×

Wyszukaj artykuł

Program tvTV6 program TV. Program telewizyjny TV6 na dziś, jutro i weekend

 • Pękniesz ze śmiechu 11:00

  Program przedstawia najzabawniejsze sytuacje, jakie uwieczniono amatorską kamerą wideo. Widzowi zobaczą filmy zarejestrowane przy okazji ślubów i demonstracji magicznych sztuczek, a także nagrania poświęcone ojcom, niegrzecznym dzieciom, kociętom czy dorosłym kotom.(n)

 • Miodowe lata: Walka płci 12:00

  Karol namawia przyjaciela, by wreszcie sprzeciwił się żonie, i pokazał, kto rządzi w ich domu. Prowadzi do ogromnej awantury u Norków i Krawczyków. W efekcie Alina wyprowadza się do Danki, a panowie zostają sami na gospodarstwie w mieszkaniu Krawczyków. Muszą radzić sobie z prowadzeniem domu.(n)

 • Miodowe lata: Dzikość serca 12:55

  Do kamienicy, w której mieszkają rodziny Krawczyków i Norków, wprowadza się nowy lokator - ciemnoskóry dyskdżokej. Kobiety są zachwycone, ponieważ muzyk uczy je modnych tańców. Tymczasem wszyscy mieszkający w bloku mężczyźni szaleją z zazdrości.(n)

 • Święty. s01e38 13:40

  Luiza chce pomóc Czarnej w całkowitej metamorfozie. Proponuje jej makijaż i kilka efektownych kreacji. Dziewczyna ma jednak wątpliwości, czy nowa stylizacja wystarczy, by Michał zwrócił na nią uwagę. Lucjan pomaga Jolancie w stworzeniu odpowiedniego wizerunku na studia. Gospodyni zamierza jednak ukryć swój nowy image przed księdzem. Tymczasem Kordas spotyka się z tajemniczą Sarą i proponuje jej pracę. Białach podstępem próbuje wydobyć od właścicielki zamku potrzebne informacje. Przeszukując teren, niespodziewanie zostaje zamknięty w piwnicy razem z Magdą.(n)

 • Policjantki i Policjanci. s11e592 14:15

  Zieliński i Zatońska zostają wezwani do przychodni, w której doszło do awantury. Wszczął ją pijany laborant, który jakiś czas temu wykonywał dla Szymona i Igi testy na ojcostwo. Załoga jedzie też na osiedle. Jeden z jego mieszkańców zauważył, że ktoś robi z ukrycia zdjęcia jego posesji. Funkcjonariusze trafiają na trop podejrzanego, któremu udaje się uciec podczas pościgu. Zostawia jednak aparat. Mikołaj prosi Jacka o pomoc w sprawie jego znajomej, którą bije mąż. Były policjant z pomocą przyjaciół realizuje ryzykowny plan. Po służbie Zieliński spotyka na komendzie laboranta, który chce z nim pilnie porozmawiać.(n)

 • Detektywi w akcji. s03e148 15:15

  Do Septagonu przychodzi właściciel agencji hostess. Kolejne pracownice porzucają swoje zajęcie. Winny sytuacji jest zamaskowany zboczeniec, który prześladuje kobiety, wyrywając im tacki z jedzeniem. Napastnik włamał się też do firmowego samochodu i pociął nożyczkami wszystkie stroje. Szef i Ruda obserwują właściciela konkurencyjnej firmy, podsłuchują też jego podejrzaną rozmowę. Tymczasem Diablo i Bury zajmują się zleceniem Sebastiana, organizatora śródlądowych rejsów dla wędkarzy. Mężczyzna ma dwie łodzie, którymi co kilka dni wypływa na łowisko z grupą zapaleńców marzących o wielkiej zdobyczy. Ktoś próbuje wrobić go w kłusownictwo, czym psuje jego dobrą opinię wśród klientów.(n)

 • Septagon. s01e38 16:15

  Detektywi przyjmują zlecenie z niewielkiego klubu gokartowego. Kilka dni wcześniej najlepszy zawodnik z tej stajni, 16-letni Piotrek, uległ wypadkowi w trakcie treningu. Chłopak pochodzi z biednej rodziny, ma jednak wyjątkowy talent, dlatego mógł liczyć na pomoc i opiekę właściciela klubu. Ten odkrył, że wypadek jego protegowanego nie był tak naprawdę wypadkiem. Ktoś uszkodził kolumnę kierownicy, która rozpadła się pod wpływem obciążenia. Spotkanie detektywów z Jackowskim obserwuje szef innej stajni gokartowej. Z rozmowy, którą prowadzi ze swoim zawodnikiem, wynika, że ma coś wspólnego z wypadkiem. Jest bowiem zdeterminowany, by wygrać. Niespodziewanie włącza się jeden z alarmów, który detektywi zamontowali w garażu Jackowskiego. Włamywaczem okazuje się... Piotrek. Chłopak tłumaczy, że chciał po prostu poćwiczyć na bolidzie w ramach rehabilitacji. Jest zdenerwowany, ponieważ nie będzie mógł wziąć udziału w ważnym wyścigu.(n)

 • Hawaje 5-. s02e14 17:15

  Zespół bada sprawę porwanego samochodu dostawczego, w którym zginął kierowca. Chin Ho przynosi detektywowi McGarrettowi zaskakujące wieści na temat Joego White'a. Rachel zaczyna przedwcześnie rodzić. Jest z nią Danny, gotów pomóc w każdej chwili.(n)

 • Miodowe lata: Decydujący głos 18:15

  Karol bardzo by chciał zostać szefem warszawskiego oddziału Klubu Sierżanta. Niestety, przegrywa wybory jednym głosem. Podejrzewa, że był to głos jego dobrego znajomego, Tadzia Norka. Takiej zdrady nie wytrzyma nawet największa przyjaźń.(n)

 • Miodowe lata: Język ciała 19:05

  Karol wywołał awanturę w pracy, która zakończyła się wizytą u psychiatry. Próbuje za wszelką cenę przekonać żonę, że jest zdrowy na umyśle, ponieważ w przeciwnym wypadku nie będzie mógł jechać z Tadziem na ryby. Teść przekazuje mu swój sposób na zachowanie spokoju: można się wyłączyć i komunikować z otoczeniem tylko za pomocą odczytywania języka ciała rozmówcy. Alina z Norkiem zaniepokojeni dziwnym zachowaniem Karola, proszą o radę doktora Zawiszę.(n)

 • Galileo 20:00

  Tatuaż to ozdoba na całe życie. Jego właściwe wykonanie jest więc bardzo ważne. Reporterzy programu pokażą, jak szkolą się profesjonalni tatuatorzy. "Dusiciele księży" i "ropucha w norze z bulgotaniem i piskiem" to nazwy niezwykłych potraw, które brzmią, jak żywcem wyciągnięte z kryminalnych kartotek. Widzowie przekonają się, jak one wyglądają. Reporterzy dowiedzą się także, dlaczego w Pakistanie powstał browar, skoro picie alkoholu jest tam zabronione. Przekonają się też, z jakiego powodu wprowadzono tam prohibicję i wygląda codzienność w państwie religijnym. Pewna para Rosjan mieszka z niedźwiedziem brunatnym pod jednym dachem. Reporterzy programu dowiedzą się, czy to bezpieczne.(n)

 • CSI: Kryminalne zagadki Miami. CSI: Miami 3, s03e71 21:00

  Podczas zjazdu absolwentów szkoły średniej zostaje zamordowany sportowiec. Policjanci muszą przesłuchać w tej sprawie wiele osób. Podejrzewają, że sprawa ma jakiś związek z przeszłością ofiary. Tymczasem Horatio odkrywa, że jego brat, którego uważał za zmarłego, być może żyje.(n)

 • CSI: Kryminalne zagadki Miami. CSI: Miami 3, s03e72 22:00

  Obrońca seryjnego mordercy Kena Kramera (Eric Roberts), nazywanego "Siekierą", podważa wyniki badań DNA, które przed laty przesądziły o skazaniu jego klienta na karę śmierci. Wykonanie wyroku zostaje odroczone. Horatio obiecuje matce jednej z ofiar, że agenci jeszcze raz zajmą się tą sprawą i udowodnią winę Kramera. Wznawiają więc śledztwo sprzed pięciu laty. Wówczas na plaży zostało zamordowane młode małżeństwo. Agenci zwracają uwagę na znalezione na ubraniach ofiar ślady kobaltu. Postanawiają zbadać ten trop. Caine sprawdza ostatnie niewyjaśnione przypadki aktów przemocy. Wkrótce agenci dowiadują się, że w domu na plaży znów ktoś zaatakował młode małżeństwo. Kobiecie udało się jednak przeżyć.(n)

 • Niebezpieczny związek 23:00

  Były policjant Matt Soerensen (Dolph Lundgren) prowadzi prywatne śledztwo w sprawie tajemniczej śmierci swojego brata Michaela. Jest przekonany, że sprawcą jego śmierci jest przedsiębiorca budowlany "Big Jim" Conway (Charles Seixas), któremu Michael - znany geolog - uniemożliwił przeprowadzenie budowy tunelu, którym miała przebiegać nowa linia metra. W miarę postępowania dochodzenia odkrywa prawdziwe oblicze swojego najbliższego krewnego - okazuje się, że był on człowiekiem słynącym z namiętności do perwersyjnych i zakazanych rozrywek. Te skłonności podzielała jego żona, Irene (Danielle Brett), kobieta z wyjątkowo nieciekawą przeszłością. Wkrótce Matt decyduje się porwać Comaya, mając nadzieję, że w ten sposób uda mu się dotrzeć do morderców brata. Jego życiu grozi teraz śmiertelne niebezpieczeństwo.(n)

Lista stacji