×

Wyszukaj artykuł

Program tvTLC program TV. Program telewizyjny TLC na dziś, jutro i weekend

 • Historie wielkiej wagi: Octavia. My 600lb Life 7, s07e02 6:00

  Octavia od roku nie wstaje z łóżka. Musi liczyć na pomoc innych. Chcąc zmienić swoje życie, musi raz na zawsze pożegnać się ze starymi zwyczajami.(n)

 • Kupić sobie plażę: Zamki z piasku 8:00

  Greg i Gena szukają położonego nad brzegiem morza zamku za milion dolarów. Ich wymarzona rezydencja musi mieć plażę, basen, siłownię i piękną, przestronną kuchnię.(n)

 • Salon sukien ślubnych: Wielka Brytania: Okazja do popisu 8:30

  Ekscentryczna panna młoda Hazelle postanowiła wystąpić w kreacji, która odsłoni jej wszystkie tatuaże. Jednak jej macocha ma inne zdanie na temat jej sukni ślubnej.(n)

 • Mała piękność: Konkurs Southern Celebrity Wonderland Pageant 9:00

  W przeprowadzanym w Charleston konkursie Wonderland konkurencja jest bardzo ostra. Startuje tu 90-cioro uczestników. Pracują bardzo ciężko, by przygotować się do pełnej przepychu gali. Pięcioletnia Destiny i jej dwuletnia siostra Daylee są weterankami konkursów piękności. Obie je uwielbiają i zawzięcie ćwiczą, by wypaść perfekcyjnie. Sześciolatka Karmen jest zupełnie nieprzewidywalna. Heather, jej mama, robi, co może, by skupić uwagę dziewczynki, ale nigdy nie wiadomo, co dziecko w końcu zrobi na scenie. Zaś dla sześcioletniego Paytona jest to już ostatnia impreza tego typu. Jego mama Nicole bardzo to przeżywa i pragnie, by na zakończenie synek zdobył najważniejszy tytuł.(n)

 • Rodzina 10+: Ważne oświadczenie 10:00

  Plathowie to aż 11-osobowa rodzina na co dzień mieszkająca w Georgii w USA. Wszyscy jej członkowie mają jasne blond włosy oraz niebieskie oczy. Łączy ich również religia, muzyka, a przede wszystkim życie zgodnie z tradycją i wartościami.(n)

 • Sześć razy córka: Koronanarty 11:00

  Rodzina wyjeżdża na narty do Wyoming. Jednak ich wakacje przerywa wiadomość o błyskawicznie rozprzestrzeniającej się pandemii koronawirusa. Danielle i Adam rozważają powrót do domu.(n)

 • Salon sukien ślubnych: Niespodzianka na urodziny. Say Yes to the Dress 18, s18e01 12:00

  Randy świętuje swoje urodziny. W salonie pojawia się jego najnowsza kolekcja zachwycających sukni ślubnych. Wymarzonej kreacji szukać będzie gwiazda reality show - Caila Quinn.(n)

 • Wiza na miłość: dalsze losy: W ogniu krzyżowym. 90 Day Fiancé: Happily Ever After? 5, s05e02 13:00

  Nowożeńcy wspominają trzy miesiące życia po otrzymaniu wizy K1. Jednocześnie zdają sobie sprawę, że po ślubie ich życie wcale nie stało się łatwiejsze.(n)

 • Wiza na miłość: pościelove rozmowy: Prawda Cię uwolni 15:00

  Ulubieni uczestnicy z poprzednich sezonów dzielą się z widzami swoimi opowieściami, szczegółami swoich relacji, a także komentują perypetie bohaterów siódmego sezonu.(n)

 • Nowe życie 16:00

  Stylista, architekt i chirurg plastyczny podróżują po Rosji i oferują rodzinom całkowitą metamorfozę. Zmianom poddadzą nie tylko domy, ale także wygląd mieszkańców.(n)

 • Buddy kontra Duff: Wielki finał 17:00

  Dwóch utalentowanych cukierników - Buddy Valastro oraz Duff Goldman - mierzy się w ostatecznym cukierniczym pojedynku, który zadecyduje, kto naprawdę jest królem wypieków.(n)

 • Historie wielkiej wagi: Carlton i Shantel 18:00

  Shantel rzadko widuje się z bratem, który mieszka zaledwie piętro niżej. Oboje ważną ponad 270 kg i nie mogą już samodzielnie chodzić po schodach.(n)

 • Jak matka z córką. sMothered 2, s02e08 20:00

  Relacja matki i córki często nosi w sobie znamiona wyjątkowości. Czasami więź ta bywa nawet zbyt silna. Widzowie poznają bohaterki, które są od siebie wręcz uzależnione.(n)

 • Skórze na ratunek 21:00

  Abi nie może sobie poradzić z nadmierną potliwością, natomiast Stephen zmaga się z chorobą, która sprawia, że mężczyzna ma pod skórą liczne guzki tłuszczowe. Doktor Emma udziela im pomocy.(n)

 • Dr Pryszczylla: Krosty i pryszcze 22:00

  W gabinecie dermatolog Sandry Lee zjawia się Amber, która boryka się z tysiącem guzków na swojej twarzy. Z kolei Tatiana od dawna zmaga się ze wstydliwą naroślą.(n)

 • Obcy wewnątrz nas: Moje gnijące płuca 23:00

  Groźny pasożyt atakuje skórę kobiety, pokrywając ją ropiejącymi ranami. Grzybica doprowadza mężczyznę nie tylko na skraj załamania nerwowego.(n)

Lista stacji