×

Wyszukaj artykuł

Program tvTV6 program TV. Program telewizyjny TV6 na dziś, jutro i weekend

 • Galileo 20:00

  Tym razem widzowie dowiedzą się, na czym polega praca ludwisarza. Naddniestrze, na świecie uznawane za część Mołdawii, ma swoją walutę i wydaje własne paszporty. Reporterzy odwiedzą państwo, którego nie uznaje nikt poza nim samym. Paweł Orleański pokaże też, jak skarmelizować mleko, czyli jak powstaje słodki norweski ser. Były pracownik NASA wymyślił, jak przyspieszyć sadzenie drzew i wykorzystać do tego drony. Przybliży on swój wynalazek. Na zakończenie reporterzy przekonają się też, czy można się poparzyć jedzeniem.(n)

 • CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku. CSI: NY 4, s04e75 21:00

  W laboratorium CSI zjawia się mężczyzna, który twierdzi, że przybywa z przyszłości. Zapowiada, że za dwadzieścia cztery godziny zabije niejakiego Kevina Murray'a, a potem sam pada martwy. Ekipa CSI rozpoczyna śledztwo. Flack odnajduje niedoszłą ofiarę - całą i zdrową. Kevin stawia się na posterunku policji, ale nie rozpoznaje swojego domniemanego zabójcy. Sheldon i Mac udają się do domu zmarłego mężczyzny. Okazuje się, że był on genialnym wynalazcą i zbudował wehikuł czasu... Tymczasem Danny usiłuje rozwikłać zagadkę śmierci klientki supermarketu, która zmarła podczas zakupów. Stella otrzymuje niezwykły prezent i zaproszenie na randkę. Ma wątpliwości, czy powinna je przyjąć. Mac radzi jej, by zapomniała o przeszłości i cieszyła się życiem.(n)

 • CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku. CSI: NY 4, s04e76 22:00

  W magazynie manekinów zostają odkryte zwłoki młodej kobiety, która wygląda jak ogromna lalka. Okazuje się, że była przed śmiercią torturowana. Adam rozpoznaje w niej Wenus - postać wirtualną, stworzoną na potrzeby gry internetowej o nazwie "Second Life". Śledczy odkrywają, że w nocy, gdy zginęła, była umówiona po raz pierwszy w realnym świecie ze znajomym z internetu. Stella i Danny docierają do mężczyzny, który mówi, że dziewczynę zamordował ktoś, kto teraz używa jej awatara. Mac musi włączyć się do internetowej gry, by znaleźć mordercę w wirtualnej rzeczywistości. Przełom następuje, gdy dzięki badaniom batalistycznym Sheldon ustala, że z tej samej broni zginął też pewien sędzia z New Jersey oraz kilka innych osób.(n)

 • Siódemka wspaniałych 23:00

  Były wojskowy, David Guerra (Jerry Kwarteng), zostaje wynajęty przez szemranego milionera. Dostaje zadanie, które ma polegać na do odbiciu żony zleceniodawcy z rąk przywódcy oddziału partyzantów. Guerra postanawia zebrać grupę byłych najemników, którzy mają mu pomóc w przeprowadzeniu skomplikowanej akcji. Sytuacja wymyka się jednak spod kontroli.(n)

Lista stacji