×

Wyszukaj artykuł

Program tvTV6 program TV. Program telewizyjny TV6 na dziś, jutro i weekend

 • Detektyw Monk. Monk, s06e04 16:25

  Adrian zajmuje się sprawą śmierci agenta biura nieruchomości, Seana Corcorana, zastrzelonego podczas prezentacji domu pewnej młodej parze. Z zeznań świadków oraz ze znalezionych na miejscu zbrodni dowodów wynika, że zabójczynią jest Linda Fusco, dobra znajoma kapitana Stottlemeyera, współpracownica Corcorana i osoba, na której prośbę wszczęto dochodzenie. Monk jest pewny, że to właśnie ona zamordowała agenta. Problem polega na tym, że zaledwie 20 minut przed zajściem Linda flirtowała ze Stottlemeyerem przez Internet ze swojej sypialni.(n)

 • Detektyw Monk: Monk, pszczółki i kwiatki. Monk, s06e05 17:25

  Adrian zajmuje się sprawą podwójnego zabójstwa - włamywacza Deweya Jordana oraz zastrzelonej właścicielki obrabowanego mieszkania. Podejrzany jest Rob Sherman, mąż kobiety. Upiera się on jednak, że zabił tylko napastnika, działając w obronie własnej, a za śmierć żony odpowiada złodziej. Przedstawiona przez mężczyznę wersja wydarzeń w świetle znalezionych na miejscu zbrodni dowodów nie jest przekonująca. Trop prowadzi detektywa do parku rozrywki.(n)

 • Tęczowy obóz 18:25

  "Tęczowy obóz" to znakomita, pełna przygód komedia familijna, która rozbawi widzów w każdym wieku. Jednym z jej bohaterów jest Morgan Roberts (David James Elliott). Mężczyzna ma już za sobą trzydzieste urodziny i od pewnego czasu zmaga się z kryzysem wieku średniego. Aby poprawić sobie nastrój i zapomnieć o dręczących go smutkach, Morgan wybiera się na letni obóz dla młodzieży, którym kieruje jego kolega ze szkolnych lat, Sunny (Ed Quinn). Po dotarciu na miejsce dorosły bohater filmu "Tęczowy obóz" zostaje przydzielony do kilkuosobowej grupy dziesięciolatków. Stopniowo zaprzyjaźnia się z nimi. Czas spędzony z dziećmi okaże się najlepszą receptą na problemy osobiste. Razem z nowymi przyjaciółmi Morgan przeżyje wspaniałe przygody, zapomni o kłopotach i przezwycięży słabości.(n)

 • Galileo 20:05

  Pewna Japonka wszystkie potrawy potrafi zamienić w łakocie. U niej nawet makaron z kurczakiem może smakować truskawkami. Widzowie dowiedzą się także, jak w przemyśle farmaceutycznym wytwarza się witaminy. Reporterzy sprawdzą, w jaki sposób można uchronić szybkę swojego telefonu przed zniszczeniem. Z pomocą przychodzi nanotechnologia i specjalne kropelki. Reporterzy programu odwiedzą również popularnego nowojorskiego youtubera. Zyskał on sławę dzięki niesamowitym konstrukcjom, wykorzystującym reakcje łańcuchowe. Na zakończenie dowiemy się, czy opalanie rzeczywiście jest niezdrowe i czy wszyscy opalamy się tak samo. Sprawdzimy, jak na promienie słoneczne reagują różne karnacje skóry.(n)

 • CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku. C.S.I.: NY, s01e01 21:05

  Detektyw Mac Taylor znajduje ciało kobiety, która zaginęła w Brooklyn Heights. Wkrótce wśród śmieci zostają odnalezione drugie, podobnie okaleczone zwłoki. Dla wszystkich staje się jasne, że w Nowym Jorku grasuje seryjny morderca, który więzi swoje ofiary, zanim je uśmierci.(n)

 • CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku. C.S.I.: NY, s01e02 22:05

  W Central Parku zostaje zgwałcona młoda kobieta. Przeżyła, jednak zupełnie nic nie pamięta. Detektywi Stella Bonasera oraz Danny Messer mają dodatkowo utrudnione zadanie, ponieważ miejscem, w którym popełniono przestępstwo, może być każdy zakątek tego ogromnego kompleksu. Dzięki najnowszym zdobyczom techniki, które mają do dyspozycji, udaje im się jednak wskazać miejsce gwałtu. Tymczasem detektywi Mac Taylor i Aiden Burn prowadzą śledztwo w sprawie morderstwa pewnego dilera narkotyków i narkomana. Podczas autopsji dr Sheldon Hawkes odkrywa na ciele ofiary pewne niepokojące ślady.(n)

 • Seksowna sekretarka w okularach 23:00

Lista stacji