Program tvTLC program TV. Program telewizyjny TLC na dziś, jutro i weekend

 • Historie wielkiej wagi - dalsze losy: Dottie i Cynthia 6:00

  Dotty wciąż walczy ze swoją nadwagą, jednak uzależniony od alkoholu mąż wytrąca ją z równowagi. Cynthia rozważa, czy pomaganie dzieciom nie jest ważniejsze od jej zdrowia.(n)

 • Mistrzowie remontu: W stylu mid-century. Nate & Jeremiah By Design 2, s02e08 8:00

  Darren i Missy w ciągu kilku lat przebudowali swój dom na dzieło w stylu "mid century" (połowy XX wieku). W dokończeniu projektu mają pomóc im Nate i Jeremiah.(n)

 • Mała piękność: Konkurs Glamorous Beauties 9:00

  Konkurs Glamorous Beauties w Teksasie to impreza, w której udział biorą najpiękniejsze dziewczynki, takie jak Ally, Emerald i Baylen.(n)

 • Wiza na miłość . 90 Day Fiancé 8, s08e02 10:00

  Kolejny sezon, w którym zakochane pary postanawiają skorzystać z narzeczeńskiej wizy. Zagraniczni partnerzy przyjeżdżają na 90 dni do Stanów Zjednoczonych. W tym czasie muszą podjąć decyzję, czy zostaną i wezmą ślub czy wrócą z powrotem do swoich krajów.(n)

 • Wiza na miłość: na odwrót: Przykra niespodzianka 12:00

  Kenny i Armando postanowili do siebie wrócić. Tymczasem Tim przenosi się do Kolumbii, chcąc odzyskać Melyzę. Jenny udaje się na spotkanie z prawnikiem Sumita. Kobieta wreszcie poznaje całą prawdę o jego rozwodzie.(n)

 • Wiza na miłość: Darcey i Stacey 13:00

  Siostry bliźniaczki Stacey oraz Darcey Silva postanawiają zacząć nowy rozdział w swoim życiu. Skupiają się na swoim biznesie, odnawiają relacje z rodziną i od teraz chcą podążać za głosem swojego serca.(n)

 • Rodzina 10+ . Welcome to Plathville 2, s02e06 14:00

  Plathowie to aż 11-osobowa rodzina na co dzień mieszkająca w Georgii w USA. Wszyscy jej członkowie mają jasne blond włosy oraz niebieskie oczy. Łączy ich również religia, muzyka, a przede wszystkim życie zgodnie z tradycją i wartościami.(n)

 • Historie wielkiej wagi: Ashley T. 15:00

  24-letnia Ashley czerpie ogromną przyjemność z jedzenia. Niebawem przekonuje się, że doktor Now nie nabierze się na jej kłamstewka.(n)

 • Panny młode ponad miarę. s01e03 17:00

  Ewelina ma dwadzieścia cztery lata i jest studentką pedagogiki. Za miesiąc bierze ślub i choć odwiedziła już kilka salonów, nie znalazła wymarzonej kreacji, ponieważ nie było w nich sukien skrojonych na jej miarę. Dziewczyna szuka sukni z długimi rękawami, ale Izabela udowodni jej, że przy krągłych kształtach to nie zawsze jest dobry pomysł. Ewelina przymierzy w studiu m.in. suknię w kształcie litery A oraz kreację wybraną przez jej narzeczonego. Jedna z kolejnych sukni nie przypadnie do gustu mamie panny młodej ze względu na kolor - inny niż biały. Druga bohaterka odcinka ma na imię Monika i pochodzi z Białegostoku. Teraz jest młodą kobietą przekonaną o własnej atrakcyjności, jednak przez trzy lata cierpiała na bulimię, a to za sprawą swojego byłego chłopaka. Monika szuka sukni na ślub w cerkwi. Jej uwagę przyciągnie kreacją ze zwiewnym dołem i długimi rękawami.(n)

 • Salon sukien ślubnych: Wielka Brytania: Matki i córki 18:00

  Danielle szuka sukni odpowiedniej do jej niskiego wzrostu i mogącej zadowolić jej matkę. Rihannon zjawia się z córką w salonie.(n)

 • Salon sukien ślubnych Goka: Wielka Brytania: Ciało na pokaz 18:30

  Mel liczy na to, że uda jej się znaleźć kreację, która podkreśli jej kształty. Gok postara się pogodzić Hayley i jej matkę, która nie lubi sprzeciwu.(n)

 • Suknie ślubne dla puszystych: Kierette 19:30

  Panna młoda Kelly chce założyć na swój ślub welon w stylu halloween. Jej wybór wzbudza jednak wiele kontrowersji wśród jej bliskich. Tymczasem Kirette marzy o kreacji, która przywróci jej utraconą pewność siebie.(n)

 • Buddy kontra święta. Buddy vs. Christmas, s01e04 20:30

  Buddy Valastro staje do świątecznej rywalizacji z artystami, którzy nie zajmują się pieczeniem. Jego konkurencja obejmuje zarówno scenografa, jak i eksperta od animatroniki. Zespoły mają stworzyć zachwycającą grafikę bożonarodzeniową w 24 godziny. Sędziami są komik Jason Chatfield i blogerka lifestyle'owa Courtney Quinn.(n)

 • Pokonać otyłość 21:30

  Historie chorobliwie otyłych ludzi, którzy trafiają pod opiekę dr. Giardiello . Bohater Pasquale pragnie wrócić do normalnej wagi i żyć pełnią życia.(n)

 • Dr Pryszczylla . Dr. Pimple Popper 3, s03e01 22:30

  Dr Sandra Lee jest najsłynniejszym lekarzem dermatologiem w Stanach Zjednoczonych. W internecie jest znana jako dr Pimple Popper. Założyła własny kanał, który zyskał ogromną oglądalność. Na filmikach specjalistka pokazuje, jak przeprowadza tysiące zabiegów medycznych. Dermatologię praktykuje od 15 lat.(n)

 • Dr Pryszczylla: Guzy duże i małe 23:30

  Dermatolog Sandra Lee udzieli tym razem pomocy Lisie. Kobiecie wyrosło z tyłu głowy coś, co kształtem przypomina róg. Z kolei Victor chce jak najszybciej pozbyć się dziwnej narośli na klatce piersiowej.(n)

Lista stacji

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO