×

Wyszukaj artykuł

Program tvTNT program TV. Program telewizyjny TNT na dziś, jutro i weekend

 • Biblia 6:00

  Pięć historii opisanych w pierwszej księdze Biblii - Genesis, ukazującej powstanie świata i stworzenie człowieka, potop oraz budowę wieży Babel. Zapoznają one widzów z losami Adama (Michael Parks) i Ewy (Ulla Bergryd), Kaina (Richard Harris) i Abla (Franco Nero), Noego (John Huston), Abrahama (George C. Scott) i Izaaka, a także mieszkańców Sodomy i Gomory.(n)

 • Dziewięć miesięcy 9:35

  "Dziewięć miesięcy" to kolejna po filmie "Cztery wesela i pogrzeb" lekka i zabawna produkcja z lat 90., w której Hugh Grant wciela się w postać lekkoducha. Obraz z pewnością nie zawiedzie zarówno wielbicieli komedii romantycznych, jak i uroku osobistego znanego angielskiego aktora. Dodatkowy plus - skomponowana przez Hansa Zimmera ścieżka dźwiękowa. W komedii "Dziewięć miesięcy" Hugh Grant gra rolę mieszkającego w San Francisco Samuela Faulknera, psychologa dziecięcego. Mężczyzna od pięciu lat żyje w szczęśliwym związku z nauczycielką tańca Rebeccą Taylor (Julianne Moore). Nie są małżeństwem, ponieważ Samuel na co dzień ogląda koszmarne efekty błędów wychowawczych dorosłych i dlatego nie myśli o założeniu rodziny. W dodatku panicznie boi się wszelkich zobowiązań i stara się ich za wszelką cenę uniknąć. Nic więc dziwnego, że kiedy pewnego dnia Rebecca wyznaje mu, że spodziewa się dziecka, Samuel z wrażenia traci panowanie nad samochodem i rozbija ukochane sportowe porsche. To jednak dopiero początek jego kłopotów. Dwa miesiące później przerażony Samuel towarzyszy Rebecce podczas jej pierwszej wizyty lekarskiej. Błąd lekarza pozwala mu przez chwilę podejrzewać, że nie jest ojcem dziecka, ale nieporozumienie zostaje wkrótce wyjaśnione. Tymczasem wraz z postępem ciąży Rebecca staje się coraz bardziej impulsywna. Dostrzega też niezdecydowanie i lęk Samuela. Wreszcie, przekonana, że partner nie chce ich dziecka, wyprowadza się do przyjaciół. Odzyskanie jej uczucia i zaufania nie będzie łatwe.(n)

 • Akademia policyjna 6: Operacja "Chaos" 11:40

  W kolejnej z serii komedii o przygodach ekscentrycznych stróżów prawa - "Akademia policyjna 6: Operacja 'Chaos'" - nieuchwytna trzyosobowa szajka zwana Wilson Heights dokonuje w mieście licznych przestępstw. Zdesperowany burmistrz prosi komisarza Hursta (George R. Robertson) o zorganizowanie specjalnej grupy operacyjnej, której zadaniem byłoby schwytanie kryminalistów. Wkrótce okazuje się, że nowo powołanym oddziałem mają dowodzić komendant Eric Lassard (George Gaynes) i jego odwieczny rywal, kapitan Thaddeus Harris (G.W. Bailey). Tymczasem wychodzi na jaw, że gangiem kieruje osoba na wysokim stanowisku, mająca dostęp do policyjnych dokumentów. Harris natychmiast informuje o tym burmistrza i z przyjemnością dowiaduje się, że władze miasta podejrzewają Lassarda. Nie udaje mu się jednak przyłapać przeciwnika na gorącym uczynku. Akcja filmu "Akademia policyjna 6: Operacja 'Chaos'" dodatkowo nabiera rumieńców, gdy w ręce złodziei trafia Zimbazwi, najsłynniejszy diament świata.(n)

 • Akademia policyjna 7: Misja w Moskwie 13:20

  "Akademia policyjna 7: Misja w Moskwie" to ostatni film należący do zapoczątkowanego w 1984 roku komediowego cyklu o przygodach niezdyscyplinowanych amerykańskich stróżów prawa. Tym razem czeka ich wyprawa do stolicy Rosji i walka z tamtejszym wpływowym przestępcą. Groźny gangster, szef rosyjskiej mafii Konstantine Konali (Ron Perlman), rozszerza swoją przestępczą działalność niemal na cały świat. Jego bronią jest gra komputerowa, która pozwala na złamanie międzynarodowych systemów zabezpieczeń. Dzięki niej może wpływać na działalność szwajcarskich banków i nowojorskiej giełdy, dostosowując do własnych potrzeb sytuację na światowym rynku. W obliczu tej kryzysowej sytuacji Kreml i Pentagon postanawiają zjednoczyć siły w walce z groźnym bandytą. Wkrótce Amerykanie wysyłają do Moskwy swoich najlepszych stróżów prawa, absolwentów akademii policyjnej, by pomogli w walce z Konalim. Na czele bohaterów filmu "Akademia policyjna 7: Misja w Moskwie" jak zwykle stoi dzielny komendant Eric Lassard (George Gaynes).(n)

 • Rocky 4 15:00

  W filmie "Rocky 4", kolejnej odsłonie serii o perypetiach słynnego pięściarza, która przyniosła Sylvestrowi Stallone międzynarodową sławę, tytułowy bohater staje do pojedynku na terytorium ZSRR. Autorem scenariusza do tej produkcji, tak jak i poprzednich części cyklu, jest sam Stallone, a na ekranie znanemu aktorowi partneruje Dolph Lundgren w roli bezwzględnego radzieckiego pięściarza. Dawniej to Apollo Creed (Carl Weathers) był największym wrogiem granego przez Stallone'a tytułowego bohatera filmu "Rocky 4". Losy obu pięściarzy tak się jednak potoczyły, że w końcu dawni przeciwnicy z ringu stali się przyjaciółmi. Teraz, po pięcioletniej przerwie, Creed postanawia wrócić do boksu. Wyzwanie rzuca mu Ivan Drago (Lundgren) ze Związku Radzieckiego, który przybył do Los Angeles. Ich pojedynek jest spektakularny, ale zwycięża w nim Rosjanin, a Apollo umiera w wyniku odniesionych podczas walki bardzo poważnych obrażeń. Rocky postanawia pomścić śmierć przyjaciela. Mimo sprzeciwu żony, Adrian (Talia Shire), decyduje się stanąć do pojedynku z Dragiem w Moskwie. Wkrótce Balboa wyjeżdża na Syberię, gdzie trenuje w surowych, ekstremalnie trudnych warunkach. Tymczasem Ivan przygotowuje się do walki z Amerykaninem w niezwykle nowoczesnym laboratorium wyposażonym w najlepszy sprzęt.(n)

 • Rocky 5 16:45

  Zrealizowany w 1990 roku "Rocky 5" stanowi kolejną odsłonę perypetii pięściarza, którego rola przyniosła Sylvestrowi Stallone'owi międzynarodową sławę. Podobnie jak wszystkie poprzednie także i ten obraz powstał na podstawie scenariusza napisanego przez samego Stallone'a. Znanemu aktorowi towarzyszy tym razem na ekranie jego prawdziwy syn, Sage, który wciela się w rolę potomka boksera. Akcja filmu "Rocky 5" zawiązuje się, gdy po zwycięskiej walce z Iwanem Drago Rocky Balboa (Sylvester Stallone) wyjeżdża ze Związku Radzieckiego. Okazuje się, że z powodu urazu głowy i doznanych kontuzji musi zrezygnować z kolejnych walk. Ponadto w wyniku złego zarządzania jego finansami przez szwagra, Pauliego (Burt Young), Rocky popada w długi. Aby je spłacić, sprzedaje cały majątek z wyjątkiem klubu. Tytułowy bohater filmu "Rocky 5" zmuszony jest też przeprowadzić się wraz z żoną Adrian (Talia Shire) i synem (Sage Stallone) do najuboższej dzielnicy Filadelfii. Chłopak źle znosi pobyt w nowym miejscu. Na dodatek pewnego dnia zostaje pobity i okradziony. Adrian zaś podejmuje pracę w sklepie zoologicznym, w którym poznała przyszłego męża. Wkrótce Rocky bierze w opiekę utalentowanego boksera, Tommy'ego Gunna (Tommy Morrison), i zostaje jego trenerem. Staje się to przyczyną nieporozumień między ojcem a synem, który czuje się zaniedbany i wpada przez to w złe towarzystwo.(n)

 • Rocky Balboa 18:55

  Film "Rocky Balboa" to zrealizowana po 30 latach od premiery nagrodzonego trzema Oscarami "Rocky'ego" kolejna część opowieści o najsłynniejszym pięściarzu Hollywood. Odtwórcą głównej roli - która przed laty przyniosła mu sławę - ponownie jest Sylvester Stallone. Pięćdziesięcioletni obecnie Rocky Balboa (Sylvester Stallone ) to potomek włoskich emigrantów, który przed wieloma laty zdobył sławę, pokonując w wielkim stylu mistrza świata w boksie Apolla Creeda. Teraz, kiedy popularność Rocky'ego minęła, zarabia on na życie, prowadząc restaurację "U Adrian". Nazwę lokalu nadał na cześć swojej wielkiej miłości, jaką była jego żona, która niestety jakiś czas temu zmarła. Balboa spędza tam niemal każdy wieczór i opowiada klientom swoją niezwykłą historię wielkiego poświęcenia, morderczych treningów i spektakularnych sukcesów. Jedynym jego zmartwieniem są relacje z synem, Robertem (Milo Ventimiglia), które nie układają mu się najlepiej. Jest to dla Rocky'ego poważny powód do zmartwień. Dla utrzymania formy od czasu do czasu główny bohater filmu "Rocky Balboa" bierze udział w walkach z młodymi zawodnikami. Tymczasem nowym mistrzem świata w boksie zostaje Mason Dixon (Antonio Tarver). Krąży o nim opinia, że z łatwością zdobył tytuł, gdyż nie trafił na godnego siebie przeciwnika. Promotor pięściarza chce udowodnić, że jego podopieczny nie ma sobie równych. Wyzywają więc na pojedynek Rocky'ego. Ten bez chwili wahania postanawia wrócić na ring, by przekonać się, czy i tym razem wola walki i niezłomność go nie zawiodą.(n)

 • Wejście smoka 21:00

  Zrealizowane w 1973 roku "Wejście smoka" to klasyczna już dziś pozycja kina sensacyjnego, która otworzyła filmom karate drogę na ekrany całego świata. Już tym jednym obrazem Bruce Lee przeszedł do historii kina, zapoczątkowując epokę filmów opartych na wschodnich sztukach walki. Atuty produkcji można by mnożyć. Z pewnością są to: dobra fabuła, szybkie tempo akcji i mistrzowskie pokazy sztuk walki wzbogacone niezłym aktorstwem. Mistrz wschodnich sztuk walki Lee (Bruce Lee) spotyka Braithwaite'a (Geoffrey Weeks), agenta międzynarodowej organizacji wywiadowczej. Prosi on Lee o udział w turnieju odbywającym się na odległej wyspie. Prawdziwym zadaniem mężczyzny jest jednak zdobycie informacji, które pozwolą zdemaskować Hana (Shih Kien), czerpiącego zyski z handlu narkotykami i prostytucji. Na wyspie bohater filmu "Wejście smoka" odkrywa system podziemnych korytarzy i jaskiń, w których Han przetwarza opium i przetrzymuje więźniów. Następnego dnia rozpoczyna się turniej. Lee wygrywa w kolejnych krwawych starciach z przeciwnikami. Tymczasem Han zaczyna podejrzewać, że ktoś poznał jego sekret. Przypuszcza, że to inny uczestnik turnieju, Williams (Jim Kelly). Boss wyzywa go na pojedynek i brutalnie zabija. W nocy Lee ponownie przedostaje się do podziemnych korytarzy...(n)

 • Nico: Ponad prawem 23:00

  "Nico: ponad prawem" to klasyka kina akcji. W filmie debiutował Steven Seagal, który szybko stał się jedną z gwiazd tego gatunku. Aktor był również współproducentem obrazu. Na ekranie zobaczymy też Sharon Stone, która dopiero cztery lata później zyskała wielką sławę dzięki roli w "Nagim instynkcie". W obsadzie znalazła się także Pam Grier ("Foxy Brown", "Jackie Brown"). Tytułowy bohater filmu "Nico: ponad prawem" to Nico Toscani, syn włoskich emigrantów i mistrz sztuk walki, wychowany w jednej z najniebezpieczniejszych dzielnic Chicago. Ten weteran wojny w Wietnamie z doświadczeniem w CIA obecnie pracuje w policji. Pewnego dnia on i jego partnerka Delores Jackson dowiadują się o planowanym przerzucie narkotyków. Policji udaje się przejąć ładunek. Funkcjonariusze aresztują podejrzanych, ale w zarekwirowanych skrzyniach zamiast narkotyków znajdują materiały wybuchowe. Wówczas Nico rozpoczyna dochodzenie dotyczącego nielegalnego handlu bronią. Wkrótce okazuje się, że zatrzymani w tej sprawie zostali zwolnieni z aresztu. Policjant szybko przekonuje się, że swoimi działaniami narobił sobie wrogów wśród wpływowych polityków i biznesmenów. Bohater filmu "Nico: ponad prawem" nie rezygnuje z dążenia do prawdy, mimo że przestępcy grożą jemu i jego rodzinie...(n)

Lista stacji