×

Wyszukaj artykuł

Program tvTV 4 program TV. Program telewizyjny TV 4 na dziś, jutro i weekend

 • Wspaniali ludzie. s01e07 12:25

  Spotkania z osobami, które przezwyciężają przeciwności i stają się inspiracją dla innych. Prowadzący Mariusz Węgłowski poznaje historie bohaterów i towarzyszy im podczas ulubionych zajęć. W programie pojawią się m.in. trzykrotny zdobywca Pucharu Świata w kolarstwie ręcznym, który mimo niepełnosprawności wychowuje córkę, wolontariusz, który przeszedł trudną drogę, by zerwać z przestępczym życiem, architekt marzący o budowie papierowych domów czy fizjoterapeuta, który wywalczył sobie staż w jednej z najbardziej utytułowanych drużyn koszykarskich NBA.(n)

 • Uzurpatorka 12:55

  Paola Miranda i Paulina Doria (w obie role wcieliła się Sandra Echeverría) są siostrami bliźniaczkami, które zostały rozdzielone w dzieciństwie. Przypadkowe spotkanie sprawia, że dowiadują się o swoim istnieniu. Paola nie jest szczęśliwa jako żona prezydenta Meksyku, Carlosa Bernala (Andrés Palacios). Postanawia rozpocząć nowe życie. W tym celu kobieta usiłuje doprowadzić do tego, by mieszkająca wraz z matką Paulina Doria zaczęła ją udawać. W końcu dziewczyna przystaje na jej propozycję, co wywołuje szereg komplikacji oraz nieprzewidzianych sytuacji. Wkrótce na jaw wychodzi także prawdziwy motyw działania Paoli. Remake wielkiego hitu sprzed lat. Serial stanowi nieco zmienioną fabularnie, przeniesioną w lata współczesne i w scenerię pałacu prezydenckiego 25-odcinkowa wersja słynnej "Pauliny" z 1998 roku.(n)

 • Kobra - oddział specjalny. Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei, s02e06 13:55

  André i Semir znajdują ciało dziewczyny leżące obok rozbitego samochodu. Autopsja wykazuje, że została uduszona. Głównym podejrzanym jest Richter, kierowca ciężarówki, ponieważ to jego widziano z ofiarą po raz ostatni. Mężczyzna nie przyznaje się jednak do winy. Tymczasem siostra zamordowanej odkrywa, kto naprawdę jest zabójcą. To Richard, ojciec ich obu. Od tej chwili jej również grozi niebezpieczeństwo. W opuszczonej fabryce dochodzi do konfrontacji pomiędzy André, Semirem, Richardem i jego córką.(n)

 • STOP Drogówka 14:55

  "STOP Drogówka" ukazuje trudną pracę funkcjonariuszy, wchodzących w skład patroli, które strzegą bezpieczeństwa na polskich drogach. Ekipa telewizyjna towarzyszy policjantom podczas służby, którą pełnią oni codziennie bez względu na pogodę. Widzowie mogą się przekonać, jak wyglądają rutynowe kontrole radarowe, interwencje na miejscach wypadków. Kamerzyści "STOP Drogówki" nagrywają również akcje specjalne, czyli pościgi czy blokady. W magazynie "STOP Drogówka" prezentowane są najbardziej spektakularne i zaskakujące interwencji policjantów. Możemy zaobserwować bardzo różne, często nietypowe reakcje zatrzymywanych kierowców. Wszystkie ukazane w programie sytuacje są omawiane przez ekspertów przepisów ruchu drogowego, którzy wskazują błędy prowadzących pojazdy.(n)

 • Kobra - oddział specjalny. Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei, s02e07 15:55

  André i Semir wpadają na trop gangu młodocianych, którego członkowie jeżdżą nocą kradzionymi samochodami. Zanim jednak policjanci docierają do łobuzów, ginie szef gangu Tom i kierowca ciężarówki. Okazuje się, że ktoś majstrował przy hamulcach. Najprawdopodobniej był to Hajo, którego dziewczyna została zgwałcona przez Toma i jego przyjaciela. André i Semirowi grozi niebezpieczeństwo, gdyż okazuje się, że hamulce w ich samochodzie także nie działają.(n)

 • Nowe sekrety sąsiadów. s01e16 17:00

  Dominik i Filip to bracia, którzy są ze sobą wyjątkowo zżyci. Ich największą pasją jest modelarstwo. Kiedy do mieszkania naprzeciwko wprowadza się piękna sąsiadka, zaczynają rywalizować o jej względy. Wychodzi jednak na jaw, że Alicja nie ma dobrych intencji.(n)

 • Nowe sekrety sąsiadów: Piąte koło u wozu. s01e17 17:30

  Łukasz i Emilia przeprowadzają się do nowego mieszkania. Lokum załatwił im Jan, ojciec Łukasza. Para próbuje się urządzić. Niespodziewanie trafiają jednak na bezrobotnego sąsiada Karola. Budzący litość mężczyzna staje się coraz bardziej irytujący. Partnerzy zaczynają się różnić w podejściu do intruza, który zatruwa im życie. Kiedy udaje im się zerwać z nim przyjacielskie stosunki, do sprawy wtrąca się Jan, oskarżając ich o brak empatii. Wkrótce wchodzi również na jaw, że ojciec Łukasza płaci rachunki za Karola.(n)

 • Policjantki i Policjanci. s13e694 18:00

  Bachleda oraz Zieliński jadą do hostelu, w którym doszło do pobicia syna właściciela. W budynku nie ma monitoringu, a żaden z gości nie był świadkiem zdarzenia. Okazuje się, że poszkodowany zeszłej nocy był na imprezie. Wkrótce wychodzi na jaw, że w hostelu przebywał jeszcze ktoś, o kim nie powiedział wcześniej właściciel. Tymczasem po odejściu z policji Krzysztof postanawia otworzyć własną agencję detektywistyczną. Nieoczekiwanie ktoś oferuje mu swoją pomoc. Po południu na komendę dzwoni kobieta i prosi, by na interwencję przyjechał konkretny funkcjonariusz. Chodzi jej o Miłosza.(n)

 • Policjantki i Policjanci. s13e695 19:00

  Zielińska i Kamińska jadą do szkoły, w której zgłoszono pobicie. Na miejscu rozmawiają z matkami chłopców. Między kobietami dochodzi do sprzeczki. Później przychodzi też wezwanie do bójki w restauracji. Niebawem załoga odkrywa, że obie sprawy się łączą. Na komendę dzwoni również sprzątaczka, która w pustym biurze przyłapała złodzieja i zamknęła go w jednym z pokoi. Po przyjeździe na miejsce okazuje się jednak, że sprawca uciekł. Tożsamość włamywacza zaskakuje funkcjonariuszki. Tymczasem córka Leny wypytuje ją o jej życie miłosne. Kobieta zwierza się Asi, że od lat nie chodzi na randki. Ania wpada na pomysł, co zrobić, by jej mama poznała interesującego mężczyznę.(n)

 • Gwiazdy Kabaretu. s05e59 20:00

  Gwiazdą odcinka jest kabaret Para Numer Dwa.(n)

 • Gwiazdy Kabaretu. s03e36 21:00

  Gwiazdą odcinka jest kielecki Kabaret Skeczów Męczących.(n)

 • Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny. s09e418 22:00

  Jawor i Górska zostają wezwani do kliniki ginekologicznej. Pracująca tam lekarka zawiadamia, że przyjęła młodą kobietę, u której stwierdziła ślady gwałtu. Alona ucieka z kliniki, kiedy dowiaduje się, że musi opowiedzieć o swojej traumie policji. Śledczym udaje się jednak namówić ją, żeby wyjawiła, kto ją skrzywdził. Nieoczekiwanie główny podejrzany ma alibi. W związku Tomka i Kingi narasta napięcie. Kobieta domyśla się, że Tomasz prowadzi drugie życie, które próbuje utrzymać przed nią w tajemnicy.(n)

 • Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny. s09e419 23:00

  Znajomość Pauliny i Głowackiego się rozwija. Kuba usiłuje odbudować relację z Magdą. Tymczasem razem z Wach pracuje nad sprawą rozszerzonego samobójstwa. Róża, kobieta w średnim wieku, odebrała sobie życie. Wcześniej próbowała uśmiercić niepełnosprawną córkę. Wkrótce Bolek odkrywa, że sprawczyni na kilka dni przed śmiercią zrezygnowała z polisy ubezpieczeniowej na życie, tracąc zgromadzoną tam kwotę. Stróże prawa muszą zrozumieć motywy jej nietypowego działania.(n)

Lista stacji