×

Wyszukaj artykuł

Program tvTravel Channel program TV. Program telewizyjny Travel Channel na dziś, jutro i weekend

 • Międzynarodowi poszukiwacze domów 13:15

  Nowożeńcy Meghan i Jason przeprowadzają się z Nashville do Antwerpii, w Belgii, by spełnić europejskie marzenie bohaterki. Poszukiwania nowego domu okazują się jednak trudniejsze niż przypuszczali.(n)

 • Międzynarodowi poszukiwacze domów 13:45

  Maja, Jack oraz ich siedmioro dzieci tworzą bardzo muzykalną rodzinę. Ich marzeniem jest przeprowadzka do Walencji. Bohaterka pragnie zanurzyć się w hiszpańskim klimacie, jednak przy tylu osobach do wykarmienia, może się okazać, że nie wystarczyć im na to pieniędzy.(n)

 • Sukces nie zna granic 14:15

  W Stanach Zjednoczonych znajduje się największa Polonia na świecie. Według niektórych danych w USA może mieszkań nawet dziesięć milionów osób pochodzenia Polskiego. Tomasz Kin rozpocznie swoją amerykańską przygodę od odwiedzin w China Town, gdzie spotka się z bohaterką odcinka, Moniką.(n)

 • Świat według... 15:15

  Żeglarz Szymon Kuczyński jest pomysłodawcą i głównym organizatorem projektu Zew Oceanu, w ramach którego realizuje wyprawy małymi jachtami. Eksplorator samotnie przepłynął Atlantyk, a później okrążył całą kulę ziemską na statku tak małym, że pobił światowy rekord.(n)

 • Smakuj świat z Pascalem 15:45

  Pascal Brodnicki kontynuuje swoją kulinarną podróż po Tajlandii. Jedzenie dostępne na ulicy (street food) jest typowe dla Bangkoku. Na każdym kroku znajduje się stragan ze świeżymi przekąskami i przeróżnymi daniami - od sałatki z zielonej papai po owady. Królem tajskich stołów jest ryż jaśminowy. Mistrz kuchni zatrudni się przy jego uprawie w jednym z najgorętszych miejsc na Ziemi.(n)

 • Smakuj świat z Pascalem 16:15

  Pascal Brodnicki poznaje osobliwości kuchni Wietnamu. Początkiem jego podróży jest port w Phan Phiet. Na stół trafi wyhodowany na specjalnej farmie 35-kilogramowy krokodyl. W Hanoi można znaleźć restauracje, w których podaje się psie mięso. Widzowie dowiedzą się, dlaczego rząd Wietnamu tak niechętnie pokazuje turystom z Zachodu tego typu lokale.(n)

 • Dziwaczne potrawy 16:50

  Twórcy programu przedstawiają najdziwniejsze potrawy z całego świata. Zwykle są to dania postrzegane jest obrzydliwe, nietypowe, dziwaczne. Andrew Zimmern w każdym odcinku skupia się na zwyczajach kulinarnych charakterystycznych dla danego kraju lub regionu. Pokaże, jak wybrane przysmaki są serwowane, i każdego z nich spróbuje.(n)

 • Porada na wakacje. Chorwacja 17:50

  Chorwacja to niezwykle urokliwy kraj, który kusi turystów bałkańską kuchnią i pięknymi, nadmorskimi miejscowościami. Jakub Porada wyrusza tam, by odkryć przed widzami najciekawsze miejsca, niezwykłą kulturę i ciekawą historię państwa. Prowadzący odwiedzi m.in. Split, portowe miasto z podziemnym akweduktem, malowniczymi uliczkami i niezwykłymi zabytkami. W programie nie zabraknie także ekstremalnych wrażeń, Kuba spróbuje swoich sił w okolicznym parku linowy.(n)

 • Szokujące potrawy 18:20

  Jarosław Nowak dociera do Wietnamu. Na początek próbuje suszonych larw pszczelich, potrawki z żuka i czarnych kurczaków, które są podawane w puszcze po napoju gazowanym. Następnie sięga po curry z żabich udek, a także popularną w tym regionie zupę z kaczej krwi. Prowadzący dowiaduje się również, jak ekstremalne potrawy stały się normą. Kulinarne tradycje Wietnamu zaskakują, ale kuchnia tego kraju jest tak naprawdę związana z jego historią i bogactwem naturalnym.(n)

 • Podróż na każdą kieszeń: Rumunia 19:25

  Kulisy przygotowań do off-roadowej wyprawy po Rumunii. Jest to dobry pomysł na wycieczkę dla tych, którzy za przystępne pieniądze chcą przeżyć niesamowitą przygodę. Widzowie dowiedzą się, jak przygotować się na taką podróż, co ze sobą zabrać i jak wygląda prysznic w warunkach kempingowych. Prowadzący razem ze swoją ekipą dotrze do ciekawych zakątków tego pięknego kraju.(n)

 • Kossakowski. Wtajemniczenie 20:25

  Przemek Kossakowski dociera do mieszkającego w środku indonezyjskiej dżungli plemienia Mentawai. Przodkowie jego członków byli wojowniczymi kanibalami i łowcami głów. Przez lata udawało im się bronić przed naporem nowoczesnej cywilizacji. Walczyli o swoją niezależność i wierność tradycjom. Podróżnik pozna rodzinę jednego z ostatnich przewodników duchowych plemienia Mentawajów - Tereona, z którym wyruszy na polowanie. Przekona się również, jaką wróżbę tubylcy przygotowali dla niego na dalszą drogę.(n)

 • Dziwaczny świat 21:00

  Tana Toraja znajduje się na malowniczej wyspie Sulawesi. Jest to część Indonezji, w której społeczność wciąż kultywuje rytuały pogrzebowe w sposób będący zgodny ze starożytnymi zwyczajami. Podróżujący tam Andrew bierze udział w prawdziwym pogrzebie, niosąc trumnę.(n)

 • Kobieta na krańcu świata 22:05

  Martyna Wojciechowska zabiera widzów do Jerozolimy. Tam odwiedza Mea Shearim - dzielnicę ultraortodoksyjnych Żydów. Podróżniczka rozmawia między innymi z Joelem, który jest ojcem kilkanaściorga dzieci, a jego rodzina żyje zgodnie z prawem Mojżeszowym. Zajrzy również do synagogi i przyjrzy się z bliska obchodom najweselszego święta żydowskiego, Purim. Widzowie dowiedzą się, jakie są obowiązki wiernych tego dnia oraz co pozostaje wtedy dozwolone.(n)

 • Kobieta na krańcu świata 22:40

  Martyna Wojciechowska wyrusza do Meksyku - jednego z tych krajów, które dosłownie toną w śmiechach. Odpadki zbierają i sortują najbiedniejsi, a ich dzienny zarobek niejednokrotnie nie przekracza sześciu dolarów. Widzowie dowiedzą się, kim są pepenadores, a także czym się zajmują. Podróżniczka spotyka się z nastoletnią Caroliną. Pracuje ona po dwadzieścia godzin dziennie. Drugą bohaterką odcinka jest Carmen, szefowa organizacji Utopia. Kobieta pomaga dzieciom pepenadores poprzez zapewnienie im edukacji i zajęcia sportowe.(n)

 • Dziki Frank w Brazylii 23:15

  Frank ryzykuje życie, by pokazać kajmana czarnego. Organizuje też mecz piłki nożnej między dziećmi z plemion Desana i Sateré Mawé. Zobaczymy, która drużyna zwycięży.(n)

Lista stacji