×

Wyszukaj artykuł

Program tvTV6 program TV. Program telewizyjny TV6 na dziś, jutro i weekend

 • Miodowe lata: Ubezpieczenie na życie 11:55

  Rodziny Krawczyków i Norków postanawiają zabezpieczyć sobie przyszłość i ubezpieczyć się. Jednak Karol nie chce czekać do emerytury, aby wzbogacić się. Opracowuje więc genialny plan. Zamierza zostać agentem ubezpieczeniowym i dostać specjalną premię za rekord sprzedanych polis. Aby strategia była skuteczniejsza, angażuje do współpracy Kurskiego.(n)

 • Miodowe lata: Wariackie papiery 12:45

  Karol jest ostatnio zdenerwowany i poirytowany, niegrzecznie traktuje swoich pasażerów, więc przełożony wysyła go na badania psychiatryczne. Tadek zwierza się przyjacielowi, że kiedy był w wojsku, również odwiedził takiego specjalistę. Zdradza Krawczykowi metody, jakimi posługuje się lekarz, aby zbadać pacjenta. Karol bardzo się boi tej wizyty. Jego stan pogarsza jeszcze Alinka, która nazywa go wariatem. Przygnębiony Karol udaje się następnego dnia na badania. Czeka go jednak spora niespodzianka.(n)

 • Bumerang. Boomerang, s05e49 13:30

  Piąty sezon serialu komediowego o Karine i Patricku, którzy pogrążeni w długach po upadku założonej przez nich restauracji, musieli zamieszkać u rodziców Karine, dopóki nie uda im się ponownie usamodzielnić. Pozornie chwilowe rozwiązanie, okazuje się mieć długie perspektywy. Dla gospodarzy domu, którzy chcą cieszyć się życiem na emeryturze, egzystencja z parą dorosłych dzieci także nie jest szczytem marzeń.(n)

 • Bumerang. Boomerang, s05e50 14:00

  Piąty sezon serialu komediowego o Karine i Patricku, którzy pogrążeni w długach po upadku założonej przez nich restauracji, musieli zamieszkać u rodziców Karine, dopóki nie uda im się ponownie usamodzielnić. Pozornie chwilowe rozwiązanie, okazuje się mieć długie perspektywy. Dla gospodarzy domu, którzy chcą cieszyć się życiem na emeryturze, egzystencja z parą dorosłych dzieci także nie jest szczytem marzeń.(n)

 • Buffy, postrach wampirów. Buffy the Vampire Slayer, s04e15 14:30

  W lesie zostają znalezione pocięte zwłoki. Okazuje się, że za morderstwem stoi Adam. Tymczasem Faith, która właśnie obudziła się ze śpiączki, wraca do Sunnydale, by się zemścić.(n)

 • Buffy, postrach wampirów. Buffy the Vampire Slayer, s04e16 15:25

  Buffy zostaje uwięziona w ciele Faith. Zostaje aresztowana i trafia do więzienia. Tymczasem Faith w ciele Buffy świetnie się bawi. Flirtuje z wieloma chłopakami, robi mnóstwo zakupów i wydaje pieniądze na każdą zachciankę.(n)

 • Medicopter . Medicopter 117 - Jedes Leben zählt, s01e05 16:25

  Hanno, Jens i jego dziewczyna Vivian jeżdżą rowerami po górach. Podczas gdy dziewczyna zostaje nieco z tyłu, mężczyźni ścigają się w dół zbocza. Hanno traci panowanie nad pojazdem i przewraca się prosto na skały. Półprzytomny, przyznaje się koledze, że sypiał z jego narzeczoną. Zaślepiony gniewem chłopak natychmiast zrywa związek, pomimo że dziewczyna jest z nim w ciąży. Równocześnie za wszelką cenę chce udowodnić Hanno swoją wyższość pod każdym względem. W tym celu wybiera się na wspinaczkę po ścianach skalnych bez zabezpieczenia. Dochodzi do tragedii.(n)

 • Medicopter . Medicopter 117 - Jedes Leben zählt, s01e06 17:25

  Inżynier Stolze pracuje w elektrowni atomowej. Nie chce zostawić swojego psa samego w domu, więc potajemnie zabiera go ze sobą. Zwierzak prześlizguje się przez śluzy w pobliże reaktora. Gdy mężczyzna zdaje sobie z tego sprawę, próbuje go złapać. Niestety, przewraca się i dostaje w strumień gorącej pary, buchającej z pękniętego rurociągu. Załoga Medicoptera nie może dotrzeć na miejsce wypadku, gdyż wskaźniki informują o wysokim poziomie promieniowania w tej okolicy.(n)

 • Miodowe lata: Napad 18:25

  Karol, aby przypodobać się swojemu szefowi, postanawia zebrać pieniądze od całej załogi i kupić prezent ślubny córce przełożonego. Zapomina jednak o imieninach swojej żony. Kiedy Alina znajduje w domu kosztowny zegarek, myśli, że to prezent dla niej. Krawczyk nie wie, jak wybrnąć z tej sytuacji. W końcu wpada na wspaniały jego zdaniem pomysł. Postanawia wynająć kogoś, kto udając przestępcę, napadnie na Alinę i ukradnie zegarek. Jego rozmowę z Tadkiem podsłuchuje prawdziwy kryminalista.(n)

 • Miodowe lata: Kuzguwu Boski Dynamit 19:10

  Karol przypadkowo wchodzi do pewnego klubu nocnego i ze zdumieniem widzi tam swojego sąsiada Norka, który ma właśnie na scenie próbę występu estradowego. Tadek jednak nie poznaje go. Kiedy spotykają się w domu, niczego nie pamięta. Krawczyk stwierdza, że jego przyjaciel cierpi na rozdwojenie jaźni. Zabiera go do klubu, gdzie spotykają Dankę i Alinę. Wszyscy dziwnie tłumaczą się z przyczyn tego spotkania, a tymczasem na scenie pojawia się Norek.(n)

 • Galileo 20:00

  Twórcy odcinka spotykają się z grupą zapaleńców, którzy postanowili przerobić bumper car z wesołego miasteczka na prawdziwy samochód. Widzowie poznają również niezwykłe właściwości zwykłej taśmy klejącej i dowiadują się, jak działa aquaglide, wielofunkcyjne urządzenie do uprawiania sportów wodnych. Reporter "Galileo" wyrusza w podróż w poszukiwaniu najdroższych przysmaków świata. Niektóre z nich mogą okazać się kompletnie niezjadliwe dla Europejczyka.(n)

 • CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku. CSI: NY, s06e131 21:00

  Detektywi prowadzą śledztwo w sprawie śmierci młodej kobiety. Jej pozbawione krwi ciało z odgryzioną częścią ucha zostało odnalezione w parku. Dochodzenie prowadzi na trop kultu wampirów, do którego należała ofiara. Głównym podejrzanym staje się przywódca sekty, w którego mieszkaniu detektywi znajdują narzędzie zbrodni. Tymczasem zdjęcia wykonane przez ofiarę zmuszają zespół do dalszych poszukiwań.(n)

 • CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku. CSI: NY, s06e132 21:50

  Podczas pokazowego wyścigu bolidów na ulicach Manhattanu dochodzi do poważnego wypadku. Legendarny kierowca Davi Santos w ciężkim stanie trafia do szpitala. Okazuje się, że tuż przed imprezą ktoś wysłał do niego listy z pogróżkami. Stella ustala nazwisko nadawcy anonimu. Wychodzi na jaw, że groził on również kongresmenowi popierającemu wyścigi. Podczas przeszukania ciężarówki, którą przewożony był bolid, Mac i Don odkrywają ślady włamania. Śledczy podejrzewają rywalkę Santosa, Lizę Gray (Danica Patrick), która rok wcześniej omal nie zginęła przez niego podczas wyścigu w Monako. Dziewczyna przyznaje się do szpiegowania konkurencji, ale stanowczo zaprzecza, jakoby chciała zabić konkurenta. Tymczasem burmistrz Nowego Jorku razem z szefami zespołów wyścigowych naciskają na Maca, by jak najszybciej zamknął dochodzenie. Przedłużające się śledztwo grozi bowiem przesunięciem otwarcia sezonu.(n)

 • Przebiegła gra 22:45

  "Przebiegła gra" to wciągające kino sensacyjne z Cubą Goodingiem Juniorem, laureatem Oscara za kreację w dramacie "Jerry Maguire", w roli głównej. Wciela się on tu w postać Johna Nelsona, agenta FBI, który podczas akcji traci swojego informatora Milesa Scotta. Dwa dni później mężczyzna odwiedza żonę zmarłego - pracującą w Nowym Jorku reporterkę Rebbecę (Emmanuelle Vaugier), by poinformować ją o śmierci męża. Akcja filmu "Przebiegła gra" nabiera tempa, gdy ku zaskoczeniu Johna Rebbeca oznajmia mu, że Miles zginął dwa lata wcześniej w wypadku samochodowym. Zaintrygowani nowi znajomi postanawiają wspólnie znaleźć odpowiedzi na pytania, dlaczego Miles sfingował swoją śmierć oraz czym przez ostatnie lata się zajmował. Wkrótce okazuje się, że w śledztwie próbują im przeszkadzać tajemniczy napastnicy, powiązani z przebywającym w areszcie domowym wpływowym inwestorem.(n)

Lista stacji