×

Wyszukaj artykuł

Program tvTV6 program TV. Program telewizyjny TV6 na dziś, jutro i weekend

 • MacGyver. s07e139 8:00

  Starając się pomóc pewnemu chińskiemu dysydentowi, MacGyver spotyka młodego fotoreportera Sama, który pomaga mu w poszukiwaniach. Nowy znajomy MacGyvera okazuje się jego nieślubnym synem, o którego istnieniu nie wiedział.(n)

 • Galileo 9:00

  W odcinku poznamy aplikacje na telefon, które mogą okazać się przydatne w kuchni. Twórcy programu zdradzają, czym różni się produkcja masła kiedyś i teraz oraz podpowiadają, jakie są najlepsze sposoby przechowywania żywności. Ponadto widzowie będą mieli okazję zobaczyć zdjęcia rentgenowskie kolejnych przedmiotów codziennego użytku.(n)

 • Detektywi w akcji. s01e41 10:00

  Do Spetagonu zwraca się o pomoc kierownik supermarketu, który ma problemy z pracownikami. Od kiedy przeszedł zawał, nie może się już zajmować sklepem tak jak dawniej. Ma nadzieję, że detektywi mu pomogą. Serb rozpoczyna pracę jako pomocnik w sklepie. Tymczasem Agnieszka i Ronin zajmują się zleceniem wdowca samotnie wychowującego dwie córki, który uważa, że ktoś wchodzi potajemnie do jego mieszkania i go okrada.(n)

 • Detektywi w akcji. s02e42 11:00

  Ruda i Szef zajmują się sprawą Mateusza. Mężczyzna podejrzewa, że jego była żona nie zajmuje się odpowiednio dziećmi, nad którymi sąd przyznał jej opiekę. Tymczasem Bibi i Ronin pomagają młodej niezamożnej kobiecie, która od czasu gdy odziedziczyła pokaźny spadek jest nękana przez tajemniczych prześladowców.(n)

 • Miodowe lata: Język ciała 12:00

  Karol wywołał awanturę w pracy, która zakończyła się wizytą u psychiatry. Próbuje za wszelką cenę przekonać żonę, że jest zdrowy na umyśle, ponieważ w przeciwnym wypadku nie będzie mógł jechać z Tadziem na ryby. Teść przekazuje mu swój sposób na zachowanie spokoju: można się wyłączyć i komunikować z otoczeniem tylko za pomocą odczytywania języka ciała rozmówcy. Alina z Norkiem zaniepokojeni dziwnym zachowaniem Karola, proszą o radę doktora Zawiszę.(n)

 • Miodowe lata: Decydujący głos 12:55

  Karol bardzo by chciał zostać szefem warszawskiego oddziału Klubu Sierżanta. Niestety, przegrywa wybory jednym głosem. Podejrzewa, że był to głos jego dobrego znajomego, Tadzia Norka. Takiej zdrady nie wytrzyma nawet największa przyjaźń.(n)

 • Sekrety sąsiadów. s01e27 13:40

  Marta i Grzegorz mieszkają ze swoimi rodzinami w dwóch połowach bliźniaka. Para jest zakochana, lecz ukrywa związek przed rodzicami, którzy od lat są skłóceni. Pewnego dnia dziewczyna oznajmia Grzegorzowi, że jest w ciąży. Zakochani obawiają się, jak na tę wiadomość zareagują ich rodziny. Tymczasem Marta odkrywa, że jej matka ma kochanka. Wkrótce młodzi podsłuchują przypadkiem kłótnię matki dziewczyny z ojcem Grzegorza. Wynika z niej, że wieloletni konflikt między rodzinami stanowił tylko przykrywkę.(n)

 • Buffy, postrach wampirów. Buffy the Vampire Slayer, s05e22 14:15

  Buffy musi stanąć do walki z bóstwem. Glory zamierza bowiem wykorzystać Dawn, by zniszczyć mur pomiędzy wymiarami i sprowadzić na ziemię piekło.(n)

 • Buffy, postrach wampirów. Buffy the Vampire Slayer, s06e01 15:15

  Przyjaciele Buffy nie zdają sobie sprawy, że dziewczyna żyje. Gdy odwiedzają jej grób, zostają przegnani przez grupę demonów na motocyklach.(n)

 • Medicopter . Medicopter 117 - Jedes Leben zählt, s04e43 16:15

  Rosjanki Aldona i Eliza realizują niebezpieczny plan odbicia siostry z rąk stręczycieli. Próbują przewieźć na teren Niemiec kokainę, aby w ten sposób wykupić przetrzymywaną w hotelu dziewczynę. Kobiety nie dojeżdżają jednak na miejsce, gdyż po drodze dochodzi do wypadku samochodowego. Aldona wzywa na ratunek Medicopter. Ciężko ranna Eliza zostaje przetransportowana do szpitala. Dr Harland znajduje w jej żołądku pęknięty woreczek z kokainą.(n)

 • Medicopter . Medicopter 117 - Jedes Leben zählt, s04e44 17:15

  Ekipa leci na miejsce kolejnego zamachu, za którym stoi tajemniczy "Pan Radio".(n)

 • Miodowe lata: Fatum, los, przeznaczenie 18:15

  Karol i Tadzio dostają przez przypadek bilety na ważny mecz piłkarski. Aby móc się tam wybrać, Karol udaje w pracy chorego. Podczas meczu Krawczykowi dopisuje szczęście. Mężczyzna wygrywa na loterii nagrodę. Niestety, przyjęcie jej łączy się z ryzykiem utraty pracy - w ten sposób jego przełożeni dowiedzą się, że symulował chorobę.(n)

 • Miodowe lata: Jedyny w swoim rodzaju 19:05

  Danka opowiada Karolowi, że jej znajomy ma ciekawą teorię powodzenia finansowego. Zakłada ona, że jeśli wygląda się na bogatego, wtedy można takim się stać. Karol oczywiście natychmiast przetwarza teorię w praktykę, przy czym czynnie wspomaga go Tadzio. Krawczyk zaprasza do domu bogatego biznesmena, żeby zawrzeć z nim kontrakt stulecia.(n)

 • Galileo 20:00

  W odcinku powtórka z historii motoryzacji - od pierwszego trzykołowego automobilu do najnowocześniejszych samochodów o napędzie elektrycznym. Reporterzy przedstawiają najbrzydsze zwierzęta świata, wśród których znajduje się m.in. australijska ropucha aga, bezwłosy kot sfinks, czy palczak madagaskarski. Widzowie dowiedzą się też, jak egzotyczne owoce z tajskich targowisk trafiają do europejskich sklepów i poznają sekrety ludzkich mięśni.(n)

 • CSI: Kryminalne zagadki Miami. s10e218 21:00

  Śledczy poszukują seryjnego mordercy prostytutek. Sprawca działa z wyjątkowym okrucieństwem. Funkcjonariusze muszą go schwytać, zanim zabije on kolejną ofiarę. Dochodzenie wykazuje, że może nią być uznana za zaginioną Angela Olsen. Niebawem odkrywają nowe dowody, prowadzące do pewnego lekarza, doktora Estebana Navarro. Mężczyzna jest synem wpływowego biznesmena. Horatio i jego zespół są przekonani, że ojciec podejrzanego zrobi wszystko, aby chronić potomka.(n)

 • CSI: Kryminalne zagadki Miami. s10e219 22:00

  W jednej z miejscowości na terenie meksykańskiego pogranicza nieznany sprawca próbuje zabić miejscową komisarz policji, Anitę Torres. Kobiecie udaje się przeżyć, jednak w eksplozji samochodu ginie jej mąż Geraldo. Policjantka prosi o pomoc śledczych z Miami. Horatio podejrzewa, że zbrodnia mogła być dziełem jednego z członków gangu Mala Noche. Caine postanawia przesłuchać szefa grupy, Memmo Fierro, aktualnie przebywającego w więzieniu. Funkcjonariusze muszą zadbać o bezpieczeństwo kobiety i jej bliskich. Śledztwo ujawnia zaskakujące fakty w sprawie zamordowanego Geraldo.(n)

 • Zakładnik z Wall Street 23:00

  Trzymający w napięciu i angażujący emocjonalnie "Zakładnik z Wall Street" jest czwartą pełnometrażową produkcją w karierze reżyserskiej znanej aktorki, dwukrotnej laureatki Oscara Jodie Foster. Do współpracy przy tej zmuszającej do krytycznego spojrzenia na rolę mediów we współczesnym świecie, a także odsłaniającej mechanizmy funkcjonowania giełdy produkcji artystka zaprosiła hollywoodzkie gwiazdy, na czele z Julią Roberts i George'em Clooneyem. Clooney gra w filmie "Zakładnik z Wall Street" pewnego siebie i cynicznego Lee Gatesa. Mężczyzna jest gospodarzem popularnego programu telewizyjnego, w którym doradza ludziom, jak i w co inwestować pieniądze. Ma duży autorytet, dzięki któremu dorobił się przydomka "guru Wall Street". Producentką show jest charyzmatyczna Patty Fenn (Julia Roberts). Akcja "Zakładnika z Wall Street" nabiera tempa, gdy pewnego dnia do studia nadawanego na żywo programu Gatesa wdziera się uzbrojony mężczyzna. Jest to Kyle Budwell (Jack O'Connell). Okazuje się, że chcąc zarobić, stosował się do wskazówek "guru z Wall Street", przez co stracił na giełdzie wszystkie swoje oszczędności. Zdesperowany mężczyzna terroryzuje ekipę, grożąc, że zabije prowadzącego, jeśli w ciągu doby cena akcji, w które zainwestował, nie pójdzie znacząco w górę. Publiczność zamiera z przerażenia, a oglądalność show rośnie w rekordowym tempie.(n)

Lista stacji