×

Wyszukaj artykuł

Program tvTTV program TV. Program telewizyjny TTV na dziś, jutro i weekend

 • Express 21:45

  Codzienna porcja najświeższych i najciekawszych informacji z kraju i ze świata, prezentowana w przystępnej formie. Dziennikarze TTV - Małgorzata Prokopiuk, Jakub Porada i Patrycja Stockinger - w ciekawy i dowcipny sposób pokazują, czym żyje Polska i zagranica.(n)

 • Pogoda 21:58

  "Pogoda" jest nadawanym cyklicznie przez telewizję TTV programem, w którym widzowie mogą zapoznać się z zapowiedziami meteorologów dotyczącymi nadchodzących dni. W każdym wydaniu prowadzący informują, jakiej temperatury należy się spodziewać w najbliższym czasie, jakie może być zachmurzenie i czy spodziewane są opady. Dzięki programowi "Pogoda" widzowie mogą także dowiedzieć się, czy w nadchodzących dniach należy spodziewać się groźnych zjawisk - w okresie letnim nawałnic, zimą zawiei i zamieci śnieżnych oraz silnego mrozu. Ważnym zadaniem prezenterów jest także np. przekazywanie wiadomości dotyczących warunków drogowych.(n)

 • Gogglebox. Przed telewizorem 22:00

  Widzowie oglądają słynny program "Czar par" w nowej odsłonie. Dostarcza on bohaterom dużo radości i skłania do refleksji nad relacjami w ich związkach. Natomiast wieczór kawalerski Marka z "Na Wspólnej" nie do końca przypada wszystkim do gustu. Nie brakuje również wzruszeń związanych z emisją nowego serialu dokumentalnego "Rinke. Za zamkniętymi drzwiami".(n)

 • Patent na... 23:00

  Twórcy wyjaśnią, jak poradzić sobie z nieznośnymi sąsiadami. Opowiedzą również o sposobach na odchudzanie w stylu iście celebryckim oraz o miejscu parkingowym na... lawecie.(n)

 • Patent na... 23:30

  Twórcy programu wyjaśnią nie tylko, jak zarobić, otwierając na plaży salon kosmetyczny. Opowiedzą również, jak parkować za darmo i jak pozbyć się z domu dorosłego darmozjada.(n)

Lista stacji