×

Wyszukaj artykuł

Program tvTV 4 program TV. Program telewizyjny TV 4 na dziś, jutro i weekend

 • Detektywi w akcji. s02e125 16:00

  Do Septagonu przychodzi Jacek, współwłaściciel fabryki produkującej krasnale ogrodowe. Z konta przedsiębiorstwa od jakiegoś czasu giną pieniądze. Zleceniodawca podejrzewa swojego wspólnika, a pierwsze tropy w śledztwie potwierdzają jego obawy. Wkrótce jednak podejrzenie pada na informatyczkę, z którą Jacek miał niegdyś romans. Ona z kolei wskazuje na jednego ze swoich byłych studentów. Detektywi zajmują się także zleceniem mężczyzny, którego samochód został wykorzystany do nagrania niebezpiecznych ewolucji, łamiącego dziesiątki przepisów. Film z tymi wyczynami znalazł się w sieci, przez co klient Septagonu znalazł się w poważnych tarapatach.(n)

 • Pamiętniki z wakacji. s03e38 17:00

  Kasia nie może pozbyć się uczucia obrzydzenia na widok Dominika i Ani, dla których zasady higieny osobistej są zupełnie obce. Postanawia wpoić dziewczynie podstawowe reguły zachowania czystości. Zabiera ją nawet do sklepu, by kupić najpotrzebniejsze kosmetyki. Tymczasem Rafał spędza romantyczne chwile z Dianą. Mateusz i Kacper usiłują ostrzec kolegę przed tajemniczą kobietą. Ten jednak jest nią tak zauroczony, że... postanawia kupić na wyspie apartament. Gdy wszyscy trzej wracają do hotelu, okazuje się, iż zostali okradzeni. Kacper i Mateusz podejrzewają Dianę, ale Rafał nie chce słuchać ich oskarżeń. Między nim a kolegami dochodzi do kłótni.(n)

 • Policjantki i Policjanci. s11e617 18:00

  Sędzia dostaje list z pogróżkami. Obawia się, że jego córka i wnuk mogą znajdować się w niebezpieczeństwie. Prosi komendant Jaskowską o przydzielenie jego bliskim dyskretnej ochrony. Zieliński i Zatońska rozpoczynają akcję pod przykrywką. W najmniej spodziewanym momencie dochodzi do dramatycznego ataku. Szymon rozmawia z Asią o jej ślubie z Dawidem. Policjantka zdradza mu, że pojawiły się nieoczekiwane komplikacje. Były chłopak proponuje jej pomoc. Michał próbuje złapać stopa. Nagle zatrzymuje się elegancki samochód. W środku siedzi tajemnicza kobieta, która oferuje mu, że go podwiezie.(n)

 • Policjantki i Policjanci. s11e618 19:00

  Zuza i Miłosz jadą do centrum handlowego, gdzie ochroniarz przyłapał chłopaka na próbie kradzieży. Sprawa wydaje się tajemnicza. Śledczy postanawiają wypuścić podejrzanego, a następnie go śledzić. Trop prowadzi do pewnego domu. Załoga zajmuje się też drugim zgłoszeniem. W parku grupka nastolatków prawdopodobnie zażywa narkotyki. Okazuje się, że prawda jest nieco inna. Po pracy w mieszkaniu Kowal zjawia się Zapała. Podejmują razem ważną decyzję.(n)

 • Święty 20:00

  Żbikowski obwinia posterunkową Magdę o to, że pod jego nieobecność dopuściła do włamań w Uroczysku. Sierżant aresztuje też Michała, którego podejrzewa o kradzieże. Gospodyni jest załamana stworzonym przez Lucjana portretem i prawdziwym powodem jego powstania. Po rozmowie z mamą zapracowana Czarna dowiaduje się, że kobieta nie przejmuje się ich problemami finansowymi. W barze Święty Mikołaj odbywa się zebranie grupy wsparcia okradzionych mieszkańców. Tymczasem Roman gorączkowo szuka swojego zaginionego losu na loterię Kordasa.(n)

 • Święty 20:30

  Czarna ucieka się do podstępu, by uwolnić Michała z aresztu. Żbikowski postanawia całkowicie zrezygnować z alkoholu. Zamierza złożyć w kościele swoje zobowiązanie do abstynencji od używki. Luiza usiłuje pomóc Białachowi rozwikłać zagadkę losów na loterii. Przypadkowo znajduje w food trucku nieprzytomnego Jacka, który został pobity. Magda i Mikołaj biorą sprawy w swoje ręce. Czarna zaprasza Michała do siebie i dowiaduje się, że matka niebawem wróci z Włoch. Kobieta szykuje niespodziankę dla córki.(n)

 • Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny. s08e366 21:00

  Kuba Walczak świętuje otrzymanie dyplomu i długo wyczekiwany awans. Wpada w tarapaty. Może liczyć na pomoc dawno niewidzianego przyjaciela. Paulina Wach współpracuje z inspektorem Kubisem przy kolejnej sprawie. Patrol natrafia na starszą kobietę w stanie silnego szoku. W jej torbie znajdują się zakrwawione dziecięce ubranka. Nie można nawiązać z nią kontaktu. Policjanci ustalają, że to psycholog Emilia Karpińska. Na emeryturze dorabiała jako niania. Wach i Kubis wyjaśniają, czy komuś z jej podopiecznych nie stało się nic złego.(n)

 • Dziewczyna z Alabamy 22:05

  "Dziewczyna z Alabamy" to urokliwa komedia romantyczna zrealizowana z udziałem charyzmatycznej Reese Witherspoon. Znana aktorka wciela się tu w postać Melanie, utalentowanej nowojorskiej projektantki mody, która stoi u progu wielkiej kariery. Stworzona przez nią debiutancka kolekcja odniosła właśnie wielki sukces. W dodatku o rękę poprosił ją wprost idealny kandydat - Andrew (Patrick Dempsey), dobrze zapowiadający się polityk, syn pani burmistrz. Szczęśliwa Melanie przyjmuje oświadczyny, do których dochodzi w słynnym sklepie Tiffany'ego. Nie przyznaje się jednak przed nikim, że musi szybko i dyskretnie rozwiązać jeden problem. Znajomi dziewczyny nie mają pojęcia, że zanim opuściła rodzinne Pigeon Creek w Alabamie, zdążyła wziąć ślub z ukochanym z czasów szkolnych. Jake (Josh Lucas) nie sprawdził się jednak w roli męża i ich drogi szybko się rozeszły. Teraz Melanie, która ukrywa przed nowojorskimi znajomymi istnienie Jake'a, musi wrócić na prowincję, aby równie szybko jak wzięła ślub, się rozwieść. Po przyjeździe na miejsce okazuje się jednak, że nie będzie to takie proste. Nie tak łatwo zerwać bowiem z dawnym życiem, a wybór między dwoma mężczyznami okazuje się wbrew pozorom bardzo trudny. Im więcej czasu bohaterka komedii "Dziewczyna z Alabamy" spędza w towarzystwie dawnego ukochanego, tym bardziej jest przekonana, że ich uczucie znów jest tak silne jak kiedyś.(n)

Lista stacji