Program tvTNT program TV. Program telewizyjny TNT na dziś, jutro i weekend

 • Strażnik Teksasu. Walker, Texas Ranger 4, s04e21 6:07

  Podczas niebezpiecznej tajnej operacji Walker traci pamięć. Próbuje poskładać fragmenty swej przeszłości i ujawnić aferę dotyczącą prania brudnych pieniędzy.(n)

 • Strażnik Teksasu. Walker, Texas Ranger 4, s04e22 6:53

  Córka senatora Warrena Hughesa zostaje uprowadzona. Ojciec porwanej, który zaproponował rozwiązanie straży, rezygnuje z jej pomocy i zdaje się na FBI.(n)

 • Strażnik Teksasu. Walker, Texas Ranger 4, s04e23 7:34

  Wyprawa na ryby zostaje przerwana, gdy Bobby i Alex stają się świadkami sprzedaży narkotyków. Sytuację pogarszają obrażenia Bobby'ego i brak amunicji.(n)

 • Strażnik Teksasu. Walker, Texas Ranger 4, s04e24 8:23

  Walker walczy z rosyjską mafią, w której młody gangster próbuje wyprzeć konserwatywnych mafiosów. Z organizacją walczy też moskiewska policja.(n)

 • Strażnik Teksasu. Walker, Texas Ranger 4, s04e25 9:15

  Walker próbuje zapobiec napadowi na bank. Wcześniej jednak chce pomóc uwięzionemu pod ziemią chłopcu i sam zostaje pogrzebany żywcem.(n)

 • Strażnik Teksasu. Walker, Texas Ranger 4, s04e26 10:08

  CD ma wejść do Sali Sławy Strażników Teksasu. Nie udało mu się schwytać tylko jednego przestępcy - seryjnego zabójcy, który wraca, by go prześladować.(n)

 • Akademia policyjna 6: Operacja "Chaos" 11:08

  W kolejnej z serii komedii o przygodach ekscentrycznych stróżów prawa - "Akademia policyjna 6: Operacja 'Chaos'" - nieuchwytna trzyosobowa szajka zwana Wilson Heights dokonuje w mieście licznych przestępstw. Zdesperowany burmistrz prosi komisarza Hursta (George R. Robertson) o zorganizowanie specjalnej grupy operacyjnej, której zadaniem byłoby schwytanie kryminalistów. Wkrótce okazuje się, że nowo powołanym oddziałem mają dowodzić komendant Eric Lassard (George Gaynes) i jego odwieczny rywal, kapitan Thaddeus Harris (G.W. Bailey). Tymczasem wychodzi na jaw, że gangiem kieruje osoba na wysokim stanowisku, mająca dostęp do policyjnych dokumentów. Harris natychmiast informuje o tym burmistrza i z przyjemnością dowiaduje się, że władze miasta podejrzewają Lassarda. Nie udaje mu się jednak przyłapać przeciwnika na gorącym uczynku. Akcja filmu "Akademia policyjna 6: Operacja 'Chaos'" dodatkowo nabiera rumieńców, gdy w ręce złodziei trafia Zimbazwi, najsłynniejszy diament świata.(n)

 • Akademia policyjna 7: Misja w Moskwie 12:46

  "Akademia policyjna 7: Misja w Moskwie" to ostatni film należący do zapoczątkowanego w 1984 roku komediowego cyklu o przygodach niezdyscyplinowanych amerykańskich stróżów prawa. Tym razem czeka ich wyprawa do stolicy Rosji i walka z tamtejszym wpływowym przestępcą. Groźny gangster, szef rosyjskiej mafii Konstantine Konali (Ron Perlman), rozszerza swoją przestępczą działalność niemal na cały świat. Jego bronią jest gra komputerowa, która pozwala na złamanie międzynarodowych systemów zabezpieczeń. Dzięki niej może wpływać na działalność szwajcarskich banków i nowojorskiej giełdy, dostosowując do własnych potrzeb sytuację na światowym rynku. W obliczu tej kryzysowej sytuacji Kreml i Pentagon postanawiają zjednoczyć siły w walce z groźnym bandytą. Wkrótce Amerykanie wysyłają do Moskwy swoich najlepszych stróżów prawa, absolwentów akademii policyjnej, by pomogli w walce z Konalim. Na czele bohaterów filmu "Akademia policyjna 7: Misja w Moskwie" jak zwykle stoi dzielny komendant Eric Lassard (George Gaynes).(n)

 • American Pie 14:20

  Film "American Pie", który w swobodny sposób opowiada o przygodach licealistów planujących spektakularne wejście w życie erotyczne, nieprzerwanie od czasu wejścia na ekrany podbija serca nastoletnich widzów na całym świecie. Mimo że nie zebrał pozytywnych recenzji, stał się wielkim przebojem kinowym i dokonał rewolucji w gatunku "komedia młodzieżowa". Bohaterowie komedii "American Pie" to grupa zaprzyjaźnionych chłopaków, którzy umawiają się, że zrobią wszystko, co w ich mocy, by jeszcze w szkole średniej przeżyć inicjację seksualną. Na realizację tego postanowienia pozostało im jednak niewiele czasu. Zbliża się bowiem dzień, w którym odbędzie się bal z okazji zakończenia nauki w liceum. Fajtłapowaty Jim Levenstein (Jason Biggs) wydaje się szczęściarzem, ponieważ ma okazję rozpocząć życie erotyczne ze swoją niezwykle atrakcyjną koleżanką, Nadią (Shannon Elizabeth). Ośmiesza się jednak, gdyż ich nieudaną randkę w sypialni przez internet ogląda cała szkoła. Z kolei Kevin Myers (Thomas Ian Nicholas) wierzy, że uda mu się namówić swoją dziewczynę Vicky (Tara Reid), by spędziła z nim noc. Jest to jednak trudne. Przystojny Chris Ostreicher (Chris Klein) uważa się za wyrafinowanego podrywacza, ale piękna Heather (Mena Suvari) rozwiewa jego złudzenia. Wyjątkowo kiepski w relacjach damsko-męskich jest Paul Finch (Eddie Kaye Thomas). Inteligentny chłopak postanawia jednak posłużyć się podstępem, by wywiązać się ze wspólnego planu. Ostatnim z głównych bohaterów komedii "American Pie" jest szkolny kolega Jima, Kevina, Chrisa i Paula, zwariowany Steve Stifler (Seann W. Scott). Jako jedyny z tego grona pierwsze seksualne przeżycia ma już za sobą, a teraz drwi z mniej doświadczonych kolegów.(n)

 • Bardzo Dziki Zachód 16:08

  "Bardzo dziki Zachód" z Salmą Hayek, Kevinem Kline'em i Willem Smithem to pełen wartkiej akcji i humoru western komediowy, w którym nie brakuje też elementów grozy i fantastyki naukowej. Film nawiązuje do popularnego amerykańskiego serialu z lat 60. pod tym samym tytułem. Akcja produkcji "Bardzo dziki Zachód" toczy się u schyłku lat 60. XIX wieku. Agenci rządowi James West (Will Smith) i Artemus Gordon (Kevin Kline) zostają wyznaczeni do przeprowadzenia ważnej misji. Mają chronić prezydenta Stanów Zjednoczonych, Ulyssesa S. Granta (Kevin Kline), przed diabolicznym doktorem Arlissem Lovelessem (Kenneth Branagh), który zaplanował zamach na przywódcę. Szaleniec był kiedyś cenionym naukowcem i wojskowym, lecz na skutek nieszczęśliwego wypadku stał się zgorzkniałym inwalidą. Kalectwo doprowadziło go do obłędu. Postanowił, że zabije prezydenta za pomocą ogromnej mechanicznej tarantuli, którą polecił skonstruować. West i Gordon zamierzają odnaleźć ukrywającego się Lovelessa i zapobiec zamachowi. Niestety, z początku ich współpraca okazje się trudna, gdyż mężczyzn dzieli niemal wszystko. Stopniowo jednak zaczynają rozumieć się coraz lepiej. Po ich stronie staje również piękna i tajemnicza aktorka, Rita Escobar (Salma Hayek), która ma własne rachunki do wyrównania z szalonym doktorem. Loveless jednak także nie działa samotnie, a jego sprzymierzeńcy mogą okazać się groźni.(n)

 • Recepta na szczęście 18:11

  "Recepta na szczęście" to przedstawiający słodko-gorzką historię rodzącego się uczucia obraz zrealizowany z udziałem Sarah Jessiki Parker i Dennisa Quaida. Aktor gra tu rolę sfrustrowanego nauczyciela akademickiego Lawrence'a Wetherholda. Odkąd stracił on żonę, nie potrafi cieszyć się życiem. Cierpią na tym bardzo jego relacje z dorosłymi już dziećmi, Jamesem (Ashton Holmes) i Vanessą (Ellen Page). Szczególnie dziewczyna nieustannie stara się zasłużyć na uznanie aroganckiego ojca. Życie bohatera komediodramatu "Recepta na szczęście" zmienia się, gdy zakochuje się on z wzajemnością w swojej dawnej studentce, atrakcyjnej Janet Hartigan (Sarah Jessica Parker). Stopniowo dochodzi też do wniosku, że powinien naprawić relacje z dziećmi. Sprawę komplikuje niespodziewana wizyta przyrodniego brata Lawrence'a, Chucka (Thomas Haden Church).(n)

 • Quest 20:00

  Nakręcony w 1996 roku "Quest" jest debiutem reżyserskim mistrza kick-boxingu Jeana-Claude'a Van Damme'a, który gra tu także rolę główną. Obraz łączy konwencję filmu awanturniczo-przygodowego z kinem sztuk walki. Choć produkcja ta nie została przychylnie przyjęta przez recenzentów, dla fanów filmów z Van Damme'em w obsadzie nadal pozostaje pozycją godną uwagi. Akcja filmu "Quest" została osadzona w latach 20. XX w. Nowojorczyk Christopher Dubois (Van Damme) przywłaszcza sobie należącą do gangsterów walizkę pełną pieniędzy. Ścigany zarówno przez mafię, jak i policję mężczyzna musi uciekać z USA. Ukradkiem przedostaje się na pokład statku płynącego na Daleki Wschód. Załoga odkrywa jednak jego obecność, a wtedy Dubois zostaje uwięziony i zmuszony do niewolniczej pracy. Z opresji wybawia bohatera filmu "Quest" atak piratów dowodzonych przez lorda Edgara Dobbsa (Roger Moore). To jednak nie koniec kłopotów Christophera. Herszt również nie jest bezinteresowny. Sprzedaje on mężczyznę w niewolę panu Khao (Aki Aleong). Dubois przechodzi u niego intensywny trening. Uczy się wschodnich sztuk walki i zostaje gwiazdą nielegalnych pojedynków. Wkrótce, ponownie wykupiony przez Dobbsa, trafia do legendarnego tybetańskiego Zaginionego Miasta, gdzie ma się odbyć słynny turniej Złotego Smoka. W zawodach biorą udział mistrzowie z całego świata, którzy toczą ze sobą mordercze pojedynki. Nagrodą dla zwycięzcy jest ogromna, wykonana ze szczerego złota figura smoka. Chciwy lord sam pragnie zdobyć cenne trofeum. By osiągnąć ten cel, wciąga Duboisa w intrygę.(n)

 • Epidemia 21:55

  "Epidemia" to zrealizowany przez Wolfganga Petersena, późniejszego twórcę "Troi", widowiskowy film w gwiazdorskiej obsadzie. Dustin Hoffman gra tu rolę epidemiologa, pułkownika Sama Danielsa, który pracuje w wojskowym instytucie chorób zakaźnych. Bada nowe wirusy odkryte w lasach tropikalnych. Pewnego razu Daniels trafia do osady w dżungli, której ludność została zdziesiątkowana przez tajemniczą chorobę. Jego szef, generał Billy Ford (Morgan Freeman), zakazuje mu prowadzenia dalszych badań i informowania kogokolwiek o tym odkryciu. Mimo to Daniels dzieli się swoimi spostrzeżeniami z byłą żoną, dr Robby Keough (Rene Russo). Oboje obawiają się, że choroba zostanie przeniesiona do USA. Wkrótce staje się jasne, że złe przeczucia głównego bohatera filmu "Epidemia" sprawdzają się. Mężczyzna dowiadują się bowiem o rozprzestrzenianiu się wśród mieszkańców Cedar Creek w Kalifornii nieznanej dotąd odmiany grypy. Pacjenci umierają w ciągu doby od pojawienia się pierwszych objawów tej choroby. Robby i Sam postanawiają wspólnie znaleźć sposób, aby zapobiec szerzeniu się epidemii. Gdy rozpoczynają badania, na drodze staje im generał McClintock (Donald Sutherland).(n)

Lista stacji

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO