×

Wyszukaj artykuł

Program tvTV6 program TV. Program telewizyjny TV6 na dziś, jutro i weekend

 • Disco Polo Life 3:40

  Program poprowadzą Marta Leleniewska i Marcin Kotyński. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy wybrane przez Wojtka Kaczmarczyka, czyli tzw. "Perełka Disco Polo Life" oraz wywiady z gwiazdami, prowadzone przez Darię Karmowską. Razem z Pauliną Rerek poszukamy na portalach internetowych i w tytułach prasowych najgorętszych newsów ze sceny disco polo. W programie debiutanci mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, pokazać teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.(n)

 • Disco Polo Life 4:40

  Program poprowadzą Marta Leleniewska i Marcin Kotyński. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy wybrane przez Wojtka Kaczmarczyka, czyli tzw. "Perełka Disco Polo Life" oraz wywiady z gwiazdami, prowadzone przez Darię Karmowską. Razem z Pauliną Rerek poszukamy na portalach internetowych i w tytułach prasowych najgorętszych newsów ze sceny disco polo. W programie debiutanci mają szansę opowiedzieć o swoim projekcie, pokazać teledysk, a widzowie będą mogli głosować na swój ulubiony typ.(n)

 • Telezakupy TV Okazje 5:45

  Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.(n)

 • Top 10 - lista przebojów 6:00

  Marcin Kotyński przedstawia najlepsze klipy muzyki dance i disco polo. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą SMS-ową i wygrywać nagrody przygotowane przez prowadzącego.(n)

 • MacGyver. s05e92 7:00

  MacGyver odkrywa masowy ruch neonazistowski w amerykańskim systemie politycznym po zbadaniu roszczeń ocalałych z Holocaustu.(n)

 • MacGyver. s05e93 8:00

  MacGyver i dzieci z Challenges Club uczą się prawdziwego znaczenia świąt Bożego Narodzenia przez tajemniczą bezdomną kobietę, która przyjeżdża do klubu.(n)

 • Galileo 9:00

  Chociaż w 2013 roku magazyn TIME uznał go za Człowieka Roku, on stara się nadal żyć skromnie. Nie lubi przepychu i zbytku. Zrezygnował nawet z tradycyjnych butów, które nosili jego poprzednicy. Reporterzy programu przybliżą sylwetkę pewnej wyjątkowej postaci. Następnie przedstawią pięć największych błędów, popełnianych w łazience. Widzowie dowiedzą się, jak odpowiednio wycierać włosy, jaką temperaturę ustawiać pod prysznicem oraz jak prawidłowo się golić. Chiltepin to rosnąca dziko papryczka. Uważana jest za "matkę" wszystkich tego typu warzyw. Reporterzy pokażą, gdzie rośnie. Karoshi oznacza "śmierć z przepracowania" i w Japonii jest dość powszechnym zjawiskiem. Sprawdzimy, dlaczego Japończycy tak dużo pracują.(n)

 • Detektywi w akcji. s03e140 10:00

  Do Septagonu zgłasza się mężczyzna w średnim wieku, który jest zaniepokojony zachowaniem swojej żony. Kobieta, która od 3 lat pracuje w Wielkiej Brytanii, przyjeżdża do rodziny coraz rzadziej i ciągle znajduje wymówki, żeby mąż nie odwiedził jej na Wyspach. Mężczyzna jest przekonany, że jego żona ma romans.(n)

 • Detektywi w akcji. s03e141 11:00

  Do Septagonu przychodzi kobieta, która martwi się o swoją ciocię, wdowę od dwóch lat mieszkającą samotnie na drugim końcu miasta. Ostatnio, kiedy pojechała ją odwiedzić, ciocia nie wpuściła jej do mieszkania. Klientka detektywów przyznaje, że ciocia ma do niej żal o to, że nie przyjechała na pogrzeb wujka. Widzowie poznają także historię, jaka przydarzyła się pewnemu zamożnemu inwestorowi. Mężczyzna niedawno rozwiódł się ze swoją młodszą o 12 lat żoną, która w sądzie obarczyła go winą za rozpad małżeństwa. Klient przyznaje się, że miał przelotny romans, ale twierdzi, że nie tylko on jest temu winien. W ich związku przestało się układać zaraz po ślubie. Żona zapisała się na wymarzony kurs reklamy i marketingu i poświęciła się temu całkowicie, zapominając o wspólnych planach związanych z dzieckiem. Zniechęcony mężczyzna zaczął więc spędzać wieczory w pubie, gdzie poznał atrakcyjną blondynkę.(n)

 • Miodowe lata: SMS 12:00

  Do Karola przychodzi Tadzio i oznajmia mu, że kupił w promocji telefon komórkowy. Krawczyk bezlitośnie go wyśmiewa, wkrótce jednak musi przeprosić przyjaciela, gdyż chce zadzwonić z jego komórki do Poldka Misiaka. Niestety, myli numer. Dodzwania się do jakiejś kobiety, która za chwilę przysyła mu prowokacyjny SMS. Niespodziewany flirt rozwija się.(n)

 • Miodowe lata: Medium 12:55

  W zajezdni pojawia się dziennikarka, która ma przeprowadzić z motorniczymi wywiad do artykułu, reklamującego linie tramwajowe. Karol opowiada jej niestworzone historie, wzbudzając sensację na całej Woli. Wkrótce zostaje zaproszony do udziału w programie telewizyjnym. Tadzio, znając paraliżującą tremę przyjaciela, usilnie stara się mu pomóc. Jego zabiegi wywołują efekt odmienny od zamierzonego. Mimo klęski występu Krawczyka program odnosi wielki sukces. Nawet matka Alinki jest zachwycona zięciem. Karol postanawia jednak wyznać prawdę.(n)

 • Sekrety sąsiadów. s01e04 13:40

  Grażyna i Bogusław są zgodnym małżeństwem z dwudziestoletnim stażem. W ich związek wkradła się jednak rutyna. Tymczasem w ich sąsiedztwie zamieszkuje młoda i atrakcyjna kobieta. Uwadze Grażyny nie uchodzi, że nową lokatorkę codziennie odwiedzają inni mężczyźni. Po rozmowie z przyjaciółką Zofią dochodzą do wniosku, że sąsiadka jest prostytutką. Nieoczekiwanie w małżeństwie Grażyny coś się zmienia. Bogusław na nowo staje się wobec żony uwodzicielski, co cieszy znużoną rutyną kobietę. Gdy mówi o tym Zofii, przyjaciółka wysuwa niepokojące przypuszczenie.(n)

 • Buffy, postrach wampirów. Buffy the Vampire Slayer, s07e01 14:15

  Szkoła w Sunnydale zostaje ponownie otwarta. Wielu uczniów i nauczycieli powraca w postaci zombi.(n)

 • Buffy, postrach wampirów. Buffy the Vampire Slayer, s07e02 15:15

  Buffy otrzymuje we śnie tajemnicze ostrzeżenie. Tymczasem jej przyjaciele poszukują potwora, który pożarł psa pewnej kobiety.(n)

 • Medicopter . Medicopter 117 - Jedes Leben zählt, s05e57 16:15

  Felix, Jochen i Barbara włamali się razem do willi. Kiedy przyjechała policja, Felix uciekł do swojej kryjówki, nie dbając o to, co stanie się z Jochenem i Barbarą. Oszukani wspólnicy postanowili się zemścić i zmusić Feliksa, aby zaprowadził ich do kryjówki. Jednak okazuje się to znacznie trudniejsze, niż początkowo sądzili. Felix zabezpieczył się bowiem na kilka sposobów. Gdy zniecierpliwiony Jochen postrzelił go, ten uaktywnił bombę. Jej detonacja nastąpi po upływie pół godziny.(n)

 • Medicopter . Medicopter 117 - Jedes Leben zählt, s05e58 17:15

  Gang Johanna Matuciniego obrabował furgonetkę z pieniędzmi. Zainstalowali w niej materiały wybuchowe. Ochroniarz wzywa pogotowie i jest zaskoczony, gdy karetka pojawia się dosłownie za kilka minut. Jednak w środku, zamiast lekarzy, jest Johann i jego ludzie. Szef gangsterów sądzi, że zdążą uciec, zanim przyjedzie prawdziwa karetka. Kiedy pojawia się Medicopter, przestępcy nie kryją zaskoczenia. Jeden z nich przejmuje kontrolę nad helikopterem, a Johann i Andrea zaczynają strzelać do zakładników.(n)

 • Miodowe lata: Informator 18:15

  Już w trakcie pierwszego kursu niskopodłogowcem Karol uczestniczy w kolizji z "maluchem". Kierownik Barczak chce mu dokuczyć i każe przygotować na następny ranek kolejne wydanie zakładowej gazetki. Wściekły Karol postanawia zemścić się na Barczaku. Tadzio oferuje przyjacielowi pomoc. Panowie zamieszczają w gazetce niestworzone historie na temat afer, które ma podobno na sumieniu znienawidzony kierownik. Tymczasem wszyscy dochodzą do wniosku, że artykuły dotyczą dyrektora Marszałka...(n)

 • Miodowe lata: Trup w szafie 19:05

  Do zajezdni przychodzi kobieta, która chce odebrać odszkodowanie. Karol niechcący uderza ją w głowę drzwiami od szafki. Petentka przewraca się i traci przytomność. Przerażony Krawczyk jest przekonany, że zabił kobietę. Nie mając wiele czasu do namysłu ukrywa "zwłoki" w szafie, którą postanawia zabrać ze sobą do domu.(n)

 • Galileo 20:00

  W Bostonie powstało mieszkanie, w którym - w zależności od potrzeb - przesuwa się poszczególne ściany, tworząc za każdym razem nowy układ. Tymczasem nad rzeką Witim na Syberii rozpostarty jest liczący 500 metrów most. Uważany jest on za najniebezpieczniejszy na świecie. Reporterzy programu sprawdzą dlaczego. Dowiedzą się także, jak powstają najbardziej luksusowe, pochodzące z fabryki Peugeota, młynki do pieprzu. Na zakończenie widzowie przekonają się, o co tak naprawdę chodzi w badaniach profilaktycznych.(n)

 • CSI: Kryminalne zagadki Miami. CSI: Miami 5, s05e109 21:00

  Podejrzana o działalność terrorystyczną Sonya Barak dzięki wpłaconej kaucji wychodzi na wolność. Wkrótce potem ktoś próbuje ją zabić. Kobiecie udaje się uciec, ginie jednak jej adwokat. Policja zatrzymuje chłopaka, który przyznaje się do próby zamachu. Okazuje się jednak, że jego aresztowanie niewiele wnosi do śledztwa. Analiza toru pocisku potwierdza, że kula przed sądem była przeznaczona dla Sonyi. Policjanci podejrzewają, że polują na nią członkowie gangu, do którego należała. Udaje im się odnaleźć samochód, którym uciekała. W bagażniku odkrywają zwłoki właściciela pobliskiego sklepu, który niedawno postanowił zerwać z przestępczą przeszłością. Calleigh dociera do świadka morderstwa. Nie może jednak wykorzystać jego zeznań, gdyż w ten sposób naraziłaby na śmierć niewinną osobę. Tymczasem Ryan przez przypadek niszczy cenny dowód w tej sprawie. Mimo tych trudności Caine i jego ludzie robią wszystko, by odnaleźć terrorystkę.(n)

 • CSI: Kryminalne zagadki Miami. CSI: Miami 5, s05e110 21:55

  Były mąż Natalii zostaje zamordowany w swoim mieszkaniu. Sprawą interesuje się wydział wewnętrzny, ponieważ Delko, stając w obronie Natalii, niedawno wdał się w bójkę z Nickiem. Detektywi zabezpieczają ślady na miejscu zbrodni. Kolejne dowody coraz bardziej obciążają Natalię. Spędziła ona z byłym mężem noc poprzedzającą jego zabójstwo. Nie wspomniała jednak o tym podczas przesłuchania. Okazuje się, że także Maxine mogła mieć motyw, by go zabić. Kluczem do rozwiązania zagadki śmierci Nicka mogą być znalezione w jego mieszkaniu kolczyki. Być może należą one do zabójczyni.(n)

 • Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny. s04e222 22:55

  Haker włamuje się na internetową stronę policji i zamieszcza na niej kompromitujące zdjęcie komendanta. Do odnalezienia sprawcy zostają wyznaczeni Latoszek i Kopczyk, którzy mają wesprzeć oficer Nadię Szewczenko z wydziału zwalczania cyberprzestępczości. Zafascynowana umiejętnościami kobiety komisarz Latoszek prosi ją o pomoc w innej sprawie - dotyczącej powiązań między Jareckim a prokuratorem Jaremką. Funkcjonariuszka stara się namówić Nadię, by włamała się do komputera drugiego z mężczyzn. Ukraińska oficer zgadza się. Najpierw jednak kontaktuje się ze znajomymi z przeszłości. Lawina kolejnych wydarzeń zagrozi funkcjonowaniu całej komendy.(n)

Lista stacji