Jr.) z "San Francisco Chronicle". Tymczasem najbliższy rozwiązania zagadki tożsamości maniaka okazuje się rysownik dowcipów politycznych Robert Graysmith (Jake Gyllenhaal). Nieśmiały mężczyzna nie jest sławny ani nie ma kontaktów tak jak jego doświadczony i cyniczny kolega z redakcji. Potrafi za to odczytywać zakodowane wiadomości od Zodiaka. Mimo to śledczy i tak zawsze pozostają krok za mordercą. Ten jednak - czując się nieuchwytny - z czasem staje się coraz mniej ostrożny. Poczucie bezkarności prowadzi do jego zguby.(n)

 • Szkoła życia 23:25

  "Szkoła życia" to udany debiut reżyserski popularnego amerykańskiego aktora Jasona Batemana, znanego z takich filmów jak "Szefowie i wrogowie" czy "Juno". Bateman jest laureatem Złotego Globu za rolę w serialu komediowym "Bogaci bankruci". Ma też na koncie dwie nominacje do tej nagrody za serial "Ozark". W "Szkole życia" stanął po obu stronach kamery. W filmie występują również Kathryn Hahn ("Happyish") i młodziutki Rohan Chand ("Mowgli: Legenda dżungli"). Bohater "Szkoły życia", czterdziestoletni Guy Trilby, znajduje lukę prawną, która pozwala mu wziąć udział w konkursie literowania dla dzieci. Nie pozwala się zdyskwalifikować i pomimo oburzenia sędziów oraz uczestników i ich rodziców staje do rywalizacji, świetnie spisując się w kolejnych etapach. Reporterka Jenny Widgeon, która relacjonuje przebieg konkursu ortograficznego, stara się odkryć motywacje Guya. Tymczasem on zaprzyjaźnia się z chłopcem o imieniu Chaitanya.(n)

Lista stacji