×

Wyszukaj artykuł

Program tvTNT program TV. Program telewizyjny TNT na dziś, jutro i weekend

 • Doktor Quinn . Dr Quinn. Medicine Woman 3, s03e12 7:10

  Michaeli w końcu udaje się przekonać Dorothy, by wyraziła zgodę na operację. Colleen bardzo przeżywa, że jej szkolny kolega Jared zwraca uwagę tylko na jej wygląd zewnętrzny, a nie na intelekt. Hank organizuje wieczorek dla pań. Jake wybiera się na spotkanie w przebraniu kobiety. Maskarada przybiera niespodziewany obrót - Jake zostaje uprowadzony.(n)

 • Doktor Quinn . Dr Quinn. Medicine Woman 3, s03e13 8:10

  Mieszkańcy Colorado Springs przygotowują się do zbliżającego się Bożego Narodzenia. Tuż przed świętami w miasteczku zjawia się Żyd Itzhak Frankel z rodziną. Okazuje się, że mężczyzna jest handlarzem. Loren czuje się z tego powodu zagrożony, zwłaszcza, że ludzie wolą kupować u jego rywala, gdyż jest tam taniej. Usiłuje przekonać wszystkich, żeby nie zgodzili się na osiedlenie żydowskiej rodziny w okolicy. Michaela staje po stronie Itzhaka.(n)

 • Doktor Quinn . Dr Quinn. Medicine Woman 3, s03e14 9:10

  Sully zostaje przedstawicielem rządu do spraw Indian. Ma podjąć współpracę z komisarzem Hazenem. Do zadań Sully'ego należy między innymi dostarczenie Czejenom żywności, którą przekazuje dla nich rząd. Niestety, Hazen okazuje się oszustem. Zamiast dostarczyć produkty czerwonoskórym, sprzedaje je Lorenowi. Z tego powodu Indianom grozi głód. Na prośbę Michaeli mieszkańcy miasteczka spieszą nieszczęśnikom z pomocą.(n)

 • Doktor Quinn . Dr Quinn. Medicine Woman 3, s03e15 10:05

  Dorothy znajduje w gazecie artykuł na temat komety Stowe'a, która wkrótce zderzy się z Ziemią. Wskutek katastrofy ma zniknąć życie na całej planecie. Mieszkańcy Colorado Springs postanawiają przeżyć ostatnie dni, robiąc to, o czym zawsze marzyli. Loren, wykorzystując zamieszanie, chce jak najwięcej zarobić na sprzedaży produktów ze swojego sklepu. Jack postanawia wybudować schron. Jedynie Michaela nie wierzy w treść artykułu.(n)

 • Straszny film 3 11:00

  Wyreżyserowany przez Davida Zuckera "Straszny film 3" to parodia kina grozy i science fiction, pełna cytatów z takich hitów jak "Ring", "Znaki" czy trylogii "Władca Pierścieni". Dla wielbicieli dobrej zabawy. Główną rolę w komedii "Straszny film 3" gra Anna Faris. Wciela się ona w postać reporterki telewizyjnej Cindy Campbell, która zajmuje się tropieniem zjawisk paranormalnych. Jej zainteresowanie budzą kręgi, które pojawiły się na polu byłego pastora Toma Logana (Charlie Sheen). Wkrótce przyjaciółka Cindy umiera po obejrzeniu tajemniczego nagrania na kasecie wideo. Nagranie to obejrzał także siostrzeniec Cindy, Cody (Drew Mikuska). Dziennikarka próbuje powiązać ze sobą tę serię niezwykłych wydarzeń. Chce dowiedzieć się, czy śmiercionośna kaseta ma jakiś związek ze znakami na polu Logana. W rozwiązywaniu tej zagadki pomaga jej ciotka Shaneequa (Queen Latifah). Wkrótce Cindy odkrywa, że światu zagrażają kosmici, którzy planują inwazję. Razem z prezydentem Harrisem (Leslie Nielsen) główna bohaterka "Strasznego filmu 3" próbuje zapobiec katastrofie.(n)

 • U progu sławy 12:43

  Entuzjastycznie przyjęty przez krytyków dramat "U progu sławy" zawiera wiele wątków z biografii jego twórcy, scenarzysty i reżysera Camerona Crowe'a ("Jerry Maguire", "Vanilla Sky"). Obraz otrzymał m.in. Oscara i BAFT-ę za najlepszy scenariusz oraz Złoty Glob dla najlepszego. Na ekranie zobaczymy m.in. Patricka Fugita (serial "Outcast: Opętanie") oraz Kate Hudson i Frances McDormand. Obie aktorki za "U progu sławy" otrzymały nominacje do Oscara, a młodsza z nich zdobyła Złoty Glob. Akcja "U progu sławy" rozpoczyna się w San Diego w 1969 roku. Jedenastoletni William Miller mieszka z nadopiekuńczą matką i starszą siostrą. Zbuntowana osiemnastolatka opuszcza rodzinny dom. Pod jej łóżkiem William znajduje kolekcję płyt. Cztery lata później chłopak wysyła napisane przez siebie recenzje młodzieżowych zespołów do znanego krytyka muzyki rockowej Lestera Bangsa - w tej roli Philip Seymour Hoffman. Wkrótce poznaje recenzenta w lokalnej stacji radiowej. Ten zleca piętnastolatkowi przeprowadzenie wywiadu z członkami Black Sabbath dla magazynu "Cream". Bohater "U progu sławy" szybko wtapia się w środowisko muzyków i ich fanów. Pisze serię ciekawych artykułów i poznaje śliczną Penny Lane. Wydawca magazynu "Rolling Stone" zamawia u Williama tekst o grupie Stillwater. Chłopak wyjeżdża z zespołem w trasę koncertową. Podróż okazuje się dla niego prawdziwą szkołą życia...(n)

 • Quest 15:20

  Nakręcony w 1996 roku "Quest" jest debiutem reżyserskim mistrza kick-boxingu Jeana-Claude'a Van Damme'a, który gra tu także rolę główną. Obraz łączy konwencję filmu awanturniczo-przygodowego z kinem sztuk walki. Choć produkcja ta nie została przychylnie przyjęta przez recenzentów, dla fanów filmów z Van Damme'em w obsadzie nadal pozostaje pozycją godną uwagi. Akcja filmu "Quest" została osadzona w latach 20. XX w. Nowojorczyk Christopher Dubois (Van Damme) przywłaszcza sobie należącą do gangsterów walizkę pełną pieniędzy. Ścigany zarówno przez mafię, jak i policję mężczyzna musi uciekać z USA. Ukradkiem przedostaje się na pokład statku płynącego na Daleki Wschód. Załoga odkrywa jednak jego obecność, a wtedy Dubois zostaje uwięziony i zmuszony do niewolniczej pracy. Z opresji wybawia bohatera filmu "Quest" atak piratów dowodzonych przez lorda Edgara Dobbsa (Roger Moore). To jednak nie koniec kłopotów Christophera. Herszt również nie jest bezinteresowny. Sprzedaje on mężczyznę w niewolę panu Khao (Aki Aleong). Dubois przechodzi u niego intensywny trening. Uczy się wschodnich sztuk walki i zostaje gwiazdą nielegalnych pojedynków. Wkrótce, ponownie wykupiony przez Dobbsa, trafia do legendarnego tybetańskiego Zaginionego Miasta, gdzie ma się odbyć słynny turniej Złotego Smoka. W zawodach biorą udział mistrzowie z całego świata, którzy toczą ze sobą mordercze pojedynki. Nagrodą dla zwycięzcy jest ogromna, wykonana ze szczerego złota figura smoka. Chciwy lord sam pragnie zdobyć cenne trofeum. By osiągnąć ten cel, wciąga Duboisa w intrygę.(n)

 • Czarny pies 17:15

  "Czarny pies" to produkcja sensacyjna z Patrickiem Swayzem w roli głównej. Gra on Jacka Crewsa, który traci licencję na prowadzenie ciężarówek i trafia do więzienia na dwa lata po tym, jak spiesząc się na urodziny swojej córki Tracy (Erin Broderick), zmęczony wielogodzinnym kursem zasnął za kierownicą. Zobaczył we śnie czarnego psa i chcąc go ominąć, spowodował wypadek. Zginęło wówczas kilka osób. Po wyjściu z więzienia bohater filmu "Czarny pies" podejmuje pracę jako mechanik w firmie transportowej. Zarabia jednak znacznie mniej niż wcześniej i ma kłopoty ze spłatą kredytu. Wkrótce bank grozi mu przejęciem domu. Kiedy zatem obecny pracodawca Jacka, Cutler (Graham Beckel), proponuje mu 10 tysięcy dolarów w zamian za kurs z Georgii do New Jersey, mężczyzna zgadza się bez wahania. Wątpliwości ogarniają go dopiero, gdy Red (Meat Loaf), wspólnik Cutlera, oprócz zmiennika Earla (Randy Travis) przydziela mu uzbrojoną obstawę. Wkrótce Jack przekonuje się, że Red wysłał za nimi swoich ludzi, którym zlecił przejęcie ładunku. Gdy odkrywa, że na naczepie ukryto broń, dzwoni do Cutlera, chcąc się wycofać. Ten, by zmusić Jacka do wywiązania się z zadania, porywa jego córkę i żonę Melanie (Brenda Strong). Nie mając innego wyjścia, Crews rusza w dalszą drogę. Jemu jednak również grozi śmiertelne niebezpieczeństwo.(n)

 • Gattaca - szok przyszłości 18:57

  Nominowany do Oscara za scenografię, a do Złotego Globu za muzykę film "Gattaca - szok przyszłości" to ciekawy obraz science fiction autorstwa Andrew Niccola, scenarzysty "Truman Show". Akcja filmu rozgrywa się w bliżej nieokreślonej przyszłości, kiedy to świat opanowała obsesja dążenia do genetycznej doskonałości. Ludzie zostali podzieleni na dwie kasty. Po pierwszej z nich - lepszej, należą poczęci w wyniku genetycznych modyfikacji, do drugiej - gorszej, spłodzeni w naturalny sposób. Do grupy drugiej zalicza się Vincent Freeman (Ethan Hawke). Cierpiący na chorobę serca mężczyzna dąży do realizacji swojego marzenia - podróży w kosmos. Ponieważ jest człowiekiem drugiej kategorii, zadanie to wydaje się nieosiągalne. Okazuje się jednak, że może liczyć na pomoc Jerome'a (Jude Law), sparaliżowanego obecnie sportowca o idealnym genotypie. Dzięki udostępnionym przez niego danym Vincentowi udaje się dostać się na pokład statku kosmicznego "Gattaca". Wkrótce poznaje piękną Irene Cassini (Uma Thurman), która należy do lepszej grupy ludzi. Zakochuje się w niej od pierwszego wejrzenia. Narażając się na zdemaskowanie, nawiązuje z nią romans. Sytuacja bohatera thrillera "Gattaca - szok przyszłości" komplikuje się, gdy zostaje zamordowany szef misji, a podejrzenie pada właśnie na Vincenta.(n)

 • Wywiad z wampirem 21:06

  "Wywiad z wampirem" Neila Jordana to wyróżniony dwiema nominacjami do Oscara wielki hit lat 90. ubiegłego wieku. Film jest adaptacją powieści Anny Rice. Poza scenariuszem i znakomitą realizacją jego atutem jest także gwiazdorska obsada. Akcja "Wywiadu z wampirem" rozgrywa się w trzech miastach na dwóch kontynentach i obejmuje okres dwustu lat. Dręczony wyrzutami sumienia wampir Louis de Pointe du Lac (Brad Pitt) opowiada młodemu dziennikarzowi, Danielowi Malloyowi (Christian Slater), historię swojego życia. Przed dwustu laty, gdy Louis był bogatym plantatorem z Południa, stracił ukochane żonę i córeczkę. Ogromna rozpacz i ból skłaniały go do samobójstwa. Wówczas poznał diabolicznego Lestata (Tom Cruise), który zaproponował mu przemianę w wampira i zyskanie nieśmiertelności. Louis zgodził się. Jednak gdy po pewnym czasie bohater "Wywiadu z wampirem" zaczął żałować swojej decyzji i chciał odejść od Lestata, ten znalazł sposób, by zmusić go do uległości.(n)

 • Powódź 23:25

  "Powódź" to sprawnie zrealizowane kino sensacyjne, któremu dramaturgii dodaje wprowadzenie elementów kina katastroficznego. W roli czarnego charakteru występuje tu znakomity Morgan Freeman. Na ekranie pojawiają się również Christian Slater czy Randy Quaid. Akcja filmu "Powódź" osadzona jest niewielkim mieście Huntingburg leżącym w stanie Indiana. Miejscowość tę nawiedzają gwałtowne ulewy, które powodują, że przepływająca tamtędy rzeka Ohio występuje z brzegów. Podczas gdy większość mieszkańców zostaje ewakuowana, banki organizują transport zapasów gotówki z sejfów znajdujących się na obszarze objętym klęską. Tom (Christian Slater) i jego wuj Charlie (Edward Asner) otrzymują zadanie zabezpieczenia i wywiezienia z miasta opancerzoną furgonetką trzech milionów dolarów. Niestety, w drodze samochód staje w wodzie, której poziom podnosi się z minuty na minutę. W pewnym momencie konwojenci zostają zaatakowani przez uzbrojoną grupę, dowodzoną przez Jima (Morgan Freeman). Bandyci strzelają do Toma i Charliego. Starszy z mężczyzn ginie na miejscu. Tomowi udaje się zaś zbiec z gotówką. Przestępcy, którzy mają łódź i skutery, wyruszają jego śladem. Zdesperowany chłopak ukrywa pieniądze na cmentarzu, a sam szuka schronienia w kościele. Przebywająca tam jednak konserwatorka Karen (Minnie Driver) bierze go za szabrownika i ogłusza. Chłopak odzyskuje przytomność dopiero w areszcie. Licząc na pomoc, mówi szeryfowi (Randy Quaid) o pieniądzach. Nieuczciwy funkcjonariusz zamyka Toma w areszcie, a sam wyrusza po gotówkę. Uwięzionego Toma ratuje Karen. Razem próbują udaremnić akcję szeryfa i jego ludzi.(n)

Lista stacji