Program tvTVN 7 program TV. Program telewizyjny TVN 7 na dziś, jutro i weekend

 • Sędzia Anna Maria Wesołowska 14:00

  Prokurator odczytuje akt oskarżenia 26-letniej Ireny Gładysiak. Kobiecie postawiono zarzut zabójstwa swoich dzieci, 3-letniej Ady i 4-letniego Olafa. Ich ciała zapakowane w worki wyrzuciła, by pozbyć się śladów zbrodni. Oskarżona nie przyznaje się do winy. Zeznaje, że jej dzieci zostały porwane. Twierdzi, że zleceniodawcą mógł być tylko jej były mąż. Po zapoznaniu się z dowodami sędzia Anna Maria Wesołowska orzeka wyrok.(n)

 • Ukryta prawda. s12e789 15:00

  63-letnia Teresa Wierzbicka jest matką dwóch dorosłych synów. Dziesięć lat temu jej mąż zaginął bez śladu. Kobieta niedawno dostała pismo z sądu, w którym został on uznany za zmarłego. Wniosek złożył najstarszy syn kobiety, Robert, namówiony przez żonę Wiolettę. Wierzbiccy domagają się podziału majątku pozostawionego przez ojca mężczyzny - domu i dużej działki pod Warszawą. Nie zgadza się na to Teresa oraz jej drugi syn Irek. Pewnego dnia kobieta dowiaduje się od sąsiadki, że podczas przebudowy lokalnej drogi znaleziono ludzkie szczątki. Teresa mdleje. Pomaga jej Kazimierz, który opiekuje się domem i ogrodem, w zamian otrzymuje nocleg, a także posiłek. Wszyscy są przekonani, że zwłoki należą do jej męża.(n)

 • Zakochani po uszy . s05e274 16:00

  Kuba jest zły, że Paula w tajemnicy przed nim spotkała się z Sylwią. Nie ufa dziewczynie i nie wierzy w jej przemianę. Tymczasem Sylwia angażuje się w sprawę byłej współwięźniarki, której postanawia pomóc. Młody prawnik z kancelarii Dariusza, Daniel, jest zauroczony Hanką. Z kolei ona stara się przekonać Malwinę, że Sonia chce odzyskać Bartka. Załamany po rozstaniu z Tamarą Majewski idzie na urlop. Asia stara się uzmysłowić Borysowi, że nie jest nim zainteresowana, ale on okłamuje ją, że już kogoś ma. Maryla żąda od brata, by zostawił Asię w spokoju i poszedł na leczenie. Wiki coraz bardziej niepokoi się o Marcina, z którym nie może się skontaktować.(n)

 • Brzydula 16:35

  Pan Hu i Yu Tian mają nadzieję, że po powrocie do hotelu znajdą tam Violettę. Tymczasem jej koleżanka Gośka wpada w panikę. Boi się, że Viola będzie chciała się na niej zemścić. Podczas szczerej rozmowy Ula ostrzega Nadię przed Aleksem. Księgowa Matylda oraz Adam krytykują Bożenkę za to, że zamiast pracować, zajmuje się rozwiązywaniem spraw osobistych. Szymczyk odgryza się kochankowi. Hu i Yu Tian przygotowują się do negocjacji z Ulą. Okazuje się jednak, że z apartamentu zniknęło coś cennego. Ula, Nadia, Marek i Adam czekają w sali konferencyjnej na przyjazd azjatyckiego biznesmena. Niespodziewanie pojawia się tam roztrzęsiona Violetta.(n)

 • 19+. s06e393 17:10

  Niespodziewanie Addiction odwiedza Adrian Kubacki, którego przyjaciele pamiętają z czasów liceum. Teraz jest kelnerem w restauracji, gdzie miała się odbyć pierwsza randka Meli i Kacpra. Adrian przyszedł odwiedzić znajomą. Dopytuje o Zuzę, a Konrad jest zazdrosny. Kiedy Jurewicz przychodzi do pubu, Kubacki zaczyna ją podrywać, korzystając z nieobecności Różyckiego. Wówczas partner robi dziewczynie scenę zazdrości. Małkowska uświadamia mu, że postępuje niewłaściwie. Konrad chce ratować swój związek. Poprzedniego dnia Monika uciekła z domu. Jej ojciec zawiadomił policję, ale prosi też o pomoc Arka. Brzozowski próbuje zaangażować Janka w poszukiwania Zarzyckiej. Wkrótce ustalają, że zaginiona córka biznesmena wyjechała na Słowację, by tam poddać się aborcji. Panowie docierają na miejsce, ale nie wiedzą, czy nie przybyli za późno...(n)

 • 19+. s06e394 17:45

  Mela dowiaduje się, że Janek zostanie ojcem dziecka, które urodzi Monika. Choć ze sobą zerwali, dziewczyna bardzo to przeżywa. Tymczasem Król i jego partnerka rozmawiają z Zarzyckim na temat obecnej sytuacji. Wspólnie podejmują decyzję o przerwaniu ciąży. Kiedy prawdę poznaje matka Janka, kategorycznie sprzeciwia się aborcji. Monika załamuje się. Przychodzi do Arka, by wyznać mu miłość. Nieoczekiwanie młodej mamie wsparcie okazuje Lucy. Wie, co czuje samotna nastolatka w ciąży. Zarzycka postanawia urodzić. Kasia coraz bardziej martwi się o rodzicielkę. Aneta zbyt często sięga po alkohol i zaniedbuje swoje obowiązki. Malewicz podejrzewa, że jest uzależniona. Tego samego dnia kobieta ma stłuczkę z policyjnym radiowozem. Prowadziła samochód, będąc pod wpływem alkoholu.(n)

 • Idealna niania 18:15

  Monika i Jacek wychowują 5-letnich bliźniaków, Adama i Kacpra, oraz 15-letnią Natalię. Kobieta chciałaby wrócić do pracy, dlatego poszukuje osoby, która potrafiłaby zająć się bliźniakami pod jej nieobecność. Ze względu na szczególne potrzeby dzieci idealna niania powinna być osobą cierpliwą, zaangażowaną, kompetentną i profesjonalnie podchodzącą do swojej pracy. Na zamieszczone w internecie ogłoszenie odpowiedziały dwie kandydatki. Spokojna 25-letnia Paulina nie ma zbyt dużego doświadczenia w opiece nad dziećmi. Z kolei 43-letnia Iwona ma lata praktyki. Jest pielęgniarką z wykształcenia. Kobieta zrobiła na Monice dobre wrażenie profesjonalnym podejściem do pracy.(n)

 • Ten moment 18:55

  Joanna rzuciła studia, kiedy poznała przystojnego i zamożnego Jarka. Po ślubie Jarek uzależnił dziewczynę od siebie i całkowicie przejął kontrolę nad jej życiem. Ojciec Joanny, lekarz pogotowia, bardzo martwi się o córkę. Kiedy Joanna odkrywa, że Jarek ją zdradza, wybucha między nimi kłótnia i dochodzi do wypadku. Ojciec dziewczyny przyjeżdża karetką na ratunek.(n)

 • Zakochani po uszy . s05e275 19:30

  Wiki wypytuje Tomka, czy ma jakieś informacje na temat Marcina. Dowiaduje się również od Kacpra, że jej partner proponował mu odkupienie udziałów w gabinecie weterynaryjnym. Michał i Hanka rozpoczynają poszukiwania mieszkania. Sylwia, która stara się zapomnieć o dawnym kochanku, prosi Paulę, by pomogła jej umówić się z kimś przez aplikację randkową. Borys coraz bardziej osacza Asię. Okłamuje ją, że zakochał się w jej najlepszej przyjaciółce.(n)

 • Brzydula 20:00

  Na widok niespodzianki, jaka czeka na niego w F&D, pan Hu wpada w szał i kieruje się do wyjścia. Ula i Marek biegną za nim z przeprosinami. Na domiar złego na horyzoncie pojawia się Violetta. Julka i Kuba wypytują Alę o ojca. Boją się, że jest on poważnie chory, a mama zataja przed nimi prawdę. Perspektywa współpracy z Aleksem przeraża Adama. Boi się też, że nie odzyska pieniędzy, które dał na kaucję za Dobrzańskiego. Ula, Violetta i Marek jadą do mecenasa Fica, by znaleźć rozwiązanie swojej patowej sytuacji. Pani Hu korzysta z okazji i proponuje adwokatowi, żeby poprowadził także jej sprawę rozwodową. Marek i Sebastian, chcąc zapomnieć o ostatnich wydarzeniach, idą na drinka. Wieczorem wystrojona Ula czeka na powrót męża. Ten też chce wyjaśnić wszystkie nieporozumienia. Kiedy zbliża się do domu, nagle staje jak wryty.(n)

 • Druhny 20:40

  Nominowany w dwóch kategoriach do Oscara film "Druhny" to pełna zabawnych sytuacji komedia, która uważana jest za żeńską wersję "Kac Vegas". Produkcja przedstawia zaskakujące perypetie grupy młodych kobiet, które wybierają się do Las Vegas, by zorganizować tam wieczór panieński. Annie Walker (Kristen Wiig) jest w nie najlepszej formie - nieszczęśliwie zakochana i bez grosza przy duszy. Akurat wtedy jej najlepsza przyjaciółka Lillian (Maya Rudolph) prosi ją, żeby została honorową druhną na jej ślubie. Annie angażuje się w przygotowania do wieczoru panieńskiego i ceremonii. Choć jej życie osobiste pozostawia wiele do życzenia, chce, by Lillian jak najlepiej zapamiętała ten okres. Tymczasem Annie poznaje pozostałe druhny: cyniczną Ritę (Wendi McLendon-Covey), Beccę (Ellie Kemper) i rubaszną Megan (nominowana do Oscara Melissa McCarthy) i szybko przekonuje się, że niełatwo będzie z nimi się porozumieć. Zwłaszcza konfrontacja z bogatą snobką Helen (Rose Byrne), która z kolei jest perfekcyjnie przygotowana do wypełniania obowiązków głównej druhny, nie należy do przyjemnych. Niezrażona Annie próbuje koordynować przygotowania do uroczystości i nie dopuścić do tego, żeby Helen przejęła jej zaszczytną funkcję. W końcu bohaterki filmu "Druhny" razem z panną młodą wyruszają do Las Vegas, gdzie ma się odbyć niezapomniany wieczór panieński. Podróż obfituje w nieprzewidziane wydarzenia.(n)

 • Kasamowa 23:15

  "Kasamowa" to zwariowana komedia Bretta Rattnera, twórcy "Godzin szczytu" z Jackiem Chanem. Film bazuje na dwóch ciekawych połączeniach. Po pierwsze mieszają się tu elementy komedii i brutalnego kina akcji. Po drugie komizm wynika tu z typowego dla kina sensacyjnego duetu niezgranych partnerów, który tworzą tym razem szybko mówiący oszust i opanowany reporter. W tych rolach Chris Tucker i Charlie Sheen. Tucker gra w komedii "Kasamowa" rolę przestępcy Franklina Hatchetta, który zajmuje się nielegalnym rozprowadzaniem biletów na najdroższe walki bokserskie. Nakręcony przez telewizyjnego reportera Jamesa Russella (Charlie Sheen) film sprawia, że policja zaczyna interesować się Franklinem, który niebawem zostaje aresztowany. Po kilku dniach wraz z innymi podejrzanymi mężczyzna jest przewożony do więzienia. Podczas podróży poznaje Raymonda Villarda (Gérard Ismael), z którym skuty jest kajdankami. Niespodziewanie na więzienny konwój napadają przyjaciele Raymonda. W czasie akcji ginie kilku ludzi, w tym dwóch policjantów. Frank, korzystając z zamieszania, ucieka. Radość z odzyskanej wolności szybko mija - okazuje się bowiem, że Hatchett jest podejrzany o zabicie policjantów. Zdesperowany, udaje się do Russella, któremu - w zamian za kryjówkę i pomoc w znalezieniu uniewinniających go dowodów - obiecuje sensacyjny materiał na reportaż o przestępcach.(n)

Lista stacji

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO